Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

5.5.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.5.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s.r.o. Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11172Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:35-
2D1243Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:36-
3D13879Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:40-
4D14285Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:41-
5D15931Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:43-
6D16302Jebousková PavlínaČeská Třebová0500:00:43-
7D17175Marhold StanislavChoceň0400:00:44-
8D18923Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:46-
8D18321Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:00:46-
10D11017Zubrická JanaČeská Třebová0400:00:54-
11D11137Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:55-
12D112927Zachová AnetaPeklák team0500:01:00-
13D113926Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:00-
14D11467Klaclová Michaela-0600:01:02-
15D11573Očenáš JakubČeská Třebová0500:01:03-
16D116489Jetmar IvanSokol Hylváty0600:01:06-
17D117490Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:11-
18D11893Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:13-
19D119933Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:01:20-
20D12046Očenášová BarboraČeská Třebová0700:01:27-
21D12175Marholdová AnetaChoceň0700:01:31-
22D1221367Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:01:34-
23D123935Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:02:04-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21929Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:18-
2M2239Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:22-
3M2328Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:26-
4M25162Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:28-
5M26930Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:29-
6M27278Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:32-
7M29486Fedra FrantišekKlepačov0000:01:34-
8M21140Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:38-
9M2131095Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:38-
10M214319Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:39-
11M215639Štichauer JakubPeklák team0300:01:39-
12M224928Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:01:55-
13M225934Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:10-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2494Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:28-
2Ž2818Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:34-
3Ž210263Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:35-
4Ž212932Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:38-
5Ž2161368Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:40-
6Ž21736Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:41-
7Ž218484Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:43-
8Ž21950Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:44-
9Ž22068Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:47-
10Ž221322Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:49-
11Ž222389Zachová MarkétaPeklák team0100:01:52-
12Ž223493Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:55-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM21522Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:32-
2MM511Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:04-
3MM71094Fedra JakubKlepačov9800:04:19-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1893Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23-
2ŽM3336Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:44-
3ŽM4461Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:57-
4ŽM6156Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:08-
5ŽM88Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:23-
6ŽM947Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:56-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11154Divíšek JanNový Věk TT9300:06:22-
2MJ15926Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:06:28-
3MJ211366Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:48-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1490Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:23-
2MA3879Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:29-
3MA419Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:31-
4MA7485Starý TomášPlastic Cocks8700:06:05-
5MA8908Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:11-
6MA9678Dobšíček PavelSK Hronov8000:06:15-
7MA12489Jetmar JanSokol Hylváty7500:06:22-
8MA13927Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:23-
9MA147Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:28-
10MA16606Gregora ZdenekLanškroun7300:06:35-
11MA1743Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:36-
12MA23634Kalous PetrSK Žamberk7700:06:57-
13MA24603Zahálka JanČeská Třebová7600:07:00-
14MA291020Gregora MilanLanškroun7100:07:40-
15MA308Marhold LubošChoceň7700:07:44-
16MA43741Peterka PavelSKB Česká Třebová8100:08:37-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:28-
2MB5925Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:52-
3MB6132Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:05-
4MB10893Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
5MB19923Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:06:42-
6MB20879Krátký LubošLanškroun6200:06:42-
7MB32931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:53-
8MB38924Dolog PavolÚstí nad Orlicí6500:08:14-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC18275Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:06:41-
2MC34801Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:58-
3MC3637Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:10-
4MC42740Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:32-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31637Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:49-
2MD39935Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:14-
3MD40630Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:22-
4MD51841Bielčik JindřichLichkov4000:09:59-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ27925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:20-
2ŽJ46323Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:22-
3ŽJ481362Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:37-
4ŽJ49876Krátká HanaLanškroun9500:09:51-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22707Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:55-
2ZA25802Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:02-
3ZA26651Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:16-
4ZA35487Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:05-
5ZA37461Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:13-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB41933Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:24-
2ZB44922Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:46-
3ZB45283Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:55-
4ZB50321Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:51-
5ZB523Hrušková Darina-7500:10:13-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC28664Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:39-
2ŽC33933Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:54-
3ŽC47928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:22-
4ŽC53175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:15-
5ŽC541076Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:36-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1893Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23-
1MM21522Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:32-
2ŽM3336Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:44-
3ŽM4461Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:57-
2MM511Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:04-
4ŽM6156Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:08-
3MM71094Fedra JakubKlepačov9800:04:19-
5ŽM88Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:23-
6ŽM947Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:56-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1490Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:23-
1MB2172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:28-
2MA3879Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:29-
3MA419Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:31-
2MB5925Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:52-
3MB6132Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:05-
4MA7485Starý TomášPlastic Cocks8700:06:05-
5MA8908Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:11-
6MA9678Dobšíček PavelSK Hronov8000:06:15-
4MB10893Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
1MJ11154Divíšek JanNový Věk TT9300:06:22-
7MA12489Jetmar JanSokol Hylváty7500:06:22-
8MA13927Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:23-
9MA147Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:28-
2MJ15926Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:06:28-
10MA16606Gregora ZdenekLanškroun7300:06:35-
11MA1743Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:36-
1MC18275Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:06:41-
5MB19923Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:06:42-
6MB20879Krátký LubošLanškroun6200:06:42-
3MJ211366Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:48-
1ZA22707Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:55-
12MA23634Kalous PetrSK Žamberk7700:06:57-
13MA24603Zahálka JanČeská Třebová7600:07:00-
2ZA25802Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:02-
3ZA26651Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:16-
1ŽJ27925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:20-
1ŽC28664Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:39-
14MA291020Gregora MilanLanškroun7100:07:40-
15MA308Marhold LubošChoceň7700:07:44-
1MD31637Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:49-
7MB32931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:53-
2ŽC33933Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:54-
2MC34801Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:58-
4ZA35487Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:05-
3MC3637Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:10-
5ZA37461Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:13-
8MB38924Dolog PavolÚstí nad Orlicí6500:08:14-
2MD39935Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:14-
3MD40630Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:22-
1ZB41933Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:24-
4MC42740Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:32-
16MA43741Peterka PavelSKB Česká Třebová8100:08:37-
2ZB44922Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:46-
3ZB45283Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:55-
2ŽJ46323Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:22-
3ŽC47928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:22-
3ŽJ481362Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:37-
4ŽJ49876Krátká HanaLanškroun9500:09:51-
4ZB50321Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:51-
4MD51841Bielčik JindřichLichkov4000:09:59-
5ZB523Hrušková Darina-7500:10:13-
4ŽC53175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:15-
5ŽC541076Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč