Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK

5.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK
  • datum konání: 5.6.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OREL Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště za kostelem, Dolní Dobrouč
start nejmladší kategorie - 9:30 hodin
start hlavního závodu - 11:30 hodin

Přihlášky

emailem nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

děti a žáci - zdarma
dorost, junioři a dospělí - 30 Kč

Popis tratě

délka: hlavní závod 7,65 km (ostatní méně)
tratě vedou převážně po loukách a polních cestách

Ceny pro vítěze

věcné - 15.500 Kč
finanční - 9.000 Kč
tombola - 3.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
kontaktní osoba: Petr Špinler
tel.: 603 314 261

Propozice pořadatele ve formátu PDF (cca 1,5 MB)

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.5.2020Běh Dobroučským krajem-
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 3787

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Matějíček Šimon0811
Vacek Martin6911
Kubíčková Adéla0510
Marhold Petr7810
Matyášová Jana6510
Plíva Vojtěch8710
Sejkorová Lenka6310
Mlynář Vlastimil6410
Dostálek Petr6710
Dušek Jakub039
Jirásková Eva649
Kubíček Tomáš089
Mlynář Marek079
Bielčik Jindřich409
Kubišta Oto539
Nechvílová Miroslava609
Keprtová Miloslava488
Tomíšek Jindřich398
Krupička Miroslav538
Hrdina Pavel888
Krátká Anna698
Bednářová Martina088
Mlynář Vojtěch988
Sadílek Ota468
Mlynář Petr718
Krátký František438
Černá Markéta708
Limburský Jan018
Gregora Filip028
Mlynář Tomáš028
Jakubec Filip028
Živný Marek918
Mlynářová Eliška078
Horáček Michal758
Brychta Jakub088
Suchodol Ondřej077
Plíva Michal007
Marhold Jan087
Maříková Zuzana977
Kubíčková Nina077
Mikysková Svatava037
Halasová Anna037
Kapounová Kristýna017
Plíva Martin097
Halas Pavel997
Gregorová Michaela047
Vévodová Martina907

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2005 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11126Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:01-
2Ž13106Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
3Ž1558Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
4Ž1753Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:00:01-
5Ž1977Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
6Ž11130Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:00:01-
7Ž11393Pleváková NatalieDolní Dobrouč0600:00:01-
8Ž11573Bartošová NatálieDolní Dobrouč0600:00:01-
9Ž11770Šilarová VeronikaSpartak Letohrad0600:00:01-
10Ž119179Matějíčková Andreaneregistrována0500:00:01-
11Ž121124Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:00:01-
12Ž123107Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
13Ž125138Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
14Ž127110Vávrová LenkaDolní Dobrouč0700:00:01-
15Ž12933Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:00:01-
16Ž131181Krejčová NelaJihlava0800:00:01-
17Ž133111Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:00:01-
18Ž13548Krejčířová InkaHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
19Ž13776Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
Chlapci r. 2005 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1190Leier ŠimonRávla0500:00:01-
2M1345Němec MarekDolní Dobrouč0600:00:01-
3M1520Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
4M1780Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
5M1955Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:01-
6M11139Šváb JanDolní Dobrouč0500:00:01-
7M11324Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
8M11514Mykyska FilipNekoř0600:00:01-
9M11736Matějíček ŠtěpánDolní Dobrouč0700:00:01-
10M119142Brychta JakubChoceň0800:00:01-
11M12138Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
12M123104Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
13M125105Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
14M12775Bednář MichaelDolní Dobrouč0600:00:01-
15M129155Marhold JanChoceň0800:00:01-
16M13128Pecháček OndřejHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
17M133161Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
18M135140Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
19M13792Leier TheodorRávla0800:00:01-
20M139178Vilímek JanAC Choceň0700:00:01-
21M140141Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
22M14121Kubíček AdamDolní Dobrouč0800:00:01-
23M1423Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
Dívky r. 2004-2003 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2169Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:00:01-
2Ž2357Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:00:01-
3Ž2525Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
4Ž27146Kánská LucieSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
5Ž2947Plívová Sofie LauraDolní Dobrouč0400:00:01-
6Ž21196Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
7Ž213176Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:00:01-
8Ž215102Skalická DominikaDolní Dobrouč0400:00:01-
9Ž2172Plívová KateřinaOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
10Ž219139Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
Chlapci r. 2004-2003 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Krejčíř MichalHasiči Dolní Dobrouč0300:00:01-
2M2344Němec JakubDolní Dobrouč0300:00:01-
3M25101Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:01-
4M2754Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:01-
5M2974Bartoš AdamDolní Dobrouč0300:00:01-
6M211150Mužík MartinPolička0300:00:01-
7M21378Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
8M21591Leier TomášRávla0300:00:01-
9M217109Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:01-
10M21918Dušek JakubHasiči Dolní Dobrouč0300:00:01-
11M221156Marhold StanislavChoceň0400:00:01-
12M222136Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
13M22313Vávra JiříDolní Dobrouč0400:00:01-
14M22466Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
Žákyně nejmladší II r. 2002-2001 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31149Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:00-
2Ž3268Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:01-
3Ž3764Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:05-
4Ž39151Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:06-
5Ž311114Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:07-
6Ž31399Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:08-
7Ž31567Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:09-
8Ž31732Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:10-
9Ž319164Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:12-
10Ž32156Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:01:13-
11Ž32346Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:01:14-
12Ž32571Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:15-
13Ž327123Štrbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:16-
14Ž329137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:17-
15Ž334113Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:23-
16Ž33652Kubíčková HanaDolní Dobrouč0100:01:25-
17Ž33840Švábová MichaelaDolní Dobrouč0200:01:34-
Žáci nejmladší II r. 2002-2001 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32127Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:01-
2M3495Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:02-
3M35108Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:03-
4M36112Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:04-
5M37100Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:05-
6M3972Hernych TomášAtletika Žamberk0100:01:06-
7M311118Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:07-
8M31342Šimko PetrFK OEZ Letohrad0100:01:08-
9M31562Řehák RadimTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:09-
10M31841Pomikálek JakubNekoř0100:01:11-
11M31923Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:01:12-
12M32127Pecháček ŠimonHasiči Dolní Dobrouč0200:01:13-
13M32381Nastoupil MatějDolní Dobrouč0100:01:14-
14M32529Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:15-
15M327177Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:01:16-
16M32982Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:17-
17M33165Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:18-
18M33243Němec VojtěchDolní Dobrouč0100:01:19-
19M33331Smejkal AdamDolní Dobrouč0100:01:21-
20M334121Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:23-
21M33759Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:32-
Žáci nejmladší I r. 2000-1999 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M423183Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:49-
2M425135Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:04:01-
3M426147Tesař ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí9900:04:02-
4M42863Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:13-
5M42983Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:14-
6M430125Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:04:15-
7M431192Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:19-
8M432128Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:20-
9M433191Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:28-
10M435186Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:29-
11M436152Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:38-
12M4394Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:44-
13M440143Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:47-
14M44135Skalický LukášDolní Dobrouč9900:04:48-
15M44298Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:54-
16M444145Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:56-
17M44561Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:00-
18M447166Vanický MartinAtletika Žamberk0000:05:09-
19M44910Vítek JakubDolní Dobrouč0000:05:10-
20M4505Hlaváček PetrOREL Lukavice9900:05:11-
-M4-84Petiška VojtěchAtletika Jaroměř00DNF-
Žákyně mladší r. 1998-1997 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM21182Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:36-
2ŽM22163Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:40-
3ŽM24159Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:57-
4ŽM27162Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:10-
5ŽM33144Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:28-
6ŽM37132Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:40-
7ŽM38131Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:41-
8ŽM4260Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:54-
9ŽM4517Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:00-
10ŽM47130Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:05:09-
11ŽM51129Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:05:25-
12ŽM52174Dušková SimonaDolní Dobrouč9800:05:31-
13ŽM537Kubíčková KateřinaDolní Dobrouč9700:06:30-
Žáci mladší r. 1998-1997 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM189Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:06:16-
2MM294Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:19-
3MM315Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:31-
4MM5171Vilímek VáclavAC Choceň9800:06:43-
5MM6193Mužík JanAtletika Polička9800:06:45-
6MM788Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:06:47-
7MM101Adamec MatoušAC Choceň9700:07:14-
8MM12103Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:08:29-
9MM13134Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:55-
10MM148Nedělka StanislavDolní Dobrouč9700:08:58-
Žákyně starší r. 1996-1995 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4153Menclová NikolNový Věk TT Trusnov9500:06:37-
2ŽS8160Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:53-
3ŽS9184Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:57-
4ŽS11189Krátká HanaLanškroun9500:08:10-
5ŽS159Nedělková JiřinaDolní Dobrouč9500:09:43-
Žáci starší r. 1996-1995 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Pavel JanLoko Trutnov9500:10:06-
2MS219Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:11:24-
3MS334Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:13:37-
4MS451Novák JakubHasiči Dolní Dobrouč9500:18:16-
Dorostenky r. 1994-1993 (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ22169Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:22:15103,15
2DZ23168Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:22:17102,85
3DZ32116Jandejsková HanaStudené9400:27:2158,02
Dorostenci r. 1994-1993 (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM2105Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:16:00-
2DM13180Horňas JanOREL Nové Město na Moravě9400:19:58-
Junioři 18-19 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9210Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:59108,80
2MJ17226Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:33:5996,84
3MJ18236Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:34:2494,35
4MJ20202Nikl LukášAC Choceň9100:34:4592,26
5MJ28217Živný MarekOrel Orlice9100:37:2975,92
Muži A 20-39 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2229Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:44103,20
2MA3228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:2199,12
3MA4227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:30:3497,68
4MA5215Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:30:4696,36
5MA7205Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:31:3091,51
6MA8208Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:31:4190,29
7MA10206Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:0287,98
8MA11230Bielčik PetrISRT7100:32:1286,87
9MA12219Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:32:1386,76
10MA14240Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:32:5482,24
11MA22237Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:35:2265,91
12MA23238Kalous PetrSK Žamberk7700:35:5762,05
13MA24241Furik JanČeská Třebová8700:36:1260,40
14MA25234Gregora ZdenekLanškroun7300:36:1460,18
15MA27212Marhold PetrChoceň7800:36:5355,87
16MA29221Boháč JaroslavPolička8500:37:4949,70
17MA30244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:37:5748,81
18MA32167Vanický PetrAtletika Žamberk7300:38:4143,96
19MA37235Marhold LubošChoceň7700:40:2232,82
20MA38203Čejka PavelDolní Dobrouč9000:40:5229,51
-MA-246Otava LubošŠkoda Tunning klub Dolní Dobrouč86DNF-
Muži B 40-49 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:02112,79
2MB6242Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:31:0899,25
3MB13239Buriánek RomanČeská Třebová6500:32:5387,96
4MB16207Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:33:4582,38
5MB19209Krátký LubošLanškroun6200:34:3776,79
6MB21233Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:5774,64
7MB31214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:1653,25
8MB33216Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:4450,24
9MB35243Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:39:2246,16
10MB41201Mlynář MiroslavHasiči Dolní Dobrouč6700:46:033,06
-MB-218Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě64DNF-
-MB-204Leier AlanMT Snails Moravská Třebová70DNF-
Muži C 50-59 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15222Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:15116,69
2MC26225Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:36:1799,97
3MC34224Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:1883,34
4MC36220Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:40:0279,30
5MC39232Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:5463,49
6MC40211Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:0357,15
7MC42231Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:1944,66
-MC-223Novotný PřemyslSKI Pastviny59DNF-
Muži D 60-69 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3194Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:39108,56
2MD7111Hájek FrantišekFGT Stolany4900:17:22100,32
3MD8245Červ MiloslavAtletika Polička5000:18:1091,12
4MD11112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:18:4983,65
5MD14109Koblížek JindřichSK Žamberk4800:20:4461,61
6MD15172Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:5659,31
7MD20106Motl LadislavSokol Dolní Dobrouč4800:21:4949,15
8MD27115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:2830,18
Muži E 70 let a starší (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16108Bielčik JindřichLichkov4000:20:57107,01
2ME1737Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:21:08105,32
3ME25197Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:0387,67
4ME34114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:403,00
Juniorky 18-19 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ26113Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:1794,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4200Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:53102,41
2ZA5117Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:02100,65
3ZA6198Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:2196,94
4ZA9107Vévodová MartinaAK Perná9000:18:3881,92
5ZA18118Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:1551,30
Ženy B 35-44 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:49139,70
2ZB19170Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:2782,60
3ZB21165Vanická BlankaSokol Žamberk7200:21:5677,70
4ZB28110Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:23:4758,95
Ženy C 45-54 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:40115,79
2ŽC12199Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:16109,87
3ŽC24175Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:5274,34
4ŽC30196Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:24:4755,43
5ŽC31173Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:5644,08
6ŽC33102Živná HelenaOREL Orlice5900:29:367,89
Ženy D 55 let a starší (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD29101Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:09100,00
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1190Leier ŠimonRávla0500:00:01-
1Ž11126Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:01-
2Ž13106Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
2M1345Němec MarekDolní Dobrouč0600:00:01-
3Ž1558Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
3M1520Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
4Ž1753Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:00:01-
4M1780Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
5M1955Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:01-
5Ž1977Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
6M11139Šváb JanDolní Dobrouč0500:00:01-
6Ž11130Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:00:01-
7Ž11393Pleváková NatalieDolní Dobrouč0600:00:01-
7M11324Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
8M11514Mykyska FilipNekoř0600:00:01-
8Ž11573Bartošová NatálieDolní Dobrouč0600:00:01-
9Ž11770Šilarová VeronikaSpartak Letohrad0600:00:01-
9M11736Matějíček ŠtěpánDolní Dobrouč0700:00:01-
10Ž119179Matějíčková Andreaneregistrována0500:00:01-
10M119142Brychta JakubChoceň0800:00:01-
11Ž121124Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:00:01-
11M12138Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
12Ž123107Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
12M123104Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
13Ž125138Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
13M125105Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
14Ž127110Vávrová LenkaDolní Dobrouč0700:00:01-
14M12775Bednář MichaelDolní Dobrouč0600:00:01-
15M129155Marhold JanChoceň0800:00:01-
15Ž12933Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:00:01-
16M13128Pecháček OndřejHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
16Ž131181Krejčová NelaJihlava0800:00:01-
17Ž133111Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:00:01-
17M133161Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
18Ž13548Krejčířová InkaHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
18M135140Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
19M13792Leier TheodorRávla0800:00:01-
19Ž13776Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
20M139178Vilímek JanAC Choceň0700:00:01-
21M140141Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
22M14121Kubíček AdamDolní Dobrouč0800:00:01-
23M1423Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31149Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:00-
2Ž3268Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:01-
1M32127Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:01-
2M3495Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:02-
3M35108Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:03-
4M36112Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:04-
5M37100Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:05-
3Ž3764Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:05-
6M3972Hernych TomášAtletika Žamberk0100:01:06-
4Ž39151Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:06-
5Ž311114Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:07-
7M311118Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:07-
6Ž31399Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:08-
8M31342Šimko PetrFK OEZ Letohrad0100:01:08-
7Ž31567Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:09-
9M31562Řehák RadimTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:09-
8Ž31732Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:10-
10M31841Pomikálek JakubNekoř0100:01:11-
11M31923Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:01:12-
9Ž319164Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:12-
12M32127Pecháček ŠimonHasiči Dolní Dobrouč0200:01:13-
10Ž32156Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:01:13-
13M32381Nastoupil MatějDolní Dobrouč0100:01:14-
11Ž32346Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:01:14-
12Ž32571Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:15-
14M32529Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:15-
13Ž327123Štrbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:16-
15M327177Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:01:16-
14Ž329137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:17-
16M32982Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:17-
17M33165Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:18-
18M33243Němec VojtěchDolní Dobrouč0100:01:19-
19M33331Smejkal AdamDolní Dobrouč0100:01:21-
15Ž334113Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:23-
20M334121Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:23-
16Ž33652Kubíčková HanaDolní Dobrouč0100:01:25-
21M33759Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:32-
17Ž33840Švábová MichaelaDolní Dobrouč0200:01:34-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž41116Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:04-
2Ž4285Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:09-
3Ž43148Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:02:13-
4Ž4486Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:02:17-
5Ž4587Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:02:19-
6Ž46185Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:20-
7Ž47119Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:21-
8Ž48158Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:25-
9Ž49120Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:26-
10Ž410154Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:27-
11Ž411115Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:28-
12Ž41211Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:02:29-
13Ž41397Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:02:32-
14Ž41416Jakubcová BarboraDolní Dobrouč0000:02:33-
15Ž415117Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:34-
16Ž41650Krejčířová EvaHasiči Dolní Dobrouč0000:02:52-
17Ž41722Schmidtová BarboraHasiči Dolní Dobrouč9900:02:53-
18Ž41826Pecháčková AnežkaHasiči Dolní Dobrouč9900:03:07-
19Ž419195Dušková VeronikaHasiči Dolní Dobrouč0000:03:13-
20Ž4206Kubíčková VeronikaOREL Dolní Dobrouč9900:03:16-
1ŽM21182Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:36-
2ŽM22163Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:40-
1M423183Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:49-
3ŽM24159Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:57-
2M425135Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:04:01-
3M426147Tesař ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí9900:04:02-
4ŽM27162Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:10-
4M42863Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:13-
5M42983Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:14-
6M430125Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:04:15-
7M431192Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:19-
8M432128Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:20-
5ŽM33144Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:28-
9M433191Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:28-
10M435186Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:29-
11M436152Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:38-
6ŽM37132Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:40-
7ŽM38131Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:41-
12M4394Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:44-
13M440143Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:47-
14M44135Skalický LukášDolní Dobrouč9900:04:48-
8ŽM4260Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:54-
15M44298Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:54-
16M444145Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:56-
17M44561Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:00-
9ŽM4517Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:00-
18M447166Vanický MartinAtletika Žamberk0000:05:09-
10ŽM47130Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:05:09-
19M44910Vítek JakubDolní Dobrouč0000:05:10-
20M4505Hlaváček PetrOREL Lukavice9900:05:11-
11ŽM51129Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:05:25-
12ŽM52174Dušková SimonaDolní Dobrouč9800:05:31-
13ŽM537Kubíčková KateřinaDolní Dobrouč9700:06:30-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM189Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:06:16-
2MM294Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:19-
3MM315Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:31-
1ŽS4153Menclová NikolNový Věk TT Trusnov9500:06:37-
4MM5171Vilímek VáclavAC Choceň9800:06:43-
5MM6193Mužík JanAtletika Polička9800:06:45-
6MM788Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:06:47-
2ŽS8160Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:53-
3ŽS9184Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:57-
7MM101Adamec MatoušAC Choceň9700:07:14-
4ŽS11189Krátká HanaLanškroun9500:08:10-
8MM12103Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:08:29-
9MM13134Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:55-
10MM148Nedělka StanislavDolní Dobrouč9700:08:58-
5ŽS159Nedělková JiřinaDolní Dobrouč9500:09:43-
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Pavel JanLoko Trutnov9500:10:06-
2MS219Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:11:24-
3MS334Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:13:37-
4MS451Novák JakubHasiči Dolní Dobrouč9500:18:16-
Trať 4,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:49139,70
1DM2105Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:16:00-
1MD3194Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:39108,56
1ZA4200Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:53102,41
2ZA5117Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:02100,65
3ZA6198Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:2196,94
2MD7111Hájek FrantišekFGT Stolany4900:17:22100,32
3MD8245Červ MiloslavAtletika Polička5000:18:1091,12
4ZA9107Vévodová MartinaAK Perná9000:18:3881,92
1ŽC10104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:40115,79
4MD11112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:18:4983,65
2ŽC12199Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:16109,87
2DM13180Horňas JanOREL Nové Město na Moravě9400:19:58-
5MD14109Koblížek JindřichSK Žamberk4800:20:4461,61
6MD15172Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:5659,31
1ME16108Bielčik JindřichLichkov4000:20:57107,01
2ME1737Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:21:08105,32
5ZA18118Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:1551,30
2ZB19170Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:2782,60
7MD20106Motl LadislavSokol Dolní Dobrouč4800:21:4949,15
3ZB21165Vanická BlankaSokol Žamberk7200:21:5677,70
1DZ22169Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:22:15103,15
2DZ23168Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:22:17102,85
3ŽC24175Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:5274,34
3ME25197Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:0387,67
1ŽJ26113Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:1794,00
8MD27115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:2830,18
4ZB28110Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:23:4758,95
1ZD29101Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:09100,00
4ŽC30196Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:24:4755,43
5ŽC31173Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:5644,08
3DZ32116Jandejsková HanaStudené9400:27:2158,02
6ŽC33102Živná HelenaOREL Orlice5900:29:367,89
4ME34114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:403,00
Trať 7,65 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:02112,79
1MA2229Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:44103,20
2MA3228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:2199,12
3MA4227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:30:3497,68
4MA5215Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:30:4696,36
2MB6242Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:31:0899,25
5MA7205Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:31:3091,51
6MA8208Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:31:4190,29
1MJ9210Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:59108,80
7MA10206Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:0287,98
8MA11230Bielčik PetrISRT7100:32:1286,87
9MA12219Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:32:1386,76
3MB13239Buriánek RomanČeská Třebová6500:32:5387,96
10MA14240Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:32:5482,24
1MC15222Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:15116,69
4MB16207Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:33:4582,38
2MJ17226Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:33:5996,84
3MJ18236Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:34:2494,35
5MB19209Krátký LubošLanškroun6200:34:3776,79
4MJ20202Nikl LukášAC Choceň9100:34:4592,26
6MB21233Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:5774,64
11MA22237Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:35:2265,91
12MA23238Kalous PetrSK Žamberk7700:35:5762,05
13MA24241Furik JanČeská Třebová8700:36:1260,40
14MA25234Gregora ZdenekLanškroun7300:36:1460,18
2MC26225Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:36:1799,97
15MA27212Marhold PetrChoceň7800:36:5355,87
5MJ28217Živný MarekOrel Orlice9100:37:2975,92
16MA29221Boháč JaroslavPolička8500:37:4949,70
17MA30244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:37:5748,81
7MB31214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:1653,25
18MA32167Vanický PetrAtletika Žamberk7300:38:4143,96
8MB33216Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:4450,24
3MC34224Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:1883,34
9MB35243Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:39:2246,16
4MC36220Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:40:0279,30
19MA37235Marhold LubošChoceň7700:40:2232,82
20MA38203Čejka PavelDolní Dobrouč9000:40:5229,51
5MC39232Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:5463,49
6MC40211Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:0357,15
10MB41201Mlynář MiroslavHasiči Dolní Dobrouč6700:46:033,06
7MC42231Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:1944,66
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:02104,53
2MA2229Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:4499,81
3MA3228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:2195,66
4MA4227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:30:3494,20
5MA5215Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:30:4692,86
6MB6242Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:31:0890,39
7MA7205Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:31:3087,92
8MA8208Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:31:4186,68
9MJ9210Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:5984,66
10MA10206Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:0284,33
11MA11230Bielčik PetrISRT7100:32:1283,21
12MA12219Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:32:1383,09
13MB13239Buriánek RomanČeská Třebová6500:32:5378,60
14MA14240Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:32:5478,49
15MC15222Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:1576,14
16MB16207Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:33:4572,77
17MJ17226Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:33:5971,20
18MJ18236Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:34:2468,39
19MB19209Krátký LubošLanškroun6200:34:3766,93
20MJ20202Nikl LukášAC Choceň9100:34:4566,04
21MB21233Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:5764,69
22MA22237Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:35:2261,89
23MA23238Kalous PetrSK Žamberk7700:35:5757,96
24MA24241Furik JanČeská Třebová8700:36:1256,27
25MA25234Gregora ZdenekLanškroun7300:36:1456,05
26MC26225Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:36:1755,71
27MA27212Marhold PetrChoceň7800:36:5351,67
28MJ28217Živný MarekOrel Orlice9100:37:2947,63
29MA29221Boháč JaroslavPolička8500:37:4945,39
30MA30244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:37:5744,49
31MB31214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:1642,36
32MA32167Vanický PetrAtletika Žamberk7300:38:4139,55
33MB33216Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:4439,22
34MC34224Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:1835,40
35MB35243Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:39:2234,95
36MC36220Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:40:0230,47
37MA37235Marhold LubošChoceň7700:40:2228,22
38MA38203Čejka PavelDolní Dobrouč9000:40:5224,86
39MC39232Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:5411,17
40MC40211Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:033,42
41MB41201Mlynář MiroslavHasiči Dolní Dobrouč6700:46:033,00
42MC42231Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:49109,18
2ZA4200Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:5396,31
3ZA5117Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:0294,50
4ZA6198Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:2190,68
5ZA9107Vévodová MartinaAK Perná9000:18:3875,20
6ŽC10104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:4074,80
7ŽC12199Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:1667,56
8ZA18118Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:1543,63
9ZB19170Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:2741,22
10ZB21165Vanická BlankaSokol Žamberk7200:21:5635,39
11DZ22169Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:22:1531,57
12DZ23168Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:22:1731,17
13ŽC24175Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:5224,13
14ŽJ26113Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:1719,10
15ZB28110Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:23:4713,07
16ZD29101Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:098,65
17ŽC30196Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:24:473,00
18ŽC31173Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:563,00
19DZ32116Jandejsková HanaStudené9400:27:213,00
20ŽC33102Živná HelenaOREL Orlice5900:29:363,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

velmi pěkné prostředí i trasy běhu

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód