Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

7.7.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 7.7.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s.r.o. Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.7.20194. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
12.7.20174. Pekelný kilometr111
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.7.20154. Pekelný kilometr107
2.7.20144. Pekelný kilometr141
3.7.20134. Pekelný kilometr122
4.7.20124. Pekelný kilometr106
13.7.20114. Pekelný kilometr101
29.7.20094. Pekelný kilometr72
6.8.20084. Pekelný kilometr67

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1183

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7012
Sejkorová Lenka6311
Sadílek Ota4611
Keprtová Miloslava4810
Borková Agáta0210
Stránský Aleš609
Matyášová Jana658
Červ Miloslav508
Šimůnek Jan828
Šimůnková Pavla778
Buriánek Roman658
Černá Markéta708
Borek Viktor048
Serbousková Sára047
Preislerová Agáta Nela097
Stránská Adéla917
Šimůnek Jan497
Kostřicová Blanka617
Vacek Martin697
Šimůnková Zdena587
Pilgr Luděk767
Vondra Vojtěch987
Marhold Luboš777
Šafář Jaroslav516
Mannlová Jana806
Kalous Petr776
Tlapák Jaroslav876
Kubišta Oto536
Hofmanová Veronika786
Radiměřský Karel876
Kolářová Adéla036
Ducháček Bedřich595
Lánová Aneta075
Bielčik Jindřich405
Dufková Marie135
Pazderová Alena755
Marholdová Aneta075
Grätz Luděk585
Hanáková Klára025
Záveský Filip935
Vetchá Rozálie075
Bureš Josef065
Leszkow Petr445
Turek Martin805
Hruban Jan665
Preislerová Elena065
Dejdarová Tereza105
Kyncl Jakub095
Jirásková Eva645
Borková Johanka074

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D114Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:32-
2D123Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:34-
3D131Linhartová SoňaČeská Třebová0400:00:40-
4D142Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:07-
5D157Marholdová AnetaChoceň0700:01:14-
6D165Vávra JanPeklák team0700:01:41-
7D176Marhold JanChoceň0800:01:43-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:26-
2M2310Fedra FrantišekKlepačov0000:01:28-
3M288Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:54-
4M291Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:03-
-M2-7Linhart MichalČeská Třebová03DNF-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž225Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:26-
2Ž244Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:37-
3Ž256Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:37-
4Ž269Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:46-
5Ž272Zachová MarkétaPeklák team0100:01:50-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M324Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:41-
2M342Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:58-
3M365Fedra JakubKlepačov9800:04:19-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž313Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:26-
2Ž331Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:44-
3Ž356Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:06-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1628Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:50-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:07-
2MA243Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:15-
3MA324Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:05:20-
4MA442Řemínek MatějISRT8600:05:27-
5MA546Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:31-
6MA720Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:36-
7MA1026Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:58-
8MA112Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:06:10-
9MA1214Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:11-
10MA1345Künzel DrahomírTJ - Svitavy7600:06:34-
11MA1538Kalous PetrSK Žamberk7700:06:44-
12MA1821Marhold PetrChoceň7800:06:58-
13MA1911Krsek PavkaLanškroun7200:06:59-
14MA2010Gregora MilanLanškroun7100:07:00-
15MA2133Sejkora PatrikLanškroun7800:07:00-
16MA2719Marhold LubošChoceň7700:07:32-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB634Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:33-
2MB940Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:05:44-
3MB1437Krátký LubošLanškroun6200:06:35-
4MB2927Křivohlávek Miroslav-6700:07:39-
5MB311Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:45-
6MB3712Dolog PavolÚstí nad Orlicí6500:08:07-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC817Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:38-
2MC2422Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:14-
3MC2532Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:18-
4MC2813Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:35-
5MC337Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:54-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD233Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:10-
2MD3041Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:42-
3MD3544Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:55-
4MD3615Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:00-
5MD4425Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:50-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4236Krátká HanaLanškroun9500:09:26-
2ŽJ4331Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:44-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1718Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:54-
2ZA225Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:01-
3ZA384Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:29-
4ZA419Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:14-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3439Mikulecká MarcelaSloupnice7300:07:54-
2ZB3929Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:57-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2635Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:21-
2ŽC3230Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:47-
3ŽC408Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:13-
4ŽC4523Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:50-
5ŽC466Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:48-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D114Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:32-
2D123Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:34-
3D131Linhartová SoňaČeská Třebová0400:00:40-
4D142Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:07-
5D157Marholdová AnetaChoceň0700:01:14-
6D165Vávra JanPeklák team0700:01:41-
7D176Marhold JanChoceň0800:01:43-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž313Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:26-
1M324Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:41-
2Ž331Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:44-
2M342Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:58-
3Ž356Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:06-
3M365Fedra JakubKlepačov9800:04:19-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:07-
2MA243Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:15-
3MA324Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:05:20-
4MA442Řemínek MatějISRT8600:05:27-
5MA546Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:31-
1MB634Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:33-
6MA720Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:36-
1MC817Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:38-
2MB940Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:05:44-
7MA1026Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:58-
8MA112Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:06:10-
9MA1214Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:11-
10MA1345Künzel DrahomírTJ - Svitavy7600:06:34-
3MB1437Krátký LubošLanškroun6200:06:35-
11MA1538Kalous PetrSK Žamberk7700:06:44-
1MJ1628Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:50-
1ZA1718Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:54-
12MA1821Marhold PetrChoceň7800:06:58-
13MA1911Krsek PavkaLanškroun7200:06:59-
14MA2010Gregora MilanLanškroun7100:07:00-
15MA2133Sejkora PatrikLanškroun7800:07:00-
2ZA225Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:01-
1MD233Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:10-
2MC2422Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:14-
3MC2532Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:18-
1ŽC2635Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:21-
16MA2719Marhold LubošChoceň7700:07:32-
4MC2813Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:35-
4MB2927Křivohlávek Miroslav-6700:07:39-
2MD3041Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:42-
5MB311Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:45-
2ŽC3230Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:47-
5MC337Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:54-
1ZB3439Mikulecká MarcelaSloupnice7300:07:54-
3MD3544Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:55-
4MD3615Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:00-
6MB3712Dolog PavolÚstí nad Orlicí6500:08:07-
3ZA384Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:29-
2ZB3929Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:57-
3ŽC408Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:13-
4ZA419Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:14-
1ŽJ4236Krátká HanaLanškroun9500:09:26-
2ŽJ4331Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:44-
5MD4425Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:50-
4ŽC4523Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:50-
5ŽC466Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód