Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné - Suchý vrch

12.9.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 12.9.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 10:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,5 km
převýšení: 535 m
Trať vede po asfaltové silnici, v závěru po polních a lesních cestách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí
Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel. 605 310 007

E-mailová adresa

vojmir.dobsicek@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 12)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2169Nechvíl PetrAC Choceň9100:43:39112,48
2MJ3550Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:47:0697,66
3MJ4127Živný MarekOrel Orlice9100:48:5589,86
4MJ4442Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:49:0089,50
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:03104,91
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:54100,44
3MA364Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:0094,65
4MA722Malý JanSokol Nová Paka7300:40:3486,40
5MA920Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5484,64
6MA1032Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0983,33
7MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:1882,54
8MA1261Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:41:3481,13
9MA1363Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:41:5079,73
10MA1465Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:0478,50
11MA1574Herda JanMytreneek cz8300:42:1877,27
12MA1680Dvořák PavelFosa Prostějov8200:42:2376,83
13MA1760Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5574,02
14MA2024Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:43:3870,25
15MA2221Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:4169,99
16MA2548Bielčik PetrISRT7100:44:4264,63
17MA2757Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:45:1761,56
18MA2856Kožíšek PavelHořice7200:45:3759,81
19MA3029Barvínek LadislavČeská Třebová7700:45:5458,32
20MA3159Kaláb MilošHK Letohrad8600:46:1856,21
21MA3353Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:46:4653,75
22MA3777Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:47:1850,94
23MA4539Petránek Radimneregistrován8300:49:1840,41
24MA4746Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:49:3439,01
25MA4815Stříhavka JindřichAC Choceň7100:50:3933,30
26MA5128Řemínek MatějISRT8600:52:0525,76
27MA5647Vaníček Radimneregistrován8200:53:0620,40
28MA5826Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:1719,44
29MA5955Marhold LubošChoceň7700:53:3517,86
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB482Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:00101,10
2MB59Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:08100,44
3MB630Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:3298,45
4MB1862Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:43:0086,19
5MB2385Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1380,14
6MB2441Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:44:3578,31
7MB2971Kaván LubomírChřibská6100:45:4372,68
8MB3433Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:47:0266,13
9MB4231Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5756,60
10MB4383Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:5956,44
11MB4937Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1045,58
12MB5735Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:53:1235,47
13MB6336Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:56:0521,13
14MB871Schmidt RudolfSuchý vrch6701:26:213,00
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC812Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:49122,79
2MC3945Bombera JiříMoravská Třebová5500:48:0391,39
3MC463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2085,82
4MC5023Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:4975,04
5MC5566Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:53:0469,61
6MC6134Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:54:5961,29
7MC6540Eppert RomanCanis Team5900:56:1355,93
8MC7186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3545,66
9MC7587Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:01:2933,07
10MC8076Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:1725,25
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD195Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:16108,63
2MD2619Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:45:04100,66
3MD3838Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1990,71
4MD5454Červ MiloslavAtletika Polička5000:52:3267,64
5MD6925Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:4844,34
6MD8411Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:423,00
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7275Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:58:38106,77
2ME7449Bielčik JindřichLichkov4001:01:2197,82
3ME7681Tomíšek JindřichStřechy Macháček3901:02:0595,40
4ME8118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4889,75
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7317Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:55100,00
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3279Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:25117,32
2ZA5343Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:2593,70
3ZA6058Formánková DitaHK Letohrad8500:53:3788,98
4ZA6214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:2182,16
5ZA6484Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:56:0679,21
6ZA6816Stříhavková PetraAC Choceň7900:56:4776,52
7ZA8370Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:3741,75
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4073Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:48:20115,73
2ZB678Mikulecká MarcelaSloupnice7300:56:3584,27
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5272Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:52:07112,74
2ŽC6651Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:56:3196,93
3ŽC7044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2190,34
4ŽC774Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2675,67
5ŽC797Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:03:0273,51
6ŽC8568Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:11:2243,57
7ŽC866Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:2321,95
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 535 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD362Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:12137,29
2ZD7878Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:5782,99
3ZD8252Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:03:5479,72
Trať 9,5 km, 535 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:03104,91
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:54100,44
3MA364Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:0094,65
1MB482Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:00101,10
2MB59Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:08100,44
3MB630Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:3298,45
4MA722Malý JanSokol Nová Paka7300:40:3486,40
1MC812Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:49122,79
5MA920Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5484,64
6MA1032Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0983,33
7MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:1882,54
8MA1261Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:41:3481,13
9MA1363Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:41:5079,73
10MA1465Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:0478,50
11MA1574Herda JanMytreneek cz8300:42:1877,27
12MA1680Dvořák PavelFosa Prostějov8200:42:2376,83
13MA1760Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5574,02
4MB1862Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:43:0086,19
1MD195Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:16108,63
14MA2024Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:43:3870,25
1MJ2169Nechvíl PetrAC Choceň9100:43:39112,48
15MA2221Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:4169,99
5MB2385Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1380,14
6MB2441Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:44:3578,31
16MA2548Bielčik PetrISRT7100:44:4264,63
2MD2619Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:45:04100,66
17MA2757Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:45:1761,56
18MA2856Kožíšek PavelHořice7200:45:3759,81
7MB2971Kaván LubomírChřibská6100:45:4372,68
19MA3029Barvínek LadislavČeská Třebová7700:45:5458,32
20MA3159Kaláb MilošHK Letohrad8600:46:1856,21
1ZA3279Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:25117,32
21MA3353Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:46:4653,75
8MB3433Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:47:0266,13
2MJ3550Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:47:0697,66
1ZD362Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:12137,29
22MA3777Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:47:1850,94
3MD3838Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1990,71
2MC3945Bombera JiříMoravská Třebová5500:48:0391,39
1ZB4073Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:48:20115,73
3MJ4127Živný MarekOrel Orlice9100:48:5589,86
9MB4231Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5756,60
10MB4383Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:5956,44
4MJ4442Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:49:0089,50
23MA4539Petránek Radimneregistrován8300:49:1840,41
3MC463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2085,82
24MA4746Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:49:3439,01
25MA4815Stříhavka JindřichAC Choceň7100:50:3933,30
11MB4937Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1045,58
4MC5023Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:4975,04
26MA5128Řemínek MatějISRT8600:52:0525,76
1ŽC5272Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:52:07112,74
2ZA5343Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:2593,70
4MD5454Červ MiloslavAtletika Polička5000:52:3267,64
5MC5566Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:53:0469,61
27MA5647Vaníček Radimneregistrován8200:53:0620,40
12MB5735Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:53:1235,47
28MA5826Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:1719,44
29MA5955Marhold LubošChoceň7700:53:3517,86
3ZA6058Formánková DitaHK Letohrad8500:53:3788,98
6MC6134Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:54:5961,29
4ZA6214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:2182,16
13MB6336Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:56:0521,13
5ZA6484Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:56:0679,21
7MC6540Eppert RomanCanis Team5900:56:1355,93
2ŽC6651Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:56:3196,93
2ZB678Mikulecká MarcelaSloupnice7300:56:3584,27
6ZA6816Stříhavková PetraAC Choceň7900:56:4776,52
5MD6925Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:4844,34
3ŽC7044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2190,34
8MC7186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:3545,66
1ME7275Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:58:38106,77
1ŽJ7317Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:55100,00
2ME7449Bielčik JindřichLichkov4001:01:2197,82
9MC7587Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:01:2933,07
3ME7681Tomíšek JindřichStřechy Macháček3901:02:0595,40
4ŽC774Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2675,67
2ZD7878Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:5782,99
5ŽC797Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:03:0273,51
10MC8076Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:1725,25
4ME8118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4889,75
3ZD8252Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:03:5479,72
7ZA8370Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:3741,75
6MD8411Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:423,00
6ŽC8568Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:11:2243,57
7ŽC866Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:2321,95
14MB871Schmidt RudolfSuchý vrch6701:26:213,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA167Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:03104,91
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:54100,44
3MA364Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:39:0094,65
4MB482Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:40:0089,38
5MB59Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:0888,68
6MB630Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:3286,57
7MA722Malý JanSokol Nová Paka7300:40:3486,40
8MC812Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:4985,08
9MA920Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:5484,64
10MA1032Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0983,33
11MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:1882,54
12MA1261Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:41:3481,13
13MA1363Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:41:5079,73
14MA1465Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:0478,50
15MA1574Herda JanMytreneek cz8300:42:1877,27
16MA1680Dvořák PavelFosa Prostějov8200:42:2376,83
17MA1760Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5574,02
18MB1862Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:43:0073,58
19MD195Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1672,18
20MA2024Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:43:3870,25
21MJ2169Nechvíl PetrAC Choceň9100:43:3970,16
22MA2221Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:4169,99
23MB2385Jokel LubomírPalestra Praha6400:44:1367,18
24MB2441Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:44:3565,25
25MA2548Bielčik PetrISRT7100:44:4264,63
26MD2619Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:45:0462,70
27MA2757Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:45:1761,56
28MA2856Kožíšek PavelHořice7200:45:3759,81
29MB2971Kaván LubomírChřibská6100:45:4359,28
30MA3029Barvínek LadislavČeská Třebová7700:45:5458,32
31MA3159Kaláb MilošHK Letohrad8600:46:1856,21
32MA3353Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:46:4653,75
33MB3433Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:47:0252,35
34MJ3550Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:47:0652,00
35MA3777Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:47:1850,94
36MD3838Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1950,86
37MC3945Bombera JiříMoravská Třebová5500:48:0346,99
38MJ4127Živný MarekOrel Orlice9100:48:5542,43
39MB4231Doležal MartinSPS Sázava7000:48:5742,26
40MB4383Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:5942,08
41MJ4442Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:49:0041,99
42MA4539Petránek Radimneregistrován8300:49:1840,41
43MC463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2040,24
44MA4746Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:49:3439,01
45MA4815Stříhavka JindřichAC Choceň7100:50:3933,30
46MB4937Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1030,58
47MC5023Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:4927,16
48MA5128Řemínek MatějISRT8600:52:0525,76
49MD5454Červ MiloslavAtletika Polička5000:52:3223,39
50MC5566Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:53:0420,58
51MA5647Vaníček Radimneregistrován8200:53:0620,40
52MB5735Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:53:1219,88
53MA5826Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:1719,44
54MA5955Marhold LubošChoceň7700:53:3517,86
55MC6134Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:54:5910,49
56MB6336Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:56:054,70
57MC6540Eppert RomanCanis Team5900:56:133,99
58MD6925Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:483,00
59MC7186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:58:353,00
60ME7275Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:58:383,00
61ME7449Bielčik JindřichLichkov4001:01:213,00
62MC7587Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:01:293,00
63ME7681Tomíšek JindřichStřechy Macháček3901:02:053,00
64MC8076Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:173,00
65ME8118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:483,00
66MD8411Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:423,00
67MB871Schmidt RudolfSuchý vrch6701:26:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3279Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:25103,80
2ZD362Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:12100,49
3ZB4073Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:48:2095,70
4ŽC5272Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:52:0779,71
5ZA5343Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:2578,44
6ZA6058Formánková DitaHK Letohrad8500:53:3773,37
7ZA6214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:55:2166,04
8ZA6484Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:56:0662,87
9ŽC6651Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:56:3161,11
10ZB678Mikulecká MarcelaSloupnice7300:56:3560,83
11ZA6816Stříhavková PetraAC Choceň7900:56:4759,99
12ŽC7044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2153,36
13ŽJ7317Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5542,51
14ŽC774Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2636,10
15ZD7878Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:5733,92
16ŽC797Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:03:0233,57
17ZD8252Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:03:5429,90
18ZA8370Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:3722,65
19ŽC8568Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:11:223,00
20ŽC866Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:233,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

za 50Kč až neskutečný servis, super jídlo v ZŠ i čaj v cíli. Jenom by chtělo dát přesněji cedule s km do cíle, jinak není co vytknout.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód