Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

13.3.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 13.3.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu, nejpozději 15 m před startem kategorie

Startovné

děti 10 Kč
dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
silniční běh s menším převýšením

Ceny pro vítěze

dětské kategorie poháry, ostatní medaile
finanční ceny pro kategorie Muži A a Ženy A, ostatní věcné ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Nový Věk Triatlonu Trusnov
Milan Dudek
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
mobil 723 532 673

Internetové stránky

http://www.novyvek.cz/triatlon

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž24142Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:02103,17
2Ž253Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:03100,00
3Ž2647Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:0496,83
4Ž2716Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:0596,51
5Ž2846Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:0593,65
6Ž2938Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:0690,48
7Ž21012Rejdová KarolínaPardubice0100:01:0884,13
8Ž21444Šprincová VendulaTrusnov0200:01:2046,03
9Ž21730Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:2917,46
10Ž219146Dudová DenisaTrusnov0100:01:370,00
11Ž222149Nováková MarkétaMěstec0400:01:500,00
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:57105,68
2M2226Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:58102,27
3M23147Tropp MarekHradec Králové0100:01:0192,05
4M211144Janáček AdamFranclina0100:01:1351,14
5M2121Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:1447,73
6M213129Hemer JosefTrusnov0200:01:1930,68
7M21539Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:2123,86
8M21627Čejka RadekPardubice0500:01:273,41
9M21845Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:320,00
10M220150Dvořák MatějMěstec0500:01:470,00
11M221143Jirásek TomášPardubice0500:01:480,00
12M223148Hemer JaromírTrusnov0500:01:550,00
13M224145Duda MichaelTrusnov0500:02:060,00
Žákyně benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž36141Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:03101,61
2Ž3710Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:04100,00
3Ž38140Awramová PavlaUW Rugby Pardubice9900:02:0598,39
4Ž3925Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:0696,77
5Ž311133Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:02:1385,48
6Ž3124Cápková KláraŠardice0000:02:1779,03
Žáci benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:01:45114,16
2M3219Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:5596,46
3M3321Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:5989,38
4M348Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:0087,61
5M3520Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:02:0284,07
6M3102Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:1168,14
7M31328Čejka JakubPardubice0000:02:3525,66
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM16Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:48102,60
2ŽM235Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:50100,87
3ŽM4131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:5596,54
4ŽM613Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:1380,95
5ŽM836Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:3066,23
6ŽM911Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:4354,98
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:51110,14
2MM518Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:02101,10
3MM724Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:1788,77
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS434Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:39112,52
2ŽS57Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:3398,03
3ŽS614Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:0589,45
4ŽS742Krátká HanaLanškroun9500:13:5376,58
5ŽS837Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:13:5476,31
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS19Pavel JanLoko Trutnov Rtyně v Podkrkonoší9500:09:44110,29
2MS240Lakota AntonínAC Choceň9500:09:55106,71
3MS323Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:0883,00
Dorostenky 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD548Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:13:46100,00
Dorostenci 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1132Kalvoda VítAtletika Polička9300:11:19103,95
2MD2135Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:11:26101,92
3MD3134Divíšek JanNový Věk TT9300:11:5394,13
4MD4137Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:12:2684,60
5MD6139Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:15:4327,72
Junioři 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ171Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:36-
2MJ255Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:46-
3MJ372Nikl LukášAC Choceň9100:19:51-
4MJ4106Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:20:38-
5MJ5119Krejčí StanislavVencl Tým9100:21:02-
6MJ6128Volár JanNový Věk TT9200:22:06-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB996Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:36:20-
2MB16109Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:38:14-
3MB19110Klimeš JiříAC Náchod6100:39:13-
4MB2177Hanuš MartinChoceň7000:40:06-
5MB2257Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:40:10-
6MB23118Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:40:27-
7MB2659Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:41:37-
8MB27121Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:45-
9MB3674Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:28-
10MB3773Krátký LubošLanškroun6200:44:30-
11MB434Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:46:00-
12MB4994Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:27-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2954Černý VladimírHAC Praha5200:42:12-
2MC3189Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:08-
3MC32127Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:13-
4MC3379Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:22-
5MC39112Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:45:17-
6MC42125Alexa JiříKRB Chrudim5300:45:46-
7MC51123Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:17-
8MC5524Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:50:44-
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3886Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:43-
2MD4087Vodička JanMK Radslavice4500:45:25-
3MD45115Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:46:08-
4MD48124Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:08-
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME52122Bielčik JindřichLichkov4000:49:41-
2ME5383Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:02-
3ME5670Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:19-
4ME62126Vorel MilanSlatiňany4000:56:54-
Juniorky 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ881Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:05-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2515Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:06-
2ZA2875Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:46-
3ZA5852Hemerová JitkaVenango Praha7700:54:16-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1369Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:14-
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3488Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:28-
2ŽC4721Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:23-
3ŽC57104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:12-
4ŽC6162Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:56:45-
5ŽC6478Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:14-
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:32-
2ZD637Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:15-
Běh pro zdraví - MUŽI (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM780Hemer JindřichTrusnov7500:23:49-
2LM1085Fiala JaroslavPardubice3800:26:10-
3LM111Mudruňka MarekUhersko9000:27:46-
4LM1290Bína JosefTrusnov8800:28:47-
5LM1395Dufek TomášPardubice7200:29:09-
Běh pro zdraví - ŽENY (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ9101Češíková EliškaSK Slatiňany8800:25:26-
2LZ1320Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:09-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:57105,68
2M2226Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:58102,27
3M23147Tropp MarekHradec Králové0100:01:0192,05
1Ž24142Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:02103,17
2Ž253Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:03100,00
3Ž2647Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:0496,83
4Ž2716Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:0596,51
5Ž2846Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:0593,65
6Ž2938Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:0690,48
7Ž21012Rejdová KarolínaPardubice0100:01:0884,13
4M211144Janáček AdamFranclina0100:01:1351,14
5M2121Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:1447,73
6M213129Hemer JosefTrusnov0200:01:1930,68
8Ž21444Šprincová VendulaTrusnov0200:01:2046,03
7M21539Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:2123,86
8M21627Čejka RadekPardubice0500:01:273,41
9Ž21730Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:2917,46
9M21845Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:320,00
10Ž219146Dudová DenisaTrusnov0100:01:370,00
10M220150Dvořák MatějMěstec0500:01:470,00
11M221143Jirásek TomášPardubice0500:01:480,00
11Ž222149Nováková MarkétaMěstec0400:01:500,00
12M223148Hemer JaromírTrusnov0500:01:550,00
13M224145Duda MichaelTrusnov0500:02:060,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:01:45114,16
2M3219Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:5596,46
3M3321Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:5989,38
4M348Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:0087,61
5M3520Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:02:0284,07
1Ž36141Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:03101,61
2Ž3710Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:04100,00
3Ž38140Awramová PavlaUW Rugby Pardubice9900:02:0598,39
4Ž3925Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:0696,77
6M3102Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:1168,14
5Ž311133Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:02:1385,48
6Ž3124Cápková KláraŠardice0000:02:1779,03
7M31328Čejka JakubPardubice0000:02:3525,66
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM16Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:48102,60
2ŽM235Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:50100,87
1MM315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:51110,14
3ŽM4131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:5596,54
2MM518Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:02101,10
4ŽM613Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:1380,95
3MM724Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:1788,77
5ŽM836Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:3066,23
6ŽM911Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:4354,98
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS19Pavel JanLoko Trutnov Rtyně v Podkrkonoší9500:09:44110,29
2MS240Lakota AntonínAC Choceň9500:09:55106,71
3MS323Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:0883,00
1ŽS434Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:39112,52
2ŽS57Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:3398,03
3ŽS614Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:0589,45
4ŽS742Krátká HanaLanškroun9500:13:5376,58
5ŽS837Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:13:5476,31
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1132Kalvoda VítAtletika Polička9300:11:19103,95
2MD2135Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:11:26101,92
3MD3134Divíšek JanNový Věk TT9300:11:5394,13
4MD4137Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:12:2684,60
1ŽD548Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:13:46100,00
5MD6139Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:15:4327,72
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ171Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:36-
2MJ255Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:46-
3MJ372Nikl LukášAC Choceň9100:19:51-
4MJ4106Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:20:38-
5MJ5119Krejčí StanislavVencl Tým9100:21:02-
6MJ6128Volár JanNový Věk TT9200:22:06-
1LM780Hemer JindřichTrusnov7500:23:49-
1ŽJ881Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:05-
1LZ9101Češíková EliškaSK Slatiňany8800:25:26-
2LM1085Fiala JaroslavPardubice3800:26:10-
3LM111Mudruňka MarekUhersko9000:27:46-
4LM1290Bína JosefTrusnov8800:28:47-
2LZ1320Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:09-
5LM1395Dufek TomášPardubice7200:29:09-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:24-
2MA292Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:00-
3MA32Řemínek MatějAC Choceň8600:34:57-
4MA498Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:09-
5MA5105Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:18-
6MA6107Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:47-
7MA7108Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:07-
8MA882Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:14-
1MB996Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:36:20-
9MA1093Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:36:49-
10MA11111Doucha JiříTJ Start Náchod7100:37:02-
11MA12116Mocek TomášAC Pardubice7900:37:09-
1ZB1369Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:14-
12MA1456Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:34-
13MA1597Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:40-
2MB16109Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:38:14-
14MA1791Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:18-
15MA186Doleček JosefVencl Tým7900:38:26-
3MB19110Klimeš JiříAC Náchod6100:39:13-
16MA20117Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:27-
4MB2177Hanuš MartinChoceň7000:40:06-
5MB2257Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:40:10-
6MB23118Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:40:27-
17MA2458Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:34-
1ZA2515Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:06-
7MB2659Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:41:37-
8MB27121Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:45-
2ZA2875Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:46-
1MC2954Černý VladimírHAC Praha5200:42:12-
18MA30113Marhold PetrChoceň7800:42:50-
2MC3189Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:08-
3MC32127Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:13-
4MC3379Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:22-
1ŽC3488Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:28-
19MA355Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:43:53-
9MB3674Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:28-
10MB3773Krátký LubošLanškroun6200:44:30-
1MD3886Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:43-
5MC39112Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:45:17-
2MD4087Vodička JanMK Radslavice4500:45:25-
20MA413Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:35-
6MC42125Alexa JiříKRB Chrudim5300:45:46-
11MB434Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:46:00-
21MA4435Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:04-
3MD45115Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:46:08-
22MA46103Stehno JanPraha8100:46:18-
2ŽC4721Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:23-
4MD48124Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:08-
12MB4994Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:27-
23MA50114Marhold LubošChoceň7700:48:28-
7MC51123Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:17-
1ME52122Bielčik JindřichLichkov4000:49:41-
2ME5383Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:02-
24MA5476Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:50:31-
8MC5524Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:50:44-
3ME5670Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:19-
3ŽC57104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:12-
3ZA5852Hemerová JitkaVenango Praha7700:54:16-
1ZD5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:32-
25MA6063Čejka MartinPardubice7400:56:20-
4ŽC6162Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:56:45-
4ME62126Vorel MilanSlatiňany4000:56:54-
2ZD637Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:15-
5ŽC6478Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:14-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

vše hodnotím kladně,jen výsledky nejmladších dívek chybí a stejně tak i v poháru mládeže.....a jsou tam nějaké nedostatky v tabulkách,děti jsou mnohem citlivější a cílevědomější....určitě je to mrzí
v.kocourek
Opravena chyba v kategorii benjamínků.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód