Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

27.3.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 27.3.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

areál baseballu za zimním stadionem v Chocni
10:00 - 11:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin

Startovné

žactvo 10 Kč
ostatní 20 Kč

Popis tratě

Délka: 7,8 km a méně
polní a lesní cesty, značné převýšení

Ceny pro vítěze

dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Choceň
Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
mobil 737 154 895

E-mailová adresa

ac.chocen@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předákyně r. 2001 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2175Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:53106,29
2Ž2276Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:54104,57
3Ž2977Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:0389,14
4Ž21078Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:0487,43
5Ž21179Suchá SimonaZŠ Štefcova HK0300:02:0585,71
6Ž21280Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:0684,00
7Ž21481Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:1273,71
8Ž21582Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:1372,00
9Ž21683Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:1470,29
10Ž21784Milá EliškaSK Týniště nad Orlicí0100:02:1568,57
11Ž22385Čápová DanielaVysoké Mýto0200:02:2256,57
12Ž22786Dostálová TerezaVysoké Mýto0100:02:2551,43
13Ž22987Moravcová AndreaAC Choceň0200:02:2846,29
14Ž23388Hrdinová TerezaChoceň0100:02:3337,71
15Ž23489Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:02:3730,86
16Ž23590Voženílková NikolaZŠ Štefcova HK0100:02:3829,14
17Ž23991Veselá MarikaAC Choceň0200:02:4418,86
18Ž24092Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:4812,00
19Ž24393Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:02:516,86
20Ž24494Chlupová LucieTJ Svitavy0400:02:525,14
21Ž24695Mihulková JolanaAC Choceň0400:02:550,00
22Ž24796Metelková MichaelaZŠ Štefcova HK0500:02:590,00
23Ž24897Rudová DenisaTrusnov0200:03:040,00
24Ž25798Šmerdová NellaAC Choceň0800:04:530,00
Předžáci r. 2001 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2299Boháč BonifácAC Choceň0100:01:54101,74
2M24100Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:55100,00
3M25101Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:5698,26
4M26102Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:5993,04
5M27103Boháč ServácAC Choceň0200:02:0091,30
6M28104Navrátil JonášTJ Svitavy0100:02:0189,57
7M213105Svojanovský JanTJ - Svitavy0100:02:0975,65
8M217106Komínek VítTJ - Svitavy0200:02:1565,22
9M219107Němec JanAtletika Jaroměř0200:02:1663,48
10M220108Janeček JosefSK Týniště nad Orlicí0100:02:1761,74
11M221109Čáp JonášVysoké Mýto0100:02:1860,00
12M222110Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:1958,26
13M223111Skokan MartinSK Týniště nad Orlicí0200:02:2253,04
14M225112Mára DavidTJ - Svitavy0100:02:2351,30
15M226113Chytil AlešAC Choceň0200:02:2449,57
16M228114Verner MartinZŠ Štefcova HK0300:02:2744,35
17M229115Kavřík VojtěchTýniště nad Orlicí0300:02:2842,61
18M231116Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:3039,13
19M232117Podivínský MatějZŠ Štefcova HK0200:02:3235,65
20M235118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:3825,22
21M237119Bureš MartinTJ - Svitavy0300:02:3923,48
22M238120Hladík MichalSK Týniště nad Orlicí0200:02:4218,26
23M240121Hemer JaromírTrusnov0500:02:487,83
24M242122Milý JaroslavSK Týniště nad Orlicí0400:02:496,09
25M244123Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:520,87
26M249124Kasl JosefSK Týniště nad Orlicí0100:03:070,00
27M250125Kubíček AdamLitomyšl0500:03:080,00
28M251126Hemer JosefTrusnov0200:03:190,00
29M252127Zeman DavidTJ - Svitavy0500:03:480,00
30M253128Divíšek RadimAtletika Žamberk0700:03:520,00
31M254129Kábrt MartinAtletika Rtyně0600:03:580,00
32M255130Šmerda SamuelAC Choceň0600:04:080,00
33M256131Kubíček DavidLitomyšl0700:04:360,00
Žákyně nejmladší r. 99-00 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32132Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:57103,70
2Ž36133Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:00100,37
3Ž39134Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:0495,93
4Ž311135Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:0693,72
5Ž313136Šedová AndreaAC Choceň9900:03:0990,39
6Ž314137Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:1089,28
7Ž315138Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1188,17
8Ž316139Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:1287,06
9Ž321140Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:1583,73
10Ž328141Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:2770,43
11Ž329142Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:03:3165,99
12Ž331143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3561,55
13Ž332144Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:03:4253,79
14Ž335145Karalová LenkaTJ - Svitavy0000:03:4550,46
Žáci nejmladší r. 99-00 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31146Halíř PavelZŠ Štefcova HK0000:02:54102,65
2M32147Kučera MartinTJ - Svitavy9900:02:5799,24
3M34148Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:02:5898,11
4M35149Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:02:5996,98
5M36150Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:0095,84
6M38151Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:0392,44
7M310152Gregar DominikAC Choceň9900:03:0590,17
8M311153Požár AdamAC Choceň0000:03:0689,04
9M316154Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1282,23
10M318155Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:1381,10
11M319156Divíšek JanAtletika Žamberk0000:03:1479,96
12M320157Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:1579,85
13M321158Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:1578,83
14M323159Bartoš MilanSK Týniště nad Orlicí0000:03:1677,69
15M324160Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:1776,56
16M325161Knypl RomanAC Choceň9900:03:1974,29
17M326162Čáp JanVysoké Mýto9900:03:2073,16
18M327163Knypl LiborAC Choceň9900:03:2270,89
19M330164Kvašinský MartinZŠ Štefcova HK0000:03:3358,41
20M332165Skokan VítekSK Týniště nad Orlicí0000:03:4248,20
21M334166Petrovický MartinZŠ Štefcova HK0000:03:4347,07
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:38103,30
2ŽM2168Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:4499,06
3ŽM3169Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:4697,64
4ŽM4170Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:1080,66
5ŽM5171Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:1974,29
6ŽM6172Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:05:2768,63
7ŽM7173Márová JanaTJ - Svitavy9700:05:3960,14
8ŽM8174Kavříková AdélaSK Týniště nad Orlicí9700:05:4555,90
9ŽM9175Martincová TerezaAtletika Žamberk9800:06:0442,45
10ŽM10176Školníková LucieSK Týniště nad Orlicí9700:06:2726,18
Žáci mladší r. 97-98 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1177Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:50106,45
2MM2178Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:57102,58
3MM4179Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:1890,97
4MM6180Adamec MatoušAC Choceň9700:06:2487,65
5MM8181Vilímek VáclavAC Choceň9800:07:0167,19
6MM10182Král JanTJ - Svitavy9800:07:1957,24
Žákyně starší r. 95-96 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS3183Průšová RadkaTJ Svitavy9600:06:06108,38
2ŽS5184Boudová ŽanetaSokol Hradec Králové9600:06:20101,05
3ŽS7185Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:4090,58
4ŽS9186Krátká HanaLanškroun9500:07:0975,39
Žáci starší r. 95-96 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Zemkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24103,91
2MS2188Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:3498,81
3MS3189Pavel JanLoko Trutnov9500:06:3797,28
4MS4190Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:3896,77
5MS5191Lakota AntonínAC Choceň9500:06:5289,62
6MS6192Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:07:0185,02
7MS7193Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:08:1746,21
8MS8194Vařeka JanŽamberk9600:08:2741,11
Dorostenci r. 93-94 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1195Kalvoda VítAtletika Polička9300:13:28101,47
2MD2196Paukovič MatoušAC Pardubice9400:13:32100,49
3MD3197Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:4298,03
4MD5198Košňar FrantišekAtletika Polička9300:13:5694,59
5MD6199Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:14:1091,15
6MD7200Divíšek JanNový Věk TT9300:14:2387,96
7MD8201Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:14:5081,33
8MD9202Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:14:5679,85
Junioři r. 91-92 (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:45-
2MJ1419Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:27:59-
3MJ1520Procházka TomášAC Pardubice9100:28:07-
4MJ1921Nikl LukášAC Choceň9100:28:53-
5MJ2722Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:30:01-
6MJ3223Siegel JakubAC Choceň9200:30:41-
7MJ4724Živný MarekOrel Orlice9100:35:14-
Muži A r. 90-71 (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:35-
2MA249Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:25:54-
3MA350Řemínek MatějAC Choceň8600:25:58-
4MA451Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:26:08-
5MA552Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:23-
6MA653Míšek DavidTJ sokol Hradec Králové7800:26:59-
7MA854Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:27:12-
8MA1055Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:29-
9MA1156Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:27:30-
10MA1257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:38-
11MA1658Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:11-
12MA1759Vítek MiroslavVencl Tým7200:28:43-
13MA1860Doleček JosefVencl Tým7900:28:48-
14MA2061Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:04-
15MA2162Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:13-
16MA2363Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:44-
17MA2464Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:45-
18MA2665Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:29:57-
19MA2866Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:12-
20MA2967Kalný PetrAFK Chrudim8100:30:21-
21MA3068Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:24-
22MA3169Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:40-
23MA3670Boháč JaroslavSK Polička8500:32:28-
24MA4171Marhold PetrChoceň7800:33:12-
25MA4572Krsek PavkaLanškroun7200:35:05-
26MA4673Gregora ZdenekLanškroun7300:35:11-
27MA4974Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:35:56-
Muži B r. 70-61 (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB925Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:20-
2MB2226Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:27-
3MB3327Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:53-
4MB3428Krátký LubošLanškroun6200:31:03-
5MB3529Zelený LuděkAC Náchod6100:31:49-
6MB3730Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:30-
7MB4331Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:56-
8MB5232Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:37:12-
Muži C r. 60 a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:06-
2MC2534Filip LubošAC Choceň5900:29:53-
3MC3835Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:35-
4MC3936Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:39-
5MC4037Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:10-
6MC4238Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:49-
7MC4439Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:34-
8MC4840Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:16-
9MC5041Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:58-
10MC5142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:09-
11MC5343Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:37:36-
12MC5444Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:24-
13MC5545Bielčik JindřichLichkov4000:38:35-
14MC5646Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:42-
15MC5747Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:58-
Ženy A r. 94-76 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:15:01-
2ZA133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:12-
3ZA144Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:16:32100,00
4ZA155Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:16:56-
5ZA166Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:17:16-
6ZA187Češíková EliškaSK Slatiňany8800:18:03-
7ZA198Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:48-
8ZA229Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:20:03-
Ženy B r. 75 a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB410Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:43-
2ZB1111Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:23-
3ZB1212Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:15:27-
4ZB1713Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:48-
5ZB2014Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:19:58-
6ZB2115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:20:01-
7ZB2316Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:20:39-
8ZB2417Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:23:47-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2175Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:53106,29
2Ž2276Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:54104,57
1M2299Boháč BonifácAC Choceň0100:01:54101,74
2M24100Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:55100,00
3M25101Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:5698,26
4M26102Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:5993,04
5M27103Boháč ServácAC Choceň0200:02:0091,30
6M28104Navrátil JonášTJ Svitavy0100:02:0189,57
3Ž2977Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:0389,14
4Ž21078Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:0487,43
5Ž21179Suchá SimonaZŠ Štefcova HK0300:02:0585,71
6Ž21280Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:0684,00
7M213105Svojanovský JanTJ - Svitavy0100:02:0975,65
7Ž21481Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:1273,71
8Ž21582Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:1372,00
9Ž21683Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:1470,29
8M217106Komínek VítTJ - Svitavy0200:02:1565,22
10Ž21784Milá EliškaSK Týniště nad Orlicí0100:02:1568,57
9M219107Němec JanAtletika Jaroměř0200:02:1663,48
10M220108Janeček JosefSK Týniště nad Orlicí0100:02:1761,74
11M221109Čáp JonášVysoké Mýto0100:02:1860,00
12M222110Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:1958,26
11Ž22385Čápová DanielaVysoké Mýto0200:02:2256,57
13M223111Skokan MartinSK Týniště nad Orlicí0200:02:2253,04
14M225112Mára DavidTJ - Svitavy0100:02:2351,30
15M226113Chytil AlešAC Choceň0200:02:2449,57
12Ž22786Dostálová TerezaVysoké Mýto0100:02:2551,43
16M228114Verner MartinZŠ Štefcova HK0300:02:2744,35
17M229115Kavřík VojtěchTýniště nad Orlicí0300:02:2842,61
13Ž22987Moravcová AndreaAC Choceň0200:02:2846,29
18M231116Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:3039,13
19M232117Podivínský MatějZŠ Štefcova HK0200:02:3235,65
14Ž23388Hrdinová TerezaChoceň0100:02:3337,71
15Ž23489Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:02:3730,86
16Ž23590Voženílková NikolaZŠ Štefcova HK0100:02:3829,14
20M235118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:3825,22
21M237119Bureš MartinTJ - Svitavy0300:02:3923,48
22M238120Hladík MichalSK Týniště nad Orlicí0200:02:4218,26
17Ž23991Veselá MarikaAC Choceň0200:02:4418,86
23M240121Hemer JaromírTrusnov0500:02:487,83
18Ž24092Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:4812,00
24M242122Milý JaroslavSK Týniště nad Orlicí0400:02:496,09
19Ž24393Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:02:516,86
25M244123Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:520,87
20Ž24494Chlupová LucieTJ Svitavy0400:02:525,14
21Ž24695Mihulková JolanaAC Choceň0400:02:550,00
22Ž24796Metelková MichaelaZŠ Štefcova HK0500:02:590,00
23Ž24897Rudová DenisaTrusnov0200:03:040,00
26M249124Kasl JosefSK Týniště nad Orlicí0100:03:070,00
27M250125Kubíček AdamLitomyšl0500:03:080,00
28M251126Hemer JosefTrusnov0200:03:190,00
29M252127Zeman DavidTJ - Svitavy0500:03:480,00
30M253128Divíšek RadimAtletika Žamberk0700:03:520,00
31M254129Kábrt MartinAtletika Rtyně0600:03:580,00
32M255130Šmerda SamuelAC Choceň0600:04:080,00
33M256131Kubíček DavidLitomyšl0700:04:360,00
24Ž25798Šmerdová NellaAC Choceň0800:04:530,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31146Halíř PavelZŠ Štefcova HK0000:02:54102,65
1Ž32132Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:57103,70
2M32147Kučera MartinTJ - Svitavy9900:02:5799,24
3M34148Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:02:5898,11
4M35149Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:02:5996,98
5M36150Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:0095,84
2Ž36133Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:00100,37
6M38151Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:0392,44
3Ž39134Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:0495,93
7M310152Gregar DominikAC Choceň9900:03:0590,17
8M311153Požár AdamAC Choceň0000:03:0689,04
4Ž311135Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:0693,72
5Ž313136Šedová AndreaAC Choceň9900:03:0990,39
6Ž314137Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:1089,28
7Ž315138Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1188,17
9M316154Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1282,23
8Ž316139Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:1287,06
10M318155Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:1381,10
11M319156Divíšek JanAtletika Žamberk0000:03:1479,96
12M320157Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:1579,85
9Ž321140Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:1583,73
13M321158Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:1578,83
14M323159Bartoš MilanSK Týniště nad Orlicí0000:03:1677,69
15M324160Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:1776,56
16M325161Knypl RomanAC Choceň9900:03:1974,29
17M326162Čáp JanVysoké Mýto9900:03:2073,16
18M327163Knypl LiborAC Choceň9900:03:2270,89
10Ž328141Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:2770,43
11Ž329142Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:03:3165,99
19M330164Kvašinský MartinZŠ Štefcova HK0000:03:3358,41
12Ž331143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3561,55
20M332165Skokan VítekSK Týniště nad Orlicí0000:03:4248,20
13Ž332144Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:03:4253,79
21M334166Petrovický MartinZŠ Štefcova HK0000:03:4347,07
14Ž335145Karalová LenkaTJ - Svitavy0000:03:4550,46
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:38103,30
2ŽM2168Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:4499,06
3ŽM3169Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:4697,64
4ŽM4170Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:1080,66
5ŽM5171Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:1974,29
6ŽM6172Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:05:2768,63
7ŽM7173Márová JanaTJ - Svitavy9700:05:3960,14
8ŽM8174Kavříková AdélaSK Týniště nad Orlicí9700:05:4555,90
9ŽM9175Martincová TerezaAtletika Žamberk9800:06:0442,45
10ŽM10176Školníková LucieSK Týniště nad Orlicí9700:06:2726,18
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1177Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:50106,45
2MM2178Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:57102,58
1ŽS3183Průšová RadkaTJ Svitavy9600:06:06108,38
3MM4179Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:1890,97
2ŽS5184Boudová ŽanetaSokol Hradec Králové9600:06:20101,05
4MM6180Adamec MatoušAC Choceň9700:06:2487,65
3ŽS7185Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:4090,58
5MM8181Vilímek VáclavAC Choceň9800:07:0167,19
4ŽS9186Krátká HanaLanškroun9500:07:0975,39
6MM10182Král JanTJ - Svitavy9800:07:1957,24
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Zemkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24103,91
2MS2188Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:3498,81
3MS3189Pavel JanLoko Trutnov9500:06:3797,28
4MS4190Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:3896,77
5MS5191Lakota AntonínAC Choceň9500:06:5289,62
6MS6192Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:07:0185,02
7MS7193Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:08:1746,21
8MS8194Vařeka JanŽamberk9600:08:2741,11
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:35-
2MA249Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:25:54-
3MA350Řemínek MatějAC Choceň8600:25:58-
4MA451Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:26:08-
5MA552Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:23-
6MA653Míšek DavidTJ sokol Hradec Králové7800:26:59-
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:06-
7MA854Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:27:12-
1MB925Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:20-
8MA1055Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:29-
9MA1156Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:27:30-
10MA1257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:38-
1MJ1318Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:45-
2MJ1419Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:27:59-
3MJ1520Procházka TomášAC Pardubice9100:28:07-
11MA1658Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:11-
12MA1759Vítek MiroslavVencl Tým7200:28:43-
13MA1860Doleček JosefVencl Tým7900:28:48-
4MJ1921Nikl LukášAC Choceň9100:28:53-
14MA2061Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:04-
15MA2162Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:13-
2MB2226Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:27-
16MA2363Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:44-
17MA2464Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:45-
2MC2534Filip LubošAC Choceň5900:29:53-
18MA2665Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:29:57-
5MJ2722Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:30:01-
19MA2866Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:12-
20MA2967Kalný PetrAFK Chrudim8100:30:21-
21MA3068Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:24-
22MA3169Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:40-
6MJ3223Siegel JakubAC Choceň9200:30:41-
3MB3327Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:53-
4MB3428Krátký LubošLanškroun6200:31:03-
5MB3529Zelený LuděkAC Náchod6100:31:49-
23MA3670Boháč JaroslavSK Polička8500:32:28-
6MB3730Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:30-
3MC3835Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:35-
4MC3936Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:39-
5MC4037Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:10-
24MA4171Marhold PetrChoceň7800:33:12-
6MC4238Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:49-
7MB4331Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:56-
7MC4439Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:34-
25MA4572Krsek PavkaLanškroun7200:35:05-
26MA4673Gregora ZdenekLanškroun7300:35:11-
7MJ4724Živný MarekOrel Orlice9100:35:14-
8MC4840Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:16-
27MA4974Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:35:56-
9MC5041Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:58-
10MC5142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:09-
8MB5232Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:37:12-
11MC5343Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:37:36-
12MC5444Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:24-
13MC5545Bielčik JindřichLichkov4000:38:35-
14MC5646Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:42-
15MC5747Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:58-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Běžel jsem tady poprvé, se závody nemám zkušenosti a tak jsem přemýšlel kudy se vyhnu tomu blátu, nakonec to bylo kořením závodu a v neděli, když jsem se vzpamatoval, bylo co prát. Závod pěkný, škoda, že nejsou přiloženy žádné fotky.
roman.burianek
Moc jsem se těšil na těžký lesní kros a nakonec jsme běhali po louce - takhle to vypadá jako zdrcující kritika, ale ...Chci pochválit všechny pořadatele závodu za to, že nám vůbec umožnili běžet a porvali se se zákazem startu lesem. Moc vám děkuju, škoda že jsem zaslechl, že snad ještě příští rok a kdoví jestli ještě někdy. Prosím vytrvejte, já a určitě ještě další běžci to fakt oceníme. Takže díky moc!
miroslav.neruda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód