Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

16.10.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 16.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

areál KB OEZ Letohrad, Šedivská 839, Letohrad
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 30 Kč

Popis tratě

délka: hlavní závod 8 km ostatní méně
lesní cesty

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KB OEZ Letohrad
Šedivská 839
561 51 Letohrad
tel. 774 668 731

možnost ubytování přímo v Areálu - Chata Lom - tel. 602 155 141

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.biatlonoez.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2266

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Maříková Simona969
Mikyska Tomáš009
Fáberová Zuzana969
Novotná Dora978
Procházka Jakub968
Klaclová Šárka938
Ducháček Bedřich598
Polák Daniel988
Schreierová Anna008
Vinduška Petr938
Černá Kristýna938
Kavka Lukáš978
Sadílek Ota468
Krejčí Stanislav638
Leicht Jiří498
Moravec Jan027
Novotný Luděk627
Gregora Filip027
Keprtová Miloslava487
Fajfrová Markéta977
Šabata Josef937
Bielčik Jindřich407
Remeš Petr947
Žalčík Kim997
Exler Ondřej907
Koblížek Jindřich487
Večeř Milan967
Kánský Petr007
Marek Jiří437
Remeš Vojtěch987
Kalous Petr777
Vávra Vlastimil917
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Fellnerová Natálie006
Morkes Radek896
Strnad Adam006
Stránská Michaela976
Stránská Adéla916
Chmelíček Jordan976
Moravec Jiří966
Kalous Martin956
Šebek Michal846
Dušková Lenka806
Moravec Martin846
Martincová Kristýna936
Kubelka Tomáš936
Mertová Michaela766
Jonáš Matěj976
Pekař Štěpán946

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Chlapci r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně r. 03-04 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:02:21-
2Ž1516Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:29-
3Ž178Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:31-
4Ž11111Moravcová AdélaJablonné nad Orlicí0400:02:43-
5Ž11517Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:46-
6Ž11624Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:50-
Žáci r. 03-04 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11180Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:02:21-
2M1313Král ŠtěpánFenix SKI Team Jeseník0300:02:22-
3M1430Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:02:25-
4M1618Otava TadeášMARS Svratka0300:02:30-
5M18150Libka Lukášneregistrován0400:02:39-
6M19240Procházka TomášSokol Hnátnice0400:02:41-
7M11025Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:42-
8M111370Hermann JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:43-
9M113110Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:44-
10M11422Velecký VojtěchTJ - Svitavy0400:02:45-
11M117450Chmelíček DavidTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:51-
12M11820Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:56-
13M11921Valenta KarelJablonné nad Orlicí0300:02:58-
14M12015Kerschbaum JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:59-
15M1215Majdl Štěpánneregistrován0400:03:00-
16M12270H. Krištofneregistrován0400:03:03-
17M12323Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:04-
18M124140Kunt Antonínneregistrován0400:03:13-
19M125130Briscejn Ondřejneregistrován0400:03:20-
20M1264Majdl Šimonneregistrován0400:04:20-
Žákyně r. 01-02 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2131Zámečníková SáraMARS Svratka0100:04:01104,59
2Ž2442Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0799,73
3Ž26270Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:1295,68
4Ž2829Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:1494,05
5Ž21043Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:1890,81
6Ž21133Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:2089,19
7Ž21244Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:2188,38
8Ž21427Mičkerová KarlaFenix ski team Jeseník0200:04:2684,32
9Ž21637Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:3180,27
10Ž21834Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:3477,84
11Ž220320Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:3577,03
12Ž22239Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:4072,97
13Ž22340Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:4568,92
14Ž22428Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:5362,43
15Ž22535Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5660,00
16Ž22741Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5957,57
17Ž229120Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:0155,95
18Ž23232Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:05:0354,32
19Ž23638Novotná Sáraneregistrována0200:05:1941,35
Žáci r. 01-02 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2136Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:01103,00
2M23350Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:0698,91
3M2454Pilný MichalKKL Hlinsko0200:04:0798,09
4M2747Hořčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:04:1393,19
5M29230Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:1690,74
6M21350Maryška JanSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:2385,01
7M21456Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:2682,56
8M21753Lebiš LiborLinhartice0100:04:3376,84
9M218560Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:04:3476,02
10M221340Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:3773,57
11M22658Švercl AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5856,40
12M22755Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:5955,59
13M229190Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:05:0153,95
14M23152Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:05:0253,13
15M23260Řehák RadimTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:0352,32
16M23451Vašátko Marekneregistrován0200:05:0749,05
17M23557Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:1542,51
18M23748Herold Danielneregistrován0200:05:2137,60
19M238460Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:2335,97
20M23949Grebennikov Janneregistrován0200:05:2831,88
Žákyně mladší r. 99-00 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3166Poulíková KarolínaFenix SKI Team Jeseník0000:05:51101,88
2Ž3271Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:54100,19
3Ž3369Teplá EliškaMARS Svratka9900:05:5897,93
4Ž34310Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:0593,98
5Ž3578Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:06:0892,29
6Ž3630Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:06:1091,16
7Ž3772Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:06:1389,46
8Ž3870Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:06:1588,33
9Ž39570Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:06:1687,77
10Ž31076Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:06:1787,21
11Ž31180Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:06:1886,64
12Ž31279Hybešová Natálieneregistrována0000:06:2085,51
13Ž31320Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:06:2184,95
14Ž31410Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:06:2682,13
15Ž31562Faltysová AnetaTJ Svitavy9900:06:2881,00
16Ž316290Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:3278,74
17Ž31775Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:06:3577,05
18Ž31860Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:06:4173,66
19Ž31977Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:06:4471,97
20Ž32068Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:4571,40
21Ž321300Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:4869,71
22Ž32273Hamerská EliškaSKI Skuhrov nad Bělou0000:07:0062,94
23Ž32374Dohnálková TerezaSKI Skuhrov nad Bělou9900:07:0162,37
24Ž32490Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:07:0560,11
25Ž32565Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:07:2151,08
26Ž32664Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:07:2449,39
27Ž32767Fellnerová NatálieFenix SKI Team Jeseník0000:07:3244,87
-Ž3-50Olbrichová Terezaneregistrována00DNF-
Žáci mladší r. 99-00 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31596Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:10:57101,21
2M31692Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:11:00100,30
3M31791Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:0698,49
4M31989Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:2293,65
5M32088Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:11:2493,04
6M32197Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:11:3390,32
7M32294Stříhavka JindřichAC Choceň0000:11:4486,99
8M32399Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:11:5384,27
9M32498Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:12:0082,15
10M325330Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:12:2175,79
11M326550Staněk PatrikTJ - Svitavy9900:12:2674,28
12M32795Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:12:2973,37
13M328360Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:12:4867,62
14M32993Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:12:5166,72
15M33086Nohel TomášFenix SKI Team Jeseník9900:13:0562,48
16M332100Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:13:3453,71
17M33340Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:13:4550,38
18M33490Filip PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:16:184,08
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1116Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:23111,37
2ŽM2115Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:08:5499,75
3ŽM3106Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:09:2388,87
4ŽM4114Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:09:3783,62
5ŽM5112Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:09:3883,25
6ŽM6103Janočková PetraFenix SKI Team Jeseník9800:09:4680,25
7ŽM7104Koukalová TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:09:4879,50
8ŽM8117Švandová BarboraSK Nové Město na Moravě9700:09:5576,87
9ŽM9210Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:10:0075,00
10ŽM10113Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:10:0373,87
11ŽM11105Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:10:0872,00
12ŽM12107Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:1170,87
13ŽM13108Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:3761,12
14ŽM14109Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:5355,12
15ŽM18111Kopecká SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:11:1248,00
16ŽM30110Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:13:055,62
Žáci mladší r. 97-98 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3125Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:13:43102,95
2MM6126Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:14:0198,64
3MM7135Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:14:0298,40
4MM9130Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:14:1695,05
5MM10136Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:14:1794,81
6MM15124Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:15:0284,04
7MM16129Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:0583,32
8MM17122Tkadlec JanFenix SKI Team Jeseník9800:15:0982,36
9MM18134Remeš VojtěchSK Nové Město na Moravě9800:15:1082,12
10MM19131Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:1680,69
11MM20132Trávníček MartinMARS Svratka9700:15:1979,97
12MM25123Polák DanielFenix SKI Team Jeseník9800:15:4673,50
13MM31128Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:16:3362,25
14MM35133Kalous TomášTJ Mars Svratka9800:17:2051,00
15MM45137Dubský MartinSK Nové Město na Moravě9700:19:2920,11
Dorostenky mladší r. 95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS11188Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:14:30105,30
2ŽS13143Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:14:50100,82
3ŽS21138Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:15:2193,88
4ŽS25142Jirásková ŠárkaSpartak Police nad Metují9500:15:4688,29
5ŽS29140Greplová AlžbětaSK Nové Město na Moravě9500:16:2978,66
6ŽS33139Kabelová DenisaKKL Hlinsko9500:17:0071,73
7ŽS37144Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:17:4362,10
8ŽS42145Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:18:4049,35
-ŽS-141Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad96DNF-
Dorostenci mladší r. 95-96 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1161Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:14:31104,93
2MS2160Kalous MartinMARS Svratka9500:14:5998,66
3MS3240Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:15:0996,42
4MS4157Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:3391,04
5MS5154Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:15:5685,89
6MS6162Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:16:0084,99
7MS7155Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:16:0184,77
8MS8153Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:16:0783,43
9MS9152Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:16:2379,84
10MS10158Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:0470,66
11MS11146Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:17:1767,75
12MS12156Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:18:1754,31
Dorostenky starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7120Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:14:02131,15
2ŽD30171Remešová HanaSKI Skuhrov nad Bělou9400:16:30101,47
3ŽD44172Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:19:2067,38
-ŽD-101Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí94DNF-
Dorostenci starší r. 93-94 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1176Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě9300:23:42102,50
2MD2239Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:24:0599,31
3MD3184Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:24:1398,19
4MD6169Teplý JanMARS Svratka9300:24:4294,17
5MD7178Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9300:24:4793,47
6MD8150Janíček JakubSK Nové Město na Moravě9400:25:1689,44
7MD11520Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:25:3786,53
8MD12186Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:25:4984,86
9MD13185Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:25:5983,47
10MD14174Kalvoda VítAtletika Polička9300:26:0982,08
11MD17177Švanda JakubSK Nové Město na Moravě9400:26:2879,44
12MD22183Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:26:4876,67
13MD40182Macháček VítRK/LSG o.p.s.9300:37:110,00
-MD-179Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník94DNF-
-MD-440Kautz RobertFenix SKI Team Jeseník94DNF-
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4430Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9100:28:43-
2MJ5197Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:29:32-
3MJ8198Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:44-
4MJ15202Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:31:01-
5MJ16148Kura HynekSK Nové Město na Moravě9200:31:17-
6MJ18206Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:31:41-
7MJ19195Krejčíř JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9200:32:03-
8MJ26196Živný MarekOrel Orlice9100:34:43-
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1600Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:57-
2MA2199Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:28:22-
3MA3166Ročárek JiříSK Nové Město na Moravě8300:28:27-
4MA6410Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:29:34-
5MA7530Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:39-
6MA9149Krška JanSK Nové Město na Moravě8600:29:59-
7MA10420Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:30:04-
8MA11590Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:30:09-
9MA12540Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:30:35-
10MA13390Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:30:41-
11MA14253Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:30:57-
12MA17650Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:31:33-
13MA20252Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:32:15-
14MA21249Mařík JiříMP Žamberk7200:32:25-
15MA22490Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:32:53-
16MA23640Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:33:20-
17MA24251Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:33:32-
18MA25248Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:34:04-
19MA27480Večeře TomášAtletika Polička9000:36:25-
20MA28380Hartman KarelSK OMT Pardubice7700:36:45-
21MA29250Gregora ZdenekLanškroun7300:37:10-
22MA30510Kalous PetrSK Žamberk7700:37:42-
23MA31400Marhold LubošChoceň7700:38:39-
24MA32247Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:38:48-
25MA33246Šabaka Petrneregistrován7800:41:21-
-MA-237Šutera JosefAtletika Polička79DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4250Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:24:28-
2MB5500Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:24:31-
3MB10100Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:25:33-
4MB15257Buriánek RomanČeská Třebová6500:26:18-
5MB16259Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:26:25-
6MB20267Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:26:42-
7MB21265Strnad TomášSK Žamberk6900:26:46-
8MB23260Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:59-
9MB24670Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:27:08-
10MB27266Suchodol JosefSK Žamberk6700:28:08-
11MB28263Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:16-
12MB29200Kristek JiříRetia Pardubice6700:28:27-
13MB31264Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:29:37-
14MB3580Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:03-
15MB36580Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:31:24-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9610Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:25:17-
2MC18274Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:26:30-
3MC19270Bombera JiříMoravská Třebová5500:26:36-
4MC26271Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:01-
5MC30273Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:29:11-
6MC33275Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:01-
7MC39272Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:25-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25281Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:12-
2MD32278Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:53-
3MD34220Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:59-
4MD37221Janeček JaroslavPSK Olymp Praha4000:33:15-
5MD38282Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:20-
6MD41630Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:37:34-
7MD42283Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:05:07-
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ22190Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:29-
2ŽJ24175Lavičková BarboraSK Nové Město na Moravě9200:15:39-
3ŽJ28193Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:01-
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1217Moravcová KláraSKP Jablonex8300:13:03-
2ZA2215Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:39-
3ZA4214Janečková IvaSKP Jablonex8400:13:50-
4ZA5207Adamíková EliškaFenix SKI Team Jeseník8600:13:57-
5ZA12212Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:45-
6ZA23238Knopová MarkétaSKI Jablonec nad Nisou9000:15:34-
7ZA27211Stříhavková PetraAC Choceň7900:15:58-
8ZA34280Stejskalová Dananeregistrována7900:17:10-
9ZA36213Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:17:41-
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38222Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:17:56-
2ZB41223Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:18:27-
Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC14229Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:14:59-
2ŽC32225Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:36-
3ŽC39228Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:09-
4ŽC40620Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:18:18-
5ŽC43227Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:18:46-
6ŽC46216Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:54-
7ŽC47226Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:20:54-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2131Zámečníková SáraMARS Svratka0100:04:01104,59
1M2136Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:01103,00
2M23350Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:0698,91
3M2454Pilný MichalKKL Hlinsko0200:04:0798,09
2Ž2442Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0799,73
3Ž26270Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:1295,68
4M2747Hořčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:04:1393,19
4Ž2829Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:1494,05
5M29230Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:1690,74
5Ž21043Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:1890,81
6Ž21133Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:2089,19
7Ž21244Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:2188,38
6M21350Maryška JanSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:2385,01
8Ž21427Mičkerová KarlaFenix ski team Jeseník0200:04:2684,32
7M21456Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:2682,56
9Ž21637Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:3180,27
8M21753Lebiš LiborLinhartice0100:04:3376,84
9M218560Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:04:3476,02
10Ž21834Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:3477,84
11Ž220320Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:3577,03
10M221340Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:3773,57
12Ž22239Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:4072,97
13Ž22340Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:4568,92
14Ž22428Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:5362,43
15Ž22535Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5660,00
11M22658Švercl AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5856,40
12M22755Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:5955,59
16Ž22741Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5957,57
13M229190Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:05:0153,95
17Ž229120Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:0155,95
14M23152Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:05:0253,13
18Ž23232Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:05:0354,32
15M23260Řehák RadimTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:0352,32
16M23451Vašátko Marekneregistrován0200:05:0749,05
17M23557Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:1542,51
19Ž23638Novotná Sáraneregistrována0200:05:1941,35
18M23748Herold Danielneregistrován0200:05:2137,60
19M238460Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:2335,97
20M23949Grebennikov Janneregistrován0200:05:2831,88
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3166Poulíková KarolínaFenix SKI Team Jeseník0000:05:51101,88
2Ž3271Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:54100,19
3Ž3369Teplá EliškaMARS Svratka9900:05:5897,93
4Ž34310Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:0593,98
5Ž3578Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:06:0892,29
6Ž3630Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:06:1091,16
7Ž3772Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:06:1389,46
8Ž3870Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:06:1588,33
9Ž39570Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:06:1687,77
10Ž31076Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:06:1787,21
11Ž31180Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:06:1886,64
12Ž31279Hybešová Natálieneregistrována0000:06:2085,51
13Ž31320Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:06:2184,95
14Ž31410Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:06:2682,13
15Ž31562Faltysová AnetaTJ Svitavy9900:06:2881,00
16Ž316290Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:3278,74
17Ž31775Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:06:3577,05
18Ž31860Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:06:4173,66
19Ž31977Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:06:4471,97
20Ž32068Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:4571,40
21Ž321300Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:4869,71
22Ž32273Hamerská EliškaSKI Skuhrov nad Bělou0000:07:0062,94
23Ž32374Dohnálková TerezaSKI Skuhrov nad Bělou9900:07:0162,37
24Ž32490Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:07:0560,11
25Ž32565Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:07:2151,08
26Ž32664Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:07:2449,39
27Ž32767Fellnerová NatálieFenix SKI Team Jeseník0000:07:3244,87
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1116Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:23111,37
2ŽM2115Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:08:5499,75
3ŽM3106Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:09:2388,87
4ŽM4114Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:09:3783,62
5ŽM5112Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:09:3883,25
6ŽM6103Janočková PetraFenix SKI Team Jeseník9800:09:4680,25
7ŽM7104Koukalová TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:09:4879,50
8ŽM8117Švandová BarboraSK Nové Město na Moravě9700:09:5576,87
9ŽM9210Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:10:0075,00
10ŽM10113Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:10:0373,87
11ŽM11105Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:10:0872,00
12ŽM12107Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:1170,87
13ŽM13108Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:3761,12
14ŽM14109Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:5355,12
1M31596Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:10:57101,21
2M31692Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:11:00100,30
3M31791Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:0698,49
15ŽM18111Kopecká SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:11:1248,00
4M31989Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:2293,65
5M32088Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:11:2493,04
6M32197Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:11:3390,32
7M32294Stříhavka JindřichAC Choceň0000:11:4486,99
8M32399Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:11:5384,27
9M32498Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:12:0082,15
10M325330Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:12:2175,79
11M326550Staněk PatrikTJ - Svitavy9900:12:2674,28
12M32795Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:12:2973,37
13M328360Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:12:4867,62
14M32993Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:12:5166,72
16ŽM30110Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:13:055,62
15M33086Nohel TomášFenix SKI Team Jeseník9900:13:0562,48
16M332100Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:13:3453,71
17M33340Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:13:4550,38
18M33490Filip PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:16:184,08
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1217Moravcová KláraSKP Jablonex8300:13:03-
2ZA2215Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:39-
1MM3125Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:13:43102,95
3ZA4214Janečková IvaSKP Jablonex8400:13:50-
4ZA5207Adamíková EliškaFenix SKI Team Jeseník8600:13:57-
2MM6126Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:14:0198,64
1ŽD7120Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:14:02131,15
3MM7135Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:14:0298,40
4MM9130Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:14:1695,05
5MM10136Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:14:1794,81
1ŽS11188Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:14:30105,30
5ZA12212Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:45-
2ŽS13143Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:14:50100,82
1ŽC14229Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:14:59-
6MM15124Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:15:0284,04
7MM16129Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:0583,32
8MM17122Tkadlec JanFenix SKI Team Jeseník9800:15:0982,36
9MM18134Remeš VojtěchSK Nové Město na Moravě9800:15:1082,12
10MM19131Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:1680,69
11MM20132Trávníček MartinMARS Svratka9700:15:1979,97
3ŽS21138Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:15:2193,88
1ŽJ22190Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:29-
6ZA23238Knopová MarkétaSKI Jablonec nad Nisou9000:15:34-
2ŽJ24175Lavičková BarboraSK Nové Město na Moravě9200:15:39-
12MM25123Polák DanielFenix SKI Team Jeseník9800:15:4673,50
4ŽS25142Jirásková ŠárkaSpartak Police nad Metují9500:15:4688,29
7ZA27211Stříhavková PetraAC Choceň7900:15:58-
3ŽJ28193Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:01-
5ŽS29140Greplová AlžbětaSK Nové Město na Moravě9500:16:2978,66
2ŽD30171Remešová HanaSKI Skuhrov nad Bělou9400:16:30101,47
13MM31128Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:16:3362,25
2ŽC32225Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:36-
6ŽS33139Kabelová DenisaKKL Hlinsko9500:17:0071,73
8ZA34280Stejskalová Dananeregistrována7900:17:10-
14MM35133Kalous TomášTJ Mars Svratka9800:17:2051,00
9ZA36213Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:17:41-
7ŽS37144Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:17:4362,10
1ZB38222Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:17:56-
3ŽC39228Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:09-
4ŽC40620Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:18:18-
2ZB41223Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:18:27-
8ŽS42145Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:18:4049,35
5ŽC43227Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:18:46-
3ŽD44172Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:19:2067,38
15MM45137Dubský MartinSK Nové Město na Moravě9700:19:2920,11
6ŽC46216Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:54-
7ŽC47226Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:20:54-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1161Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:14:31104,93
2MS2160Kalous MartinMARS Svratka9500:14:5998,66
3MS3240Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:15:0996,42
4MS4157Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:3391,04
5MS5154Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:15:5685,89
6MS6162Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:16:0084,99
7MS7155Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:16:0184,77
8MS8153Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:16:0783,43
9MS9152Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:16:2379,84
10MS10158Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:17:0470,66
11MS11146Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:17:1767,75
12MS12156Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:18:1754,31
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1176Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě9300:23:42102,50
2MD2239Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:24:0599,31
3MD3184Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:24:1398,19
1MB4250Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:24:28-
2MB5500Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:24:31-
4MD6169Teplý JanMARS Svratka9300:24:4294,17
5MD7178Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9300:24:4793,47
6MD8150Janíček JakubSK Nové Město na Moravě9400:25:1689,44
1MC9610Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:25:17-
3MB10100Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:25:33-
7MD11520Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:25:3786,53
8MD12186Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:25:4984,86
9MD13185Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:25:5983,47
10MD14174Kalvoda VítAtletika Polička9300:26:0982,08
4MB15257Buriánek RomanČeská Třebová6500:26:18-
5MB16259Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:26:25-
11MD17177Švanda JakubSK Nové Město na Moravě9400:26:2879,44
2MC18274Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:26:30-
3MC19270Bombera JiříMoravská Třebová5500:26:36-
6MB20267Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:26:42-
7MB21265Strnad TomášSK Žamberk6900:26:46-
12MD22183Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:26:4876,67
8MB23260Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:59-
9MB24670Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:27:08-
1MD25281Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:12-
4MC26271Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:01-
10MB27266Suchodol JosefSK Žamberk6700:28:08-
11MB28263Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:16-
12MB29200Kristek JiříRetia Pardubice6700:28:27-
5MC30273Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:29:11-
13MB31264Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:29:37-
2MD32278Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:53-
6MC33275Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:01-
3MD34220Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:59-
14MB3580Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:03-
15MB36580Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:31:24-
4MD37221Janeček JaroslavPSK Olymp Praha4000:33:15-
5MD38282Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:20-
7MC39272Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:25-
13MD40182Macháček VítRK/LSG o.p.s.9300:37:110,00
6MD41630Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:37:34-
7MD42283Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:05:07-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1600Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:57-
2MA2199Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:28:22-
3MA3166Ročárek JiříSK Nové Město na Moravě8300:28:27-
1MJ4430Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9100:28:43-
2MJ5197Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:29:32-
4MA6410Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:29:34-
5MA7530Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:39-
3MJ8198Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:29:44-
6MA9149Krška JanSK Nové Město na Moravě8600:29:59-
7MA10420Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:30:04-
8MA11590Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:30:09-
9MA12540Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:30:35-
10MA13390Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:30:41-
11MA14253Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:30:57-
4MJ15202Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:31:01-
5MJ16148Kura HynekSK Nové Město na Moravě9200:31:17-
12MA17650Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:31:33-
6MJ18206Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:31:41-
7MJ19195Krejčíř JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9200:32:03-
13MA20252Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:32:15-
14MA21249Mařík JiříMP Žamberk7200:32:25-
15MA22490Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:32:53-
16MA23640Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:33:20-
17MA24251Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:33:32-
18MA25248Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:34:04-
8MJ26196Živný MarekOrel Orlice9100:34:43-
19MA27480Večeře TomášAtletika Polička9000:36:25-
20MA28380Hartman KarelSK OMT Pardubice7700:36:45-
21MA29250Gregora ZdenekLanškroun7300:37:10-
22MA30510Kalous PetrSK Žamberk7700:37:42-
23MA31400Marhold LubošChoceň7700:38:39-
24MA32247Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:38:48-
25MA33246Šabaka Petrneregistrován7800:41:21-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód