Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

27.5.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 27.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Obalex Jílové

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 743

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk699
Krupka Milan568
Stránský Aleš607
Kebrle Milan757
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Mannlová Jana807
Kindl Jiří446
Varchola Milan516
Horáček Michal756
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Šmída Oldřich485
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Vacek Martin694
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Král Jindřich734
Straka Josef394
Šmíd Petr694
Jirásková Hanka894
Tučný Jan474
Balcarová Petra814
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Zoubek Jiří654
Stránská Adéla914
Jirásková Bára914
Sova Jaroslav604
Kašparec Petr624
Dušková Lenka804
Myška Jiří734
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Přibyl Martin933

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1018Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1420
2MJ122Husník LukášJílové u Děčína8400:37:1219
3MJ1610Strzepek MartinAutodoprava Libouchec8400:43:3518
4MJ179Jech MiroslavAutodoprava Libouchec8300:44:1817
Muži A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:5730
2MA315Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3229
3MA45Bárta MiroslavJílové7300:31:3628
4MA1112Charvát TomášKabelovna Děčín 00:36:4127
5MA138Kozlík MiroslavAutodoprava Libouchec7300:37:3026
6MA1911Kšanda ViktorAutodoprava Libouchec7300:46:1525
Muži B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:1820
2MB622Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:3819
3MB719Žáček StanislavBK Děčín5600:32:5718
Muži C (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC53Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:1820
2MC820Varchola MilanCuprum Povrly5100:33:2119
3MC921Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:1018
4MC1417Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:4517
5MC184Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:45:0616
Muži D (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD156Loužecký MilošOlymp Praha4000:42:3110
2MD227Málek DanielOlymp Praha3400:52:459
Juniorky (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2016Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:48:4310
Ženy A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB211Přibylová ErikaJílové6600:51:5210
Trať 7,000 km, 420,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:5730
1MB213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:1820
2MA315Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3229
3MA45Bárta MiroslavJílové7300:31:3628
1MC53Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:1820
2MB622Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:3819
3MB719Žáček StanislavBK Děčín5600:32:5718
2MC820Varchola MilanCuprum Povrly5100:33:2119
3MC921Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:1018
1MJ1018Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1420
4MA1112Charvát TomášKabelovna Děčín 00:36:4127
2MJ122Husník LukášJílové u Děčína8400:37:1219
5MA138Kozlík MiroslavAutodoprava Libouchec7300:37:3026
4MC1417Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:4517
1MD156Loužecký MilošOlymp Praha4000:42:3110
3MJ1610Strzepek MartinAutodoprava Libouchec8400:43:3518
4MJ179Jech MiroslavAutodoprava Libouchec8300:44:1817
5MC184Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:45:0616
6MA1911Kšanda ViktorAutodoprava Libouchec7300:46:1525
1ŽJ2016Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:48:4310
1ZB211Přibylová ErikaJílové6600:51:5210
2MD227Málek DanielOlymp Praha3400:52:459

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód