Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Modřický pohár

6.3.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Modřický pohár
  • datum konání: 6.3.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2102Homoláč JiříUNI Brno - ASC Bučovice9000:30:22-
2MA394Kučera LukášUNI Brno - ASC Bučovice8100:31:41-
3MA4165Borek AlešUNI Brno - ASC Bučovice7700:32:12-
4MA5121Zadák KarelTri LAMY7800:32:28-
5MA628Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:32:35-
6MA7108Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:32:42-
7MA8151Pohanka MartinAC Moravská Slávia Brno7300:32:52-
8MA9209Kohut JanBrno8500:33:02-
9MA101Macho AlešUNI Brno - ASC Bučovice7500:33:14-
10MA11205Vabroušek PetrAUTHOR TUFO Zlín7300:33:20-
11MA12240Štěrbák EdvardBrno7500:33:56-
12MA14126Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:59-
13MA15105Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:34:05-
14MA16125Fučík KarelOS Brno7200:34:16-
15MA1793Nováček TomášSpartak Třebíč8300:34:29-
16MA19219Henek VladanRBK Blansko8000:34:45-
17MA21158Pospíchal ZbyněkEkol Team Brno8500:34:51-
18MA22157Pospíchal VladimírEkol Team Brno8500:34:53-
19MA23220Křivánek JosefTri Lamy Brno7900:34:54-
20MA25229Kolář RichardTri LAMY7600:35:02-
21MA26182Šmíd MiroslavUNI Brno - ASC Bučovice8400:35:04-
22MA27174Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:35:06-
23MA28191Chlup RomanHKM Blansko8500:35:08-
24MA29116Vajčner MartinTJ Znojmo8600:35:13-
25MA30160Macura JanHorizont kola Novák7200:35:32-
26MA3147Večeřa TomášHAPE Brno8900:35:46-
27MA3283Bartoň PavelEurofoam Sport team7800:35:47-
28MA3321Škrdla JanTJ Sokol Velká8200:35:48-
29MA35217Hověžák PavelVSK UNI Brno7500:35:59-
30MA36147Mazal ZdeněkVSK Mendelu Brno8100:36:01-
31MA3796Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:36:07-
32MA40145Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:36:24-
33MA42162Lepier JanMILT TEAM7600:36:36-
34MA47137Netopil VladislavSlavkov u Brna8100:36:57-
35MA48142Bořil PetrMoravec Sokol Benešov8600:36:59-
36MA49139Volejník MichalCYKLOMAX Hradec Králové8800:37:01-
37MA5086Tomaštík AntonínVyškov7700:37:03-
38MA5385Čáp JakubSmetana Třešť9000:37:07-
39MA5582Novák PetrZETOR Brno7600:37:10-
40MA56230Kupec PetrTri LAMY7500:37:12-
41MA58233Slinták PetrUNI Brno - ASC Bučovice8600:37:37-
42MA61184Bil JaroslavAC Moravská Slavia8500:37:51-
43MA66224Musil PavelBrno - Medlánky7500:38:20-
44MA68223Šenkýř JiříOlešnice8100:38:44-
45MA69221Procházka JakubLodní Sporty Brno8500:38:49-
46MA70179Pražák JiříEurofoam Sport team7100:38:54-
47MA71122Juřica PavelMK SEITL Ostrava7900:38:59-
48MA73218Henek MichalRBK Blansko8600:39:04-
49MA7522Adámek HubertPivovar Černá Hora7100:39:05-
50MA76210Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:39:06-
51MA77207Vymazal JiříRájec7400:39:14-
52MA81185Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:39:29-
53MA8390Stachoň ZdeněkSměr Kroměříž8000:39:45-
54MA84236Sklenský JanSK NSM8600:39:47-
55MA87241Kundera ZdeněkVelká Bíteš8900:40:01-
56MA91235Czerný PavelKarviná8100:40:22-
57MA92226Poneš PavelTK Sokolí7800:40:36-
58MA9376Sikora AlešSmršť Podlesí7300:40:38-
59MA94167Stříbrný MartinBrno8700:40:42-
60MA95228Jochec TomášBrno8300:40:45-
61MA97163Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:40:54-
62MA98238Březina RomanVSK Technika Brno7600:40:56-
63MA99222Volec MichalSokol Hrušovany7800:40:57-
64MA102213Mikeš PetrBrno7700:41:09-
65MA108232Šimeček PetrBohouš Heřmanův Městec7900:41:40-
66MA11020Moravec ZdeněkBrno8100:41:42-
67MA111118Mašlaň JiříBrno8300:41:43-
68MA113206Bělohoubek PetrBrno7200:41:50-
69MA117245Jež MartinHAPE Brno7300:42:15-
70MA118113Pešák JanMusil Hybská Atelier8100:42:18-
71MA11974Haumer VladimírBiatlon Vyškov7100:42:20-
72MA121204Moravec JiříKola Novák Blansko7700:42:27-
73MA12325Kroupa PavelBrno8700:42:33-
74MA125107Nováček JanKuřim8800:42:38-
75MA128111Krejčí JiříSokol Brno 18900:43:01-
76MA132172Sláma LukášAutomedia8400:43:19-
77MA137234Pavelka RichardBrno8100:43:50-
78MA147106Vecheta LukášSK Meteor Brno8600:44:29-
79MA149199Klimeš MartinSokol Bukovice8900:44:38-
80MA150227Hanžl TomášBrno8000:44:41-
81MA152132Zachař JiříÚstí nad Labem7100:44:43-
82MA161216Hübner JanBrno7800:45:23-
83MA16497Pešek KamilKameničky8000:45:49-
84MA16959Tyleček PavelJundrov7300:46:19-
85MA172156Ventruba JanBrno8100:46:33-
86MA173201Slouka JiříBlažovice8300:46:35-
87MA176248Neznámý VojínBrno9900:46:47-
88MA18987Štěpán VladimírMoravany7100:47:43-
89MA200214Lenhart DavidBrno7900:49:57-
90MA205141Ouda JanBrno8200:51:47-
91MA212239Rožník RomanBrno8000:54:32-
92MA21756Kalus ZdeněkLelekovice7500:56:40-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1164Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:30:16-
2MB1884Smetana JosefEUROFOAM Sport6900:34:33-
3MB20166Svoboda PetrBrno6800:34:49-
4MB24146Svoboda TomášVšechovice7000:34:56-
5MB38115Videman TomášKunštát7000:36:16-
6MB443Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:36:43-
7MB51124Krajčíř DanCARVING-SPORT.CZ6600:37:04-
8MB52123Šálek JindřichLokomotiva Břeclav6600:37:05-
9MB5495Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:37:08-
10MB5763Krupka PeterZarges Brno6500:37:14-
11MB598Nožka JiříBarnex Sport Brno6300:37:39-
12MB60225Martinec JindřichRadostice6100:37:48-
13MB62196Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:37:53-
14MB63169Sedláček JaroslavSOKOL Holešov6400:38:08-
15MB64202Dvořák JaromírASK TT Blansko6800:38:17-
16MB6771Prudek VítězslavMoravec Sokol Benešov6100:38:35-
17MB7264Pisarčík TomášVelká Bíteš6300:39:00-
18MB7391Šafář MilanMoravec Sokol Benešov6200:39:04-
19MB8278Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:39:40-
20MB85177Dušil JaroslavBrno7000:39:49-
21MB8688Jančařík PetrAAC Brno6800:39:59-
22MB894Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6100:40:07-
23MB96112Měřínský JaroslavPrdlavka SSSR Modřice6100:40:52-
24MB100231Krajča RudolfVzácný kytky6500:41:02-
25MB101203Kejík MilanASK TT Blansko6800:41:08-
26MB1039Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:41:10-
27MB104247Vyhnálek LiborBrno6800:41:12-
28MB105180Sedlák RadekEurofoam6300:41:13-
29MB106150Novotný PetrKuřim6500:41:38-
30MB109173Bubeník JiříLRS Vyškov6900:41:41-
31MB114110Janek PetrBrno6900:41:57-
32MB12779Orth MilanIRISH Pub Břeclav6100:42:58-
33MB133114Veselý ProkopKunštát6900:43:27-
34MB134138Višňa ZdeněkGiViServis6900:43:28-
35MB135149Novotný LiborKuřim6100:43:33-
36MB13872Grün GustavOkrouhlá6800:43:58-
37MB13946Večeřa LubošKobylí6500:44:03-
38MB14389Mokrý JanKOB Moira Brno6600:44:15-
39MB144243Macháček JanBrno6900:44:18-
40MB145117Kresta RomanZetor Brno6500:44:20-
41MB151187Musil JosefNáměšť n/O.6400:44:42-
42MB153195Sedlák JaroslavBrno6600:44:48-
43MB154190Šmatera PetrKunštát6100:44:50-
44MB15749Konečný JaroslavTTC Brno6900:44:59-
45MB158200Libenský DavidBrno7000:45:02-
46MB178192Bláha RomanBKK Brno6400:46:48-
47MB18060Jaskulka MartinAK Kuřim6800:46:56-
48MB183170Vyroubal MichalBrno6800:47:10-
49MB1977Halbrštat PetrTK Znojmo6700:48:58-
50MB206211Balák MartinFavorit Brno7000:51:49-
51MB21175Krátký JosefTJ Svitavy6500:53:37-
52MB215242Vlasák OtaŠmeral Brno6800:55:24-
53MB21934Kubík RadekTriatlon klub Brno6400:56:48-
54MB221135Vostřejš RadekNezávislí Modřice6101:01:29-
55MB222148Kouřil JanPrdlavka Modřice6101:02:18-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1392Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:33:58-
2MC346Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:56-
3MC39100Veverka JosefAC Čejkovice5800:36:22-
4MC43101Guliš VáclavDolní Bojanovice5900:36:38-
5MC45109Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:51-
6MC65143Zouhar LiborAdidas Brno5800:38:18-
7MC7819Kunc JosefLRS Vyškov6000:39:21-
8MC795Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:39:23-
9MC8058Sedláček SvatoplukBrno5700:39:27-
10MC8899Bartal LubomírBK Hodonín5100:40:05-
11MC107144Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6000:41:39-
12MC112208Šperka OldřichJedovnice5600:41:44-
13MC12062Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:22-
14MC126249Říha JiříLodní sporty Brno6000:42:56-
15MC13016Vilček RudolfEKOL TEAM5400:43:05-
16MC136134Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:45-
17MC140161Hanák AlbínBrno5100:44:04-
18MC141194Bůžek JanBrno5700:44:09-
19MC14633Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:44:22-
20MC156155Ventruba MiroslavMarvan Team5800:44:56-
21MC15951Kubínek FrantišekVévoda - Orel Blažovice5800:45:04-
22MC16280Novák VladimírLADAN Moravská Nová Ves5400:45:34-
23MC165153Holeček StanislavBarnex Sport Brno5500:45:52-
24MC166120Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:01-
25MC16743Kohoutek JaromírBrno5500:46:02-
26MC168152Liška LubomírKuřim5500:46:10-
27MC171154Hlucháň MiličSK Samohana5300:46:23-
28MC17414Novotný JanTriatlon klub Brno5400:46:36-
29MC17540Spáčil JanBrno5400:46:39-
30MC179129Kubík JaromírTriatlon klub Brno6000:46:53-
31MC18148Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:46:58-
32MC182130Uhmann PetrTesla Brno5100:46:59-
33MC184159Suchánek OtoSokol Syrovice5800:47:21-
34MC18552Fráňa PavelBrno5900:47:23-
35MC186198Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:24-
36MC187183Bil JaroslavBrno5900:47:29-
37MC19018Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:47:44-
38MC193176Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:48:34-
39MC195136Ciesar RudolfSlavkov u Brna6000:48:52-
40MC196178Moučka janBrno5600:48:56-
41MC198181Horákovský PetrBrno5200:49:09-
42MC20177Crhák LuděkZETOR Brno5900:49:58-
43MC202168Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5200:50:24-
44MC207131Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:52:08-
45MC20810Kratochvíl ZdeněkHrubšice5900:52:14-
46MC209188Sedláček PavelPrdlavka SSSR Modřice5300:52:30-
47MC214133Adamec PetrVeteran´s triatlon Brno5100:54:57-
48MC21639Dražan LiborSokol Kuničky6000:55:56-
49MC21844David LudvíkPrdlavka SSSR Modřice5100:56:45-
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD46119Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:36:55-
2MD115140Kabela VojtěchHrušovany4700:41:59-
3MD11698Haberland JanSokol Brno4200:42:08-
4MD122212Smejkal LiborPrdlavka SSSR Modřice4700:42:32-
5MD12435Stráník AlešBlansko5000:42:36-
6MD12936Peprla JaroslavBrno4900:43:02-
7MD131197Cetkovský VladimírARC Brno4500:43:14-
8MD142189Bayer MilošASK TT - SKI Blansko4700:44:13-
9MD14837Krieg PetrBMT Brno4900:44:30-
10MD16017Sponar JanTesla Brno5000:45:08-
11MD163127Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:45:38-
12MD17041Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:46:21-
13MD191244Bubeník JiříLRS Vyškov4400:48:14-
14MD19238Svoboda KarelZETOR Brno4500:48:29-
15MD199103Šrajt JiříMěsto Rájec4400:49:52-
16MD20429Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:51:31-
17MD213237Fuksa KarelAC Moravská Slavia4600:54:36-
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME188104Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:47:41-
2ME21073Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:52:48-
3ME22013Kubík JosefAdamov3800:59:32-
Ženy 10 km (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZX4123Kociánová JiřinaKřenovice8100:36:26-
2ZX9081Martincová IvanaAŽD Brno6300:40:11-
3ZX155175Hrušková JitkaPampeliška Olomouc8400:44:54-
4ZX177193Matulová MartinaZetor Brno7200:46:48-
5ZX194246Camia PatriciaPrdlavka Modřice6900:48:43-
6ZX203215Košíková JitkaBrno7800:51:29-
Dorostenci 17 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1106Kovář RadimMoravec Benešov9300:18:31-
2MD1057Brlica JanZBM9500:19:53-
3MD1478Nováček MichalKuřim9300:20:24-
4MD17107Martínek DavidBořitov9300:20:48-
5MD2760Mokrý OndřejMOIRA Brno9400:21:36-
6MD6186König PetrVSK Univerzita Brno9300:25:03-
7MD6469Šimonik LukášBrno9600:25:30-
8MD8485Netušil DanielČVK Brno9600:31:25-
9MD86112Vilček MartinEKOL Brno9700:32:25-
Dorostenky 17 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2931Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:22:06-
2ŽD4453Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:23:08-
3ŽD47102Tlamková TerezaMoravec Benešov9300:23:32-
4ŽD7232Horáková AlenaŠAK9300:27:11-
5ŽD7693Floriánová AnetaBrno9400:27:30-
6ŽD8583Krestová DenisaZetor Brno9400:31:52-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ256Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:18:41-
2MJ368Schilberger AdamARC Brno9200:18:48-
3MJ495Neuwirth PetrLokomotiva Brno9100:18:58-
4MJ559Mokrý StanislavMOIRA Brno9200:19:13-
5MJ61Grün VojtěchObec Okrouhlá9200:19:17-
6MJ1382Kubín MartinEkol Team9200:20:18-
7MJ7590Barták PetrBrno9200:27:27-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2845Smetanová KristýnaAtletika Jihlava9200:21:48-
2ŽJ3067Musilová ErikaAC Moravská Slavie9100:22:20-
3ŽJ4363Fesslová KateřinaAC Moravská Slavia Brno9200:23:05-
4ŽJ52111Zemánková EvaMOravec Benešov9100:23:57-
5ŽJ62109Navrátilová TerezaASK Blansko9200:25:13-
6ŽJ6664Fejtová DanielaFILA BLACK ICE9200:25:34-
7ŽJ67104Moučková AndreaSK Radiosport Bílovice9200:25:36-
Muži 5 km (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51674Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:20:34-
2M52372Jína JanNew Balance Team7300:21:22-
3M574100Kovář PetrÚstí nad Orlicí7100:27:20-
4M5807Krejčiřík PetrBrno5500:28:52-
5M58176Glier MartinALKAIDA Doubravník8200:28:54-
6M58784Smolka MilanZetor Brno5400:33:20-
Ženy A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA743Chovancová JaroslavaVSK Univerzita Brno8600:19:29-
2ZA842Doubková KateřinaAHA Vyškov7200:19:45-
3ZA944Balcarová AlenaVSK Universita Brno8100:19:51-
4ZA1248Hynštová IvetaAHA Vyškov8800:19:58-
5ZA1847Neubauerová BlankaAHA Vyškov7400:20:55-
6ZA2177Mlejnková PetraMeteor Brno8800:21:12-
7ZA2254Kalová JitkaSKOL Brno7300:21:14-
8ZA2475Šťastná RenataMoravska Slavia8500:21:25-
9ZA25103Březinová KateřinaACER Bike Team7900:21:27-
10ZA2691Gánovská PatriciaVysoké Tatry8600:21:29-
11ZA3181Procházková LucieSK Radiosport Bílovice n.8800:22:22-
12ZA32101Fučíková HanaVBM Brno7700:22:27-
13ZA3389Nepejchalová IvanaAC Moravská Slávia Brno8300:22:32-
14ZA3452Macháčková ŠárkaBarnex sport Brno8300:22:46-
15ZA3597Jurčová MartinaCARVING - SPORT.CZ7800:22:51-
16ZA3661Reinerová BarboraSK Žabovřesky Brno8400:22:52-
17ZA3765Nováková VěraŠlapanice8000:22:56-
18ZA3892Floriánová VeronikaAP Brno7300:23:02-
19ZA4096Hradecká HelenaVUVEL8000:23:04-
20ZA4151Hyánková EvaNew Balance7400:23:05-
21ZA4566Novotná LucieBrno7500:23:22-
22ZA4638Klanicová JanaMoravska Slavia8700:23:24-
23ZA4870Křístková VeronikaSK Žabovřesky Brno8300:23:34-
24ZA4979Krejčová MagdaBrno8000:23:38-
25ZA5194Koudelková LucieBrno8500:23:40-
26ZA5362Šafářová MarkétaMoravec Sokol Benešov7300:24:03-
27ZA5434Prudková IvanaMoravec Benešov7100:24:08-
28ZA5698Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:24:21-
29ZA6040Přikrylová IvaAK Olymp Brno7900:24:58-
30ZA6571Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:25:32-
31ZA69108Kratochvílová TaťánaKupařovice7300:26:38-
32ZA708Jaskulková IvonaKuřim7200:26:43-
33ZA7399Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:27:19-
34ZA78110Zubčáková JanaBrno8600:27:45-
35ZA822Tajovská KateřinaSokol Kuřim7600:29:09-
Ženy B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1137Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:55-
2ZB1541Martincová IvanaAŽD Praha6300:20:33-
3ZB1950Jančaříková LenkaAAC Brno7000:20:58-
4ZB4273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:23:05-
5ZB5080Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:23:39-
6ZB5855Volavá IvanaBarnex sport Brno6400:24:31-
7ZB5933Králík MarekNC Vyškov6100:24:57-
8ZB63113Szökeová JanaBrno6500:25:16-
9ZB7735Mikušová MartinaZetor Brno6700:27:37-
10ZB88105Kroupová PavlaBrno6500:35:09-
Ženy C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2049Hynštová MarieAHA Vyškov5700:20:59-
2ŽC3988Slavíčková JarmilaBrno5600:23:03-
3ŽC5746Kašová HanaBarnex sport Brno5400:24:22-
4ŽC685Budinská HanaMoravská Slávia Brno6000:25:46-
5ŽC7921Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:27:59-
6ŽC834Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:31:12-
Ženy D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD553Dvořáčková DagmarTK Brno5000:24:09-
2ZD7139Cupalová EvaSokol Bučovice4700:27:04-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1106Kovář RadimMoravec Benešov9300:18:31-
1MJ256Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:18:41-
2MJ368Schilberger AdamARC Brno9200:18:48-
3MJ495Neuwirth PetrLokomotiva Brno9100:18:58-
4MJ559Mokrý StanislavMOIRA Brno9200:19:13-
5MJ61Grün VojtěchObec Okrouhlá9200:19:17-
1ZA743Chovancová JaroslavaVSK Univerzita Brno8600:19:29-
2ZA842Doubková KateřinaAHA Vyškov7200:19:45-
3ZA944Balcarová AlenaVSK Universita Brno8100:19:51-
2MD1057Brlica JanZBM9500:19:53-
1ZB1137Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:55-
4ZA1248Hynštová IvetaAHA Vyškov8800:19:58-
6MJ1382Kubín MartinEkol Team9200:20:18-
3MD1478Nováček MichalKuřim9300:20:24-
2ZB1541Martincová IvanaAŽD Praha6300:20:33-
1M51674Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:20:34-
4MD17107Martínek DavidBořitov9300:20:48-
5ZA1847Neubauerová BlankaAHA Vyškov7400:20:55-
3ZB1950Jančaříková LenkaAAC Brno7000:20:58-
1ŽC2049Hynštová MarieAHA Vyškov5700:20:59-
6ZA2177Mlejnková PetraMeteor Brno8800:21:12-
7ZA2254Kalová JitkaSKOL Brno7300:21:14-
2M52372Jína JanNew Balance Team7300:21:22-
8ZA2475Šťastná RenataMoravska Slavia8500:21:25-
9ZA25103Březinová KateřinaACER Bike Team7900:21:27-
10ZA2691Gánovská PatriciaVysoké Tatry8600:21:29-
5MD2760Mokrý OndřejMOIRA Brno9400:21:36-
1ŽJ2845Smetanová KristýnaAtletika Jihlava9200:21:48-
1ŽD2931Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:22:06-
2ŽJ3067Musilová ErikaAC Moravská Slavie9100:22:20-
11ZA3181Procházková LucieSK Radiosport Bílovice n.8800:22:22-
12ZA32101Fučíková HanaVBM Brno7700:22:27-
13ZA3389Nepejchalová IvanaAC Moravská Slávia Brno8300:22:32-
14ZA3452Macháčková ŠárkaBarnex sport Brno8300:22:46-
15ZA3597Jurčová MartinaCARVING - SPORT.CZ7800:22:51-
16ZA3661Reinerová BarboraSK Žabovřesky Brno8400:22:52-
17ZA3765Nováková VěraŠlapanice8000:22:56-
18ZA3892Floriánová VeronikaAP Brno7300:23:02-
2ŽC3988Slavíčková JarmilaBrno5600:23:03-
19ZA4096Hradecká HelenaVUVEL8000:23:04-
20ZA4151Hyánková EvaNew Balance7400:23:05-
4ZB4273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:23:05-
3ŽJ4363Fesslová KateřinaAC Moravská Slavia Brno9200:23:05-
2ŽD4453Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:23:08-
21ZA4566Novotná LucieBrno7500:23:22-
22ZA4638Klanicová JanaMoravska Slavia8700:23:24-
3ŽD47102Tlamková TerezaMoravec Benešov9300:23:32-
23ZA4870Křístková VeronikaSK Žabovřesky Brno8300:23:34-
24ZA4979Krejčová MagdaBrno8000:23:38-
5ZB5080Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:23:39-
25ZA5194Koudelková LucieBrno8500:23:40-
4ŽJ52111Zemánková EvaMOravec Benešov9100:23:57-
26ZA5362Šafářová MarkétaMoravec Sokol Benešov7300:24:03-
27ZA5434Prudková IvanaMoravec Benešov7100:24:08-
1ZD553Dvořáčková DagmarTK Brno5000:24:09-
28ZA5698Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:24:21-
3ŽC5746Kašová HanaBarnex sport Brno5400:24:22-
6ZB5855Volavá IvanaBarnex sport Brno6400:24:31-
7ZB5933Králík MarekNC Vyškov6100:24:57-
29ZA6040Přikrylová IvaAK Olymp Brno7900:24:58-
6MD6186König PetrVSK Univerzita Brno9300:25:03-
5ŽJ62109Navrátilová TerezaASK Blansko9200:25:13-
8ZB63113Szökeová JanaBrno6500:25:16-
7MD6469Šimonik LukášBrno9600:25:30-
30ZA6571Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:25:32-
6ŽJ6664Fejtová DanielaFILA BLACK ICE9200:25:34-
7ŽJ67104Moučková AndreaSK Radiosport Bílovice9200:25:36-
4ŽC685Budinská HanaMoravská Slávia Brno6000:25:46-
31ZA69108Kratochvílová TaťánaKupařovice7300:26:38-
32ZA708Jaskulková IvonaKuřim7200:26:43-
2ZD7139Cupalová EvaSokol Bučovice4700:27:04-
4ŽD7232Horáková AlenaŠAK9300:27:11-
33ZA7399Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:27:19-
3M574100Kovář PetrÚstí nad Orlicí7100:27:20-
7MJ7590Barták PetrBrno9200:27:27-
5ŽD7693Floriánová AnetaBrno9400:27:30-
9ZB7735Mikušová MartinaZetor Brno6700:27:37-
34ZA78110Zubčáková JanaBrno8600:27:45-
5ŽC7921Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:27:59-
4M5807Krejčiřík PetrBrno5500:28:52-
5M58176Glier MartinALKAIDA Doubravník8200:28:54-
35ZA822Tajovská KateřinaSokol Kuřim7600:29:09-
6ŽC834Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:31:12-
8MD8485Netušil DanielČVK Brno9600:31:25-
6ŽD8583Krestová DenisaZetor Brno9400:31:52-
9MD86112Vilček MartinEKOL Brno9700:32:25-
6M58784Smolka MilanZetor Brno5400:33:20-
10ZB88105Kroupová PavlaBrno6500:35:09-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1164Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:30:16-
1MA2102Homoláč JiříUNI Brno - ASC Bučovice9000:30:22-
2MA394Kučera LukášUNI Brno - ASC Bučovice8100:31:41-
3MA4165Borek AlešUNI Brno - ASC Bučovice7700:32:12-
4MA5121Zadák KarelTri LAMY7800:32:28-
5MA628Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:32:35-
6MA7108Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:32:42-
7MA8151Pohanka MartinAC Moravská Slávia Brno7300:32:52-
8MA9209Kohut JanBrno8500:33:02-
9MA101Macho AlešUNI Brno - ASC Bučovice7500:33:14-
10MA11205Vabroušek PetrAUTHOR TUFO Zlín7300:33:20-
11MA12240Štěrbák EdvardBrno7500:33:56-
1MC1392Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:33:58-
12MA14126Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:59-
13MA15105Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:34:05-
14MA16125Fučík KarelOS Brno7200:34:16-
15MA1793Nováček TomášSpartak Třebíč8300:34:29-
2MB1884Smetana JosefEUROFOAM Sport6900:34:33-
16MA19219Henek VladanRBK Blansko8000:34:45-
3MB20166Svoboda PetrBrno6800:34:49-
17MA21158Pospíchal ZbyněkEkol Team Brno8500:34:51-
18MA22157Pospíchal VladimírEkol Team Brno8500:34:53-
19MA23220Křivánek JosefTri Lamy Brno7900:34:54-
4MB24146Svoboda TomášVšechovice7000:34:56-
20MA25229Kolář RichardTri LAMY7600:35:02-
21MA26182Šmíd MiroslavUNI Brno - ASC Bučovice8400:35:04-
22MA27174Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:35:06-
23MA28191Chlup RomanHKM Blansko8500:35:08-
24MA29116Vajčner MartinTJ Znojmo8600:35:13-
25MA30160Macura JanHorizont kola Novák7200:35:32-
26MA3147Večeřa TomášHAPE Brno8900:35:46-
27MA3283Bartoň PavelEurofoam Sport team7800:35:47-
28MA3321Škrdla JanTJ Sokol Velká8200:35:48-
2MC346Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:56-
29MA35217Hověžák PavelVSK UNI Brno7500:35:59-
30MA36147Mazal ZdeněkVSK Mendelu Brno8100:36:01-
31MA3796Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:36:07-
5MB38115Videman TomášKunštát7000:36:16-
3MC39100Veverka JosefAC Čejkovice5800:36:22-
32MA40145Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:36:24-
1ZX4123Kociánová JiřinaKřenovice8100:36:26-
33MA42162Lepier JanMILT TEAM7600:36:36-
4MC43101Guliš VáclavDolní Bojanovice5900:36:38-
6MB443Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:36:43-
5MC45109Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:51-
1MD46119Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:36:55-
34MA47137Netopil VladislavSlavkov u Brna8100:36:57-
35MA48142Bořil PetrMoravec Sokol Benešov8600:36:59-
36MA49139Volejník MichalCYKLOMAX Hradec Králové8800:37:01-
37MA5086Tomaštík AntonínVyškov7700:37:03-
7MB51124Krajčíř DanCARVING-SPORT.CZ6600:37:04-
8MB52123Šálek JindřichLokomotiva Břeclav6600:37:05-
38MA5385Čáp JakubSmetana Třešť9000:37:07-
9MB5495Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:37:08-
39MA5582Novák PetrZETOR Brno7600:37:10-
40MA56230Kupec PetrTri LAMY7500:37:12-
10MB5763Krupka PeterZarges Brno6500:37:14-
41MA58233Slinták PetrUNI Brno - ASC Bučovice8600:37:37-
11MB598Nožka JiříBarnex Sport Brno6300:37:39-
12MB60225Martinec JindřichRadostice6100:37:48-
42MA61184Bil JaroslavAC Moravská Slavia8500:37:51-
13MB62196Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:37:53-
14MB63169Sedláček JaroslavSOKOL Holešov6400:38:08-
15MB64202Dvořák JaromírASK TT Blansko6800:38:17-
6MC65143Zouhar LiborAdidas Brno5800:38:18-
43MA66224Musil PavelBrno - Medlánky7500:38:20-
16MB6771Prudek VítězslavMoravec Sokol Benešov6100:38:35-
44MA68223Šenkýř JiříOlešnice8100:38:44-
45MA69221Procházka JakubLodní Sporty Brno8500:38:49-
46MA70179Pražák JiříEurofoam Sport team7100:38:54-
47MA71122Juřica PavelMK SEITL Ostrava7900:38:59-
17MB7264Pisarčík TomášVelká Bíteš6300:39:00-
48MA73218Henek MichalRBK Blansko8600:39:04-
18MB7391Šafář MilanMoravec Sokol Benešov6200:39:04-
49MA7522Adámek HubertPivovar Černá Hora7100:39:05-
50MA76210Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:39:06-
51MA77207Vymazal JiříRájec7400:39:14-
7MC7819Kunc JosefLRS Vyškov6000:39:21-
8MC795Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:39:23-
9MC8058Sedláček SvatoplukBrno5700:39:27-
52MA81185Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:39:29-
19MB8278Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:39:40-
53MA8390Stachoň ZdeněkSměr Kroměříž8000:39:45-
54MA84236Sklenský JanSK NSM8600:39:47-
20MB85177Dušil JaroslavBrno7000:39:49-
21MB8688Jančařík PetrAAC Brno6800:39:59-
55MA87241Kundera ZdeněkVelká Bíteš8900:40:01-
10MC8899Bartal LubomírBK Hodonín5100:40:05-
22MB894Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6100:40:07-
2ZX9081Martincová IvanaAŽD Brno6300:40:11-
56MA91235Czerný PavelKarviná8100:40:22-
57MA92226Poneš PavelTK Sokolí7800:40:36-
58MA9376Sikora AlešSmršť Podlesí7300:40:38-
59MA94167Stříbrný MartinBrno8700:40:42-
60MA95228Jochec TomášBrno8300:40:45-
23MB96112Měřínský JaroslavPrdlavka SSSR Modřice6100:40:52-
61MA97163Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:40:54-
62MA98238Březina RomanVSK Technika Brno7600:40:56-
63MA99222Volec MichalSokol Hrušovany7800:40:57-
24MB100231Krajča RudolfVzácný kytky6500:41:02-
25MB101203Kejík MilanASK TT Blansko6800:41:08-
64MA102213Mikeš PetrBrno7700:41:09-
26MB1039Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:41:10-
27MB104247Vyhnálek LiborBrno6800:41:12-
28MB105180Sedlák RadekEurofoam6300:41:13-
29MB106150Novotný PetrKuřim6500:41:38-
11MC107144Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6000:41:39-
65MA108232Šimeček PetrBohouš Heřmanův Městec7900:41:40-
30MB109173Bubeník JiříLRS Vyškov6900:41:41-
66MA11020Moravec ZdeněkBrno8100:41:42-
67MA111118Mašlaň JiříBrno8300:41:43-
12MC112208Šperka OldřichJedovnice5600:41:44-
68MA113206Bělohoubek PetrBrno7200:41:50-
31MB114110Janek PetrBrno6900:41:57-
2MD115140Kabela VojtěchHrušovany4700:41:59-
3MD11698Haberland JanSokol Brno4200:42:08-
69MA117245Jež MartinHAPE Brno7300:42:15-
70MA118113Pešák JanMusil Hybská Atelier8100:42:18-
71MA11974Haumer VladimírBiatlon Vyškov7100:42:20-
13MC12062Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:22-
72MA121204Moravec JiříKola Novák Blansko7700:42:27-
4MD122212Smejkal LiborPrdlavka SSSR Modřice4700:42:32-
73MA12325Kroupa PavelBrno8700:42:33-
5MD12435Stráník AlešBlansko5000:42:36-
74MA125107Nováček JanKuřim8800:42:38-
14MC126249Říha JiříLodní sporty Brno6000:42:56-
32MB12779Orth MilanIRISH Pub Břeclav6100:42:58-
75MA128111Krejčí JiříSokol Brno 18900:43:01-
6MD12936Peprla JaroslavBrno4900:43:02-
15MC13016Vilček RudolfEKOL TEAM5400:43:05-
7MD131197Cetkovský VladimírARC Brno4500:43:14-
76MA132172Sláma LukášAutomedia8400:43:19-
33MB133114Veselý ProkopKunštát6900:43:27-
34MB134138Višňa ZdeněkGiViServis6900:43:28-
35MB135149Novotný LiborKuřim6100:43:33-
16MC136134Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:45-
77MA137234Pavelka RichardBrno8100:43:50-
36MB13872Grün GustavOkrouhlá6800:43:58-
37MB13946Večeřa LubošKobylí6500:44:03-
17MC140161Hanák AlbínBrno5100:44:04-
18MC141194Bůžek JanBrno5700:44:09-
8MD142189Bayer MilošASK TT - SKI Blansko4700:44:13-
38MB14389Mokrý JanKOB Moira Brno6600:44:15-
39MB144243Macháček JanBrno6900:44:18-
40MB145117Kresta RomanZetor Brno6500:44:20-
19MC14633Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5600:44:22-
78MA147106Vecheta LukášSK Meteor Brno8600:44:29-
9MD14837Krieg PetrBMT Brno4900:44:30-
79MA149199Klimeš MartinSokol Bukovice8900:44:38-
80MA150227Hanžl TomášBrno8000:44:41-
41MB151187Musil JosefNáměšť n/O.6400:44:42-
81MA152132Zachař JiříÚstí nad Labem7100:44:43-
42MB153195Sedlák JaroslavBrno6600:44:48-
43MB154190Šmatera PetrKunštát6100:44:50-
3ZX155175Hrušková JitkaPampeliška Olomouc8400:44:54-
20MC156155Ventruba MiroslavMarvan Team5800:44:56-
44MB15749Konečný JaroslavTTC Brno6900:44:59-
45MB158200Libenský DavidBrno7000:45:02-
21MC15951Kubínek FrantišekVévoda - Orel Blažovice5800:45:04-
10MD16017Sponar JanTesla Brno5000:45:08-
82MA161216Hübner JanBrno7800:45:23-
22MC16280Novák VladimírLADAN Moravská Nová Ves5400:45:34-
11MD163127Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:45:38-
83MA16497Pešek KamilKameničky8000:45:49-
23MC165153Holeček StanislavBarnex Sport Brno5500:45:52-
24MC166120Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:01-
25MC16743Kohoutek JaromírBrno5500:46:02-
26MC168152Liška LubomírKuřim5500:46:10-
84MA16959Tyleček PavelJundrov7300:46:19-
12MD17041Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:46:21-
27MC171154Hlucháň MiličSK Samohana5300:46:23-
85MA172156Ventruba JanBrno8100:46:33-
86MA173201Slouka JiříBlažovice8300:46:35-
28MC17414Novotný JanTriatlon klub Brno5400:46:36-
29MC17540Spáčil JanBrno5400:46:39-
87MA176248Neznámý VojínBrno9900:46:47-
4ZX177193Matulová MartinaZetor Brno7200:46:48-
46MB178192Bláha RomanBKK Brno6400:46:48-
30MC179129Kubík JaromírTriatlon klub Brno6000:46:53-
47MB18060Jaskulka MartinAK Kuřim6800:46:56-
31MC18148Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:46:58-
32MC182130Uhmann PetrTesla Brno5100:46:59-
48MB183170Vyroubal MichalBrno6800:47:10-
33MC184159Suchánek OtoSokol Syrovice5800:47:21-
34MC18552Fráňa PavelBrno5900:47:23-
35MC186198Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:24-
36MC187183Bil JaroslavBrno5900:47:29-
1ME188104Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:47:41-
88MA18987Štěpán VladimírMoravany7100:47:43-
37MC19018Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:47:44-
13MD191244Bubeník JiříLRS Vyškov4400:48:14-
14MD19238Svoboda KarelZETOR Brno4500:48:29-
38MC193176Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:48:34-
5ZX194246Camia PatriciaPrdlavka Modřice6900:48:43-
39MC195136Ciesar RudolfSlavkov u Brna6000:48:52-
40MC196178Moučka janBrno5600:48:56-
49MB1977Halbrštat PetrTK Znojmo6700:48:58-
41MC198181Horákovský PetrBrno5200:49:09-
15MD199103Šrajt JiříMěsto Rájec4400:49:52-
89MA200214Lenhart DavidBrno7900:49:57-
42MC20177Crhák LuděkZETOR Brno5900:49:58-
43MC202168Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5200:50:24-
6ZX203215Košíková JitkaBrno7800:51:29-
16MD20429Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:51:31-
90MA205141Ouda JanBrno8200:51:47-
50MB206211Balák MartinFavorit Brno7000:51:49-
44MC207131Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:52:08-
45MC20810Kratochvíl ZdeněkHrubšice5900:52:14-
46MC209188Sedláček PavelPrdlavka SSSR Modřice5300:52:30-
2ME21073Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:52:48-
51MB21175Krátký JosefTJ Svitavy6500:53:37-
91MA212239Rožník RomanBrno8000:54:32-
17MD213237Fuksa KarelAC Moravská Slavia4600:54:36-
47MC214133Adamec PetrVeteran´s triatlon Brno5100:54:57-
52MB215242Vlasák OtaŠmeral Brno6800:55:24-
48MC21639Dražan LiborSokol Kuničky6000:55:56-
92MA21756Kalus ZdeněkLelekovice7500:56:40-
49MC21844David LudvíkPrdlavka SSSR Modřice5100:56:45-
53MB21934Kubík RadekTriatlon klub Brno6400:56:48-
3ME22013Kubík JosefAdamov3800:59:32-
54MB221135Vostřejš RadekNezávislí Modřice6101:01:29-
55MB222148Kouřil JanPrdlavka Modřice6101:02:18-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód