Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Děvín

2.6.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 2.6.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ622Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:44:4940
Muži A (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Kynčl StanislavMedisplast Jilemnice6400:38:5760
2MA213Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:5458
3MA314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:3956
4MA1217Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:49:2854
5MA144Veverka PetrLoko Břeclav6400:49:4252
6MA1512Dragolov DanielBrno6700:50:1350
7MA181Žák LadislavAK Perná7200:52:5348
8MA2625Vejchoda PetrBrno7700:59:4346
Muži B (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3240
2MB523Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:2538
3MB721Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:0536
4MB827Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:2434
5MB932Kolínek ZdeněkAC Perná5900:48:0632
6MB1020Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:0930
7MB1644Gajdoš JaroslavAK Perná5600:50:5328
8MB1726Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:0426
9MB2115Bartoň JanAK Perná6000:54:1024
10MB248Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:2622
11MB2531Kopecký AntonínAK Perná5500:58:1420
12MB2824Wittner BerndOSV Wien5601:01:1218
Muži C (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1128Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:2540
2MC1318Vodička JanŠela Sport Přerov4500:49:3838
3MC3311Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:5936
Muži D (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD223Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:0620
Juniorky (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2030Kopecká DagmarAC Perná8400:53:5320
2ŽJ2719Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:00:4318
3ŽJ297Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:4416
4ŽJ3410Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:11:0714
Ženy A (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1929Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:53:1920
2ZA306Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:4218
3ZA315Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:3216
4ZA3635Plačková SimonaVranovice7101:30:0014
Ženy B (trať 9,000 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB239Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:55:2820
2ZB3216Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:5118
3ZB3534Haškovcová LudmilaHustopeče5701:28:5216
Trať 9,000 km, 580,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Kynčl StanislavMedisplast Jilemnice6400:38:5760
2MA213Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:5458
3MA314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:3956
1MB42Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3240
2MB523Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:2538
1MJ622Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:44:4940
3MB721Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:0536
4MB827Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:2434
5MB932Kolínek ZdeněkAC Perná5900:48:0632
6MB1020Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:0930
1MC1128Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:2540
4MA1217Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:49:2854
2MC1318Vodička JanŠela Sport Přerov4500:49:3838
5MA144Veverka PetrLoko Břeclav6400:49:4252
6MA1512Dragolov DanielBrno6700:50:1350
7MB1644Gajdoš JaroslavAK Perná5600:50:5328
8MB1726Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:0426
7MA181Žák LadislavAK Perná7200:52:5348
1ZA1929Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:53:1920
1ŽJ2030Kopecká DagmarAC Perná8400:53:5320
9MB2115Bartoň JanAK Perná6000:54:1024
1MD223Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:0620
1ZB239Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:55:2820
10MB248Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:2622
11MB2531Kopecký AntonínAK Perná5500:58:1420
8MA2625Vejchoda PetrBrno7700:59:4346
2ŽJ2719Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:00:4318
12MB2824Wittner BerndOSV Wien5601:01:1218
3ŽJ297Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:4416
2ZA306Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:4218
3ZA315Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:3216
2ZB3216Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:5118
3MC3311Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:5936
4ŽJ3410Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:11:0714
3ZB3534Haškovcová LudmilaHustopeče5701:28:5216
4ZA3635Plačková SimonaVranovice7101:30:0014

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód