Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

28.4.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 28.4.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí v Pardubicích
18:00 hodin

Přihlášky

on-line na www.mizuno-running-cup.cz
po termínu na níže uvedený e-mail
případně na místě do 17:00 hodin

Startovné

100 Kč (na místě 150 Kč)
Lidový běh 10 Kč

Popis tratě

délka: 9,6 km
městský rovinatý okruh

Ceny pro vítěze

finanční a věcné + diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Nývlt
tel. 777 571 106, 737 277 874

Internetové stránky

http://www.pardubicka9.strnad.info

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3753

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Kozáková Denisa7911
Eder Martin6511
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Metelková Táňa7210
Jirásková Eva6410
Pudil Ivo6110
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Vorel Milan409
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Klapka Miroslav709
Mališová Karla609
Čejka Bořivoj809
Drozd Jiří579
Polívka Vladimír768
Vacarda Vladimír598
Kubrová Dagmar638
Kubišta Oto538
Nádhera Petr678
Vodehnal Jan738
Eliáš Petr608
Řehák Pavel848
Malátek Antonín778

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1181Zaworonok IgorAchiles Leszno7700:29:52-
2MA2160Timashov VolodymyrZarevo8100:29:54-
3MA4300Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:30-
4MA56Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:51-
5MA687Řemínek MatějAC Choceň8600:31:00-
6MA7172Slovák DaliborKerteam8400:31:03-
7MA8116Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:13-
8MA941Bartoš DaliborKERDA TEAM Liberec7500:31:14-
9MA10284Razým LukášSKP ÚO (PČR)7900:31:21-
10MA11295Bláha JanAK Kroměříž7100:31:36-
11MA1299Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:02-
12MA13223Havelka JanMaratonstav Úpice7900:32:07-
13MA1484Brychta JiříIS Running Team7400:32:17-
14MA15211Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:32:35-
15MA174Vodička JosefTJ Zentiva8100:32:39-
16MA183Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:32:40-
17MA22165Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:47-
18MA2388Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:32:49-
19MA2752Vařeka MartinAC Pardubice9100:33:32-
20MA28551Procházka TomášAC Pardubice9100:33:33-
21MA30203Musil JiříMK Hlinsko7200:33:38-
22MA31198Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:02-
23MA32314Čapek LubomírDKV Ústí nad Labem ČD7400:34:07-
24MA355Mocek TomášAC Pardubice7900:34:17-
25MA38208Chmelík JosefISRT7300:34:23-
26MA39191Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:34:37-
27MA41199Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:47-
28MA42221Řehák PavelDK Hradec Králové8400:34:50-
29MA4448Herda JanMytreneek cz8300:34:54-
30MA45255Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:34:59-
31MA46166Veverka TomášOB Vamberk8400:35:10-
32MA5085Doucha JiříTJ Start Náchod7100:35:41-
33MA5117Čejka BořivojKRB Chrudim8000:35:50-
34MA53288Kovář RadimPSK Union Praha7300:36:02-
35MA5411Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:36:05-
36MA55158Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:09-
37MA56138Flegl VlastimilVrchlabí8600:36:17-
38MA58197Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:25-
39MA5961Váňa JiříČervené Pečky8300:36:26-
40MA61325Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:32-
41MA627Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:36:36-
42MA63103Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:36:42-
43MA6443Bielčik PetrISRT C7100:36:44-
44MA6630Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:36:51-
45MA6771Šourek PatrikJR Running sport9300:36:52-
46MA70228Prokop JanKERTEAM7200:36:59-
47MA71278Holiš MartinMP Nový Jičín7600:37:07-
48MA74277Vrtílka JiříSKPV Blansko8000:37:22-
49MA75142Malátek AntonínPardubice7700:37:26-
50MA76264Hadrava JiříPSK Union Praha7100:37:27-
51MA77147Kala JirkaPraha8700:37:30-
52MA83152Novosad DavidSKH KH kraje7500:37:50-
53MA84265Grmolenský JanPČR Olomouc8100:37:53-
54MA87269Zifčák RobinPČR Olomouc7900:38:04-
55MA8869Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:07-
56MA9289Bartoš PavelPardubice - Hobby Bike8100:38:18-
57MA9473Kalný PetrAFK Chrudim8100:38:24-
58MA96253Dočkal MilanPČR Jihlava7300:38:40-
59MA97119Findura MilošSpišská Nová Ves8300:38:41-
60MA98252Nejezchleba ZbyněkPČR Jihlava7500:38:43-
61MA101251Bárta MarekMP Karviná7400:38:51-
62MA10577Novák PavelKRB Chrudim8100:39:13-
63MA10772Kysel JirkaČeské Budějovice8400:39:21-
64MA111266Dudešek MartinPolicie ČR Olomouc7500:39:29-
65MA114202Haas KarelBobr Team ČSOB7300:39:36-
66MA116183Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:51-
67MA119326Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:40:07-
68MA123149Doktor OndřejPardubice9300:40:31-
69MA128308Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:40:53-
70MA130123Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:41:00-
71MA131210Matulík RenéCyklo Stratílek7100:41:04-
72MA134194Novák MilanPardubice8000:41:41-
73MA137315Vanický PavelRCP Hradec Králové7100:41:59-
74MA139139Bičiště TomášHořice8800:42:22-
75MA14256Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:42:30-
76MA143163Pavelka MarekPardubice8800:42:33-
77MA144159Dvořák Patriks31.cz7900:42:40-
78MA151311Zachař JiříGŘ Praha O067100:42:59-
79MA153200Jirásko DušanSK Srch7300:43:09-
80MA160286Mynář ZbyněkMP Ostrava8100:43:56-
81MA162212Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:43:57-
82MA163106Taufer JanSCPAP Pardubice7600:43:58-
83MA164217Beran LukášKP Pardubice9500:43:59-
84MA166282Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:44:00-
85MA170187Eder KryštofJindřichův Hradec9400:44:17-
86MA173285Dedek KamilMP Ostrava7500:44:25-
87MA174111Palička VáclavBasketball Tesla Pardubice9400:44:26-
88MA17686Dogaru VasilSwahil Beer Team8100:44:38-
89MA18112Novák PetrChrudim7800:45:06-
90MA184110Pallavicini DanielUW Rugby Pardubice9400:45:10-
91MA191195Veselka PavelPardubice7800:46:09-
92MA192150Korol OndřejPardubice9500:46:10-
93MA19457Hromádko KamilRadčice7500:46:28-
94MA197259Práza MarekHradec Králové8400:46:40-
95MA199257Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:46:42-
96MA200101Jiřík PetrHradec Králové8500:46:54-
97MA203186Plachý VojtěchPardubice8600:47:16-
98MA204262Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:47:17-
99MA207323Polívka VladimírČ SDC SSZT Hradec Králové 7600:47:32-
100MA212133Hezký Davidneregistrován7500:48:27-
101MA215287Altenburger TomášMP Ostrava8100:49:09-
102MA220290Kožaný DaliborSK MP Ostrava8700:50:05-
103MA222227Prokop MatějKERTEAM9700:50:16-
104MA229267Jílek RomanPČR Olomouc7200:51:03-
105MA230274Vincze ValentýnMP Praha8300:51:21-
106MA232108Svoboda OndřejCykloprofi Holice9500:51:44-
107MA23524Kubů Tomášneregistrován8800:51:59-
108MA242156h PetrPardubice9400:52:58-
109MA258281Šafařík MartinMP Ostrava7600:55:39-
110MA259185Záleský OndřejHolice8900:55:50-
111MA260307NeumaierGŘ Praha7200:56:38-
112MA267292Frecer JaroslavMP Pardubice8701:04:20-
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3209Novák PavelISRT7000:29:55-
2MB16164Fořt MartinSokol Kolín6800:32:38-
3MB20317Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:46-
4MB2447Beshir ErvinAdidas Team6700:32:57-
5MB29291Zajíc AlešMP Opava6900:33:34-
6MB33312Malina PetrDKV Praha6900:34:09-
7MB42153Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:34:50-
8MB47289Semrád LadislavČáslav6700:35:13-
9MB48161Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:35:15-
10MB4933Polan MiroslavSpartak Praha 46800:35:28-
11MB5294Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:35:51-
12MB68225Vanta JosefTC Dobruška6200:36:54-
13MB73196Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:17-
14MB81204Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:37:37-
15MB85115Šourek KarelJR Running sport6500:37:55-
16MB8964Vavák LiborSokol Sadská6500:38:12-
17MB91279Pracuch JaromírMP Ostrava6900:38:17-
18MB9310Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:38:20-
19MB9555Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:32-
20MB99215Uher JiříSK OMT Pardubice6300:38:46-
21MB10021Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:38:50-
22MB102272Lhota RadekMP Praha6100:39:03-
23MB104318Zelený LuděkAC Náchod6100:39:11-
24MB10644Svěchota PetrSpartak Praha 46600:39:14-
25MB1081Tůma JiříSpartak Vlašim6300:39:23-
26MB115167Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:50-
27MB117125Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:39:57-
28MB12765Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:40:41-
29MB129294Tůma RadekSKP Pelhřimov6900:40:56-
30MB140127Vršinský IvanDavle6800:42:28-
31MB145177Lisý PavelHradec Králové6600:42:46-
32MB15098Kühn JiříPardubice6600:42:58-
33MB15537Šindelář MiroslavPardubice6100:43:27-
34MB157100Jiřík JiříHradec Králové6500:43:35-
35MB159219Vodička PavelKavárna Evropa7000:43:39-
36MB165327Cheben PeterRCP Hradec Králové6700:43:59-
37MB175220Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:44:35-
38MB183280Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:45:09-
39MB193120Smola JanKRB Chrudim6700:46:23-
40MB197178Linhart JiříPardubice6400:46:40-
41MB206206Hrnčíř PetrPardubice6400:47:28-
42MB211188Eder MartinJindřichův Hradec6500:47:49-
43MB21339Konvalinka PavelPardubice7000:48:30-
44MB218296Novotný JiříMP Chotěboř6600:49:46-
45MB22438Ivo ŠťastnýPardubice6500:50:25-
46MB225168Pudil IvoChrudim6100:50:45-
47MB226132Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:50:58-
48MB227276Cagwe JohnTJ Svitavy6500:51:00-
49MB234273Skalický MartinMP Praha7000:51:58-
50MB238192Tomšů PetrMlýn Janderov6400:52:14-
51MB239151Budera MichaelPardubice6800:52:22-
52MB240170Hladík DanielPardubice7000:52:30-
53MB249330Masařík PetrRCVD Ostrava6600:53:48-
54MB250224Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:54:02-
55MB255306Novotný PetrGŘ Praha O116900:54:52-
56MB26945Tůma-Tchabba PetrWorld Sumo Tchabba Marathon6801:05:45-
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1995Smrčka MilošBK Říčany5400:32:44-
2MC2562Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:58-
3MC3419Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:34:16-
4MC37182Janowicz JerzyAchiles Leszno5700:34:22-
5MC40109Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:39-
6MC57113Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:21-
7MC69157Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:56-
8MC72271Horák JiříMP Praha5800:37:12-
9MC77118Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:30-
10MC79328Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:37:31-
11MC9014Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:38:16-
12MC109302Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:39:26-
13MC110304Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:28-
14MC118256Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:40:04-
15MC120135Kučera ZdeněkAC Náchod5500:40:08-
16MC124105Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:32-
17MC126131Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:40:38-
18MC133117Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:29-
19MC13680Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:49-
20MC14878Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:42:51-
21MC14981Exner VladimírSokol Srch5600:42:55-
22MC15431Jirák JiříBK Pardubice5500:43:17-
23MC160324Bečvařík JiříČD DKV Česká Třebová6000:43:56-
24MC167174Eppert RomanCanis Team5900:44:06-
25MC168201Sedlák JiříPřelouč5800:44:07-
26MC186270Piršel RudolfMP Praha5800:45:12-
27MC190283Močigemba JaroslavMP Ostrava5100:45:59-
28MC201184Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:00-
29MC21929Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:50:00-
30MC2369Neumann FrantišekDlouhý Most5400:52:09-
31MC243303Segerič BohdanČD Depo Pardubice5600:52:59-
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD82148Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:37:43-
2MD112218Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:31-
3MD122301Svoboda VáclavSŽDC Praha4900:40:27-
4MD13249Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:28-
5MD138179Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:10-
6MD140162Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:28-
7MD146146Šteinc LudvíkVrchlabí4100:42:50-
8MD156129Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:28-
9MD16993Marek FrantišekSK Hronov4100:44:11-
10MD170121Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:17-
11MD17732Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:44:47-
12MD1842Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:45:10-
13MD214145Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:06-
14MD217310Pikal KarelTelematika a.s.4900:49:21-
15MD231112Jungman JosefPraha 35000:51:25-
16MD241124Pšenička JiříPardubice4600:52:44-
17MD24528Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:53:08-
18MD262329Florián JiříDůchodce4600:58:32-
19MD263189Rubeš MiroslavPardubice4500:59:08-
20MD264137Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:03:39-
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME180205Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:59-
2ME18796Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:45:29-
3ME20942Bielčik JindřichLichkov4000:47:41-
4ME221222Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:50:11-
5ME244102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:01-
6ME246143Vorel MilanSlatiňany4000:53:15-
7ME253136Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:54:14-
8ME257190Šaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:14-
9ME268319Cahel PavelSDC Brno3801:05:16-
10ME27127Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:12:02-
Ženy A 35 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3683Firsová OlgaHvězda SKP Pardubice8300:34:18-
2ZA60171Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:36:30-
3ZA64226Beshirová CarmenSK Zdice9800:36:44-
4ZA86130Loskotová GabrielaTimex Multisport Team7500:37:57-
5ZA103114Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:08-
6ZA11392Fousková PetraAC Čáslav8100:39:33-
7ZA135261Jiřičková SimonaSKP Maják Jablonec n. N8400:41:45-
8ZA17016Čejková VěraKRB Chrudim8100:44:17-
9ZA17891Staňková PavlaPardubice7900:44:50-
10ZA179128Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:44:53-
11ZA181126Rúžičková VandaDavle8200:45:06-
12ZA189141Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:45:49-
13ZA20553Šimonová PavlínaPardubice7600:47:23-
14ZA21674Jonášová KateřinaPardubice8500:49:20-
15ZA23325Čermáková SimonaPardubice8900:51:54-
16ZA26158Jelínková HanaKRB Chrudim8100:57:30-
17ZA265213Zemanová ZuzanaSokol Pardubice9501:04:02-
18ZA26618Vahagová DanielaSokol Pardubice9501:04:03-
Ženy B 36-45 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20180Barvanová IlonaAchiles Leszno7200:32:46-
2ZB2646Kamínková PetraAK Olomouc7300:33:16-
3ZB8013Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:34-
4ZB12140Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:40:13-
5ZB146309Miturová RadkaCargo Ostrava6500:42:50-
6ZB152176Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:05-
7ZB158140Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:43:36-
8ZB202268Spurná IvanaPČR Olomouc6600:47:14-
9ZB210144Houfová DanaPardubice6500:47:44-
10ZB223313Bašková RomanaPO Kolín6900:50:24-
11ZB236193Tomšů MarieMlýn Janderov7100:52:09-
12ZB248293Pecinová LucieMP Pardubice7300:53:21-
13ZB251316Kubečková IvanaRCP Praha7100:54:06-
14ZB252107Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7300:54:10-
15ZB253275Křížková MonikaMP Praha7200:54:14-
Ženy C 46 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC12576Mališová KarlaUSK Praha6000:40:36-
2ŽC18835Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:45:30-
3ŽC19579Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:46:29-
4ŽC196320Procházková IrenaDÚ Praha5700:46:37-
5ŽC20822Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:47:38-
6ŽC228321Cupalová EvaDůchodce4700:51:02-
7ŽC247322Zeidlerová JarmilaDůchodce5100:53:18-
8ŽC25670Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:54:56-
9ŽC270122Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:07:44-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1181Zaworonok IgorAchiles Leszno7700:29:52-
2MA2160Timashov VolodymyrZarevo8100:29:54-
1MB3209Novák PavelISRT7000:29:55-
3MA4300Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:30-
4MA56Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:51-
5MA687Řemínek MatějAC Choceň8600:31:00-
6MA7172Slovák DaliborKerteam8400:31:03-
7MA8116Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:13-
8MA941Bartoš DaliborKERDA TEAM Liberec7500:31:14-
9MA10284Razým LukášSKP ÚO (PČR)7900:31:21-
10MA11295Bláha JanAK Kroměříž7100:31:36-
11MA1299Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:02-
12MA13223Havelka JanMaratonstav Úpice7900:32:07-
13MA1484Brychta JiříIS Running Team7400:32:17-
14MA15211Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:32:35-
2MB16164Fořt MartinSokol Kolín6800:32:38-
15MA174Vodička JosefTJ Zentiva8100:32:39-
16MA183Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:32:40-
1MC1995Smrčka MilošBK Říčany5400:32:44-
3MB20317Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:46-
1ZB20180Barvanová IlonaAchiles Leszno7200:32:46-
17MA22165Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:47-
18MA2388Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:32:49-
4MB2447Beshir ErvinAdidas Team6700:32:57-
2MC2562Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:58-
2ZB2646Kamínková PetraAK Olomouc7300:33:16-
19MA2752Vařeka MartinAC Pardubice9100:33:32-
20MA28551Procházka TomášAC Pardubice9100:33:33-
5MB29291Zajíc AlešMP Opava6900:33:34-
21MA30203Musil JiříMK Hlinsko7200:33:38-
22MA31198Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:02-
23MA32314Čapek LubomírDKV Ústí nad Labem ČD7400:34:07-
6MB33312Malina PetrDKV Praha6900:34:09-
3MC3419Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:34:16-
24MA355Mocek TomášAC Pardubice7900:34:17-
1ZA3683Firsová OlgaHvězda SKP Pardubice8300:34:18-
4MC37182Janowicz JerzyAchiles Leszno5700:34:22-
25MA38208Chmelík JosefISRT7300:34:23-
26MA39191Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:34:37-
5MC40109Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:39-
27MA41199Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:47-
7MB42153Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:34:50-
28MA42221Řehák PavelDK Hradec Králové8400:34:50-
29MA4448Herda JanMytreneek cz8300:34:54-
30MA45255Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:34:59-
31MA46166Veverka TomášOB Vamberk8400:35:10-
8MB47289Semrád LadislavČáslav6700:35:13-
9MB48161Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:35:15-
10MB4933Polan MiroslavSpartak Praha 46800:35:28-
32MA5085Doucha JiříTJ Start Náchod7100:35:41-
33MA5117Čejka BořivojKRB Chrudim8000:35:50-
11MB5294Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:35:51-
34MA53288Kovář RadimPSK Union Praha7300:36:02-
35MA5411Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:36:05-
36MA55158Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:09-
37MA56138Flegl VlastimilVrchlabí8600:36:17-
6MC57113Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:21-
38MA58197Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:25-
39MA5961Váňa JiříČervené Pečky8300:36:26-
2ZA60171Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:36:30-
40MA61325Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:32-
41MA627Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:36:36-
42MA63103Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:36:42-
3ZA64226Beshirová CarmenSK Zdice9800:36:44-
43MA6443Bielčik PetrISRT C7100:36:44-
44MA6630Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:36:51-
45MA6771Šourek PatrikJR Running sport9300:36:52-
12MB68225Vanta JosefTC Dobruška6200:36:54-
7MC69157Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:56-
46MA70228Prokop JanKERTEAM7200:36:59-
47MA71278Holiš MartinMP Nový Jičín7600:37:07-
8MC72271Horák JiříMP Praha5800:37:12-
13MB73196Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:17-
48MA74277Vrtílka JiříSKPV Blansko8000:37:22-
49MA75142Malátek AntonínPardubice7700:37:26-
50MA76264Hadrava JiříPSK Union Praha7100:37:27-
51MA77147Kala JirkaPraha8700:37:30-
9MC77118Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:30-
10MC79328Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:37:31-
3ZB8013Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:34-
14MB81204Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:37:37-
1MD82148Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:37:43-
52MA83152Novosad DavidSKH KH kraje7500:37:50-
53MA84265Grmolenský JanPČR Olomouc8100:37:53-
15MB85115Šourek KarelJR Running sport6500:37:55-
4ZA86130Loskotová GabrielaTimex Multisport Team7500:37:57-
54MA87269Zifčák RobinPČR Olomouc7900:38:04-
55MA8869Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:07-
16MB8964Vavák LiborSokol Sadská6500:38:12-
11MC9014Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:38:16-
17MB91279Pracuch JaromírMP Ostrava6900:38:17-
56MA9289Bartoš PavelPardubice - Hobby Bike8100:38:18-
18MB9310Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:38:20-
57MA9473Kalný PetrAFK Chrudim8100:38:24-
19MB9555Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:32-
58MA96253Dočkal MilanPČR Jihlava7300:38:40-
59MA97119Findura MilošSpišská Nová Ves8300:38:41-
60MA98252Nejezchleba ZbyněkPČR Jihlava7500:38:43-
20MB99215Uher JiříSK OMT Pardubice6300:38:46-
21MB10021Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:38:50-
61MA101251Bárta MarekMP Karviná7400:38:51-
22MB102272Lhota RadekMP Praha6100:39:03-
5ZA103114Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:08-
23MB104318Zelený LuděkAC Náchod6100:39:11-
62MA10577Novák PavelKRB Chrudim8100:39:13-
24MB10644Svěchota PetrSpartak Praha 46600:39:14-
63MA10772Kysel JirkaČeské Budějovice8400:39:21-
25MB1081Tůma JiříSpartak Vlašim6300:39:23-
12MC109302Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:39:26-
13MC110304Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:28-
64MA111266Dudešek MartinPolicie ČR Olomouc7500:39:29-
2MD112218Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:31-
6ZA11392Fousková PetraAC Čáslav8100:39:33-
65MA114202Haas KarelBobr Team ČSOB7300:39:36-
26MB115167Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:50-
66MA116183Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:51-
27MB117125Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:39:57-
14MC118256Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:40:04-
67MA119326Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:40:07-
15MC120135Kučera ZdeněkAC Náchod5500:40:08-
4ZB12140Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:40:13-
3MD122301Svoboda VáclavSŽDC Praha4900:40:27-
68MA123149Doktor OndřejPardubice9300:40:31-
16MC124105Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:32-
1ŽC12576Mališová KarlaUSK Praha6000:40:36-
17MC126131Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:40:38-
28MB12765Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:40:41-
69MA128308Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:40:53-
29MB129294Tůma RadekSKP Pelhřimov6900:40:56-
70MA130123Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:41:00-
71MA131210Matulík RenéCyklo Stratílek7100:41:04-
4MD13249Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:28-
18MC133117Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:29-
72MA134194Novák MilanPardubice8000:41:41-
7ZA135261Jiřičková SimonaSKP Maják Jablonec n. N8400:41:45-
19MC13680Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:49-
73MA137315Vanický PavelRCP Hradec Králové7100:41:59-
5MD138179Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:10-
74MA139139Bičiště TomášHořice8800:42:22-
6MD140162Krajtl SvatoplukPardubice4900:42:28-
30MB140127Vršinský IvanDavle6800:42:28-
75MA14256Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:42:30-
76MA143163Pavelka MarekPardubice8800:42:33-
77MA144159Dvořák Patriks31.cz7900:42:40-
31MB145177Lisý PavelHradec Králové6600:42:46-
7MD146146Šteinc LudvíkVrchlabí4100:42:50-
5ZB146309Miturová RadkaCargo Ostrava6500:42:50-
20MC14878Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:42:51-
21MC14981Exner VladimírSokol Srch5600:42:55-
32MB15098Kühn JiříPardubice6600:42:58-
78MA151311Zachař JiříGŘ Praha O067100:42:59-
6ZB152176Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:05-
79MA153200Jirásko DušanSK Srch7300:43:09-
22MC15431Jirák JiříBK Pardubice5500:43:17-
33MB15537Šindelář MiroslavPardubice6100:43:27-
8MD156129Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:28-
34MB157100Jiřík JiříHradec Králové6500:43:35-
7ZB158140Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:43:36-
35MB159219Vodička PavelKavárna Evropa7000:43:39-
23MC160324Bečvařík JiříČD DKV Česká Třebová6000:43:56-
80MA160286Mynář ZbyněkMP Ostrava8100:43:56-
81MA162212Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:43:57-
82MA163106Taufer JanSCPAP Pardubice7600:43:58-
83MA164217Beran LukášKP Pardubice9500:43:59-
36MB165327Cheben PeterRCP Hradec Králové6700:43:59-
84MA166282Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:44:00-
24MC167174Eppert RomanCanis Team5900:44:06-
25MC168201Sedlák JiříPřelouč5800:44:07-
9MD16993Marek FrantišekSK Hronov4100:44:11-
10MD170121Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:17-
8ZA17016Čejková VěraKRB Chrudim8100:44:17-
85MA170187Eder KryštofJindřichův Hradec9400:44:17-
86MA173285Dedek KamilMP Ostrava7500:44:25-
87MA174111Palička VáclavBasketball Tesla Pardubice9400:44:26-
37MB175220Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:44:35-
88MA17686Dogaru VasilSwahil Beer Team8100:44:38-
11MD17732Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:44:47-
9ZA17891Staňková PavlaPardubice7900:44:50-
10ZA179128Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:44:53-
1ME180205Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:59-
11ZA181126Rúžičková VandaDavle8200:45:06-
89MA18112Novák PetrChrudim7800:45:06-
38MB183280Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:45:09-
12MD1842Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:45:10-
90MA184110Pallavicini DanielUW Rugby Pardubice9400:45:10-
26MC186270Piršel RudolfMP Praha5800:45:12-
2ME18796Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:45:29-
2ŽC18835Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:45:30-
12ZA189141Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:45:49-
27MC190283Močigemba JaroslavMP Ostrava5100:45:59-
91MA191195Veselka PavelPardubice7800:46:09-
92MA192150Korol OndřejPardubice9500:46:10-
39MB193120Smola JanKRB Chrudim6700:46:23-
93MA19457Hromádko KamilRadčice7500:46:28-
3ŽC19579Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:46:29-
4ŽC196320Procházková IrenaDÚ Praha5700:46:37-
40MB197178Linhart JiříPardubice6400:46:40-
94MA197259Práza MarekHradec Králové8400:46:40-
95MA199257Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:46:42-
96MA200101Jiřík PetrHradec Králové8500:46:54-
28MC201184Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:00-
8ZB202268Spurná IvanaPČR Olomouc6600:47:14-
97MA203186Plachý VojtěchPardubice8600:47:16-
98MA204262Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:47:17-
13ZA20553Šimonová PavlínaPardubice7600:47:23-
41MB206206Hrnčíř PetrPardubice6400:47:28-
99MA207323Polívka VladimírČ SDC SSZT Hradec Králové 7600:47:32-
5ŽC20822Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:47:38-
3ME20942Bielčik JindřichLichkov4000:47:41-
9ZB210144Houfová DanaPardubice6500:47:44-
42MB211188Eder MartinJindřichův Hradec6500:47:49-
100MA212133Hezký Davidneregistrován7500:48:27-
43MB21339Konvalinka PavelPardubice7000:48:30-
13MD214145Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:06-
101MA215287Altenburger TomášMP Ostrava8100:49:09-
14ZA21674Jonášová KateřinaPardubice8500:49:20-
14MD217310Pikal KarelTelematika a.s.4900:49:21-
44MB218296Novotný JiříMP Chotěboř6600:49:46-
29MC21929Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:50:00-
102MA220290Kožaný DaliborSK MP Ostrava8700:50:05-
4ME221222Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:50:11-
103MA222227Prokop MatějKERTEAM9700:50:16-
10ZB223313Bašková RomanaPO Kolín6900:50:24-
45MB22438Ivo ŠťastnýPardubice6500:50:25-
46MB225168Pudil IvoChrudim6100:50:45-
47MB226132Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:50:58-
48MB227276Cagwe JohnTJ Svitavy6500:51:00-
6ŽC228321Cupalová EvaDůchodce4700:51:02-
104MA229267Jílek RomanPČR Olomouc7200:51:03-
105MA230274Vincze ValentýnMP Praha8300:51:21-
15MD231112Jungman JosefPraha 35000:51:25-
106MA232108Svoboda OndřejCykloprofi Holice9500:51:44-
15ZA23325Čermáková SimonaPardubice8900:51:54-
49MB234273Skalický MartinMP Praha7000:51:58-
107MA23524Kubů Tomášneregistrován8800:51:59-
30MC2369Neumann FrantišekDlouhý Most5400:52:09-
11ZB236193Tomšů MarieMlýn Janderov7100:52:09-
50MB238192Tomšů PetrMlýn Janderov6400:52:14-
51MB239151Budera MichaelPardubice6800:52:22-
52MB240170Hladík DanielPardubice7000:52:30-
16MD241124Pšenička JiříPardubice4600:52:44-
108MA242156h PetrPardubice9400:52:58-
31MC243303Segerič BohdanČD Depo Pardubice5600:52:59-
5ME244102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:01-
17MD24528Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:53:08-
6ME246143Vorel MilanSlatiňany4000:53:15-
7ŽC247322Zeidlerová JarmilaDůchodce5100:53:18-
12ZB248293Pecinová LucieMP Pardubice7300:53:21-
53MB249330Masařík PetrRCVD Ostrava6600:53:48-
54MB250224Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:54:02-
13ZB251316Kubečková IvanaRCP Praha7100:54:06-
14ZB252107Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7300:54:10-
7ME253136Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:54:14-
15ZB253275Křížková MonikaMP Praha7200:54:14-
55MB255306Novotný PetrGŘ Praha O116900:54:52-
8ŽC25670Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:54:56-
8ME257190Šaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:14-
109MA258281Šafařík MartinMP Ostrava7600:55:39-
110MA259185Záleský OndřejHolice8900:55:50-
111MA260307NeumaierGŘ Praha7200:56:38-
16ZA26158Jelínková HanaKRB Chrudim8100:57:30-
18MD262329Florián JiříDůchodce4600:58:32-
19MD263189Rubeš MiroslavPardubice4500:59:08-
20MD264137Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:03:39-
17ZA265213Zemanová ZuzanaSokol Pardubice9501:04:02-
18ZA26618Vahagová DanielaSokol Pardubice9501:04:03-
112MA267292Frecer JaroslavMP Pardubice8701:04:20-
9ME268319Cahel PavelSDC Brno3801:05:16-
56MB26945Tůma-Tchabba PetrWorld Sumo Tchabba Marathon6801:05:45-
9ŽC270122Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:07:44-
10ME27127Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:12:02-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

V kategorii ženy B jsou chybně zařazeny ženy r.nar. 1965. Podle propozic pořadatele a vyhlášení výsledků, v den závodu, byly ž. 1965 vyhlášeny v kategorii ženy 45 a starší (tj. ženy C).
matyasova
Nevím odkud jsou tyto výsledky, ale nesedí časově - správné časy, které byly takto hlášeny i po závodě lze nalézt na officiálním webu MIZUNO RUNNING CUPU zde: http://spreadsheets.google.com/pub?key=tzESN7YNMSGshScYoq_y0cA&output=html Michal H.
horodej

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč