Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svin(n)ský kros

22.8.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Svin(n)ský kros
  • datum konání: 22.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk TT, sportsite.cz, ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Horní hřiště ve Svinné (Zhoř 59)
od 10:00 hodin (start 1. kategorie dětí)
12:00 hodin - start hlavní kategorie

Přihlášky

v místě startu od 9:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

mládež 20 Kč
dospělí 50 Kč

Popis tratě

délka: 200 m - 6 km
smíšený povrch

Ceny pro vítěze

dle možností organizátorů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Dudek
tel. 723 532 673
email milandudek@holice.net

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sportsite.cz

E-mailová adresa

info@sportsite.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros-
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
25.7.2014Svinnský kros134
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140

Statistika závodu Svin(n)ský kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1596

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6411
Brychta Jakub0811
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Sejkorová Lenka6310
Vacek Martin6910
Borková Agáta0210
Brychtová Veronika109
Keprtová Miloslava489
Šimůnek Jan829
Kubišta Oto539
Serbousková Sára049
Radiměřský Karel878
Dušková Lenka808
Nechvílová Miroslava608
Krátká Anna698
Sedláček Roman648
Vondra Vojtěch988
Belobrad Ivan667
Živný Marek917
Kačerovský Michal987
Scheuer Jan667
Šafář Jaroslav517
Stránský Aleš607
Krunčík Pavel857
Bubeníček Jiří517
Šimůnková Pavla777
Kostřicová Blanka617
Grätz Luděk587
Peterková Veronika847
Buriánek Roman657
Bielčik Jindřich407
Sedláčková Hedvika666
Fajfr František726
Preislerová Agáta Nela096
Kalousek Jan716
Šilarová Michaela026
Kouba Radim116
Hofmanová Veronika786
Švorčík Petr766
Jelínek Matěj426
Chaloupka Jan906
Hanáková Klára026
Dejdarová Tereza106
Šimůnek Jan036
Koubová Elen096
Svatoš Otakar346
Tomíšek Jindřich396
Marhold Luboš776
Němec Radek776

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší (trať 60 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2279Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:12-
2Ž2331Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:00:12-
3Ž2070Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:12-
4Ž2750Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:13-
5Ž2922Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:00:13-
6Ž21165Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:14-
7Ž21362Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:14-
8Ž21439Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:15-
9Ž2044Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:17-
10Ž2010Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:17-
11Ž201Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:18-
12Ž2043Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:21-
Žáci nejmladší (trať 60 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2167Hovorka VojtěchAtletika Jaroměř0100:00:11-
2M2464Kavín MichaelSebranice0100:00:12-
3M2546Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:13-
4M2611Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:13-
5M2856Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:13-
6M2980Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:13-
7M21133Němec JanAtletika Jaroměř0200:00:14-
8M207Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:00:14-
9M2014Martinec OndřejTT Nový Věk0300:00:14-
10M208Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:15-
11M2042Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:15-
12M2066Hovorka MatoušAtletika Jaroměř0400:00:16-
13M2057Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:16-
14M205Gabeiš Dominik ArturHelvíkovice0500:00:16-
15M21520Vondra JanČeská Třebová0200:00:17-
16M2061Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:17-
17M2073Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:18-
18M2078Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:20-
19M2076Brychta JakubChoceň0800:00:21-
Žáci mladší (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:01:32-
2M3455Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:42-
3M353Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:42-
4M3630Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:01:43-
5M384Sviták PavelŽamberk9900:01:46-
6M3971Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:47-
7M31128Miler AdamAtletika Jaroměř0000:01:49-
8M31338Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:51-
9M3156Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:53-
10M3162Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:01:54-
11M31929Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:01:55-
12M32086Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:56-
13M32136Kolomý AdamLanškroun0000:01:58-
Žákyně mladší (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3254Faltusová KateřinaAtletika Jablonné9900:01:36-
2Ž3326Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:01:42-
3Ž3724Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:01:44-
4Ž31023Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:01:48-
5Ž31269Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:50-
6Ž31445Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:52-
7Ž31751Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:54-
8Ž31827Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:55-
9Ž32288Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:59-
10Ž32353Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:00-
11Ž32452Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:00-
Žákyně mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM219Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:12-
2ŽM496Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:18-
3ŽM889Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:39-
4ŽM948Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:57-
Žáci mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM132Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:07-
2MM347Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:17-
3MM521Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:20-
4MM674Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:31-
5MM734Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:03:32-
Žákyně starší (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS582Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:59-
2ŽS618Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podkrkonoší9600:08:46-
3ŽS785Krátká HanaLanškroun9500:09:15-
Žáci starší (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:31-
2MS29Lakota AntonínAC Choceň9500:06:47-
3MS337Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:06:58-
4MS459Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:05-
Dorostenci (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD191Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:39-
2MD249Divíšek JanNový Věk TT9300:11:01-
Dorostenky (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD315Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:12:22-
2ŽD490Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:14:54-
Junioři (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ594Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:12113,54
2MJ18150Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:5597,69
3MJ2677Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:5388,77
4MJ29128Živný MarekOrel Orlice9100:23:4880,31
Muži A (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:57102,60
2MA293Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:11100,17
3MA3143Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:2897,22
4MA4123Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:4594,27
5MA7127Moravec MartinVencl tým8400:20:2687,15
6MA9135Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:20:4583,85
7MA11139Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:5182,81
8MA12144Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:5382,47
9MA16102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3675,00
10MA19130Bielčik PetrISRT7100:21:5971,01
11MA20125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:0070,83
12MA2116Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:0170,66
13MA22131Maťátko DanielBOAT Club Dolní Čermná8600:22:1069,10
14MA23110Doleček JosefVencl Tým7900:22:1368,58
15MA24109Mrklovský MiroslavStalak Rychnov nad Kněžnou7200:22:1468,40
16MA27104Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:22:5461,46
17MA33137Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:24:2346,01
18MA3541Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:4442,36
19MA3881Boháč JaroslavPolička8500:25:2834,72
20MA39138Gregora ZdenekLanškroun7300:25:3633,33
21MA42142Marhold LubošChoceň7700:26:1925,87
22MA4372Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:2025,69
23MA47100Jaško MichalSDH Svinná7500:27:2714,06
24MA63147Kuďousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:30:173,00
Muži B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6115Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:16103,92
2MB8105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:39100,21
3MB14124Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:0695,86
4MB15134Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:1594,41
5MB17145Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:5288,44
6MB30149Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5868,13
7MB4513Metelka PavelSokol Hradec Králové6800:26:4042,00
8MB5375Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:2724,75
9MB5963Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:4911,53
Muži C (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1097Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:48114,75
2MC25119Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:22:15101,83
3MC32120Bombera JiříMoravská Třebová5500:24:1983,42
4MC36113Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:5278,53
5MC44140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3563,24
6MC48106Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:4552,85
7MC51107Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2047,65
8MC58132Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:3636,37
9MC6460Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:3527,61
Muži D (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28101Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:18112,98
2MD37108Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:2096,66
3MD40121Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:0790,37
4MD720Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:1724,82
Muži E (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5584Janeček JaroslavSABZO Praha4000:29:04104,81
2ME6035Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:0797,76
3ME61116Bielčik JindřichLichkov4000:30:1097,43
4ME76126Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:063,00
Juniorky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4695Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:06116,27
2ŽJ5625Hrdličková NelaLomnice nad Popelkou9100:29:06102,71
3ŽJ6858Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:32:1881,02
Ženy A (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31111Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:03112,60
2ZA34146Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:24:36108,31
3ZA52103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:2179,09
4ZA54117Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:4076,62
5ZA5740Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:3070,13
6ZA65122Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:4360,65
7ZA73136Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:34:5028,57
8ZA74148Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:35:0127,14
Ženy B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1312Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:56136,88
2ZB49133Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:5582,47
3ZB5068Šuberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:0980,65
4ZB6692Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3454,03
5ZB70141Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:5543,51
Ženy C (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC41129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:12127,44
2ŽC6283Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:15109,65
3ŽC6799Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:32:0388,91
4ŽC69112Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:5183,64
5ŽC71114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:1990,35
6ŽC7587Šternerová HanaHradec Králové6300:38:4744,57
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM132Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:07-
1ŽM219Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:12-
2MM347Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:17-
2ŽM496Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:18-
3MM521Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:20-
4MM674Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:31-
5MM734Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:03:32-
3ŽM889Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:39-
4ŽM948Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:57-
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:31-
2MS29Lakota AntonínAC Choceň9500:06:47-
3MS337Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:06:58-
4MS459Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:05-
1ŽS582Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:59-
2ŽS618Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podkrkonoší9600:08:46-
3ŽS785Krátká HanaLanškroun9500:09:15-
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD191Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:39-
2MD249Divíšek JanNový Věk TT9300:11:01-
1ŽD315Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:12:22-
2ŽD490Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:14:54-
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:57102,60
2MA293Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:11100,17
3MA3143Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:2897,22
4MA4123Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:4594,27
1MJ594Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:12113,54
1MB6115Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:16103,92
5MA7127Moravec MartinVencl tým8400:20:2687,15
2MB8105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:39100,21
6MA9135Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:20:4583,85
1MC1097Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:48114,75
7MA11139Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:5182,81
8MA12144Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:5382,47
1ZB1312Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:56136,88
3MB14124Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:0695,86
4MB15134Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:1594,41
9MA16102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3675,00
5MB17145Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:5288,44
2MJ18150Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:5597,69
10MA19130Bielčik PetrISRT7100:21:5971,01
11MA20125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:0070,83
12MA2116Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:0170,66
13MA22131Maťátko DanielBOAT Club Dolní Čermná8600:22:1069,10
14MA23110Doleček JosefVencl Tým7900:22:1368,58
15MA24109Mrklovský MiroslavStalak Rychnov nad Kněžnou7200:22:1468,40
2MC25119Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:22:15101,83
3MJ2677Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:5388,77
16MA27104Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:22:5461,46
1MD28101Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:18112,98
4MJ29128Živný MarekOrel Orlice9100:23:4880,31
6MB30149Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5868,13
1ZA31111Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:03112,60
3MC32120Bombera JiříMoravská Třebová5500:24:1983,42
17MA33137Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:24:2346,01
2ZA34146Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:24:36108,31
18MA3541Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:4442,36
4MC36113Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:5278,53
2MD37108Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:2096,66
19MA3881Boháč JaroslavPolička8500:25:2834,72
20MA39138Gregora ZdenekLanškroun7300:25:3633,33
3MD40121Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:0790,37
1ŽC41129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:12127,44
21MA42142Marhold LubošChoceň7700:26:1925,87
22MA4372Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:2025,69
5MC44140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3563,24
7MB4513Metelka PavelSokol Hradec Králové6800:26:4042,00
1ŽJ4695Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:06116,27
23MA47100Jaško MichalSDH Svinná7500:27:2714,06
6MC48106Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:4552,85
2ZB49133Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:5582,47
3ZB5068Šuberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:0980,65
7MC51107Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2047,65
3ZA52103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:2179,09
8MB5375Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:2724,75
4ZA54117Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:4076,62
1ME5584Janeček JaroslavSABZO Praha4000:29:04104,81
2ŽJ5625Hrdličková NelaLomnice nad Popelkou9100:29:06102,71
5ZA5740Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:3070,13
8MC58132Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:3636,37
9MB5963Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:4911,53
2ME6035Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:0797,76
3ME61116Bielčik JindřichLichkov4000:30:1097,43
2ŽC6283Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:15109,65
24MA63147Kuďousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:30:173,00
9MC6460Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:3527,61
6ZA65122Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:4360,65
4ZB6692Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3454,03
3ŽC6799Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:32:0388,91
3ŽJ6858Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:32:1881,02
4ŽC69112Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:5183,64
5ZB70141Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:5543,51
5ŽC71114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:1990,35
4MD720Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:1724,82
7ZA73136Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:34:5028,57
8ZA74148Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:35:0127,14
6ŽC7587Šternerová HanaHradec Králové6300:38:4744,57
4ME76126Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:063,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:57102,60
2MA293Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:11100,17
3MA3143Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:2897,22
4MA4123Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:4594,27
5MJ594Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:1289,58
6MB6115Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:1688,89
7MA7127Moravec MartinVencl tým8400:20:2687,15
8MB8105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3984,90
9MA9135Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:20:4583,85
10MC1097Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:4883,33
11MA11139Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:5182,81
12MA12144Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:5382,47
13MB14124Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:0680,21
14MB15134Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:1578,65
15MA16102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3675,00
16MB17145Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:5272,22
17MJ18150Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:5571,70
18MA19130Bielčik PetrISRT7100:21:5971,01
19MA20125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:0070,83
20MA2116Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:0170,66
21MA22131Maťátko DanielBOAT Club Dolní Čermná8600:22:1069,10
22MA23110Doleček JosefVencl Tým7900:22:1368,58
23MA24109Mrklovský MiroslavStalak Rychnov nad Kněžnou7200:22:1468,40
24MC25119Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:22:1568,23
25MJ2677Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:5361,63
26MA27104Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:22:5461,46
27MD28101Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:1857,29
28MJ29128Živný MarekOrel Orlice9100:23:4852,08
29MB30149Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:5850,35
30MC32120Bombera JiříMoravská Třebová5500:24:1946,70
31MA33137Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:24:2346,01
32MA3541Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:4442,36
33MC36113Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:5240,97
34MD37108Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:2036,11
35MA3881Boháč JaroslavPolička8500:25:2834,72
36MA39138Gregora ZdenekLanškroun7300:25:3633,33
37MD40121Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:0727,95
38MA42142Marhold LubošChoceň7700:26:1925,87
39MA4372Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:2025,69
40MC44140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3523,09
41MB4513Metelka PavelSokol Hradec Králové6800:26:4022,22
42MA47100Jaško MichalSDH Svinná7500:27:2714,06
43MC48106Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:4510,94
44MC51107Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:204,86
45MB5375Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:273,65
46ME5584Janeček JaroslavSABZO Praha4000:29:043,00
47MC58132Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:363,00
48MB5963Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:493,00
49ME6035Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:073,00
50ME61116Bielčik JindřichLichkov4000:30:103,00
51MA63147Kuďousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:30:173,00
52MC6460Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:353,00
53MD720Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:173,00
54ME76126Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:063,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1312Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:56119,50
2ZA31111Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:0392,62
3ZA34146Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:24:3687,88
4ŽC41129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:1274,08
5ŽJ4695Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0666,32
6ZB49133Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:5559,28
7ZB5068Šuberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:0957,27
8ZA52103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:2155,54
9ZA54117Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:4052,81
10ŽJ5625Hrdličková NelaLomnice nad Popelkou9100:29:0649,08
11ZA5740Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:3045,63
12ŽC6283Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:1539,16
13ZA65122Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:4335,14
14ZB6692Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3427,81
15ŽC6799Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:32:0323,64
16ŽJ6858Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:32:1821,49
17ŽC69112Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:5116,74
18ZB70141Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:5516,17
19ŽC71114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:1912,72
20ZA73136Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:34:503,00
21ZA74148Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:35:013,00
22ŽC7587Šternerová HanaHradec Králové6300:38:473,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 10%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 30%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
64%

Názory na závod

Zdravím,nemohu nereagovat na bodové hodnocení nejml.děvčat a to poměr bodů prvních dvou závodnic a pak dále ostatních závodnic.........
kvetapa

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód