Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME v běhu do vrchu, Sapareva Banya, Bulharsko

4.7.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: ME v běhu do vrchu, Sapareva Banya, Bulharsko
  • datum konání: 4.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 08.07.2010, 07:53
  • zobrazeno 1000x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1356Pak HuseyinTUR9100:33:15-
2MJ2357Yildirimci SebahattinTUR9400:33:42-
3MJ3326Ruatti PaoloITA9100:34:17-
4MJ4325Debiasi AndreaITA9100:34:21-
5MJ5318Simpson RobbieGBR9100:34:25-
6MJ6341Rusakov AndreyRUS9200:34:34-
7MJ7354Dag SonmezTUR9300:34:42-
8MJ8321Jennings EmmetIRL9100:34:52-
9MJ9331Bierzak MaciejPOL9100:35:16-
10MJ10338Strimbu RazvanROU9100:35:21-
11MJ11317Kallenberg MichaelGBR9100:35:23-
12MJ12340Lagushin VitalyRUS9300:35:25-
13MJ13307Vladkov StoyanBUL9100:35:33-
14MJ14316Hendry AlexanderGBR9100:35:57-
15MJ15342Zaytsev ArtemRUS9100:36:09-
16MJ16345Oblak MatijaSLO9100:36:13-
17MJ17312Kaminski PetrCZE9200:36:16105
18MJ18353Udriot RobertSUI9100:36:25-
19MJ19355Sirin Erdogan MehmetTUR9100:36:35-
20MJ20313Lukeš PetrCZE9200:36:3693
21MJ21351Hunt JeremySUI9200:36:42-
22MJ22339Aminev AynurRUS9100:36:50-
23MJ23324Barbuscio MarcoITA9200:36:58-
24MJ24335Corneschi Ilie AlexandruROU9100:37:07-
25MJ25306Tsvetanov TsvetanBUL9100:37:10-
26MJ26333Muszynski FilipPOL9100:37:20-
27MJ27315Schejbal OldřichCZE9100:37:2981
28MJ28327Vaglia FedericoITA9100:37:33-
29MJ29332Grycko TomaszPOL9200:37:38-
30MJ30337Staicu AlexandruROU9200:37:39-
31MJ31344Jereb UrbanSLO9300:37:42-
32MJ32346Slabe MaticSLO9300:37:50-
33MJ33322Speight JamesIRL9200:38:08-
34MJ34314Ondrášek PavelCZE9200:38:2172
35MJ35343Cadez ZigaSLO9400:38:22-
36MJ36305Tsenov MitkoBUL9300:38:38-
37MJ37358Duran RuslanUKR9200:39:05-
38MJ38308Balasko KresimirCRO9100:39:13-
39MJ41336Drondoie AlinROU9200:39:30-
40MJ50352Salamin Jean-BaptisteSUI9300:41:18-
41MJ56320Griffin JamesIRL9200:41:50-
42MJ65304Drumchev NikolayBUL9200:42:32-
43MJ70359Mytrovka MaksymUKR9300:43:05-
44MJ78350Bender NathanSUI9200:43:33-
45MJ84310Kos SvenCRO9200:44:58-
46MJ86348Jovanovic MilanSRB9300:45:10-
47MJ90347Djigov ZeljkoSRB9200:45:22-
48MJ91329Lozanovski VelkoMKD9400:45:35-
49MJ98330Stojanovski AleksandarMKD9100:46:55-
50MJ100328Delov VladimirMKD9200:47:16-
50MJ100360Samsonchyk ErnestUKR9200:47:16-
52MJ107311Zvonar IvanCRO9400:50:13-
53MJ109349Nikolic MarkoSRB9200:52:34-
Juniorky (trať 4,6 km, 235 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1124Dragomir Denisa IonelaROU9200:18:28-
2ŽJ2136Tarhan YagmurTUR9100:19:13-
3ŽJ3127Mikhaylova AnastasiaRUS9100:19:25-
4ŽJ4137Dag BurcuTUR9100:19:35-
5ŽJ5118Titon LetiziaITA9200:19:36-
6ŽJ6111Buchanan CatrionaGBR9100:19:37-
7ŽJ7128Ovsyannikova FainaRUS9200:19:44-
8ŽJ8132Obidic KajaSLO9100:19:53-
9ŽJ9138Sevilay EytemisTUR9300:19:56-
10ŽJ10117Tirinzoni MabelITA9100:20:16-
11ŽJ11125Negru CristinaROU9100:20:18-
12ŽJ12121Adamczyk MartynaPOL9100:20:27-
13ŽJ13110Bateson HannahGBR9100:20:32-
14ŽJ14112Riches LauraGBR9300:20:39-
15ŽJ15116Mondino CristinaITA9100:20:49-
16ŽJ16105Trifonova TeodoraBUL9400:20:54-
17ŽJ17122Rosa SusanaPOR9200:21:00-
18ŽJ18103Nineva MarinelaBUL9300:21:01-
19ŽJ19101Wallner SophieAUT9200:21:03-
20ŽJ20115Denny NiamhIRL9200:21:12-
21ŽJ21123Sonia PintoPOR9200:21:18-
22ŽJ22106Delac MonikaCRO9300:21:25-
23ŽJ23135Bach GeraldineSUI9200:21:34-
24ŽJ24134Milanovic EmilijaSRB9400:21:47-
25ŽJ25126Popescu LauraROU9300:21:53-
26ŽJ26114Cronin SineadIRL9200:22:16-
27ŽJ27104Panovska ElmiraBUL9100:22:17-
28ŽJ28108Tomas AndaCRO9300:22:21-
28ŽJ28113Brennan ClaireIRL9400:22:21-
30ŽJ30102Truyers GoeleBEL9200:22:28-
31ŽJ31130Kozjek KatjaSLO9200:22:45-
32ŽJ32131Kozjek TinaSLO9300:23:22-
33ŽJ33109Stránská AdélaCZE9100:23:24105
34ŽJ34139Babak TamilaUKR9300:23:50-
35ŽJ35107Konopka PaulaCRO9400:24:15-
36ŽJ36119Stojchevska MarijaMKD9300:24:24-
37ŽJ37120Trajanovska SimonaMKD9100:25:57-
38ŽJ38133Andjelkovic MilicaSRB9200:28:47-
Muži (trať 12,2 km, 685 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1772Arslan AhmetTUR8600:46:14-
2MA2741Dematteis MartinITA8600:46:40-
3MA3739De Gasperi MarcoITA7700:47:19-
4MA4725Rancon JulienFRA8000:47:22-
5MA5738Abate GabrieleITA7900:47:42-
6MA6740Dematteis BernardITA8600:47:57-
7MA7775Turk AbdulkabirTUR7600:48:10-
8MA8724Meyssat EmmanuelFRA8000:48:29-
9MA9721Crespo JavierESP7600:48:42-
10MA10720Castaner CristofolESP7200:48:51-
11MA11751Sousa AiresPOR7100:48:58-
12MA12755Zinca Ionut AlinROU8300:49:08-
13MA13731Stockert ManuelGER8800:49:19-
14MA14762Kosovelj MitjaSLO8400:49:24-
15MA15748Borges GonçaloPOR8400:49:29-
16MA16750Muga RuiPOR8400:49:36-
17MA17705Nijs SvenBEL8000:49:42-
18MA18722Fontaine RaymondFRA7900:49:48-
19MA19719Capitan VicenteESP7400:49:54-
20MA20747Swierc MarcinPOL8500:49:58-
21MA21717Pechek PetrCZE8300:50:03105
22MA22749Carvalho JosePOR7700:50:06-
23MA23780McMullan JamesGBR8400:50:07-
24MA24718Voják JiříCZE8800:50:0993
25MA25729Raven GarethGBR7400:50:13-
26MA26763Zarnik SebastianSLO7700:50:26-
27MA27704Lechleitner SimonAUT7900:50:36-
28MA28715Havlíček JanCZE7900:50:4281
29MA29732Stockert ReneGER9000:50:58-
30MA30723Jandari SaidFRA7200:51:03-
31MA31726Edwards OrlandoGBR7500:51:08-
32MA32769Wenk StephanSUI8200:51:20-
33MA33774Kus ErkanTUR8800:51:35-
34MA34706Pasquasy FabienBEL7600:51:37-
35MA35710Stefanov HristoBUL7000:51:46-
36MA36773Karayel BekirTUR8200:51:55-
37MA37764Komarčević MiroslavSRB7700:52:01-
38MA38701Yeghikyan SevakARM8600:52:03-
39MA39759Zolotukhin AlekseyRUS8400:52:34-
40MA40716Kučera MartinCZE8000:52:4172
41MA41746Baczynski WojciechPOL8100:52:47-
42MA42760Alic SimonSLO7100:52:48-
43MA43703Heigl ThomasAUT8000:52:56-
44MA44736O'Hanlon GaryIRL7400:53:02-
45MA45708Mitsov DimchoBUL8800:53:09-
46MA46753Ifrim ConstantinROU8500:53:16-
47MA47761Bregar GasperSLO9000:53:18-
48MA48767Bailly GillesSUI7700:53:33-
49MA49730Beha JosefGER8100:53:34-
50MA50758Permitin VasiliyRUS9000:53:51-
51MA51709Nikolov YoloBUL8400:53:53-
52MA52702Felder HannesAUT8400:54:01-
53MA53756Abramov EvgeniiRUS8300:54:12-
54MA54734Furey BrianIRL8000:54:18-
55MA55754Prisneac CristianROU8400:54:20-
56MA56728Osborne AdamGBR7600:54:22-
57MA57777Malyy AnatoliyUKR7400:54:26-
58MA58768Haldimann StefanSUI7900:54:39-
59MA59757Nagovitsyn PavelRUS8200:54:52-
60MA60707Lilov RosenBUL7400:55:17-
61MA61711Skopac IvicaCRO7400:55:35-
62MA62735Harty PhilipIRL7800:56:04-
63MA63737Malka HaimISR7000:56:09-
64MA64781Mladenovic PredragSRB7200:57:01-
65MA65712Duka MarinkoCRO7700:57:04-
66MA66752Bostan AdrianROU8400:57:12-
67MA67778Raschupkin SergiiUKR9000:57:17-
68MA68765Markovic MiroslavSRB9000:57:38-
69MA69744Kiradziev AleksandarMKD8700:58:06-
70MA70733Doran JamesIRL8300:58:18-
71MA71713Mikulic NikolaCRO9001:00:13-
72MA72714Muric GoranCRO8001:01:25-
73MA73745Ristovski JovicaMKD8801:01:38-
74MA74743Ajanovski KokanMKD8201:01:39-
75MA75766Stosic KristijanSRB8201:03:17-
76MA76779Talabira RobertUKR7701:04:05-
77MA77742Jekabsons KasparsLAT8201:08:56-
78MA78776Kovtunenko YuriyUKR7101:12:24-
Ženy (trať 9 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38517Dumergues Marie-LaureFRA8200:39:13-
2ZA40530Belotti ValentinaITA8000:39:29-
3ZA42549Nagovitsyna ElenaRUS8200:39:44-
4ZA43531Confortola AntonellaITA7500:40:11-
5ZA44553Krkoc LucijaSLO8800:40:17-
6ZA45533Scolari CristinaITA7200:40:33-
7ZA46504Mihaylova MilkaBUL7200:40:36-
8ZA47540Martinho CarlaPOR8600:40:56-
9ZA48552Kosovelj MatejaSLO8800:41:04-
10ZA49522Wilkinson VictoriaGBR7800:41:10-
11ZA50532Roberti Maria GraziaITA6600:41:18-
12ZA52511Metelková TáňaCZE7200:41:25105
13ZA53502Danekova SilviyaBUL8300:41:30-
14ZA54523Wilkinson MaryGBR8000:41:34-
15ZA55513Sekyrová IvanaCZE7100:41:4093
16ZA57550Vokueva JannaRUS8700:41:54-
17ZA58519Roux LaetitiaFRA8500:41:56-
18ZA59545Danci LilianaROU9000:42:03-
19ZA60518Porte FionaFRA8900:42:04-
20ZA61548Marsova ElenaRUS8500:42:11-
21ZA62503Koleva VanyaBUL8200:42:17-
22ZA63564Kahraman NarinTUR8700:42:23-
23ZA64520Adams LizzieGBR8600:42:25-
24ZA66559Helfenberger ClaudiaSUI6600:42:36-
25ZA67521Walwyn OliviaGBR8300:42:41-
26ZA68515de Jesus Sanchez AmadaESP6700:42:48-
27ZA69524Straub KerstinGER8800:43:04-
28ZA71510Havlová PavlaCZE8200:43:12105
29ZA72505Panovska RumyanaBUL6600:43:15-
30ZA73541Martins MarciaPOR8300:43:21-
31ZA74508Belušic BarbaraCRO8100:43:26-
32ZA75514Ardid MonicaESP7300:43:29-
33ZA76537Konowalska MariolaPOL8200:43:30-
34ZA77539Galhardo CatiaPOR8800:43:32-
35ZA78525Alexander KarenIRL7700:43:33-
36ZA80563Esen NilayTUR8700:43:49-
37ZA81547Khazova YuliaRUS8300:44:21-
38ZA82538Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:44:44-
39ZA83507Belovic ValentinaCRO9000:44:46-
40ZA85562Bastug HulyaTUR8800:45:04-
41ZA87526Bird SharonIRL7800:45:12-
42ZA88546Barna AndreeaROU8600:45:15-
43ZA89544Cosarca IuliaROU9000:45:21-
44ZA92566Malaia NataliiaUKR8200:45:38-
45ZA93543Boholtan AlinaROU8900:45:39-
46ZA94501Lilge-Leutner CarinaAUT6000:45:42-
47ZA95542Moreiras LucindaPOR6800:45:56-
48ZA96512Pechková JanaCZE8500:46:3293
49ZA97527Kenny SuzanneIRL7900:46:47-
50ZA99551Fortin AleksandraSLO7200:47:01-
51ZA102554Mrak ValerijaSLO7100:47:23-
52ZA103506Begovic Geceg SanjaCRO7400:47:57-
53ZA104565Turgut DuyguTUR8900:49:03-
54ZA105528Ryan DeniseIRL6700:49:11-
55ZA106509Gidak PetraCRO8000:49:40-
56ZA108557Jovanovic NevenaSRB8800:50:35-
57ZA110556Gavrilov MilanaSRB8700:52:44-
58ZA111535Kiradzieva VesnaMKD8600:55:38-
59ZA112558Stankovic JelenaSRB8900:56:37-
60ZA113536Terzin SimonaMKD9001:02:34-
Trať 4,6 km, 235 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1124Dragomir Denisa IonelaROU9200:18:28-
2ŽJ2136Tarhan YagmurTUR9100:19:13-
3ŽJ3127Mikhaylova AnastasiaRUS9100:19:25-
4ŽJ4137Dag BurcuTUR9100:19:35-
5ŽJ5118Titon LetiziaITA9200:19:36-
6ŽJ6111Buchanan CatrionaGBR9100:19:37-
7ŽJ7128Ovsyannikova FainaRUS9200:19:44-
8ŽJ8132Obidic KajaSLO9100:19:53-
9ŽJ9138Sevilay EytemisTUR9300:19:56-
10ŽJ10117Tirinzoni MabelITA9100:20:16-
11ŽJ11125Negru CristinaROU9100:20:18-
12ŽJ12121Adamczyk MartynaPOL9100:20:27-
13ŽJ13110Bateson HannahGBR9100:20:32-
14ŽJ14112Riches LauraGBR9300:20:39-
15ŽJ15116Mondino CristinaITA9100:20:49-
16ŽJ16105Trifonova TeodoraBUL9400:20:54-
17ŽJ17122Rosa SusanaPOR9200:21:00-
18ŽJ18103Nineva MarinelaBUL9300:21:01-
19ŽJ19101Wallner SophieAUT9200:21:03-
20ŽJ20115Denny NiamhIRL9200:21:12-
21ŽJ21123Sonia PintoPOR9200:21:18-
22ŽJ22106Delac MonikaCRO9300:21:25-
23ŽJ23135Bach GeraldineSUI9200:21:34-
24ŽJ24134Milanovic EmilijaSRB9400:21:47-
25ŽJ25126Popescu LauraROU9300:21:53-
26ŽJ26114Cronin SineadIRL9200:22:16-
27ŽJ27104Panovska ElmiraBUL9100:22:17-
28ŽJ28108Tomas AndaCRO9300:22:21-
28ŽJ28113Brennan ClaireIRL9400:22:21-
30ŽJ30102Truyers GoeleBEL9200:22:28-
31ŽJ31130Kozjek KatjaSLO9200:22:45-
32ŽJ32131Kozjek TinaSLO9300:23:22-
33ŽJ33109Stránská AdélaCZE9100:23:24105
34ŽJ34139Babak TamilaUKR9300:23:50-
35ŽJ35107Konopka PaulaCRO9400:24:15-
36ŽJ36119Stojchevska MarijaMKD9300:24:24-
37ŽJ37120Trajanovska SimonaMKD9100:25:57-
38ŽJ38133Andjelkovic MilicaSRB9200:28:47-
Trať 9 km, 495 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1356Pak HuseyinTUR9100:33:15-
2MJ2357Yildirimci SebahattinTUR9400:33:42-
3MJ3326Ruatti PaoloITA9100:34:17-
4MJ4325Debiasi AndreaITA9100:34:21-
5MJ5318Simpson RobbieGBR9100:34:25-
6MJ6341Rusakov AndreyRUS9200:34:34-
7MJ7354Dag SonmezTUR9300:34:42-
8MJ8321Jennings EmmetIRL9100:34:52-
9MJ9331Bierzak MaciejPOL9100:35:16-
10MJ10338Strimbu RazvanROU9100:35:21-
11MJ11317Kallenberg MichaelGBR9100:35:23-
12MJ12340Lagushin VitalyRUS9300:35:25-
13MJ13307Vladkov StoyanBUL9100:35:33-
14MJ14316Hendry AlexanderGBR9100:35:57-
15MJ15342Zaytsev ArtemRUS9100:36:09-
16MJ16345Oblak MatijaSLO9100:36:13-
17MJ17312Kaminski PetrCZE9200:36:16105
18MJ18353Udriot RobertSUI9100:36:25-
19MJ19355Sirin Erdogan MehmetTUR9100:36:35-
20MJ20313Lukeš PetrCZE9200:36:3693
21MJ21351Hunt JeremySUI9200:36:42-
22MJ22339Aminev AynurRUS9100:36:50-
23MJ23324Barbuscio MarcoITA9200:36:58-
24MJ24335Corneschi Ilie AlexandruROU9100:37:07-
25MJ25306Tsvetanov TsvetanBUL9100:37:10-
26MJ26333Muszynski FilipPOL9100:37:20-
27MJ27315Schejbal OldřichCZE9100:37:2981
28MJ28327Vaglia FedericoITA9100:37:33-
29MJ29332Grycko TomaszPOL9200:37:38-
30MJ30337Staicu AlexandruROU9200:37:39-
31MJ31344Jereb UrbanSLO9300:37:42-
32MJ32346Slabe MaticSLO9300:37:50-
33MJ33322Speight JamesIRL9200:38:08-
34MJ34314Ondrášek PavelCZE9200:38:2172
35MJ35343Cadez ZigaSLO9400:38:22-
36MJ36305Tsenov MitkoBUL9300:38:38-
37MJ37358Duran RuslanUKR9200:39:05-
1ZA38517Dumergues Marie-LaureFRA8200:39:13-
38MJ38308Balasko KresimirCRO9100:39:13-
2ZA40530Belotti ValentinaITA8000:39:29-
39MJ41336Drondoie AlinROU9200:39:30-
3ZA42549Nagovitsyna ElenaRUS8200:39:44-
4ZA43531Confortola AntonellaITA7500:40:11-
5ZA44553Krkoc LucijaSLO8800:40:17-
6ZA45533Scolari CristinaITA7200:40:33-
7ZA46504Mihaylova MilkaBUL7200:40:36-
8ZA47540Martinho CarlaPOR8600:40:56-
9ZA48552Kosovelj MatejaSLO8800:41:04-
10ZA49522Wilkinson VictoriaGBR7800:41:10-
40MJ50352Salamin Jean-BaptisteSUI9300:41:18-
11ZA50532Roberti Maria GraziaITA6600:41:18-
12ZA52511Metelková TáňaCZE7200:41:25105
13ZA53502Danekova SilviyaBUL8300:41:30-
14ZA54523Wilkinson MaryGBR8000:41:34-
15ZA55513Sekyrová IvanaCZE7100:41:4093
41MJ56320Griffin JamesIRL9200:41:50-
16ZA57550Vokueva JannaRUS8700:41:54-
17ZA58519Roux LaetitiaFRA8500:41:56-
18ZA59545Danci LilianaROU9000:42:03-
19ZA60518Porte FionaFRA8900:42:04-
20ZA61548Marsova ElenaRUS8500:42:11-
21ZA62503Koleva VanyaBUL8200:42:17-
22ZA63564Kahraman NarinTUR8700:42:23-
23ZA64520Adams LizzieGBR8600:42:25-
42MJ65304Drumchev NikolayBUL9200:42:32-
24ZA66559Helfenberger ClaudiaSUI6600:42:36-
25ZA67521Walwyn OliviaGBR8300:42:41-
26ZA68515de Jesus Sanchez AmadaESP6700:42:48-
27ZA69524Straub KerstinGER8800:43:04-
43MJ70359Mytrovka MaksymUKR9300:43:05-
28ZA71510Havlová PavlaCZE8200:43:12105
29ZA72505Panovska RumyanaBUL6600:43:15-
30ZA73541Martins MarciaPOR8300:43:21-
31ZA74508Belušic BarbaraCRO8100:43:26-
32ZA75514Ardid MonicaESP7300:43:29-
33ZA76537Konowalska MariolaPOL8200:43:30-
34ZA77539Galhardo CatiaPOR8800:43:32-
35ZA78525Alexander KarenIRL7700:43:33-
44MJ78350Bender NathanSUI9200:43:33-
36ZA80563Esen NilayTUR8700:43:49-
37ZA81547Khazova YuliaRUS8300:44:21-
38ZA82538Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:44:44-
39ZA83507Belovic ValentinaCRO9000:44:46-
45MJ84310Kos SvenCRO9200:44:58-
40ZA85562Bastug HulyaTUR8800:45:04-
46MJ86348Jovanovic MilanSRB9300:45:10-
41ZA87526Bird SharonIRL7800:45:12-
42ZA88546Barna AndreeaROU8600:45:15-
43ZA89544Cosarca IuliaROU9000:45:21-
47MJ90347Djigov ZeljkoSRB9200:45:22-
48MJ91329Lozanovski VelkoMKD9400:45:35-
44ZA92566Malaia NataliiaUKR8200:45:38-
45ZA93543Boholtan AlinaROU8900:45:39-
46ZA94501Lilge-Leutner CarinaAUT6000:45:42-
47ZA95542Moreiras LucindaPOR6800:45:56-
48ZA96512Pechková JanaCZE8500:46:3293
49ZA97527Kenny SuzanneIRL7900:46:47-
49MJ98330Stojanovski AleksandarMKD9100:46:55-
50ZA99551Fortin AleksandraSLO7200:47:01-
50MJ100360Samsonchyk ErnestUKR9200:47:16-
50MJ100328Delov VladimirMKD9200:47:16-
51ZA102554Mrak ValerijaSLO7100:47:23-
52ZA103506Begovic Geceg SanjaCRO7400:47:57-
53ZA104565Turgut DuyguTUR8900:49:03-
54ZA105528Ryan DeniseIRL6700:49:11-
55ZA106509Gidak PetraCRO8000:49:40-
52MJ107311Zvonar IvanCRO9400:50:13-
56ZA108557Jovanovic NevenaSRB8800:50:35-
53MJ109349Nikolic MarkoSRB9200:52:34-
57ZA110556Gavrilov MilanaSRB8700:52:44-
58ZA111535Kiradzieva VesnaMKD8600:55:38-
59ZA112558Stankovic JelenaSRB8900:56:37-
60ZA113536Terzin SimonaMKD9001:02:34-
Trať 12,2 km, 685 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1772Arslan AhmetTUR8600:46:14-
2MA2741Dematteis MartinITA8600:46:40-
3MA3739De Gasperi MarcoITA7700:47:19-
4MA4725Rancon JulienFRA8000:47:22-
5MA5738Abate GabrieleITA7900:47:42-
6MA6740Dematteis BernardITA8600:47:57-
7MA7775Turk AbdulkabirTUR7600:48:10-
8MA8724Meyssat EmmanuelFRA8000:48:29-
9MA9721Crespo JavierESP7600:48:42-
10MA10720Castaner CristofolESP7200:48:51-
11MA11751Sousa AiresPOR7100:48:58-
12MA12755Zinca Ionut AlinROU8300:49:08-
13MA13731Stockert ManuelGER8800:49:19-
14MA14762Kosovelj MitjaSLO8400:49:24-
15MA15748Borges GonçaloPOR8400:49:29-
16MA16750Muga RuiPOR8400:49:36-
17MA17705Nijs SvenBEL8000:49:42-
18MA18722Fontaine RaymondFRA7900:49:48-
19MA19719Capitan VicenteESP7400:49:54-
20MA20747Swierc MarcinPOL8500:49:58-
21MA21717Pechek PetrCZE8300:50:03105
22MA22749Carvalho JosePOR7700:50:06-
23MA23780McMullan JamesGBR8400:50:07-
24MA24718Voják JiříCZE8800:50:0993
25MA25729Raven GarethGBR7400:50:13-
26MA26763Zarnik SebastianSLO7700:50:26-
27MA27704Lechleitner SimonAUT7900:50:36-
28MA28715Havlíček JanCZE7900:50:4281
29MA29732Stockert ReneGER9000:50:58-
30MA30723Jandari SaidFRA7200:51:03-
31MA31726Edwards OrlandoGBR7500:51:08-
32MA32769Wenk StephanSUI8200:51:20-
33MA33774Kus ErkanTUR8800:51:35-
34MA34706Pasquasy FabienBEL7600:51:37-
35MA35710Stefanov HristoBUL7000:51:46-
36MA36773Karayel BekirTUR8200:51:55-
37MA37764Komarčević MiroslavSRB7700:52:01-
38MA38701Yeghikyan SevakARM8600:52:03-
39MA39759Zolotukhin AlekseyRUS8400:52:34-
40MA40716Kučera MartinCZE8000:52:4172
41MA41746Baczynski WojciechPOL8100:52:47-
42MA42760Alic SimonSLO7100:52:48-
43MA43703Heigl ThomasAUT8000:52:56-
44MA44736O'Hanlon GaryIRL7400:53:02-
45MA45708Mitsov DimchoBUL8800:53:09-
46MA46753Ifrim ConstantinROU8500:53:16-
47MA47761Bregar GasperSLO9000:53:18-
48MA48767Bailly GillesSUI7700:53:33-
49MA49730Beha JosefGER8100:53:34-
50MA50758Permitin VasiliyRUS9000:53:51-
51MA51709Nikolov YoloBUL8400:53:53-
52MA52702Felder HannesAUT8400:54:01-
53MA53756Abramov EvgeniiRUS8300:54:12-
54MA54734Furey BrianIRL8000:54:18-
55MA55754Prisneac CristianROU8400:54:20-
56MA56728Osborne AdamGBR7600:54:22-
57MA57777Malyy AnatoliyUKR7400:54:26-
58MA58768Haldimann StefanSUI7900:54:39-
59MA59757Nagovitsyn PavelRUS8200:54:52-
60MA60707Lilov RosenBUL7400:55:17-
61MA61711Skopac IvicaCRO7400:55:35-
62MA62735Harty PhilipIRL7800:56:04-
63MA63737Malka HaimISR7000:56:09-
64MA64781Mladenovic PredragSRB7200:57:01-
65MA65712Duka MarinkoCRO7700:57:04-
66MA66752Bostan AdrianROU8400:57:12-
67MA67778Raschupkin SergiiUKR9000:57:17-
68MA68765Markovic MiroslavSRB9000:57:38-
69MA69744Kiradziev AleksandarMKD8700:58:06-
70MA70733Doran JamesIRL8300:58:18-
71MA71713Mikulic NikolaCRO9001:00:13-
72MA72714Muric GoranCRO8001:01:25-
73MA73745Ristovski JovicaMKD8801:01:38-
74MA74743Ajanovski KokanMKD8201:01:39-
75MA75766Stosic KristijanSRB8201:03:17-
76MA76779Talabira RobertUKR7701:04:05-
77MA77742Jekabsons KasparsLAT8201:08:56-
78MA78776Kovtunenko YuriyUKR7101:12:24-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21717Pechek PetrCZE8300:50:03105
2MA24718Voják JiříCZE8800:50:0993
3MA28715Havlíček JanCZE7900:50:4281
4MA40716Kučera MartinCZE8000:52:4172
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA52511Metelková TáňaCZE7200:41:25105
2ZA55513Sekyrová IvanaCZE7100:41:4093
3ZA71510Havlová PavlaCZE8200:43:1281
4ZA96512Pechková JanaCZE8500:46:3272

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód