Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Silniční běh Hronov-Náchod

23.10.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Silniční běh Hronov-Náchod
  • datum konání: 23.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Železniční nádraží Velešín (asi 2 km od města Velešína směr Český Krumlov)
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 21,1 km
většinou rovinatý až mírně zvlněný profil

Ceny pro vítěze

věcné - první 3 v jednotlivých kategoriích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Růžička
U hřiště 307
382 32 Velešín
tel.: 604 736 933

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

ruzicka.velesin@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:45-
2MA2332Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:28:08-
3MA3196Gaisl LubošAC SYNER Turnov8500:28:51-
4MA6211Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:29:08-
5MA7240Šimůnek DominikAtletika Lomnice8700:29:09-
6MA9311Vodička JosefTJ Zentiva8100:29:50-
7MA10173Halky PistaWalbryzch8300:29:56-
8MA11176Procházka TomášAC Pardubice9100:29:59-
9MA14178Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:30:03-
10MA17194Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:30:19-
11MA20347Brotánek JanBroty.net8000:30:39-
12MA24299Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:57-
13MA27131Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:31:20-
14MA28125Mocek TomášAC Pardubice7900:31:26-
15MA2915Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:31:29-
16MA31242Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:31:46-
17MA32127Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:31:47-
18MA37219Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:32:21-
19MA39256Herda JanMytreneek.cz8300:32:24-
20MA4053Kobližka PetrBěloves8200:32:28-
21MA41228Šrůtek DavidBKL Machov8000:32:30-
22MA44190Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:33:03-
23MA46303Penc OndřejMeziměstí u Broumova7700:33:20-
24MA47307Vít JakubCykloservis Petr9000:33:22-
25MA51239Fedor MartinAtletika Lomnice8600:33:35-
26MA52186Kyral JanTřebechovice8900:33:40-
27MA5373Šupich MartinČervený Kostelec7700:33:42-
28MA5482Králík TomášHradec Králové9200:33:43-
29MA57261Scholz VojtěchBKL Machov9200:34:03-
30MA6418Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:34:27-
31MA68327Gabla MartinBOOT Camp7600:35:03-
32MA7139Pošepný LadislavSK Nové Město na Moravě9300:35:07-
33MA7792Jeřábek LukášOrtopedie8400:35:19-
34MA80101Jirka JanSTAMP Náchod8300:35:29-
34MA8084Stonjek PatrikMěsto Hronov8900:35:29-
36MA83195Müller MichalNáchod9000:35:31-
37MA84192Zelený MatějNáchod8900:35:32-
38MA85165Divíšek DavidTJ Sokol Vysoká Srbská7700:35:35-
39MA87314Kalandra JanNáchod8100:35:37-
40MA88329Borský MichalBoot camp8200:35:38-
41MA97214Hauschke OndřejHK Ostaš8700:35:59-
42MA99197Holub KarelHradec Králové7900:36:04-
43MA10170Sychrovský MartinWikov MGI7600:36:16-
43MA101324Rohulán VojtěchRohlíky8100:36:16-
45MA107129Laštůvka MartinGamatec8000:36:25-
46MA109174Zak ArturWalbryzch7900:36:34-
46MA109118Krtil JosefDobruška7600:36:34-
48MA112246Maršík DanNáchod8700:36:37-
49MA119338Žák MichalNáchod9100:36:58-
50MA124238Sucharda ŠtěpánAtletika Lomnice8600:37:16-
51MA12931Bubák DavidAXIT Doldy9500:37:19-
52MA130259Srna JakubK49300:37:25-
53MA137217Krajč MichalPaseky9500:37:44-
54MA139333Vimmr MartinSmetáček Praha8900:38:04-
55MA143278Prokop MatějPraha8600:38:15-
55MA143253Jansa PetrČervený Kostelec7900:38:15-
57MA14729Koutský LukášTruhlářství - Kouda8600:38:20-
57MA147266Dostál JanNáchod8600:38:20-
59MA151248Máslo MartinDEPO Hostivař8200:38:34-
60MA15447Šulc LubošTeam Pavlišov7600:38:45-
61MA15540Macura ŠtěpánJG Náchod7700:38:48-
62MA15794Škoda MartinNáchod9600:38:52-
62MA15728Voborník AlešNáchod9100:38:52-
64MA166340Kalousek JanSK Týniště0900:39:18-
64MA166157Linhart LukášSK Nové Město na Moravě8900:39:18-
66MA17136Staněk JanČeská Skalice9400:39:33-
67MA173339Přibyl JiříNáchod8200:39:36-
68MA174260Martinec RobertDolní Radechová8100:39:37-
69MA17796Kliment MichalTJ Lokomotiva Borohrádek7800:39:41-
70MA18027Schrötter MichalJiráskovo gymnázium9300:39:48-
71MA18178Matějka PetrWikov8500:39:49-
72MA182159Rak JanŘízci Pavlišov8700:39:51-
73MA183224Nosek JakubSK Nové Město nad Metují8900:40:06-
74MA186280Dvořák PatrikTJ Tatran Kostelec n. č. l.7900:40:13-
74MA186276Prislinger JanNáchod8200:40:13-
76MA189137Allen MartinOverton Harriers7600:40:18-
77MA190191Berák PavelNáchod8200:40:23-
78MA191263Šváb MichalBKL Machov9000:40:27-
79MA196297Vašek OndřejLetovice8000:40:36-
80MA199120Bouček TomášPraha8400:40:45-
81MA200320Kopal VojtěchTrutnov7700:40:47-
82MA204148Vlášek JosefSokol Olešnice7700:41:01-
83MA207335Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:41:11-
84MA208155Šnajdr KarelTJ Jiskra Adršpach9500:41:14-
85MA209230Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:41:15-
86MA211204Mareš LadislavMladá Boleslav8900:41:26-
87MA213171Havránek JaroslavPardubice7700:41:30-
88MA215342Petr EmanuelHradec Králové7800:41:31-
89MA216227Řada Jakubwww.ventilek.org9200:41:33-
90MA217170Beneš MichalPardubice8600:41:36-
91MA218169Pospíšil VítMaleč8400:41:38-
92MA223346Štencl RadekRokytník7700:41:52-
93MA227254Balcar TomášNáchod8100:42:06-
94MA228251Vybíral JiříPraha8100:42:09-
95MA229268Kubeček LukášVK Hronov8000:42:17-
96MA231193Štěpán VáclavNáchod9000:42:30-
97MA23259Štajnrt JiříNáchod9800:42:32-
98MA23677Dubský PetrWikov7700:42:38-
99MA23833Celba PetrPells Team Brno8600:42:47-
100MA24035Svoboda JiříCzech Trial Team8100:42:58-
101MA241273Beneš Petrwww.hockclimbing.com8300:43:04-
102MA242309Prislinger PetrNáchod8400:43:06-
103MA244270Falta JakubBKL Machov9600:43:27-
103MA244331Pokorák MichalTJ Sokol Olešnice8300:43:27-
105MA246265Šváb MatějBKL Machov9600:43:33-
106MA25466Marek OndřejWikov8600:44:05-
107MA25575Chalupský IvoWikov8100:44:09-
108MA256277Eimer LukášNáchod8200:44:10-
109MA261149Halaj JanNáchod7700:44:42-
110MA262130Zeman DanielHradec Králové8300:44:48-
111MA26756Vojnar VratislavKombajn Bražec9000:45:17-
112MA270269Falta JiříBKL Machov9600:45:27-
113MA271294Bartoň Janarmyshop.cz8100:45:28-
114MA274154Cohla TomášTJ Jiskra Adršpach9500:45:44-
115MA27734Staněk JakubČeská Skalice9100:45:54-
116MA27957Wagner DanielČervený Kostelec8800:45:58-
117MA28054Hrivnák PavelPlhov7900:46:00-
118MA28583Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:46:17-
119MA287310Kalandra PavelSokol Corporation8400:46:19-
120MA296100Jirka JakubSTAMP Náchod8000:46:42-
121MA29895Vodička MiroslavNáchod8500:46:48-
122MA300235Krtička ŠtěpánNáchod8400:46:58-
123MA30443Horký LukášTJ Sokol Starkoč9200:47:12-
124MA30746Šulc PetrINS Atelier Náchod7800:47:36-
125MA30863Pohanka MichalWikov8100:47:42-
126MA315210Křepelka KarelPěkov8700:48:27-
127MA321133Víšek BenjamínHradec Králové8200:49:38-
128MA32368Pinker PetrWikov8500:50:23-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4177Bartoš DaliborKerda Team7500:28:55-
2MB589Uchytil MilanKPA Pardubice7400:28:57-
3MB8252Pokorný LubomírKER Team Praha7500:29:39-
4MB121Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:30:01-
5MB1386Beshir ErvinAdidas Team6700:30:02-
6MB15162Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:30:06-
7MB18212Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:30:26-
8MB21124Pomikálek JosefStochov7500:30:40-
9MB22136Jones JamieOverton Harriers7100:30:46-
10MB25108Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:31:08-
11MB3538Brát MarekČeská Skalice7500:32:12-
12MB4937Petr JiříING Atelier Náchod7400:33:32-
13MB566Polan MiroslavSpartak Praha 46800:33:51-
14MB57180Kráčmar VlastimilIVT Náchod7400:34:03-
14MB57298Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:34:03-
16MB65141Puntan PiersUK Overton Harriers6900:34:40-
17MB70232Bartoš AntonínLiberec7500:35:06-
18MB72322Svoboda DavidDynamo Moskva7000:35:08-
19MB75343Pinta MartinSK KOPPA6800:35:16-
20MB78152Kuře PetrIVT Náchod7500:35:21-
21MB805Svěchota PetrTJ Spartak Praha6600:35:29-
22MB9072Krtička MichalWikow7300:35:40-
23MB9249Valtera PetrHradec Králové6700:35:47-
24MB103147Klimeš PavelČukotka Police nad Metují6600:36:18-
25MB11351Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:40-
26MB114286Hort DavidBerger Team7500:36:42-
27MB11690Adamíra ZdeněkNáchod6800:36:52-
28MB11769Štencl JosefWikov MGI7400:36:53-
29MB120317Skalský MilošAC Náchod6700:37:01-
30MB124126Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:37:16-
31MB128166Nádhera PetrHradec Králové6700:37:18-
32MB130105Ježek JanGymnázium Náchod7400:37:25-
33MB14564Stuchlík MichalWikov MGI7400:38:17-
34MB149282Vršinský IvanDavle6800:38:25-
35MB150345Lebeda DavidTurnov7300:38:33-
36MB152319Krejčířík RomanTJ Gábinka7400:38:39-
37MB153344Zummer OndřejCRS Turnov6800:38:41-
38MB15799Dušek RostislavUniware7100:38:52-
39MB160144Malý OndřejHradec Králové6600:38:53-
40MB161302Novotný TomášJablonec nad Nisou7300:38:54-
41MB16348Štrof MichalTenis Úpice7300:39:04-
42MB170229David VáclavJaroměř7400:39:30-
43MB192293Kaválek Martin-6800:40:28-
44MB195349Křivda LuděkHronov6900:40:35-
45MB206236Falta MichalLevel6800:41:03-
46MB21026Cafourek VladislavKramolna6800:41:17-
47MB213175Zelený TomášDědov7500:41:30-
48MB22188Harazin JanPeha7500:41:49-
49MB226226Minařík VítPodlahy Minařík7200:41:59-
50MB23571Jirásek PetrWikov6800:42:37-
51MB243205Mareš LadislavŠkoda Mladá Boleslav6600:43:18-
52MB249274Kopecký Michalwww.hockclimbing.com7300:43:49-
53MB258209Malý JiříBK Čestice7200:44:19-
54MB265279Dvořáček VáclavEtriatlon team6900:45:01-
55MB266284Hejna LeošAtelier TSUNAMI7400:45:03-
56MB268336Glaser MartinNáchod7000:45:23-
57MB269215Habr RobertNáchod7400:45:25-
58MB27832Sedláček PavelPS-STAV7100:45:57-
59MB28865Hlávka AlešWikov MGI7500:46:20-
60MB30522Bartók ŠtefanTJ Sokol Náchod7300:47:14-
61MB306304Poláček JanNáchod6800:47:24-
62MB310185Hofman PavelMachov6600:47:54-
63MB320295Stašek JirkaSebe6700:49:33-
64MB329301Švorc JiříNáchod6900:52:43-
65MB331288Hanuš LiborBernek7400:53:28-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16110Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:09-
2MC19198Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:29-
3MC2674Kaněra PavelČervený Kostelec6300:31:13-
4MC30272Louda PetrAC Česká Lípa6400:31:36-
5MC34216Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:32:10-
6MC3644Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:16-
7MC4220Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:32:38-
8MC48112Klimeš JiříAC Náchod6100:33:24-
9MC55243Tichý PavelAC Náchod6300:33:48-
10MC61143Wheeter PaulOverton Harriers6000:34:13-
11MC632Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:34:23-
12MC6693Horák JiříTrutnov5800:35:00-
13MC69134Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:35:04-
14MC74234Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6400:35:12-
15MC7530Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:35:16-
16MC79113Čipera RadekSK Radvanice6400:35:26-
17MC86142Wheeter CathOverton Harriers6000:35:36-
18MC9512Tůma JiříSpartak Vlašim6300:35:53-
19MC104139Vosser DavidOverton Harriers6000:36:19-
20MC105241Vanta JosefTC Dobruška6200:36:20-
21MC106135Mc nair SteveOverton Harriers6000:36:22-
22MC111158Vokuš ZdeněkLiberec5600:36:35-
23MC115208Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:36:50-
24MC11791Šolc VítězslavBKL Machov5700:36:53-
25MC121334Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:37:02-
26MC132318Prokop OndřejDromeus6200:37:26-
27MC13462Hofman OldřichTri CLUB Dobruška6300:37:29-
28MC135117Elich JiříLoko Trutnov6400:37:37-
29MC136102Staněk RostislavCírkev Bratrská6300:37:38-
30MC140181Kyral ZbyněkTřebechovice6000:38:05-
31MC141257Rudolf VratislavSokol Lhota Červený Kostelec6300:38:06-
32MC142150Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:10-
33MC155116Šorfa LubošAC Náchod5700:38:48-
34MC174313Osladil VáclavSokol Velká Jesenice6000:39:37-
35MC185182Matějíček LubošHO Vrchoviny6200:40:11-
36MC188250Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:40:16-
37MC192292Horáček JiříMUF6400:40:28-
38MC194111Matějka MilanStaněk Sport Turnov5600:40:30-
39MC222306Kapucián VladimírTJ Sokol Starkoč6300:41:51-
40MC230275Eppert RomanCanis Team5900:42:23-
41MC248255Balcar TomNáchod5700:43:42-
42MC259161Rak MilanŘízci Pavlišov5900:44:24-
43MC293321Frýdl MiroslavHradec Králové6400:46:31-
44MC316220Hauschke FrantišekPolice nad Metují6500:48:32-
45MC317264Hejduk JiříSK Kopec6400:49:20-
46MC324245Maršík PavelNáchod5700:50:29-
47MC327271Novotný RomanPraha6400:52:27-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD38107Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:32:23-
2MD7350Doležal LubošAxit Doldy5400:35:11-
3MD9145Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:35:41-
4MD9441Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:35:51-
5MD98221Winter PavelSokol Zbečník5000:36:02-
6MD100187Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:36:06-
7MD123183Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:12-
8MD12697Stein KarelNáchod4700:37:17-
9MD132115Kučera ZdeněkČeská Čermna5500:37:26-
10MD146316Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:38:19-
11MD162109Jakoubek ArnoštStaněk Sport Turnov5200:38:59-
12MD16452Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:39:06-
13MD176104Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:38-
14MD2479Veselý MilanSokol Kolín4800:43:40-
15MD25058Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:43:57-
16MD257289Berger KarelBergr-Team5300:44:15-
17MD26017Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:25-
18MD276262Kuřík JiříOrel Studenec5000:45:52-
19MD294119Bouček PetrPraha5500:46:38-
20MD309225Havel JanLG Hronov4900:47:46-
21MD313199Košťál KarelSvartes Hořice5500:48:03-
22MD31879Miewald JonSokol Stárkov4800:49:28-
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME122213Vodička JanMK Radslavice4500:37:09-
2ME172168Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:39:34-
3ME22555Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:41:57-
4ME23398Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3800:42:34-
5ME237103Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:39-
6ME275348Vorel MilanSlatiňany4000:45:49-
7ME28987März FrantišekSokol Kout na Šumavě4300:46:22-
8ME294172Plecháček JiříLiga 100 Mělník4400:46:38-
9ME314121Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:48:19-
Muži F (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF224287Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:41:53-
2MF282153Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:05-
3MF335283Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:24-
4MF337312Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:05:52-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33203Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:32:04-
2ZA5085Beshirová CarmenSK Zdice9800:33:34-
3ZA60244Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:34:10-
4ZA6219Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:15-
5ZA67341Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:35:02-
6ZA93328Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:35:48-
7ZA108325Rohulánová AnnaRohlíky8500:36:28-
8ZA138305Vítová LindaUSK Praha9300:37:48-
9ZA165258Rudolfová TerezaTJ Sokol Lhota8900:39:10-
10ZA168123Johnová IvanaSK Nové Město na Moravě8600:39:27-
11ZA177146Ročková VeronikaHronov9400:39:41-
12ZA17961Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:39:45-
13ZA184202Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:40:09-
14ZA198281Růžičková VandaDavle8200:40:44-
15ZA203296Seifrtová MartinaLanžov8400:40:55-
16ZA219145Ročková HanaHronov9700:41:43-
17ZA234308Jirmanová PetraNáchod7900:42:36-
18ZA238122Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:42:47-
19ZA250267Kadečková KristýnaVK Hronov B7700:43:57-
20ZA253114Kaniščevová KristýnaOlymp Brno9300:44:04-
21ZA263189Šefcová KateřinaSpartak Police0000:44:58-
22ZA264223Půlpánová PetraBělý 767600:44:59-
23ZA272237Marková BarboraStárkov8800:45:35-
24ZA281291Beranová AnnaSP Police9100:46:04-
25ZA284164Rejlová TaťánaČeská Skalice9100:46:16-
26ZA286337Jirásková KateřinaNáchod7700:46:18-
27ZA290163Beranová TerezaČeská Skalice9100:46:25-
28ZA29776Sychrovská PavlínaWikow MGI7600:46:45-
29ZA303151Rýdlová DenisaRtyně v Podkrkonoší8200:47:07-
30ZA328330Pokoráková JanaTJ Sokol Olešnice8400:52:33-
31ZA33260Dirichová MichaelaBěloves9200:54:32-
32ZA333300Erbenová JanaNáchod8500:55:09-
33ZA334290Krucinová Hanaza Bobka9100:57:12-
34ZA338156Chalupová LucieTJ Jiskra Adršpach9501:13:11-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB23218Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:30:55-
2ZB43315Klimešová JanaVSK Praha7000:32:47-
3ZB45201Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:33:08-
4ZB89179Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:35:39-
5ZB1264Svěchotová HanaSpartak Praha7300:37:17-
6ZB16921Benešová JolanaSokol Bezděkov6900:39:29-
7ZB204233Kábrtová JitkaSokol Studnice u Náchoda7100:41:01-
8ZB220231Lihanová NikolSokol Troja7500:41:46-
9ZB273106Malá DagmarNáchod7300:45:39-
10ZB290285Hortová MichaelaBerger Team7500:46:25-
11ZB292206Horáčková LucieSvoboda nad Úpou7200:46:26-
12ZB301323Filipová PavlaNáchod7200:47:02-
12ZB301326Hrubá PetraNáchod7300:47:02-
14ZB310184Hofmanová PetraMachov7000:47:54-
15ZB336167Nádherová HanaHradec Králové6801:03:01-
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC96247Mališová KarlaUSK Praha6000:35:55-
2ZC197140Vosser MadelineOverton Harriers5900:40:37-
3ZC20142Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:40:49-
4ZC202188Šefcová EvaSpartak Police6400:40:52-
5ZC2123Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:41:27-
6ZC252222Vacková HanaSK Hronov5600:43:59-
7ZC283249Fruncová JanaČervený Kostelec6400:46:09-
8ZC299138West MoiraOverton Harriers4900:46:50-
9ZC312128Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:48:01-
10ZC319207Šternerová HanaHradec Králové6300:49:29-
11ZC322132Ambrožová MagdaSK Nové Město nad Metují6200:50:09-
12ZC32581Triebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:50:33-
13ZC326200Košťálová IvankaSvartes Hořice5600:52:24-
14ZC330160Podstavcová JitkaŘízci Pavlišov6200:53:14-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:45-
2MA2332Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:28:08-
3MA3196Gaisl LubošAC SYNER Turnov8500:28:51-
1MB4177Bartoš DaliborKerda Team7500:28:55-
2MB589Uchytil MilanKPA Pardubice7400:28:57-
4MA6211Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:29:08-
5MA7240Šimůnek DominikAtletika Lomnice8700:29:09-
3MB8252Pokorný LubomírKER Team Praha7500:29:39-
6MA9311Vodička JosefTJ Zentiva8100:29:50-
7MA10173Halky PistaWalbryzch8300:29:56-
8MA11176Procházka TomášAC Pardubice9100:29:59-
4MB121Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:30:01-
5MB1386Beshir ErvinAdidas Team6700:30:02-
9MA14178Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:30:03-
6MB15162Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:30:06-
1MC16110Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:09-
10MA17194Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:30:19-
7MB18212Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:30:26-
2MC19198Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:29-
11MA20347Brotánek JanBroty.net8000:30:39-
8MB21124Pomikálek JosefStochov7500:30:40-
9MB22136Jones JamieOverton Harriers7100:30:46-
1ZB23218Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:30:55-
12MA24299Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:57-
10MB25108Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:31:08-
3MC2674Kaněra PavelČervený Kostelec6300:31:13-
13MA27131Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:31:20-
14MA28125Mocek TomášAC Pardubice7900:31:26-
15MA2915Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:31:29-
4MC30272Louda PetrAC Česká Lípa6400:31:36-
16MA31242Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:31:46-
17MA32127Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:31:47-
1ZA33203Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:32:04-
5MC34216Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:32:10-
11MB3538Brát MarekČeská Skalice7500:32:12-
6MC3644Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:16-
18MA37219Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:32:21-
1MD38107Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:32:23-
19MA39256Herda JanMytreneek.cz8300:32:24-
20MA4053Kobližka PetrBěloves8200:32:28-
21MA41228Šrůtek DavidBKL Machov8000:32:30-
7MC4220Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:32:38-
2ZB43315Klimešová JanaVSK Praha7000:32:47-
22MA44190Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:33:03-
3ZB45201Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:33:08-
23MA46303Penc OndřejMeziměstí u Broumova7700:33:20-
24MA47307Vít JakubCykloservis Petr9000:33:22-
8MC48112Klimeš JiříAC Náchod6100:33:24-
12MB4937Petr JiříING Atelier Náchod7400:33:32-
2ZA5085Beshirová CarmenSK Zdice9800:33:34-
25MA51239Fedor MartinAtletika Lomnice8600:33:35-
26MA52186Kyral JanTřebechovice8900:33:40-
27MA5373Šupich MartinČervený Kostelec7700:33:42-
28MA5482Králík TomášHradec Králové9200:33:43-
9MC55243Tichý PavelAC Náchod6300:33:48-
13MB566Polan MiroslavSpartak Praha 46800:33:51-
29MA57261Scholz VojtěchBKL Machov9200:34:03-
14MB57180Kráčmar VlastimilIVT Náchod7400:34:03-
14MB57298Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:34:03-
3ZA60244Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:34:10-
10MC61143Wheeter PaulOverton Harriers6000:34:13-
4ZA6219Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:15-
11MC632Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:34:23-
30MA6418Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:34:27-
16MB65141Puntan PiersUK Overton Harriers6900:34:40-
12MC6693Horák JiříTrutnov5800:35:00-
5ZA67341Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:35:02-
31MA68327Gabla MartinBOOT Camp7600:35:03-
13MC69134Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:35:04-
17MB70232Bartoš AntonínLiberec7500:35:06-
32MA7139Pošepný LadislavSK Nové Město na Moravě9300:35:07-
18MB72322Svoboda DavidDynamo Moskva7000:35:08-
2MD7350Doležal LubošAxit Doldy5400:35:11-
14MC74234Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6400:35:12-
15MC7530Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:35:16-
19MB75343Pinta MartinSK KOPPA6800:35:16-
33MA7792Jeřábek LukášOrtopedie8400:35:19-
20MB78152Kuře PetrIVT Náchod7500:35:21-
16MC79113Čipera RadekSK Radvanice6400:35:26-
21MB805Svěchota PetrTJ Spartak Praha6600:35:29-
34MA80101Jirka JanSTAMP Náchod8300:35:29-
34MA8084Stonjek PatrikMěsto Hronov8900:35:29-
36MA83195Müller MichalNáchod9000:35:31-
37MA84192Zelený MatějNáchod8900:35:32-
38MA85165Divíšek DavidTJ Sokol Vysoká Srbská7700:35:35-
17MC86142Wheeter CathOverton Harriers6000:35:36-
39MA87314Kalandra JanNáchod8100:35:37-
40MA88329Borský MichalBoot camp8200:35:38-
4ZB89179Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:35:39-
22MB9072Krtička MichalWikow7300:35:40-
3MD9145Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:35:41-
23MB9249Valtera PetrHradec Králové6700:35:47-
6ZA93328Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:35:48-
4MD9441Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:35:51-
18MC9512Tůma JiříSpartak Vlašim6300:35:53-
1ZC96247Mališová KarlaUSK Praha6000:35:55-
41MA97214Hauschke OndřejHK Ostaš8700:35:59-
5MD98221Winter PavelSokol Zbečník5000:36:02-
42MA99197Holub KarelHradec Králové7900:36:04-
6MD100187Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:36:06-
43MA101324Rohulán VojtěchRohlíky8100:36:16-
43MA10170Sychrovský MartinWikov MGI7600:36:16-
24MB103147Klimeš PavelČukotka Police nad Metují6600:36:18-
19MC104139Vosser DavidOverton Harriers6000:36:19-
20MC105241Vanta JosefTC Dobruška6200:36:20-
21MC106135Mc nair SteveOverton Harriers6000:36:22-
45MA107129Laštůvka MartinGamatec8000:36:25-
7ZA108325Rohulánová AnnaRohlíky8500:36:28-
46MA109174Zak ArturWalbryzch7900:36:34-
46MA109118Krtil JosefDobruška7600:36:34-
22MC111158Vokuš ZdeněkLiberec5600:36:35-
48MA112246Maršík DanNáchod8700:36:37-
25MB11351Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:40-
26MB114286Hort DavidBerger Team7500:36:42-
23MC115208Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:36:50-
27MB11690Adamíra ZdeněkNáchod6800:36:52-
24MC11791Šolc VítězslavBKL Machov5700:36:53-
28MB11769Štencl JosefWikov MGI7400:36:53-
49MA119338Žák MichalNáchod9100:36:58-
29MB120317Skalský MilošAC Náchod6700:37:01-
25MC121334Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:37:02-
1ME122213Vodička JanMK Radslavice4500:37:09-
7MD123183Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:12-
50MA124238Sucharda ŠtěpánAtletika Lomnice8600:37:16-
30MB124126Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:37:16-
8MD12697Stein KarelNáchod4700:37:17-
5ZB1264Svěchotová HanaSpartak Praha7300:37:17-
31MB128166Nádhera PetrHradec Králové6700:37:18-
51MA12931Bubák DavidAXIT Doldy9500:37:19-
32MB130105Ježek JanGymnázium Náchod7400:37:25-
52MA130259Srna JakubK49300:37:25-
26MC132318Prokop OndřejDromeus6200:37:26-
9MD132115Kučera ZdeněkČeská Čermna5500:37:26-
27MC13462Hofman OldřichTri CLUB Dobruška6300:37:29-
28MC135117Elich JiříLoko Trutnov6400:37:37-
29MC136102Staněk RostislavCírkev Bratrská6300:37:38-
53MA137217Krajč MichalPaseky9500:37:44-
8ZA138305Vítová LindaUSK Praha9300:37:48-
54MA139333Vimmr MartinSmetáček Praha8900:38:04-
30MC140181Kyral ZbyněkTřebechovice6000:38:05-
31MC141257Rudolf VratislavSokol Lhota Červený Kostelec6300:38:06-
32MC142150Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:10-
55MA143278Prokop MatějPraha8600:38:15-
55MA143253Jansa PetrČervený Kostelec7900:38:15-
33MB14564Stuchlík MichalWikov MGI7400:38:17-
10MD146316Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:38:19-
57MA147266Dostál JanNáchod8600:38:20-
57MA14729Koutský LukášTruhlářství - Kouda8600:38:20-
34MB149282Vršinský IvanDavle6800:38:25-
35MB150345Lebeda DavidTurnov7300:38:33-
59MA151248Máslo MartinDEPO Hostivař8200:38:34-
36MB152319Krejčířík RomanTJ Gábinka7400:38:39-
37MB153344Zummer OndřejCRS Turnov6800:38:41-
60MA15447Šulc LubošTeam Pavlišov7600:38:45-
33MC155116Šorfa LubošAC Náchod5700:38:48-
61MA15540Macura ŠtěpánJG Náchod7700:38:48-
62MA15794Škoda MartinNáchod9600:38:52-
38MB15799Dušek RostislavUniware7100:38:52-
62MA15728Voborník AlešNáchod9100:38:52-
39MB160144Malý OndřejHradec Králové6600:38:53-
40MB161302Novotný TomášJablonec nad Nisou7300:38:54-
11MD162109Jakoubek ArnoštStaněk Sport Turnov5200:38:59-
41MB16348Štrof MichalTenis Úpice7300:39:04-
12MD16452Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:39:06-
9ZA165258Rudolfová TerezaTJ Sokol Lhota8900:39:10-
64MA166157Linhart LukášSK Nové Město na Moravě8900:39:18-
64MA166340Kalousek JanSK Týniště0900:39:18-
10ZA168123Johnová IvanaSK Nové Město na Moravě8600:39:27-
6ZB16921Benešová JolanaSokol Bezděkov6900:39:29-
42MB170229David VáclavJaroměř7400:39:30-
66MA17136Staněk JanČeská Skalice9400:39:33-
2ME172168Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:39:34-
67MA173339Přibyl JiříNáchod8200:39:36-
68MA174260Martinec RobertDolní Radechová8100:39:37-
34MC174313Osladil VáclavSokol Velká Jesenice6000:39:37-
13MD176104Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:38-
69MA17796Kliment MichalTJ Lokomotiva Borohrádek7800:39:41-
11ZA177146Ročková VeronikaHronov9400:39:41-
12ZA17961Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:39:45-
70MA18027Schrötter MichalJiráskovo gymnázium9300:39:48-
71MA18178Matějka PetrWikov8500:39:49-
72MA182159Rak JanŘízci Pavlišov8700:39:51-
73MA183224Nosek JakubSK Nové Město nad Metují8900:40:06-
13ZA184202Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:40:09-
35MC185182Matějíček LubošHO Vrchoviny6200:40:11-
74MA186280Dvořák PatrikTJ Tatran Kostelec n. č. l.7900:40:13-
74MA186276Prislinger JanNáchod8200:40:13-
36MC188250Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:40:16-
76MA189137Allen MartinOverton Harriers7600:40:18-
77MA190191Berák PavelNáchod8200:40:23-
78MA191263Šváb MichalBKL Machov9000:40:27-
37MC192292Horáček JiříMUF6400:40:28-
43MB192293Kaválek Martin-6800:40:28-
38MC194111Matějka MilanStaněk Sport Turnov5600:40:30-
44MB195349Křivda LuděkHronov6900:40:35-
79MA196297Vašek OndřejLetovice8000:40:36-
2ZC197140Vosser MadelineOverton Harriers5900:40:37-
14ZA198281Růžičková VandaDavle8200:40:44-
80MA199120Bouček TomášPraha8400:40:45-
81MA200320Kopal VojtěchTrutnov7700:40:47-
3ZC20142Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:40:49-
4ZC202188Šefcová EvaSpartak Police6400:40:52-
15ZA203296Seifrtová MartinaLanžov8400:40:55-
82MA204148Vlášek JosefSokol Olešnice7700:41:01-
7ZB204233Kábrtová JitkaSokol Studnice u Náchoda7100:41:01-
45MB206236Falta MichalLevel6800:41:03-
83MA207335Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:41:11-
84MA208155Šnajdr KarelTJ Jiskra Adršpach9500:41:14-
85MA209230Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:41:15-
46MB21026Cafourek VladislavKramolna6800:41:17-
86MA211204Mareš LadislavMladá Boleslav8900:41:26-
5ZC2123Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:41:27-
47MB213175Zelený TomášDědov7500:41:30-
87MA213171Havránek JaroslavPardubice7700:41:30-
88MA215342Petr EmanuelHradec Králové7800:41:31-
89MA216227Řada Jakubwww.ventilek.org9200:41:33-
90MA217170Beneš MichalPardubice8600:41:36-
91MA218169Pospíšil VítMaleč8400:41:38-
16ZA219145Ročková HanaHronov9700:41:43-
8ZB220231Lihanová NikolSokol Troja7500:41:46-
48MB22188Harazin JanPeha7500:41:49-
39MC222306Kapucián VladimírTJ Sokol Starkoč6300:41:51-
92MA223346Štencl RadekRokytník7700:41:52-
1MF224287Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:41:53-
3ME22555Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:41:57-
49MB226226Minařík VítPodlahy Minařík7200:41:59-
93MA227254Balcar TomášNáchod8100:42:06-
94MA228251Vybíral JiříPraha8100:42:09-
95MA229268Kubeček LukášVK Hronov8000:42:17-
40MC230275Eppert RomanCanis Team5900:42:23-
96MA231193Štěpán VáclavNáchod9000:42:30-
97MA23259Štajnrt JiříNáchod9800:42:32-
4ME23398Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3800:42:34-
17ZA234308Jirmanová PetraNáchod7900:42:36-
50MB23571Jirásek PetrWikov6800:42:37-
98MA23677Dubský PetrWikov7700:42:38-
5ME237103Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:39-
99MA23833Celba PetrPells Team Brno8600:42:47-
18ZA238122Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:42:47-
100MA24035Svoboda JiříCzech Trial Team8100:42:58-
101MA241273Beneš Petrwww.hockclimbing.com8300:43:04-
102MA242309Prislinger PetrNáchod8400:43:06-
51MB243205Mareš LadislavŠkoda Mladá Boleslav6600:43:18-
103MA244331Pokorák MichalTJ Sokol Olešnice8300:43:27-
103MA244270Falta JakubBKL Machov9600:43:27-
105MA246265Šváb MatějBKL Machov9600:43:33-
14MD2479Veselý MilanSokol Kolín4800:43:40-
41MC248255Balcar TomNáchod5700:43:42-
52MB249274Kopecký Michalwww.hockclimbing.com7300:43:49-
19ZA250267Kadečková KristýnaVK Hronov B7700:43:57-
15MD25058Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:43:57-
6ZC252222Vacková HanaSK Hronov5600:43:59-
20ZA253114Kaniščevová KristýnaOlymp Brno9300:44:04-
106MA25466Marek OndřejWikov8600:44:05-
107MA25575Chalupský IvoWikov8100:44:09-
108MA256277Eimer LukášNáchod8200:44:10-
16MD257289Berger KarelBergr-Team5300:44:15-
53MB258209Malý JiříBK Čestice7200:44:19-
42MC259161Rak MilanŘízci Pavlišov5900:44:24-
17MD26017Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:25-
109MA261149Halaj JanNáchod7700:44:42-
110MA262130Zeman DanielHradec Králové8300:44:48-
21ZA263189Šefcová KateřinaSpartak Police0000:44:58-
22ZA264223Půlpánová PetraBělý 767600:44:59-
54MB265279Dvořáček VáclavEtriatlon team6900:45:01-
55MB266284Hejna LeošAtelier TSUNAMI7400:45:03-
111MA26756Vojnar VratislavKombajn Bražec9000:45:17-
56MB268336Glaser MartinNáchod7000:45:23-
57MB269215Habr RobertNáchod7400:45:25-
112MA270269Falta JiříBKL Machov9600:45:27-
113MA271294Bartoň Janarmyshop.cz8100:45:28-
23ZA272237Marková BarboraStárkov8800:45:35-
9ZB273106Malá DagmarNáchod7300:45:39-
114MA274154Cohla TomášTJ Jiskra Adršpach9500:45:44-
6ME275348Vorel MilanSlatiňany4000:45:49-
18MD276262Kuřík JiříOrel Studenec5000:45:52-
115MA27734Staněk JakubČeská Skalice9100:45:54-
58MB27832Sedláček PavelPS-STAV7100:45:57-
116MA27957Wagner DanielČervený Kostelec8800:45:58-
117MA28054Hrivnák PavelPlhov7900:46:00-
24ZA281291Beranová AnnaSP Police9100:46:04-
2MF282153Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:05-
7ZC283249Fruncová JanaČervený Kostelec6400:46:09-
25ZA284164Rejlová TaťánaČeská Skalice9100:46:16-
118MA28583Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:46:17-
26ZA286337Jirásková KateřinaNáchod7700:46:18-
119MA287310Kalandra PavelSokol Corporation8400:46:19-
59MB28865Hlávka AlešWikov MGI7500:46:20-
7ME28987März FrantišekSokol Kout na Šumavě4300:46:22-
10ZB290285Hortová MichaelaBerger Team7500:46:25-
27ZA290163Beranová TerezaČeská Skalice9100:46:25-
11ZB292206Horáčková LucieSvoboda nad Úpou7200:46:26-
43MC293321Frýdl MiroslavHradec Králové6400:46:31-
8ME294172Plecháček JiříLiga 100 Mělník4400:46:38-
19MD294119Bouček PetrPraha5500:46:38-
120MA296100Jirka JakubSTAMP Náchod8000:46:42-
28ZA29776Sychrovská PavlínaWikow MGI7600:46:45-
121MA29895Vodička MiroslavNáchod8500:46:48-
8ZC299138West MoiraOverton Harriers4900:46:50-
122MA300235Krtička ŠtěpánNáchod8400:46:58-
12ZB301323Filipová PavlaNáchod7200:47:02-
12ZB301326Hrubá PetraNáchod7300:47:02-
29ZA303151Rýdlová DenisaRtyně v Podkrkonoší8200:47:07-
123MA30443Horký LukášTJ Sokol Starkoč9200:47:12-
60MB30522Bartók ŠtefanTJ Sokol Náchod7300:47:14-
61MB306304Poláček JanNáchod6800:47:24-
124MA30746Šulc PetrINS Atelier Náchod7800:47:36-
125MA30863Pohanka MichalWikov8100:47:42-
20MD309225Havel JanLG Hronov4900:47:46-
62MB310185Hofman PavelMachov6600:47:54-
14ZB310184Hofmanová PetraMachov7000:47:54-
9ZC312128Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:48:01-
21MD313199Košťál KarelSvartes Hořice5500:48:03-
9ME314121Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:48:19-
126MA315210Křepelka KarelPěkov8700:48:27-
44MC316220Hauschke FrantišekPolice nad Metují6500:48:32-
45MC317264Hejduk JiříSK Kopec6400:49:20-
22MD31879Miewald JonSokol Stárkov4800:49:28-
10ZC319207Šternerová HanaHradec Králové6300:49:29-
63MB320295Stašek JirkaSebe6700:49:33-
127MA321133Víšek BenjamínHradec Králové8200:49:38-
11ZC322132Ambrožová MagdaSK Nové Město nad Metují6200:50:09-
128MA32368Pinker PetrWikov8500:50:23-
46MC324245Maršík PavelNáchod5700:50:29-
12ZC32581Triebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:50:33-
13ZC326200Košťálová IvankaSvartes Hořice5600:52:24-
47MC327271Novotný RomanPraha6400:52:27-
30ZA328330Pokoráková JanaTJ Sokol Olešnice8400:52:33-
64MB329301Švorc JiříNáchod6900:52:43-
14ZC330160Podstavcová JitkaŘízci Pavlišov6200:53:14-
65MB331288Hanuš LiborBernek7400:53:28-
31ZA33260Dirichová MichaelaBěloves9200:54:32-
32ZA333300Erbenová JanaNáchod8500:55:09-
33ZA334290Krucinová Hanaza Bobka9100:57:12-
3MF335283Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:24-
15ZB336167Nádherová HanaHradec Králové6801:03:01-
4MF337312Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:05:52-
34ZA338156Chalupová LucieTJ Jiskra Adršpach9501:13:11-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód