Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Posvícenský koláč, Studenec

11.9.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Posvícenský koláč, Studenec
  • datum konání: 11.9.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Posvícenský koláč, Studenec

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 18-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:21:53-
2MA2330Horyna OndřejDukla Liberec8700:22:09-
3MA3304Koukal MartinDukla Liberec7800:22:19-
4MA4321Randák KarelSKI Jilemnice7100:23:42-
5MA5329Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:23:57-
6MA6302Flegl VlastimilVrchlabí8600:24:02-
7MA7324Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:24:17-
8MA9307Hlaváček ArnoštTJ Dukla Liberec8700:24:43-
9MA10325Luňák HynekKrkonoše Vrchlabí9200:24:58-
10MA11319Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9100:25:08-
11MA12314Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:39-
12MA13332Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:25:42-
13MA14311Janata KarelHSK Benecko9200:25:47-
14MA15315Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:50-
15MA19331Máslo AlešAminostar7700:26:23-
16MA20327Kulhánek TomášSpartak Vrchlabí7600:26:27-
17MA21318Doležal JakubTJ Semily9100:26:30-
18MA25305Soukup KarelSki Jilemnice7200:26:47-
19MA29310Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:27:21-
20MA30326Petrásek DavidKrkonoše Vrchlabí9200:27:42-
21MA31306Hák MichalSokol Studenec7500:27:53-
22MA33322Šulc RadekTJ Milovice7500:28:16-
23MA39313Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:28:46-
24MA40320Krajíček VáclavČKS SKI Jilemnice9100:29:24-
25MA41316Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:29:26-
26MA45308Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:30:38-
27MA46301Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:30:42-
28MA49323Šandera MartinBonbon, MPER7600:31:28-
29MA52303Kalenský TomášSportcentrum Jičín8000:32:44-
-MA-333Horáček StanislavStudenec82DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8409Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:24:33-
2MB16405Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:25:56-
3MB17408Valenta MichalAVC Praha6200:26:01-
4MB18406Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:26:13-
5MB22403Machač KarelČKS SKI Jilemnice6800:26:33-
6MB23410Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:26:35-
7MB24411Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:26:38-
8MB27401Stodola JanKSB DDM Modřany6900:27:05-
9MB34404Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:28:18-
10MB37402Valtera PetrHradec Králové6700:28:28-
11MB42412Vacek VladimírLiberec6400:29:38-
12MB53407Starý PavelSpartak Vrchlabí6300:33:49-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC26503Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:54-
2MC35505Menšík JanJablonec nad Nisou5600:28:19-
3MC43502Kučera ZdeněkAC Náchod5500:29:40-
4MC44504Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:30:25-
5MC47501Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:31:15-
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28605Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:27:09-
2MD32607Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:28:02-
3MD36608Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:28:25-
4MD38602Honzák JiříJičín5000:28:36-
5MD48604Šteinc LudvíkVrchlabí4100:31:21-
6MD51603Groh StanislavAC Vrchlabí4600:31:54-
7MD55606Kuřík JiříOrel Studenec5000:36:23-
8MD57601Hájek VladimírSKI Harrachov5000:42:55-
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50703Kohout TomášBlata Kooperativa3700:31:38-
2ME54704Doležal StanislavBK Pardubice3800:34:26-
3ME56706Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:39:14-
4ME58701Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:44:19-
Ženy A 18-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2635Janečková IvaSKP Jablonec nad Nisou8400:13:52-
2ZA4632Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná7700:14:09-
3ZA6636Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:14:23-
4ZA7637Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:14:32-
5ZA8633Zelenková ŠárkaSKI klub Jablonec nad Nisou8700:14:40-
6ZA11638Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:16:20-
7ZA14639Horáčková JanaOrel Studenec8500:17:57-
8ZA17631Šedivá PetraSK Studenec7700:21:02-
Ženy B 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1161Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:12:42-
2ZB3170Kynčlová DagmarJilemnice7200:14:07-
3ZB5163Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:14:17-
4ZB9166Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:14:43-
5ZB10168Tůmová DagmarVrchlabí7100:16:05-
6ZB12169Harcubová JanaSki Jilemnice6800:16:57-
7ZB13167Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:17:00-
8ZB15162Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:18:12-
9ZB16164Bergerová MarieSokol Studenec7300:19:50-
10ZB18165Pilná LibušeSpartak Vrchlabí7100:21:55-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:21:53-
2MA2330Horyna OndřejDukla Liberec8700:22:09-
3MA3304Koukal MartinDukla Liberec7800:22:19-
4MA4321Randák KarelSKI Jilemnice7100:23:42-
5MA5329Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:23:57-
6MA6302Flegl VlastimilVrchlabí8600:24:02-
7MA7324Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:24:17-
1MB8409Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:24:33-
8MA9307Hlaváček ArnoštTJ Dukla Liberec8700:24:43-
9MA10325Luňák HynekKrkonoše Vrchlabí9200:24:58-
10MA11319Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9100:25:08-
11MA12314Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:39-
12MA13332Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:25:42-
13MA14311Janata KarelHSK Benecko9200:25:47-
14MA15315Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:50-
2MB16405Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:25:56-
3MB17408Valenta MichalAVC Praha6200:26:01-
4MB18406Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:26:13-
15MA19331Máslo AlešAminostar7700:26:23-
16MA20327Kulhánek TomášSpartak Vrchlabí7600:26:27-
17MA21318Doležal JakubTJ Semily9100:26:30-
5MB22403Machač KarelČKS SKI Jilemnice6800:26:33-
6MB23410Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:26:35-
7MB24411Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:26:38-
18MA25305Soukup KarelSki Jilemnice7200:26:47-
1MC26503Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:26:54-
8MB27401Stodola JanKSB DDM Modřany6900:27:05-
1MD28605Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:27:09-
19MA29310Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:27:21-
20MA30326Petrásek DavidKrkonoše Vrchlabí9200:27:42-
21MA31306Hák MichalSokol Studenec7500:27:53-
2MD32607Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:28:02-
22MA33322Šulc RadekTJ Milovice7500:28:16-
9MB34404Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:28:18-
2MC35505Menšík JanJablonec nad Nisou5600:28:19-
3MD36608Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:28:25-
10MB37402Valtera PetrHradec Králové6700:28:28-
4MD38602Honzák JiříJičín5000:28:36-
23MA39313Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:28:46-
24MA40320Krajíček VáclavČKS SKI Jilemnice9100:29:24-
25MA41316Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:29:26-
11MB42412Vacek VladimírLiberec6400:29:38-
3MC43502Kučera ZdeněkAC Náchod5500:29:40-
4MC44504Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:30:25-
26MA45308Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:30:38-
27MA46301Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:30:42-
5MC47501Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:31:15-
5MD48604Šteinc LudvíkVrchlabí4100:31:21-
28MA49323Šandera MartinBonbon, MPER7600:31:28-
1ME50703Kohout TomášBlata Kooperativa3700:31:38-
6MD51603Groh StanislavAC Vrchlabí4600:31:54-
29MA52303Kalenský TomášSportcentrum Jičín8000:32:44-
12MB53407Starý PavelSpartak Vrchlabí6300:33:49-
2ME54704Doležal StanislavBK Pardubice3800:34:26-
7MD55606Kuřík JiříOrel Studenec5000:36:23-
3ME56706Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:39:14-
8MD57601Hájek VladimírSKI Harrachov5000:42:55-
4ME58701Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:44:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód