Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

26.3.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 26.3.2011
  • zobrazeno již 10x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion, Choceň
10:00 - 11:45 hodin

Přihlášky

8:30 - 11:00 hodin v místě startu

Startovné

žactvo - 10 Kč
dorost, junioři a dospělí - 20 Kč

Popis tratě

délka: 7,8 km a méně
polní a lesní cesty, od starších žáků převýšení

Ceny pro vítěze

první tři v kategorii - diplom a věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Choceň
Jaromír Kopecký
tel. 465 471 995

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

ac.chocen@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž111Pourová AlžbětaTJ Sokol atletika Jaroměř0200:02:06110,10
2Ž142Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:1695,03
3Ž153Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:02:1794,88
4Ž164Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:1794,72
5Ž175Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2581,46
6Ž186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:2778,45
7Ž1117Mertlíková EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř0300:02:4058,85
8Ž1138Moravcová AndreaAC Choceň0200:02:4452,83
9Ž1149Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:4945,29
10Ž11610Urbancová RenátaAC Choceň0400:03:0028,71
11Ž11711Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:03:0127,20
12Ž12312Šmerdová NellaAC Choceň0800:04:393,00
Předžáci (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:06118,27
2M132Boháč ServácAC Choceň0200:02:13108,17
3M193Procházka TomášSokol Hnátnice0400:02:3773,56
4M1104Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:02:3970,67
5M1125Mervart MartinTJ Sokol atletika Jaroměř0300:02:4266,35
6M1156Hovorka MatoušTJ Sokol atletika Jaroměř0400:02:5251,92
7M1187Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:0237,50
8M1198Boháč PankrácAC Choceň0600:03:1223,08
9M1209Koblic JanOB Vamberk0400:03:245,77
10M12110Šmerda SamuelAC Choceň0600:03:353,00
11M12211Koblic MartinOB Vamberk0600:04:153,00
12M12412Brychta JakubChoceň0800:04:533,00
Žákyně nejmladší (trať 550 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž221Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:07102,12
2Ž252Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:09100,00
3Ž263Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1197,88
4Ž274Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1494,71
5Ž2105Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1890,48
6Ž2126Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:2286,24
7Ž2167Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:4067,20
8Ž2178Hanušová MartinaAC Choceň0100:03:4660,85
9Ž2189Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:4858,73
10Ž21910Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:5056,61
11Ž22011Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:173,00
Žáci nejmladší (trať 550 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:03:00105,41
2M222Boháč BonifácAC Choceň0100:03:0797,84
3M243Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:0896,76
4M274Mervart VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:03:1490,27
5M295Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:1787,03
6M2106Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:1885,95
7M2127Hovorka VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0100:03:2281,62
8M2148Požár AdamAC Choceň0000:03:2479,46
9M2159Hřivna DavidTJ Sokol atletika Jaroměř0100:03:3171,89
Žákyně mladší (trať 1 100 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:06:09112,85
2Ž322Rudolfská DominikaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:4694,08
3Ž333Hypešová NatálieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:4893,07
4Ž344Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:5490,03
5Ž355Pártlová DanielaAC Choceň9700:07:0584,45
6Ž366Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:07:1977,35
7Ž377Militká MiladaAC Choceň9900:07:3469,74
8Ž388Šedová AndreaAC Choceň9900:08:0554,02
Žáci mladší (trať 1 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:08:13107,92
2M342Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:3698,96
3M353Vilímek VáclavAC Choceň9800:08:5193,12
4M364Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:0089,61
5M375Kučera MartinTJ Svitavy9900:09:0488,05
6M386Mužík JanAtletika Polička9800:09:0886,49
7M397Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:09:2380,65
8M3118Němec JaroslavTJ Sokol atletika Jaroměř9900:09:4173,64
9M3129Staněk PatrikTJ Svitavy9900:10:1062,34
Žákyně starší (trať 1 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS11Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:54117,11
2ŽS32Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:23105,92
3ŽS103Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:09:3876,98
Žáci starší (trať 2 050 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Halbrštát TomášAC Choceň9600:11:42110,01
2MS22Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:17100,54
3MS33Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5889,45
Dorostenci (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:13:28102,61
2MD22Friš JanJiskra Litomyšl9500:13:33101,38
3MD33Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:13:5596,01
4MD44Lakota AntonínAC Choceň9500:14:0493,81
5MD55Polák ŠtěpánAC Choceň9500:14:5780,86
Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:27:38120,08
2MJ292Záleský MilanFORT SMC Ústí nad Orlicí9200:31:0997,18
3MJ353Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:33:2282,75
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCRAEX Česká Třebová7500:25:56103,91
2MA22Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:26:3598,99
3MA33Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:26:5097,10
4MA44Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:1094,58
5MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:4290,55
6MA86Dudek MilanNový věk TT Trusnov9100:27:5089,54
7MA97Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:2385,38
8MA118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:5081,98
9MA149Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:0580,09
10MA1513Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:0979,58
11MA1610Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:29:1478,95
12MA1711Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:2377,82
13MA1912Sejkora KarelAtletika Polička8800:29:3076,94
14MA2214Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:4275,43
15MA2315Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:5773,53
16MA2416Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:1171,77
17MA2517Šutera JosefAtletika Polička7900:30:3668,62
18MA2618Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:4467,61
19MA2819Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:5666,10
20MA3020Koblic JanOB Vamberk7600:31:1264,08
21MA3221Zachař JiříChoceň7200:32:1556,14
22MA3622Marhold LubošChoceň7700:33:4145,31
23MA3923Boháč JaroslavPolička8500:34:4736,99
24MA4724Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:37:3016,45
25MA5025Košťálek MartinHorolezecký klub Choceň8900:39:323,00
26MA5426Šmerda ZdeněkObelix team7700:42:503,00
-MA-27Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl87DNF-
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB51Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:34107,49
2MB132Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:5797,83
3MB183Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:29:2494,68
4MB274Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:5084,68
5MB345Stříhavka JindřichAC Choceň7100:33:1567,80
6MB416Liška PavelFORT CTC Ústí nad Orlicí6300:35:0654,88
7MB427Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:1354,06
8MB488Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:38:3930,09
9MB499Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:2524,73
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101Siegel JosefAC Choceň5800:28:41102,30
2MC122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:51101,15
3MC203Orlich PetrFORD SMC Ústí nad Orlicí6100:29:3196,55
4MC214Svoboda PetrAC Pardubice6000:29:3396,32
5MC315Martinák JiříFORT CTC Ústí nad Orlicí6000:31:4381,39
6MC336Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:2776,34
7MC377Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:33:5366,46
8MC388Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:34:0365,31
9MC409Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:52110,76
10MC4310Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:35:14108,77
11MC4411Švec MiroslavSokol Potštejn5200:35:2555,89
12MC4512Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:3547,85
13MC4613Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:37:1842,91
14MC5114Krumer MiroslavOstrov4900:40:2780,46
15MC5215Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:3080,19
16MC5316Bielčik JindřichLichkov4000:41:59105,63
17MC5517Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:43:0366,35
18MC5618Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:44:2594,37
19MC5719Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:2647,99
20MC5820Wendlig MiroslavLuková5300:52:523,00
Ženy A (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA61Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:15:30104,62
2ZA72Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:15:36103,36
3ZA93Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:3092,02
4ZA124Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:0572,06
5ZA135Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:1270,59
6ZA146Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:18:3565,76
7ZA157Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:19:2555,25
8ZA168Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:3553,15
9ZA179Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:19:3952,31
10ZA1910Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:20:2243,28
11ZA2511Špinlerová MonikaOstrov9200:23:56100,00
Ženy B (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB81Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:39123,66
2ZB102Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:16:46128,52
3ZB113Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:17:31102,63
4ZB184Jetmarová EsterSokol Hylváty Ústí nad Orlicí7000:20:0573,71
5ZB205Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:20:4687,61
6ZB216Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:21:0883,86
7ZB227Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:21:1560,56
8ZB238Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:16119,48
9ZB249Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:22:08112,12
10ZB2610Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:1342,10
11ZB2711Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:27:1768,40
12ZB2812Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:27:4165,01
Trať 400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž111Pourová AlžbětaTJ Sokol atletika Jaroměř0200:02:06110,10
1M111Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:06118,27
2M132Boháč ServácAC Choceň0200:02:13108,17
2Ž142Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:1695,03
3Ž153Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:02:1794,88
4Ž164Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:1794,72
5Ž175Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2581,46
6Ž186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:2778,45
3M193Procházka TomášSokol Hnátnice0400:02:3773,56
4M1104Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:02:3970,67
7Ž1117Mertlíková EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř0300:02:4058,85
5M1125Mervart MartinTJ Sokol atletika Jaroměř0300:02:4266,35
8Ž1138Moravcová AndreaAC Choceň0200:02:4452,83
9Ž1149Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:4945,29
6M1156Hovorka MatoušTJ Sokol atletika Jaroměř0400:02:5251,92
10Ž11610Urbancová RenátaAC Choceň0400:03:0028,71
11Ž11711Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:03:0127,20
7M1187Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:0237,50
8M1198Boháč PankrácAC Choceň0600:03:1223,08
9M1209Koblic JanOB Vamberk0400:03:245,77
10M12110Šmerda SamuelAC Choceň0600:03:353,00
11M12211Koblic MartinOB Vamberk0600:04:153,00
12Ž12312Šmerdová NellaAC Choceň0800:04:393,00
12M12412Brychta JakubChoceň0800:04:533,00
Trať 550 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:03:00105,41
1Ž221Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:07102,12
2M222Boháč BonifácAC Choceň0100:03:0797,84
3M243Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:0896,76
2Ž252Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:09100,00
3Ž263Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1197,88
4Ž274Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1494,71
4M274Mervart VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:03:1490,27
5M295Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:1787,03
5Ž2105Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1890,48
6M2106Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:1885,95
6Ž2126Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:2286,24
7M2127Hovorka VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0100:03:2281,62
8M2148Požár AdamAC Choceň0000:03:2479,46
9M2159Hřivna DavidTJ Sokol atletika Jaroměř0100:03:3171,89
7Ž2167Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:4067,20
8Ž2178Hanušová MartinaAC Choceň0100:03:4660,85
9Ž2189Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:4858,73
10Ž21910Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:5056,61
11Ž22011Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:173,00
Trať 1 100 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:06:09112,85
2Ž322Rudolfská DominikaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:4694,08
3Ž333Hypešová NatálieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:4893,07
4Ž344Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:06:5490,03
5Ž355Pártlová DanielaAC Choceň9700:07:0584,45
6Ž366Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:07:1977,35
7Ž377Militká MiladaAC Choceň9900:07:3469,74
8Ž388Šedová AndreaAC Choceň9900:08:0554,02
Trať 1 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS11Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:54117,11
1M321Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:08:13107,92
2ŽS32Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:23105,92
2M342Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:3698,96
3M353Vilímek VáclavAC Choceň9800:08:5193,12
4M364Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:0089,61
5M375Kučera MartinTJ Svitavy9900:09:0488,05
6M386Mužík JanAtletika Polička9800:09:0886,49
7M397Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:09:2380,65
3ŽS103Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:09:3876,98
8M3118Němec JaroslavTJ Sokol atletika Jaroměř9900:09:4173,64
9M3129Staněk PatrikTJ Svitavy9900:10:1062,34
Trať 2 050 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Halbrštát TomášAC Choceň9600:11:42110,01
2MS22Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:17100,54
3MS33Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5889,45
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:13:28102,61
2MD22Friš JanJiskra Litomyšl9500:13:33101,38
3MD33Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:13:5596,01
4MD44Lakota AntonínAC Choceň9500:14:0493,81
5MD55Polák ŠtěpánAC Choceň9500:14:5780,86
1ZA61Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:15:30104,62
2ZA72Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:15:36103,36
1ZB81Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:39123,66
3ZA93Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:3092,02
2ZB102Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:16:46128,52
3ZB113Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:17:31102,63
4ZA124Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:0572,06
5ZA135Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:1270,59
6ZA146Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:18:3565,76
7ZA157Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:19:2555,25
8ZA168Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:3553,15
9ZA179Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:19:3952,31
4ZB184Jetmarová EsterSokol Hylváty Ústí nad Orlicí7000:20:0573,71
10ZA1910Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:20:2243,28
5ZB205Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:20:4687,61
6ZB216Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:21:0883,86
7ZB227Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:21:1560,56
8ZB238Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:16119,48
9ZB249Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:22:08112,12
11ZA2511Špinlerová MonikaOstrov9200:23:56100,00
10ZB2610Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:1342,10
11ZB2711Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:27:1768,40
12ZB2812Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:27:4165,01
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCRAEX Česká Třebová7500:25:56103,91
2MA22Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:26:3598,99
3MA33Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:26:5097,10
4MA44Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:1094,58
1MB51Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:34107,49
1MJ61Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:27:38120,08
5MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:4290,55
6MA86Dudek MilanNový věk TT Trusnov9100:27:5089,54
7MA97Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:2385,38
1MC101Siegel JosefAC Choceň5800:28:41102,30
8MA118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:5081,98
2MC122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:51101,15
2MB132Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:5797,83
9MA149Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:0580,09
10MA1513Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:0979,58
11MA1610Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:29:1478,95
12MA1711Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:2377,82
3MB183Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:29:2494,68
13MA1912Sejkora KarelAtletika Polička8800:29:3076,94
3MC203Orlich PetrFORD SMC Ústí nad Orlicí6100:29:3196,55
4MC214Svoboda PetrAC Pardubice6000:29:3396,32
14MA2214Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:4275,43
15MA2315Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:5773,53
16MA2416Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:1171,77
17MA2517Šutera JosefAtletika Polička7900:30:3668,62
18MA2618Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:4467,61
4MB274Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:5084,68
19MA2819Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:5666,10
2MJ292Záleský MilanFORT SMC Ústí nad Orlicí9200:31:0997,18
20MA3020Koblic JanOB Vamberk7600:31:1264,08
5MC315Martinák JiříFORT CTC Ústí nad Orlicí6000:31:4381,39
21MA3221Zachař JiříChoceň7200:32:1556,14
6MC336Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:2776,34
5MB345Stříhavka JindřichAC Choceň7100:33:1567,80
3MJ353Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:33:2282,75
22MA3622Marhold LubošChoceň7700:33:4145,31
7MC377Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:33:5366,46
8MC388Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:34:0365,31
23MA3923Boháč JaroslavPolička8500:34:4736,99
9MC409Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:52110,76
6MB416Liška PavelFORT CTC Ústí nad Orlicí6300:35:0654,88
7MB427Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:1354,06
10MC4310Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:35:14108,77
11MC4411Švec MiroslavSokol Potštejn5200:35:2555,89
12MC4512Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:3547,85
13MC4613Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:37:1842,91
24MA4724Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:37:3016,45
8MB488Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:38:3930,09
9MB499Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:2524,73
25MA5025Košťálek MartinHorolezecký klub Choceň8900:39:323,00
14MC5114Krumer MiroslavOstrov4900:40:2780,46
15MC5215Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:3080,19
16MC5316Bielčik JindřichLichkov4000:41:59105,63
26MA5426Šmerda ZdeněkObelix team7700:42:503,00
17MC5517Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:43:0366,35
18MC5618Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:44:2594,37
19MC5719Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:2647,99
20MC5820Wendlig MiroslavLuková5300:52:523,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCRAEX Česká Třebová7500:25:56103,91
2MA22Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:26:3598,99
3MA33Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:26:5097,10
4MA44Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:1094,58
5MB51Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:3491,56
6MJ61Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:27:3891,05
7MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:4290,55
8MA86Dudek MilanNový věk TT Trusnov9100:27:5089,54
9MA97Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:2385,38
10MC101Siegel JosefAC Choceň5800:28:4183,11
11MA118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:5081,98
12MC122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:5181,85
13MB132Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:5781,10
14MA149Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:0580,09
15MA1513Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:0979,58
16MA1610Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:29:1478,95
17MA1711Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:2377,82
18MB183Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:29:2477,69
19MA1912Sejkora KarelAtletika Polička8800:29:3076,94
20MC203Orlich PetrFORD SMC Ústí nad Orlicí6100:29:3176,81
21MC214Svoboda PetrAC Pardubice6000:29:3376,56
22MA2214Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:4275,43
23MA2315Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:5773,53
24MA2416Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:1171,77
25MA2517Šutera JosefAtletika Polička7900:30:3668,62
26MA2618Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:4467,61
27MB274Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:5066,86
28MA2819Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:5666,10
29MJ292Záleský MilanFORT SMC Ústí nad Orlicí9200:31:0964,46
30MA3020Koblic JanOB Vamberk7600:31:1264,08
31MC315Martinák JiříFORT CTC Ústí nad Orlicí6000:31:4360,18
32MA3221Zachař JiříChoceň7200:32:1556,14
33MC336Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:2754,63
34MB345Stříhavka JindřichAC Choceň7100:33:1548,58
35MJ353Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:33:2247,70
36MA3622Marhold LubošChoceň7700:33:4145,31
37MC377Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:33:5343,79
38MC388Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:34:0342,53
39MA3923Boháč JaroslavPolička8500:34:4736,99
40MC409Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:5236,36
41MB416Liška PavelFORT CTC Ústí nad Orlicí6300:35:0634,59
42MB427Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:1333,71
43MC4310Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:35:1433,59
44MC4411Švec MiroslavSokol Potštejn5200:35:2532,20
45MC4512Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:3523,38
46MC4613Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:37:1817,96
47MA4724Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:37:3016,45
48MB488Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:38:397,75
49MB499Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:253,00
50MA5025Košťálek MartinHorolezecký klub Choceň8900:39:323,00
51MC5114Krumer MiroslavOstrov4900:40:273,00
52MC5215Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:303,00
53MC5316Bielčik JindřichLichkov4000:41:593,00
54MA5426Šmerda ZdeněkObelix team7700:42:503,00
55MC5517Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:43:033,00
56MC5618Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:44:253,00
57MC5719Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:263,00
58MC5820Wendlig MiroslavLuková5300:52:523,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA61Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:15:30101,07
2ZA72Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:15:3699,79
3ZB81Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:3999,14
4ZA93Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:3088,24
5ZB102Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:16:4684,81
6ZB113Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:17:3175,19
7ZA124Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:0567,91
8ZA135Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:1266,42
9ZA146Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:18:3561,50
10ZA157Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:19:2550,80
11ZA168Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:3548,66
12ZA179Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:19:3947,81
13ZB184Jetmarová EsterSokol Hylváty Ústí nad Orlicí7000:20:0542,25
14ZA1910Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:20:2238,61
15ZB205Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:20:4633,48
16ZB216Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:21:0828,77
17ZB227Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:21:1527,27
18ZB238Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:1627,06
19ZB249Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:22:0815,94
20ZA2511Špinlerová MonikaOstrov9200:23:563,00
21ZB2610Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:133,00
22ZB2711Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:27:173,00
23ZB2812Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:27:413,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborně organizačně zvládnutý závod,jen jsme zmatení z výsledků nejmanších děvčat,které jsou tři na druhém místě....ale jak jsme viděli v závodě tak tomu rozhodně nebylo.Také se to promítá do celkového bodování a to podle nás je velká chyba......KOS.
horkyzemuchy
Dobrý den, děkujeme za skvělý závod a prosím jen upravit název oddílu. Všude, kde je napsáno atletika Jaroměř prosíme napsat TJ Sokol atletika Jaroměř. Děkujeme moc. Jiří Pour trenér
jiri.pour
Díky panu Jiřímu Pourovi ,že k propozicím na jeho závod v Jaroměři - Josefově připojil i GPS údaje. Konečně člověk,který ví,jak těžké je kolikrát hledat místo konání pro toho,který si již nepamatuje nebo jede k závodu poprvé. Děkuji vám pane Pour !
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód