Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

6.4.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.4.2011
  • zobrazeno již 11x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=85

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20201. Pekelný kilometr-
3.4.20191. Pekelný kilometr137
4.4.20181. Pekelný kilometr104
5.4.20171. Pekelný kilometr133
6.4.20161. Pekelný kilometr151
1.4.20151. Pekelný kilometr85
2.4.20141. Pekelný kilometr130
4.4.20121. Pekelný kilometr113
7.4.20101. Pekelný kilometr81
29.4.20091. Pekelný kilometr80
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1065

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4811
Šimůnek Jan0310
Šimůnek Jan8210
Sejkorová Lenka6310
Pilgr Luděk7610
Vacek Martin699
Borek Petr709
Sadílek Ota469
Serbousková Sára048
Borek Viktor048
Borková Agáta028
Kostřicová Blanka617
Stránská Michaela977
Šimůnková Pavla777
Bureš Josef066
Pirkl Vít106
Radiměřský Karel876
Šimůnek Jan496
Stránská Adéla916
Pávek Jiří696
Jadrný Tomáš046
Červ Miloslav506
Vondra Vojtěch986
Matyášová Jana656
Doucha Jiří716
Preislerová Agáta Nela096
Broulíková Anežka085
Marholdová Aneta075
Kačerovský Michal985
Burešová Markéta045
Sucháčková Karolína085
Gregora Filip025
Gregorová Monika005
Šimůnková Zdena585
Gregora Lukáš085
Stránský Aleš605
Gregorová Michaela045
Koubová Elen094
Černá Markéta704
Buriánek Roman654
Gregorová Anna104
Broulíková Amálie124
Sklenářová Eva814
Brusenbauch Alan114
Adamec Lukáš874
Štichauerová Eliška014
Petrová Štěpánka074
Vacek Michal044
Hrdina Pavel884
Čejková Klára084

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž113Zachová AnetaPeklák team0500:00:470,00
2Ž122Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:480,00
3Ž134Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:480,00
4Ž145Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:540,00
5Ž151Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:060,00
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2114Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:270,00
2M228Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:270,00
3M2617Fedra VojtěchKlepačov0200:01:520,00
4M2126Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:120,00
5M2134Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:130,00
6M2155Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:180,00
7M2162Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:290,00
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2311Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:380,00
2Ž2413Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:470,00
3Ž259Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:490,00
4Ž2710Zachová MarkétaPeklák team0100:01:590,00
5Ž2815Serbousková SáraČeská Třebová0400:02:010,00
6Ž2916Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:050,00
7Ž21012Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:070,00
8Ž2113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:080,00
9Ž2147Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:170,00
10Ž2171Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:02:400,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:310,00
2MM37Zezula AdamAtletika Polička9900:04:040,00
3MM44Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:050,00
4MM56Mužík JanAtletika Polička9800:04:150,00
5MM65Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:190,00
6MM813Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:260,00
7MM1017Fedra FrantišekKlepačov0000:04:290,00
8MM139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:350,00
9MM1414Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:360,00
10MM1516Fedra JakubKlepačov9800:04:460,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM28Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:410,00
2ŽM710Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:250,00
3ŽM93Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:270,00
4ŽM1112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:310,00
5ŽM122Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:320,00
6ŽM161Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:05:190,00
7ŽM1711Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:210,00
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ422Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:460,00
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:250,00
3MJ136Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:530,00
4MJ2432Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:400,00
5MJ2647Novák JanSOU Skalka9300:07:570,00
6MJ4526Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:09:320,00
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:200,00
2MA216Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:05:390,00
3MA348Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:05:390,00
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:470,00
5MA744Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:06:000,00
6MA111Zachař JiříSruby7200:06:500,00
7MA1241Kalous PetrSK Žamberk7700:06:500,00
8MA1455Starý TomášPlastic Cocks8700:06:540,00
9MA1743Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:580,00
10MA1851Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:590,00
11MA2020Gregora ZdenekLanškroun7300:07:110,00
12MA2345Zahálka JanČeská Třebová7600:07:340,00
13MA2554Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:440,00
14MA3113Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:08:110,00
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:490,00
2MB1640Pávek JiříPeklák team6900:06:580,00
3MB1924Stříhavka JindřichAC Choceň7100:07:020,00
4MB3312Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:220,00
5MB364Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:260,00
6MB3757Krátký LubošLanškroun6200:08:340,00
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC819Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:070,00
2MC1053Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:390,00
3MC1536Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:570,00
4MC4335Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:150,00
5MC5128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:240,00
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD222Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:300,00
2MD2738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:010,00
3MD2925Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:090,00
4MD3514Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:250,00
5MD5430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:570,00
6MD5610Rossi OttoHradec Králové4300:12:000,00
7MD5842Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:380,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ398Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:09:060,00
2ŽJ447Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:09:280,00
3ŽJ4727Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:460,00
4ŽJ4958Krátká HanaLanškroun9500:10:020,00
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:280,00
2ZA3223Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:180,00
3ZA3834Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:410,00
4ZA4031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:080,00
5ZA413Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:080,00
6ZA5017Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:10:100,00
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3018Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:100,00
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:08:240,00
3ZB4652Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:360,00
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:030,00
2ŽC4250Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:09:110,00
3ŽC4815Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:590,00
4ŽC5239Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:250,00
5ŽC5337Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:430,00
6ŽC5511Rossi LenkaHradec Králové5400:11:090,00
7ŽC575Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:170,00
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST16ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:510,00
2ST25TopičiTopiči 00:04:520,00
3ST37Iscarex BISCAREX Česká Třebová 00:05:290,00
4ST44SoupeřiSoupeři 00:05:490,00
5ST51SOU-SOŠ Skalka 1SOU-SOŠ Skalka 1 00:06:240,00
6ST63SOU-SOŠ Skalka 3SOU-SOŠ Skalka 3 00:06:530,00
7ST72SOU-SOŠ Skalka 2SOU-SOŠ Skalka 2 00:07:020,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž113Zachová AnetaPeklák team0500:00:470,00
2Ž122Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:480,00
3Ž134Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:480,00
4Ž145Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:540,00
5Ž151Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:060,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:310,00
1ŽM28Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:410,00
2MM37Zezula AdamAtletika Polička9900:04:040,00
3MM44Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:050,00
4MM56Mužík JanAtletika Polička9800:04:150,00
5MM65Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:190,00
2ŽM710Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:250,00
6MM813Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:260,00
3ŽM93Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:270,00
7MM1017Fedra FrantišekKlepačov0000:04:290,00
4ŽM1112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:310,00
5ŽM122Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:320,00
8MM139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:350,00
9MM1414Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:360,00
10MM1516Fedra JakubKlepačov9800:04:460,00
6ŽM161Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:05:190,00
7ŽM1711Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:210,00
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST16ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:510,00
2ST25TopičiTopiči 00:04:520,00
3ST37Iscarex BISCAREX Česká Třebová 00:05:290,00
4ST44SoupeřiSoupeři 00:05:490,00
5ST51SOU-SOŠ Skalka 1SOU-SOŠ Skalka 1 00:06:240,00
6ST63SOU-SOŠ Skalka 3SOU-SOŠ Skalka 3 00:06:530,00
7ST72SOU-SOŠ Skalka 2SOU-SOŠ Skalka 2 00:07:020,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:200,00
2MA216Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:05:390,00
3MA348Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:05:390,00
1MJ422Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:460,00
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:470,00
1MB656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:490,00
5MA744Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:06:000,00
1MC819Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:070,00
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:250,00
2MC1053Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:390,00
6MA111Zachař JiříSruby7200:06:500,00
7MA1241Kalous PetrSK Žamberk7700:06:500,00
3MJ136Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:530,00
8MA1455Starý TomášPlastic Cocks8700:06:540,00
3MC1536Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:570,00
2MB1640Pávek JiříPeklák team6900:06:580,00
9MA1743Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:580,00
10MA1851Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:590,00
3MB1924Stříhavka JindřichAC Choceň7100:07:020,00
11MA2020Gregora ZdenekLanškroun7300:07:110,00
1ZA2133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:280,00
1MD222Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:300,00
12MA2345Zahálka JanČeská Třebová7600:07:340,00
4MJ2432Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:400,00
13MA2554Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:440,00
5MJ2647Novák JanSOU Skalka9300:07:570,00
2MD2738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:010,00
1ŽC2849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:030,00
3MD2925Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:090,00
1ZB3018Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:100,00
14MA3113Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:08:110,00
2ZA3223Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:180,00
4MB3312Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:220,00
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:08:240,00
4MD3514Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:250,00
5MB364Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:260,00
6MB3757Krátký LubošLanškroun6200:08:340,00
3ZA3834Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:410,00
1ŽJ398Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:09:060,00
4ZA4031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:080,00
5ZA413Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:080,00
2ŽC4250Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:09:110,00
4MC4335Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:150,00
2ŽJ447Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:09:280,00
6MJ4526Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:09:320,00
3ZB4652Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:360,00
3ŽJ4727Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:460,00
3ŽC4815Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:590,00
4ŽJ4958Krátká HanaLanškroun9500:10:020,00
6ZA5017Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:10:100,00
5MC5128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:240,00
4ŽC5239Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:250,00
5ŽC5337Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:430,00
5MD5430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:570,00
6ŽC5511Rossi LenkaHradec Králové5400:11:090,00
6MD5610Rossi OttoHradec Králové4300:12:000,00
7ŽC575Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:170,00
7MD5842Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:380,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Přeji hezký den! Nešlo by prosím povolit kopírování obrázků z fotogalerie. Pokud tedy s tím autor souhlasí. V současném provedení mi jsou pouze zobrazit. Neobjevil jsem postup na stažení do PC. Děkuji za odpověď. Petr Borek
jampb
Veskere fotogalerie jsou pristupne take zde: http://iscarex59.rajce.idnes.cz/
team
Děkuji. Jinak jsem chtěl poděkovat i za pozvání pana Magála. Držet v ruce olympijskou medaili, se mi už asi jen tak nepodaří. Dík PB
adelas284

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód