Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní hodinovka na dráze

13.4.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 13.4.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión na Dukle, Pardubice
První start: 16:30 (do 14 km)
Druhý start: 18:10 (14 km a více)

Přihlášky

od 15:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Polytan - 8 drah po celém okruhu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice
Čs. armády 2515, Pardubice
Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať Hodina)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8716 731,00 m102,44
2MA23Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8416 479,00 m99,39
3MA34Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9016 378,00 m98,17
4MA67Kalný PetrAtletika Chrudim8114 739,00 m78,34
5MA99Zachař JiříSruby7214 017,00 m69,60
6MA1010Marhold LubošChoceň7714 015,00 m69,58
7MA1212Krsek PavkaLanškroun7213 409,00 m62,24
8MA1515Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8913 327,00 m61,25
-MA-22Dolog PavolTACL Letohrad85DNF-
Muži B 40-49 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Doucha JiříStart Náchod7115 325,00 m104,66
2MB56Buriánek RomanČeská Třebová6515 303,00 m104,37
3MB88Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6414 300,00 m90,97
Muži C 50-59 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5513 668,00 m103,27
2MC1313Ryzner JanCyklokraus Přelouč5913 341,00 m98,41
3MC1414Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5613 335,00 m98,32
Muži D 60-69 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1816Krumer MiroslavMK Ostrov4912 200,00 m103,81
2MD1917Tučný JanMK Pardubice4711 953,00 m99,69
3MD2018Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211 762,00 m96,50
4MD2119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4311 553,00 m93,01
5MD2421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4910 560,00 m76,42
Muži E 70 let a starší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2220Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4010 719,00 m100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať Hodina)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1624Stříhavková PetraAC Choceň7912 530,00 m100,00
Ženy B 35-44 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB723Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 327,00 m100,00
Ženy C 45-54 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1725Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6312 337,00 m114,60
2ŽC2326Šternerová HanaHradec Králové6310 658,00 m85,40
Ženy D 55 let a starší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2527Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459 300,00 m100,00
Trať Hodina
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8716 731,00 m102,44
2MA23Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8416 479,00 m99,39
3MA34Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9016 378,00 m98,17
1MB45Doucha JiříStart Náchod7115 325,00 m104,66
2MB56Buriánek RomanČeská Třebová6515 303,00 m104,37
4MA67Kalný PetrAtletika Chrudim8114 739,00 m78,34
1ZB723Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 327,00 m100,00
3MB88Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6414 300,00 m90,97
5MA99Zachař JiříSruby7214 017,00 m69,60
6MA1010Marhold LubošChoceň7714 015,00 m69,58
1MC1111Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5513 668,00 m103,27
7MA1212Krsek PavkaLanškroun7213 409,00 m62,24
2MC1313Ryzner JanCyklokraus Přelouč5913 341,00 m98,41
3MC1414Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5613 335,00 m98,32
8MA1515Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8913 327,00 m61,25
1ZA1624Stříhavková PetraAC Choceň7912 530,00 m100,00
1ŽC1725Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6312 337,00 m114,60
1MD1816Krumer MiroslavMK Ostrov4912 200,00 m103,81
2MD1917Tučný JanMK Pardubice4711 953,00 m99,69
3MD2018Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211 762,00 m96,50
4MD2119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4311 553,00 m93,01
1ME2220Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4010 719,00 m100,00
2ŽC2326Šternerová HanaHradec Králové6310 658,00 m85,40
5MD2421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4910 560,00 m76,42
1ZD2527Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459 300,00 m100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8716731,00 m102,44
2MA23Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8416479,00 m99,39
3MA34Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9016378,00 m98,17
4MB45Doucha JiříStart Náchod7115325,00 m85,43
5MB56Buriánek RomanČeská Třebová6515303,00 m85,16
6MA67Kalný PetrAtletika Chrudim8114739,00 m78,34
7MB88Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6414300,00 m73,03
8MA99Zachař JiříSruby7214017,00 m69,60
9MA1010Marhold LubošChoceň7714015,00 m69,58
10MC1111Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5513668,00 m65,38
11MA1212Krsek PavkaLanškroun7213409,00 m62,24
12MC1313Ryzner JanCyklokraus Přelouč5913341,00 m61,42
13MC1414Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5613335,00 m61,35
14MA1515Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8913327,00 m61,25
15MD1816Krumer MiroslavMK Ostrov4912200,00 m47,62
16MD1917Tučný JanMK Pardubice4711953,00 m44,63
17MD2018Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211762,00 m42,32
18MD2119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4311553,00 m39,79
19ME2220Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4010719,00 m29,70
20MD2421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4910560,00 m27,77
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB723Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914327,00 m119,32
2ZA1624Stříhavková PetraAC Choceň7912530,00 m91,82
3ŽC1725Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6312337,00 m88,86
4ŽC2326Šternerová HanaHradec Králové6310658,00 m63,16
5ZD2527Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice459300,00 m42,37

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód