Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

24.4.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 24.4.2011
  • zobrazeno již 15x

Sociální sítě

Místo konání

lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:40 hodin

Přihlášky

žákovské kategorie: 8:45 - 9:45 hodin
dorost a dospělí: do 10:45 hodin

Startovné

dospělí: 20 Kč

Popis tratě

délka: 7,5 km a méně

Ceny pro vítěze

finanční v kategoriích pro dospělé, věcné ve všech kategoriích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Hermann
Lubník 713
561 64 Jablonné nad Orlicí

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

memorial@jablonneno.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3635

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Hübl Radek8817
Krátký František4317
Dostálek Petr6716
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Sadílek Ota4614
Mannlová Jana8014
Stránský Aleš6013
Vítek Miroslav7213
Kalous Petr7713
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Šimůnek Jan8212
Fajfr František7212
Jirásková Eva6412
Hanuš Petr6411
Razým Jan5711
Dostál Ladislav5611
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Borková Agáta0210
Řemínek Matěj8610
Sontáková Lenka9110
Keprtová Miloslava4810
Razým Lukáš7910
Živný Marek919
Purkert Martin909
Moravec Jiří969
Bogdał Roman799
Kozáková Denisa799
Pešava Jan009
Borek Petr709
Martincová Kristýna939
Sejkorová Lenka639
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Vondra Vojtěch988
Boháč Bonifác018
Volf Břetislav528
Hermann Matěj008
Johanidesová Lea898
Faltusová Kateřina998
Moravec Jakub998
Gregora Filip028
Pešavová Eliška038

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 11)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 250 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1243Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:42107,85
2M1356Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:43103,17
3M1467Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:4688,99
4M1718Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:00:4974,99
5M1924Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:00:5070,64
6M11093Petrjánoš OndřejJablonné nad Orlicí0300:00:5165,59
7M11166Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:00:5261,19
8M11245Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:5260,95
9M11344Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:5356,46
10M11451Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:00:5451,83
11M11554Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:00:5451,64
12M11764Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:00:5546,96
13M12194Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:00:5833,20
14M12382Valenta KarelSpartak Letohrad0300:00:5928,43
15M12420Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:00:5928,24
16M12678Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:0023,84
17M12717Mervart MartinTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:0023,66
18M1059Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:0118,98
19M12999Kaplan MichalJablonné nad Orlicí0300:01:0214,16
20M1069Jakub OndřejKrálův Dvůr0400:01:044,98
Nejmladší žákyně I (trať 250 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1119Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:00:41115,59
2Z1568Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:00:4792,65
3Z1650Vanická KateřinaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:00:4791,75
4Z1860Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:4982,31
5Z1055Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:5364,77
6Z11642Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:5461,17
7Z11830Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:5556,67
8Z11973Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:5652,17
9Z12087Hamanová ZuzanaPráskačka 2210300:00:5747,68
10Z10100Rubešová MonikaJablonné nad Orlicí0400:00:5744,53
11Z12272Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:00:5840,48
12Z12596Lauterbachová NikolaAtletika TJ Sokol Žamberk0300:00:5935,08
13Z1065Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:01:0033,28
14Z12823Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:01:0126,54
15Z13071Grusová KarolínaJablonné nad Orlicí0300:01:0222,94
16Z1090Martínková MonikaTěchonín City0400:01:067,20
17Z1070Zonová AmálieAninská 1, Znojmo0400:01:103,00
Nejmladší žáci II (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2122Petiška VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:01:21105,70
2M2235Hermann MatějAletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2499,68
3M2381Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:01:2694,62
4M2747Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:3280,18
5M2976Blažek MichalSokol Hradec Králové0100:01:3573,43
6M21021Mervart VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:01:3571,51
7M21146Brandejský JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3670,06
8M21386Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:3669,10
9M21452Vanický MartinAtletika TJ Sokol Žamberk0000:01:3766,45
10M21563Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:01:3864,29
11M21726Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:4158,03
12M22134Šilar MarekJablonné nad Orlicí0100:01:4744,06
13M22249Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:01:4742,86
Nejmladší žákyně II (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2440Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:26104,10
2Z2536Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2899,54
3Z2657Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:3096,35
4Z2833Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podrkonoší0000:01:3389,05
5Z21139Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3682,21
6Z21625Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:4072,41
7Z21879Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:4170,35
8Z21991Vindušková BarbaraTJ Atletika Albrechtice0100:01:4366,02
9Z22041Štrbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:4365,34
10Z22380Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:097,87
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3188Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:56106,75
2M3229Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:05:0799,56
3M3458Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:1693,69
4M3574Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:2587,81
5M3698Mužík JanAtletika Polička9800:05:3481,94
6M3748Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:3581,28
7M3897Zezula AdamAtletika Polička9900:05:3978,67
8M3983Valenta AdamSpartak Letohrad9800:05:4276,71
9M31053Procházka VojtěchAtletika TJ Sokol Žamberk9900:05:4674,10
10M31111Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:5170,84
11M31277Grundman VáclavAC Choceň9900:06:1753,86
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3131Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podrkonoší9900:02:50109,42
2Z3238Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:0395,40
3Z3385Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:0395,18
4Z3414Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:0890,13
5Z3584Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:03:1779,14
6Z3616Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:2175,10
7Z3715Rudolfská DominikaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:2669,94
8Z3862Koclířová AdélaKB OEZ Letohrad9800:03:3559,84
9Z3937Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:3856,14
10Z31010Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:4152,66
11Z31161Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:03:5536,51
12Z31227Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:03:5932,14
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:06:42104,06
2M4328Horníček PavelJiskra Ústí nad Orlicí9700:06:5498,21
3M4492Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:06:5597,73
4M4589Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:5697,24
5M4895Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:07:1090,41
6M41312Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:07:3478,72
7M417101Veverka MichalVážany9600:08:0364,58
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4375Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:11121,01
2Z41332Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podrkonoší9600:06:2478,99
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51228Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:25102,84
2M52237Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:10:4397,16
Dorostenky (trať 2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ32260Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:31:26107,70
2MJ48256Chalupný VáclavTJ sokol Hradec Králové9300:33:5792,30
Juniorky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10242Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:07:20113,03
2ZJ18229Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:0494,33
3ZJ20231Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:08:0892,63
4ZJ291Barnetová AlenaKUS Jablonné nad Orlicí9300:09:3953,97
Muži A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:09103,22
2MA2298Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:4398,78
3MA3273Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:4998,00
4MA4258Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:0595,91
5MA5212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1994,09
6MA7264Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:26:3691,87
7MA9257Šnobl MartinOlomouc7400:27:2585,48
8MA10288Kopecký JanHvězda Pardubice9000:27:4283,26
9MA11277Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:27:5182,09
10MA12216Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:5481,70
11MA13278Kožnar MarekPSK OLYMP Praha8800:27:5781,31
12MA14274Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:1379,22
13MA15252Mařík JiříMP Žamberk7200:28:2777,40
14MA16201Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:5074,40
15MA17262Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:28:5973,22
16MA18283Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:29:0971,92
17MA19238Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:1271,53
18MA21202Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:3368,79
19MA24214Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:29:5466,05
20MA25222Nikl LukášAC Choceň9100:30:1263,70
21MA26270Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:30:2362,27
22MA27227Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:30:2462,14
23MA31234Sejkora KarelAtletika Polička8800:31:2454,31
24MA34224Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:32:0249,36
25MA35208Purkert MartinStudené CREW9000:32:1048,32
26MA38289Kalous PetrSK Žamberk7700:32:1647,53
27MA40292Hartman KarelOMT Pardubice7700:32:3245,45
28MA41284Gregora ZdenekLanškroun7300:32:3944,53
29MA42267Hejlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:4044,40
30MA43213Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:32:4244,14
31MA47282Živný MarekOrel Orlice9100:33:5634,49
32MA49243Marhold LubošChoceň7700:34:0333,58
33MA54245Marhold PetrChoceň7800:35:1624,06
34MA57203Vanický PetrAtletka TJ sokol Žamberk7300:35:4720,02
35MA64210Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:163,00
36MA65268Mikula PetrStudené CREW9100:39:273,00
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6205Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:25117,92
2MB23250Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:4495,06
3MB29297Stříhavka JindřichAC Choceň7100:30:5487,02
4MB36296Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:1278,06
5MB39211Dostálek PetrASPV Těchonín6700:32:2476,68
6MB44251Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:5972,66
7MB46291Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:1470,94
8MB50200Pour JiříTJ Sokol Atletika Jaroměř7000:34:1164,39
9MB55219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:35:3255,08
10MB56207Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:4054,16
11MB58280Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:36:1550,14
Muži C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8217Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:44116,13
2MC22239Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:29:4395,61
3MC28293Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:30:4788,27
4MC33263Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:31:4781,39
5MC36295Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:1278,53
6MC45254Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:0272,79
7MC51275Dostál LadislavMoravská Třebová5600:34:1764,20
8MC53287Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:35:0358,92
9MC59255Jandejsek ZdeněkStudené6100:36:2149,98
10MC60246Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:36:3148,83
11MC61281Krejsa JosefSokol Nekoř5900:36:5845,74
12MC62249Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:38:2935,31
13MC68248Wendlig MiroslavLuková5300:45:383,00
14MC69235Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:46:423,00
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20232Krátký FrantišekKrálíky4300:29:21114,79
2MD30233Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:31:05103,86
3MD52236Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:3981,35
4MD63261Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4355,69
5MD66285Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:41:0241,07
6MD67240Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:42:0534,44
Muži E (trať 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1286Bielčik JindřichLichkov4000:23:48155,94
2ME2265Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:1744,06
Ženy A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2279Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:06:53102,71
2ZA5218Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:56101,27
3ZA7259Vévodová MartinaAK Perná9000:07:0796,02
4ZA9220Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:1592,20
5ZA11271Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:3184,55
6ZA14223Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5175,00
7ZA16215Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5672,61
8ZA19276Fialová MartinaSK Kolářka Praha8700:08:0767,36
9ZA22290Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:2857,32
10ZA23209Benedová LenkaSK Srch8500:08:3155,89
11ZA25244Marholdová LucieChoceň8300:08:3753,03
12ZA26272Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:08:4449,68
13ZA27225Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:2331,05
-ZA-266Komrsková MartinaLanškroun79DNF-
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12269Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:33126,27
2ZB15226Pešavová JitkaJablonné nad Orlicí7400:07:55109,36
3ZB21204Vanická BlankaAtletika TJ sokol Žamberk7200:08:2497,73
4ZB24230Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:3692,91
5ZB28247Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:3469,63
6ZB30221Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:46124,16
7ZB31253Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:5073,73
8ZB32241Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:12:2775,84
Trať 250 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1119Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:00:41115,59
1M1243Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:42107,85
2M1356Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:43103,17
3M1467Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:4688,99
2Z1568Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:00:4792,65
3Z1650Vanická KateřinaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:00:4791,75
4M1718Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:00:4974,99
4Z1860Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:4982,31
5M1924Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:00:5070,64
6M11093Petrjánoš OndřejJablonné nad Orlicí0300:00:5165,59
7M11166Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:00:5261,19
8M11245Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:5260,95
9M11344Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:5356,46
10M11451Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:00:5451,83
11M11554Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk0300:00:5451,64
6Z11642Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:5461,17
12M11764Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:00:5546,96
7Z11830Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:5556,67
8Z11973Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:5652,17
9Z12087Hamanová ZuzanaPráskačka 2210300:00:5747,68
13M12194Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:00:5833,20
11Z12272Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:00:5840,48
14M12382Valenta KarelSpartak Letohrad0300:00:5928,43
15M12420Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:00:5928,24
12Z12596Lauterbachová NikolaAtletika TJ Sokol Žamberk0300:00:5935,08
16M12678Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:0023,84
17M12717Mervart MartinTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:0023,66
14Z12823Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:01:0126,54
19M12999Kaplan MichalJablonné nad Orlicí0300:01:0214,16
15Z13071Grusová KarolínaJablonné nad Orlicí0300:01:0222,94
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3188Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:56106,75
2M3229Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:05:0799,56
1Z4375Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:11121,01
3M3458Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:1693,69
4M3574Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:2587,81
5M3698Mužík JanAtletika Polička9800:05:3481,94
6M3748Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:3581,28
7M3897Zezula AdamAtletika Polička9900:05:3978,67
8M3983Valenta AdamSpartak Letohrad9800:05:4276,71
9M31053Procházka VojtěchAtletika TJ Sokol Žamberk9900:05:4674,10
10M31111Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:5170,84
11M31277Grundman VáclavAC Choceň9900:06:1753,86
2Z41332Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podrkonoší9600:06:2478,99
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:06:42104,06
1ZA2279Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:06:53102,71
2M4328Horníček PavelJiskra Ústí nad Orlicí9700:06:5498,21
3M4492Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:06:5597,73
4M4589Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:5697,24
2ZA5218Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:56101,27
3ZA7259Vévodová MartinaAK Perná9000:07:0796,02
5M4895Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:07:1090,41
4ZA9220Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:1592,20
1ZJ10242Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:07:20113,03
5ZA11271Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:3184,55
1ZB12269Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:33126,27
6M41312Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:07:3478,72
6ZA14223Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5175,00
2ZB15226Pešavová JitkaJablonné nad Orlicí7400:07:55109,36
7ZA16215Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5672,61
7M417101Veverka MichalVážany9600:08:0364,58
2ZJ18229Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:0494,33
8ZA19276Fialová MartinaSK Kolářka Praha8700:08:0767,36
3ZJ20231Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:08:0892,63
3ZB21204Vanická BlankaAtletika TJ sokol Žamberk7200:08:2497,73
9ZA22290Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:2857,32
10ZA23209Benedová LenkaSK Srch8500:08:3155,89
4ZB24230Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:3692,91
11ZA25244Marholdová LucieChoceň8300:08:3753,03
12ZA26272Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:08:4449,68
13ZA27225Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:2331,05
5ZB28247Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:3469,63
4ZJ291Barnetová AlenaKUS Jablonné nad Orlicí9300:09:3953,97
6ZB30221Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:46124,16
7ZB31253Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:5073,73
8ZB32241Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:12:2775,84
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51228Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:25102,84
2M52237Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:10:4397,16
Trať 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1286Bielčik JindřichLichkov4000:23:48155,94
2ME2265Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:42:1744,06
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:09103,22
2MA2298Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:4398,78
3MA3273Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:4998,00
4MA4258Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:0595,91
5MA5212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1994,09
1MB6205Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:25117,92
6MA7264Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:26:3691,87
1MC8217Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:44116,13
7MA9257Šnobl MartinOlomouc7400:27:2585,48
8MA10288Kopecký JanHvězda Pardubice9000:27:4283,26
9MA11277Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:27:5182,09
10MA12216Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:5481,70
11MA13278Kožnar MarekPSK OLYMP Praha8800:27:5781,31
12MA14274Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:1379,22
13MA15252Mařík JiříMP Žamberk7200:28:2777,40
14MA16201Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:5074,40
15MA17262Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:28:5973,22
16MA18283Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:29:0971,92
17MA19238Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:1271,53
1MD20232Krátký FrantišekKrálíky4300:29:21114,79
18MA21202Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:3368,79
2MC22239Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:29:4395,61
2MB23250Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:4495,06
19MA24214Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:29:5466,05
20MA25222Nikl LukášAC Choceň9100:30:1263,70
21MA26270Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:30:2362,27
22MA27227Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:30:2462,14
3MC28293Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:30:4788,27
3MB29297Stříhavka JindřichAC Choceň7100:30:5487,02
2MD30233Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:31:05103,86
23MA31234Sejkora KarelAtletika Polička8800:31:2454,31
1MJ32260Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:31:26107,70
4MC33263Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:31:4781,39
24MA34224Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:32:0249,36
25MA35208Purkert MartinStudené CREW9000:32:1048,32
4MB36296Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:1278,06
5MC36295Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:1278,53
26MA38289Kalous PetrSK Žamberk7700:32:1647,53
5MB39211Dostálek PetrASPV Těchonín6700:32:2476,68
27MA40292Hartman KarelOMT Pardubice7700:32:3245,45
28MA41284Gregora ZdenekLanškroun7300:32:3944,53
29MA42267Hejlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:4044,40
30MA43213Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:32:4244,14
6MB44251Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:5972,66
6MC45254Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:0272,79
7MB46291Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:1470,94
31MA47282Živný MarekOrel Orlice9100:33:5634,49
2MJ48256Chalupný VáclavTJ sokol Hradec Králové9300:33:5792,30
32MA49243Marhold LubošChoceň7700:34:0333,58
8MB50200Pour JiříTJ Sokol Atletika Jaroměř7000:34:1164,39
7MC51275Dostál LadislavMoravská Třebová5600:34:1764,20
3MD52236Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:3981,35
8MC53287Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:35:0358,92
33MA54245Marhold PetrChoceň7800:35:1624,06
9MB55219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:35:3255,08
10MB56207Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:4054,16
34MA57203Vanický PetrAtletka TJ sokol Žamberk7300:35:4720,02
11MB58280Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:36:1550,14
9MC59255Jandejsek ZdeněkStudené6100:36:2149,98
10MC60246Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:36:3148,83
11MC61281Krejsa JosefSokol Nekoř5900:36:5845,74
12MC62249Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:38:2935,31
4MD63261Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4355,69
35MA64210Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:163,00
36MA65268Mikula PetrStudené CREW9100:39:273,00
5MD66285Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:41:0241,07
6MD67240Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:42:0534,44
13MC68248Wendlig MiroslavLuková5300:45:383,00
14MC69235Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:46:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:09103,22
2MA2298Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:4398,78
3MA3273Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:4998,00
4MA4258Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:0595,91
5MA5212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1994,09
6MB6205Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2593,31
7MA7264Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:26:3691,87
8MC8217Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:4490,83
9MA9257Šnobl MartinOlomouc7400:27:2585,48
10MA10288Kopecký JanHvězda Pardubice9000:27:4283,26
11MA11277Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:27:5182,09
12MA12216Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:5481,70
13MA13278Kožnar MarekPSK OLYMP Praha8800:27:5781,31
14MA14274Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:1379,22
15MA15252Mařík JiříMP Žamberk7200:28:2777,40
16MA16201Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:5074,40
17MA17262Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:28:5973,22
18MA18283Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:29:0971,92
19MA19238Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:1271,53
20MD20232Krátký FrantišekKrálíky4300:29:2170,35
21MA21202Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:3368,79
22MC22239Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:29:4367,49
23MB23250Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:4467,35
24MA24214Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:29:5466,05
25MA25222Nikl LukášAC Choceň9100:30:1263,70
26MA26270Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:30:2362,27
27MA27227Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:30:2462,14
28MC28293Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:30:4759,14
29MB29297Stříhavka JindřichAC Choceň7100:30:5458,23
30MD30233Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:31:0556,79
31MA31234Sejkora KarelAtletika Polička8800:31:2454,31
32MJ32260Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:31:2654,05
33MC33263Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:31:4751,31
34MA34224Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:32:0249,36
35MA35208Purkert MartinStudené CREW9000:32:1048,32
36MB36296Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:1248,05
36MC36295Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:1248,05
38MA38289Kalous PetrSK Žamberk7700:32:1647,53
39MB39211Dostálek PetrASPV Těchonín6700:32:2446,49
40MA40292Hartman KarelOMT Pardubice7700:32:3245,45
41MA41284Gregora ZdenekLanškroun7300:32:3944,53
42MA42267Hejlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:4044,40
43MA43213Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:32:4244,14
44MB44251Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:5941,93
45MC45254Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:0241,53
46MB46291Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:1439,97
47MA47282Živný MarekOrel Orlice9100:33:5634,49
48MJ48256Chalupný VáclavTJ sokol Hradec Králové9300:33:5734,36
49MA49243Marhold LubošChoceň7700:34:0333,58
50MB50200Pour JiříTJ Sokol Atletika Jaroměř7000:34:1132,54
51MC51275Dostál LadislavMoravská Třebová5600:34:1731,75
52MD52236Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:3928,89
53MC53287Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:35:0325,76
54MA54245Marhold PetrChoceň7800:35:1624,06
55MB55219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:35:3221,97
56MB56207Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:4020,93
57MA57203Vanický PetrAtletka TJ sokol Žamberk7300:35:4720,02
58MB58280Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:36:1516,37
59MC59255Jandejsek ZdeněkStudené6100:36:2115,58
60MC60246Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:36:3114,28
61MC61281Krejsa JosefSokol Nekoř5900:36:5810,76
62MC62249Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:38:293,00
63MD63261Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:433,00
64MA64210Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:163,00
65MA65268Mikula PetrStudené CREW9100:39:273,00
66MD66285Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:41:023,00
67MD67240Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:42:053,00
68MC68248Wendlig MiroslavLuková5300:45:383,00
69MC69235Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:46:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2279Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:06:53102,71
2ZA5218Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:56101,27
3ZA7259Vévodová MartinaAK Perná9000:07:0796,02
4ZA9220Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:1592,20
5ZJ10242Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:07:2089,81
6ZA11271Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:3184,55
7ZB12269Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:3383,60
8ZA14223Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5175,00
9ZB15226Pešavová JitkaJablonné nad Orlicí7400:07:5573,09
10ZA16215Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5672,61
11ZJ18229Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:0468,79
12ZA19276Fialová MartinaSK Kolářka Praha8700:08:0767,36
13ZJ20231Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:08:0866,88
14ZB21204Vanická BlankaAtletika TJ sokol Žamberk7200:08:2459,24
15ZA22290Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:2857,32
16ZA23209Benedová LenkaSK Srch8500:08:3155,89
17ZB24230Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:3653,50
18ZA25244Marholdová LucieChoceň8300:08:3753,03
19ZA26272Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:08:4449,68
20ZA27225Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:2331,05
21ZB28247Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:3425,80
22ZJ291Barnetová AlenaKUS Jablonné nad Orlicí9300:09:3923,41
23ZB30221Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:4620,06
24ZB31253Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:5018,15
25ZB32241Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:12:273,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den. Prosím touto cestou o opravu jména závodníka. V kategorii Nejmladší žáci II [500 m] je na 11. místě č. 26 chybně uveden Matěj Hejrlík místo správného Matěj Hejkrlík (ročník 2000 oddíl TJ Jiskra Králíky). Díky tomuto omylu se tento závod synovi nepočítá do jeho statistiky. Děkuji předem za opravu. Martin Hejkrlík
hejkrlik
Diky za upozorneni, Hejkrlik opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód