hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Javorkou

30.4.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 30.4.2011
  • zobrazeno již 20x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

městský park Javorka, Česká Třebová
9:30 - 12:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí - 50 Kč
děti a dorost - 20 Kč

Popis tratě

délka: 6 km a méně
Tratě v parku mají poměrně zvlněný profil a jsou vedeny po písčitých cestách a zámkové dlažbě.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK ISCAREX Česká Třebová
tel. 465 530 214

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4898

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4820
Vacek Martin6920
Hübl Radek8818
Sadílek Ota4617
Stránská Adéla9116
Horáček Michal7516
Vondra Vojtěch9816
Jirásková Eva6415
Kalous Petr7715
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Šimůnek Jan4914
Stránská Michaela9714
Červ Miloslav5014
Razým Jan5713
Ducháček Bedřich5913
Kebrle Milan7512
Bielčik Jindřich4012
Vytlačilová Lenka8412
Matyášová Jana6512
Borek Petr7011
Smolák Petr9411
Záveský Filip9311
Šimůnek Jan0311
Čechal Jaroslav6111
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Dušková Lenka8011
Šafář Jaroslav5111
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Klášterecký Tomáš8111
Neruda Miroslav5610
Zajíc Jan5310
Černá Kristýna9310
Vinduška Petr9310
Hajzlerová Jana6610
Krňávek Vojtěch5410
Dobšíček Pavel8010
Klaclová Šárka9310
Gregora Filip0210
Smoláková Jiřina6910
Mannlová Jana8010
Burešová Markéta0410
Wendlig Miroslav5310
Martincová Kristýna9310
Sejkorová Lenka639
Smolák Bedřich039

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 13)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C133Boháč PankrácAC Choceň0600:00:37-
2C14132Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:39-
3C1655Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:42-
4C1872Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:46-
5C1102Jelínek JakubČeská Třebová0700:00:47-
6C111136Lána Matějneregistrován0600:00:47-
7C11262Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:49-
8C117114Škop Jonᚊachový oddíl Dolní Kocbeře0600:00:53-
9C121130Motyčka Matyáš-0800:00:55-
10C12561Blaško FilipČeská Třebová0800:01:04-
11C12671Zahálka JanČeská Třebová0800:01:05-
12C127141Felgr Tomášneregistrován0700:01:06-
13C128134Olexa Davidneregistrován0800:01:06-
14C129125Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:09-
15C13096Kyncl Jakub-0900:01:22-
16C13181Metelka TomášHradec Králové0800:01:23-
17C132119Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:31-
18C133109Gregor Jiříneregistrován0600:01:34-

Dívky r. 2006 a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113127Marholdová AnetaChoceň0700:00:50-
2D11475Skalická MagdalénaLanškroun0600:00:50-
3D115120Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:00:51-
4D11895Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:53-
5D120126Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:55-
6D12252Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:59-
7D12494Nováková PavlínaNymburk0700:01:02-
8D1346Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:37-
9D135140Felgrová Lucieneregistrována0900:01:48-
10D136139Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:50-
11D137131Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:01:51-
12D13891Kynclová SofieČeská Třebová0800:01:59-
13D139108Šmídová Viktorieneregistrována0900:02:00-

Žáci r. 04-05 (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2747Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:20-
2C2839Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:21-
3C2988Havlík JanFC Zbrojovka Brno0400:01:22-
4C21136Velecký VojtěchAtletika Svitavy0400:01:25-
5C213116Procházka TomášSokol Hnátnice0400:01:29-
6C21569Mísař AdamMŠ Habrmanova Č. T.0400:01:31-
7C21726Gregor JanISCAREX Česká Třebová0400:01:32-
8C22028Kugler JakubAtletika Svitavy0400:01:35-
9C2211Jelínek MatoušČeská Třebová0500:01:36-
10C22251Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:38-
11C22574Klusoň FilipTJ - Svitavy0500:01:40-
12C227112Hacura LukášSeloutky0500:01:42-
13C23093Verner Jakubneregistrován0400:01:46-
14C23111Velebný VojtěchLanškroun0500:01:47-
15C23354Svoboda JáchymTJ - Svitavy0500:01:51-
16C24227Zachař MichalAtletika Svitavy0500:02:29-
17C24332Špajs PetrDlouhá Třebová0500:02:44-

Žáci r. 02-03 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1145Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:22112,71
2M134Boháč ServácAC Choceň0200:01:27101,73
3M1715Zeman OndřejTJ Svitavy0200:01:3485,55
4M18107Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3583,25
5M1997Němec JanSokol Atletika Jaroměr0200:01:3680,28
6M11084Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:3679,20
7M11122Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:3778,35
8M11267Fedra VojtěchKlepačov0200:01:3777,47
9M11486Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:01:4169,07
10M115117Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:4168,33
11M11618Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:4167,69
12M11778Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:4267,14
13M1197Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:4461,80
14M12059Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:4656,75
15M12141Blaško PetrČeská Třebová0200:01:4755,83
16M123111Novák MatějVysoké Mýto0300:01:4851,71
17M12423Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:4950,65
18M12557Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:01:5047,85
19M12638Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:01:5244,46
20M127106Pytlík MichalTJ - Svitavy0300:01:5341,88
21M128128Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:5731,66
22M12987Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:0123,74
23M13331Kysela BohumírČeská Třebová0300:02:0415,83

Žákyně r. 02-03 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12102Pourová AlžbětaSokol atletika Jaroměř0200:01:24109,70
2Z1473Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:01:2996,68
3Z1580Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:3193,62
4Z1640Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:01:3389,29
5Z11349Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:3877,90
6Z11833Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:4268,31
7Z12216Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4756,64
8Z13083Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:0125,20
9Z13164Krušinová JanaTJ Svitavy0300:02:0124,54
10Z13250Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:02:0222,25
11Z13453Svobodová VendulaTJ Svitavy0300:02:0515,82

Žáci r. 00-01 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21105Petiška VojtěchSokol atletika Jaroměř0000:03:13100,78
2M22122Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:14100,06
3M235Boháč BonifácAC Choceň0100:03:1599,16
4M2424Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1598,83
5M2779Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:03:2885,84
6M2866Fedra FrantišekKlepačov0000:03:2885,12
7M210110Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:3479,31
8M21117Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3478,92
9M21360Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:03:3875,49
10M21448Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:4270,84
11M21737Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:5953,64
12M21990Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:0645,71

Žákyně r. 00-01 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2546Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:20104,31
2Z2663Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:2599,68
3Z2921Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2896,00
4Z212121Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3688,99
5Z215129Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4877,15
6Z21620Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:5371,96
7Z21812Karalová LenkaTJ Svitavy0000:04:0461,16
8Z220115Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:1946,64
9Z22113Bártová SabinaTJ Svitavy0000:04:4917,34
10Z22289Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:569,77

Mladší žáci r. 98-99 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31200Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:04101,45
2M3243Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:05100,50
3M34133Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:0898,05
4M35195Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:04:0997,42
5M36137Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:1393,97
6M37144Mužík JanAtletika Polička9800:04:2881,66
7M311199Zezula AdamAtletika Polička9900:04:3774,18
8M312197Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:04:3873,42
9M31398Němec JaroslavSokol atletika Jaroměř9900:04:4270,00
10M315142Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:04:4964,55
11M31625Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:4964,26
12M32077Pospíšil DavidTJ Rychnov na Moravě9900:05:1146,38

Mladší žákyně r. 98-99 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38123Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:29103,21
2Z39103Hypešová NatálieSokol atletika Jaroměř9900:04:3598,84
3Z31099Rudolfská DominikaSokol atletika Jaroměř9900:04:3797,95
4Z314101Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:4691,36
5Z31819Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:0179,75
6Z319100Cejnarová EliškaSokol atletika Jaroměř9900:05:1073,71
7Z32114Jansová LucieTJ Svitavy9900:05:1669,20
8Z322196Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:05:4646,98

Starší žáci r. 96-97 (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45143Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:09:03107,48
2M47104Petiška OndřejSokol atletika Jaroměř9700:09:4592,52

Starší žákyně r. 96-97 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43118Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:06100,00

Dorostenci r. 94-95 (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51138Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:44108,24
2M52145Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:07:57103,16
3M53124Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:3288,60
4M54135Polák ŠtěpánAC Choceň9500:08:5379,63

Dorostenky r. 94-95 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z517198Krátká HanaLanškroun9500:05:01100,00

Junioři 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2142Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:23:41103,61
2MJ2662Bednář PetrDolní Čermná9300:24:1099,64
3MJ2716Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:24:3196,76

Juniorky 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5169Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:27:41112,25
2ZJ6338Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:30:2094,27
3ZJ6433Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:30:2793,48
4ZJ728Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:31:5184,01

Muži A 20-39 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:33104,19
2MA261Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:55100,49
3MA363Schejbal OldřichOlfin Car-Vella Trutnov9100:20:2695,32
4MA432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:3494,10
5MA685Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:0189,58
6MA768Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:2685,42
7MA881Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:3384,26
8MA960Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:4082,97
9MA1175Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:4682,01
10MA1292Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:0778,44
11MA1417Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:2575,54
12MA1557Šutera JosefAtletika Polička7900:22:3274,40
13MA1697Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:22:4172,83
14MA1998Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:23:2365,76
15MA2340Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:5161,16
16MA2830Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:24:5450,65
17MA3293Gregora ZdenekLanškroun7300:25:2046,27
18MA3343Boháč JaroslavPolička8500:25:3044,60
19MA3834Havelka MiloslavISCAREX Team8000:26:0039,60
20MA3988Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:26:0938,13
21MA4136Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:1337,42
22MA4439Marhold LubošChoceň7700:26:2535,41
23MA45101Marhold PetrChoceň7800:26:3334,05
24MA4918Skalický MartinLanškroun7700:27:3224,29
25MA5487Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:2215,83
-MA-78Dobšíček PavelSK Hronov80DNF-

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB526Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:43114,98
2MB1752Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:4297,29
3MB2267Stříhavka JindřichAC Choceň7100:23:4687,73
4MB3051Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:1574,48
5MB347Hermann TomášSokol Jablonné nad Orlicí6800:25:4370,40
6MB3525Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:5069,23
7MB5241Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:5550,75

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1394Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:10107,08
2MC1891Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:0998,47
3MC2084Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:23:3794,46
4MC2996Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:1280,56
5MC4259Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:1970,84
6MC4824Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:2661,12
7MC53102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1054,77
8MC5570Sedlák JiříPřelouč5800:28:2952,00
9MC5974Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:0746,45
10MC7064Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:3924,37
11MC7347Wendlig MiroslavLuková5300:32:3116,83

Muži D 60-69 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2545Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:54117,17
2MD3658Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:55101,83
3MD5677Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:3881,00
4MD6256Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:1868,23
5MD7531Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:2444,49

Muži E 70 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6990Bielčik JindřichLichkov4000:31:24108,23
2ME71189Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:50105,59
3ME7944Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:35:0186,18

Ženy A 20-34 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3114Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:19104,43
2ZA3799Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:25:5799,57
3ZA4348Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2496,00
4ZA505Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3387,20
5ZA571Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5177,05
6ZA5866Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:5476,73
7ZA612Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:1566,27
8ZA6529Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:30:3763,48
9ZA6665Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:1059,19
10ZA76100Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:33:3440,64
-ZA-49Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1021Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:43119,98
2ZB244Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:54101,90
3ZB4628Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:4678,12
4ZB4783Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:1374,32
5ZB6035Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:2755,82
6ZB6837Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:1740,70
7ZB7723Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:3821,10
8ZB8273Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:36:263,00

Ženy C 45-54 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4095Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:09134,12
2ZC7472Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:33:0889,83
3ZC8080Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:1876,05
4ZC8182Šternerová HanaHradec Králové6300:35:5771,97
5ZC8311Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:2156,74

Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6713Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:12108,36
2ZD7815Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:5591,64

Lidový běh (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB664Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:09:15-
2LB812Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:54-
3LB962Plíva RomanSokol Česká Třebová8200:10:03-
4LB1065Boháč BonifácAC Choceň0100:10:20-
5LB1166Boháč ServácAC Choceň0200:11:04-
6LB1211Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:11:06-
7LB1320Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:11:09-
8LB149Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:11:11-
9LB1530Fedra FrantišekKlepačov0000:11:39-
10LB1622Pospíšil DavidTJ Rychnov na Moravě9900:11:40-
11LB1747Glaser VáclavČeská Třebová7000:11:41-
12LB1852Glaserová EliškaČeská Třebová9700:11:42-
13LB194Stříhavka JindřichAC Choceň0000:11:59-
14LB2045Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:59-
15LB2163Veselská LenkaSokol Ústí nad Orlicí8500:12:10-
16LB2218Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:12:25-
17LB2339Razým OndřejStiga running club Rybník8600:12:59-
18LB2437Němec JiříStiga running club Rybník8500:13:00-
19LB2567Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:14-
20LB2640Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:13:14-
21LB2716Metelková MichaelaHradec Králové0500:13:19-
22LB286Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:13:21-
23LB2936Fedra VojtěchKlepačov0200:13:49-
24LB3029Kalinová LidmilaČeská Třebová5000:14:39-
25LB313Stříhavková EliškaAC Choceň0200:14:44-
26LB3215Stříhavková PetraAC Choceň7900:14:44-
27LB335Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:50-
28LB3444Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:15:31-
29LB3541Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:15:32-

Vozíčkáři (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H02323Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:01-

H1 - dívky (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1719Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:45-
2H11614Kopistová VěraÚSP Žampach5800:00:52-

H2 - chlapci (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2118Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:00:32-
2H2222Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:00:32-
3H251Starenko LubošÚSP Žampach 00:00:42-
4H2916Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:46-
5H21917Gregora MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:55-

H3 - dívky (trať 0,35 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

H4 - chlapci (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4120Šotola MiroslavZákladní škola speciální Lanškroun 00:01:00-
2H423Kovář PavelÚSP Žampach7200:01:06-
3H437Syka ŠtěpánZŠ Speciální Lanškroun 00:01:11-
4H442Kovář RadekÚSP Žampach6900:01:14-
5H456Volf ZdenekÚSP Žampach 00:01:18-
6H4165Plevka JáchymÚSP Žampach 00:01:31-
7H4234Cinfeld JiříÚSP Žampach 00:01:39-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2118Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:00:32-
2H2222Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:00:32-
1C133Boháč PankrácAC Choceň0600:00:37-
2C14132Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:39-
3H251Starenko LubošÚSP Žampach 00:00:42-
3C1655Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:42-
1H1719Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:45-
4C1872Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:46-
4H2916Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:46-
5C1102Jelínek JakubČeská Třebová0700:00:47-
6C111136Lána Matějneregistrován0600:00:47-
7C11262Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:49-
1D113127Marholdová AnetaChoceň0700:00:50-
2D11475Skalická MagdalénaLanškroun0600:00:50-
3D115120Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:00:51-
2H11614Kopistová VěraÚSP Žampach5800:00:52-
8C117114Škop Jonᚊachový oddíl Dolní Kocbeře0600:00:53-
4D11895Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:53-
5H21917Gregora MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:55-
5D120126Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:55-
9C121130Motyčka Matyáš-0800:00:55-
6D12252Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:59-
1H02323Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:01-
7D12494Nováková PavlínaNymburk0700:01:02-
10C12561Blaško FilipČeská Třebová0800:01:04-
11C12671Zahálka JanČeská Třebová0800:01:05-
12C127141Felgr Tomášneregistrován0700:01:06-
13C128134Olexa Davidneregistrován0800:01:06-
14C129125Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:09-
15C13096Kyncl Jakub-0900:01:22-
16C13181Metelka TomášHradec Králové0800:01:23-
17C132119Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:31-
18C133109Gregor Jiříneregistrován0600:01:34-
8D1346Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:37-
9D135140Felgrová Lucieneregistrována0900:01:48-
10D136139Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:50-
11D137131Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:01:51-
12D13891Kynclová SofieČeská Třebová0800:01:59-
13D139108Šmídová Viktorieneregistrována0900:02:00-

Trať 0,35 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4120Šotola MiroslavZákladní škola speciální Lanškroun 00:01:00-
2H423Kovář PavelÚSP Žampach7200:01:06-
3H437Syka ŠtěpánZŠ Speciální Lanškroun 00:01:11-
4H442Kovář RadekÚSP Žampach6900:01:14-
5H456Volf ZdenekÚSP Žampach 00:01:18-
1D2656Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:20-
1C2747Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:20-
2C2839Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:21-
3C2988Havlík JanFC Zbrojovka Brno0400:01:22-
2D21044Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:25-
4C21136Velecký VojtěchAtletika Svitavy0400:01:25-
3D21258Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:01:26-
5C213116Procházka TomášSokol Hnátnice0400:01:29-
4D21482Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:29-
6C21569Mísař AdamMŠ Habrmanova Č. T.0400:01:31-
6H4165Plevka JáchymÚSP Žampach 00:01:31-
7C21726Gregor JanISCAREX Česká Třebová0400:01:32-
5D21865Chlupová LucieAtletika Svitavy0400:01:35-
6D219113Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:01:35-
8C22028Kugler JakubAtletika Svitavy0400:01:35-
9C2211Jelínek MatoušČeská Třebová0500:01:36-
10C22251Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:38-
7H4234Cinfeld JiříÚSP Žampach 00:01:39-
7D22429Petrželová KarolínaAtletika Svitavy0400:01:40-
11C22574Klusoň FilipTJ - Svitavy0500:01:40-
8D22642Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:01:41-
12C227112Hacura LukášSeloutky0500:01:42-
9D22835Velecká IvanaAtletika Svitavy0500:01:43-
10D22968Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:01:45-
13C23093Verner Jakubneregistrován0400:01:46-
14C23111Velebný VojtěchLanškroun0500:01:47-
11D23230Hnátová ViktorieAtletika Svitavy0500:01:48-
15C23354Svoboda JáchymTJ - Svitavy0500:01:51-
12D23476Skalická PavlaLanškroun0400:01:56-
13D23585Hylenová RomanaJUDO Česká Třebová0500:01:57-
14D2369Motlová KateřinaSvitavy0500:01:58-
15D2378Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:59-
16D23834Gregorová Nela-0500:02:00-
17D23992Jurková VeronikaČeská Třebová0500:02:00-
18D24010Horáková EliškaTJ - Svitavy0500:02:01-
19D24170Zahálková LucieČeská Třebová0500:02:11-
16C24227Zachař MichalAtletika Svitavy0500:02:29-
17C24332Špajs PetrDlouhá Třebová0500:02:44-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1145Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:22112,71
1Z12102Pourová AlžbětaSokol atletika Jaroměř0200:01:24109,70
2M134Boháč ServácAC Choceň0200:01:27101,73
2Z1473Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:01:2996,68
3Z1580Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:3193,62
4Z1640Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:01:3389,29
3M1715Zeman OndřejTJ Svitavy0200:01:3485,55
4M18107Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3583,25
5M1997Němec JanSokol Atletika Jaroměr0200:01:3680,28
6M11084Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:3679,20
7M11122Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:3778,35
8M11267Fedra VojtěchKlepačov0200:01:3777,47
5Z11349Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:3877,90
9M11486Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:01:4169,07
10M115117Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:4168,33
11M11618Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:4167,69
12M11778Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:4267,14
6Z11833Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:4268,31
13M1197Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:4461,80
14M12059Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:4656,75
15M12141Blaško PetrČeská Třebová0200:01:4755,83
7Z12216Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4756,64
16M123111Novák MatějVysoké Mýto0300:01:4851,71
17M12423Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:4950,65
18M12557Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:01:5047,85
19M12638Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:01:5244,46
20M127106Pytlík MichalTJ - Svitavy0300:01:5341,88
21M128128Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:5731,66
22M12987Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:0123,74
8Z13083Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:0125,20
9Z13164Krušinová JanaTJ Svitavy0300:02:0124,54
10Z13250Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:02:0222,25
23M13331Kysela BohumírČeská Třebová0300:02:0415,83
11Z13453Svobodová VendulaTJ Svitavy0300:02:0515,82

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21105Petiška VojtěchSokol atletika Jaroměř0000:03:13100,78
2M22122Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:14100,06
3M235Boháč BonifácAC Choceň0100:03:1599,16
4M2424Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1598,83
1Z2546Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:20104,31
2Z2663Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:2599,68
5M2779Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:03:2885,84
6M2866Fedra FrantišekKlepačov0000:03:2885,12
3Z2921Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2896,00
7M210110Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:3479,31
8M21117Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3478,92
4Z212121Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3688,99
9M21360Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:03:3875,49
10M21448Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:4270,84
5Z215129Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4877,15
6Z21620Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:5371,96
11M21737Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:5953,64
7Z21812Karalová LenkaTJ Svitavy0000:04:0461,16
12M21990Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:0645,71
8Z220115Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:1946,64
9Z22113Bártová SabinaTJ Svitavy0000:04:4917,34
10Z22289Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:569,77

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31200Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:04101,45
2M3243Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:05100,50
1Z43118Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:06100,00
3M34133Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:0898,05
4M35195Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:04:0997,42
5M36137Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:1393,97
6M37144Mužík JanAtletika Polička9800:04:2881,66
1Z38123Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:29103,21
2Z39103Hypešová NatálieSokol atletika Jaroměř9900:04:3598,84
3Z31099Rudolfská DominikaSokol atletika Jaroměř9900:04:3797,95
7M311199Zezula AdamAtletika Polička9900:04:3774,18
8M312197Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:04:3873,42
9M31398Němec JaroslavSokol atletika Jaroměř9900:04:4270,00
4Z314101Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:4691,36
10M315142Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:04:4964,55
11M31625Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:4964,26
1Z517198Krátká HanaLanškroun9500:05:01100,00
5Z31819Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:0179,75
6Z319100Cejnarová EliškaSokol atletika Jaroměř9900:05:1073,71
12M32077Pospíšil DavidTJ Rychnov na Moravě9900:05:1146,38
7Z32114Jansová LucieTJ Svitavy9900:05:1669,20
8Z322196Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:05:4646,98

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51138Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:44108,24
2M52145Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:07:57103,16
3M53124Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:3288,60
4M54135Polák ŠtěpánAC Choceň9500:08:5379,63
1M45143Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:09:03107,48
1LB664Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:09:15-
2M47104Petiška OndřejSokol atletika Jaroměř9700:09:4592,52
2LB812Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:54-
3LB962Plíva RomanSokol Česká Třebová8200:10:03-
4LB1065Boháč BonifácAC Choceň0100:10:20-
5LB1166Boháč ServácAC Choceň0200:11:04-
6LB1211Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:11:06-
7LB1320Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:11:09-
8LB149Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:11:11-
9LB1530Fedra FrantišekKlepačov0000:11:39-
10LB1622Pospíšil DavidTJ Rychnov na Moravě9900:11:40-
11LB1747Glaser VáclavČeská Třebová7000:11:41-
12LB1852Glaserová EliškaČeská Třebová9700:11:42-
13LB194Stříhavka JindřichAC Choceň0000:11:59-
14LB2045Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:59-
15LB2163Veselská LenkaSokol Ústí nad Orlicí8500:12:10-
16LB2218Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:12:25-
17LB2339Razým OndřejStiga running club Rybník8600:12:59-
18LB2437Němec JiříStiga running club Rybník8500:13:00-
19LB2567Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:14-
20LB2640Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:13:14-
21LB2716Metelková MichaelaHradec Králové0500:13:19-
22LB286Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:13:21-
23LB2936Fedra VojtěchKlepačov0200:13:49-
24LB3029Kalinová LidmilaČeská Třebová5000:14:39-
25LB313Stříhavková EliškaAC Choceň0200:14:44-
26LB3215Stříhavková PetraAC Choceň7900:14:44-
27LB335Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:50-
28LB3444Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:15:31-
29LB3541Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:15:32-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:33104,19
2MA261Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:55100,49
3MA363Schejbal OldřichOlfin Car-Vella Trutnov9100:20:2695,32
4MA432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:3494,10
1MB526Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:43114,98
5MA685Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:0189,58
6MA768Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:2685,42
7MA881Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:3384,26
8MA960Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:4082,97
1ZB1021Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:43119,98
9MA1175Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:4682,01
10MA1292Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:0778,44
1MC1394Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:10107,08
11MA1417Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:2575,54
12MA1557Šutera JosefAtletika Polička7900:22:3274,40
13MA1697Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:22:4172,83
2MB1752Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:4297,29
2MC1891Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:0998,47
14MA1998Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:23:2365,76
3MC2084Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:23:3794,46
1MJ2142Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:23:41103,61
3MB2267Stříhavka JindřichAC Choceň7100:23:4687,73
15MA2340Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:5161,16
2ZB244Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:54101,90
1MD2545Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:54117,17
2MJ2662Bednář PetrDolní Čermná9300:24:1099,64
3MJ2716Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:24:3196,76
16MA2830Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:24:5450,65
4MC2996Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:1280,56
4MB3051Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:1574,48
1ZA3114Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:19104,43
17MA3293Gregora ZdenekLanškroun7300:25:2046,27
18MA3343Boháč JaroslavPolička8500:25:3044,60
5MB347Hermann TomášSokol Jablonné nad Orlicí6800:25:4370,40
6MB3525Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:5069,23
2MD3658Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:55101,83
2ZA3799Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:25:5799,57
19MA3834Havelka MiloslavISCAREX Team8000:26:0039,60
20MA3988Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:26:0938,13
1ZC4095Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:09134,12
21MA4136Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:1337,42
5MC4259Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:1970,84
3ZA4348Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2496,00
22MA4439Marhold LubošChoceň7700:26:2535,41
23MA45101Marhold PetrChoceň7800:26:3334,05
3ZB4628Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:4678,12
4ZB4783Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:1374,32
6MC4824Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:2661,12
24MA4918Skalický MartinLanškroun7700:27:3224,29
4ZA505Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3387,20
1ZJ5169Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:27:41112,25
7MB5241Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:5550,75
7MC53102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1054,77
25MA5487Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:2215,83
8MC5570Sedlák JiříPřelouč5800:28:2952,00
3MD5677Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:3881,00
5ZA571Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5177,05
6ZA5866Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:5476,73
9MC5974Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:0746,45
5ZB6035Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:2755,82
7ZA612Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:1566,27
4MD6256Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:1868,23
2ZJ6338Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:30:2094,27
3ZJ6433Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:30:2793,48
8ZA6529Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:30:3763,48
9ZA6665Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:1059,19
1ZD6713Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:12108,36
6ZB6837Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:1740,70
1ME6990Bielčik JindřichLichkov4000:31:24108,23
10MC7064Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:3924,37
2ME71189Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:50105,59
4ZJ728Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:31:5184,01
11MC7347Wendlig MiroslavLuková5300:32:3116,83
2ZC7472Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:33:0889,83
5MD7531Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:2444,49
10ZA76100Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:33:3440,64
7ZB7723Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:3821,10
2ZD7815Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:5591,64
3ME7944Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:35:0186,18
3ZC8080Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:1876,05
4ZC8182Šternerová HanaHradec Králové6300:35:5771,97
8ZB8273Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:36:263,00
5ZC8311Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:2156,74

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:33104,19
2MA261Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:55100,49
3MA363Schejbal OldřichOlfin Car-Vella Trutnov9100:20:2695,32
4MA432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:3494,10
5MB526Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:4392,50
6MA685Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:0189,58
7MA768Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:2685,42
8MA881Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:3384,26
9MA960Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:4082,97
10MA1175Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:4682,01
11MA1292Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:0778,44
12MC1394Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1078,05
13MA1417Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:2575,54
14MA1557Šutera JosefAtletika Polička7900:22:3274,40
15MA1697Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:22:4172,83
16MB1752Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:4272,67
17MC1891Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:0968,15
18MA1998Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:23:2365,76
19MC2084Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:23:3763,54
20MJ2142Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:23:4162,80
21MB2267Stříhavka JindřichAC Choceň7100:23:4661,94
22MA2340Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:5161,16
23MD2545Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:5460,59
24MJ2662Bednář PetrDolní Čermná9300:24:1058,00
25MJ2716Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:24:3154,52
26MA2830Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:24:5450,65
27MC2996Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:1247,55
28MB3051Dostálek PetrASPV Těchonín6700:25:1547,09
29MA3293Gregora ZdenekLanškroun7300:25:2046,27
30MA3343Boháč JaroslavPolička8500:25:3044,60
31MB347Hermann TomášSokol Jablonné nad Orlicí6800:25:4342,50
32MB3525Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:5041,19
33MD3658Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:5540,49
34MA3834Havelka MiloslavISCAREX Team8000:26:0039,60
35MA3988Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:26:0938,13
36MA4136Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:1337,42
37MC4259Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:1936,36
38MA4439Marhold LubošChoceň7700:26:2535,41
39MA45101Marhold PetrChoceň7800:26:3334,05
40MC4824Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:2625,18
41MA4918Skalický MartinLanškroun7700:27:3224,29
42MB5241Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:27:5520,47
43MC53102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:1017,88
44MA5487Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:2215,83
45MC5570Sedlák JiříPřelouč5800:28:2914,69
46MD5677Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:3813,22
47MC5974Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:078,31
48MD6256Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:183,00
49ME6990Bielčik JindřichLichkov4000:31:243,00
50MC7064Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:393,00
51ME71189Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:503,00
52MC7347Wendlig MiroslavLuková5300:32:313,00
53MD7531Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:243,00
54ME7944Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:35:013,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1021Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:43116,30
2ZB244Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:5497,85
3ZA3114Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:1985,85
4ZA3799Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:25:5780,52
5ZC4095Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:0978,75
6ZA4348Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2476,61
7ZB4628Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:4673,59
8ZB4783Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:1369,71
9ZA505Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3366,98
10ZJ5169Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:27:4165,78
11ZA571Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5155,86
12ZA5866Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:5455,51
13ZB6035Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:2750,83
14ZA612Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:1544,06
15ZJ6338Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:30:2043,36
16ZJ6433Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:30:2742,37
17ZA6529Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:30:3741,00
18ZA6665Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:1036,30
19ZD6713Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1236,09
20ZB6837Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:1735,40
21ZJ728Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:31:5130,56
22ZC7472Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:33:0819,67
23ZA76100Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:33:3415,99
24ZB7723Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:3815,40
25ZD7815Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:5513,05
26ZC8080Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:183,00
27ZC8182Šternerová HanaHradec Králové6300:35:573,00
28ZB8273Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:36:263,00
29ZC8311Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:213,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód