hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh kolem poličských hradeb

1.5.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2011
  • zobrazeno již 11x

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
Start první kategorie: 10:00 hodin
Start kategorií Ženy, Muži C, D, E: 11:45 hodin
Start kategorií Muži A, B: 12:15 hodin

Přihlášky

v místě startu, 20 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
Povrch: převážně asfalt

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli, každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletika Polička a ŠSK při ZŠ Masarykova Polička
Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
Telefon: TZ 461 725 529, TB 461 725 382

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.atletikapolicka.wgz.cz

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb-
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4750

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Štyndl Miroslav5717
Večeře Tomáš9017
Sejkora Karel8816
Nechvíl Petr9115
Schauerová Lenka8815
Šimůnek Jan8214
Gdula Petr6114
Smolák Petr9414
Červ Miloslav5013
Frydrychová Eliška0113
Šimůnek Jan4913
Ožana Václav6413
Smoláková Alexandra9812
Červ Jakub8912
Hubáček Petr7812
Jelínek Matěj4212
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Smoláková Valérie9312
Pešlová Ivana6311
Šimůnek Jan0311
Lorenc Tomáš8611
Keprtová Miloslava4811
Šimůnková Pavla7711
Jirásková Eva6411
Stránská Michaela9711
Stránský Aleš6010
Borková Agáta0210
Dušková Lenka8010
Klepárník Otakar5710
Cvrček Martin7910
Lakota Antonín9510
Marek Jiří4310
Borek Viktor0410
Klímová Ivana8710
Nechvílová Miroslava6010
Řemínek Matěj8610
Sontáková Lenka9110
Vlčková Zuzana9110
Krátká Anna6910
Boháč Bonifác0110
Razým Jan5710
Šafář Jaroslav519
Šlosrová Eva059
Mužík Jan989
Sadílek Ota469
Boháč Pankrác069
Šaclová Patricie019
Horáček Michal759
Fiedler Jan569

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 2007 a mladší (trať 80 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0227Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:18-
2M02031Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:21-
3M02157Brychta JakubChoceň0800:00:22-
4M03144Marek LukášSvitavy0800:00:28-
5M03362Král VojtěchPolička0800:00:30-
6M03576Škorpík FilipCyklo SKI Polička0700:00:32-
7M03758Šlosr AdamPolička0800:00:36-
8M03852Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:37-
9M04060Vraspír JakubPolička0700:00:38-
10M04249Šafář ŠtěpánPolička0700:00:42-
11M04575Juránek TomášPolička0800:00:44-
12M04634Krušina MartinSvitavy0800:00:50-
13M04756Marhold JanChoceň0800:00:51-
14M04954Marhold DanielChoceň0900:00:56-
15M05263Neudert JakubPolička1000:01:56-
-M0-40Svoboda MartinSebranice08DNF-

Dívky 2007 a mladší (trať 80 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z02751Marholdová AnetaChoceň0700:00:25-
2Z02817Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:25-
3Z03254Juránková JanaPolička0700:00:29-
4Z03418Jánová RozárkaPomezí0700:00:31-
5Z03647Srnská VeronikaPolička0700:00:33-
6Z03942Chmelíková AnnaTJ Mars Svratka0700:00:38-
7Z0415Stachová KateřinaAtletika Polička0700:00:41-
8Z04352Králová DominikaPolička0800:00:43-
9Z04433Cupáková AndreaPolička0800:00:43-
10Z04820Cvrčková RosarieVeltrusy0800:00:55-
11Z05038Vodáková KristýnaPolička0900:00:57-
12Z05167Francová MagdalénaPolička1000:01:48-

Chlapci 2006 a 2005 (trať 80 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M019Valouch JanPolička0500:00:17-
2M0367Břeň AdamPolička0500:00:18-
3M0741Svoboda DavidSebranice0500:00:19-
4M0961Král JanPolička0600:00:19-
5M0107Harašta FrantišekPolička0500:00:20-
6M01232Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:20-
7M0134Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:20-
8M01459Vraspír JanPolička0500:00:21-
9M01645Svoboda JáchymTJ Svitavy0500:00:21-
10M01764Faltýnek JanPolička0600:00:21-
11M01977Matouš PavelLachtan klub Polička0500:00:21-
12M03036Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:26-

Dívky 2006 a 2005 (trať 80 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z041Hnátová ViktorieTJ Svitavy0500:00:18-
2Z0556Břeňová AdélaPolička0500:00:18-
3Z0662Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:00:19-
4Z0819Velecká IvanaAtletika Svitavy0500:00:19-
5Z01153Šlosrová EvaPolička0500:00:20-
6Z01566Nunvářová KamilaPolička0600:00:21-
7Z01839Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:21-
8Z02243Kabrtová MarieLísek0500:00:22-
9Z02361Kabrtová MonikaLísek0500:00:22-
10Z02430Karlíková TerezaAtletika Polička0500:00:23-
11Z02529Karlíková AdélaAtletika Polička0500:00:23-
12Z02641Červená VeronikaPolička0600:00:23-
13Z02927Hauptová GabrielaAtletika Svitavy0600:00:26-

Chlapci 2004 (trať 420 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M0924Velecký VojtěchAtletika Svitavy0400:01:56-
2M01223Jadrný TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0400:01:57-
3M01370Borek ViktorHorní Čermná0400:01:59-
4M01650Šafář RadimPolička0400:02:01-
5M01747Chmelík MatějSvratka0400:02:04-
6M02135Petlička PatrikAtletika Svitavy0400:02:16-
7M02422Jána FrantišekPomezí0400:02:29-
8M02542Vodák MatějPolička0400:02:39-

Dívky 2004 (trať 420 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z0621Červená EliškaPolička0400:01:48-
2Z0836Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:53-
3Z01431Chlupová LucieAtletika Svitavy0400:01:59-
4Z01564Petrásová SoňaKorouhev0400:02:01-
5Z01846Srnská PatriciePolička0400:02:06-
6Z02268Dostálová TerezaHradec Králové0400:02:17-

Chlapci 2003 a 2002 (trať 840 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1237Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:14115,45
2M175Boháč ServácAC Choceň0200:03:28102,06
3M1131Zeman OndřejTJ Svitavy0200:03:4882,50
4M11568Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:5774,18
5M11610Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:5872,91
6M11843Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:0565,82
7M11926Šimůnek JanAtletika Polička0300:04:1358,20
8M12213Harmann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:2151,21
9M12329Novák MatějVysoké Mýto0300:04:2348,79
10M12420Mervart MartinAtletika Jaroměř0300:04:2547,34
11M12565Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:2646,13

Dívky 2003 a 2002 (trať 420 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1113Pourová AlžbětaSokol atletika Jaroměř0200:01:28106,06
2Z1222Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:3298,30
3Z1325Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:01:3395,64
4Z1416Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:3688,52
5Z1563Borková AgátaHorní Čermná0200:01:4765,42
6Z1728Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5057,37
7Z11044Srnská MichaelaPolička0200:01:5742,51
8Z11157Borovská MariePolička0300:01:5741,82
9Z11965Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:02:0914,97
10Z12040Svobodová VendulaTJ Svitavy0300:02:163,00
11Z12332Krušinová JanaTJ Svitavy0300:02:203,00

Chlapci 2001 a 2000 (trať 900 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21017Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:28103,04
2M2136Boháč BonifácAC Choceň0100:03:3298,82
3M21548Kabrda JiříLísek0100:03:3398,14
4M22012Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4586,91
5M2213Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:03:4983,31
6M22433Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5378,90
7M22551Šafář VojtěchPolička0100:03:5478,55
8M22730Lebiš LiborZŠ Linhartice0100:03:5676,77
9M22981Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:5874,58
10M23021Mervart VojtěchTJ Jaroměř0000:03:5874,23
11M2342Macků VojtěchTJ Svitavy0100:04:5916,79

Dívky 2001 a 2000 (trať 840 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:13101,88
2Z2335Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:14100,66
3Z2434Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1797,46
4Z2526Zámečníková SáraAtletika Nové Město na Moravě0100:03:2589,46
5Z266Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2688,20
6Z283Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:3380,86
7Z2948Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3579,03
8Z21055Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3875,53
9Z21169Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:4569,02
10Z2127Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:4766,81
11Z2144Karalová LenkaTJ Svitavy0000:03:4965,05
12Z21760Kabrdová PavlínaLísek0000:03:5954,49
13Z22058Borovská JuliePolička0100:04:1438,64
14Z22145Tutková TerezaPolička0100:04:2032,55
15Z22673Lisá AlžbětaPolička0100:04:3022,37

Mladší žáci (trať 900 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:10104,27
2M3238Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:14100,37
3M3328Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1895,36
4M3446Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2093,88
5M3639Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:2093,24
6M3769Mužík JanPolička9800:03:2192,95
7M31716Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:3875,48
8M31886Lisý JakubOK 99 Hradec Králové9900:03:4469,05
9M31915Zezula AdamAtletika Polička9900:03:4468,51
10M32211Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5062,29
11M33383Velech TomášPolička9900:04:1734,30

Mladší žákyně (trať 900 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3523Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:20105,11
2Z3949Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:2699,24
3Z31115Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:3095,65
4Z31237Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:3293,67
5Z31412Suchánková NikolAtletika Jaroměř9900:03:3392,66
6Z31610Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:03:3887,99
7Z3239Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5372,95
8Z32611Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:5471,88
9Z32814Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:5669,69
10Z3322Jansová LucieTJ Svitavy9900:04:0660,64

Starší žáci (trať 1100 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4119Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:49107,33
2M4478Gdula TomášHvězda Pardubice9700:03:56101,22
3M4573Kučera JakubPolička9700:04:0891,44
4M4618Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:04:2478,20
5M4714Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:04:3766,77
6M488Harašta PetrPolička9600:04:4361,62
7M41172Štěpánek PetrPolička9700:04:4956,54
8M41271Skoumal VojtěchPolička9600:04:5055,70
9M41489Roušar DanielPolička9600:05:593,00
10M41590Hegr JaromírPolička9600:06:133,00

Starší žákyně (trať 900 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4872Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:21119,27
2Z43159Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:0480,73

Dorostenci (trať 2200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5185Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:35103,36
2M5282Šacl JiříNové Město na Moravě9400:07:41100,67
3M5388Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:07:5295,97
4M5466Lakota AntonínAC Choceň9500:07:5694,40
5M5553Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:0888,95
6M5784Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:08:2880,35

Dorostenky (trať 1100 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51074Krátká HanaLanškroun9500:04:46100,00

Junioři 18-19 let (trať 2200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ687Kalvoda VítAtletika Polička9300:08:17100,00

Juniorky 18-19 let (trať 1100 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ271Janoušová RadkaNové Město na Moravě9200:03:52114,40
2ZJ370Tlustá HelenaNové Město na Moravě9300:03:53113,00
3ZJ950Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4472,60
4ZJ138Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:05:0059,27

Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vitner PetrNové Město na Moravě9000:14:34101,42
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:38100,49
3MA385Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:4898,08
4MA484Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:15:0594,34
5MA554Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:15:2090,87
6MA630Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:2589,67
7MA728Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:2988,96
8MA1120Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:16:1079,49
9MA1276Žák MichalTechnika Brno9100:16:3673,53
10MA1587Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:17:1165,75
11MA168Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:17:1265,48
12MA2593Gregora ZdenekLanškroun7300:18:1351,57
13MA2689Kalous PetrSK Žamberk7700:18:1650,79
14MA4383Dostál PetrDosty Team8500:19:0938,78
15MA4512Faltýnek JanPolička7400:19:2136,10
16MA5079Marhold LubošChoceň7700:19:4331,14
17MA5365Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:20:0326,51
18MA5478Marhold PetrChoceň7800:20:0526,14
19MA669Srnský KarelPolička7500:21:473,00
20MA7781Barvínek AlešDosty Team7300:23:063,00
21MA8482Mikula PetrDosty Team8100:25:083,00
-MA-11Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší72DNF-

Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB869Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:45110,30
2MB131Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:16:4797,83
3MB1774Buriánek RomanČeská Třebová6500:17:1791,87
4MB1992Žila MilošBystré6200:17:3288,78
5MB215Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:4985,50
6MB3143Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:18:3276,77
7MB333Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:18:3676,06
8MB3813Borek PetrFort SMS Ústí nad Orlicí7000:18:5173,02
9MB412Hermann TomášJablonné nad Orlicí6800:19:0969,48
10MB5252Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:19:5160,97
11MB6771Dahlberg Christer-6700:21:4837,57
12MB7991Krátký JosefTJ Svitavy6500:23:4713,67
13MB8872Belzner SteveHlinsko7100:27:153,00

Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC927Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:02116,88
2MC2467Fiedler JanAC Moravská Slávia Brno5600:18:1192,19
3MC2857Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:1890,93
4MC2934Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:2988,78
5MC4417Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:1180,94
6MC4856Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:3576,37
7MC5549Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:0770,21
8MC8266Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:24:2321,41
9MC8925Wendlig MiroslavBáča Polička5300:27:223,00

Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3442Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:37105,37
2MD42100Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:0999,82
3MD4922Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:3794,80
4MD6124Krumer MiroslavOstrov4900:21:2376,48
5MD6521Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:21:4372,99
6MD7055Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:0269,69
7MD7346Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:4362,53
8MD8558Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1136,72

Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7526Bielčik JindřichLichkov4000:22:59102,75
2ME7861Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:07101,59
3ME8163Tomíšek JindřichŘíkovice3900:23:4995,66
4ME9362Kubík JosefPtačina Adamov3800:29:5643,12
5ME9447Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:253,00

Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1853Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:31108,78
2ZA3268Klímová IvanaAK Olomouc8700:18:3696,96
3ZA3775Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:5194,27
4ZA4635Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:2587,96
5ZA577Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2676,93
6ZA606Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:2166,81
7ZA6216Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:2965,40
8ZA6331Coufalová PavlaAC Brno7700:21:3364,78
9ZA6477Marholdová LucieChoceň8300:21:3664,23
10ZA6923Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:21:5560,60

Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2341Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:57116,16
2ZB5133Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:19:4797,37
3ZB5951Mikulecká MarcelaSloupnice7300:20:5186,47
4ZB7610Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:23:0363,99
5ZB8048Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:23:4856,20
6ZB8370Dahlberg Kicki-6900:24:3648,02

Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:32139,38
2ZC8729Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:4688,00
3ZC9038Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:3872,62
4ZC9244Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:3856,14

Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:51121,44
2ZD8637Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:16102,61
3ZD9145Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:4075,96

Přebor Poličky - muži (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1088Sejkora KarelPolička8800:16:0281,25
2PM1486Šutera JosefAtletika Polička7900:16:5269,91
3PM2099Červ JakubAtletika Polička8900:17:4358,35
4PM2218Dostál MilanPolička7600:17:5256,26
5PM274Boháč JaroslavPolička8500:18:1850,43
6PM3073Vopařil JosefPolička8700:18:3147,38
7PM3580Dostál LadislavPolička5600:18:4585,72
8PM3694Škorpík JiříCyklo SKI Polička8000:18:4843,59
9PM3964Mach PetrAtletika Polička6400:18:5871,61
10PM5890Večeře TomášAtletika Polička9000:20:4018,11
11PM6840Cvrček MartinAtletika Polička7900:21:553,00
12PM7115Klepárník OtakarPolička5700:22:0447,90
13PM7214Gracias VladimírCyklo SKI Polička5300:22:0447,86

Přebor Poličky - ženy (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ4059Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:0092,47
2PZ5660Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:2377,37

Trať 80 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M019Valouch JanPolička0500:00:17-
1M0227Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:18-
2M0367Břeň AdamPolička0500:00:18-
1Z041Hnátová ViktorieTJ Svitavy0500:00:18-
2Z0556Břeňová AdélaPolička0500:00:18-
3Z0662Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:00:19-
3M0741Svoboda DavidSebranice0500:00:19-
4Z0819Velecká IvanaAtletika Svitavy0500:00:19-
4M0961Král JanPolička0600:00:19-
5M0107Harašta FrantišekPolička0500:00:20-
5Z01153Šlosrová EvaPolička0500:00:20-
6M01232Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:20-
7M0134Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:20-
8M01459Vraspír JanPolička0500:00:21-
6Z01566Nunvářová KamilaPolička0600:00:21-
9M01645Svoboda JáchymTJ Svitavy0500:00:21-
10M01764Faltýnek JanPolička0600:00:21-
7Z01839Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:21-
11M01977Matouš PavelLachtan klub Polička0500:00:21-
2M02031Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:21-
3M02157Brychta JakubChoceň0800:00:22-
8Z02243Kabrtová MarieLísek0500:00:22-
9Z02361Kabrtová MonikaLísek0500:00:22-
10Z02430Karlíková TerezaAtletika Polička0500:00:23-
11Z02529Karlíková AdélaAtletika Polička0500:00:23-
12Z02641Červená VeronikaPolička0600:00:23-
1Z02751Marholdová AnetaChoceň0700:00:25-
2Z02817Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:25-
13Z02927Hauptová GabrielaAtletika Svitavy0600:00:26-
12M03036Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:26-
4M03144Marek LukášSvitavy0800:00:28-
3Z03254Juránková JanaPolička0700:00:29-
5M03362Král VojtěchPolička0800:00:30-
4Z03418Jánová RozárkaPomezí0700:00:31-
6M03576Škorpík FilipCyklo SKI Polička0700:00:32-
5Z03647Srnská VeronikaPolička0700:00:33-
7M03758Šlosr AdamPolička0800:00:36-
8M03852Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:37-
6Z03942Chmelíková AnnaTJ Mars Svratka0700:00:38-
9M04060Vraspír JakubPolička0700:00:38-
7Z0415Stachová KateřinaAtletika Polička0700:00:41-
10M04249Šafář ŠtěpánPolička0700:00:42-
8Z04352Králová DominikaPolička0800:00:43-
9Z04433Cupáková AndreaPolička0800:00:43-
11M04575Juránek TomášPolička0800:00:44-
12M04634Krušina MartinSvitavy0800:00:50-
13M04756Marhold JanChoceň0800:00:51-
10Z04820Cvrčková RosarieVeltrusy0800:00:55-
14M04954Marhold DanielChoceň0900:00:56-
11Z05038Vodáková KristýnaPolička0900:00:57-
12Z05167Francová MagdalénaPolička1000:01:48-
15M05263Neudert JakubPolička1000:01:56-

Trať 420 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1113Pourová AlžbětaSokol atletika Jaroměř0200:01:28106,06
2Z1222Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:3298,30
3Z1325Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:01:3395,64
4Z1416Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:3688,52
5Z1563Borková AgátaHorní Čermná0200:01:4765,42
1Z0621Červená EliškaPolička0400:01:48-
6Z1728Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5057,37
2Z0836Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:53-
1M0924Velecký VojtěchAtletika Svitavy0400:01:56-
7Z11044Srnská MichaelaPolička0200:01:5742,51
8Z11157Borovská MariePolička0300:01:5741,82
2M01223Jadrný TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0400:01:57-
3M01370Borek ViktorHorní Čermná0400:01:59-
3Z01431Chlupová LucieAtletika Svitavy0400:01:59-
4Z01564Petrásová SoňaKorouhev0400:02:01-
4M01650Šafář RadimPolička0400:02:01-
5M01747Chmelík MatějSvratka0400:02:04-
5Z01846Srnská PatriciePolička0400:02:06-
9Z11965Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:02:0914,97
10Z12040Svobodová VendulaTJ Svitavy0300:02:163,00
6M02135Petlička PatrikAtletika Svitavy0400:02:16-
6Z02268Dostálová TerezaHradec Králové0400:02:17-
11Z12332Krušinová JanaTJ Svitavy0300:02:203,00
7M02422Jána FrantišekPomezí0400:02:29-
8M02542Vodák MatějPolička0400:02:39-

Trať 840 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:13101,88
1M1237Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:14115,45
2Z2335Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:14100,66
3Z2434Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:1797,46
4Z2526Zámečníková SáraAtletika Nové Město na Moravě0100:03:2589,46
5Z266Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2688,20
2M175Boháč ServácAC Choceň0200:03:28102,06
6Z283Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:3380,86
7Z2948Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3579,03
8Z21055Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3875,53
9Z21169Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:4569,02
10Z2127Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:4766,81
3M1131Zeman OndřejTJ Svitavy0200:03:4882,50
11Z2144Karalová LenkaTJ Svitavy0000:03:4965,05
4M11568Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:5774,18
5M11610Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:5872,91
12Z21760Kabrdová PavlínaLísek0000:03:5954,49
6M11843Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:0565,82
7M11926Šimůnek JanAtletika Polička0300:04:1358,20
13Z22058Borovská JuliePolička0100:04:1438,64
14Z22145Tutková TerezaPolička0100:04:2032,55
8M12213Harmann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:2151,21
9M12329Novák MatějVysoké Mýto0300:04:2348,79
10M12420Mervart MartinAtletika Jaroměř0300:04:2547,34
11M12565Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:2646,13
15Z22673Lisá AlžbětaPolička0100:04:3022,37

Trať 900 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:10104,27
2M3238Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:14100,37
3M3328Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1895,36
4M3446Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2093,88
1Z3523Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:20105,11
5M3639Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:2093,24
6M3769Mužík JanPolička9800:03:2192,95
1Z4872Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:21119,27
2Z3949Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:2699,24
1M21017Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:28103,04
3Z31115Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:3095,65
4Z31237Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:3293,67
2M2136Boháč BonifácAC Choceň0100:03:3298,82
5Z31412Suchánková NikolAtletika Jaroměř9900:03:3392,66
3M21548Kabrda JiříLísek0100:03:3398,14
6Z31610Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:03:3887,99
7M31716Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:3875,48
8M31886Lisý JakubOK 99 Hradec Králové9900:03:4469,05
9M31915Zezula AdamAtletika Polička9900:03:4468,51
4M22012Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4586,91
5M2213Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:03:4983,31
10M32211Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5062,29
7Z3239Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5372,95
6M22433Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5378,90
7M22551Šafář VojtěchPolička0100:03:5478,55
8Z32611Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:5471,88
8M22730Lebiš LiborZŠ Linhartice0100:03:5676,77
9Z32814Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:5669,69
9M22981Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:5874,58
10M23021Mervart VojtěchTJ Jaroměř0000:03:5874,23
2Z43159Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:0480,73
10Z3322Jansová LucieTJ Svitavy9900:04:0660,64
11M33383Velech TomášPolička9900:04:1734,30
11M2342Macků VojtěchTJ Svitavy0100:04:5916,79

Trať 1100 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4119Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:49107,33
1ZJ271Janoušová RadkaNové Město na Moravě9200:03:52114,40
2ZJ370Tlustá HelenaNové Město na Moravě9300:03:53113,00
2M4478Gdula TomášHvězda Pardubice9700:03:56101,22
3M4573Kučera JakubPolička9700:04:0891,44
4M4618Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:04:2478,20
5M4714Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:04:3766,77
6M488Harašta PetrPolička9600:04:4361,62
3ZJ950Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4472,60
1Z51074Krátká HanaLanškroun9500:04:46100,00
7M41172Štěpánek PetrPolička9700:04:4956,54
8M41271Skoumal VojtěchPolička9600:04:5055,70
4ZJ138Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:05:0059,27
9M41489Roušar DanielPolička9600:05:593,00
10M41590Hegr JaromírPolička9600:06:133,00

Trať 2200 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5185Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:35103,36
2M5282Šacl JiříNové Město na Moravě9400:07:41100,67
3M5388Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:07:5295,97
4M5466Lakota AntonínAC Choceň9500:07:5694,40
5M5553Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:0888,95
1MJ687Kalvoda VítAtletika Polička9300:08:17100,00
6M5784Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:08:2880,35

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vitner PetrNové Město na Moravě9000:14:34101,42
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:38100,49
3MA385Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:4898,08
4MA484Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:15:0594,34
5MA554Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:15:2090,87
6MA630Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:2589,67
7MA728Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:2988,96
1MB869Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:45110,30
1MC927Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:02116,88
1PM1088Sejkora KarelPolička8800:16:0281,25
8MA1120Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:16:1079,49
9MA1276Žák MichalTechnika Brno9100:16:3673,53
2MB131Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:16:4797,83
2PM1486Šutera JosefAtletika Polička7900:16:5269,91
10MA1587Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:17:1165,75
11MA168Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:17:1265,48
3MB1774Buriánek RomanČeská Třebová6500:17:1791,87
1ZA1853Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:31108,78
4MB1992Žila MilošBystré6200:17:3288,78
3PM2099Červ JakubAtletika Polička8900:17:4358,35
5MB215Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:4985,50
4PM2218Dostál MilanPolička7600:17:5256,26
1ZB2341Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:57116,16
2MC2467Fiedler JanAC Moravská Slávia Brno5600:18:1192,19
12MA2593Gregora ZdenekLanškroun7300:18:1351,57
13MA2689Kalous PetrSK Žamberk7700:18:1650,79
5PM274Boháč JaroslavPolička8500:18:1850,43
3MC2857Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:1890,93
4MC2934Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:2988,78
6PM3073Vopařil JosefPolička8700:18:3147,38
6MB3143Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:18:3276,77
2ZA3268Klímová IvanaAK Olomouc8700:18:3696,96
7MB333Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:18:3676,06
1MD3442Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:37105,37
7PM3580Dostál LadislavPolička5600:18:4585,72
8PM3694Škorpík JiříCyklo SKI Polička8000:18:4843,59
3ZA3775Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:5194,27
8MB3813Borek PetrFort SMS Ústí nad Orlicí7000:18:5173,02
9PM3964Mach PetrAtletika Polička6400:18:5871,61
1PZ4059Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:0092,47
9MB412Hermann TomášJablonné nad Orlicí6800:19:0969,48
2MD42100Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:0999,82
14MA4383Dostál PetrDosty Team8500:19:0938,78
5MC4417Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:1180,94
15MA4512Faltýnek JanPolička7400:19:2136,10
4ZA4635Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:2587,96
1ZC4736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:32139,38
6MC4856Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:3576,37
3MD4922Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:3794,80
16MA5079Marhold LubošChoceň7700:19:4331,14
2ZB5133Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:19:4797,37
10MB5252Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:19:5160,97
17MA5365Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:20:0326,51
18MA5478Marhold PetrChoceň7800:20:0526,14
7MC5549Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:0770,21
2PZ5660Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:2377,37
5ZA577Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2676,93
10PM5890Večeře TomášAtletika Polička9000:20:4018,11
3ZB5951Mikulecká MarcelaSloupnice7300:20:5186,47
6ZA606Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:2166,81
4MD6124Krumer MiroslavOstrov4900:21:2376,48
7ZA6216Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:2965,40
8ZA6331Coufalová PavlaAC Brno7700:21:3364,78
9ZA6477Marholdová LucieChoceň8300:21:3664,23
5MD6521Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:21:4372,99
19MA669Srnský KarelPolička7500:21:473,00
11MB6771Dahlberg Christer-6700:21:4837,57
11PM6840Cvrček MartinAtletika Polička7900:21:553,00
10ZA6923Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:21:5560,60
6MD7055Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:0269,69
12PM7115Klepárník OtakarPolička5700:22:0447,90
13PM7214Gracias VladimírCyklo SKI Polička5300:22:0447,86
7MD7346Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:4362,53
1ZD7439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:51121,44
1ME7526Bielčik JindřichLichkov4000:22:59102,75
4ZB7610Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:23:0363,99
20MA7781Barvínek AlešDosty Team7300:23:063,00
2ME7861Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:07101,59
12MB7991Krátký JosefTJ Svitavy6500:23:4713,67
5ZB8048Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:23:4856,20
3ME8163Tomíšek JindřichŘíkovice3900:23:4995,66
8MC8266Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:24:2321,41
6ZB8370Dahlberg Kicki-6900:24:3648,02
21MA8482Mikula PetrDosty Team8100:25:083,00
8MD8558Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1136,72
2ZD8637Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:16102,61
2ZC8729Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:4688,00
13MB8872Belzner SteveHlinsko7100:27:153,00
9MC8925Wendlig MiroslavBáča Polička5300:27:223,00
3ZC9038Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:3872,62
3ZD9145Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:4075,96
4ZC9244Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:3856,14
4ME9362Kubík JosefPtačina Adamov3800:29:5643,12
5ME9447Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:253,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vitner PetrNové Město na Moravě9000:14:34101,42
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:38100,49
3MA385Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:14:4898,08
4MA484Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:15:0594,34
5MA554Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:15:2090,87
6MA630Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:2589,67
7MA728Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:2988,96
8MB869Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:4585,14
9MC927Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:0281,38
10PM1088Sejkora KarelPolička8800:16:0281,25
11MA1120Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:16:1079,49
12MA1276Žák MichalTechnika Brno9100:16:3673,53
13MB131Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:16:4771,02
14PM1486Šutera JosefAtletika Polička7900:16:5269,91
15MA1587Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:17:1165,75
16MA168Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:17:1265,48
17MB1774Buriánek RomanČeská Třebová6500:17:1764,27
18MB1992Žila MilošBystré6200:17:3260,77
19PM2099Červ JakubAtletika Polička8900:17:4358,35
20MB215Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:4957,05
21PM2218Dostál MilanPolička7600:17:5256,26
22MC2467Fiedler JanAC Moravská Slávia Brno5600:18:1151,91
23MA2593Gregora ZdenekLanškroun7300:18:1351,57
24MA2689Kalous PetrSK Žamberk7700:18:1650,79
25PM274Boháč JaroslavPolička8500:18:1850,43
26MC2857Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:1850,40
27MC2934Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:2947,84
28PM3073Vopařil JosefPolička8700:18:3147,38
29MB3143Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:18:3247,17
30MB333Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:18:3646,36
31MD3442Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:3746,14
32PM3580Dostál LadislavPolička5600:18:4544,18
33PM3694Škorpík JiříCyklo SKI Polička8000:18:4843,59
34MB3813Borek PetrFort SMS Ústí nad Orlicí7000:18:5142,92
35PM3964Mach PetrAtletika Polička6400:18:5841,32
36MB412Hermann TomášJablonné nad Orlicí6800:19:0938,91
37MD42100Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:0938,90
38MA4383Dostál PetrDosty Team8500:19:0938,78
39MC4417Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:1138,48
40MA4512Faltýnek JanPolička7400:19:2136,10
41MC4856Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:3533,01
42MD4922Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:3732,35
43MA5079Marhold LubošChoceň7700:19:4331,14
44MB5252Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:19:5129,27
45MA5365Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:20:0326,51
46MA5478Marhold PetrChoceň7800:20:0526,14
47MC5549Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:0725,67
48PM5890Večeře TomášAtletika Polička9000:20:4018,11
49MD6124Krumer MiroslavOstrov4900:21:238,45
50MD6521Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:21:433,90
51MA669Srnský KarelPolička7500:21:473,00
52MB6771Dahlberg Christer-6700:21:483,00
53PM6840Cvrček MartinAtletika Polička7900:21:553,00
54MD7055Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:023,00
55PM7115Klepárník OtakarPolička5700:22:043,00
56PM7214Gracias VladimírCyklo SKI Polička5300:22:043,00
57MD7346Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:433,00
58ME7526Bielčik JindřichLichkov4000:22:593,00
59MA7781Barvínek AlešDosty Team7300:23:063,00
60ME7861Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:073,00
61MB7991Krátký JosefTJ Svitavy6500:23:473,00
62ME8163Tomíšek JindřichŘíkovice3900:23:493,00
63MC8266Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:24:233,00
64MA8482Mikula PetrDosty Team8100:25:083,00
65MD8558Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:113,00
66MB8872Belzner SteveHlinsko7100:27:153,00
67MC8925Wendlig MiroslavBáča Polička5300:27:223,00
68ME9362Kubík JosefPtačina Adamov3800:29:563,00
69ME9447Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:253,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1853Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:17:31105,62
2ZB2341Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:57100,77
3ZA3268Klímová IvanaAK Olomouc8700:18:3693,61
4ZA3775Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:5190,88
5PZ4059Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:0089,05
6ZA4635Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:2584,46
7ZC4736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:3283,27
8ZB5133Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:19:4780,40
9PZ5660Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:2373,70
10ZA577Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2673,25
11ZB5951Mikulecká MarcelaSloupnice7300:20:5168,59
12ZA606Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:2162,96
13ZA6216Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:2961,54
14ZA6331Coufalová PavlaAC Brno7700:21:3360,90
15ZA6477Marholdová LucieChoceň8300:21:3660,34
16ZA6923Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:21:5556,65
17ZD7439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:5146,37
18ZB7610Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:23:0344,23
19ZB8048Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:23:4835,78
20ZB8370Dahlberg Kicki-6900:24:3626,92
21ZD8637Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:1619,62
22ZC8729Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:4613,94
23ZC9038Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:383,00
24ZD9145Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:28:403,00
25ZC9244Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 53%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 14 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

žádáme o opravu příjmení a týmu závodníka: Vojtěch Mervart, tým TJ Sokol atletika Jaroměř, kategorie chlapci 2000,2001, startovní číslo 21 děkuji Mervart
vmervart
Měl bych dvě připomínky k výsledkům hlavního závodu: 1) Startovní číslo 1 v žádném případě nedoběhlo současně s Martinem Vackem v čase 15:44. 2) Ve výsledcích chybí žena startovní číslo 78, která v prvním 4,4 km běhu doběhla hned za mnou v čase tak kolem 24:40. Je zajímavé, že se stejným číslem (78) běžel ve druhém běhu Petr Marhold z Chocně. Ale účast obou dvou s jedním a týmž startovním číslem jednoznačně dokazují fotografie IMG 1780, 1781, 1842, resp. 1909. Jan Zajíc, Pardubice.
jan.zajic
Jak píše pan Zajíc, Boháč Zámoták doběhl přede mnou, tj. v čase 16:30 - 16:50. Šutera Josef.
pepa007
Dekujeme za upozorneni, jmeno zavodnika Mervart opraveno, cas u zavodnika Zamotak take opraven, chybejici zenu s cislem 78 bude muset dohledat poradatel.
team
Děkujeme pořadatelům za skvělý závod. Prosíme zároveň pořadatele, aby vždy u závodníků Jaroměře uváděly správný název oddílu. Na přihlašovacích lístcích byly údaje vypsány správně a zcela jednoznačně: TJ Sokol atletika Jaroměř. Děkujeme a věříme, že náš požadavek pochopíte. Těšíme se na další závod Iscarex. Pour Jiří trenér
jiri.pour
Kdepak mi to poličáci zase vykouzlili tenhle tým (ISRT)? Na přihlášce jsem měl napsáno TJ Jiskra Litomyšl...prosím prosím, jako loni opět žádám nápravu, děkuju :-)
m.reminek
Ve výsledcích Muži B bude asi drobná chybička - i podle fotek je vidět, že pořadí na prvních dvou místech není správné. Pan Boháč na druhém místě nemohl mít čas stejný jako vítěz, protože v posledním kole cca 500 m před cílem běží spolu s panem Šuterou a ten má v cíli čas 16:51, což je o víc než 1 minutu více než je uvedeno u pana Boháče ve výsledcích. Pořadí se nezmění, jen přepočet bodů. Petr B.
jampb
Hello, I m sorry but I only speak English. I thought it was a great race but was very disappointed to see my name as listed as a DNF even though I completed the 4 laps of my race. Please email me reason for DNF
stevebelzner
Tak jsem si neobnovil stránku, když jsem po třech hodinách zase sedl k PC a vidím, že jsem psal svůj příspěvek pozdě, tak se omlouvám ;-) S pozdravem Petr B.
adelas284
to Steve Belzner: corrected
kebrle
Dobrý den,Vojtěch Vondra běhá za Vencl Tým Ústí nad Orlicí(mladší žáci),děkuji za opravu.Vondrová
vondrova.gabi
Vondra opraven.
iscarex
Prosím o opravu jména u chlapců 2007 a ml., na 14. místě s číslem 54 se jedná o Daniela Marholda (ročník 2009), který doběhl za svým bratrancem Honzíkem na 13. místě s číslem 56, ročník 2008. Závody v Poličce jako vždy super! Díky! Luboš Marhold
lubos.marhold
Nejmladsi z rodu Marholdu opraven :)
uzmenicnenapada

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód