hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


2. Pekelný kilometr

4.5.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.5.2011
  • zobrazeno již 13x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=85

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Přeškolní děti (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:38-
2D128Hacura LukášSeloutky0500:00:40-
3D1313Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:46-
4D1411Zachová AnetaPeklák team0500:00:46-
5D153Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:47-
6D1616Kovář Samuelneregistrován0700:00:49-
7D1710Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:51-
8D1815Lána Matějneregistrován0600:00:54-
9D195Pávková KristýnaSokol Hylváty0500:00:55-
10D11018Němec Jakubneregistrován0700:00:57-
11D11117Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:00-
12D1121Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:03-
13D1134Vávra JanPeklák team0700:01:12-
14D11414Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:18-
15D1156Pávková TerezaSokol Hylváty0700:01:21-
16D1169Sixta KarelParník0800:01:22-
17D11712Vilímek JanAC Choceň0700:01:24-
18D1187Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:37-

Žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2111Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21-
2M227Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:22-
3M2615Štichauer JakubPeklák team0300:01:39-
4M276Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:45-
5M2123Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:54-
6M2135Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:54-
7M21521Pávek OndraPeklák team0300:01:57-
8M2174Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:02-
9M2188Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:08-
10M22019Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:22-

Žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2316Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:32-
2Z2417Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:36-
3Z251Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:37-
4Z282Serbousková SáraČeská Třebová0400:01:45-
5Z2910Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:48-
6Z21013Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:48-
7Z21114Zachová MarkétaPeklák team0100:01:54-
8Z21420Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:54-
9Z21618Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:02-
10Z2189Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:08-
11Z22112Sixtová NelaParník0400:02:36-

Žáci II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3113Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:16-
2M323Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:28-
3M332Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:38-
4M3412Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:49-
5M3510Mužík JanPolička9800:03:57-
6M389Zezula AdamAtletika Polička9900:03:58-
7M3915Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:08-
8M31016Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:04:08-
9M31214Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:11-
10M3148Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:17-

Žákyně II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z365Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:57-
2Z377Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:57-
3Z31117Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:09-
4Z3134Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:11-
5Z31511Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:20-
6Z3161Kubíčková Lucieneregistrována9800:04:39-
7Z3176Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:43-

Dorostenci a junioři (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ230Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:24-
2MJ743Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:05:54-
3MJ1623Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:38-
4MJ2244Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:04-
5MJ2735Knotek Ondřejneregistrován9300:07:23-
6MJ4336Doležal RadekVDA Česká Třebová9200:08:43-

Muži A (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:01-
2MA329Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:31-
3MA427Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:35-
4MA511Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:36-
5MA94Abrahám LuděkSK Hronov7500:06:12-
6MA126Šutera JosefAtletika Polička7900:06:27-
7MA1347Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:31-
8MA1410Gregora ZdenekLanškroun7300:06:35-
9MA1759Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:38-
10MA2042Kalous PetrSK Žamberk7700:07:00-
11MA2456Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:10-
12MA2638Zahálka JanČeská Třebová7600:07:15-
13MA3619Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:08:01-
14MA3958Plíva RomanSokol Česká Třebová8200:08:25-
15MA4660Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:08:53-
-MA-18Dušek TomášBrzdy Horní Čermná82DNF-

Muži B (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB657Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41-
2MB1133Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:21-
3MB1813Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:43-
4MB1941Pávek JiříPeklák team6900:06:48-
5MB2551Bumbálek JiříČeská Třebová6900:07:13-
6MB353Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:01-
7MB3817Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:22-
8MB4154Adámek KarelBřezová nad Svitavou7100:08:31-

Muži C (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC828Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:58-
2MC1016Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:20-
3MC155Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:37-
4MC2834Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:28-
5MC5045Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:32-
6MC518Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:45-

Muži D (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD329Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:43-
2MD377Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
3MD4015Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:29-
4MD4250Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:34-
5MD531Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:51-
6MD5540Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:25-
7MD5820Rossi OttoHradec Králové4300:11:24-

Dorostenky a juniorky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4525Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:45-
2ZJ4855Krátká HanaLanškroun9500:09:12-

Ženy A (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2132Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:00-
2ZA2348Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:08-
3ZA3114Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:43-
4ZA3352Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:49-
5ZA442Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:45-

Ženy B (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2922Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:29-
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:07:49-
3ZB4724Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:08-
4ZB5739Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:50-

Ženy C (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3053Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:37-
2ZC4937Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:16-
3ZC5249Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:47-
4ZC5431Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:00-
5ZC5621Rossi LenkaHradec Králové5400:10:33-
6ZC5926Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:50-

Štafety (trať 1 km - štafety)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST15ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:40-
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekŠimůnek Jan -
3. úsekHoráček Michal 00:01:33
2ST26TOPIČITOPIČI 00:05:10-
1. úsekPrůšová Radka -
2. úsekVaculík Miroslav -
3. úsekPeterka Martin 00:01:51
3ST31SoupeřiSoupeři 00:05:20-
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekZáveský Filip -
3. úsekPilgr Luděk 00:01:47
4ST44ISCAREX BISCAREX Česká Třebová 00:05:29-
1. úsekCoufalová Pavla -
2. úsekVacek Martin -
3. úsekStránský Aleš 00:01:43
5ST52Atletika PoličkaAtletika Polička 00:05:46-
1. úsekTopinková Lenka -
2. úsekŠutera Josef -
3. úsekČerv Miloslav 00:02:08
6ST63JABLPOLJABLPOL 00:06:03-
1. úsekFaltusová Kateřina -
2. úsekZezula Adam -
3. úsekMužík Jan 00:02:03

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:38-
2D128Hacura LukášSeloutky0500:00:40-
3D1313Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:46-
4D1411Zachová AnetaPeklák team0500:00:46-
5D153Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:47-
6D1616Kovář Samuelneregistrován0700:00:49-
7D1710Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:51-
8D1815Lána Matějneregistrován0600:00:54-
9D195Pávková KristýnaSokol Hylváty0500:00:55-
10D11018Němec Jakubneregistrován0700:00:57-
11D11117Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:00-
12D1121Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:03-
13D1134Vávra JanPeklák team0700:01:12-
14D11414Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:18-
15D1156Pávková TerezaSokol Hylváty0700:01:21-
16D1169Sixta KarelParník0800:01:22-
17D11712Vilímek JanAC Choceň0700:01:24-
18D1187Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:37-

Trať 1 km - štafety

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST15ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:40-
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekŠimůnek Jan -
3. úsekHoráček Michal 00:01:33
2ST26TOPIČITOPIČI 00:05:10-
1. úsekPrůšová Radka -
2. úsekVaculík Miroslav -
3. úsekPeterka Martin 00:01:51
3ST31SoupeřiSoupeři 00:05:20-
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekZáveský Filip -
3. úsekPilgr Luděk 00:01:47
4ST44ISCAREX BISCAREX Česká Třebová 00:05:29-
1. úsekCoufalová Pavla -
2. úsekVacek Martin -
3. úsekStránský Aleš 00:01:43
5ST52Atletika PoličkaAtletika Polička 00:05:46-
1. úsekTopinková Lenka -
2. úsekŠutera Josef -
3. úsekČerv Miloslav 00:02:08
6ST63JABLPOLJABLPOL 00:06:03-
1. úsekFaltusová Kateřina -
2. úsekZezula Adam -
3. úsekMužík Jan 00:02:03

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:01-
1MJ230Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:24-
2MA329Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:31-
3MA427Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:35-
4MA511Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:36-
1MB657Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41-
2MJ743Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:05:54-
1MC828Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:58-
5MA94Abrahám LuděkSK Hronov7500:06:12-
2MC1016Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:20-
2MB1133Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:21-
6MA126Šutera JosefAtletika Polička7900:06:27-
7MA1347Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:31-
8MA1410Gregora ZdenekLanškroun7300:06:35-
3MC155Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:37-
3MJ1623Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:38-
9MA1759Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:38-
3MB1813Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:43-
4MB1941Pávek JiříPeklák team6900:06:48-
10MA2042Kalous PetrSK Žamberk7700:07:00-
1ZA2132Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:00-
4MJ2244Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:04-
2ZA2348Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:08-
11MA2456Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:10-
5MB2551Bumbálek JiříČeská Třebová6900:07:13-
12MA2638Zahálka JanČeská Třebová7600:07:15-
5MJ2735Knotek Ondřejneregistrován9300:07:23-
4MC2834Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:28-
1ZB2922Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:29-
1ZC3053Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:37-
3ZA3114Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:43-
1MD329Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:43-
4ZA3352Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:49-
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:07:49-
6MB353Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:01-
13MA3619Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:08:01-
2MD377Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
7MB3817Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:22-
14MA3958Plíva RomanSokol Česká Třebová8200:08:25-
3MD4015Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:29-
8MB4154Adámek KarelBřezová nad Svitavou7100:08:31-
4MD4250Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:34-
6MJ4336Doležal RadekVDA Česká Třebová9200:08:43-
5ZA442Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:45-
1ZJ4525Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:45-
15MA4660Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:08:53-
3ZB4724Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:08-
2ZJ4855Krátká HanaLanškroun9500:09:12-
2ZC4937Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:16-
5MC5045Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:32-
6MC518Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:45-
3ZC5249Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:47-
5MD531Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:51-
4ZC5431Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:00-
6MD5540Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:25-
5ZC5621Rossi LenkaHradec Králové5400:10:33-
4ZB5739Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:50-
7MD5820Rossi OttoHradec Králové4300:11:24-
6ZC5926Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:50-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Pěknej krpál.
pepa007

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód