Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

6.5.2011, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 6.5.2011
  • zobrazeno již 15x

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, u muzea
16:30 hodin - předškolní děti
od 17:00 hodin - hlavní závod

Přihlášky

od 16:00 do 17:15 hodin v rozhledně na Rozálce

Startovné

předškolní děti a handicapovaní ZDARMA
žactvo 20,- Kč
dorost, dospělí 30,- Kč

Popis tratě

délka: 900 m
převýšení: 40 m
nezpevněné parkové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vladimíra Valdová
mobil 603 876 667

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

valdova.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3160

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4416
Matyášová Jana6516
Keprtová Miloslava4815
Sadílek Ota4615
Bielčik Jindřich4015
Nechvíl Petr9114
Novotný Luděk6214
Mannlová Jana8012
Šimůnek Jan4912
Šafář Jaroslav5112
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Svatoš Otakar3412
Koblížek Jindřich4811
Šimůnek Jan8211
Červ Miloslav5011
Tomeš Jaroslav4810
Šponar Josef4710
Kebrle Milan7510
Mařík Jiří7210
Kalousek Jan4110
Smolák Petr9410
Exler Ondřej909
Gregora Filip029
Volf Břetislav529
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Jirásková Eva649
Sejkorová Lenka639
Bubeníček Jiří519
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Vondra Vojtěch989
Procházka Jakub968
Černá Kristýna938
Moravec Martin848
Kubelka Tomáš938
Borek Petr708
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Šponarová Lucie918
Stránská Adéla918
Klaclová Šárka938
Večeře Tomáš908
Borková Agáta028
Stránský Aleš608
Živný Marek918

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25972Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:45111,36
2M27087Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:52120,28
3M283140Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:04111,60
4M28524Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:0495,75
5M28732Metelka OndřejHradec Králové0100:04:0792,90
6M296102Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1189,45
7M210585Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1883,58
8M2112139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2379,64
9M2115185Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2578,29
10M212138Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:2776,20
11M2138120Navrátil JonášTJ Svitavy0100:04:3966,55
12M2149301Strnad AdamKB OEZ Letohrad0000:04:5255,47
13M215349Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:05:0068,12
14M215450Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:0068,04
15M215693Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:05:0067,73
16M215854Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:05:0048,34
17M216727Schreiber ŠimonTJ Sokol Atletika Žamberk0300:05:1258,28
18M216835Biedla JakubAtletika Žamberk0100:05:1535,92
19M217048Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:05:1655,49
20M217551Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:2846,42
21M217728Procházka TomášAtletika Žamberk0400:05:2945,65
22M217877Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:3342,24
23M218071Bryscejn OndřejSpartak OEZ Letohrad0300:05:4830,46
24M218233Křikava ŠtěpánŽamberk0200:05:5822,78
25M218355Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:05:5822,63
Nejmladší žákyně (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z28199Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:03107,13
2Z210186Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1597,59
3Z2103187Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:1895,28
4Z210689Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2093,21
5Z2118141Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2689,00
6Z2123111Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:04:28108,80
7Z2126107Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:3085,66
8Z212873Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:3184,54
9Z213058Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:3383,19
10Z2132106Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:35103,65
11Z213569Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3779,93
12Z214175Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:4375,24
13Z2146100Kroulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:04:4772,14
14Z214779Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:04:4871,50
15Z2150184Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:5367,05
16Z215274Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5787,55
17Z215957Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0284,62
18Z2160119Stříhavková EliškaAC Choceň0200:05:0383,76
19Z216529Borovičková ValerieOB Žamberk0000:05:0756,07
20Z216976Peřinová AdélaSpartak OEZ Letohrad0100:05:1649,39
21Z217115Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1674,25
22Z218539Lauterbachová NikolaAtletika Žamberk0300:06:2028,25
23Z2186307Lakotová TerezaAC Choceň0000:06:233,00
24Z218831Křikavová MichaelaŽamberk0400:06:3120,46
Mladší žáci (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M338137Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:30106,61
2M352101Vilínek VáclavAC Choceň9800:03:4196,74
3M353105Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:4196,65
4M357138Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:4493,79
5M36152Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:4691,76
6M37537Procházka VojtěchAtletika Žamberk9900:03:5682,99
7M390130Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:0871,92
8M310390Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1862,51
9M311766Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:04:2555,77
10M3120115Kučera MartinTJ Svitavy9900:04:2754,21
11M31272Lauterbach DavidŽamberk9800:04:3150,15
12M315784Kalous PatrikŽamberk9800:05:0023,39
13M317236Biedla VojtěchAtletika Žamberk9800:05:168,72
14M3181304Suchodol Mikulᚎamberk9800:05:513,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37488Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:55106,31
2Z38068Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:0299,94
3Z39425Suchánková NikolAtletika Jaroměř9900:04:1093,74
4Z3113109Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:04:2482,50
5Z313794Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3870,43
6Z314320Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:4664,23
7Z3148110Faltysová AnetaTJ Svitavy9900:04:5060,35
Starší žáci (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414132Moravec JiříKB OEZ Letohrad9600:03:14102,48
2M417135Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:16101,05
3M420176Szkwarek GrzegorzVLKS Bystrzyca Klodska9700:03:2096,46
4M426151Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:2393,81
5M434121Dušek MartinOB Žamberk9600:03:2986,88
6M437126Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3086,37
7M439128Kavka LukášKB OEZ Letohrad9700:03:3185,35
8M444131Večeř MilanKB OEZ Letohrad9600:03:3482,29
9M448129Suchomel TomášKB OEZ Letohrad9700:03:3976,89
10M45181Pecháček FilipRaft Klub Letohrad9600:03:4175,46
11M458168Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:4571,28
12M46056Skotálek JanFK OEZ Letohrad9700:03:4670,46
13M47223Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:03:5462,30
14M47921Neugebauer Tomᚎamberk9600:04:0154,66
15M411082Vařeka JanRaft Klub Letohrad9600:04:2233,75
16M414022Mach VojtaŽamberk9700:04:4212,44
Starší žákyně (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44242Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:33111,66
2Z467134Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:03:5195,54
3Z473133Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:5492,80
4Z493127Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:04:0979,60
5Z499147Kluková AnnaLoko Česká Třebová9700:04:1475,35
6Z413965Rousková RadkaSK ZŠ Dolní Čermná9600:04:4151,36
Dorostenci (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M510162Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:03:09103,30
2M511180Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:11101,53
3M518186Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:03:1795,18
4M52767Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:2389,45
Dorostenky (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5118163Krátká HanaLanškroun9500:04:26100,00
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ864Bednář PetrDolní Čermná9300:03:09102,73
2MJ1378Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:03:1497,27
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ11470Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:24100,00
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:50103,71
2MA2169Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:02:53100,00
3MA3170Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5696,29
4MA4160Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:02:5893,38
5MA511Nožka RadekŽamberk9000:02:5992,69
6MA634Vařeka MartinŽamberk9100:03:0091,41
7MA7305Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0190,13
8MA8177Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:0981,54
9MA12178Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:1377,02
10MA1592Abrahám LuděkSK Hronov7500:03:1574,23
11MA16116Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1573,77
12MA21114Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:2167,38
13MA22157Purkert MartinStudené Crew9000:03:2166,92
14MA24303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2265,99
15MA25189Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:03:2265,76
16MA29164Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:03:2463,20
17MA30146Fajfr FrantišekŽamberk7200:03:2562,04
18MA35142Gregora ZdenekLanškroun7300:03:3057,17
19MA40173Hartman KarelSK OMT Pardubice7700:03:3254,15
20MA461Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:03:3748,35
21MA4930Hejzlar DavidBravo Jablonné nad Orlicí8900:03:3945,79
22MA5562Marhold PetrChoceň7800:03:4341,73
23MA56166Plíva RomanSokol Česká Třebová8200:03:4440,92
24MA6259Marhold LubošChoceň7700:03:4736,62
25MA63158Mikula PetrStudené Crew9100:03:4835,81
26MA6540Vanický PetrAtletika Žamberk7300:03:5033,49
27MA6816Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:03:5231,05
28MA92145Budina ZdeněkBike Tuning Team Rudná7600:04:0911,20
29MA12544Dufek TomášPardubice7200:04:303,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23113Buriánek RomanČeská Třebová6500:03:22102,52
2MB28112Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:03:2499,97
3MB31188Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:03:2797,51
4MB33136Junk PetrŽamberk6800:03:2995,55
5MB35103Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:3094,67
6MB4745Vařeka KarelŽamberk6500:03:3886,23
7MB66181Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:5173,47
8MB7017Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:03:5272,39
9MB86172Dostálek PetrASPV Těchonín6700:04:0560,22
10MB9746Řehák JanRaft Klub Letohrad6600:04:1252,95
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3214Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:03:27103,67
2MC40174Orlich PetrSMC Ústí nad Orlicí6100:03:3298,73
3MC4395Martinák JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí6000:03:3397,59
4MC45161Trejtnar PavelOB Kunvald5800:03:3794,65
5MC6483Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:03:5082,20
6MC82123Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:0369,46
7MC83179Jandejsek ZdeněkStudené6100:04:0468,99
8MC89154Krejsa JosefSokol Nekoř5900:04:0865,19
9MC1029Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1756,54
10MC10763Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:04:2152,26
11MC124104Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:04:2944,85
12MC145150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:4628,22
13MC151182Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:04:5321,57
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7697Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:03:59103,74
2MD77167Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:00102,83
3MD9547Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:1193,44
4MD107148Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:2185,20
5MD109300Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:2184,95
6MD12998Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:3375,72
7MD133149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:3573,74
8MD144125Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:04:4664,76
9MD163156Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:05:0449,77
10MD17453Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:2532,79
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME15512Bielčik JindřichLichkov4000:05:00130,05
2ME17626Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:05:28113,98
3ME190306Kalousek JanKČT Žamberk4100:07:1055,97
4ME19118Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:1022,31
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA54152Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:03:42110,05
2ZA69175Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:03:52101,48
3ZA8843Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0788,47
4ZA98117Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1384,10
5ZA10041Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:1482,47
6ZA1113Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:04:2275,96
7ZA12161Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:04:2771,60
8ZA131118Marholdová LucieChoceň8300:04:3366,29
9ZA13496Lauterbachová LucieTJ Sokol Žamberk8100:04:3664,32
10ZA135165Veselá LenkaSokol Ústí nad Orlicí8500:04:3763,03
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1991Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:18121,73
2ZB50122Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:40101,60
3ZB916Mikulecká MarcelaSloupnice7300:04:0876,67
4ZB116302Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:2561,14
5ZB142144Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:04:4542,81
6ZB16119Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:0326,82
7ZB1797Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:05:393,00
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC78124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:01130,25
2ZC16280Šternerová HanaHradec Králové6300:05:0485,83
3ZC1648Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:05:0683,92
4ZC1844Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:06:0344,24
5ZC187108Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:3124,47
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD166153Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:05:11120,14
2ZD17310Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:18115,91
3ZD189155Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:4763,94
Trať 0,9 km, 40 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:50103,71
2MA2169Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:02:53100,00
3MA3170Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5696,29
4MA4160Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:02:5893,38
5MA511Nožka RadekŽamberk9000:02:5992,69
6MA634Vařeka MartinŽamberk9100:03:0091,41
7MA7305Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0190,13
8MA8177Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:0981,54
1MJ864Bednář PetrDolní Čermná9300:03:09102,73
1M510162Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:03:09103,30
2M511180Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:11101,53
9MA12178Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:1377,02
2MJ1378Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:03:1497,27
1M414132Moravec JiříKB OEZ Letohrad9600:03:14102,48
10MA1592Abrahám LuděkSK Hronov7500:03:1574,23
11MA16116Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1573,77
2M417135Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:16101,05
3M518186Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:03:1795,18
1ZB1991Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:18121,73
3M420176Szkwarek GrzegorzVLKS Bystrzyca Klodska9700:03:2096,46
12MA21114Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:2167,38
13MA22157Purkert MartinStudené Crew9000:03:2166,92
1MB23113Buriánek RomanČeská Třebová6500:03:22102,52
14MA24303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2265,99
15MA25189Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:03:2265,76
4M426151Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:2393,81
4M52767Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:2389,45
2MB28112Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:03:2499,97
16MA29164Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:03:2463,20
17MA30146Fajfr FrantišekŽamberk7200:03:2562,04
3MB31188Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:03:2797,51
1MC3214Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:03:27103,67
4MB33136Junk PetrŽamberk6800:03:2995,55
5M434121Dušek MartinOB Žamberk9600:03:2986,88
18MA35142Gregora ZdenekLanškroun7300:03:3057,17
5MB35103Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:3094,67
6M437126Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3086,37
1M338137Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:30106,61
7M439128Kavka LukášKB OEZ Letohrad9700:03:3185,35
2MC40174Orlich PetrSMC Ústí nad Orlicí6100:03:3298,73
19MA40173Hartman KarelSK OMT Pardubice7700:03:3254,15
1Z44242Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:33111,66
3MC4395Martinák JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí6000:03:3397,59
8M444131Večeř MilanKB OEZ Letohrad9600:03:3482,29
4MC45161Trejtnar PavelOB Kunvald5800:03:3794,65
20MA461Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:03:3748,35
6MB4745Vařeka KarelŽamberk6500:03:3886,23
9M448129Suchomel TomášKB OEZ Letohrad9700:03:3976,89
21MA4930Hejzlar DavidBravo Jablonné nad Orlicí8900:03:3945,79
2ZB50122Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:40101,60
10M45181Pecháček FilipRaft Klub Letohrad9600:03:4175,46
2M352101Vilínek VáclavAC Choceň9800:03:4196,74
3M353105Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:4196,65
1ZA54152Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:03:42110,05
22MA5562Marhold PetrChoceň7800:03:4341,73
23MA56166Plíva RomanSokol Česká Třebová8200:03:4440,92
4M357138Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:4493,79
11M458168Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:4571,28
1M25972Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:45111,36
12M46056Skotálek JanFK OEZ Letohrad9700:03:4670,46
5M36152Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:4691,76
24MA6259Marhold LubošChoceň7700:03:4736,62
25MA63158Mikula PetrStudené Crew9100:03:4835,81
5MC6483Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:03:5082,20
26MA6540Vanický PetrAtletika Žamberk7300:03:5033,49
7MB66181Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:5173,47
2Z467134Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:03:5195,54
27MA6816Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:03:5231,05
2ZA69175Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:03:52101,48
8MB7017Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:03:5272,39
2M27087Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:52120,28
13M47223Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:03:5462,30
3Z473133Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:5492,80
1Z37488Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:55106,31
6M37537Procházka VojtěchAtletika Žamberk9900:03:5682,99
1MD7697Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:03:59103,74
2MD77167Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:00102,83
1ZC78124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:01130,25
14M47921Neugebauer Tomᚎamberk9600:04:0154,66
2Z38068Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:0299,94
1Z28199Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:03107,13
6MC82123Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:0369,46
3M283140Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:04111,60
7MC83179Jandejsek ZdeněkStudené6100:04:0468,99
4M28524Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:0495,75
9MB86172Dostálek PetrASPV Těchonín6700:04:0560,22
5M28732Metelka OndřejHradec Králové0100:04:0792,90
3ZA8843Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0788,47
8MC89154Krejsa JosefSokol Nekoř5900:04:0865,19
7M390130Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:0871,92
3ZB916Mikulecká MarcelaSloupnice7300:04:0876,67
28MA92145Budina ZdeněkBike Tuning Team Rudná7600:04:0911,20
4Z493127Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:04:0979,60
3Z39425Suchánková NikolAtletika Jaroměř9900:04:1093,74
3MD9547Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:1193,44
6M296102Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1189,45
10MB9746Řehák JanRaft Klub Letohrad6600:04:1252,95
4ZA98117Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1384,10
5Z499147Kluková AnnaLoko Česká Třebová9700:04:1475,35
5ZA10041Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:1482,47
2Z210186Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1597,59
9MC1029Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1756,54
8M310390Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1862,51
3Z2103187Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:1895,28
7M210585Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1883,58
4Z210689Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2093,21
10MC10763Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:04:2152,26
4MD107148Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:2185,20
5MD109300Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:2184,95
15M411082Vařeka JanRaft Klub Letohrad9600:04:2233,75
6ZA1113Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:04:2275,96
8M2112139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2379,64
4Z3113109Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:04:2482,50
1ZJ11470Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:24100,00
9M2115185Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2578,29
4ZB116302Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:2561,14
9M311766Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:04:2555,77
5Z2118141Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2689,00
1Z5118163Krátká HanaLanškroun9500:04:26100,00
10M3120115Kučera MartinTJ Svitavy9900:04:2754,21
10M212138Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:2776,20
7ZA12161Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:04:2771,60
6Z2123111Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:04:28108,80
11MC124104Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:04:2944,85
29MA12544Dufek TomášPardubice7200:04:303,00
7Z2126107Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:3085,66
11M31272Lauterbach DavidŽamberk9800:04:3150,15
8Z212873Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:3184,54
6MD12998Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:3375,72
9Z213058Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:3383,19
8ZA131118Marholdová LucieChoceň8300:04:3366,29
10Z2132106Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:35103,65
7MD133149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:3573,74
9ZA13496Lauterbachová LucieTJ Sokol Žamberk8100:04:3664,32
11Z213569Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3779,93
10ZA135165Veselá LenkaSokol Ústí nad Orlicí8500:04:3763,03
5Z313794Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3870,43
11M2138120Navrátil JonášTJ Svitavy0100:04:3966,55
6Z413965Rousková RadkaSK ZŠ Dolní Čermná9600:04:4151,36
16M414022Mach VojtaŽamberk9700:04:4212,44
12Z214175Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:4375,24
5ZB142144Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:04:4542,81
6Z314320Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:4664,23
8MD144125Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:04:4664,76
12MC145150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:4628,22
13Z2146100Kroulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:04:4772,14
14Z214779Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:04:4871,50
7Z3148110Faltysová AnetaTJ Svitavy9900:04:5060,35
12M2149301Strnad AdamKB OEZ Letohrad0000:04:5255,47
15Z2150184Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:5367,05
13MC151182Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:04:5321,57
16Z215274Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5787,55
13M215349Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:05:0068,12
14M215450Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:0068,04
1ME15512Bielčik JindřichLichkov4000:05:00130,05
15M215693Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:05:0067,73
12M315784Kalous PatrikŽamberk9800:05:0023,39
16M215854Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:05:0048,34
17Z215957Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0284,62
18Z2160119Stříhavková EliškaAC Choceň0200:05:0383,76
6ZB16119Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:0326,82
2ZC16280Šternerová HanaHradec Králové6300:05:0485,83
9MD163156Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:05:0449,77
3ZC1648Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:05:0683,92
19Z216529Borovičková ValerieOB Žamberk0000:05:0756,07
1ZD166153Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:05:11120,14
17M216727Schreiber ŠimonTJ Sokol Atletika Žamberk0300:05:1258,28
18M216835Biedla JakubAtletika Žamberk0100:05:1535,92
20Z216976Peřinová AdélaSpartak OEZ Letohrad0100:05:1649,39
19M217048Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:05:1655,49
21Z217115Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1674,25
13M317236Biedla VojtěchAtletika Žamberk9800:05:168,72
2ZD17310Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:18115,91
10MD17453Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:2532,79
20M217551Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:2846,42
2ME17626Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:05:28113,98
21M217728Procházka TomášAtletika Žamberk0400:05:2945,65
22M217877Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:3342,24
7ZB1797Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:05:393,00
23M218071Bryscejn OndřejSpartak OEZ Letohrad0300:05:4830,46
14M3181304Suchodol Mikulᚎamberk9800:05:513,00
24M218233Křikava ŠtěpánŽamberk0200:05:5822,78
25M218355Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:05:5822,63
4ZC1844Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:06:0344,24
22Z218539Lauterbachová NikolaAtletika Žamberk0300:06:2028,25
23Z2186307Lakotová TerezaAC Choceň0000:06:233,00
5ZC187108Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:3124,47
24Z218831Křikavová MichaelaŽamberk0400:06:3120,46
3ZD189155Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:4763,94
3ME190306Kalousek JanKČT Žamberk4100:07:1055,97
4ME19118Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:1022,31
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:50103,71
2MA2169Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:02:53100,00
3MA3170Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5696,29
4MA4160Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:02:5893,38
5MA511Nožka RadekŽamberk9000:02:5992,69
6MA634Vařeka MartinŽamberk9100:03:0091,41
7MA7305Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0190,13
8MJ864Bednář PetrDolní Čermná9300:03:0981,54
8MA8177Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:0981,54
10M510162Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:03:0980,62
11M511180Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:1178,64
12MA12178Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:1377,02
13MJ1378Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:03:1475,51
14M414132Moravec JiříKB OEZ Letohrad9600:03:1475,16
15MA1592Abrahám LuděkSK Hronov7500:03:1574,23
16MA16116Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1573,77
17M417135Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:1673,53
18M518186Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:03:1771,56
19M420176Szkwarek GrzegorzVLKS Bystrzyca Klodska9700:03:2068,31
20MA21114Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:2167,38
21MA22157Purkert MartinStudené Crew9000:03:2166,92
22MB23113Buriánek RomanČeská Třebová6500:03:2266,45
23MA24303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2265,99
24MA25189Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:03:2265,76
25M426151Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:2365,29
26M52767Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:2365,18
27MB28112Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:03:2463,43
28MA29164Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:03:2463,20
29MA30146Fajfr FrantišekŽamberk7200:03:2562,04
30MB31188Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:03:2760,53
31MC3214Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:03:2760,19
32MB33136Junk PetrŽamberk6800:03:2958,21
33M434121Dušek MartinOB Žamberk9600:03:2957,40
34MA35142Gregora ZdenekLanškroun7300:03:3057,17
34MB35103Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:3057,17
36M437126Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3056,82
37M338137Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:3056,70
38M439128Kavka LukášKB OEZ Letohrad9700:03:3155,66
39MA40173Hartman KarelSK OMT Pardubice7700:03:3254,15
39MC40174Orlich PetrSMC Ústí nad Orlicí6100:03:3254,15
41MC4395Martinák JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí6000:03:3352,76
42M444131Večeř MilanKB OEZ Letohrad9600:03:3452,18
43MC45161Trejtnar PavelOB Kunvald5800:03:3749,16
44MA461Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:03:3748,35
45MB4745Vařeka KarelŽamberk6500:03:3847,19
46M448129Suchomel TomášKB OEZ Letohrad9700:03:3946,02
47MA4930Hejzlar DavidBravo Jablonné nad Orlicí8900:03:3945,79
48M45181Pecháček FilipRaft Klub Letohrad9600:03:4144,40
49M352101Vilínek VáclavAC Choceň9800:03:4144,28
50M353105Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:4144,17
51MA5562Marhold PetrChoceň7800:03:4341,73
52MA56166Plíva RomanSokol Česká Třebová8200:03:4440,92
53M357138Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:4440,57
54M458168Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:4539,64
55M25972Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:4539,06
56M46056Skotálek JanFK OEZ Letohrad9700:03:4638,71
57M36152Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:4638,02
58MA6259Marhold LubošChoceň7700:03:4736,62
59MA63158Mikula PetrStudené Crew9100:03:4835,81
60MC6483Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:03:5033,95
61MA6540Vanický PetrAtletika Žamberk7300:03:5033,49
62MB66181Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:5132,10
63MA6816Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:03:5231,05
64M27087Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:5230,82
64MB7017Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:03:5230,82
66M47223Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:03:5429,43
67M37537Procházka VojtěchAtletika Žamberk9900:03:5626,99
68MD7697Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:03:5923,51
69MD77167Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:0022,23
70M47921Neugebauer Tomᚎamberk9600:04:0120,72
71MC82123Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:0318,40
72M283140Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:0417,82
72MC83179Jandejsek ZdeněkStudené6100:04:0417,82
74M28524Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:0417,47
75MB86172Dostálek PetrASPV Těchonín6700:04:0516,42
76M28732Metelka OndřejHradec Králové0100:04:0713,52
77MC89154Krejsa JosefSokol Nekoř5900:04:0813,17
78M390130Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:0813,06
79MA92145Budina ZdeněkBike Tuning Team Rudná7600:04:0911,20
80MD9547Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:119,00
81M296102Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:118,76
82MB9746Řehák JanRaft Klub Letohrad6600:04:127,84
83MC1029Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:173,00
84M310390Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:183,00
85M210585Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:183,00
86MC10763Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:04:213,00
86MD107148Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:213,00
88MD109300Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:213,00
89M411082Vařeka JanRaft Klub Letohrad9600:04:223,00
90M2112139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:233,00
91M2115185Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:253,00
92M311766Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:04:253,00
93M3120115Kučera MartinTJ Svitavy9900:04:273,00
94M212138Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:273,00
95MC124104Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:04:293,00
96MA12544Dufek TomášPardubice7200:04:303,00
97M31272Lauterbach DavidŽamberk9800:04:313,00
98MD12998Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:333,00
99MD133149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:353,00
100M2138120Navrátil JonášTJ Svitavy0100:04:393,00
101M414022Mach VojtaŽamberk9700:04:423,00
102MD144125Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:04:463,00
103MC145150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:463,00
104M2149301Strnad AdamKB OEZ Letohrad0000:04:523,00
105MC151182Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:04:533,00
106M215349Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:05:003,00
107M215450Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:003,00
108ME15512Bielčik JindřichLichkov4000:05:003,00
109M215693Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:05:003,00
110M315784Kalous PatrikŽamberk9800:05:003,00
111M215854Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:05:003,00
112MD163156Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:05:043,00
113M216727Schreiber ŠimonTJ Sokol Atletika Žamberk0300:05:123,00
114M216835Biedla JakubAtletika Žamberk0100:05:153,00
115M217048Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:05:163,00
116M317236Biedla VojtěchAtletika Žamberk9800:05:163,00
117MD17453Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:253,00
118M217551Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:283,00
119ME17626Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:05:283,00
120M217728Procházka TomášAtletika Žamberk0400:05:293,00
121M217877Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:333,00
122M218071Bryscejn OndřejSpartak OEZ Letohrad0300:05:483,00
123M3181304Suchodol Mikulᚎamberk9800:05:513,00
124M218233Křikava ŠtěpánŽamberk0200:05:583,00
125M218355Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:05:583,00
126ME190306Kalousek JanKČT Žamberk4100:07:103,00
127ME19118Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1991Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:18111,94
2Z44242Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:3397,36
3ZB50122Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:4090,70
4ZA54152Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:03:4288,69
5Z467134Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:03:5180,03
6ZA69175Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:03:5279,17
7Z473133Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:5477,07
8Z37488Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5576,79
9ZC78124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:0170,97
10Z38068Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:0269,45
11Z28199Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:0368,97
12ZA8843Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0764,69
13ZB916Mikulecká MarcelaSloupnice7300:04:0864,40
14Z493127Novotná DoraKB OEZ Letohrad9700:04:0962,88
15Z39425Suchánková NikolAtletika Jaroměř9900:04:1062,31
16ZA98117Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1359,83
17Z499147Kluková AnnaLoko Česká Třebová9700:04:1458,30
18ZA10041Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:1458,02
19Z210186Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1557,54
20Z2103187Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:1854,78
21Z210689Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2052,30
22ZA1113Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:04:2250,78
23Z3113109Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:04:2449,35
24ZJ11470Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:2449,16
25ZB116302Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:2548,02
26Z2118141Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2647,25
26Z5118163Krátká HanaLanškroun9500:04:2647,25
28ZA12161Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:04:2745,92
29Z2123111Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:04:2845,35
30Z2126107Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:3043,25
31Z212873Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:3141,92
32Z213058Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:3340,30
33ZA131118Marholdová LucieChoceň8300:04:3340,01
34Z2132106Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:3538,49
35ZA13496Lauterbachová LucieTJ Sokol Žamberk8100:04:3637,82
36Z213569Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3736,39
36ZA135165Veselá LenkaSokol Ústí nad Orlicí8500:04:3736,39
38Z313794Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3835,44
39Z413965Rousková RadkaSK ZŠ Dolní Čermná9600:04:4132,49
40Z214175Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:4330,77
41ZB142144Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:04:4528,68
42Z314320Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:4628,29
43Z2146100Kroulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:04:4727,06
44Z214779Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:04:4826,29
45Z3148110Faltysová AnetaTJ Svitavy9900:04:5023,82
46Z2150184Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:5320,96
47Z215274Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5717,05
48Z215957Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0213,15
49Z2160119Stříhavková EliškaAC Choceň0200:05:0312,00
50ZB16119Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:0311,81
51ZC16280Šternerová HanaHradec Králové6300:05:0411,05
52ZC1648Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:05:068,48
53Z216529Borovičková ValerieOB Žamberk0000:05:077,81
54ZD166153Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:05:114,57
55Z216976Peřinová AdélaSpartak OEZ Letohrad0100:05:163,00
56Z217115Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:163,00
57ZD17310Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:183,00
58ZB1797Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:05:393,00
59ZC1844Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:06:033,00
60Z218539Lauterbachová NikolaAtletika Žamberk0300:06:203,00
61Z2186307Lakotová TerezaAC Choceň0000:06:233,00
62ZC187108Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:313,00
63Z218831Křikavová MichaelaŽamberk0400:06:313,00
64ZD189155Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:473,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 73%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 92%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Prosím o opravu: Cink Martin 1954 - asi nesouhlasí ročník narození, snad 1994 (neznám ho, ale podle výborného času bude asi mladší) Závod nelze hodnotit jinak, než velice pozitivně. Bezchybná organizace, výborně zvolená trasa. Delších závodů je mnoho, podobných tomuto velmi málo. „Malá trasa - velký závod!“ Děkuji. Vacarda.
vladimir.vacarda
Prosím o opravu jména Natálie Filipovové ročník 01 - je uvedena jako Filipová. Děkuji Pirkl
michal.pirkl
Super závod - už se těším na další ročník! Petr B.
jampb
Děkujeme za upozornění, opraveno
team
Prosím o opravu u Pavly Kábrtové nar. 2000 Atletika Rtyně v Podkrkonoší, kde tento závod není započítán v Iscarex poháru. Děkuji.
michalkabrt
Kabrtova opravena.
iscarex
Prosím o opravu výsledků: jméno : POUR Jiří kategorie Muži B ( mám tam uvedeno Povr a to jsem přímo u vyhlášení hlásil, že je to špatně!) Prosím o opravu i v celkové listině výsleddků a název oddílu je TJ SOKOL atletika Jaroměř. Děkuji.
jiri.pour
Pour opraven.
kebrle
Dobrý den, prosím o opravu jména Gregora Zdeněk na Gregora Zdenek. Děkuji předem ! Z. Gregora
gregora
Gregora opraven.
neco

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód