Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

1.6.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.6.2011
  • zobrazeno již 14x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=85

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Přeškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:37-
2D1210Hacura LukášSeloutky0500:00:41-
3D1314Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:43-
4D146Zachová AnetaPeklák team0500:00:47-
5D154Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:49-
6D1613Borková AnežkaČeská Třebová0500:00:50-
7D171Maršálková Denisaneregistrována0500:00:53-
8D185Janeček RomanČeská Třebová0600:00:54-
9D1916Zářecký MatyášMŠ u koupaliště0600:00:54-
10D11012Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:54-
11D11117Vávra JanPeklák team0700:01:11-
12D11215Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:13-
13D1139Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:18-
14D1142Maršálek Lukášneregistrován0800:01:33-
15D1158Zemanová TerezaBHLT0700:01:33-
16D11611Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:43-
-D1-7Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová05DNF-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:23-
2M279Fedra VojtěchKlepačov0200:01:52-
3M282Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:53-
4M291Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:53-
5M21013Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:55-
6M2114Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:57-
7M21211Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:59-
8M21414Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:11-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z228Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:31-
2Z2310Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:35-
3Z2412Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:37-
4Z255Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:42-
5Z267Zachová MarkétaPeklák team0100:01:50-
6Z2133Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:11-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:12-
2M321Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:18-
3M333Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:30-
4M348Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:33-
5M356Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:47-
6M375Fedra FrantišekKlepačov0000:04:09-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z362Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:55-
2Z384Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:22-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ648Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:05:33-
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:14-
3MJ1039Bednář PetrDolní Čermná9300:06:17-
4MJ1411Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:29-
5MJ1741Zejbrlík DanAČR9400:06:41-
6MJ1942Drábek JakubAČR9300:06:48-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:04:47-
2MA233Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:04:59-
3MA335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:19-
4MA434Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:24-
5MA744Sádecký MarekSDH Parník8900:05:46-
6MA1112Gregora ZdenekLanškroun7300:06:20-
7MA1552Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:30-
8MA1654Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:32-
9MA2149Sejkora PatrikLanškroun7800:06:55-
10MA2243Kalous PetrSK Žamberk7700:06:58-
11MA2523Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:07:29-
12MA3215Zeman BřetislavBHLT7500:07:50-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB550Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:26-
2MB1245Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:21-
3MB1320Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:24-
4MB3029Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:42-
5MB3410Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:05-
6MB3724Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:17-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:50-
2MC185Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:44-
3MC2446Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:14-
4MC4353Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:02-
5MC4813Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:27-
6MC534Wendlig MiroslavLuková5300:10:42-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2730Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:33-
2MD2955Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:40-
3MD3614Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:16-
4MD5125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:19-
5MD547Rossi OttoHradec Králové4300:11:14-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ412Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:51-
2ZJ4651Krátká HanaLanškroun9500:09:14-
3ZJ4940Diblíková KristýnaAČR9300:09:40-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2028Vévodová MartinaAK Perná9000:06:51-
2ZA2337Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:10-
3ZA2621Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:33-
4ZA3322Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:01-
5ZA3526Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:07-
6ZA3838Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:25-
7ZA3919Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:27-
8ZA4217Sedláčková Alžbětaneregistrována7800:08:58-
9ZA4716Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:18-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2818Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:38-
2ZB3147Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:46-
3ZB401Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:41-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4431Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:08-
2ZC456Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:13-
3ZC5027Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:57-
4ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:34-
5ZC553Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:18-
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12StřelciStřelci 00:04:10-
2ST21Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:28-
3ST34ISCAREX STARSISCAREX STARS 00:05:06-
4ST43[D]EFEKT[D]EFEKT 00:05:48-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:37-
2D1210Hacura LukášSeloutky0500:00:41-
3D1314Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:43-
4D146Zachová AnetaPeklák team0500:00:47-
5D154Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:49-
6D1613Borková AnežkaČeská Třebová0500:00:50-
7D171Maršálková Denisaneregistrována0500:00:53-
8D185Janeček RomanČeská Třebová0600:00:54-
9D1916Zářecký MatyášMŠ u koupaliště0600:00:54-
10D11012Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:54-
11D11117Vávra JanPeklák team0700:01:11-
12D11215Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:13-
13D1139Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:18-
14D1142Maršálek Lukášneregistrován0800:01:33-
15D1158Zemanová TerezaBHLT0700:01:33-
16D11611Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:43-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:12-
2M321Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:18-
3M333Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:30-
4M348Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:33-
5M356Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:47-
1Z362Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:55-
6M375Fedra FrantišekKlepačov0000:04:09-
2Z384Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:22-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:04:47-
2MA233Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:04:59-
3MA335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:19-
4MA434Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:24-
1MB550Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:26-
1MJ648Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:05:33-
5MA744Sádecký MarekSDH Parník8900:05:46-
1MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:50-
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:14-
3MJ1039Bednář PetrDolní Čermná9300:06:17-
6MA1112Gregora ZdenekLanškroun7300:06:20-
2MB1245Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:21-
3MB1320Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:24-
4MJ1411Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:29-
7MA1552Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:30-
8MA1654Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:32-
5MJ1741Zejbrlík DanAČR9400:06:41-
2MC185Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:44-
6MJ1942Drábek JakubAČR9300:06:48-
1ZA2028Vévodová MartinaAK Perná9000:06:51-
9MA2149Sejkora PatrikLanškroun7800:06:55-
10MA2243Kalous PetrSK Žamberk7700:06:58-
2ZA2337Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:10-
3MC2446Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:14-
11MA2523Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:07:29-
3ZA2621Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:33-
1MD2730Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:33-
1ZB2818Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:38-
2MD2955Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:40-
4MB3029Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:42-
2ZB3147Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:46-
12MA3215Zeman BřetislavBHLT7500:07:50-
4ZA3322Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:01-
5MB3410Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:05-
5ZA3526Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:07-
3MD3614Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:16-
6MB3724Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:17-
6ZA3838Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:25-
7ZA3919Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:27-
3ZB401Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:41-
1ZJ412Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:51-
8ZA4217Sedláčková Alžbětaneregistrována7800:08:58-
4MC4353Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:02-
1ZC4431Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:08-
2ZC456Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:13-
2ZJ4651Krátká HanaLanškroun9500:09:14-
9ZA4716Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:18-
5MC4813Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:27-
3ZJ4940Diblíková KristýnaAČR9300:09:40-
3ZC5027Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:57-
4MD5125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:19-
4ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:34-
6MC534Wendlig MiroslavLuková5300:10:42-
5MD547Rossi OttoHradec Králové4300:11:14-
5ZC553Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:18-
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12StřelciStřelci 00:04:10-
2ST21Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:28-
3ST34ISCAREX STARSISCAREX STARS 00:05:06-
4ST43[D]EFEKT[D]EFEKT 00:05:48-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Parádní fotky a hlavně parádní čas vítěze - rekord :-)
adela.stranska
A tak teď s pravdou ven...kratší trať? Menší kopec? Vždyť to snad není možný, takhle rychlé časy :-)
m.reminek
Matěji,pravda leží na trati:)
cncvyroba
Také je třeba vyzdvihnout i výkon štafety Střelců, kteří při běhu skutečně vypadali jak vystřelené šípy a také zaběhli úžasný rekord 4:09. Opravdu výjimečný to den....
ales.stransky
2 jenda: doufam, ze ste ji moc neposlapali teda :)
bahen
Gratuluji k novému převratnému rekordu tratě, asi pomohla účast olympioniků. :-)
rehakt

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód