13.7.2011, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
19.6.2024 | 4. Pekelný kilometr | - |
28.6.2023 | 4. Pekelný kilometr | 135 |
29.6.2022 | 4. Pekelný kilometr | 104 |
30.6.2021 | 4. Pekelný kilometr | 79 |
1.7.2020 | 4. Pekelný kilometr | - |
3.7.2019 | 4. Pekelný kilometr | 124 |
11.7.2018 | 4. Pekelný kilometr | 114 |
12.7.2017 | 4. Pekelný kilometr | 111 |
20.7.2016 | 4. Pekelný kilometr | 118 |
1.7.2015 | 4. Pekelný kilometr | 107 |
2.7.2014 | 4. Pekelný kilometr | 141 |
3.7.2013 | 4. Pekelný kilometr | 122 |
4.7.2012 | 4. Pekelný kilometr | 106 |
7.7.2010 | 4. Pekelný kilometr | 69 |
29.7.2009 | 4. Pekelný kilometr | 72 |
6.8.2008 | 4. Pekelný kilometr | 67 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Petr | 70 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Kostřicová Blanka | 61 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 8 |
Grätz Luděk | 58 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Černá Markéta | 70 | 8 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Hofmanová Veronika | 78 | 7 |
Marhold Luboš | 77 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Serbousková Sára | 04 | 7 |
Šimůnková Zdena | 58 | 7 |
Kouba Radim | 11 | 7 |
Kalous Petr | 77 | 6 |
Šafář Jaroslav | 51 | 6 |
Borková Johanka | 07 | 6 |
Mannlová Jana | 80 | 6 |
Preislerová Elena Marie | 06 | 6 |
Vacek Michal | 04 | 6 |
Kovář Lukáš | 01 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Kolářová Adéla | 03 | 6 |
Dejdarová Tereza | 10 | 6 |
Ráb Pavel | 52 | 6 |
Chaloupka Jan | 90 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Adamec Lukáš | 87 | 5 |
Kyncl Jakub | 09 | 5 |
Bureš Josef | 06 | 5 |
Simon Petr | 72 | 5 |
Marholdová Aneta | 07 | 5 |
Záveský Filip | 93 | 5 |
Hanáková Klára | 02 | 5 |
Pazderová Alena | 75 | 5 |
Dufková Marie | 13 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 1 | Hacura Lukáš | HK Seloutky | 05 | 00:00:38 | - |
2 | D1 | 2 | 6 | Smoláková Rita | Rybníky Lanškroun | 05 | 00:00:44 | - |
3 | D1 | 3 | 3 | Krásná Kateřina | Koťata Heřmanův Městec | 05 | 00:00:46 | - |
4 | D1 | 4 | 4 | Bureš Josef | Česká Třebová - Parník | 06 | 00:00:47 | - |
5 | D1 | 5 | 10 | Wölfel Matěj | Moravská Třebová | 06 | 00:00:51 | - |
6 | D1 | 6 | 13 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:00:54 | - |
7 | D1 | 7 | 12 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:55 | - |
8 | D1 | 8 | 5 | Kyncl Jakub | Česká Třebová | 09 | 00:01:06 | - |
9 | D1 | 9 | 2 | Smolák Šimon | BK Vysoké Mýto | 08 | 00:01:11 | - |
10 | D1 | 10 | 8 | Štěpánová Alena | Sokol Česká Třebová | 07 | 00:01:15 | - |
11 | D1 | 11 | 7 | Štěpán Jakub | Sokol Česká Třebová | 07 | 00:01:16 | - |
12 | D1 | 12 | 11 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Team | 09 | 00:01:43 | - |
13 | D1 | 13 | 9 | Štěpánová Eva | Sokol Česká Třebová | 09 | 00:01:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 13 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:16 | - |
2 | M1 | 4 | 16 | Fedra Vojtěch | Klepačov | 02 | 00:01:35 | - |
3 | M1 | 7 | 12 | Wölfel Vojtěch | Moravská Třebová | 02 | 00:01:41 | - |
4 | M1 | 8 | 6 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | - |
5 | M1 | 9 | 2 | Jasanský Max | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:46 | - |
6 | M1 | 11 | 11 | Wölfel Ondřej | Moravská Třebová | 04 | 00:01:58 | - |
7 | M1 | 12 | 9 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:03 | - |
8 | M1 | 13 | 8 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:04 | - |
9 | M1 | 14 | 7 | Uličný Jiří | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:02:04 | - |
10 | M1 | 15 | 15 | Verner Jakub | neregistrován | 04 | 00:02:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 2 | 1 | Serbousková Sára | Step Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:32 | - |
2 | Z1 | 3 | 3 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:01:34 | - |
3 | Z1 | 5 | 5 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:39 | - |
4 | Z1 | 6 | 10 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:41 | - |
5 | Z1 | 10 | 14 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:01:55 | - |
6 | Z1 | 16 | 4 | Leszkowová Ester | Koťata Heřmanův Městec | 04 | 00:02:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 8 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:15 | - |
2 | M2 | 3 | 1 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:29 | - |
3 | M2 | 4 | 10 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:54 | - |
4 | M2 | 5 | 11 | Typl Vojtěch | Česká Třebová | 97 | 00:03:55 | - |
5 | M2 | 6 | 2 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:01 | - |
6 | M2 | 9 | 6 | Havran Lukáš | Litomyšl | 97 | 00:04:13 | - |
7 | M2 | 11 | 7 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 5 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:26 | - |
2 | Z2 | 7 | 3 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:08 | - |
3 | Z2 | 8 | 4 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:10 | - |
4 | Z2 | 10 | 9 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 50 | Cink Martin | AC Pardubice | 94 | 00:05:35 | - |
2 | MJ | 7 | 32 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:05:39 | - |
3 | MJ | 10 | 42 | Bednář Petr | Dolní Čermná | 93 | 00:06:10 | - |
4 | MJ | 17 | 9 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:06:38 | - |
5 | MJ | 34 | 20 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:07:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 37 | Hrdina Pavel | ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:05:00 | - |
2 | MA | 2 | 34 | Magál Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:05:01 | - |
3 | MA | 3 | 41 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:05:25 | - |
4 | MA | 4 | 35 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:05:28 | - |
5 | MA | 5 | 51 | Cink Tomáš | Ústí nad Orlicí | 87 | 00:05:34 | - |
6 | MA | 9 | 16 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:05:41 | - |
7 | MA | 13 | 52 | Kochánek Petr | JZD Česká Třebová | 87 | 00:06:29 | - |
8 | MA | 14 | 1 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:06:30 | - |
9 | MA | 16 | 56 | Kovařík Zbyněk | Březová nad Svitavou | 74 | 00:06:33 | - |
10 | MA | 18 | 28 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:06:42 | - |
11 | MA | 19 | 54 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:06:44 | - |
12 | MA | 20 | 57 | Hartman Karel | OMT Pardubice | 77 | 00:06:49 | - |
13 | MA | 22 | 29 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:06:59 | - |
14 | MA | 26 | 43 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:07:05 | - |
15 | MA | 27 | 48 | Sejkora Patrik | Lanškroun | 78 | 00:07:10 | - |
16 | MA | 31 | 58 | Hájek Václav | Česká Třebová | 90 | 00:07:44 | - |
17 | MA | 33 | 13 | Štěpán Pavel | Loko Česká Třebová | 77 | 00:07:51 | - |
18 | MA | 38 | 49 | Zeman Břetislav | BHLT | 75 | 00:08:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 11 | 44 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:06:11 | - |
2 | MB | 12 | 4 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:06:29 | - |
3 | MB | 36 | 15 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 33 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:39 | - |
2 | MC | 15 | 17 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:30 | - |
3 | MC | 48 | 21 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:09:29 | - |
4 | MC | 51 | 45 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:10:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 25 | 12 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:04 | - |
2 | MD | 30 | 39 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:41 | - |
3 | MD | 37 | 14 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:08:11 | - |
4 | MD | 50 | 2 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:09:37 | - |
5 | MD | 53 | 30 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:10:32 | - |
6 | MD | 55 | 7 | Rossi Otto | Hradec Králové | 43 | 00:11:24 | - |
7 | MD | 57 | 40 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:12:21 | - |
8 | MD | 58 | 18 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:18:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 21 | 36 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:06:54 | - |
2 | ZA | 23 | 46 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:59 | - |
3 | ZA | 24 | 24 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:00 | - |
4 | ZA | 32 | 38 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:49 | - |
5 | ZA | 35 | 3 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:07:51 | - |
6 | ZA | 39 | 31 | Záveská Anna | OB Loko Česká Třebová | 88 | 00:08:16 | - |
7 | ZA | 40 | 25 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:19 | - |
8 | ZA | 42 | 22 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:08:32 | - |
9 | ZA | 43 | 11 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:08:36 | - |
10 | ZA | 46 | 19 | Kantová Olga | Spona Teplice | 79 | 00:08:51 | - |
11 | ZA | 49 | 55 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:09:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 28 | 23 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:07:26 | - |
2 | ZB | 41 | 10 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:08:26 | - |
3 | ZB | 54 | 6 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:10:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 29 | 53 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:40 | - |
2 | ZC | 44 | 27 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:08:44 | - |
3 | ZC | 45 | 5 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:08:50 | - |
4 | ZC | 47 | 47 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:09:21 | - |
5 | ZC | 52 | 8 | Rossi Lenka | Hradec Králové | 54 | 00:10:30 | - |
6 | ZC | 56 | 26 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:11:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 1 | Střelci | Střelci | 00:04:20 | - | |
1. úsek | Vévodová Martina | 00:01:33 | ||||||
2. úsek | Hrdina Pavel | 00:01:28 | ||||||
3. úsek | Řehák Tomáš | 00:01:17 | ||||||
2 | ST | 2 | 2 | ISCAREX A | ISCAREX Česká Třebová | 00:04:31 | - | |
1. úsek | Stránská Michaela | 00:01:34 | ||||||
2. úsek | Šimůnek Jan | 00:01:30 | ||||||
3. úsek | Horáček Michal | 00:01:24 | ||||||
3 | ST | 3 | 3 | Soupeři | Soupeři | 00:05:28 | - | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | 00:02:09 | ||||||
2. úsek | Záveský Filip | 00:01:36 | ||||||
3. úsek | Pilgr Luděk | 00:01:41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 1 | Hacura Lukáš | HK Seloutky | 05 | 00:00:38 | - |
2 | D1 | 2 | 6 | Smoláková Rita | Rybníky Lanškroun | 05 | 00:00:44 | - |
3 | D1 | 3 | 3 | Krásná Kateřina | Koťata Heřmanův Městec | 05 | 00:00:46 | - |
4 | D1 | 4 | 4 | Bureš Josef | Česká Třebová - Parník | 06 | 00:00:47 | - |
5 | D1 | 5 | 10 | Wölfel Matěj | Moravská Třebová | 06 | 00:00:51 | - |
6 | D1 | 6 | 13 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:00:54 | - |
7 | D1 | 7 | 12 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:55 | - |
8 | D1 | 8 | 5 | Kyncl Jakub | Česká Třebová | 09 | 00:01:06 | - |
9 | D1 | 9 | 2 | Smolák Šimon | BK Vysoké Mýto | 08 | 00:01:11 | - |
10 | D1 | 10 | 8 | Štěpánová Alena | Sokol Česká Třebová | 07 | 00:01:15 | - |
11 | D1 | 11 | 7 | Štěpán Jakub | Sokol Česká Třebová | 07 | 00:01:16 | - |
12 | D1 | 12 | 11 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Team | 09 | 00:01:43 | - |
13 | D1 | 13 | 9 | Štěpánová Eva | Sokol Česká Třebová | 09 | 00:01:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 13 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:16 | - |
1 | Z1 | 2 | 1 | Serbousková Sára | Step Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:32 | - |
2 | Z1 | 3 | 3 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:01:34 | - |
2 | M1 | 4 | 16 | Fedra Vojtěch | Klepačov | 02 | 00:01:35 | - |
3 | Z1 | 5 | 5 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:39 | - |
4 | Z1 | 6 | 10 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:41 | - |
3 | M1 | 7 | 12 | Wölfel Vojtěch | Moravská Třebová | 02 | 00:01:41 | - |
4 | M1 | 8 | 6 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | - |
5 | M1 | 9 | 2 | Jasanský Max | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:46 | - |
5 | Z1 | 10 | 14 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:01:55 | - |
6 | M1 | 11 | 11 | Wölfel Ondřej | Moravská Třebová | 04 | 00:01:58 | - |
7 | M1 | 12 | 9 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:03 | - |
8 | M1 | 13 | 8 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:04 | - |
9 | M1 | 14 | 7 | Uličný Jiří | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:02:04 | - |
10 | M1 | 15 | 15 | Verner Jakub | neregistrován | 04 | 00:02:04 | - |
6 | Z1 | 16 | 4 | Leszkowová Ester | Koťata Heřmanův Městec | 04 | 00:02:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 8 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:15 | - |
1 | Z2 | 2 | 5 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:26 | - |
2 | M2 | 3 | 1 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:29 | - |
3 | M2 | 4 | 10 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:54 | - |
4 | M2 | 5 | 11 | Typl Vojtěch | Česká Třebová | 97 | 00:03:55 | - |
5 | M2 | 6 | 2 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:01 | - |
2 | Z2 | 7 | 3 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:08 | - |
3 | Z2 | 8 | 4 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:10 | - |
6 | M2 | 9 | 6 | Havran Lukáš | Litomyšl | 97 | 00:04:13 | - |
4 | Z2 | 10 | 9 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:17 | - |
7 | M2 | 11 | 7 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 1 | Střelci | Střelci | 00:04:20 | - | |
1. úsek | Vévodová Martina | 00:01:33 | ||||||
2. úsek | Hrdina Pavel | 00:01:28 | ||||||
3. úsek | Řehák Tomáš | 00:01:17 | ||||||
2 | ST | 2 | 2 | ISCAREX A | ISCAREX Česká Třebová | 00:04:31 | - | |
1. úsek | Stránská Michaela | 00:01:34 | ||||||
2. úsek | Šimůnek Jan | 00:01:30 | ||||||
3. úsek | Horáček Michal | 00:01:24 | ||||||
3 | ST | 3 | 3 | Soupeři | Soupeři | 00:05:28 | - | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | 00:02:09 | ||||||
2. úsek | Záveský Filip | 00:01:36 | ||||||
3. úsek | Pilgr Luděk | 00:01:41 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.