9.7.2011, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 30 |
Javůrek Jiří | 48 | 27 |
Bielčik Jindřich | 40 | 22 |
Vacek Martin | 69 | 22 |
Dostálek Petr | 67 | 22 |
Pechek František | 53 | 21 |
Šimůnek Jan | 49 | 19 |
Stránský Aleš | 60 | 19 |
Jirásková Eva | 64 | 17 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 16 |
Tučný Jan | 47 | 16 |
Marek František | 41 | 16 |
Svatoš Otakar | 34 | 16 |
Šír Václav | 48 | 15 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 14 |
Tempír František | 49 | 14 |
Kolínek František | 56 | 14 |
Tichý Pavel | 63 | 14 |
Šmída Oldřich | 48 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 14 |
Vacarda Vladimír | 59 | 13 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Vodička Jan | 45 | 13 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 13 |
Pleticha František | 42 | 13 |
Novotný Jiří | 45 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Zajíc Jan | 53 | 12 |
Koblížek Jindřich | 48 | 12 |
Paulů Blanka | 54 | 12 |
Sadílek Václav | 50 | 12 |
Dobšíček Pavel | 80 | 12 |
Merta Jaroslav | 35 | 12 |
Dušková Lenka | 80 | 12 |
Ožana Václav | 64 | 12 |
Sedlák Jiří | 58 | 12 |
Krupička Miroslav | 53 | 12 |
Fajfr František | 72 | 11 |
Gombita Josef | 58 | 11 |
Zdeněk Bílý | 59 | 11 |
Krunčík Pavel | 85 | 11 |
Horáček Michal | 75 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Hejl Jan | 53 | 10 |
Krejsa Václav | 52 | 10 |
Hanuš Petr | 64 | 10 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Krejčí Stanislav | 63 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 24 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:42:18 | 102,31 |
2 | MB | 7 | 11 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 00:42:39 | 100,68 |
3 | MB | 9 | 131 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:43:26 | 97,01 |
4 | MB | 11 | 136 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 00:44:24 | 92,50 |
5 | MB | 27 | 134 | Ožana Václav | Nové Město na Moravě | 64 | 00:46:49 | 81,20 |
6 | MB | 39 | 110 | Onderka Alois | Praha | 69 | 00:49:07 | 70,45 |
7 | MB | 50 | 106 | Brokeš Martin | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 71 | 00:50:06 | 65,86 |
8 | MB | 54 | 115 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:50:31 | 63,91 |
9 | MB | 55 | 3 | Valenta Michal | HZS Praha | 62 | 00:50:39 | 63,29 |
10 | MB | 58 | 23 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:51:10 | 60,87 |
11 | MB | 64 | 81 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:52:00 | 56,98 |
12 | MB | 69 | 40 | Ambrož Radomír | SANELA Lanškroun | 63 | 00:52:36 | 54,17 |
13 | MB | 81 | 125 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:54:19 | 46,15 |
14 | MB | 109 | 132 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 01:00:17 | 18,27 |
15 | MB | 134 | 10 | Frýdl Miroslav | Hradec Králové | 64 | 01:12:49 | 3,00 |
16 | MB | 138 | 108 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 01:19:52 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 122 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 00:44:35 | 103,86 |
2 | MC | 17 | 14 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:45:01 | 101,96 |
3 | MC | 26 | 16 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:46:47 | 94,18 |
4 | MC | 28 | 19 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:47:07 | 92,72 |
5 | MC | 61 | 4 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:51:45 | 72,33 |
6 | MC | 68 | 45 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 00:52:23 | 69,55 |
7 | MC | 71 | 126 | Hodek Roman | Sokol Kunvald | 60 | 00:52:43 | 68,08 |
8 | MC | 83 | 117 | Dvořáček Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 59 | 00:54:53 | 58,55 |
9 | MC | 87 | 137 | Jandejsek Zdeněk | Studené | 61 | 00:55:48 | 54,52 |
10 | MC | 89 | 15 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:55:56 | 53,93 |
11 | MC | 95 | 44 | Talaš Jaromír | SKD Otrokovice | 54 | 00:57:29 | 47,11 |
12 | MC | 139 | 59 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 01:21:43 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 42 | 5 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:49:19 | 108,52 |
2 | MD | 67 | 39 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:52:20 | 96,81 |
3 | MD | 72 | 18 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:52:53 | 94,67 |
4 | MD | 90 | 130 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:56:06 | 82,18 |
5 | MD | 94 | 111 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:57:15 | 77,72 |
6 | MD | 99 | 80 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:58:11 | 74,09 |
7 | MD | 104 | 79 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:59:07 | 70,47 |
8 | MD | 107 | 30 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:59:45 | 68,01 |
9 | MD | 112 | 17 | Kubíček František | Relax Dobré Pole | 46 | 01:00:34 | 64,84 |
10 | MD | 117 | 129 | Koblížek Jindřich | Líšnice | 48 | 01:04:29 | 49,63 |
11 | MD | 119 | 135 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 01:05:01 | 47,56 |
12 | MD | 121 | 28 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:05:38 | 45,17 |
13 | MD | 123 | 114 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 01:07:16 | 38,83 |
14 | MD | 130 | 105 | Kopeček Ivan | Moravská Slavia Brno | 49 | 01:10:10 | 27,57 |
15 | MD | 136 | 48 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:15:22 | 7,38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 105 | 31 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:59:12 | 117,50 |
2 | ME | 122 | 33 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 01:06:50 | 93,97 |
3 | ME | 126 | 25 | Sedláček František | Sokol Jeneč | 40 | 01:08:36 | 88,53 |
4 | ME | 135 | 1 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:13:37 | 73,06 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 45 | 77 | Nováková Petra | LK Slovan Karlovy Vary | 93 | 00:49:36 | 122,63 |
2 | ZJ | 102 | 64 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:58:49 | 89,67 |
3 | ZJ | 106 | 96 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:59:22 | 87,70 |
4 | ZJ | 110 | 97 | Jirásková Šárka | SKI Skuhrov nad Bělou | 95 | 01:00:24 | 84,01 |
5 | ZJ | 137 | 101 | Rokosz Beata | ULKS Bystrzyca Klodzka | 92 | 01:18:51 | 18,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 41 | 37 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:49:12 | 115,13 |
2 | ZA | 75 | 90 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:53:20 | 99,60 |
3 | ZA | 93 | 102 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 00:57:09 | 85,26 |
4 | ZA | 113 | 98 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 01:03:37 | 60,96 |
5 | ZA | 114 | 67 | Fialová Martina | SK Kolářka Praha | 87 | 01:03:40 | 60,78 |
6 | ZA | 118 | 26 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 01:04:52 | 56,27 |
7 | ZA | 129 | 46 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 01:09:14 | 39,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 66 | 107 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:52:17 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 98 | 124 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:58:03 | 124,00 |
2 | ZC | 127 | 86 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:08:39 | 91,86 |
3 | ZC | 132 | 104 | Budinská Hana | Moravská Slavia Brno | 60 | 01:11:12 | 84,13 |
4 | ZC | 140 | 21 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:24:38 | 43,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 57 | 2 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:51:07 | 129,37 |
2 | ZD | 111 | 36 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:00:30 | 98,05 |
3 | ZD | 125 | 32 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:08:08 | 72,57 |
4 | ZD | 131 | 88 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 01:10:47 | 63,73 |
5 | ZD | 133 | 8 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:12:45 | 57,16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 14 | Pechoušek Jan | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:22:58 | - |
2 | LB | 2 | 13 | Schreier Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:23:34 | - |
3 | LB | 3 | 19 | Kotraba Tomáš | LK Slovan Karlovy Vary | 97 | 00:23:46 | - |
4 | LB | 4 | 17 | Pěkný Martin | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:24:20 | - |
5 | LB | 5 | 11 | Keclík Jan | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:24:59 | - |
6 | LB | 6 | 21 | Keclík Radim | SKI Klub Rýmařov | 70 | 00:25:15 | - |
7 | LB | 7 | 15 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:25:51 | - |
8 | LB | 8 | 18 | Medek Filip | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:25:51 | - |
9 | LB | 9 | 16 | Poulíková Tereza | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:26:15 | - |
10 | LB | 10 | 10 | Sováková Nikol | Sokol Stachy | 94 | 00:28:11 | - |
11 | LB | 11 | 20 | Lubinová Markéta | LK Slovan Karlovy Vary | 97 | 00:30:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 14 | Pechoušek Jan | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:22:58 | - |
2 | LB | 2 | 13 | Schreier Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:23:34 | - |
3 | LB | 3 | 19 | Kotraba Tomáš | LK Slovan Karlovy Vary | 97 | 00:23:46 | - |
4 | LB | 4 | 17 | Pěkný Martin | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:24:20 | - |
5 | LB | 5 | 11 | Keclík Jan | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:24:59 | - |
6 | LB | 6 | 21 | Keclík Radim | SKI Klub Rýmařov | 70 | 00:25:15 | - |
7 | LB | 7 | 15 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:25:51 | - |
8 | LB | 8 | 18 | Medek Filip | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:25:51 | - |
9 | LB | 9 | 16 | Poulíková Tereza | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:26:15 | - |
10 | LB | 10 | 10 | Sováková Nikol | Sokol Stachy | 94 | 00:28:11 | - |
11 | LB | 11 | 20 | Lubinová Markéta | LK Slovan Karlovy Vary | 97 | 00:30:04 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.