Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

10.7.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 10.7.2011
  • zobrazeno již 12x

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 5,2 km
převýšení: 234 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK ISCAREX
Aleš Stránský
Kozlovská 847
560 02 Česká Třebová
mobil 724 213 134

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2554

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6019
Keprtová Miloslava4818
Mannlová Jana8017
Jirásková Eva6417
Zajíc Jan5317
Šimůnek Jan8217
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Javůrek Jiří4814
Vodička Jan4514
Krsek Miroslav4914
Tučný Jan4713
Borek Petr7013
Šimůnková Pavla7713
Červ Miloslav5013
Leszkow Petr4413
Merta Jaroslav3512
Vraštilová Miloslava5612
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Matyášová Jana6512
Sedlák Jiří5812
Ducháček Bedřich5911
Šrůtek Stanislav5811
Vacarda Vladimír5911
Razým Jan5711
Kubišta Oto5311
Hrdina Pavel8810
Hanuš Petr6410
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Bielčik Jindřich4010
Šebek Michal8410
Nechvílová Miroslava6010
Wendlig Miroslav5310
Velechovský Jiří5510
Stránská Adéla9110
Pilgr Luděk769
Jelínek Matěj429
Živný Marek919
Dvořák Pavel829
Kolínek František569
Hübl Radek889

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:19:29104,13
2MJ629Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:43101,79
3MJ13100Cink MartinAC Pardubice9400:20:2994,08
4MJ51111Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:1755,88
5MJ5359Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:3353,20
6MJ58103Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:24:5449,68
7MJ6167Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:25:1346,50
8MJ7178Bednář PetrDolní Čermná9300:25:5739,12
9MJ1115Macek JanLitovel9300:38:413,00
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:52102,73
2MA297Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:1199,42
3MA36Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:19:2097,85
4MA514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:3794,89
5MA891Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:19:5192,45
6MA1085Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:0689,83
7MA1490Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3784,43
8MA15112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:4183,74
9MA1647Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4583,04
10MA1938Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:0679,38
11MA20106Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:21:0879,03
12MA233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:21:2576,07
13MA2432Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:2875,54
14MA29120Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2465,79
15MA30121Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:22:2665,44
16MA3148Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3164,57
17MA3380Doleček JosefPřívrat7900:22:4661,95
18MA3789Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:0558,64
19MA4386Zachař JiříSruby7200:23:4352,02
20MA47116Hartman KarelOMT Pardubice7700:23:5949,23
21MA5693Čejka BořivojKRB Chrudim8000:24:5140,17
22MA5960Marhold PetrChoceň7800:24:5539,47
23MA6525Marhold LubošChoceň7700:25:2334,59
24MA68124Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3732,15
25MA7252Vrba TomášAS Bystré8600:25:5828,49
26MA7727Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:26:5019,43
27MA7868Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:5418,73
28MA8939Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:513,00
29MA99127Hromádka AlešRadio hey8000:31:303,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:19:48102,05
2MB998Soukup RadomírAC Tábor6800:20:0199,89
3MB1224Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1298,06
4MB1726Škapa MarekX-Air Ostrava7100:20:4991,89
5MB2295Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:1887,06
6MB2645Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:21:5880,39
7MB2773Buriánek RomanČeská Třebová6500:21:5980,23
8MB3469Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:5171,56
9MB3572Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5570,90
10MB5263Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:3055,07
11MB5479Bielčik PetrISRT7100:24:3853,74
12MB57125Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:24:5251,40
13MB7084Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:25:5041,74
14MB80107Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:0030,07
15MB10577Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:273,00
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1133Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:10107,58
2MC2118Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:1297,72
3MC25117Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:3194,70
4MC28118Kolínek FrantišekAK Perná5600:22:1088,50
5MC362Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:23:0280,23
6MC39128Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1278,64
7MC49114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1269,10
8MC6258Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:1459,24
9MC64102Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:25:1858,60
10MC694Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:3855,42
11MC7565Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:3047,15
12MC81109Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:27:3936,18
13MC8575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:2528,86
14MC94110Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:30:2110,42
15MC10166Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:32:073,00
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD328Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:22:39109,00
2MD4528Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:4699,58
3MD5551Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:4491,43
4MD6744Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:3084,96
5MD73115Vodička JanMK Radslavice4500:26:0280,46
6MD7943Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:5972,45
7MD837Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:28:0063,88
8MD9162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:1653,20
9MD9587Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2543,50
10MD10749Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:33:3616,65
11MD10940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:0113,14
12MD11335Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:343,00
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9631Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:43102,57
2ME9737Tomíšek JindřichŘíkovice3900:30:57101,07
3ME10064Bielčik JindřichLichkov4000:31:4196,36
4ME10622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:3284,47
5ME11413Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:0242,69
6ME116126Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:023,00
7ME11782Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:423,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3854Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:08102,63
2ZJ4461Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:23:4597,37
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4011Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:23:17102,50
2ZA4296Vévodová MartinaAK Perná9000:23:3899,53
3ZA4688Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4997,97
4ZA4892Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:0795,43
5ZA5015Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1594,30
6ZA6050Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:0487,37
7ZA6320Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:1685,67
8ZA7474Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:1876,91
9ZA82105Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4664,47
10ZA8471Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:1560,37
11ZA8712Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3158,11
12ZA8836Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5055,42
13ZA9853Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:31:0037,04
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18104Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:52120,50
2ZB4176Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:2898,14
3ZB6656Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:2581,36
4ZB9270Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:1040,50
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7694Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:32124,15
2ZC9346Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:30:1399,74
3ZC10883Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4776,10
4ZC110119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:0947,16
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8610Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:29110,15
2ZD9016Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:29:10105,59
3ZD10217Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:2284,26
4ZD103113Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:32:3283,15
5ZD1049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:0080,04
6ZD11234Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:39:1538,38
7ZD11530Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:2816,94
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:52102,73
2MA297Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:1199,42
3MA36Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:19:2097,85
1MJ41Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:19:29104,13
4MA514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:3794,89
2MJ629Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:43101,79
1MB719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:19:48102,05
5MA891Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:19:5192,45
2MB998Soukup RadomírAC Tábor6800:20:0199,89
6MA1085Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:0689,83
1MC1133Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:10107,58
3MB1224Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1298,06
3MJ13100Cink MartinAC Pardubice9400:20:2994,08
7MA1490Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3784,43
8MA15112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:4183,74
9MA1647Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4583,04
4MB1726Škapa MarekX-Air Ostrava7100:20:4991,89
1ZB18104Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:52120,50
10MA1938Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:0679,38
11MA20106Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:21:0879,03
2MC2118Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:1297,72
5MB2295Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:1887,06
12MA233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:21:2576,07
13MA2432Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:2875,54
3MC25117Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:3194,70
6MB2645Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:21:5880,39
7MB2773Buriánek RomanČeská Třebová6500:21:5980,23
4MC28118Kolínek FrantišekAK Perná5600:22:1088,50
14MA29120Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2465,79
15MA30121Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:22:2665,44
16MA3148Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3164,57
1MD328Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:22:39109,00
17MA3380Doleček JosefPřívrat7900:22:4661,95
8MB3469Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:5171,56
9MB3572Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5570,90
5MC362Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:23:0280,23
18MA3789Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:0558,64
1ZJ3854Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:08102,63
6MC39128Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1278,64
1ZA4011Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:23:17102,50
2ZB4176Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:2898,14
2ZA4296Vévodová MartinaAK Perná9000:23:3899,53
19MA4386Zachař JiříSruby7200:23:4352,02
2ZJ4461Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:23:4597,37
2MD4528Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:4699,58
3ZA4688Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4997,97
20MA47116Hartman KarelOMT Pardubice7700:23:5949,23
4ZA4892Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:0795,43
7MC49114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1269,10
5ZA5015Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1594,30
4MJ51111Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:1755,88
10MB5263Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:3055,07
5MJ5359Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:3353,20
11MB5479Bielčik PetrISRT7100:24:3853,74
3MD5551Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:4491,43
21MA5693Čejka BořivojKRB Chrudim8000:24:5140,17
12MB57125Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:24:5251,40
6MJ58103Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:24:5449,68
22MA5960Marhold PetrChoceň7800:24:5539,47
6ZA6050Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:0487,37
7MJ6167Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:25:1346,50
8MC6258Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:1459,24
7ZA6320Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:1685,67
9MC64102Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:25:1858,60
23MA6525Marhold LubošChoceň7700:25:2334,59
3ZB6656Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:2581,36
4MD6744Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:3084,96
24MA68124Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3732,15
10MC694Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:3855,42
13MB7084Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:25:5041,74
8MJ7178Bednář PetrDolní Čermná9300:25:5739,12
25MA7252Vrba TomášAS Bystré8600:25:5828,49
5MD73115Vodička JanMK Radslavice4500:26:0280,46
8ZA7474Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:1876,91
11MC7565Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:3047,15
1ZC7694Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:32124,15
26MA7727Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:26:5019,43
27MA7868Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:5418,73
6MD7943Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:5972,45
14MB80107Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:0030,07
12MC81109Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:27:3936,18
9ZA82105Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4664,47
7MD837Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:28:0063,88
10ZA8471Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:1560,37
13MC8575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:2528,86
1ZD8610Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:29110,15
11ZA8712Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3158,11
12ZA8836Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5055,42
28MA8939Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:513,00
2ZD9016Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:29:10105,59
8MD9162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:1653,20
4ZB9270Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:1040,50
2ZC9346Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:30:1399,74
14MC94110Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:30:2110,42
9MD9587Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2543,50
1ME9631Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:43102,57
2ME9737Tomíšek JindřichŘíkovice3900:30:57101,07
13ZA9853Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:31:0037,04
29MA99127Hromádka AlešRadio hey8000:31:303,00
3ME10064Bielčik JindřichLichkov4000:31:4196,36
15MC10166Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:32:073,00
3ZD10217Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:2284,26
4ZD103113Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:32:3283,15
5ZD1049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:0080,04
15MB10577Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:273,00
4ME10622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:3284,47
10MD10749Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:33:3616,65
3ZC10883Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4776,10
11MD10940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:0113,14
4ZC110119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:0947,16
9MJ1115Macek JanLitovel9300:38:413,00
6ZD11234Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:39:1538,38
12MD11335Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:343,00
5ME11413Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:0242,69
7ZD11530Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:2816,94
6ME116126Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:023,00
7ME11782Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:52102,73
2MA297Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:1199,42
3MA36Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:19:2097,85
4MJ41Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:19:2996,28
5MA514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:3794,89
6MJ629Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:4393,84
7MB719Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:19:4892,97
8MA891Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:19:5192,45
9MB998Soukup RadomírAC Tábor6800:20:0190,71
10MA1085Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:20:0689,83
11MC1133Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1089,14
12MB1224Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1288,79
13MJ13100Cink MartinAC Pardubice9400:20:2985,83
14MA1490Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3784,43
15MA15112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:4183,74
16MA1647Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4583,04
17MB1726Škapa MarekX-Air Ostrava7100:20:4982,34
18MA1938Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:0679,38
19MA20106Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:21:0879,03
20MC2118Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:1278,33
21MB2295Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:1877,29
22MA233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:21:2576,07
23MA2432Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:2875,54
24MC25117Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:3175,02
25MB2645Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:21:5870,32
26MB2773Buriánek RomanČeská Třebová6500:21:5970,14
27MC28118Kolínek FrantišekAK Perná5600:22:1068,23
28MA29120Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2465,79
29MA30121Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:22:2665,44
30MA3148Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3164,57
31MD328Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:22:3963,17
32MA3380Doleček JosefPřívrat7900:22:4661,95
33MB3469Donát VáclavSokol Hylváty6500:22:5161,08
34MB3572Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5560,38
35MC362Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:23:0259,16
36MA3789Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:23:0558,64
37MC39128Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1257,42
38MA4386Zachař JiříSruby7200:23:4352,02
39MD4528Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:4651,50
40MA47116Hartman KarelOMT Pardubice7700:23:5949,23
41MC49114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1246,96
42MJ51111Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:24:1746,09
43MB5263Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:3043,83
44MJ5359Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:3343,31
45MB5479Bielčik PetrISRT7100:24:3842,43
46MD5551Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:4441,39
47MA5693Čejka BořivojKRB Chrudim8000:24:5140,17
48MB57125Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:24:5239,99
49MJ58103Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:24:5439,65
50MA5960Marhold PetrChoceň7800:24:5539,47
51MJ6167Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:25:1336,33
52MC6258Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:1436,16
53MC64102Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:25:1835,46
54MA6525Marhold LubošChoceň7700:25:2334,59
55MD6744Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:3033,37
56MA68124Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3732,15
57MC694Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:3831,98
58MB7084Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:25:5029,89
59MJ7178Bednář PetrDolní Čermná9300:25:5728,67
60MA7252Vrba TomášAS Bystré8600:25:5828,49
61MD73115Vodička JanMK Radslavice4500:26:0227,80
62MC7565Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:3022,92
63MA7727Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:26:5019,43
64MA7868Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:5418,73
65MD7943Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:5917,86
66MB80107Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:0017,69
67MC81109Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:27:3910,89
68MD837Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:28:007,23
69MC8575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:253,00
70MA8939Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:28:513,00
71MD9162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:163,00
72MC94110Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:30:213,00
73MD9587Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:253,00
74ME9631Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:433,00
75ME9737Tomíšek JindřichŘíkovice3900:30:573,00
76MA99127Hromádka AlešRadio hey8000:31:303,00
77ME10064Bielčik JindřichLichkov4000:31:413,00
78MC10166Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:32:073,00
79MB10577Krátký JosefTJ Svitavy6500:33:273,00
80ME10622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:323,00
81MD10749Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:33:363,00
82MD10940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:013,00
83MJ1115Macek JanLitovel9300:38:413,00
84MD11335Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:39:343,00
85ME11413Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:023,00
86ME116126Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:023,00
87ME11782Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18104Fenclová MartaAC Pardubice7600:20:52113,92
2ZJ3854Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:0893,71
3ZA4011Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:23:1792,37
4ZB4176Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:2890,74
5ZA4296Vévodová MartinaAK Perná9000:23:3889,25
6ZJ4461Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:23:4588,21
7ZA4688Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4987,61
8ZA4892Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:0784,94
9ZA5015Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1583,75
10ZA6050Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:0476,47
11ZA6320Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:1674,68
12ZB6656Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:2573,35
13ZA7474Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:1865,47
14ZC7694Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:3263,39
15ZA82105Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4652,39
16ZA8471Stříhavková PetraAC Choceň7900:28:1548,08
17ZD8610Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:2946,00
18ZA8712Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3145,70
19ZA8836Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:5042,88
20ZD9016Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:29:1039,91
21ZB9270Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:1030,99
22ZC9346Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:30:1330,54
23ZA9853Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:31:0023,56
24ZD10217Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:2211,37
25ZD103113Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:32:329,88
26ZD1049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:33:005,72
27ZC10883Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:473,00
28ZC110119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:093,00
29ZD11234Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:39:153,00
30ZD11530Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:42:283,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód