Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský kros

29.7.2011, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský kros
  • datum konání: 29.7.2011
  • zobrazeno již 16x

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 16:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 50 Kč
děti a dorost 20 Kč

Popis tratě

délka: 6 km a méně

Ceny pro vítěze

dle možností organizátorů
všichni účastníci mládežnických kategorií obdrží při prezentaci věcnou cenu od firmy AMR Amarant

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Dudek
mobil 723 532 673

Leták pořadatele ve formátu PDF

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Časový program pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21176Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:19-
2C22207Štamtejský VojtěchŘetůvka0400:00:21-
3C23198Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:21-
4C24168Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:22-
5C25172Boháč PankrácAC Choceň0600:00:22-
6C27178Švanda MatyášČeská Třebová0700:00:28-
7C28214Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:29-
8C210208Kovář RadimŘetůvka0500:00:30-
9C213190Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:37-
10C214169Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:50-
11C216219Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:01-
Děvčata r. 2004 a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D26194Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:25-
2D29179Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:29-
3D211203Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:37-
4D212206Štantejská MarkétaŘetuvka0700:00:37-
5D215202Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:00:56-
6D217180Sabolčiková NelaBKVM1000:01:13-
Chlapci r. 02-03 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M14164Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:43115,54
2M17173Boháč ServácAC Choceň0200:01:45111,58
3M119154Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:02:0772,89
4M121182Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:1165,15
5M123163Skořepa OndřejNymburk0300:02:1655,97
6M124224Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:1852,55
7M125183Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:02:2049,13
8M126213Vencl FilipAtletika Žamberk0300:02:2147,33
9M129170Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:3423,76
Dívky r. 02-03 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z18162Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:45109,45
2Z114167Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:5198,73
3Z116212Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:5591,82
4Z118175Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0377,09
5Z122184Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:1359,45
6Z127151Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:2144,36
7Z128199Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:02:3421,27
8Z130209Kovářová JanaŘetůvka0200:02:4010,36
Chlapci r. 00-01 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21152Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:01:37106,60
2M22159Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:01:4199,60
3M25205Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:4493,80
4M26174Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4591,00
5M212185Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:5080,60
6M220210Kovář LukášŘetůvka0100:02:1040,80
Dívky r. 00-01 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z23211Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:42106,84
2Z29171Hlávková KateřinaSlatina nad Zdobnicí0100:01:4797,34
3Z210192Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:4895,82
4Z211195Doskočilová EliškaAC Jiskra Litomyšl0000:01:4895,06
5Z213215Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:01:5190,69
6Z215165Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:5583,29
7Z217225Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:5778,35
Mladší žáci r. 98-99 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31153Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:08109,50
2M33197Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2097,74
3M34200Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2592,77
4M36155Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:3780,70
5M37220Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:03:4572,09
Mladší žákyně r. 98-99 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32216Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:15118,74
2Z35193Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:34101,00
3Z38160Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5680,26
4Z39157Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0670,93
5Z310161Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:1958,60
Starší žáci r. 96-97 (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41230Szkwarek GrzegorzVLKS Bystrzyca Klodska9700:06:45106,53
2M42229Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:06:58100,32
3M43158Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:07:1393,15
4M45196Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:07:3483,12
5M46156Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:07:3682,17
Starší žákyně r. 96-97 (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44227Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:07:30150,75
2Z47223Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:12:3649,25
Dorostenci r. 94-95 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51188Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:30104,55
2M52226Lakota AntonínAC Choceň9500:10:4599,90
3M53235Polák ŠtěpánAC Choceň9500:10:5995,55
Dorostenky r. 94-95 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54236Krátká HanaLanškroun9500:14:24102,96
2Z55252Jandejsková HanaStudené9400:14:5097,04
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7279Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:16115,66
2MJ21285Krejsa VladimírOB Chrast9200:22:1198,23
3MJ28221Bednář PetrDolní Čermná9300:23:3186,10
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ45181Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:26:26116,01
2ZJ61189Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:31:0283,99
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1238Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:19:15102,17
2MA2254Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:19:3299,26
3MA3267Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:19:3698,57
4MA4260Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:4097,89
5MA5259Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:4696,86
6MA9286Jansa JiříOB Chrast8400:20:3288,98
7MA10251Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:3788,12
8MA11218Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:5585,04
9MA12244Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:5884,53
10MA13166Abrahám LuděkSK Hronov7500:21:0283,84
11MA17234Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4476,65
12MA18231Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:21:5375,11
13MA19228Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:21:5674,59
14MA23217Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:1471,51
15MA25269Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3168,60
16MA34287Krejsa MartinOB Chrast9000:24:5444,11
17MA35283Marhold PetrChoceň7800:24:5643,76
18MA38277Marhold LubošChoceň7700:25:1839,99
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8248Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:19106,97
2MB14261Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:21:0899,21
3MB16270Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:4293,82
4MB22247Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1388,92
5MB26186Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:4883,37
6MB42242Donát VáclavSokol Hylváty6500:26:2049,80
7MB43290Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:26:2349,33
8MB46201Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:3846,95
9MB47177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4645,68
10MB62288Krátký JosefTJ Svitavy6500:31:153,09
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6239Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:13112,28
2MC20265Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5796,18
3MC24249Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:2791,54
4MC29262Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:23:3780,71
5MC32272Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2972,66
6MC33243Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:3372,04
7MC37240Felkl LuděkŠumperk6000:25:1465,70
8MC39253Jandejsek ZdeněkStudené6100:25:3462,60
9MC49222Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:27:4043,10
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD40264Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:48112,63
2MD52271Krumer MiroslavOstrov4900:28:0196,53
3MD56268Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:4890,84
4MD58257Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1487,69
5MD60255Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:30:4476,80
6MD63282Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:31:1672,93
7MD68278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:3556,10
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME64256Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:20137,58
2ME66250Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:32:03133,87
3ME71281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:2228,55
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30266Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:44103,95
2ZA31289Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:48103,40
3ZA36232Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:25:0692,66
4ZA44233Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2581,78
5ZA48258Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:5577,65
6ZA50204Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:4171,32
7ZA51280Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:27:5868,98
8ZA55273Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:28:3763,61
9ZA57187Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:1358,65
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15263Fenclová MartaAC Pardubice7600:21:18119,70
2ZB27274Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:17102,92
3ZB41276Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:1877,38
4ZB53191Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:28:2259,89
Ženy C 45 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC54284Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:36114,89
2ZC59246Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:29:46107,34
3ZC65237Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:21105,08
4ZC67275Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:5994,92
5ZC69241Felklová JarmilaŠumperk6000:34:2077,78
6ZC70245Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:0353,72
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21176Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:19-
2C22207Štamtejský VojtěchŘetůvka0400:00:21-
3C23198Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:21-
4C24168Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:22-
5C25172Boháč PankrácAC Choceň0600:00:22-
1D26194Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:25-
6C27178Švanda MatyášČeská Třebová0700:00:28-
7C28214Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:29-
2D29179Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:29-
8C210208Kovář RadimŘetůvka0500:00:30-
3D211203Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:37-
4D212206Štantejská MarkétaŘetuvka0700:00:37-
9C213190Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:37-
10C214169Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:50-
5D215202Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:00:56-
11C216219Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:01-
6D217180Sabolčiková NelaBKVM1000:01:13-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21152Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:01:37106,60
2M22159Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:01:4199,60
1Z23211Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:42106,84
1M14164Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:43115,54
3M25205Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:4493,80
4M26174Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4591,00
2M17173Boháč ServácAC Choceň0200:01:45111,58
1Z18162Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:45109,45
2Z29171Hlávková KateřinaSlatina nad Zdobnicí0100:01:4797,34
3Z210192Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:4895,82
4Z211195Doskočilová EliškaAC Jiskra Litomyšl0000:01:4895,06
5M212185Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:5080,60
5Z213215Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:01:5190,69
2Z114167Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:5198,73
6Z215165Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:5583,29
3Z116212Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:5591,82
7Z217225Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:5778,35
4Z118175Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0377,09
3M119154Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:02:0772,89
6M220210Kovář LukášŘetůvka0100:02:1040,80
4M121182Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:1165,15
5Z122184Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:1359,45
5M123163Skořepa OndřejNymburk0300:02:1655,97
6M124224Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:1852,55
7M125183Jaroš PavelTJ Sokol Jaroměř0200:02:2049,13
8M126213Vencl FilipAtletika Žamberk0300:02:2147,33
6Z127151Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:2144,36
7Z128199Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:02:3421,27
9M129170Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:3423,76
8Z130209Kovářová JanaŘetůvka0200:02:4010,36
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31153Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:08109,50
1Z32216Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:15118,74
2M33197Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2097,74
3M34200Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2592,77
2Z35193Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:34101,00
4M36155Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:3780,70
5M37220Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:03:4572,09
3Z38160Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5680,26
4Z39157Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0670,93
5Z310161Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:1958,60
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41230Szkwarek GrzegorzVLKS Bystrzyca Klodska9700:06:45106,53
2M42229Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:06:58100,32
3M43158Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:07:1393,15
1Z44227Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:07:30150,75
4M45196Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl9700:07:3483,12
5M46156Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:07:3682,17
2Z47223Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:12:3649,25
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51188Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:30104,55
2M52226Lakota AntonínAC Choceň9500:10:4599,90
3M53235Polák ŠtěpánAC Choceň9500:10:5995,55
1Z54236Krátká HanaLanškroun9500:14:24102,96
2Z55252Jandejsková HanaStudené9400:14:5097,04
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1238Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:19:15102,17
2MA2254Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:19:3299,26
3MA3267Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:19:3698,57
4MA4260Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:4097,89
5MA5259Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:4696,86
1MC6239Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:13112,28
1MJ7279Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:16115,66
1MB8248Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:19106,97
6MA9286Jansa JiříOB Chrast8400:20:3288,98
7MA10251Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:3788,12
8MA11218Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:5585,04
9MA12244Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:5884,53
10MA13166Abrahám LuděkSK Hronov7500:21:0283,84
2MB14261Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:21:0899,21
1ZB15263Fenclová MartaAC Pardubice7600:21:18119,70
3MB16270Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:4293,82
11MA17234Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4476,65
12MA18231Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:21:5375,11
13MA19228Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:21:5674,59
2MC20265Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5796,18
2MJ21285Krejsa VladimírOB Chrast9200:22:1198,23
4MB22247Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1388,92
14MA23217Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:1471,51
3MC24249Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:2791,54
15MA25269Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3168,60
5MB26186Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:4883,37
2ZB27274Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:17102,92
3MJ28221Bednář PetrDolní Čermná9300:23:3186,10
4MC29262Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:23:3780,71
1ZA30266Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:44103,95
2ZA31289Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:48103,40
5MC32272Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2972,66
6MC33243Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:3372,04
16MA34287Krejsa MartinOB Chrast9000:24:5444,11
17MA35283Marhold PetrChoceň7800:24:5643,76
3ZA36232Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:25:0692,66
7MC37240Felkl LuděkŠumperk6000:25:1465,70
18MA38277Marhold LubošChoceň7700:25:1839,99
8MC39253Jandejsek ZdeněkStudené6100:25:3462,60
1MD40264Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:48112,63
3ZB41276Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:1877,38
6MB42242Donát VáclavSokol Hylváty6500:26:2049,80
7MB43290Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:26:2349,33
4ZA44233Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2581,78
1ZJ45181Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:26:26116,01
8MB46201Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:3846,95
9MB47177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4645,68
5ZA48258Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:5577,65
9MC49222Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:27:4043,10
6ZA50204Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:4171,32
7ZA51280Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:27:5868,98
2MD52271Krumer MiroslavOstrov4900:28:0196,53
4ZB53191Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:28:2259,89
1ZC54284Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:36114,89
8ZA55273Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:28:3763,61
3MD56268Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:4890,84
9ZA57187Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:1358,65
4MD58257Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1487,69
2ZC59246Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:29:46107,34
5MD60255Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:30:4476,80
2ZJ61189Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:31:0283,99
10MB62288Krátký JosefTJ Svitavy6500:31:153,09
6MD63282Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:31:1672,93
1ME64256Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:20137,58
3ZC65237Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:21105,08
2ME66250Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:32:03133,87
4ZC67275Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:5994,92
7MD68278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:3556,10
5ZC69241Felklová JarmilaŠumperk6000:34:2077,78
6ZC70245Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:0353,72
3ME71281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:2228,55
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1238Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:19:15102,17
2MA2254Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:19:3299,26
3MA3267Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:19:3698,57
4MA4260Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:4097,89
5MA5259Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:4696,86
6MC6239Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:1392,24
7MJ7279Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:1691,72
8MB8248Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1991,21
9MA9286Jansa JiříOB Chrast8400:20:3288,98
10MA10251Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:3788,12
11MA11218Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:5585,04
12MA12244Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:5884,53
13MA13166Abrahám LuděkSK Hronov7500:21:0283,84
14MB14261Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:21:0882,81
15MB16270Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:4276,99
16MA17234Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4476,65
17MA18231Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:21:5375,11
18MA19228Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:21:5674,59
19MC20265Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5774,42
20MJ21285Krejsa VladimírOB Chrast9200:22:1172,02
21MB22247Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1371,68
22MA23217Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:1471,51
23MC24249Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:2769,28
24MA25269Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3168,60
25MB26186Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:4865,69
26MJ28221Bednář PetrDolní Čermná9300:23:3158,32
27MC29262Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:23:3757,29
28MC32272Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2948,39
29MC33243Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:3347,70
30MA34287Krejsa MartinOB Chrast9000:24:5444,11
31MA35283Marhold PetrChoceň7800:24:5643,76
32MC37240Felkl LuděkŠumperk6000:25:1440,68
33MA38277Marhold LubošChoceň7700:25:1839,99
34MC39253Jandejsek ZdeněkStudené6100:25:3437,25
35MD40264Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:4834,86
36MB42242Donát VáclavSokol Hylváty6500:26:2029,37
37MB43290Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:26:2328,86
38MB46201Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:3826,29
39MB47177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4624,92
40MC49222Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:27:4015,67
41MD52271Krumer MiroslavOstrov4900:28:0112,08
42MD56268Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:484,03
43MD58257Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:143,00
44MD60255Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:30:443,00
45MB62288Krátký JosefTJ Svitavy6500:31:153,00
46MD63282Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:31:163,00
47ME64256Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:203,00
48ME66250Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:32:033,00
49MD68278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:353,00
50ME71281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15263Fenclová MartaAC Pardubice7600:21:18112,93
2ZB27274Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:1795,51
3ZA30266Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4491,56
4ZA31289Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4890,97
5ZA36232Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:25:0679,56
6ZB41276Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:1869,02
7ZA44233Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2567,99
8ZJ45181Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:26:2667,85
9ZA48258Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:5563,60
10ZA50204Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:4156,87
11ZA51280Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:27:5854,38
12ZB53191Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:28:2250,87
13ZC54284Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:3648,82
14ZA55273Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:28:3748,67
15ZA57187Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:1343,40
16ZC59246Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:29:4638,57
17ZJ61189Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:31:0227,45
18ZC65237Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:2124,66
19ZC67275Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:32:5910,32
20ZC69241Felklová JarmilaŠumperk6000:34:203,00
21ZC70245Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:033,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód