Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

24.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 24.9.2011
  • zobrazeno již 13x

Sociální sítě

Místo konání

areál Hory, Česká Třebová
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50 Kč
děti a rodinný běh 30 Kč

Popis tratě

délka: 9 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Zapletal
mobil 602 141 946

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skict.cz

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.9.2020Cross po lyžařských tratích -
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 4415

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6917
Šafář Jaroslav5116
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8214
Jirásková Eva6414
Smoláková Alexandra9813
Smoláková Valérie9313
Keprtová Miloslava4813
Stránská Michaela9712
Marek Jiří4312
Smolák Petr9412
Bielčik Jindřich4012
Gregora Filip0212
Stránský Aleš6012
Hofmanová Veronika7811
Čáp Bohuslav5111
Smoláková Jiřina6911
Dušková Lenka8011
Černá Kristýna9311
Smoláková Dominika0011
Preislerová Agáta Nela0910
Limburská Eliška9910
Klaclová Šárka9310
Brusenbauchová Nela0810
Hronek Jaroslav9110
Šimůnek Jan4910
Borek Viktor0410
Šimůnková Pavla7710
Stránská Adéla9110
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Pavel Jan959
Sontáková Lenka919
Šimůnek Jan039
Matyášová Jana659
Kessnerová Martina769
Buriánek Roman659
Čerenkova Petra999
Červ Miloslav509
Buriánek Tomáš899
Sejkorová Lenka639
Šebek Michal849
Borková Agáta029
Limburský Jan019
Kebrle Milan758
Horáček Michal758
Nechvíl Petr918
Vytlačilová Lenka848
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11117Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:44-
2C1222Zrník TomášMARS Svratka0600:00:45-
3C13168Boháč PankrácAC Choceň0600:00:47-
4C15150Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:50-
5C1641Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:50-
6C17153Knápek ŠimonXCT.cz0700:00:52-
7C1855Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:00:53-
8C19111Tichý AdamOrel Obřany0600:00:54-
9C11035Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:55-
10C11211Brusenbauch KarelSKI Klub Česká Třebová0700:00:59-
11C113125Matějíček ŠimonOREL Dolní Dobrouč0800:01:04-
12C114137Balcar Štěpánneregistrován0700:01:06-
13C116149Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:01:08-
14C11820Šumbera MetodějSKI Klub Česká Třebová0800:01:22-
15C119102Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:01:23-
Předškolní dívky r. 2006 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D14100Miková JulieOrel Obřany0600:00:49-
2D11157Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:56-
3D11590Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:07-
4D1171Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:10-
5D120155Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:01:42-
6D12156Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:46-
7D122163Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:50-
8D1238Šmídová ViktorieČeská Třebová0900:01:52-
Minižáci r. 04-05 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216122Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:09-
2C21743Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:11-
3C21842Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:16-
Minižákyně r. 04-05 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21140Serbousková SáraBrázdov0400:02:59-
2D21339Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:03:03-
3D21480Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:04-
4D21964Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:03:25-
5D220103Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:03:30-
6D22123Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:03:31-
7D223127Kapacová NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí0400:04:30-
Žáci nejmladší r. 02-03 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22134Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:09104,14
2C2482Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:13100,34
3C26171Boháč ServácAC Choceň0200:03:1895,52
4C2774Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:1994,32
5C211152Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:2786,07
6C21275Bálek MiroslavKKL Hlinsko0200:03:2785,76
7C219104Fejfar LukášLysá nad Labem0300:03:3775,58
8C22050Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:4072,48
9C22449Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:03:5259,77
10C225133Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:5457,66
11C22685Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:03:5754,82
12C22873Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:0348,59
13C22993Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:04:0645,10
14C23086Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:0744,66
15C23167Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:1437,13
16C23270Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:04:1833,16
17C233110Tichý VojtěchOrel Obřany0300:04:3515,23
Žákyně nejmladší r. 02-03 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2171Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:30105,09
2D22151Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:3598,24
3D2359Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:3696,67
4D2424Kamarádová MarieMARS Svratka0200:02:3993,06
5D2589Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:4584,92
6D2654Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:02:4980,54
7D27120Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:02:5177,26
8D2899Miková DominikaOrel Obřany0200:02:5275,55
9D2951Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:5572,08
10D21044Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:02:5769,60
11D212123Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:0065,68
12D2157Dušková Nathalianeregistrována0200:03:0855,89
13D22295Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:03:3815,91
Žáci mladší r. 00-01 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2231Gregor TomášMARS Svratka0000:03:53106,91
2M2363Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:0299,18
3M26172Boháč BonifácAC Choceň0100:04:0993,91
4M2713Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:1290,61
5M2984Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:04:1588,67
6M21052Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1687,44
7M214121Kavín MichaelSebranice0100:04:3968,98
8M21645Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:4960,60
9M21869Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:04:5158,41
10M21947Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:5654,39
11M22196Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:05:0051,14
12M222109Limburský JanOrel Obřany0100:05:1042,93
Žákyně mladší r. 00-01 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Zrníková AdélaMARS Svratka0000:03:07104,20
2Z2360Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:1299,78
3Z25131Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1596,02
4Z2836Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:2091,43
5Z2929Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:03:2387,70
6Z21025Černá VeronikaMARS Svratka0100:03:2486,95
7Z21326Gregorová AnetaMARS Svratka0100:03:2981,79
8Z21479Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3080,79
9Z215147Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:03:3278,67
10Z216130Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3476,04
11Z217162Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3574,97
12Z218135Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3773,53
13Z22172Hlávková KateřinaSlatina nad Zdobnicí0100:03:4663,86
14Z22212Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:03:4960,85
15Z22391Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:03:4960,32
16Z22727Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:03:5950,13
17Z23498Miková EliškaOrel Obřany0000:05:253,00
Žáci starší r. 98-99 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:48105,00
2M3276Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:08:0598,07
3M3314Starý MichalTJ Pohledec9800:08:0796,93
4M3448Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:08:0996,19
5M3538Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:2091,88
6M3715Chroustovský JaromírSK Nové Město na Moravě9800:09:0672,69
7M38138Ferdinand JakubOrel Židenice9900:09:1668,24
8M39119Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2464,88
9M31066Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:2664,16
10M311132Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:10:1444,33
Žákyně starší r. 98-99 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3177Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:44111,64
2Z34148Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:04:0594,34
3Z3530Teplá EliškaMARS Svratka9900:04:0594,02
4Z3834Ostřejšová KateřinaMARS Svratka9800:04:1387,64
5Z311128Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1784,25
6Z31268Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:1883,78
7Z31316Rausová SimonaSK Nové Město na Moravě9800:04:2875,12
8Z31561Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:4759,18
9Z317129Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:4957,42
10Z32065Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:5750,76
11Z32346Olbrichová TerezaSKI Klub Česká Třebová9900:05:1337,12
12Z32410Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:2031,15
13Z325108Limburská EliškaOrel Obřany9900:05:4510,10
Dorostenci mladší r. 96-97 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:12:20103,53
2M423Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:12:29101,11
3M4318Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě9600:12:5195,36
4M4432Pekař JanMARS Svratka9700:12:5594,25
5M45181Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:13:4680,82
6M4662Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:14:0076,98
7M4797Laštovička PavelOrel Nové Město na Moravě9700:14:0974,73
8M48139Tučka OndřejOrel Brno-Židenice9600:14:1772,52
9M4917Slonek MatoušSK Nové Město na Moravě9700:14:4764,63
Dorostenky mladší r. 96-97 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z466Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:08:44136,09
2Z41278Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:10:4498,44
3Z4139Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:12:2965,47
Dorostenci starší r. 94-95 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:16:24107,98
2M52146Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:17:1697,85
3M54126Polák ŠtěpánAC Choceň9500:17:3594,17
4M55141Janko DominikOrel Brno-Židenice9400:18:0189,11
5M56140Nehybka JosefOrel Brno-Židenice9500:19:2572,65
6M5721Záveský JanOrel Česká Třebová9500:20:1862,41
Dorostenky starší r. 94-95 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z510116Krátká HanaLanškroun9500:17:47129,84
2Z511107Minaříková MarcelaOrel Obřany9500:24:0170,16
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě9300:23:13110,45
2MJ392Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:25:4689,55
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ35Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:17:21157,70
2ZJ8145Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:24:4097,63
3ZJ9112Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:31:0744,67
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:36109,25
2MA2166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:48102,60
3MA4185Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:38:2588,15
4MA5167Abrahám LuděkSK Hronov7500:39:0984,13
5MA6154Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:39:1783,40
6MA737Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:3881,44
7MA10188Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:40:1278,35
8MA11177Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:41:3770,56
9MA12183Zachař JiříSruby7200:41:3970,37
10MA1383Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:44:1555,98
11MA14161Kabrhel Martin-8300:44:3354,30
12MA16182Kalous PetrSK Žamberk7700:45:1950,14
13MA17105Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:45:5846,48
14MA1881Gregora ZdenekLanškroun7300:46:1544,95
15MA19193Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:2039,00
16MA23115Hronek JaroslavOrel Obřany9100:58:323,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3187Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:05112,93
2MB8164Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4793,80
3MB9192Buriánek RomanČeská Třebová6500:39:5393,27
4MB15196Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:45:1665,35
5MB20118Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:3453,40
6MB21106Mika IvoOrel Obřany Brno6600:48:5846,18
7MB22124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1844,43
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2174Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:43119,93
2MC4195Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:26:2998,93
3MC8179Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:28:4981,14
4MC9160Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:0778,86
5MC19186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:33:1946,94
6MC26180Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:35:4128,97
7MC27143Juránek StanislavOrel Židenice5600:36:3022,74
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7173Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:33109,78
2MD12194Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:1898,04
3MD15197Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:1192,18
4MD23184Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:0872,49
5MD31169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:4741,55
6MD35157Kalousek JanKČT Žamberk4100:55:29100,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6159Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:31107,06
2ZA11175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:3899,50
3ZA13189Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:3293,43
4ZA16165Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:2081,28
5ZA1758Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:32:5976,82
6ZA2053Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:2274,31
7ZA22191Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:34:0569,45
8ZA2994Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:37:5243,75
9ZA34114Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:49:063,00
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5136Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:27:28120,17
2ZB10190Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:09120,94
3ZB1488Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:31:0996,04
4ZB1819Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:0183,79
5ZB21178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:3393,88
6ZB24101Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5885,18
7ZB25144Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:35:2268,33
8ZB2887Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:44103,46
9ZB30170Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:38:0296,54
10ZB32158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:45:3320,11
11ZB33113Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:46:433,00
Rodinné štafety (trať štafety - 3x 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P14Jedničky- 00:01:31-
2P228Veteráni- 00:01:33-
3P319Pourovi- 00:01:35-
4P412Šimůnkovi- 00:01:39-
5P513Lanškrounští běžci- 00:01:40-
6P623Kábrtovi- 00:01:41-
7P75Bidmonovi- 00:01:45-
8P89Kudlanky- 00:01:45-
9P915Abrahámovi- 00:01:46-
10P1014ŠIMI Team- 00:01:46-
11P1183xM- 00:01:47-
12P1227TFL- 00:01:47-
13P1316Němcovi- 00:01:47-
14P1421Hlávkovi- 00:01:49-
15P153PEVI Lanškroun- 00:01:50-
16P1618Fejfarovi- 00:01:52-
17P1720Petiška- 00:01:52-
18P1817Čerenkovi- 00:01:54-
19P192Krafťáci Nové Město- 00:01:56-
20P2026Brzdy Horní ČermnáBrzdy Horní Čermná 00:01:56-
21P2122Burešovi- 00:01:57-
22P2210Komáři- 00:01:58-
23P2324SK Nové Město na Moravě- 00:01:59-
24P247Rychlíci- 00:01:59-
25P256Šmídovi- 00:02:00-
26P2611Hovada- 00:02:01-
27P271Rybníkáři z LA- 00:02:01-
28P2825Baby- 00:02:02-
Trať štafety - 3x 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P14Jedničky- 00:01:31-
2P228Veteráni- 00:01:33-
3P319Pourovi- 00:01:35-
4P412Šimůnkovi- 00:01:39-
5P513Lanškrounští běžci- 00:01:40-
6P623Kábrtovi- 00:01:41-
7P75Bidmonovi- 00:01:45-
8P89Kudlanky- 00:01:45-
9P915Abrahámovi- 00:01:46-
10P1014ŠIMI Team- 00:01:46-
11P1183xM- 00:01:47-
12P1227TFL- 00:01:47-
13P1316Němcovi- 00:01:47-
14P1421Hlávkovi- 00:01:49-
15P153PEVI Lanškroun- 00:01:50-
16P1618Fejfarovi- 00:01:52-
17P1720Petiška- 00:01:52-
18P1817Čerenkovi- 00:01:54-
19P192Krafťáci Nové Město- 00:01:56-
20P2026Brzdy Horní ČermnáBrzdy Horní Čermná 00:01:56-
21P2122Burešovi- 00:01:57-
22P2210Komáři- 00:01:58-
23P2324SK Nové Město na Moravě- 00:01:59-
24P247Rychlíci- 00:01:59-
25P256Šmídovi- 00:02:00-
26P2611Hovada- 00:02:01-
27P271Rybníkáři z LA- 00:02:01-
28P2825Baby- 00:02:02-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Zrníková AdélaMARS Svratka0000:03:07104,20
1C22134Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:09104,14
2Z2360Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:1299,78
2C2482Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:13100,34
3Z25131Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1596,02
3C26171Boháč ServácAC Choceň0200:03:1895,52
4C2774Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:1994,32
4Z2836Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:2091,43
5Z2929Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:03:2387,70
6Z21025Černá VeronikaMARS Svratka0100:03:2486,95
5C211152Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:2786,07
6C21275Bálek MiroslavKKL Hlinsko0200:03:2785,76
7Z21326Gregorová AnetaMARS Svratka0100:03:2981,79
8Z21479Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3080,79
9Z215147Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:03:3278,67
10Z216130Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3476,04
11Z217162Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3574,97
12Z218135Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3773,53
7C219104Fejfar LukášLysá nad Labem0300:03:3775,58
8C22050Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:4072,48
13Z22172Hlávková KateřinaSlatina nad Zdobnicí0100:03:4663,86
14Z22212Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:03:4960,85
15Z22391Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:03:4960,32
9C22449Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:03:5259,77
10C225133Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:5457,66
11C22685Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:03:5754,82
16Z22727Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:03:5950,13
12C22873Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:0348,59
13C22993Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:04:0645,10
14C23086Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:0744,66
15C23167Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:1437,13
16C23270Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:04:1833,16
17C233110Tichý VojtěchOrel Obřany0300:04:3515,23
17Z23498Miková EliškaOrel Obřany0000:05:253,00
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3177Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:44111,64
1M2231Gregor TomášMARS Svratka0000:03:53106,91
2M2363Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:0299,18
2Z34148Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:04:0594,34
3Z3530Teplá EliškaMARS Svratka9900:04:0594,02
3M26172Boháč BonifácAC Choceň0100:04:0993,91
4M2713Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:1290,61
4Z3834Ostřejšová KateřinaMARS Svratka9800:04:1387,64
5M2984Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:04:1588,67
6M21052Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1687,44
5Z311128Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:1784,25
6Z31268Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:1883,78
7Z31316Rausová SimonaSK Nové Město na Moravě9800:04:2875,12
7M214121Kavín MichaelSebranice0100:04:3968,98
8Z31561Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:4759,18
8M21645Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:4960,60
9Z317129Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:4957,42
9M21869Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:04:5158,41
10M21947Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:5654,39
10Z32065Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:5750,76
11M22196Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:05:0051,14
12M222109Limburský JanOrel Obřany0100:05:1042,93
11Z32346Olbrichová TerezaSKI Klub Česká Třebová9900:05:1337,12
12Z32410Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:2031,15
13Z325108Limburská EliškaOrel Obřany9900:05:4510,10
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:48105,00
2M3276Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:08:0598,07
3M3314Starý MichalTJ Pohledec9800:08:0796,93
4M3448Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:08:0996,19
5M3538Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:2091,88
1Z466Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:08:44136,09
6M3715Chroustovský JaromírSK Nové Město na Moravě9800:09:0672,69
7M38138Ferdinand JakubOrel Židenice9900:09:1668,24
8M39119Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2464,88
9M31066Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:2664,16
10M311132Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:10:1444,33
2Z41278Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:10:4498,44
3Z4139Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:12:2965,47
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:12:20103,53
2M423Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:12:29101,11
3M4318Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě9600:12:5195,36
4M4432Pekař JanMARS Svratka9700:12:5594,25
5M45181Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:13:4680,82
6M4662Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:14:0076,98
7M4797Laštovička PavelOrel Nové Město na Moravě9700:14:0974,73
8M48139Tučka OndřejOrel Brno-Židenice9600:14:1772,52
9M4917Slonek MatoušSK Nové Město na Moravě9700:14:4764,63
1Z510116Krátká HanaLanškroun9500:17:47129,84
2Z511107Minaříková MarcelaOrel Obřany9500:24:0170,16
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:16:24107,98
2M52146Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:17:1697,85
1ZJ35Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:17:21157,70
3M54126Polák ŠtěpánAC Choceň9500:17:3594,17
4M55141Janko DominikOrel Brno-Židenice9400:18:0189,11
5M56140Nehybka JosefOrel Brno-Židenice9500:19:2572,65
6M5721Záveský JanOrel Česká Třebová9500:20:1862,41
2ZJ8145Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:24:4097,63
3ZJ9112Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:31:0744,67
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě9300:23:13110,45
1MC2174Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:43119,93
2MJ392Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:25:4689,55
2MC4195Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:26:2998,93
1ZB5136Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:27:28120,17
1ZA6159Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:31107,06
1MD7173Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:33109,78
3MC8179Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:28:4981,14
4MC9160Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:0778,86
2ZB10190Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:09120,94
2ZA11175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:3899,50
2MD12194Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:1898,04
3ZA13189Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:3293,43
3ZB1488Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:31:0996,04
3MD15197Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:1192,18
4ZA16165Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:2081,28
5ZA1758Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:32:5976,82
4ZB1819Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:0183,79
5MC19186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:33:1946,94
6ZA2053Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:2274,31
5ZB21178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:3393,88
7ZA22191Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:34:0569,45
4MD23184Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:0872,49
6ZB24101Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5885,18
7ZB25144Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:35:2268,33
6MC26180Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:35:4128,97
7MC27143Juránek StanislavOrel Židenice5600:36:3022,74
8ZB2887Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:44103,46
8ZA2994Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:37:5243,75
9ZB30170Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:38:0296,54
5MD31169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:4741,55
10ZB32158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:45:3320,11
11ZB33113Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:46:433,00
9ZA34114Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:49:063,00
6MD35157Kalousek JanKČT Žamberk4100:55:29100,00
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:36109,25
2MA2166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:48102,60
1MB3187Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:05112,93
3MA4185Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:38:2588,15
4MA5167Abrahám LuděkSK Hronov7500:39:0984,13
5MA6154Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:39:1783,40
6MA737Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:3881,44
2MB8164Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4793,80
3MB9192Buriánek RomanČeská Třebová6500:39:5393,27
7MA10188Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:40:1278,35
8MA11177Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:41:3770,56
9MA12183Zachař JiříSruby7200:41:3970,37
10MA1383Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:44:1555,98
11MA14161Kabrhel Martin-8300:44:3354,30
4MB15196Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:45:1665,35
12MA16182Kalous PetrSK Žamberk7700:45:1950,14
13MA17105Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:45:5846,48
14MA1881Gregora ZdenekLanškroun7300:46:1544,95
15MA19193Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:2039,00
5MB20118Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:3453,40
6MB21106Mika IvoOrel Obřany Brno6600:48:5846,18
7MB22124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1844,43
16MA23115Hronek JaroslavOrel Obřany9100:58:323,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:36105,08
2MA2166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4898,28
3MB3187Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0596,64
4MA4185Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:38:2583,51
5MA5167Abrahám LuděkSK Hronov7500:39:0979,40
6MA6154Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:39:1778,66
7MA737Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:3876,66
8MB8164Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4775,85
9MB9192Buriánek RomanČeská Třebová6500:39:5375,27
10MA10188Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:40:1273,50
11MA11177Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:41:3765,54
12MA12183Zachař JiříSruby7200:41:3965,34
13MA1383Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:44:1550,65
14MA14161Kabrhel Martin-8300:44:3348,92
15MB15196Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:45:1644,91
16MA16182Kalous PetrSK Žamberk7700:45:1944,68
17MA17105Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:45:5840,94
18MA1881Gregora ZdenekLanškroun7300:46:1539,37
19MA19193Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:2033,29
20MB20118Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:3431,93
21MB21106Mika IvoOrel Obřany Brno6600:48:5824,08
22MB22124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1822,17
23MA23115Hronek JaroslavOrel Obřany9100:58:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5136Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:27:28106,45
2ZA6159Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:3198,99
3ZB10190Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:0994,55
4ZA11175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:3891,11
5ZA13189Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:3284,79
6ZB1488Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:31:0980,48
7ZA16165Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:2072,13
8ZA1758Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:32:5967,48
9ZB1819Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:0167,29
10ZA2053Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:2264,87
11ZB21178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:3363,51
12ZA22191Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:34:0559,80
13ZB24101Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5853,52
14ZB25144Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:35:2250,66
15ZB2887Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:4441,05
16ZA2994Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:37:5233,03
17ZB30170Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:38:0231,94
18ZB32158Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:45:333,00
19ZB33113Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:46:433,00
20ZA34114Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:49:063,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód