Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

25.9.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 25.9.2011
  • zobrazeno již 17x

Sociální sítě

Místo konání

hřiště Horní Heřmanice
9:30 - 11:00 hodin

Přihlášky

přihlášky na www.xct.cz nebo na místě od 8:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie
Děti předem přihlášené přes internet (věk do 10 let) obdrží při převzetí startovní čísla dárek.
Účastníci mladší 18 let mohou startovat pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce!

Startovné

děti a žáci zdarma
dorost a dospělí 50,- Kč pro předem přihlášené do 24.9.2011
po tomto termínu a při prezentaci 100,- Kč

Popis tratě

délka: 8 km a méně

Ceny pro vítěze

závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, originální medaili a věcné ceny
vyhlášení speciální kategorie „dítě + dospělý“ (rodič, prarodič, zákonný zástupce)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Knápek
mobil 724 058 779

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.xct.cz

E-mailová adresa

sokolhh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 18)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata r. 2008 a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11136Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:06-
2C12133Jureček RadovanSokol Strážna 0700:00:07-
3C13169Zapletalová PavlaHorní Třešňovec0800:00:09-
4C14184Chlebníčková JulieHorní Heřmanice0800:00:10-
5C15110Kovářová AnnaBudislav0800:00:10-
6C16173Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:00:11-
7C17181Chládek Jonáš JanHorní Heřmanice0900:00:12-
8C18123Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:13-
9C19145Bílá EllaJahodové holčičky0900:00:13-
10C110138Dostálek Šimon JosefSlunce1000:00:14-
11C111157Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:26-
12C112175Martin JanDolní Heřmanice1000:00:37-
13C113174Vavra VojtikDolní Heřmanice1000:00:47-
Předškolní chlapci r. 05-07 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22141Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:01:16-
2C23172Kristek JanRetia Pardubice0500:01:19-
3C24178Knápek ŠimonXCT.cz0700:01:24-
4C28162Kudláček VojtaHorní Heřmanice0600:01:33-
5C211176Martin MatoušDolní Heřmanice0600:02:02-
Předškolní dívky r. 05-07 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21125Vašatová ZuzanaTatran Moravičany0500:01:14-
2D25116Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:25-
3D26170Zapletalová JanaHorní Třešňovec0600:01:27-
4D27122Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:30-
5D29144Nováková EliškaArtemis Libchavy0600:01:59-
6D210168Pecháčková LucieHeřmanice0700:02:01-
7D212179Vávrová NatálieDolní Heřmanice0700:02:18-
8D213171Voglová ViktorieHorní Heřmanice0700:02:33-
Nejmladší žáci I r. 02-04 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11115Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:01109,34
2M12146Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:05104,51
3M15108Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:1686,15
4M16137Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:02:1785,56
5M19164Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:02:3163,59
6M111126Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:3556,04
7M112117Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:3753,33
8M114166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:4146,88
9M115161Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:4246,11
10M117119Bartoš OndřejAtletika Svitavy0400:02:4836,59
11M118188Martin SebastianDolní Heřmanice0300:02:4836,27
Nejmladší žákyně I r. 02-04 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13159Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:11107,33
2Z14140Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:14103,60
3Z17101Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2489,06
4Z18160Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:3080,11
5Z110114Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:3572,22
6Z113153Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:3867,67
7Z116107Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:4558,28
8Z119180Knápková KláraXCT Horní Heřmanice0400:02:5346,32
9Z120106Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:0036,03
10Z121163Kudláčková EliškaHorní Heřmanice0200:03:0429,91
11Z122183Chládková EliškaHorní Heřmanice0300:03:1316,87
12Z123132Jurečková AnetaSokol Strážná0400:03:198,37
13Z124177Martin HelenaDolní Heřmanice0400:04:253,00
14Z125142Szokoková GabrielaHorní Heřmanice0400:04:293,00
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21134Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:12106,36
2M25152Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2197,74
3M26109Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:2395,90
4M213102Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5167,33
5M216104Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:0157,39
6M220103Záleský AdrianBěžecký oddíl Jiskra Králíky0000:05:063,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z23158Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:19109,33
2Z27149Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2999,06
3Z29113Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3791,61
4Z210148Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4187,31
5Z212121Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:4782,21
6Z214165Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:03:5673,56
7Z215105Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:0069,40
8Z217182Chládková KarolínaHorní Heřmanice0000:04:0465,85
Mladší žáci (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31187Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:11111,16
2M32124Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:19106,00
3M33127Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:5782,84
4M34156Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:06:1671,75
5M35147Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:2367,08
6M36111Kovář JakubBudislav9900:07:1237,60
Mladší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32150Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:18104,89
2Z34130Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:19103,93
3Z38151Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:3291,19
4Z311131Truhlářová LucieTJ SOKOL Atletika Jaroměř9900:03:4776,82
5Z318139Chládková NatálieVýprachtice9900:04:1845,53
6Z319143Horníčková TerezaHorní Heřmanice9800:04:2836,09
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41154Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:36103,02
2M42112Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:07:4399,73
3M43155Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:4997,25
4M44128Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:0789,40
5M45189Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:08:2880,22
6M46185Chlebníček RomanHorní Heřmanice9700:08:3477,71
7M47129Petiška OndřejTJ SOKOL Atletika Jaroměř9700:08:3876,05
8M48120Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:09:0365,24
9M49118Šítek MichalHorní Heřmanice9700:10:5317,78
Starší žákyně (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47167Dobešová KristýnaLanškroun9700:07:36100,00
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5127Jansa JanDolní Čermná9400:19:06100,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5138Krátká HanaLanškroun9500:16:30114,27
2Z521Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:17:4799,82
3Z537Jandejsková HanaStudené9400:19:0185,90
Junioři 18-19 let (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11200Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:21115,20
2MJ28195Bednář PetrDolní Čermná9300:38:1094,62
3MJ32194Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:38:5990,19
4MJ33192Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:39:3487,11
Juniorky 18-19 let (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ43197Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:43:07100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:31102,98
2MA233Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:0399,38
3MA335Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:30:1997,64
4MA424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:1491,48
5MA518Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:31:2390,50
6MA716Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:31:3389,46
7MA817Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:32:4281,71
8MA915Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:3276,23
9MA1022Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:3475,94
10MA1639Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:35:2563,55
11MA1932Živný MarekOrel Orlice9100:36:1957,62
12MA2037Zachař JiříSruby7200:36:1957,58
13MA238Hovorka PavelLOKO OB PARDUBICE7900:37:2450,41
14MA2628Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:5846,58
15MA279Hartman KarelOMT Pardubice7700:38:0445,87
16MA3012Gregora ZdenekLanškroun7300:38:4141,80
17MA3510Pařízek RadimHorní Heřmanice9000:40:0832,17
18MA4031Tempír TomášSokol Štíty7700:42:2616,75
19MA4214Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:42:4614,50
Muži B 40-49 let (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12215Pocsai SándorČertík kunčina7000:34:28100,48
2MB13201Stříhavka JindřichAC Choceň7100:34:3399,95
3MB14202Buriánek RomanČeská Třebová6500:34:3799,57
4MB17205Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:3993,67
5MB21212Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:37:0185,73
6MB25208Kristek JiříRetia Pardubice6700:37:3882,10
7MB29214Sedláček TomášMaka Sport Moravská Třebová7100:38:3077,10
8MB37210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:1760,97
9MB50213Krátký JosefTJ Svitavy6500:50:436,38
Muži C 50-59 let (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6199Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:27125,57
2MC22193Dvořáček VlastimilSK Týniště n. Orlicí5900:37:0894,06
3MC34198Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:3680,36
4MC36191Jandejsek ZdeněkStudené6100:40:2875,58
5MC45196Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:2154,01
Muži D 60 let a starší (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1520Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:52131,99
2MD4429Tempír FrantišekSokol Štíty4900:43:2790,55
3MD4726Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:1077,45
4MD5113Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:56100,00
5MD5336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4350,75
Ženy A 20-34 let (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2425Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:32108,79
2ZA3121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:50102,21
3ZA3819Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:2589,00
4ZA3911Stříhavková PetraAC Choceň7900:41:5886,24
5ZA4140Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:42:3982,77
6ZA4823Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:49:2048,69
Ženy B 35 let a starší (trať 8 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18206Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:13156,26
2ZB46204Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:33128,42
3ZB49209Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:46100,00
4ZB52203Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:39101,11
5ZB54207Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:3670,47
6ZB55211Martin HelenaHorní Heřmanice7301:04:3443,74
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11136Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:06-
2C12133Jureček RadovanSokol Strážna 0700:00:07-
3C13169Zapletalová PavlaHorní Třešňovec0800:00:09-
4C14184Chlebníčková JulieHorní Heřmanice0800:00:10-
5C15110Kovářová AnnaBudislav0800:00:10-
6C16173Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:00:11-
7C17181Chládek Jonáš JanHorní Heřmanice0900:00:12-
8C18123Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:13-
9C19145Bílá EllaJahodové holčičky0900:00:13-
10C110138Dostálek Šimon JosefSlunce1000:00:14-
11C111157Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:00:26-
12C112175Martin JanDolní Heřmanice1000:00:37-
13C113174Vavra VojtikDolní Heřmanice1000:00:47-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21125Vašatová ZuzanaTatran Moravičany0500:01:14-
1C22141Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:01:16-
2C23172Kristek JanRetia Pardubice0500:01:19-
3C24178Knápek ŠimonXCT.cz0700:01:24-
2D25116Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:25-
3D26170Zapletalová JanaHorní Třešňovec0600:01:27-
4D27122Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:30-
4C28162Kudláček VojtaHorní Heřmanice0600:01:33-
5D29144Nováková EliškaArtemis Libchavy0600:01:59-
6D210168Pecháčková LucieHeřmanice0700:02:01-
5C211176Martin MatoušDolní Heřmanice0600:02:02-
7D212179Vávrová NatálieDolní Heřmanice0700:02:18-
8D213171Voglová ViktorieHorní Heřmanice0700:02:33-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11115Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:01109,34
2M12146Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:05104,51
1Z13159Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:11107,33
2Z14140Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:14103,60
3M15108Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:1686,15
4M16137Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:02:1785,56
3Z17101Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2489,06
4Z18160Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:3080,11
5M19164Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:02:3163,59
5Z110114Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:3572,22
6M111126Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:3556,04
7M112117Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:3753,33
6Z113153Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:3867,67
8M114166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:4146,88
9M115161Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:4246,11
7Z116107Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:4558,28
10M117119Bartoš OndřejAtletika Svitavy0400:02:4836,59
11M118188Martin SebastianDolní Heřmanice0300:02:4836,27
8Z119180Knápková KláraXCT Horní Heřmanice0400:02:5346,32
9Z120106Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:0036,03
10Z121163Kudláčková EliškaHorní Heřmanice0200:03:0429,91
11Z122183Chládková EliškaHorní Heřmanice0300:03:1316,87
12Z123132Jurečková AnetaSokol Strážná0400:03:198,37
13Z124177Martin HelenaDolní Heřmanice0400:04:253,00
14Z125142Szokoková GabrielaHorní Heřmanice0400:04:293,00
Trať 1,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31187Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:11111,16
2M32124Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:19106,00
3M33127Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:5782,84
4M34156Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:06:1671,75
5M35147Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:2367,08
6M36111Kovář JakubBudislav9900:07:1237,60
1Z47167Dobešová KristýnaLanškroun9700:07:36100,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41154Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:36103,02
2M42112Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:07:4399,73
3M43155Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:4997,25
4M44128Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:0789,40
5M45189Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:08:2880,22
6M46185Chlebníček RomanHorní Heřmanice9700:08:3477,71
7M47129Petiška OndřejTJ SOKOL Atletika Jaroměř9700:08:3876,05
8M48120Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:09:0365,24
9M49118Šítek MichalHorní Heřmanice9700:10:5317,78
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5138Krátká HanaLanškroun9500:16:30114,27
2Z521Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:17:4799,82
3Z537Jandejsková HanaStudené9400:19:0185,90
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5127Jansa JanDolní Čermná9400:19:06100,00
Trať 8 km, 200 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:31102,98
2MA233Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:0399,38
3MA335Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:30:1997,64
4MA424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:1491,48
5MA518Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:31:2390,50
1MC6199Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:27125,57
6MA716Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:31:3389,46
7MA817Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:32:4281,71
8MA915Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:3276,23
9MA1022Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:3475,94
1MJ11200Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:21115,20
1MB12215Pocsai SándorČertík kunčina7000:34:28100,48
2MB13201Stříhavka JindřichAC Choceň7100:34:3399,95
3MB14202Buriánek RomanČeská Třebová6500:34:3799,57
1MD1520Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:52131,99
10MA1639Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:35:2563,55
4MB17205Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:3993,67
1ZB18206Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:13156,26
11MA1932Živný MarekOrel Orlice9100:36:1957,62
12MA2037Zachař JiříSruby7200:36:1957,58
5MB21212Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:37:0185,73
2MC22193Dvořáček VlastimilSK Týniště n. Orlicí5900:37:0894,06
13MA238Hovorka PavelLOKO OB PARDUBICE7900:37:2450,41
1ZA2425Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:32108,79
6MB25208Kristek JiříRetia Pardubice6700:37:3882,10
14MA2628Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:5846,58
15MA279Hartman KarelOMT Pardubice7700:38:0445,87
2MJ28195Bednář PetrDolní Čermná9300:38:1094,62
7MB29214Sedláček TomášMaka Sport Moravská Třebová7100:38:3077,10
16MA3012Gregora ZdenekLanškroun7300:38:4141,80
2ZA3121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:50102,21
3MJ32194Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:38:5990,19
4MJ33192Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:39:3487,11
3MC34198Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:3680,36
17MA3510Pařízek RadimHorní Heřmanice9000:40:0832,17
4MC36191Jandejsek ZdeněkStudené6100:40:2875,58
8MB37210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:1760,97
3ZA3819Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:2589,00
4ZA3911Stříhavková PetraAC Choceň7900:41:5886,24
18MA4031Tempír TomášSokol Štíty7700:42:2616,75
5ZA4140Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:42:3982,77
19MA4214Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:42:4614,50
1ZJ43197Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:43:07100,00
2MD4429Tempír FrantišekSokol Štíty4900:43:2790,55
5MC45196Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:2154,01
2ZB46204Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:33128,42
3MD4726Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:1077,45
6ZA4823Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:49:2048,69
3ZB49209Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:46100,00
9MB50213Krátký JosefTJ Svitavy6500:50:436,38
4MD5113Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:56100,00
4ZB52203Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:39101,11
5MD5336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4350,75
5ZB54207Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:3670,47
6ZB55211Martin HelenaHorní Heřmanice7301:04:3443,74
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:31102,98
2MA233Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:0399,38
3MA335Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:30:1997,64
4MA424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:1491,48
5MA518Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:31:2390,50
6MC6199Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:2790,09
7MA716Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:31:3389,46
8MA817Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7200:32:4281,71
9MA915Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:3276,23
10MA1022Abrahám LuděkSK Hronov7500:33:3475,94
11MJ11200Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:2170,78
12MB12215Pocsai SándorČertík kunčina7000:34:2869,95
13MB13201Stříhavka JindřichAC Choceň7100:34:3369,34
14MB14202Buriánek RomanČeská Třebová6500:34:3768,90
15MD1520Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:5267,33
16MA1639Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:35:2563,55
17MB17205Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:3962,10
18MA1932Živný MarekOrel Orlice9100:36:1957,62
19MA2037Zachař JiříSruby7200:36:1957,58
20MB21212Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:37:0152,94
21MC22193Dvořáček VlastimilSK Týniště n. Orlicí5900:37:0852,16
22MA238Hovorka PavelLOKO OB PARDUBICE7900:37:2450,41
23MB25208Kristek JiříRetia Pardubice6700:37:3848,76
24MA2628Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:5846,58
25MA279Hartman KarelOMT Pardubice7700:38:0445,87
26MJ28195Bednář PetrDolní Čermná9300:38:1045,26
27MB29214Sedláček TomášMaka Sport Moravská Třebová7100:38:3043,00
28MA3012Gregora ZdenekLanškroun7300:38:4141,80
29MJ32194Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:38:5939,76
30MJ33192Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:39:3435,94
31MC34198Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:3635,68
32MA3510Pařízek RadimHorní Heřmanice9000:40:0832,17
33MC36191Jandejsek ZdeněkStudené6100:40:2829,92
34MB37210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:1724,40
35MA4031Tempír TomášSokol Štíty7700:42:2616,75
36MA4214Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:42:4614,50
37MD4429Tempír FrantišekSokol Štíty4900:43:279,94
38MC45196Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:213,97
39MD4726Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:103,00
40MB50213Krátký JosefTJ Svitavy6500:50:433,00
41MD5113Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:563,00
42MD5336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:433,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18206Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:13107,00
2ZA2425Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:3299,94
3ZA3121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:5093,06
4ZA3819Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:2579,23
5ZA3911Stříhavková PetraAC Choceň7900:41:5876,35
6ZA4140Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:42:3972,72
7ZJ43197Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:43:0770,19
8ZB46204Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:3362,56
9ZA4823Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:49:2037,06
10ZB49209Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:4634,80
11ZB52203Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:3924,77
12ZB54207Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:363,00
13ZB55211Martin HelenaHorní Heřmanice7301:04:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 86%
Zvolená trasa závodu: 89%
Značení závodu: 91%
Vyhlášení výsledků: 89%
Zpracování výsledků: 81%
Ceny vítězům: 87%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

super =)
michal.m.marek
Závody byli pěkné, hlavně že všichni doběhli :) Jinak děkuji :*
barunka.ladna
Pěkný nový závod v Iscarex poháru :)
adela.stranska
Super závody!
vabrahamova
Z internetových stránek závodu• všichni závodníci přihlášení předem přes internet budou zahrnuti do slosování o hodnotné dárky (malá tombola - vyhlášení po uzavření internetových přihlášek) - nějak mi losování uniklo ?? Bylo vůbec nějaké ??? Ale jinak byl závod i jeho zabezpečení super
cagwe
V kategorii nejmladší žáci 02-04 bude drobná chybička. Viktor Borek doběhl sice těsně (o prsa ;-) ), ale přeci jen až za Janem Šimunkem, který ho ve finiši do cíle porazil. Rozhodně to nebude jen výměna pozic, protože doběhly buď ve stejném čase nebo s rozdílem cca 1 s. Těch 5 co tam je teď by nebylo dobře. Děkuji za případnou opravu. Petr B
jampb
Proběhla kontrola doběhu nejml. žáků I. V manuálním zápisu zápisu z cíle jsou čísla 7. 117, 8.166, 9. 161, 10. 119, 11. 188. Při přepisu do PC došlo k lidské chybě. Prohodíme ve výsledcích a posíláme do Iscarexu. Časy 02:41,1 a 02:40,6 zůstávají, takže to bude o prsa (proč je tady na webu jiný čas, nevím - možná chybka při importu dat). Co se týká malé tomboly - tak se nám do seznamu přihlášených vpašoval kopírováním text o malé tombole ze závodu horských kol. V propozicích tištěných, internetových a potvrzovacím emailu tombolu nezmiňujeme. Pokud došlo k nějaké mistifikaci, tak se omlouváme - rozhodně to nebyl úmysl. Na web stránky XCT.cz jsme včera umístili i podrobné výsledky dospělých včetně statistiky jednotlivých kol. Snad někoho potěší. Sportu zdar! Jarda Knápek
jaroslav.knapek
Borek opraven.
team
Ahooj John Cagwe ! Skutečně se mohlo stát, že při tvém současném běžeckém snažení ti ta tombola mohla prý i časově uniknout . Neber to ale nějak více osobně, mně unikla i ta správná hodina, pro kterou bych se mohl dostavit tady k tomuto závodu. A jak jistě víš, tak unikají mi i ty různé hodnotné ceny a i ta občasná umístění na bedně ! Pravda, většinou ale z absence většího množství běžců v kategorii . A to se může stát cca jednou za deset let .Tak snad příště tedy tady to repete !...nazdar Johny !!
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč