Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

9.10.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 9.10.2011
  • zobrazeno již 17x

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice - sokolovna
10:00 - 11:25 hodin

Přihlášky

8:30 – 9:30 hodin, dospělí do 10:15 hodin

Startovné

Žactvo 30 Kč, dospělí 50 Kč

Popis tratě

délka: 8 km a méně
Lesní a polní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení do 40 metrů

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží medaili, diplom a drobnou věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Božena Stejskalová
561 84 Líšnice 215
mobil 739 766 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

zde.briza@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1749

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Koblížek Jindřich489
Šafář Jaroslav519
Strnad Adam009
Martincová Kristýna939
Fajfr František728
Strnad Tomáš698
Suchodol Josef678
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Novotná Dora977
Černá Kristýna937
Šebek Michal847
Leicht Jiří497
Sontáková Lenka917
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Novotný Luděk627
Krejčí Stanislav636
Bílá Tereza926
Svatoš Otakar346
Bubeníček Jiří516
Chmelíček Jordan976
Divíšek Jan936
Mařík Jiří726
Šimůnek Jan496
Krejčí Jaromír666
Vacek Martin696
Bielčik Jindřich406
Moravec Jan026
Kalousek Jan416
Ducháček Bedřich596
Faltusová Simona986
Frydrychová Eliška016
Kavka Lukáš976
Marek Jiří436
Faltusová Kateřina996
Klaclová Šárka936
Vinduška Petr936
Jirásková Eva646
Exler Ondřej906
Pross David756
Cimr Tomáš965
Večeře Tomáš905
Kubelka Petr955
Vondra Vojtěch985
Novotný Jiří455
Moravec Jakub995
Jandejsek Zdeněk615
Šroler Zdeněk805
Šimůnková Pavla775

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2218Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:43-
2C2419Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:45-
3C2617Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:47-
4C21022Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:53-
5C21220Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:02:01-
6C21316Jedlička TadeášSokol Líšnice0600:02:07-
7C21621Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:04:13-
Děvčata r. 2004 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D212Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:42-
2D225Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:01:43-
3D244Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:45-
4D263Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:01:47-
5D288Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:48-
5D286Pojezdalová LucieTýniště nad Orlicí0400:01:48-
7D2111Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:01:54-
8D2149Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:02:22-
9D2157Venclová DanielaTJ SPARTAK OEZ Letohrad0400:02:32-
10D21710Motlová TerezaAtletika Svitavy0900:05:04-
Nejmladší žáci r. 02-03 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:50108,99
2M1282Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:53105,62
3M1784Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:1185,39
4M11026Dostálek VojtěchSki klub Česká Třebová0200:03:1482,02
5M11124Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:1976,40
6M11321Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:03:2075,28
7M11428Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:2175,17
8M11585Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:03:3064,04
9M11631Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3162,92
10M11783Švercl AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3261,80
11M11925Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:03:3558,43
12M12086Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:3657,30
13M12133Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:03:3756,18
14M12329Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:03:3855,06
15M12481Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:3953,93
16M12634Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4052,81
17M12832Dvořák MartinTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:4151,69
18M12935Kosek LukášTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:4250,56
19M13023Jedlička TomášSokol Líšnice0300:03:5239,33
20M13227Mervart MartinTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:04:0326,97
Nejmladší žákyně r. 02-03 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z135Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:00103,64
2Z1410Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:0499,27
3Z159Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:0697,09
4Z161Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:0796,00
5Z1712Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:1191,64
6Z192Mičkerová KarlaFenix ski team Jeseník0200:03:1389,45
7Z1116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:1982,91
8Z11711Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:3268,73
9Z1214Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:3763,27
10Z1248Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3961,09
11Z1267Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4060,00
12Z1313Verešpejová AnetaSki Klub Česká Třebová0200:03:5642,55
Mladší žáci r. 00-01 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2242Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:25101,70
2M2340Stříhavka JindřichAC Choceň0000:08:26101,31
3M2539Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:08:3796,99
4M21138Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:09:2279,32
5M21341Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:3873,04
6M21543Stejskal LukášSOKOL Líšnice0000:09:4669,90
7M21636Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:10:1259,69
8M21737Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:10:3152,23
Mladší žákyně r. 00-01 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21466Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:51103,13
2Z22454Poulíková KarolínaFenix SKI Team Jeseník0000:03:5599,72
3Z23456Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5897,16
4Z24458Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:0293,75
5Z25460Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0789,49
6Z26462Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0987,78
7Z27464Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1186,08
8Z28457Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1285,23
9Z29459Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:1483,52
10Z210455Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1681,82
11Z211467Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:2375,85
12Z212463Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:2772,44
13Z213451Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:04:3664,77
14Z214465Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:4061,36
15Z215452Fellnerová NatálieFenix SKI Team Jeseník0000:04:4358,81
16Z216461Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:5846,02
Starší žáci r. 98-99 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3152Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:10:48105,21
2M3249Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:11:0998,90
3M3348Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:11:1995,89
4M3443Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:3391,68
5M3542Polák DanielFenix SKI Team Jeseník9800:11:4288,98
6M3638Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:11:5983,87
7M3737Vodák OndřejFenix SKI Team Jeseník9900:12:0980,86
8M3841Nováček KarelFenix ski team Jeseník9800:12:1180,26
9M3947Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:2576,05
10M31139Bedeč JanFenix ski team Jeseník9800:12:4968,84
11M31246Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:5866,13
12M31345Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:13:2857,11
13M31453Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:13:4950,80
14M31651Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:14:0545,99
15M31736Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:14:0845,09
16M31850Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:14:2041,48
17M32144Mužíček DanielSki klub Česká Třebová9900:20:283,00
Starší žákyně r. 98-99 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31514Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:07:45113,50
2Z34510Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:3294,65
3Z36515Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:3991,84
4Z37508Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:4091,44
5Z38513Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:4290,64
6Z39511Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:5884,22
7Z310509Suchánková NikolTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:0083,42
8Z312512Juštová KristínaSpartak OEZ Letohrad9800:09:3569,39
9Z314516Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:4266,58
10Z318507Olbrichová TerezaSKI Klub Česká Třebová9900:10:4740,51
Mladší dorostenci r. 96-97 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41480Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:14:46105,91
2M42477Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:15:2298,03
3M43475Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:15:3196,06
4M44479Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:15:3395,62
5M46478Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:16:1087,51
6M47481Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:16:5178,53
7M48474Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:16:5777,22
-M4-476Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník97DNF-
Mladší dorostenky r. 96-97 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410194Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:12:42116,68
2Z415193Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:13:5698,88
3Z419192Koukalová TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:14:5684,44
4Z420195Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:17:5940,42
Starší dorostenci r. 94-95 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5565Polák ŠtěpánAC Choceň9500:23:40107,91
2M51466Jansa JanDolní Čermná9400:25:3792,09
Starší dorostenky r. 94-95 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51575Krátká HanaLanškroun9500:19:52115,77
2Z51974Marková MarkétaPetrovice9400:21:21102,01
3Z52073Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:23:2982,23
Muži A 18-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:27:10104,16
2MA28Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:27:27102,12
3MA313Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:28:20107,11
4MA49Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:28:3793,71
5MA515Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:28:5791,31
6MA63Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:29:0290,71
7MA711Krejčíř JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9200:29:08101,66
8MA816Fajfr FrantišekŽamberk7200:29:4785,30
9MA910Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:5084,94
10MA106Mařík JiříMP Žamberk7200:30:1082,54
11MA112Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:30:1881,58
12MA1218Abrahám LuděkSK Hronov7500:30:2480,86
13MA1312Krupčík MatějSKP Jablonec9200:30:4091,23
14MA141Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:5589,52
15MA157Zachař JiříSruby7200:32:4963,44
16MA164Bednář PetrDolní Čermná9300:33:2472,62
17MA1717Marek MichalLanškroun9300:34:3364,79
18MA18139Hartman KarelOMT Pardubice7700:34:5248,66
19MA195Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:38:0225,83
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB137Ducháček JanVencl tým ústí nad orlicí6800:22:09103,89
2MB235Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:22:4099,31
3MB341Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5796,80
4MB444Strnad TomášSK Žamberk6900:23:3291,64
5MB643Suchodol JosefSK Žamberk6700:24:0586,77
6MB740Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:1285,74
7MB1038Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:24:4980,28
8MB1245Novotný LuděkSK Žamberk6200:25:0677,77
9MB1336Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:25:3174,08
10MB1639Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:2466,26
11MB2042Kaška ZdeňekLíšnice6400:28:4245,89
12MB2146Kaška PavelSK Kyšperk6700:28:5543,97
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9488Tarant JiříPraha 105800:24:42105,43
2MC11487Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:50104,38
3MC17489Jandejsek ZdeněkStudené6100:26:3890,20
4MC18486Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:27:3882,32
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8135Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:24:19114,06
2MD15133Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1499,41
3MD19140Leicht JiříASPV Těchonín4900:27:5586,53
4MD22138Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0577,61
5MD23134Koblížek JindřichTJ Sokol Líšnice4800:29:3773,53
6MD24137Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:30:11142,34
7MD25136Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:31:21136,24
8MD26132Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:2021,42
Ženy A 18-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA527Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:04114,44
2ZA928Martincová KristýnaVencl Team Ústí nad Orlicí9300:17:18100,00
3ZA1025Stříhavková PetraAC Choceň7900:17:4794,61
4ZA1124Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:18:0690,95
5ZA1329Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:3374,21
6ZA1626Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:20:4859,77
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12203Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:06120,61
2ZB14201Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:19:39115,44
3ZB17200Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:20:50100,64
4ZB18202Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:20:5899,36
5ZB21199Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:0863,94
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:50108,99
2M1282Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:53105,62
1Z135Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:00103,64
2Z1410Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:0499,27
3Z159Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:0697,09
4Z161Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:0796,00
5Z1712Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:1191,64
3M1784Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:1185,39
6Z192Mičkerová KarlaFenix ski team Jeseník0200:03:1389,45
4M11026Dostálek VojtěchSki klub Česká Třebová0200:03:1482,02
5M11124Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:1976,40
7Z1116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:1982,91
6M11321Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:03:2075,28
7M11428Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:2175,17
8M11585Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:03:3064,04
9M11631Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3162,92
10M11783Švercl AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3261,80
8Z11711Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:3268,73
11M11925Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:03:3558,43
12M12086Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:3657,30
9Z1214Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:3763,27
13M12133Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:03:3756,18
14M12329Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:03:3855,06
10Z1248Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3961,09
15M12481Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:3953,93
16M12634Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4052,81
11Z1267Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4060,00
17M12832Dvořák MartinTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:4151,69
18M12935Kosek LukášTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:4250,56
19M13023Jedlička TomášSokol Líšnice0300:03:5239,33
12Z1313Verešpejová AnetaSki Klub Česká Třebová0200:03:5642,55
20M13227Mervart MartinTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:04:0326,97
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41480Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:14:46105,91
2M42477Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:15:2298,03
3M43475Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:15:3196,06
4M44479Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:15:3395,62
1ZA527Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:04114,44
5M46478Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:16:1087,51
6M47481Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:16:5178,53
7M48474Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:16:5777,22
2ZA928Martincová KristýnaVencl Team Ústí nad Orlicí9300:17:18100,00
3ZA1025Stříhavková PetraAC Choceň7900:17:4794,61
4ZA1124Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:18:0690,95
1ZB12203Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:06120,61
5ZA1329Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:3374,21
2ZB14201Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:19:39115,44
1Z51575Krátká HanaLanškroun9500:19:52115,77
6ZA1626Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:20:4859,77
3ZB17200Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:20:50100,64
4ZB18202Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:20:5899,36
2Z51974Marková MarkétaPetrovice9400:21:21102,01
3Z52073Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:23:2982,23
5ZB21199Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:0863,94
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB137Ducháček JanVencl tým ústí nad orlicí6800:22:09103,89
2MB235Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:22:4099,31
3MB341Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5796,80
4MB444Strnad TomášSK Žamberk6900:23:3291,64
1M5565Polák ŠtěpánAC Choceň9500:23:40107,91
5MB643Suchodol JosefSK Žamberk6700:24:0586,77
6MB740Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:1285,74
1MD8135Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:24:19114,06
1MC9488Tarant JiříPraha 105800:24:42105,43
7MB1038Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:24:4980,28
2MC11487Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:50104,38
8MB1245Novotný LuděkSK Žamberk6200:25:0677,77
9MB1336Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:25:3174,08
2M51466Jansa JanDolní Čermná9400:25:3792,09
2MD15133Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1499,41
10MB1639Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:2466,26
3MC17489Jandejsek ZdeněkStudené6100:26:3890,20
4MC18486Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:27:3882,32
3MD19140Leicht JiříASPV Těchonín4900:27:5586,53
11MB2042Kaška ZdeňekLíšnice6400:28:4245,89
12MB2146Kaška PavelSK Kyšperk6700:28:5543,97
4MD22138Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0577,61
5MD23134Koblížek JindřichTJ Sokol Líšnice4800:29:3773,53
6MD24137Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:30:11142,34
7MD25136Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:31:21136,24
8MD26132Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:2021,42
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:27:10104,16
2MA28Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:27:27102,12
3MA313Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:28:20107,11
4MA49Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:28:3793,71
5MA515Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:28:5791,31
6MA63Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:29:0290,71
7MA711Krejčíř JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9200:29:08101,66
8MA816Fajfr FrantišekŽamberk7200:29:4785,30
9MA910Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:5084,94
10MA106Mařík JiříMP Žamberk7200:30:1082,54
11MA112Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:30:1881,58
12MA1218Abrahám LuděkSK Hronov7500:30:2480,86
13MA1312Krupčík MatějSKP Jablonec9200:30:4091,23
14MA141Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:5589,52
15MA157Zachař JiříSruby7200:32:4963,44
16MA164Bednář PetrDolní Čermná9300:33:2472,62
17MA1717Marek MichalLanškroun9300:34:3364,79
18MA18139Hartman KarelOMT Pardubice7700:34:5248,66
19MA195Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:38:0225,83
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:27:10103,50
2MA28Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:27:27101,45
3MA313Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:28:2095,06
4MA49Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:28:3793,01
5MA515Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:28:5790,60
6MA63Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:29:0289,99
7MA711Krejčíř JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9200:29:0889,27
8MA816Fajfr FrantišekŽamberk7200:29:4784,57
9MA910Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:5084,21
10MA106Mařík JiříMP Žamberk7200:30:1081,80
11MA112Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:30:1880,83
12MA1218Abrahám LuděkSK Hronov7500:30:2480,11
13MA1312Krupčík MatějSKP Jablonec9200:30:4078,18
14MA141Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:5576,37
15MA157Zachař JiříSruby7200:32:4962,63
16MA164Bednář PetrDolní Čermná9300:33:2458,41
17MA1717Marek MichalLanškroun9300:34:3350,09
18MA18139Hartman KarelOMT Pardubice7700:34:5247,80
19MA195Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:38:0224,89
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA527Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:04111,53
2ZA928Martincová KristýnaVencl Team Ústí nad Orlicí9300:17:1897,07
3ZA1025Stříhavková PetraAC Choceň7900:17:4791,40
4ZA1124Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:18:0687,68
5ZB12203Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:0675,95
6ZA1329Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:3370,67
7ZB14201Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:19:3969,50
8Z51575Krátká HanaLanškroun9500:19:5266,96
9ZA1626Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:20:4856,01
10ZB17200Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:20:5055,62
11ZB18202Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:20:5854,06
12Z51974Marková MarkétaPetrovice9400:21:2149,56
13Z52073Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:23:2924,54
14ZB21199Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:085,18

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód