hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Přespolní běh lyžařů v Letohradě

15.10.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 15.10.2011
  • zobrazeno již 11x

Sociální sítě

Místo konání

areál biatlonu, Letohrad
10:00 - 11:15 hodin
12:00 hodin - vložený závod pro nejmenší (r. 2006 a mladší)

Přihlášky

8:00 – 9:30 hodin – žáci, ostatní do 10:20 hodin. Po ukončení nebude možné se dále přihlašovat.

Startovné

žáci 2002 a ml. zdarma
žactvo 30,- Kč
dospělí 50,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

délka: 8 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KB OEZ Letohrad
mobil 606 726 808

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2278

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Maříková Simona969
Mikyska Tomáš009
Fáberová Zuzana969
Procházka Jakub968
Klaclová Šárka938
Novotná Dora978
Schreierová Anna008
Ducháček Bedřich598
Polák Daniel988
Černá Kristýna938
Vinduška Petr938
Kavka Lukáš978
Sadílek Ota468
Krejčí Stanislav638
Leicht Jiří498
Moravec Jan027
Novotný Luděk627
Gregora Filip027
Keprtová Miloslava487
Fajfrová Markéta977
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Bielčik Jindřich407
Koblížek Jindřich487
Žalčík Kim997
Exler Ondřej907
Kánský Petr007
Večeř Milan967
Marek Jiří437
Remeš Vojtěch987
Kalous Petr777
Vávra Vlastimil917
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Morkes Radek896
Strnad Adam006
Stránská Michaela976
Fellnerová Natálie006
Chmelíček Jordan976
Stránská Adéla916
Moravec Jiří966
Šebek Michal846
Dušková Lenka806
Kalous Martin956
Moravec Martin846
Martincová Kristýna936
Kubelka Tomáš936
Mertová Michaela766
Jonáš Matěj976
Pekař Štěpán946

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci r. 04-05 (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2355Vašátko JanSKI Skuhrov nad Bělou0500:02:24-
2C25149Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:27-
3C27153Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:28-
4C2848Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:30-
5C29157Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:02:32-
6C214183Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:40-
7C21556MAIDL ŠimonSKI Skuhrov0400:02:41-
8C217112Boháč PankrácAC Choceň0600:02:50-
9C218147Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:02:57-
10C22049Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:03:00-

Předžákyně r. 04-05 (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21150Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:02:20-
2D22158Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:02:23-
3D2452Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:02:26-
4D25170Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:27-
5D21051Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:33-
6D211124Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:34-
7D21276Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:02:37-
8D213140Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:02:38-
9D216174Maixnerová EliškaLetohrad0400:02:47-
10D218201Hovádková NellaLetohrad0500:02:57-
11D22154SMAŽÍKOVÁ KateřinaSKI Skuhrov0400:03:20-

Nejmladší žáci r. 02-03 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11142Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:49103,71
2M12171Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:50102,86
3M13113Boháč ServácAC Choceň0200:04:0193,43
4M1796Pilný MichalKKL Hlinsko0200:04:0689,14
5M18160Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:1085,71
6M110123Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:04:1383,14
7M112103Bálek MiroslavKKL Hlinsko0200:04:1482,29
8M114179Otava TadeášMARS Svratka0300:04:2374,57
9M116161Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:04:2870,29
10M11879Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:04:3068,57
11M119137Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:4060,00
12M12259Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:4952,29
13M124141Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:5646,29
14M12580Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:04:5844,57
15M12642Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:5943,71
16M12843Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:05:0042,86
17M12944Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:0340,29
18M130139Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:05:0439,43
19M131125Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:05:0538,57
20M133148Hrdina KryštofSpartak OEZ Letohrad0300:05:1133,43
21M13441Dvořák MartinTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:05:1430,86
22M13645Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:2323,14
23M137175Mervart MartinTJ Sokol atletika Jaroměř0300:05:2818,86
24M138152Toušek Matyášneregistrován0300:05:3314,57
25M141151Roleček MichalSpartak OEZ Letohrad0300:06:203,00
26M142128Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:06:263,00
-M1-168Bryscejn OndřejSpartak OEZ Letohrad03DNF-

Nejmladší žákyně r. 02-03 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13132Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:01101,92
2Z15167Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:0499,45
3Z16195Kamarádová MarieMARS Svratka0200:04:0598,63
4Z1877Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:04:1094,52
5Z110172Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:1392,05
6Z11337Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2086,30
7Z11578Mičkářová KarlaFENIX SKI Team Jeseník0200:04:2780,55
8Z117107Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:2978,90
9Z120184Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4169,04
10Z121155Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:4268,22
11Z123202Šmídková HanaLetohrad0300:04:5557,53
12Z12636Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:5954,25
13Z13238Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0648,49
14Z135154Verešpejová AnetaSki Klub Česká Třebová0200:05:2036,99
15Z139127Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:4318,08
16Z14058Likavská TerezaSKI Skuhrov0300:05:4913,15

Mladší žáci r. 00-01 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21185Gregor TomášMARS Svratka0000:08:36106,50
2M2331Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:08:48102,00
3M2685Brábík MartinFENIX SKI Team Jeseník0000:09:1691,50
4M27114Boháč BonifácAC Choceň0100:09:2588,13
5M210164Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:09:3783,63
6M212122Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:09:4281,75
7M215119Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:4680,25
8M218209Fajfr MichalSpartak OEZ Letohrad0000:10:0672,75
9M22333Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:10:2665,25
10M22532Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:10:3163,38
11M226186Korch MilanSKI Kklub RD Rýmařov0100:10:4060,00
12M228176Mervart VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:10:4259,25
13M231156Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:10:5355,13
14M23362Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:11:1646,50
15M234126Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:11:3838,25

mladší žákyně r. 00-01 (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2183Poulíková KarolínaFenix SKI Team Jeseník0000:05:47102,28
2Z2227Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:5299,43
3Z23197Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:05:5498,29
4Z24131Zámečníková SáraSK Nové Město na Moravě0100:06:0194,30
5Z2529Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:06:0492,59
6Z2625Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:1486,89
7Z27134Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:06:2083,48
8Z2861Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:06:2779,49
9Z29121Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:06:3077,78
10Z210144Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:06:3177,21
11Z211210Gregorová AnetaMARS Svratka0100:06:4072,08
12Z21282Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:06:4171,51
13Z21330Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:06:4370,37
14Z21426Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:06:5762,39
15Z215178Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:07:0557,83
16Z216194Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:07:0756,70
17Z21728Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:07:1154,42
18Z21881Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:07:1353,28
19Z21984Fellnerová NatálieFenix SKI Team Jeseník0000:07:1751,00
20Z220120Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:07:3938,46
21Z221180Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:08:543,00

Starší žáci r. 98-99 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31162Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:12:57106,56
2M32138Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:2998,59
3M3367Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:13:4494,85
4M3591Bráblík MichalFenix ski team Jeseník9800:13:5392,61
5M3792Polák DanielFenix SKI Team Jeseník9800:14:0290,37
6M31089Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:14:1886,39
7M314116Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:14:3083,40
8M31888Vodák OndřejFenix SKI Team Jeseník9900:14:5377,68
9M31923Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:14:5577,18
10M32122Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:14:5776,68
11M33090Bedeč JanFenix ski team Jeseník9800:15:3467,47
12M334133Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:15:4165,73
13M336115Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:16:2056,02
14M33787Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:16:2953,78
15M34168Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:17:1542,32
16M345105Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:18:0729,38
17M35324Jordan ŠimonSpartak OEZ Letohrad9900:24:523,00

Mladší dorostenci r. 96-97 (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:33100,21
2M42217Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:15:34100,00
3M437Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:3599,79
4M445Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:5595,50
5M4599Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:16:0593,36
6M4697Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:16:3287,58
7M4798Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:16:3786,51
8M481Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:16:4684,58
9M492Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:16:4983,94
10M4104Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:17:0181,37
11M41146Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:17:0480,73
12M412218Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:17:0680,30
13M413203Pekař JanMARS Svratka9700:17:0879,87
14M414187Trávníček MartinMARS Svratka9700:17:0979,66
15M4156Žemlička MilanSpartak OEZ Letohrad9600:17:2276,87
16M41695Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:17:2476,45
17M41771Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:18:1166,38
18M418117Slonek MatoušSK Nové Město na Moravě9700:18:4359,53
19M4198Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:20:3535,55
20M420230Žemlička MilanVčelákov9600:30:47-

Mladší dorostenky r. 96-97 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4969Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:14:15101,62
2Z411221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:2399,77
3Z41394Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:14:2898,61
4Z42214Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:15:0091,18
5Z42413Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:1487,94
6Z42670Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:15:2984,45
7Z429192Otavová KarolínaMARS Svratka9700:15:3283,76
8Z43315Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:4081,90
9Z434198Černá KristýnaMARS Svratka9700:15:4181,67
10Z44393Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:17:1859,16
11Z44916Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:18:3142,23

Starší dorostenci r. 94-95 (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52250Cink MartinAC Pardubice9400:23:50103,62
2M5373Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:23:59102,38
3M5610Španihel DavidSpartak OEZ Letohrad9500:25:0094,00
4M57200Kalous MartinTJ MARS Svratka9500:25:2290,98
5M58100Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:25:3589,20
6M51111Kotyza VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:25:5486,59
7M512193Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:26:0085,76
8M519246Polák ŠtěpánAC Choceň9500:27:2174,64

Starší dorostenky r. 94-95 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52072Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:14:56121,87
2Z5329Kavanová KrystínaSpartak OEZ Letohrad9500:15:39113,32
3Z551241Krátká HanaLanškroun9500:19:4364,81

Junioři 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5101Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:29:13102,00
2MJ6102Ondrášek PavelFENIX SKI Team Jeseník9200:29:24100,75
3MJ874Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:29:5597,25
4MJ9189Teplý JanMARS Svratka9300:31:1388,44
5MJ10228Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9300:31:1987,76
6MJ15196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:32:4078,61
7MJ2075Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:33:2873,19

Juniorky 18-19 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ412Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:13:50100,00

Muži A 20-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1213Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:27:25104,55
2MA250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:1798,38
3MA3249Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:28:2897,07
4MA4212Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:28:2996,95
5MA7188Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4887,56
6MA11173Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:31:2775,80
7MA1240Fajfr FrantišekŽamberk7200:31:3175,33
8MA13226Šutera JosefAtletika Polička7900:31:3874,50
9MA14143Abrahám LuděkSK Hronov7500:31:4773,43
10MA16233Zachař JiříSruby7200:32:4366,77
11MA17225Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:32:5665,23
12MA18135Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:0264,51
13MA19211Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:33:2362,02
14MA21214Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:33:4659,29
15MA22220Kalous PetrSK Žamberk7700:37:2233,62
16MA23240Malý JiříBK Čestice7200:44:563,00

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:41103,82
2MB4247Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:24:02100,92
3MB5235Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:24:4395,26
4MB9108Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:4287,11
5MB10208Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:25:4786,42
6MB14236Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:26:3979,25
7MB15181Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:26:4079,11
8MB16163Strnad TomášSK Žamberk6900:26:4778,14
9MB18251Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:27:1873,86
10MB20159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:27:3371,79
11MB21165Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:0966,82
12MB22204Pour JiříTJ Sokol atletika Jaroměř7000:29:1757,43
13MB24237Suchodol JosefSK Žamberk6700:30:4045,97
14MB25166Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:30:5144,45
15MB26255Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:31:1541,14
16MB2934Vrbovský PavelFENIX SKI Team Jeseník6900:33:2023,88
-MB-252Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí63DNF-

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13244Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:13111,84
2MC1753Flegl BohumilSKIBOB klub Dobruška6000:27:08105,26
3MC23232Jandejsek ZdeněkStudené6100:30:1582,89
4MC28227Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:0969,26

Muži D 60 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27231Leicht JiříASPV Těchonín4900:31:23108,38
2MD30248Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:2396,17
3MD31234Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:33:3095,45
4MD32224Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:4094,44
5MD33111Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:34:45103,76
6MD34222Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:1185,18
7MD35229Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:0596,24

Ženy A 20-34 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8238Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:12103,69
2ZA12216Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:14:25100,69
3ZA15177Adamíková EliškaFenix SKI Team Jeseník8600:14:4795,62
4ZA17191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:5194,70
5ZA25256Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:2886,18
6ZA28109Stříhavková PetraAC Choceň7900:15:3185,48
7ZA31190Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:3784,10
8ZA38254Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:16:3770,28
9ZA42110Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:17:1661,29
10ZA4439Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:18:0150,92
11ZA46215Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:18:2046,54
12ZA47243Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:2645,16

Ženy B 35-44 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6169Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:14:01110,23
2ZB16219Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:14:4899,62
3ZB27245Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:15:3090,15

Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC23239Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:15:03115,27
2ZC39206Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:5492,57
3ZC40242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:5692,16
4ZC48207Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:30123,20
5ZC50253Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:18:38121,93
6ZC52205Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:2125,67
7ZC54223Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:3954,87

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11142Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:49103,71
2M12171Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:50102,86
3M13113Boháč ServácAC Choceň0200:04:0193,43
1Z13132Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:01101,92
2Z15167Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:0499,45
3Z16195Kamarádová MarieMARS Svratka0200:04:0598,63
4M1796Pilný MichalKKL Hlinsko0200:04:0689,14
4Z1877Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:04:1094,52
5M18160Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:1085,71
5Z110172Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:1392,05
6M110123Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:04:1383,14
7M112103Bálek MiroslavKKL Hlinsko0200:04:1482,29
6Z11337Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2086,30
8M114179Otava TadeášMARS Svratka0300:04:2374,57
7Z11578Mičkářová KarlaFENIX SKI Team Jeseník0200:04:2780,55
9M116161Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:04:2870,29
8Z117107Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:2978,90
10M11879Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:04:3068,57
11M119137Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:4060,00
9Z120184Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4169,04
10Z121155Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:4268,22
12M12259Chocholouš DavidSKI Skuhrov nad Bělou0200:04:4952,29
11Z123202Šmídková HanaLetohrad0300:04:5557,53
13M124141Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:04:5646,29
14M12580Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:04:5844,57
15M12642Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:5943,71
12Z12636Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:5954,25
16M12843Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:05:0042,86
17M12944Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:0340,29
18M130139Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:05:0439,43
19M131125Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:05:0538,57
13Z13238Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0648,49
20M133148Hrdina KryštofSpartak OEZ Letohrad0300:05:1133,43
21M13441Dvořák MartinTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:05:1430,86
14Z135154Verešpejová AnetaSki Klub Česká Třebová0200:05:2036,99
22M13645Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:2323,14
23M137175Mervart MartinTJ Sokol atletika Jaroměř0300:05:2818,86
24M138152Toušek Matyášneregistrován0300:05:3314,57
15Z139127Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:4318,08
16Z14058Likavská TerezaSKI Skuhrov0300:05:4913,15
25M141151Roleček MichalSpartak OEZ Letohrad0300:06:203,00
26M142128Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:06:263,00

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21185Gregor TomášMARS Svratka0000:08:36106,50
1Z3257Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:08:37108,40
2M2331Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:08:48102,00
2Z3463Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:09:1096,17
3Z3566Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:09:1295,43
3M2685Brábík MartinFENIX SKI Team Jeseník0000:09:1691,50
4M27114Boháč BonifácAC Choceň0100:09:2588,13
4Z3865Lukavská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:09:3088,76
5Z39182Teplá EliškaMARS Svratka9900:09:3586,91
5M210164Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:09:3783,63
6Z31135Ostřejšová KateřinaMARS Svratka9800:09:3885,79
7Z312145Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:4284,31
6M212122Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:09:4281,75
8Z314130Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:4383,94
9Z31519Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:09:4682,83
7M215119Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:4680,25
10Z31764Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:09:5778,75
8M218209Fajfr MichalSpartak OEZ Letohrad0000:10:0672,75
11Z318118Rausová SimonaSK Nové Město na Moravě9800:10:0675,42
12Z320104Janočková PetraFenix SKI Team Jeseník9800:10:0775,05
13Z321136Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:10:1073,93
14Z32247Ostřejšová VendulaMARS Svratka9800:10:1771,34
9M22333Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:10:2665,25
15Z32318Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:2668,00
10M22532Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:10:3163,38
11M226186Korch MilanSKI Kklub RD Rýmařov0100:10:4060,00
16Z32720Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:4162,45
12M228176Mervart VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:10:4259,25
17Z32921Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:5158,74
18Z330146Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:10:5258,37
13M231156Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:10:5355,13
19Z332129Truhlářová LucieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:11:0155,03
14M23362Vašátko MarekSKi Skuhrov nad Bělou0100:11:1646,50
15M234126Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:11:3838,25
20Z33560Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:11:4339,47

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31162Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:12:57106,56
2M32138Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:2998,59
3M3367Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:13:4494,85
1ZJ412Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:13:50100,00
4M3591Bráblík MichalFenix ski team Jeseník9800:13:5392,61
1ZB6169Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:14:01110,23
5M3792Polák DanielFenix SKI Team Jeseník9800:14:0290,37
1ZA8238Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:12103,69
1Z4969Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:14:15101,62
6M31089Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:14:1886,39
2Z411221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:2399,77
2ZA12216Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:14:25100,69
3Z41394Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:14:2898,61
7M314116Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:14:3083,40
3ZA15177Adamíková EliškaFenix SKI Team Jeseník8600:14:4795,62
2ZB16219Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:14:4899,62
4ZA17191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:5194,70
8M31888Vodák OndřejFenix SKI Team Jeseník9900:14:5377,68
9M31923Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:14:5577,18
1Z52072Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:14:56121,87
10M32122Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:14:5776,68
4Z42214Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:15:0091,18
1ZC23239Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:15:03115,27
5Z42413Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:1487,94
5ZA25256Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:2886,18
6Z42670Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:15:2984,45
3ZB27245Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:15:3090,15
6ZA28109Stříhavková PetraAC Choceň7900:15:3185,48
7Z429192Otavová KarolínaMARS Svratka9700:15:3283,76
11M33090Bedeč JanFenix ski team Jeseník9800:15:3467,47
7ZA31190Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:3784,10
2Z5329Kavanová KrystínaSpartak OEZ Letohrad9500:15:39113,32
8Z43315Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:4081,90
9Z434198Černá KristýnaMARS Svratka9700:15:4181,67
12M334133Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:15:4165,73
13M336115Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:16:2056,02
14M33787Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:16:2953,78
8ZA38254Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:16:3770,28
2ZC39206Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:5492,57
3ZC40242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:5692,16
15M34168Remeš VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9800:17:1542,32
9ZA42110Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:17:1661,29
10Z44393Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:17:1859,16
10ZA4439Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:18:0150,92
16M345105Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:18:0729,38
11ZA46215Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:18:2046,54
12ZA47243Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:2645,16
4ZC48207Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:30123,20
11Z44916Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:18:3142,23
5ZC50253Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:18:38121,93
3Z551241Krátká HanaLanškroun9500:19:4364,81
6ZC52205Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:2125,67
17M35324Jordan ŠimonSpartak OEZ Letohrad9900:24:523,00
7ZC54223Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:3954,87

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:33100,21
2M42217Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:15:34100,00
3M437Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:3599,79
4M445Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:5595,50
5M4599Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:16:0593,36
6M4697Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:16:3287,58
7M4798Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:16:3786,51
8M481Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:16:4684,58
9M492Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:16:4983,94
10M4104Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:17:0181,37
11M41146Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:17:0480,73
12M412218Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:17:0680,30
13M413203Pekař JanMARS Svratka9700:17:0879,87
14M414187Trávníček MartinMARS Svratka9700:17:0979,66
15M4156Žemlička MilanSpartak OEZ Letohrad9600:17:2276,87
16M41695Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:17:2476,45
17M41771Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:18:1166,38
18M418117Slonek MatoušSK Nové Město na Moravě9700:18:4359,53
19M4198Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:20:3535,55
20M420230Žemlička MilanVčelákov9600:30:47-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:41103,82
1M52250Cink MartinAC Pardubice9400:23:50103,62
2M5373Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:23:59102,38
2MB4247Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:24:02100,92
3MB5235Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:24:4395,26
3M5610Španihel DavidSpartak OEZ Letohrad9500:25:0094,00
4M57200Kalous MartinTJ MARS Svratka9500:25:2290,98
5M58100Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:25:3589,20
4MB9108Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:4287,11
5MB10208Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:25:4786,42
6M51111Kotyza VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:25:5486,59
7M512193Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:26:0085,76
1MC13244Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:13111,84
6MB14236Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:26:3979,25
7MB15181Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:26:4079,11
8MB16163Strnad TomášSK Žamberk6900:26:4778,14
2MC1753Flegl BohumilSKIBOB klub Dobruška6000:27:08105,26
9MB18251Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:27:1873,86
8M519246Polák ŠtěpánAC Choceň9500:27:2174,64
10MB20159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:27:3371,79
11MB21165Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:0966,82
12MB22204Pour JiříTJ Sokol atletika Jaroměř7000:29:1757,43
3MC23232Jandejsek ZdeněkStudené6100:30:1582,89
13MB24237Suchodol JosefSK Žamberk6700:30:4045,97
14MB25166Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:30:5144,45
15MB26255Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:31:1541,14
1MD27231Leicht JiříASPV Těchonín4900:31:23108,38
4MC28227Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:0969,26
16MB2934Vrbovský PavelFENIX SKI Team Jeseník6900:33:2023,88
2MD30248Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:2396,17
3MD31234Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:33:3095,45
4MD32224Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:4094,44
5MD33111Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:34:45103,76
6MD34222Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:1185,18
7MD35229Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:0596,24

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1213Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:27:25104,55
2MA250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:1798,38
3MA3249Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:28:2897,07
4MA4212Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:28:2996,95
1MJ5101Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:29:13102,00
2MJ6102Ondrášek PavelFENIX SKI Team Jeseník9200:29:24100,75
5MA7188Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4887,56
3MJ874Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:29:5597,25
4MJ9189Teplý JanMARS Svratka9300:31:1388,44
5MJ10228Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9300:31:1987,76
6MA11173Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:31:2775,80
7MA1240Fajfr FrantišekŽamberk7200:31:3175,33
8MA13226Šutera JosefAtletika Polička7900:31:3874,50
9MA14143Abrahám LuděkSK Hronov7500:31:4773,43
6MJ15196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:32:4078,61
10MA16233Zachař JiříSruby7200:32:4366,77
11MA17225Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:32:5665,23
12MA18135Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:0264,51
13MA19211Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:33:2362,02
7MJ2075Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:33:2873,19
14MA21214Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:33:4659,29
15MA22220Kalous PetrSK Žamberk7700:37:2233,62
16MA23240Malý JiříBK Čestice7200:44:563,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1213Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:27:25104,55
2MA250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:1798,38
3MA3249Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:28:2897,07
4MA4212Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:28:2996,95
5MJ5101Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:29:1391,72
6MJ6102Ondrášek PavelFENIX SKI Team Jeseník9200:29:2490,42
7MA7188Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4887,56
8MJ874Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:29:5586,73
9MJ9189Teplý JanMARS Svratka9300:31:1377,47
10MJ10228Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9300:31:1976,75
11MA11173Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:31:2775,80
12MA1240Fajfr FrantišekŽamberk7200:31:3175,33
13MA13226Šutera JosefAtletika Polička7900:31:3874,50
14MA14143Abrahám LuděkSK Hronov7500:31:4773,43
15MJ15196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:32:4067,13
16MA16233Zachař JiříSruby7200:32:4366,77
17MA17225Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:32:5665,23
18MA18135Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:0264,51
19MA19211Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:33:2362,02
20MJ2075Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:33:2861,43
21MA21214Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:33:4659,29
22MA22220Kalous PetrSK Žamberk7700:37:2233,62
23MA23240Malý JiříBK Čestice7200:44:563,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ412Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:13:50102,62
2ZB6169Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:14:01100,00
3ZA8238Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:1297,38
4Z4969Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:14:1596,67
5Z411221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:14:2394,77
6ZA12216Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:14:2594,29
7Z41394Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:14:2893,58
8ZA15177Adamíková EliškaFenix SKI Team Jeseník8600:14:4789,06
9ZB16219Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:14:4888,82
10ZA17191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:5188,11
11Z52072Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:14:5686,92
12Z42214Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:15:0085,97
13ZC23239Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:15:0385,26
14Z42413Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:1482,64
15ZA25256Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:2879,31
16Z42670Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:15:2979,07
17ZB27245Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:15:3078,83
18ZA28109Stříhavková PetraAC Choceň7900:15:3178,60
19Z429192Otavová KarolínaMARS Svratka9700:15:3278,36
20ZA31190Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:3777,17
21Z5329Kavanová KrystínaSpartak OEZ Letohrad9500:15:3976,69
22Z43315Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:15:4076,46
23Z434198Černá KristýnaMARS Svratka9700:15:4176,22
24ZA38254Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:16:3762,90
25ZC39206Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:5458,86
26ZC40242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:5658,38
27ZA42110Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:17:1653,63
28Z44393Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:17:1853,15
29ZA4439Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:18:0142,93
30ZA46215Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:18:2038,41
31ZA47243Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:2636,98
32ZC48207Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:3036,03
33Z44916Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:18:3135,79
34ZC50253Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:18:3834,13
35Z551241Krátká HanaLanškroun9500:19:4318,67
36ZC52205Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:213,00
37ZC54223Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:393,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Nelíbí se mi křížení kategorií na trati, některé závodníky zpomaluje předbíhání balíku právě odstartované kategorie..
adela.stranska

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód