Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čerčany - Čerčanský chlum

30.6.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čerčany - Čerčanský chlum
  • datum konání: 30.6.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sdružení KOPEC

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Petronjuk AlexKotlářka8600:20:2420
2MJ2917Laufer OndřejOlymp Praha8200:22:3619
3MJ4648Mařík TomášPoříčí8800:26:0518

Muži A (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA221Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:17:3230
2MA337Poduška JosefKABLO Kladno6200:17:39-
3MA410Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:4528
4MA520Vaculka RichardŽelezárny Prostějov7000:18:01-
5MA646Veselý MichalRC Amor Mnichov8000:18:1526
6MA856Oberländer JanSokol Senohraby7500:19:1025
7MA99Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:3324
8MA1059Tupý MarekXXX7700:19:5523
9MA1545Dvořák JiříViking Jilemnice6300:20:3522
10MA1913Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:21:0421
11MA2238Soral JiříTJ Háje7200:21:2920
12MA2457Havlík PavelČKČ7900:21:3819
13MA2860Spevák JanČKČ8000:22:3018
14MA3049Koroptvička JosefBenešov8000:22:3717
15MA3447Skorkovský JiříPoříčí7300:23:1316
16MA4231Matějovský PavelKS Praha6500:25:0615
17MA5032Petr PavelPraha6500:26:4514

Muži B (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB119Petroňuk ViktorTJ ČZV Praha 00:17:1620
2MB728Kolínek FrantišekAK Perná5600:18:3419
3MB1151Novák PavelRacek5300:20:0418
4MB1233Roubík FrantišekČerčany5600:20:1317
5MB1639Slabý JosefSedlec - Prčice6100:20:3916
6MB1827Ambrož VáclavAC Praha5900:20:5815
7MB2023Potůček JiříVelké Přítočno5300:21:0514
8MB2124Černý VladimírHAC Praha5200:21:2513
9MB2650Ryba MilanAVC5200:22:0512
10MB3129Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:5911
11MB3235Tománek VladimírBering-KOPEC5600:23:07-
12MB3661Dbalý VladimírLiga 100 Praha5900:23:309
13MB3843Krofta JiříLiga 100 Praha5500:24:458
14MB4015Mašek RomanNovis Praha6100:24:537
15MB4142Otta JiříÚVN Praha5600:24:556
16MB4862Krejsa VáclavBering Praha5200:26:125
17MB4944Zimola MichalNovis Praha6100:26:294
18MB5141Bláha EduardED Motol5200:27:013

Muži C (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1414Tausinger IgorCROTALUS4900:20:2720
2MC1734Gregor JaroslavAC Obora Praha5100:20:4519
3MC2540Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:22:0018
4MC2753Pospíšil AntonínSK Bering4600:22:2217
5MC3525Cipl FrantišekBON BON Praha5100:23:1816
6MC3736Biško MiroslavAVC Praha4400:24:4215
7MC567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:3914

Muži D (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2316Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:21:3510
2MD3322Zálešák FrantišekKD Havířov3700:23:119
3MD4526Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:25:288
4MD475Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:117
5MD6058Domanský IvoAVC Praha3800:34:365

Muži E (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5355Leheček AntonínAVC Praha3100:27:216
2ME6252Zelinka MiloslavSabzo Praha2400:40:544

Juniorky (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ446Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:1610
2ŽJ553Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:179
3ŽJ572Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:148
4ŽJ611Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:117

Ženy A (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3954Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:24:5110
2ZA524Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:27:159

Ženy B (trať 4,500 km, 255,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4312Pštrossová Marie AVC Praha5900:25:0810
2ZB548Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:129
3ZB5811Zeidlerová JarmilaKopec5100:29:428
4ZB5930Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:30:417

Trať 4,500 km, 255,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB119Petroňuk ViktorTJ ČZV Praha 00:17:1620
1MA221Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:17:3230
2MA337Poduška JosefKABLO Kladno6200:17:39-
3MA410Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:4528
4MA520Vaculka RichardŽelezárny Prostějov7000:18:01-
5MA646Veselý MichalRC Amor Mnichov8000:18:1526
2MB728Kolínek FrantišekAK Perná5600:18:3419
6MA856Oberländer JanSokol Senohraby7500:19:1025
7MA99Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:3324
8MA1059Tupý MarekXXX7700:19:5523
3MB1151Novák PavelRacek5300:20:0418
4MB1233Roubík FrantišekČerčany5600:20:1317
1MJ1318Petronjuk AlexKotlářka8600:20:2420
1MC1414Tausinger IgorCROTALUS4900:20:2720
9MA1545Dvořák JiříViking Jilemnice6300:20:3522
5MB1639Slabý JosefSedlec - Prčice6100:20:3916
2MC1734Gregor JaroslavAC Obora Praha5100:20:4519
6MB1827Ambrož VáclavAC Praha5900:20:5815
10MA1913Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:21:0421
7MB2023Potůček JiříVelké Přítočno5300:21:0514
8MB2124Černý VladimírHAC Praha5200:21:2513
11MA2238Soral JiříTJ Háje7200:21:2920
1MD2316Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:21:3510
12MA2457Havlík PavelČKČ7900:21:3819
3MC2540Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:22:0018
9MB2650Ryba MilanAVC5200:22:0512
4MC2753Pospíšil AntonínSK Bering4600:22:2217
13MA2860Spevák JanČKČ8000:22:3018
2MJ2917Laufer OndřejOlymp Praha8200:22:3619
14MA3049Koroptvička JosefBenešov8000:22:3717
10MB3129Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:5911
11MB3235Tománek VladimírBering-KOPEC5600:23:07-
2MD3322Zálešák FrantišekKD Havířov3700:23:119
15MA3447Skorkovský JiříPoříčí7300:23:1316
5MC3525Cipl FrantišekBON BON Praha5100:23:1816
12MB3661Dbalý VladimírLiga 100 Praha5900:23:309
6MC3736Biško MiroslavAVC Praha4400:24:4215
13MB3843Krofta JiříLiga 100 Praha5500:24:458
1ZA3954Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:24:5110
14MB4015Mašek RomanNovis Praha6100:24:537
15MB4142Otta JiříÚVN Praha5600:24:556
16MA4231Matějovský PavelKS Praha6500:25:0615
1ZB4312Pštrossová Marie AVC Praha5900:25:0810
1ŽJ446Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:1610
3MD4526Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:25:288
3MJ4648Mařík TomášPoříčí8800:26:0518
4MD475Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:117
16MB4862Krejsa VáclavBering Praha5200:26:125
17MB4944Zimola MichalNovis Praha6100:26:294
17MA5032Petr PavelPraha6500:26:4514
18MB5141Bláha EduardED Motol5200:27:013
2ZA524Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:27:159
1ME5355Leheček AntonínAVC Praha3100:27:216
2ZB548Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:129
2ŽJ553Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:179
7MC567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:3914
3ŽJ572Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:148
3ZB5811Zeidlerová JarmilaKopec5100:29:428
4ZB5930Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:30:417
5MD6058Domanský IvoAVC Praha3800:34:365
4ŽJ611Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:117
2ME6252Zelinka MiloslavSabzo Praha2400:40:544

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód