Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

24.7.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 24.7.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: ČSK Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

dolní stanice vleku Šachty, Vysoké nad Jizerou
10:00 hodin

Popis tratě

délka: 7,5 km
převýšení: 450 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČESKÝ SKI KLUB Vysoké nad Jizerou
Zdeněk Seidl
Tyršova 295
512 11 Vysoké nad Jizerou
mobil 605 970 785

Internetové stránky

http://www.tjvysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1000

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Trejbal Karel5111
Brunclík Ivo5811
Vraštilová Miloslava5610
Berka Radim8210
Vacarda Vladimír5910
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Šrůtek Stanislav589
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Dvořák Ladislav488
Jančík Bořek648
Berka Martin857
Vejnar Josef577
Machačka Martin757
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Šmída Oldřich487
Erlebach David716
Žák Jiří716
Ožana Václav646
Groh Stanislav466
Šír Václav486
Čech Jan936
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Veselý Pavel665
Marek František415
Herda Jan835
Baláž Roman655
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Šimůnek Jan825
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Vanta Josef625
Janatová Kateřina974
Blažková Lenka884
Poborská Helena784
Linhart Radek764

Výsledky závodu

  • platné k 27.07.2011, 07:04
  • zobrazeno 1262x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ941Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:31:3435
2MJ1023Čech JanČKS Ski Jilemnice9300:31:3931
3MJ112Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:31:4327
4MJ1271Daniel F. PripiciROM9500:32:41-
5MJ1379Lopatic StefanBIH9200:32:46-
6MJ3220Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:35:3524
7MJ3369Rastic AjlanSRB9300:35:43-
8MJ3547Votoček AdamAC Mříčná9500:36:0422
9MJ3872Cioanca Calin F.ROM9500:36:31-
10MJ4022Plecháč PetrČKS Ski Jilemnice9400:36:4920
11MJ4421Boura JanČKS Ski Jilemnice9600:37:1619
12MJ4995Schütz FilipHSK Benecko9700:38:0118
13MJ5374Andreeski SoteMAC9300:38:20-
14MJ5473Stanoeski ToniMAC9300:38:23-
15MJ5654Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:38:4017
16MJ5967Cojocaru LucaROM9500:39:13-
17MJ6518Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:39:4516
18MJ6619Čížek MartinČKS Ski Jilemnice9700:40:0915
19MJ8258Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem0000:43:2914
20MJ9150Provázník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:49:1813
-MJ-4Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou92DNF-
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:27:5935
2MA212Pavlišta VítKerda Sport Liberec8500:28:3931
3MA355Marek OndřejSlovan Liberec8200:29:4127
4MA465Berka RadimKozákov8200:30:1724
5MA657Schulhof JanAC Slovan Liberec8900:30:4922
6MA835Vavruška JiříSKP Jablonex7800:31:2320
7MA1580Plakalovic MladenBIH9100:32:59-
8MA1777Lqbal NadeemIND8300:33:11-
9MA2170Smrkovic RajhanSRB9100:34:13-
10MA2283Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7500:34:2919
11MA2396Šmíd JanSKI Polevsko8200:34:3318
12MA2456Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:34:3417
13MA2578Pálfy MartonHUN8800:34:40-
14MA2952Flegl VlastimilVrchlabí8600:35:2216
15MA3945Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:3615
16MA4276Sunnil Kumar RayIND8500:36:54-
17MA4751Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:37:4614
18MA6263Řízek MarekMaraton Děčín7200:39:2413
19MA6459Kittel MarekTJ Jiskra Josefův Důl9000:39:3912
20MA7513Vančura MartinTJN Tatran Jablonec8000:41:4111
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB59Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:2635
2MB753Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:31:1531
3MB1448Baláž RomanBaláž Extreme Team6500:32:5427
4MB1961Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:33:4124
5MB2034Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:0522
6MB2698Novotný JiříKateřinky7100:34:4520
7MB273Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:34:4919
8MB3768Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:36:1518
9MB5192Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:38:0917
10MB61100Jandera PetrTri Club Jablonec nad Nisou6600:39:1816
11MB6862Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:40:3315
12MB8899Růžička VojtěchVysoký Jalovec7100:47:4014
13MB9384Grahame SmithGBR6600:50:40-
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC166Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:0335
2MC1816Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:33:3531
3MC2886Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:1127
4MC431Flegl VlastimilBrtev5300:36:5724
5MC4540Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:1922
6MC6033Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:1420
7MC6390Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:39:3019
8MC6997Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:40:4618
9MC7291Kučera PetrStružinec6100:40:5217
10MC7866Vrabec MilanStaněk Sport Turnov6000:42:3116
11MC9231Kruliš JiříTom B9 Havířov6100:49:2915
Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD307Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:2635
2MD4111Němec JiříLockar4800:36:5131
3MD5542Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:3027
4MD6743Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:2324
5MD7439Leszkow JosefMK Hlinsko5100:41:3822
6MD7938Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:42:3820
7MD8460Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:4219
8MD8649Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:5218
9MD9485Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry4800:51:0517
10MD9914Setunský OldřichŠK Houštka4801:00:1116
Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8110Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:43:1435
2ME9789Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:57:4031
3ME988Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:59:1627
Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4894Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:37:5335
2ZJ5228Horká LudmilaČKS Ski Jilemnice9200:38:1831
3ZJ5775Ardisanskaite IngridLTU9300:38:47-
4ZJ7626Kožnarová KristýnaČKS Ski Jilemnice9400:41:5327
5ZJ7746Votočková EliškaČKS Ski Jilemnice9700:42:0224
6ZJ8025Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:42:5522
7ZJ8324Charvátová LucieČKS Ski Jilemnice9300:43:3220
8ZJ8527Vanclová MichaelaČKS Ski Jilemnice9500:45:4119
9ZJ8729Plecháčová EliškaČKS Ski Jilemnice9700:46:4518
10ZJ8981Mkhitaryan AnnaARM9600:48:13-
11ZJ9082Tonoyan LilitARM9400:48:21-
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3415Zuzánková Tereza-8600:35:5335
2ZA4636Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:37:2031
3ZA5830Zbořilová IvanaBaláž Extreme Team8200:39:1027
4ZA7317Hrobařová LenkaASU7700:41:3124
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3164Kynčlová DagmarJilemnice7200:35:2935
2ZB5037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:0831
3ZB7087Rychnovská DagmarHorní Branná7500:40:5027
4ZB9593Mejsnarová Lenka-7400:52:0024
Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7188Gaudelová JanaSokol Horní Branná5700:40:5035
Ženy D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3632Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:0635
2ZD965Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3131
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:27:5935
2MA212Pavlišta VítKerda Sport Liberec8500:28:3931
3MA355Marek OndřejSlovan Liberec8200:29:4127
4MA465Berka RadimKozákov8200:30:1724
1MB59Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:2635
5MA657Schulhof JanAC Slovan Liberec8900:30:4922
2MB753Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:31:1531
6MA835Vavruška JiříSKP Jablonex7800:31:2320
1MJ941Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:31:3435
2MJ1023Čech JanČKS Ski Jilemnice9300:31:3931
3MJ112Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:31:4327
4MJ1271Daniel F. PripiciROM9500:32:41-
5MJ1379Lopatic StefanBIH9200:32:46-
3MB1448Baláž RomanBaláž Extreme Team6500:32:5427
7MA1580Plakalovic MladenBIH9100:32:59-
1MC166Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:0335
8MA1777Lqbal NadeemIND8300:33:11-
2MC1816Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:33:3531
4MB1961Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:33:4124
5MB2034Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:0522
9MA2170Smrkovic RajhanSRB9100:34:13-
10MA2283Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7500:34:2919
11MA2396Šmíd JanSKI Polevsko8200:34:3318
12MA2456Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:34:3417
13MA2578Pálfy MartonHUN8800:34:40-
6MB2698Novotný JiříKateřinky7100:34:4520
7MB273Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:34:4919
3MC2886Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:1127
14MA2952Flegl VlastimilVrchlabí8600:35:2216
1MD307Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:2635
1ZB3164Kynčlová DagmarJilemnice7200:35:2935
6MJ3220Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:35:3524
7MJ3369Rastic AjlanSRB9300:35:43-
1ZA3415Zuzánková Tereza-8600:35:5335
8MJ3547Votoček AdamAC Mříčná9500:36:0422
1ZD3632Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:0635
8MB3768Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:36:1518
9MJ3872Cioanca Calin F.ROM9500:36:31-
15MA3945Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:36:3615
10MJ4022Plecháč PetrČKS Ski Jilemnice9400:36:4920
2MD4111Němec JiříLockar4800:36:5131
16MA4276Sunnil Kumar RayIND8500:36:54-
4MC431Flegl VlastimilBrtev5300:36:5724
11MJ4421Boura JanČKS Ski Jilemnice9600:37:1619
5MC4540Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:1922
2ZA4636Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:37:2031
17MA4751Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:37:4614
1ZJ4894Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:37:5335
12MJ4995Schütz FilipHSK Benecko9700:38:0118
2ZB5037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:0831
9MB5192Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:38:0917
2ZJ5228Horká LudmilaČKS Ski Jilemnice9200:38:1831
13MJ5374Andreeski SoteMAC9300:38:20-
14MJ5473Stanoeski ToniMAC9300:38:23-
3MD5542Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:3027
15MJ5654Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:38:4017
3ZJ5775Ardisanskaite IngridLTU9300:38:47-
3ZA5830Zbořilová IvanaBaláž Extreme Team8200:39:1027
16MJ5967Cojocaru LucaROM9500:39:13-
6MC6033Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:1420
10MB61100Jandera PetrTri Club Jablonec nad Nisou6600:39:1816
18MA6263Řízek MarekMaraton Děčín7200:39:2413
7MC6390Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:39:3019
19MA6459Kittel MarekTJ Jiskra Josefův Důl9000:39:3912
17MJ6518Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:39:4516
18MJ6619Čížek MartinČKS Ski Jilemnice9700:40:0915
4MD6743Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:2324
11MB6862Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:40:3315
8MC6997Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:40:4618
3ZB7087Rychnovská DagmarHorní Branná7500:40:5027
1ZC7188Gaudelová JanaSokol Horní Branná5700:40:5035
9MC7291Kučera PetrStružinec6100:40:5217
4ZA7317Hrobařová LenkaASU7700:41:3124
5MD7439Leszkow JosefMK Hlinsko5100:41:3822
20MA7513Vančura MartinTJN Tatran Jablonec8000:41:4111
4ZJ7626Kožnarová KristýnaČKS Ski Jilemnice9400:41:5327
5ZJ7746Votočková EliškaČKS Ski Jilemnice9700:42:0224
10MC7866Vrabec MilanStaněk Sport Turnov6000:42:3116
6MD7938Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:42:3820
6ZJ8025Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:42:5522
1ME8110Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:43:1435
19MJ8258Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem0000:43:2914
7ZJ8324Charvátová LucieČKS Ski Jilemnice9300:43:3220
7MD8460Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:4219
8ZJ8527Vanclová MichaelaČKS Ski Jilemnice9500:45:4119
8MD8649Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:5218
9ZJ8729Plecháčová EliškaČKS Ski Jilemnice9700:46:4518
12MB8899Růžička VojtěchVysoký Jalovec7100:47:4014
10ZJ8981Mkhitaryan AnnaARM9600:48:13-
11ZJ9082Tonoyan LilitARM9400:48:21-
20MJ9150Provázník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:49:1813
11MC9231Kruliš JiříTom B9 Havířov6100:49:2915
13MB9384Grahame SmithGBR6600:50:40-
9MD9485Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry4800:51:0517
4ZB9593Mejsnarová Lenka-7400:52:0024
2ZD965Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3131
2ME9789Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:57:4031
3ME988Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:59:1627
10MD9914Setunský OldřichŠK Houštka4801:00:1116
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:27:5935
2MA212Pavlišta VítKerda Sport Liberec8500:28:3931
3MA355Marek OndřejSlovan Liberec8200:29:4127
4MA465Berka RadimKozákov8200:30:1724
5MB59Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:2622
6MA657Schulhof JanAC Slovan Liberec8900:30:4920
7MB753Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:31:1519
8MA835Vavruška JiříSKP Jablonex7800:31:2318
9MJ941Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:31:3417
10MJ1023Čech JanČKS Ski Jilemnice9300:31:3916
11MJ112Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:31:4315
12MB1448Baláž RomanBaláž Extreme Team6500:32:5414
13MC166Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:0313
14MC1816Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:33:3512
15MB1961Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:33:4111
16MB2034Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:0510
17MA2283Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7500:34:299
18MA2396Šmíd JanSKI Polevsko8200:34:338
19MA2456Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:34:347
20MB2698Novotný JiříKateřinky7100:34:456
21MB273Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:34:495
22MC2886Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:114
23MA2952Flegl VlastimilVrchlabí8600:35:223
24MD307Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:262
25MJ3220Šmíd MichalČKS Ski Jilemnice9300:35:351
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3164Kynčlová DagmarJilemnice7200:35:2935
2ZA3415Zuzánková Tereza-8600:35:5331
3ZD3632Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:0627
4ZA4636Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:37:2024
5ZJ4894Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:37:5322
6ZB5037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:0820
7ZJ5228Horká LudmilaČKS Ski Jilemnice9200:38:1819
8ZA5830Zbořilová IvanaBaláž Extreme Team8200:39:1018
9ZB7087Rychnovská DagmarHorní Branná7500:40:5017
10ZC7188Gaudelová JanaSokol Horní Branná5700:40:5016
11ZA7317Hrobařová LenkaASU7700:41:3115
12ZJ7626Kožnarová KristýnaČKS Ski Jilemnice9400:41:5314
13ZJ7746Votočková EliškaČKS Ski Jilemnice9700:42:0213
14ZJ8025Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:42:5512
15ZJ8324Charvátová LucieČKS Ski Jilemnice9300:43:3211
16ZJ8527Vanclová MichaelaČKS Ski Jilemnice9500:45:4110
17ZJ8729Plecháčová EliškaČKS Ski Jilemnice9700:46:459
18ZB9593Mejsnarová Lenka-7400:52:008
19ZD965Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:317

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Tradiční letní prověrka běžců a lyžařů. Kopec ve Sklenařicích je stále delší a strmější. Pak přijdou krásná panoramata a výhledy na krásné Čechy. U cíle jedna z nejhezčích rozhleden. Pohotové výsledky na tabuli a dobré občerstvení. Chválím pořadatele za dopravu zpět do Vysokého. Myslím, že se vše vydařilo.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód