hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozubovou

31.7.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 31.7.2011
  • zobrazeno již 12x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná - pekárna
10:00 hodin

Popis tratě

délka: 5 km
převýšení: 500 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Dolní Lomná
Stanislav Marszalek
739 91 Dolní Lomná 162
mobil 602 551 462

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.tjdolnilomna.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 31.07.2011, 21:51
  • zobrazeno již 852x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ417Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:25:3170
2MJ8100Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:4762
3MJ1212Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:27:3054
4MJ2126Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:28:3848
5MJ3015Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:29:3244
6MJ3170Petráš MichalSK Hranice9300:29:4640
7MJ3416Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:30:1338
8MJ4168Chrascina Marek1. běžecký Jablunkov9700:31:4936
9MJ5560Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:33:0734
10MJ5699Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:33:0832
11MJ6314Zahradník VojtěchSK Nové Město na Moravě9400:34:1030
12MJ7098Konderla LubošTJ TŽ Třinec9800:34:2528
13MJ7877Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:35:0526
14MJ80118Byrtus Tomáš1. běžecký Jablunkov9700:35:1524
15MJ86115Szotkowski OndřejTJ TŽ Třinec9900:36:1022
16MJ9362Lubojacki Jan1. běžecký Jablunkov0200:37:0920
17MJ104140Swaczyna OndřejKarviná9300:38:2018
18MJ10588Macek JanLitovel9300:38:2516
19MJ106121Konderla JakubBystřice0100:38:3714
20MJ118113Nieslanik ŠimonSKI Mosty0200:40:0512
21MJ120114Nieslanik VítekSKI Mosty0000:40:3210
22MJ1369Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:44:488
22MJ13651Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:44:488
24MJ140152Franek OndřejBK SAK Karviná0000:45:214
25MJ149125Szkatula FrantišekMosty u Jablunkova0400:47:132
26MJ157151Franek LukášBK SAK Karviná0200:53:272
27MJ160126Szkatula MichalMosty u Jablunkova0100:59:352

Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Bajza JakubAK Kroměříž9000:24:3970
2MA21Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:24:5262
3MA3146Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1354
4MA5111Hrdina PavelABK Jablonné nad Orlicí8800:25:5348
5MA792Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2644
6MA942Sikora JakubRossignol Team8400:26:5140
7MA1180Abrahám LuděkSK Hronov7500:27:1238
8MA13124Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:27:3536
9MA15141Juřička JiříTritraining Jihlava7600:27:3834
10MA1644Antczak RobertPolsko8100:27:54-
11MA17131Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:27:5932
12MA2041Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:2630
13MA2439Dvořák PavelBiathlon Prostějov8200:28:5428
14MA27102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:1026
15MA2850Cienciala MartinOrientační běh Třinec7400:29:1724
16MA2952Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:29:2122
17MA3295Ponek TiborČadca7600:29:58-
18MA33142Janík MartinHO Mosty9000:30:0420
19MA35158Pryszcz PatrikHO TJ TŽ Třinec7800:30:2518
20MA37144Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:30:4316
21MA4076Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:31:2614
22MA4253Lipták RadimPepa Team FM7900:31:5212
23MA4424Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:31:5810
24MA48117Szotkowski AndřejMosty u Jablunkova7300:32:088
25MA5043Grycman KazimirPolsko7200:32:15-
26MA5154Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:32:166
27MA58104Mazánek VladimírOstrava7900:33:254
28MA59122Lysek JakubJablunkov8900:33:392
29MA6290Bocek DavidCoffee Team7500:33:582
30MA64155Tešnar HynekOrlová7700:34:132
31MA65156Tešnár MarekYogi Petřvald7500:34:162
32MA66157Czeczkotka PavelTJ Dolní Lomná8600:34:182
33MA6886Belej DavidAK Běžím hlava nehlava8100:34:222
34MA75148Krupa BogdanHO TJ TŽ Třinec8400:34:422
35MA8384Martikán JiříHO Frýdek-Místek7500:35:502
36MA8464Tuharský MartinSalomon - Run7700:36:002
37MA8732Kravčík RadimBK SAK Ložiska Karviná7900:36:112
38MA88138Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:36:202
39MA11585Žídek RomanBaláž Extreme Team7700:39:422
40MA13256Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:43:192
41MA148133Tyleček PetrTyling7500:47:122

Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB613Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:26:0070
2MB10129Petráš RostislavNovojický Kotouč6500:26:5962
3MB14162Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:3654
4MB2222Pop TomášMK Kopřivnice7100:28:4348
5MB2611Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:5844
6MB5271Cienciala TomášZáhoří7000:32:5340
7MB54164Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7100:33:0338
8MB67123Kudrna PavelEPS Kunovice6800:34:2136
9MB7218Lichý DušanGuty6700:34:3334
10MB7469Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:34:4032
11MB81145Kawulok ZbyšekTJ Dolní Lomná6200:35:2030
12MB9410Cupek JiříCoffee Team7000:37:2528
13MB9648Bartoň RomanSedliště6500:37:5326
14MB100120Heczko IgorHO Mosty6600:38:1424
15MB10763Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:38:3822
16MB12687Tyl JosefOstrava7100:42:2820
17MB12747Kantor RomanOrientační běh Třinec6500:42:3118
18MB139153Franek AlanBK SAK Karviná7100:45:2016

Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1896Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0770
2MC1933Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:1862
3MC236Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:4654
4MC25128Vaněk PetrAC Praha6100:28:5748
5MC3619Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:30:3944
6MC4382Kacíř ZdeněkLoučná5600:31:5440
7MC454Flegl VlastimilBrtev5300:31:5938
8MC46161Balošák VladimírŠKP Čadca5900:32:05-
9MC47130Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5900:32:0636
10MC49112Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:32:0934
11MC5725Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:0932
12MC6131Kravčík MiroslavBK SAK Karviná5300:33:5230
13MC9094Slivka JanKKM Čadca5700:36:47-
14MC9238Měřínský JaroslavAK Perná6100:37:0428
15MC111109Tvrzník Petr1. běžecký Jablunkov5600:39:1826
16MC11265Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:39:1924
17MC11436Jamrik MiroslavOrlová5700:39:2922
18MC11766Kawulok StanislavTJ Dolní Lomná5600:39:5420
19MC12372Želińsky JerzyCieszyn5200:41:0718
20MC143108Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:45:5416

Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3829Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:30:5570
2MD7746Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:35:0162
3MD7930Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:1354
4MD858Leszkow JosefMK Hlinsko5100:36:0148
5MD913Vodička JanMK Radslavice4500:36:5244
6MD9940Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:38:1140
7MD10321Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:1938
8MD121139Beskydský DědekKlub důchodců4500:40:4336
9MD12273Moiček JanCieszyn4200:40:5334
10MD12434Balko PeterSTK Frýdlant nad Ostravicí4400:41:3332
11MD1297Tučný JanMK Pardubice4700:43:0530
12MD142154Jacko JánGascontrol5100:45:4428
13MD15475Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:50:1426

Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10879Podžorný ErvinČeský Těšín4100:39:0370
2ME134147Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:44:3362
3ME13889Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:0354
4ME15274Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:49:4348

Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7197Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:34:3070
2ZJ9761Lubojacká Ivana1. běžecký Jablunkov9800:38:0162
3ZJ128136Kawuloková JanaSKI Mosty9800:42:3654
4ZJ130135Molinová Radka1. běžecký Jablunkov9800:43:1448
5ZJ13155Štefková Iva1. běžecký Jablunkov0000:43:1644
6ZJ14167Samcová Romana1. běžecký Jablunkov9700:45:3040
7ZJ14749Kosová ŠtěpánkaOrientační běh Třinec9400:46:5838
8ZJ15058Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:49:1336
9ZJ151105Bílková Blanka1. běžecký Jablunkov9700:49:4234
10ZJ153106Czechová Adéla1. běžecký Jablunkov0100:49:4532
11ZJ158137Kawuloková PetraSKI Mosty9700:53:4330

Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3928Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:1970
2ZA60101Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:4262
3ZA69110Vévodová MartinaAK Perná9000:34:2454
4ZA76116Szotkowská LucieMosty u Jablunkova7700:34:4648
5ZA110163Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:39:0944
6ZA119103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:1640
7ZA1332Kohutová VeronikaOrlová8900:43:2038
8ZA135143Juřičková KamilaHK Skála Štoky7700:44:3936
9ZA14491Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:45:5734
10ZA15557Waclawková UršulaTJ Dolní Lomná7900:50:2032
11ZA161127Szkatulová MichaelaMosty u Jablunkova7701:00:0930
12ZA162149Krupová LucieHO TJ TŽ Třinec8401:00:4928

Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB535Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:0170
2ZB7337Doubková KateřinaAK Perná7200:34:3562
3ZB8945Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:36:3154
4ZB9878Wiesnerová LenkaSP Police nad Metují6900:38:0448
5ZB10283Martikánová AliceHorolezci FM7600:38:1844
6ZB156150Lenčová JanaBezno6900:50:2140
7ZB163134Tylečková ZdeňkaTyling7501:12:0538

Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC82160Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:35:36-
2ZC9520Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:37:3870
3ZC109119Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:39:0862
4ZC11335Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:39:2454
5ZC116107Bieleszová MilušeSOŠ Jablunkov6600:39:4448
6ZC12581Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:5944
7ZC146132Jastrzembská JarmilaOrientační běh Třinec6400:46:5140
8ZC159159Mamáková VlastaHelcmanovce6200:53:5338

Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10127Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:1670
2ZD14523Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:1862

Trať 5 km, 500 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Bajza JakubAK Kroměříž9000:24:3970
2MA21Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:24:5262
3MA3146Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1354
1MJ417Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:25:3170
4MA5111Hrdina PavelABK Jablonné nad Orlicí8800:25:5348
1MB613Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:26:0070
5MA792Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2644
2MJ8100Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:4762
6MA942Sikora JakubRossignol Team8400:26:5140
2MB10129Petráš RostislavNovojický Kotouč6500:26:5962
7MA1180Abrahám LuděkSK Hronov7500:27:1238
3MJ1212Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:27:3054
8MA13124Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:27:3536
3MB14162Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:3654
9MA15141Juřička JiříTritraining Jihlava7600:27:3834
10MA1644Antczak RobertPolsko8100:27:54-
11MA17131Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:27:5932
1MC1896Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0770
2MC1933Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:1862
12MA2041Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:2630
4MJ2126Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:28:3848
4MB2222Pop TomášMK Kopřivnice7100:28:4348
3MC236Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:4654
13MA2439Dvořák PavelBiathlon Prostějov8200:28:5428
4MC25128Vaněk PetrAC Praha6100:28:5748
5MB2611Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:5844
14MA27102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:1026
15MA2850Cienciala MartinOrientační běh Třinec7400:29:1724
16MA2952Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:29:2122
5MJ3015Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:29:3244
6MJ3170Petráš MichalSK Hranice9300:29:4640
17MA3295Ponek TiborČadca7600:29:58-
18MA33142Janík MartinHO Mosty9000:30:0420
7MJ3416Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:30:1338
19MA35158Pryszcz PatrikHO TJ TŽ Třinec7800:30:2518
5MC3619Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:30:3944
20MA37144Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:30:4316
1MD3829Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:30:5570
1ZA3928Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:1970
21MA4076Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:31:2614
8MJ4168Chrascina Marek1. běžecký Jablunkov9700:31:4936
22MA4253Lipták RadimPepa Team FM7900:31:5212
6MC4382Kacíř ZdeněkLoučná5600:31:5440
23MA4424Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:31:5810
7MC454Flegl VlastimilBrtev5300:31:5938
8MC46161Balošák VladimírŠKP Čadca5900:32:05-
9MC47130Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5900:32:0636
24MA48117Szotkowski AndřejMosty u Jablunkova7300:32:088
10MC49112Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:32:0934
25MA5043Grycman KazimirPolsko7200:32:15-
26MA5154Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:32:166
6MB5271Cienciala TomášZáhoří7000:32:5340
1ZB535Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:0170
7MB54164Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7100:33:0338
9MJ5560Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:33:0734
10MJ5699Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:33:0832
11MC5725Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:0932
27MA58104Mazánek VladimírOstrava7900:33:254
28MA59122Lysek JakubJablunkov8900:33:392
2ZA60101Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:4262
12MC6131Kravčík MiroslavBK SAK Karviná5300:33:5230
29MA6290Bocek DavidCoffee Team7500:33:582
11MJ6314Zahradník VojtěchSK Nové Město na Moravě9400:34:1030
30MA64155Tešnar HynekOrlová7700:34:132
31MA65156Tešnár MarekYogi Petřvald7500:34:162
32MA66157Czeczkotka PavelTJ Dolní Lomná8600:34:182
8MB67123Kudrna PavelEPS Kunovice6800:34:2136
33MA6886Belej DavidAK Běžím hlava nehlava8100:34:222
3ZA69110Vévodová MartinaAK Perná9000:34:2454
12MJ7098Konderla LubošTJ TŽ Třinec9800:34:2528
1ZJ7197Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:34:3070
9MB7218Lichý DušanGuty6700:34:3334
2ZB7337Doubková KateřinaAK Perná7200:34:3562
10MB7469Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:34:4032
34MA75148Krupa BogdanHO TJ TŽ Třinec8400:34:422
4ZA76116Szotkowská LucieMosty u Jablunkova7700:34:4648
2MD7746Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:35:0162
13MJ7877Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:35:0526
3MD7930Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:1354
14MJ80118Byrtus Tomáš1. běžecký Jablunkov9700:35:1524
11MB81145Kawulok ZbyšekTJ Dolní Lomná6200:35:2030
1ZC82160Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:35:36-
35MA8384Martikán JiříHO Frýdek-Místek7500:35:502
36MA8464Tuharský MartinSalomon - Run7700:36:002
4MD858Leszkow JosefMK Hlinsko5100:36:0148
15MJ86115Szotkowski OndřejTJ TŽ Třinec9900:36:1022
37MA8732Kravčík RadimBK SAK Ložiska Karviná7900:36:112
38MA88138Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:36:202
3ZB8945Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:36:3154
13MC9094Slivka JanKKM Čadca5700:36:47-
5MD913Vodička JanMK Radslavice4500:36:5244
14MC9238Měřínský JaroslavAK Perná6100:37:0428
16MJ9362Lubojacki Jan1. běžecký Jablunkov0200:37:0920
12MB9410Cupek JiříCoffee Team7000:37:2528
2ZC9520Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:37:3870
13MB9648Bartoň RomanSedliště6500:37:5326
2ZJ9761Lubojacká Ivana1. běžecký Jablunkov9800:38:0162
4ZB9878Wiesnerová LenkaSP Police nad Metují6900:38:0448
6MD9940Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:38:1140
14MB100120Heczko IgorHO Mosty6600:38:1424
1ZD10127Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:1670
5ZB10283Martikánová AliceHorolezci FM7600:38:1844
7MD10321Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:1938
17MJ104140Swaczyna OndřejKarviná9300:38:2018
18MJ10588Macek JanLitovel9300:38:2516
19MJ106121Konderla JakubBystřice0100:38:3714
15MB10763Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:38:3822
1ME10879Podžorný ErvinČeský Těšín4100:39:0370
3ZC109119Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:39:0862
5ZA110163Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:39:0944
15MC111109Tvrzník Petr1. běžecký Jablunkov5600:39:1826
16MC11265Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:39:1924
4ZC11335Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:39:2454
17MC11436Jamrik MiroslavOrlová5700:39:2922
39MA11585Žídek RomanBaláž Extreme Team7700:39:422
5ZC116107Bieleszová MilušeSOŠ Jablunkov6600:39:4448
18MC11766Kawulok StanislavTJ Dolní Lomná5600:39:5420
20MJ118113Nieslanik ŠimonSKI Mosty0200:40:0512
6ZA119103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:1640
21MJ120114Nieslanik VítekSKI Mosty0000:40:3210
8MD121139Beskydský DědekKlub důchodců4500:40:4336
9MD12273Moiček JanCieszyn4200:40:5334
19MC12372Želińsky JerzyCieszyn5200:41:0718
10MD12434Balko PeterSTK Frýdlant nad Ostravicí4400:41:3332
6ZC12581Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:5944
16MB12687Tyl JosefOstrava7100:42:2820
17MB12747Kantor RomanOrientační běh Třinec6500:42:3118
3ZJ128136Kawuloková JanaSKI Mosty9800:42:3654
11MD1297Tučný JanMK Pardubice4700:43:0530
4ZJ130135Molinová Radka1. běžecký Jablunkov9800:43:1448
5ZJ13155Štefková Iva1. běžecký Jablunkov0000:43:1644
40MA13256Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:43:192
7ZA1332Kohutová VeronikaOrlová8900:43:2038
2ME134147Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:44:3362
8ZA135143Juřičková KamilaHK Skála Štoky7700:44:3936
22MJ1369Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:44:488
22MJ13651Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:44:488
3ME13889Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:0354
18MB139153Franek AlanBK SAK Karviná7100:45:2016
24MJ140152Franek OndřejBK SAK Karviná0000:45:214
6ZJ14167Samcová Romana1. běžecký Jablunkov9700:45:3040
12MD142154Jacko JánGascontrol5100:45:4428
20MC143108Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:45:5416
9ZA14491Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:45:5734
2ZD14523Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:1862
7ZC146132Jastrzembská JarmilaOrientační běh Třinec6400:46:5140
7ZJ14749Kosová ŠtěpánkaOrientační běh Třinec9400:46:5838
41MA148133Tyleček PetrTyling7500:47:122
25MJ149125Szkatula FrantišekMosty u Jablunkova0400:47:132
8ZJ15058Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:49:1336
9ZJ151105Bílková Blanka1. běžecký Jablunkov9700:49:4234
4ME15274Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:49:4348
10ZJ153106Czechová Adéla1. běžecký Jablunkov0100:49:4532
13MD15475Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:50:1426
10ZA15557Waclawková UršulaTJ Dolní Lomná7900:50:2032
6ZB156150Lenčová JanaBezno6900:50:2140
26MJ157151Franek LukášBK SAK Karviná0200:53:272
11ZJ158137Kawuloková PetraSKI Mosty9700:53:4330
8ZC159159Mamáková VlastaHelcmanovce6200:53:5338
27MJ160126Szkatula MichalMosty u Jablunkova0100:59:352
11ZA161127Szkatulová MichaelaMosty u Jablunkova7701:00:0930
12ZA162149Krupová LucieHO TJ TŽ Třinec8401:00:4928
7ZB163134Tylečková ZdeňkaTyling7501:12:0538

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Bajza JakubAK Kroměříž9000:24:3970
2MA21Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:24:5262
3MA3146Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1354
4MJ417Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:25:3148
5MA5111Hrdina PavelABK Jablonné nad Orlicí8800:25:5344
6MB613Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:26:0040
7MA792Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2638
8MJ8100Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:4736
9MA942Sikora JakubRossignol Team8400:26:5134
10MB10129Petráš RostislavNovojický Kotouč6500:26:5932
11MA1180Abrahám LuděkSK Hronov7500:27:1230
12MJ1212Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:27:3028
13MA13124Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:27:3526
14MB14162Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:3624
15MA15141Juřička JiříTritraining Jihlava7600:27:3822
16MA17131Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:27:5920
17MC1896Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0718
18MC1933Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:1816
19MA2041Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:2614
20MJ2126Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:28:3812
21MB2222Pop TomášMK Kopřivnice7100:28:4310
22MC236Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:468
23MA2439Dvořák PavelBiathlon Prostějov8200:28:546
24MC25128Vaněk PetrAC Praha6100:28:574
25MB2611Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:582

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3928Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:1970
2ZB535Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:0162
3ZA60101Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:4254
4ZA69110Vévodová MartinaAK Perná9000:34:2448
5ZJ7197Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:34:3044
6ZB7337Doubková KateřinaAK Perná7200:34:3540
7ZA76116Szotkowská LucieMosty u Jablunkova7700:34:4638
8ZB8945Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:36:3136
9ZC9520Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:37:3834
10ZJ9761Lubojacká Ivana1. běžecký Jablunkov9800:38:0132
11ZB9878Wiesnerová LenkaSP Police nad Metují6900:38:0430
12ZD10127Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:1628
13ZB10283Martikánová AliceHorolezci FM7600:38:1826
14ZC109119Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:39:0824
15ZA110163Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:39:0922
16ZC11335Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:39:2420
17ZC116107Bieleszová MilušeSOŠ Jablunkov6600:39:4418
18ZA119103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:1616
19ZC12581Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:5914
20ZJ128136Kawuloková JanaSKI Mosty9800:42:3612
21ZJ130135Molinová Radka1. běžecký Jablunkov9800:43:1410
22ZJ13155Štefková Iva1. běžecký Jablunkov0000:43:168
23ZA1332Kohutová VeronikaOrlová8900:43:206
24ZA135143Juřičková KamilaHK Skála Štoky7700:44:394
25ZJ14167Samcová Romana1. běžecký Jablunkov9700:45:302

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Závod velice pěkný, výborně organizovaný, trať je dobře postavená. Vzhledem k charakteru tratě vyhovuje nejen vrchařům, šanci mají i jiní fyzicky zdatní závodníci, účastní se i hodně mládeže. Letošní počasí bohužel moc nepřálo,bylo tradiční beskydské dešťové, ale závod proběhl bez komplikací nejen pro pořadatele, ale i pro účastníky závodu. Irča Procházková
prochazkova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód