hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Kvalifikace na MS v běhu do vrchu, Česká Třebová

6.8.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kvalifikace na MS v běhu do vrchu, Česká Třebová
  • datum konání: 6.8.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
10:00 - 12:30 hodin

Přihlášky

na místě

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka: 13 km a méně
převýšení: 720 m a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 739 475 845



Propozice pořadatele ve formátu PDF




Plakát pořadatele ve formátu JPG


E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Kvalifikace na MS v běhu do vrchu, Česká Třebová

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 06.08.2011, 14:39
  • zobrazeno již 1017x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,9 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ186Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:41:10105
2MJ218Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:42:1493
3MJ3100Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:42:2381
4MJ43Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:42:4372
5MJ690Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:43:4166
6MJ1120Voják MartinMílaři Domažlice9300:46:2660
7MJ1322Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:47:1657
8MJ18107Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:50:2654
9MJ2340Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:53:5551
10MJ28109Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:58:2048
-MJ-66Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě92DNF-
-MJ-87Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice93DNF-

Muži A (trať 13,2 km, 720 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:53:28105
2MA2127Blaha TomášAK Kroměříž7600:54:2493
3MA4114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:3081
4MA5121Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:57:0972
5MA8117Berka RadimKozákov8200:59:2166
6MA9119Berka MartinAC Syner Turnov8500:59:2160
7MA10128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:3157
8MA15124Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:02:3454
9MA1616Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:02:4951
10MA1796Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9101:04:0148
11MA18104Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:1945
12MA1989Nechvíl PetrAC Choceň9101:05:2342
13MA2082Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:05:3339
14MA21120Zachař JiříSruby7201:10:3636
15MA2271Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:10:4333
16MA2397Kalný PetrAtletika Chrudim8101:10:4930
17MA2574Henek MichalSK Radioklub Blansko - RBK8601:12:1427
18MA26112Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:12:2224
19MA2777Koutník ZdeněkHZS Praha7901:14:2121
20MA29129Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:15:2618
21MA3084Mundok MarianKerteam9101:16:0115
22MA31130Kalous PetrSK Žamberk7701:18:4912

Muži B (trať 13,2 km, 720 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3102Žák JiříBATT Klub Nové Město na Moravě7100:55:59105
2MB6126Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:57:2093
3MB7116Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:58:5781
4MB11125Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:59:4472
5MB1269Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:5966
6MB1329Jančík BořekSvartes Hořice6401:01:5260
7MB14103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:2557
8MB2476Valenta MichalHZS Praha6201:11:5554
9MB28118Janík TomášSpona Teplice6801:15:1051
10MB32131Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:23:3048
11MB33115Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:24:2145

Muži C (trať 9,9 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC572Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:25105
2MC1080Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:0993
3MC1426Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:4581
4MC1538Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:3772
5MC161Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:48:4566
6MC2043Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:1660
7MC2191Štoček MichalSKI Jilemnice6000:51:5757
8MC2968Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:58:3554
9MC3112Švec MiroslavSokol Potštejn5201:01:0651
10MC3679Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:09:0548
11MC3778Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:11:0945
12MC38111Sedlák JiříPřelouč5801:14:3842

Muži D (trať 6,6 km, 360 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD362Němec JiříLOCKAR4800:33:37105
2MD419Královec JiříMílaři Domažlice5100:33:4493
3MD525Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:0581
4MD649Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:1672
5MD79Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:2966
6MD944Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:5860
7MD1360Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:0757
8MD1434Leszkow JosefMK Hlinsko5100:36:4254
9MD1517Hájek FrantišekFGT Stolany4900:37:0351
10MD1836Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:0748
11MD2459Čípa JiříOB Česká Třebová5000:40:1545
12MD2647Krumer MiroslavMK Ostrov4900:40:3242
13MD3165Tučný JanMK Pardubice4700:43:5139
14MD356Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:1936
15MD3663Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:45:3033
16MD4027Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:46:5330
17MD4257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:1727
18MD454Rossi OttoHradec Králové4300:55:2524

Muži E (trať 6,6 km, 360 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1948Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:38:11105
2ME2135Marek FrantišekSK Hronov4100:38:3993
3ME3070Tomíšek JindřichŘíkovice3900:42:4681
4ME3215Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:43:5772
5ME372Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:3466

Juniorky (trať 6,6 km, 360 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ145Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:25105
2ZJ814Rájová JanaAK Olymp Brno9200:34:5793
3ZJ1032Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:35:3481
4ZJ1237Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:35:5672
5ZJ1724Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:38:0166
6ZJ2311Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:39:5760
7ZJ2783Procházková ZuzanaHořovice9200:40:5357
8ZJ2856Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:41:0854
9ZJ3373Pekárková MonikaRBK9200:44:4351

Ženy A (trať 9,9 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA128Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:47:00105
2ZA2253Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0193
3ZA2413Hlavatá MichaelaAK Olymp Brno9100:53:5681
4ZA2585Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:2972
5ZA2710Šturnová AnitaASK Slavia Praha8700:57:3466
6ZA32113Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:1660
7ZA3452Stříhavková PetraAC Choceň7901:05:1557

Ženy B (trať 9,9 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB792Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:02105
2ZB893Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:45:0393
3ZB9110Fenclová MartaAC Pardubice7600:46:0281
4ZB1764Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0272
5ZB1994Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:0466
6ZB2688Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:57:1760
7ZB3075Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:59:1057
8ZB3398Kalná JitkaAtletika Chrudim7501:03:4854
9ZB35105Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:06:2451

Ženy C (trať 6,6 km, 360 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:41105
2ZC1633Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:37:2593
3ZC2231Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:39:3781
4ZC2558Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:3072
5ZC2928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:41:4366
6ZC3867Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:46:3160
7ZC395Zeráková HelenaTišnov Bikers5800:46:4257
8ZC4450Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:0754

Ženy D (trať 6,6 km, 360 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD251Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:58105
2ZD2030Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:3593
3ZD3461Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:0081
4ZD4146Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0172
5ZD437Rossi LenkaHradec Králové5400:47:4366

Trať 6,6 km, 360 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ145Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:25105
1ZD251Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:58105
1MD362Němec JiříLOCKAR4800:33:37105
2MD419Královec JiříMílaři Domažlice5100:33:4493
3MD525Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:0581
4MD649Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:1672
5MD79Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:2966
2ZJ814Rájová JanaAK Olymp Brno9200:34:5793
6MD944Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:5860
3ZJ1032Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:35:3481
1ZC1154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:41105
4ZJ1237Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:35:5672
7MD1360Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:0757
8MD1434Leszkow JosefMK Hlinsko5100:36:4254
9MD1517Hájek FrantišekFGT Stolany4900:37:0351
2ZC1633Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:37:2593
5ZJ1724Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:38:0166
10MD1836Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:0748
1ME1948Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:38:11105
2ZD2030Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:38:3593
2ME2135Marek FrantišekSK Hronov4100:38:3993
3ZC2231Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:39:3781
6ZJ2311Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:39:5760
11MD2459Čípa JiříOB Česká Třebová5000:40:1545
4ZC2558Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:3072
12MD2647Krumer MiroslavMK Ostrov4900:40:3242
7ZJ2783Procházková ZuzanaHořovice9200:40:5357
8ZJ2856Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:41:0854
5ZC2928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:41:4366
3ME3070Tomíšek JindřichŘíkovice3900:42:4681
13MD3165Tučný JanMK Pardubice4700:43:5139
4ME3215Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:43:5772
9ZJ3373Pekárková MonikaRBK9200:44:4351
3ZD3461Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:0081
14MD356Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:1936
15MD3663Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:45:3033
5ME372Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:3466
6ZC3867Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:46:3160
7ZC395Zeráková HelenaTišnov Bikers5800:46:4257
16MD4027Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:46:5330
4ZD4146Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0172
17MD4257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:1727
5ZD437Rossi LenkaHradec Králové5400:47:4366
8ZC4450Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:0754
18MD454Rossi OttoHradec Králové4300:55:2524

Trať 9,9 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ186Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:41:10105
2MJ218Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:42:1493
3MJ3100Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:42:2381
4MJ43Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:42:4372
1MC572Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:25105
5MJ690Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:43:4166
1ZB792Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:02105
2ZB893Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:45:0393
3ZB9110Fenclová MartaAC Pardubice7600:46:0281
2MC1080Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:0993
6MJ1120Voják MartinMílaři Domažlice9300:46:2660
1ZA128Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:47:00105
7MJ1322Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:47:1657
3MC1426Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:4581
4MC1538Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:3772
5MC161Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:48:4566
4ZB1764Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0272
8MJ18107Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:50:2654
5ZB1994Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:0466
6MC2043Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:1660
7MC2191Štoček MichalSKI Jilemnice6000:51:5757
2ZA2253Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0193
9MJ2340Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:53:5551
3ZA2413Hlavatá MichaelaAK Olymp Brno9100:53:5681
4ZA2585Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:2972
6ZB2688Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:57:1760
5ZA2710Šturnová AnitaASK Slavia Praha8700:57:3466
10MJ28109Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:58:2048
8MC2968Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:58:3554
7ZB3075Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:59:1057
9MC3112Švec MiroslavSokol Potštejn5201:01:0651
6ZA32113Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:1660
8ZB3398Kalná JitkaAtletika Chrudim7501:03:4854
7ZA3452Stříhavková PetraAC Choceň7901:05:1557
9ZB35105Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:06:2451
10MC3679Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:09:0548
11MC3778Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:11:0945
12MC38111Sedlák JiříPřelouč5801:14:3842

Trať 13,2 km, 720 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:53:28105
2MA2127Blaha TomášAK Kroměříž7600:54:2493
1MB3102Žák JiříBATT Klub Nové Město na Moravě7100:55:59105
3MA4114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:3081
4MA5121Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:57:0972
2MB6126Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:57:2093
3MB7116Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:58:5781
5MA8117Berka RadimKozákov8200:59:2166
6MA9119Berka MartinAC Syner Turnov8500:59:2160
7MA10128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:3157
4MB11125Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:59:4472
5MB1269Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:5966
6MB1329Jančík BořekSvartes Hořice6401:01:5260
7MB14103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:2557
8MA15124Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:02:3454
9MA1616Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:02:4951
10MA1796Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9101:04:0148
11MA18104Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:1945
12MA1989Nechvíl PetrAC Choceň9101:05:2342
13MA2082Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:05:3339
14MA21120Zachař JiříSruby7201:10:3636
15MA2271Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:10:4333
16MA2397Kalný PetrAtletika Chrudim8101:10:4930
8MB2476Valenta MichalHZS Praha6201:11:5554
17MA2574Henek MichalSK Radioklub Blansko - RBK8601:12:1427
18MA26112Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:12:2224
19MA2777Koutník ZdeněkHZS Praha7901:14:2121
9MB28118Janík TomášSpona Teplice6801:15:1051
20MA29129Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:15:2618
21MA3084Mundok MarianKerteam9101:16:0115
22MA31130Kalous PetrSK Žamberk7701:18:4912
10MB32131Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:23:3048
11MB33115Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:24:2145

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:53:28105
2MA2127Blaha TomášAK Kroměříž7600:54:2493
3MB3102Žák JiříBATT Klub Nové Město na Moravě7100:55:5981
4MA4114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:3072
5MA5121Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:57:0966
6MB6126Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:57:2060
7MB7116Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:58:5757
8MA8117Berka RadimKozákov8200:59:2154
9MA9119Berka MartinAC Syner Turnov8500:59:2151
10MA10128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:3148
11MB11125Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:59:4445
12MB1269Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:5942
13MB1329Jančík BořekSvartes Hořice6401:01:5239
14MB14103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:2536
15MA15124Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:02:3433
16MA1616Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:02:4930
17MA1796Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9101:04:0127
18MA18104Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:1924
19MA1989Nechvíl PetrAC Choceň9101:05:2321
20MA2082Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:05:3318
21MA21120Zachař JiříSruby7201:10:3615
22MA2271Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:10:4312
23MA2397Kalný PetrAtletika Chrudim8101:10:499
24MB2476Valenta MichalHZS Praha6201:11:556
25MA2574Henek MichalSK Radioklub Blansko - RBK8601:12:143

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB792Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:02105
2ZB893Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:45:0393
3ZB9110Fenclová MartaAC Pardubice7600:46:0281
4ZA128Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:47:0072
5ZB1764Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0266
6ZB1994Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:0460
7ZA2253Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0157
8ZA2413Hlavatá MichaelaAK Olymp Brno9100:53:5654
9ZA2585Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:2951
10ZB2688Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:57:1748
11ZA2710Šturnová AnitaASK Slavia Praha8700:57:3445
12ZB3075Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:59:1042
13ZA32113Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:1639
14ZB3398Kalná JitkaAtletika Chrudim7501:03:4836
15ZA3452Stříhavková PetraAC Choceň7901:05:1533
16ZB35105Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:06:2430

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Poprvé jsem navštívil tento pěkný areál, který byl dobrým zázemím celodenní akce. Rozdělení náročnosti dle kategorií na tři běhy se mi líbilo. Zaběhnout si závod a pak jako divák vidět další běhy je silný zážitek. Kdyby bylo vyhlášení trochu dřív, tak to nemělo chybu.
Já myslím, že za to kilo vstupného to byl zážitek hodný pouze firmy Iscarex. Nikdo jiný by za ty prachy takového " slouhu " běžcům nedělal !
turistickybezec
Zdravím, v sobotu se mi to líbilo, ač se mi původně na takový závod nechtělo jet. Náročná pěkná trasa, ale hlavně jsme měli možnost konečně vidět i ostatní běžce v akci. Trasa na to byla vskutku ideální. Díky i hosteskám s pitím a houbičkama!!! :-) Pár fotek najdete na http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/, Evina
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód