hlavní strana
Svinnský Iscarex kros


ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

20.8.2011, sobota

Propozice závodu

Název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
Datum konání: 20.8.2011
Pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Místo konání

Dolní Morava - obecní úřad (juniorky, muži E a lidový běh startují na 8. km hlavní trati)
11:00 hodin

Popis tratě

délka: 13 km (juniorky, muži E a lidový běh - 5 km)
převýšení: 963 m (520 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Jan Šimůnek
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
mobil 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • Ročníků: 17
  • Závodníků na všech ročnících: 3845

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6416
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Vacek Martin6914
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Stránská Adéla9112
Hrdina Pavel8812
Keprtová Miloslava4812
Leszkow Petr4412
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Pilgr Luděk7611
Šimůnková Zdena5811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Blaha Tomáš7611
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Pucholt Tomáš9410
Král Jindřich7310
Klášterecký Tomáš8110
Pucholt Jiří5910
Vacarda Vladimír599
Horáček Michal759
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Ožana Václav649
Šrůtek Stanislav589
Vévodová Martina909
Šafář Jaroslav519
Mališová Karla609
Nečas Josef589
Vraštilová Miloslava569
Žák Jiří719
Šimůnková Pavla779
Krupka Milan569
Krejčí Stanislav639
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 29)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 26.08.2011, 15:01
  • Zobrazeno již 271x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15129Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:09105,00
2MJ1819Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:04:5393,00
3MJ20179Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:05:1081,00
4MJ21243Štoček FabiánHolderness USA9401:05:4272,00
5MJ30333Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:07:4766,00
6MJ35192Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9201:08:4060,00
7MJ4357Pavel JanLOKO Trutnov9501:10:2057,00
8MJ58206Cink MartinAC Pardubice9401:13:4454,00
9MJ9030Pucholt TomášMK Kladno9401:18:2651,00
10MJ9393Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9401:18:5548,00
11MJ109196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:20:5445,00

Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:59:06-
2MA2207Bajza JakubAK Kroměříž9000:59:44105,00
3MA3329Horák OndřejX-AIR Ostrava7501:00:0993,00
4MA4122Bierczak MaciejPOL9101:00:36-
5MA5326Ondráček TomášTriexpert Brno7701:00:5881,00
6MA6111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:2172,00
7MA887Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8001:02:3566,00
8MA9331Kautz MichalFenix SKI Team Jeseník8901:03:1360,00
9MA10200Pelíšek DavidAK Olomouc9001:03:2357,00
10MA12127Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3454,00
11MA13181Wurst MilanAK šternberk8201:03:4151,00
12MA14188Novotný ViktorHoredole8201:03:5848,00
13MA17306Chytil DavidVSK UNI Brno8701:04:2845,00
14MA22223Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:2842,00
15MA2318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:3439,00
16MA2413Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:5236,00
17MA2711Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:07:1933,00
18MA297Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:3530,00
19MA32259Janíček JakubACSS Uherské Hradiště7801:08:2327,00
20MA33158Herda JanU.A.C.8301:08:3024,00
21MA37176Cink TomášÚstí nad Orlicí8701:09:0221,00
22MA39261Hejzlar Jonatan-8701:09:3418,00
23MA4170Oberländer JanBK Říčany7501:10:0515,00
24MA45308Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:10:2712,00
25MA46180Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:429,00
26MA48155Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:10:596,00
27MA50290Axmann KarelVlčí Důl8301:11:283,00
28MA54119Čermák David-7601:11:563,00
29MA55214Řídel JakubTERC7501:12:533,00
30MA5645Smělý DanielSokol Veltěž7901:13:013,00
31MA5975Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:573,00
32MA60118Hejl JakubAVP UJEP8901:14:203,00
33MA62187Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:14:563,00
34MA63256Vlasák Jakub-8401:14:593,00
35MA6449Blaha MilanOknoplast Šumperk7701:15:003,00
36MA69112Kalný PetrAtletika Chrudim8101:15:553,00
37MA70227Losenský PavelSIX Monkyes7701:15:573,00
38MA71143Stehlík RudolfHO Tisá7701:16:303,00
39MA72146Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:303,00
40MA73255Vlasák Adam-8401:16:343,00
41MA76218Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:443,00
42MA7880Gromus TomášTJ Horal Rýmařov7601:17:043,00
43MA79283Zapletal MartinSK Vyhlídka Šternberk8501:17:183,00
44MA8082Hubáček PavelŠumperk7601:17:243,00
45MA81271Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:17:253,00
46MA82140Bednář Zbyněksokol Jamné7301:17:283,00
47MA83107Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:17:323,00
48MA84151Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:333,00
49MA85138Kosek ŠtěpánStudene CREW8901:17:383,00
50MA91229Doležal MilanHoral Šumperk7201:18:343,00
51MA9565Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:19:223,00
52MA98135Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:19:403,00
53MA99313Wurzel JakubVARPDERO8001:19:53-
54MA100205Koblic JanOB VAMBERK7601:20:013,00
55MA10142Baják MarekT.J.Sokol Velké Bílovice7201:20:023,00
56MA104210Hůlka Lukášdental runners8201:20:153,00
57MA107134Stárek MartinTERC8001:20:273,00
58MA108195Stoszek JanVZS Ostrava7601:20:323,00
59MA110199Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:21:033,00
60MA111317Fišnar JiříKouty7601:21:083,00
61MA112232Knotek DavidKnotek team8201:21:12-
62MA113141Vogel MichalŠumperk7601:21:133,00
63MA115106Randák VojtěchSokol Betlem7401:21:283,00
64MA120298Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7801:22:193,00
65MA122157Stančo LadislavČelákovice7701:22:343,00
66MA123132Zachař JiříSruby7201:22:383,00
67MA128311Kašparů JanVARADERO8001:22:553,00
68MA129193Hanák MarekSokol Bučovice9101:22:583,00
69MA130166Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:23:023,00
70MA131343Červený Matěj-7701:23:093,00
71MA132144Petránek RadimJablonné nad Orlicí8301:23:103,00
72MA137318Novotný Tomᚊumperk7501:24:013,00
73MA141104Marhold PetrChoceň7801:24:483,00
74MA143339Beneš MilanAtletika Polička7801:25:193,00
75MA145328Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:25:313,00
76MA149113Řízek MarekMARATHON DEČÍN7201:25:533,00
77MA150209Blažek Jiřídental runners8101:26:143,00
78MA152296Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:583,00
79MA153342Jašek RomanAO Kobeřice7301:27:013,00
80MA154325Knotek JiříKnotek team9101:27:013,00
81MA156117Saňák MartinRapotín7801:27:213,00
82MA158247Šimek LadislavTěchonín City7501:27:293,00
83MA15955Marhold LubošChoceň7701:27:323,00
84MA160228Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:27:423,00
85MA164184Hegedüs RobertVZS Ostrava7901:28:093,00
86MA169137Purkert MartinStudene CREW9001:28:313,00
87MA172133Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7401:29:203,00
88MA17559Bartoš AntonínPetrov nad Desnou7301:29:303,00
89MA17685Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:29:473,00
90MA177182Munk RudolfVZS Ostrava7901:30:023,00
91MA178114Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8201:30:093,00
92MA179312Tomanek Radek-7601:30:123,00
93MA181257Vlasák Radim-7901:30:153,00
94MA186291Švestka DavidRačí údolí8301:31:393,00
95MA187110Sejkora PatrikLanškroun7801:31:433,00
96MA192260Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:32:063,00
97MA193316Nerud PavelBrno8101:32:183,00
98MA201297Šebesta Jan-7501:33:253,00
99MA208323Knotek DavidKnotek team8201:34:473,00
100MA214139Mikula PetrStudene CREW9101:36:233,00
101MA217103Čada LukášSCHOTT Lanškroun7701:36:373,00
102MA22152Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:37:033,00
103MA222149Vaníček JiříStudene CREW9001:37:043,00
104MA223109Blaško RadekHorní Morava8001:37:163,00
105MA228185Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:38:493,00
106MA22953Kraus Jiří-7301:39:123,00
107MA230147Dinter JiříLučina7301:39:183,00
108MA231222Sůva Michal-7501:39:183,00
109MA234123Borek PavelGreen street7401:40:153,00
110MA23883Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:42:133,00
111MA24222Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:43:413,00
112MA24378Opatřil Petr-7201:44:063,00
113MA244190Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:45:193,00
114MA26177Rumpertesz PetrFenix Jeseník7802:01:573,00
-MA-168Žídek RomanBaláž Extréme team Ostrava77DNF-
-MA-301Nikodým LukášTJ Šumperk80DNF-

Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7178Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:02:00105,00
2MB1191Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:3493,00
3MB1915Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5981,00
4MB25159Poduška JosefMK Kladno6201:06:5672,00
5MB2690Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:0766,00
6MB34309Martinek JaroslavTRISK Olomouc6901:08:3860,00
7MB40177Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:09:5357,00
8MB47276Braniš PavelPříbram6901:10:4854,00
9MB49307Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:11:0951,00
10MB53336Roučák JanFortex-Ski6701:11:4848,00
11MB57295Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:2845,00
12MB6667Jabůrek VáclavPraha Kunratice6901:15:1642,00
13MB67161Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:4039,00
14MB8756Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:17:4436,00
15MB97288Vaněk JanSKI Team Nedašov7101:19:3633,00
16MB10581Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:20:2330,00
17MB11839Stříhavka JindřichAC Choceň7101:22:0827,00
18MB121169Špaček JiříHS Dolní Morava6401:22:2024,00
19MB124319Březina RadomírOstrava6701:22:4021,00
20MB125285Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6901:22:4118,00
21MB135136Vodička JanTTC Olomouc6801:23:5715,00
22MB144175Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:25:2412,00
23MB146280Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6701:25:369,00
24MB147128Rudický RadovanMK SEITL OSTRAVA6901:25:456,00
25MB163148Jančařík PetrAAC Brno6801:27:583,00
26MB165211Myšák MilanSokol Jehnědí6601:28:113,00
27MB16841Beznoska KamilČermná6301:28:233,00
28MB18568Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:30:443,00
29MB189124Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:32:023,00
30MB19589Ranš SlavojČernošice6201:32:313,00
31MB200225Višňa ZdeněkGiViServis6901:33:243,00
32MB204246Žofka PavelRock Art6901:34:233,00
33MB205302Tomšů PetrMlýn Janderov6401:34:313,00
34MB207203Kozák JanVinohradské Šlapky6201:34:353,00
35MB21127Šulc JiříChřibská6201:35:093,00
36MB22446Janovsky ZdenekStrani6501:37:433,00
37MB232156Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:39:523,00
38MB2494Kostovič Petrwww.behy.cz6201:47:023,00

Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1610Smrčka MilošBK Říčany5401:04:22105,00
2MC286Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:3493,00
3MC3632Kolínek FrantišekAK Perná5601:09:0181,00
4MC52194Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:11:4572,00
5MC65152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:0866,00
6MC7435Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:16:3860,00
7MC8933Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:2257,00
8MC102183Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:20:0254,00
9MC103241Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:20:1151,00
10MC106167Dvořáček VlastimilSK Týniště nad Orlicí5901:20:2448,00
11MC1142Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:21:1445,00
12MC127304Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:22:4942,00
13MC13962Brožek RadmilKRB Chrudim5401:24:3239,00
14MC140204Roháček MichalSKI SKUHROV NA BĚLOU6101:24:4236,00
15MC142172Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:5733,00
16MC148154Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:25:5130,00
17MC15164Zoubek KarelVanovice6001:26:5527,00
18MC16647Měřínský JaroslavAK Perná6101:28:1724,00
19MC173186Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:29:2321,00
20MC188126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:5818,00
21MC202213Macháček MartinTTC Javůrek5501:33:3915,00
22MC215219Eppert RomanCanis Team5901:36:2812,00
23MC220322Knotek IljaKnotek team5301:36:519,00
24MC22531Pucholt JiříSokol Unhošť5901:38:036,00
25MC233275Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:40:133,00
26MC23625Krofta JiříVSK FTVS PRAHA5501:40:323,00
27MC23929Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:42:323,00
28MC247108Blaško ŠtefanHorní Morava5901:46:433,00
29MC250198Chroust JanKrásná Lípa6001:47:463,00
30MC258197Kruliš JiříTOM B9 HAVÍŘOV6101:57:073,00
31MC263171Wendlig MiroslavLuková5302:09:503,00

Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42239Jasek TadeuszKS Zywiec5101:10:17-
2MD6834Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:51105,00
3MD9243Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5293,00
4MD116162Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:21:3781,00
5MD11760Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5101:21:5472,00
6MD170294Hájek FrantišekFGT Stolany4901:28:4866,00
7MD171145Červ MiloslavAtletika Polička5001:29:0360,00
8MD182105Leszkow PetrMK Hlinsko4401:30:2657,00
9MD18473Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:4254,00
10MD19061Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:32:0251,00
11MD196310Navrátil JosefSK Strančice4901:32:4448,00
12MD209272Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:34:5545,00
13MD226315Říha MiroslavSokol Sadská4501:38:0442,00
14MD227201Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:38:2439,00
15MD23796Tučný JanMK Pardubice4701:40:5036,00
16MD253173Langmajer Jiříopera Plzeň4601:48:5633,00
17MD2571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:56:1030,00

Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME19497Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:32:29105,00
2ME21092Marek František SK Hronov4101:35:0793,00
3ME24895Tomíšek JindřichŘíkovice3901:46:5581,00
4ME25523Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:49:4572,00
5ME25628Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:51:2866,00

Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ516Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:43105,00
2ZJ8115Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:38:5793,00
3ZJ11242Hamilton TessHopkinton9400:41:22-
4ZJ23236Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:44:0181,00

Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38303Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8001:09:06105,00
2ZA75327Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:16:3993,00
3ZA86174Gereková JanaVŠC Dukla Banská Bystrica8401:17:39-
4ZA9437Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0481,00
5ZA9612Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:2972,00
6ZA11951Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:22:1266,00
7ZA126170Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:22:4360,00
8ZA136292Stružková HanaRačí údolí8301:23:5857,00
9ZA15548Rybáčková SoňaMK Kladno8301:27:0354,00
10ZA15786Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:27:2451,00
11ZA161321Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8801:27:4348,00
12ZA16279Vévodová MartinaAK Perná9001:27:5445,00
13ZA19720Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:32:4842,00
14ZA198320Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8801:32:5839,00
15ZA19914Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:33:1036,00
16ZA206130Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:34:3533,00
17ZA212101Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:35:3630,00
18ZA21338Stříhavková PetraAC Choceň7901:35:5427,00
19ZA218142Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:36:3924,00

Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3117Metelková TáňaBK Říčany7201:07:55105,00
2ZB44164Fenclová MartaAC Pardubice7601:10:2693,00
3ZB51245Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:3781,00
4ZB8869Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4672,00
5ZB13372Doubková KateřinaAK Perná7201:23:1966,00
6ZB180160Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:30:1360,00
7ZB21626Šumberová LucieČeská Třebová7201:36:2957,00
8ZB245100Smoláková JiřinaBKVM Vysoké Mýto6901:45:2454,00
9ZB24624Svobodová JanaSeloutky7301:45:5651,00

Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC61120Zatorska IzabelaRMD montrail6301:14:30-
2ZC13471Hynštová MarieAHA Vyškov5701:23:42105,00
3ZC138212Mališová KarlaUSK Praha6001:24:2893,00
4ZC16788Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:28:1881,00
5ZC174273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:29:2872,00
6ZC19198Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:32:0366,00
7ZC2195Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:36:4260,00
8ZC235153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:40:2357,00
9ZC23999Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:42:3254,00
10ZC254226Palmeová EvaSKI Bratrouchov6301:48:5851,00
11ZC2648Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:3248,00

Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD77163Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:54105,00
2ZD18336Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2693,00
3ZD203131Slavíčková JarmilaBrno5601:33:5081,00
4ZD24150Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:5372,00
5ZD251191Dvořáková EvaFosa Prostějov5501:47:5166,00
6ZD25266Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:48:3260,00
7ZD259102Cupalová EvaSokol Bučovice4701:58:2257,00
8ZD2603Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:59:1254,00
9ZD262189Hrozová MilenaLRS Vyškov5302:09:1751,00

Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1249Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:43-
2LB2338Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:34:41-
3LB3270Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:35:36-
4LB4237Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:36:08-
5LB6254Kubíček JakubTJ Šumperk9100:36:46-
6LB7224Černý VladimírOlymp Praha5200:38:37-
7LB9265Vavřín JosefTJ SOKOL Hnátnice8500:39:24-
8LB1058Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:39:59-
9LB12266Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:41:24-
10LB13284Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:42:10-
11LB14314Martinek OndřejAK Olomouc9700:42:19-
12LB15216Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:33-
13LB1640Stříhavka JindřichAC Choceň0000:42:36-
14LB17252Krátký LubošLanškroun6200:43:13-
15LB18248Kukulová MartinaCyklo Polách a syn9500:43:16-
16LB19150Krupka MilanTJ Rumburk5600:43:33-
17LB20264Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:34-
18LB21238Rulíšek PavelIMOS BRNO6200:43:49-
19LB22221Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:53-
20LB24277Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:08-
21LB25332Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:23-
22LB26324Machaček MartinTTC Javůrek9800:44:38-
23LB27244Štočková VěraSKI Jilemnice6100:44:53-
24LB28278Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:58-
25LB29334Keclík JanFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
26LB30341Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
27LB31337Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
28LB32335Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
29LB33279Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:47:21-
30LB34116Divišová AliceŠumperk7100:48:09-
31LB35286Hanák PetrSokol Bučovice9400:48:18-
32LB36267Ježek Ondřej-8500:48:31-
33LB3784Brzobohatý VáclavTJ AŠMB - moderní pětiboj9800:48:43-
34LB38263Dufek TomášPardubice7200:50:11-
35LB39215Metelková MichaelaHradec Králové0500:50:39-
36LB4076Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:50:43-
37LB41258Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:50:59-
38LB42340Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:51:10-
39LB43299Kroul JosefMagnus Orienteering0000:51:15-
40LB44165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:21-
41LB4554Mukařovská Veronika-8700:53:24-
42LB46274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:53:32-
43LB47253Krátká HanaLanškroun9500:55:41-
44LB48220Podhorská KarolínaLovosice7800:56:58-
45LB49305Hajzera BohumilHO Jeseník4500:59:24-
46LB50300Kroul Jiří-0500:59:25-
47LB51282Durna Ivo-6101:02:33-
48LB52269Pucholt JakubUnhošť0101:02:38-
49LB53262Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0001:05:36-
50LB54287Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:07:06-
51LB55289Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:07:17-
52LB56230Stříhavková EliškaAC Choceň0201:07:50-
53LB57293Velechovský JiříSAZS Králíky5501:08:16-
54LB5874Frysová PetraSK Salix Grymov8501:08:54-
55LB59234Kovář Miloslav-4401:10:47-
56LB60240Pilgrová NataliaToljatti8401:11:33-
57LB61268Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:44-
58LB62235Kovářová Věra-5101:14:56-
59LB63330Hrubý VojtěchBystřička7401:17:01-
60LB64231Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:51-
61LB65233Hrubešová Eva-7101:20:51-
62LB66232Zápecová Mirka-7001:20:52-
63LB67281Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:59-
64LB68250Brzobohatá EliškaISCAR0402:04:45-
65LB69251Brzobohatá MartinaISCAR7802:04:45-

Trať 5 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1249Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:43-
2LB2338Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:34:41-
3LB3270Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:35:36-
4LB4237Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:36:08-
1ZJ516Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:43105,00
5LB6254Kubíček JakubTJ Šumperk9100:36:46-
6LB7224Černý VladimírOlymp Praha5200:38:37-
2ZJ8115Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:38:5793,00
7LB9265Vavřín JosefTJ SOKOL Hnátnice8500:39:24-
8LB1058Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:39:59-
3ZJ11242Hamilton TessHopkinton9400:41:22-
9LB12266Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:41:24-
10LB13284Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:42:10-
11LB14314Martinek OndřejAK Olomouc9700:42:19-
12LB15216Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:33-
13LB1640Stříhavka JindřichAC Choceň0000:42:36-
14LB17252Krátký LubošLanškroun6200:43:13-
15LB18248Kukulová MartinaCyklo Polách a syn9500:43:16-
16LB19150Krupka MilanTJ Rumburk5600:43:33-
17LB20264Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:34-
18LB21238Rulíšek PavelIMOS BRNO6200:43:49-
19LB22221Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:53-
4ZJ23236Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:44:0181,00
20LB24277Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:08-
21LB25332Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:23-
22LB26324Machaček MartinTTC Javůrek9800:44:38-
23LB27244Štočková VěraSKI Jilemnice6100:44:53-
24LB28278Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:58-
25LB29334Keclík JanFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
26LB30341Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
27LB31337Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
28LB32335Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
29LB33279Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:47:21-
30LB34116Divišová AliceŠumperk7100:48:09-
31LB35286Hanák PetrSokol Bučovice9400:48:18-
32LB36267Ježek Ondřej-8500:48:31-
33LB3784Brzobohatý VáclavTJ AŠMB - moderní pětiboj9800:48:43-
34LB38263Dufek TomášPardubice7200:50:11-
35LB39215Metelková MichaelaHradec Králové0500:50:39-
36LB4076Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:50:43-
37LB41258Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:50:59-
38LB42340Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:51:10-
39LB43299Kroul JosefMagnus Orienteering0000:51:15-
40LB44165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:21-
41LB4554Mukařovská Veronika-8700:53:24-
42LB46274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:53:32-
43LB47253Krátká HanaLanškroun9500:55:41-
44LB48220Podhorská KarolínaLovosice7800:56:58-
45LB49305Hajzera BohumilHO Jeseník4500:59:24-
46LB50300Kroul Jiří-0500:59:25-
47LB51282Durna Ivo-6101:02:33-
48LB52269Pucholt JakubUnhošť0101:02:38-
49LB53262Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0001:05:36-
50LB54287Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:07:06-
51LB55289Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:07:17-
52LB56230Stříhavková EliškaAC Choceň0201:07:50-
53LB57293Velechovský JiříSAZS Králíky5501:08:16-
54LB5874Frysová PetraSK Salix Grymov8501:08:54-
55LB59234Kovář Miloslav-4401:10:47-
56LB60240Pilgrová NataliaToljatti8401:11:33-
57LB61268Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:44-
58LB62235Kovářová Věra-5101:14:56-
59LB63330Hrubý VojtěchBystřička7401:17:01-
60LB64231Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:51-
61LB65233Hrubešová Eva-7101:20:51-
62LB66232Zápecová Mirka-7001:20:52-
63LB67281Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:59-
64LB68250Brzobohatá EliškaISCAR0402:04:45-
65LB69251Brzobohatá MartinaISCAR7802:04:45-

Trať 13 km, 963 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:59:06-
2MA2207Bajza JakubAK Kroměříž9000:59:44105,00
3MA3329Horák OndřejX-AIR Ostrava7501:00:0993,00
4MA4122Bierczak MaciejPOL9101:00:36-
5MA5326Ondráček TomášTriexpert Brno7701:00:5881,00
6MA6111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:2172,00
1MB7178Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:02:00105,00
7MA887Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8001:02:3566,00
8MA9331Kautz MichalFenix SKI Team Jeseník8901:03:1360,00
9MA10200Pelíšek DavidAK Olomouc9001:03:2357,00
2MB1191Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:3493,00
10MA12127Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3454,00
11MA13181Wurst MilanAK šternberk8201:03:4151,00
12MA14188Novotný ViktorHoredole8201:03:5848,00
1MJ15129Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:09105,00
1MC1610Smrčka MilošBK Říčany5401:04:22105,00
13MA17306Chytil DavidVSK UNI Brno8701:04:2845,00
2MJ1819Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:04:5393,00
3MB1915Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5981,00
3MJ20179Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:05:1081,00
4MJ21243Štoček FabiánHolderness USA9401:05:4272,00
14MA22223Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:2842,00
15MA2318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:3439,00
16MA2413Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:5236,00
4MB25159Poduška JosefMK Kladno6201:06:5672,00
5MB2690Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:0766,00
17MA2711Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:07:1933,00
2MC286Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:3493,00
18MA297Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:3530,00
5MJ30333Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:07:4766,00
1ZB3117Metelková TáňaBK Říčany7201:07:55105,00
19MA32259Janíček JakubACSS Uherské Hradiště7801:08:2327,00
20MA33158Herda JanU.A.C.8301:08:3024,00
6MB34309Martinek JaroslavTRISK Olomouc6901:08:3860,00
6MJ35192Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9201:08:4060,00
3MC3632Kolínek FrantišekAK Perná5601:09:0181,00
21MA37176Cink TomášÚstí nad Orlicí8701:09:0221,00
1ZA38303Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8001:09:06105,00
22MA39261Hejzlar Jonatan-8701:09:3418,00
7MB40177Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:09:5357,00
23MA4170Oberländer JanBK Říčany7501:10:0515,00
1MD42239Jasek TadeuszKS Zywiec5101:10:17-
7MJ4357Pavel JanLOKO Trutnov9501:10:2057,00
2ZB44164Fenclová MartaAC Pardubice7601:10:2693,00
24MA45308Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:10:2712,00
25MA46180Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:429,00
8MB47276Braniš PavelPříbram6901:10:4854,00
26MA48155Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:10:596,00
9MB49307Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:11:0951,00
27MA50290Axmann KarelVlčí Důl8301:11:283,00
3ZB51245Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:3781,00
4MC52194Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:11:4572,00
10MB53336Roučák JanFortex-Ski6701:11:4848,00
28MA54119Čermák David-7601:11:563,00
29MA55214Řídel JakubTERC7501:12:533,00
30MA5645Smělý DanielSokol Veltěž7901:13:013,00
11MB57295Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:2845,00
8MJ58206Cink MartinAC Pardubice9401:13:4454,00
31MA5975Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:573,00
32MA60118Hejl JakubAVP UJEP8901:14:203,00
1ZC61120Zatorska IzabelaRMD montrail6301:14:30-
33MA62187Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:14:563,00
34MA63256Vlasák Jakub-8401:14:593,00
35MA6449Blaha MilanOknoplast Šumperk7701:15:003,00
5MC65152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:0866,00
12MB6667Jabůrek VáclavPraha Kunratice6901:15:1642,00
13MB67161Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:4039,00
2MD6834Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:51105,00
36MA69112Kalný PetrAtletika Chrudim8101:15:553,00
37MA70227Losenský PavelSIX Monkyes7701:15:573,00
38MA71143Stehlík RudolfHO Tisá7701:16:303,00
39MA72146Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:303,00
40MA73255Vlasák Adam-8401:16:343,00
6MC7435Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:16:3860,00
2ZA75327Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:16:3993,00
41MA76218Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:443,00
1ZD77163Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:54105,00
42MA7880Gromus TomášTJ Horal Rýmařov7601:17:043,00
43MA79283Zapletal MartinSK Vyhlídka Šternberk8501:17:183,00
44MA8082Hubáček PavelŠumperk7601:17:243,00
45MA81271Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:17:253,00
46MA82140Bednář Zbyněksokol Jamné7301:17:283,00
47MA83107Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:17:323,00
48MA84151Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:333,00
49MA85138Kosek ŠtěpánStudene CREW8901:17:383,00
3ZA86174Gereková JanaVŠC Dukla Banská Bystrica8401:17:39-
14MB8756Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:17:4436,00
4ZB8869Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4672,00
7MC8933Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:2257,00
9MJ9030Pucholt TomášMK Kladno9401:18:2651,00
50MA91229Doležal MilanHoral Šumperk7201:18:343,00
3MD9243Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5293,00
10MJ9393Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9401:18:5548,00
4ZA9437Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0481,00
51MA9565Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:19:223,00
5ZA9612Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:2972,00
15MB97288Vaněk JanSKI Team Nedašov7101:19:3633,00
52MA98135Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:19:403,00
53MA99313Wurzel JakubVARPDERO8001:19:53-
54MA100205Koblic JanOB VAMBERK7601:20:013,00
55MA10142Baják MarekT.J.Sokol Velké Bílovice7201:20:023,00
8MC102183Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:20:0254,00
9MC103241Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:20:1151,00
56MA104210Hůlka Lukášdental runners8201:20:153,00
16MB10581Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:20:2330,00
10MC106167Dvořáček VlastimilSK Týniště nad Orlicí5901:20:2448,00
57MA107134Stárek MartinTERC8001:20:273,00
58MA108195Stoszek JanVZS Ostrava7601:20:323,00
11MJ109196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:20:5445,00
59MA110199Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:21:033,00
60MA111317Fišnar JiříKouty7601:21:083,00
61MA112232Knotek DavidKnotek team8201:21:12-
62MA113141Vogel MichalŠumperk7601:21:133,00
11MC1142Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:21:1445,00
63MA115106Randák VojtěchSokol Betlem7401:21:283,00
4MD116162Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:21:3781,00
5MD11760Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5101:21:5472,00
17MB11839Stříhavka JindřichAC Choceň7101:22:0827,00
6ZA11951Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:22:1266,00
64MA120298Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7801:22:193,00
18MB121169Špaček JiříHS Dolní Morava6401:22:2024,00
65MA122157Stančo LadislavČelákovice7701:22:343,00
66MA123132Zachař JiříSruby7201:22:383,00
19MB124319Březina RadomírOstrava6701:22:4021,00
20MB125285Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6901:22:4118,00
7ZA126170Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:22:4360,00
12MC127304Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:22:4942,00
67MA128311Kašparů JanVARADERO8001:22:553,00
68MA129193Hanák MarekSokol Bučovice9101:22:583,00
69MA130166Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:23:023,00
70MA131343Červený Matěj-7701:23:093,00
71MA132144Petránek RadimJablonné nad Orlicí8301:23:103,00
5ZB13372Doubková KateřinaAK Perná7201:23:1966,00
2ZC13471Hynštová MarieAHA Vyškov5701:23:42105,00
21MB135136Vodička JanTTC Olomouc6801:23:5715,00
8ZA136292Stružková HanaRačí údolí8301:23:5857,00
72MA137318Novotný Tomᚊumperk7501:24:013,00
3ZC138212Mališová KarlaUSK Praha6001:24:2893,00
13MC13962Brožek RadmilKRB Chrudim5401:24:3239,00
14MC140204Roháček MichalSKI SKUHROV NA BĚLOU6101:24:4236,00
73MA141104Marhold PetrChoceň7801:24:483,00
15MC142172Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:5733,00
74MA143339Beneš MilanAtletika Polička7801:25:193,00
22MB144175Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:25:2412,00
75MA145328Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:25:313,00
23MB146280Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6701:25:369,00
24MB147128Rudický RadovanMK SEITL OSTRAVA6901:25:456,00
16MC148154Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:25:5130,00
76MA149113Řízek MarekMARATHON DEČÍN7201:25:533,00
77MA150209Blažek Jiřídental runners8101:26:143,00
17MC15164Zoubek KarelVanovice6001:26:5527,00
78MA152296Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:583,00
79MA153342Jašek RomanAO Kobeřice7301:27:013,00
80MA154325Knotek JiříKnotek team9101:27:013,00
9ZA15548Rybáčková SoňaMK Kladno8301:27:0354,00
81MA156117Saňák MartinRapotín7801:27:213,00
10ZA15786Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:27:2451,00
82MA158247Šimek LadislavTěchonín City7501:27:293,00
83MA15955Marhold LubošChoceň7701:27:323,00
84MA160228Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:27:423,00
11ZA161321Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8801:27:4348,00
12ZA16279Vévodová MartinaAK Perná9001:27:5445,00
25MB163148Jančařík PetrAAC Brno6801:27:583,00
85MA164184Hegedüs RobertVZS Ostrava7901:28:093,00
26MB165211Myšák MilanSokol Jehnědí6601:28:113,00
18MC16647Měřínský JaroslavAK Perná6101:28:1724,00
4ZC16788Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:28:1881,00
27MB16841Beznoska KamilČermná6301:28:233,00
86MA169137Purkert MartinStudene CREW9001:28:313,00
6MD170294Hájek FrantišekFGT Stolany4901:28:4866,00
7MD171145Červ MiloslavAtletika Polička5001:29:0360,00
87MA172133Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7401:29:203,00
19MC173186Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:29:2321,00
5ZC174273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:29:2872,00
88MA17559Bartoš AntonínPetrov nad Desnou7301:29:303,00
89MA17685Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:29:473,00
90MA177182Munk RudolfVZS Ostrava7901:30:023,00
91MA178114Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8201:30:093,00
92MA179312Tomanek Radek-7601:30:123,00
6ZB180160Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:30:1360,00
93MA181257Vlasák Radim-7901:30:153,00
8MD182105Leszkow PetrMK Hlinsko4401:30:2657,00
2ZD18336Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2693,00
9MD18473Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:4254,00
28MB18568Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:30:443,00
94MA186291Švestka DavidRačí údolí8301:31:393,00
95MA187110Sejkora PatrikLanškroun7801:31:433,00
20MC188126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:5818,00
29MB189124Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:32:023,00
10MD19061Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:32:0251,00
6ZC19198Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:32:0366,00
96MA192260Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:32:063,00
97MA193316Nerud PavelBrno8101:32:183,00
1ME19497Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:32:29105,00
30MB19589Ranš SlavojČernošice6201:32:313,00
11MD196310Navrátil JosefSK Strančice4901:32:4448,00
13ZA19720Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:32:4842,00
14ZA198320Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8801:32:5839,00
15ZA19914Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:33:1036,00
31MB200225Višňa ZdeněkGiViServis6901:33:243,00
98MA201297Šebesta Jan-7501:33:253,00
21MC202213Macháček MartinTTC Javůrek5501:33:3915,00
3ZD203131Slavíčková JarmilaBrno5601:33:5081,00
32MB204246Žofka PavelRock Art6901:34:233,00
33MB205302Tomšů PetrMlýn Janderov6401:34:313,00
16ZA206130Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:34:3533,00
34MB207203Kozák JanVinohradské Šlapky6201:34:353,00
99MA208323Knotek DavidKnotek team8201:34:473,00
12MD209272Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:34:5545,00
2ME21092Marek František SK Hronov4101:35:0793,00
35MB21127Šulc JiříChřibská6201:35:093,00
17ZA212101Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:35:3630,00
18ZA21338Stříhavková PetraAC Choceň7901:35:5427,00
100MA214139Mikula PetrStudene CREW9101:36:233,00
22MC215219Eppert RomanCanis Team5901:36:2812,00
7ZB21626Šumberová LucieČeská Třebová7201:36:2957,00
101MA217103Čada LukášSCHOTT Lanškroun7701:36:373,00
19ZA218142Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:36:3924,00
7ZC2195Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:36:4260,00
23MC220322Knotek IljaKnotek team5301:36:519,00
102MA22152Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:37:033,00
103MA222149Vaníček JiříStudene CREW9001:37:043,00
104MA223109Blaško RadekHorní Morava8001:37:163,00
36MB22446Janovsky ZdenekStrani6501:37:433,00
24MC22531Pucholt JiříSokol Unhošť5901:38:036,00
13MD226315Říha MiroslavSokol Sadská4501:38:0442,00
14MD227201Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:38:2439,00
105MA228185Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:38:493,00
106MA22953Kraus Jiří-7301:39:123,00
107MA230147Dinter JiříLučina7301:39:183,00
108MA231222Sůva Michal-7501:39:183,00
37MB232156Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:39:523,00
25MC233275Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:40:133,00
109MA234123Borek PavelGreen street7401:40:153,00
8ZC235153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:40:2357,00
26MC23625Krofta JiříVSK FTVS PRAHA5501:40:323,00
15MD23796Tučný JanMK Pardubice4701:40:5036,00
110MA23883Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:42:133,00
9ZC23999Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:42:3254,00
27MC23929Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:42:323,00
4ZD24150Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:5372,00
111MA24222Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:43:413,00
112MA24378Opatřil Petr-7201:44:063,00
113MA244190Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:45:193,00
8ZB245100Smoláková JiřinaBKVM Vysoké Mýto6901:45:2454,00
9ZB24624Svobodová JanaSeloutky7301:45:5651,00
28MC247108Blaško ŠtefanHorní Morava5901:46:433,00
3ME24895Tomíšek JindřichŘíkovice3901:46:5581,00
38MB2494Kostovič Petrwww.behy.cz6201:47:023,00
29MC250198Chroust JanKrásná Lípa6001:47:463,00
5ZD251191Dvořáková EvaFosa Prostějov5501:47:5166,00
6ZD25266Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:48:3260,00
16MD253173Langmajer Jiříopera Plzeň4601:48:5633,00
10ZC254226Palmeová EvaSKI Bratrouchov6301:48:5851,00
4ME25523Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:49:4572,00
5ME25628Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:51:2866,00
17MD2571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:56:1030,00
30MC258197Kruliš JiříTOM B9 HAVÍŘOV6101:57:073,00
7ZD259102Cupalová EvaSokol Bučovice4701:58:2257,00
8ZD2603Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:59:1254,00
114MA26177Rumpertesz PetrFenix Jeseník7802:01:573,00
9ZD262189Hrozová MilenaLRS Vyškov5302:09:1751,00
31MC263171Wendlig MiroslavLuková5302:09:503,00
11ZC2648Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:3248,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2207Bajza JakubAK Kroměříž9000:59:44105,00
2MA3329Horák OndřejX-AIR Ostrava7501:00:0993,00
3MA5326Ondráček TomášTriexpert Brno7701:00:5881,00
4MA6111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:2172,00
5MB7178Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:02:0066,00
6MA887Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8001:02:3560,00
7MA9331Kautz MichalFenix SKI Team Jeseník8901:03:1357,00
8MA10200Pelíšek DavidAK Olomouc9001:03:2354,00
9MB1191Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:3451,00
10MA12127Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3448,00
11MA13181Wurst MilanAK šternberk8201:03:4145,00
12MA14188Novotný ViktorHoredole8201:03:5842,00
13MJ15129Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:0939,00
14MC1610Smrčka MilošBK Říčany5401:04:2236,00
15MA17306Chytil DavidVSK UNI Brno8701:04:2833,00
16MJ1819Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:04:5330,00
17MB1915Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5927,00
18MJ20179Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:05:1024,00
19MJ21243Štoček FabiánHolderness USA9401:05:4221,00
20MA22223Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:2818,00
21MA2318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:3415,00
22MA2413Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:5212,00
23MB25159Poduška JosefMK Kladno6201:06:569,00
24MB2690Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:076,00
25MA2711Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:07:193,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3117Metelková TáňaBK Říčany7201:07:55105,00
2ZA38303Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8001:09:0693,00
3ZB44164Fenclová MartaAC Pardubice7601:10:2681,00
4ZB51245Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:3772,00
5ZA75327Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:16:3966,00
6ZD77163Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:5460,00
7ZB8869Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4657,00
8ZA9437Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0454,00
9ZA9612Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:2951,00
10ZA11951Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:22:1248,00
11ZA126170Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:22:4345,00
12ZB13372Doubková KateřinaAK Perná7201:23:1942,00
13ZC13471Hynštová MarieAHA Vyškov5701:23:4239,00
14ZA136292Stružková HanaRačí údolí8301:23:5836,00
15ZC138212Mališová KarlaUSK Praha6001:24:2833,00
16ZA15548Rybáčková SoňaMK Kladno8301:27:0330,00
17ZA15786Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:27:2427,00
18ZA161321Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8801:27:4324,00
19ZA16279Vévodová MartinaAK Perná9001:27:5421,00
20ZC16788Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:28:1818,00
21ZC174273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:29:2815,00
22ZB180160Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:30:1312,00
23ZD18336Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:269,00
24ZC19198Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:32:036,00
25ZA19720Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:32:483,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 99%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 99%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

1+
milhavti
:-)
jiri.dinter
Běžel jsem dnes poprvé a bylo to moc dobrý.Rád přijedu i příští rok :O)))
mr-loga
Vše perfektní, včetně počasí.
ok5ra
Závod se mě moc líbil a děkuji organizátorům za jeho bezproblémový průběh.
tonybart
ok5ra > mno ja bych slovo pocasi radeji vubec nepouzival, myslim ze pri jeho vysloveni bude poradatelum jeste par dnu behat mraz po zadech.. ale o to vetsi pochvala jim patri, vzdyt celou akci pripravovali vlastne dvakrat !!
turekm
Jako vždy bez chybičky. Melounové hody na Vilemínce byly úžasné :-) Díky všem pořadatelům.
ludek.bednarz
Velký dík a obdiv Vám všem - pořadatelům, závodníkům, prostě f-šem...nádherný víkend mezi báječnými lidičkami :-) Ač neběžec, má duše se tetelila blahem :-)
martina.kobra
Fajné a pěkné to bylo.
Libor.Bednarz
Tradičně výborná organizace a zvláštní pochvalu zaslouží přiložené DVD, které by samo o sobě stálo za 200,- startovného! Iscarex to umí!
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód