Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Svatý Hostýn

27.8.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Svatý Hostýn
  • datum konání: 27.8.2011
  • zobrazeno již 8x
  • pořadatel: Karel Novák

Sociální sítě

Místo konání

Bystřice pod Hostýnem - Sportovní hala Sušil
14:00 hodin

Popis tratě

délka: 5 km
převýšení: 422 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
Za drahou 853
768 61 Bystřice pod Hostýnem
mobil 776 589 329

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 27.08.2011, 23:14
  • zobrazeno 1281x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1132Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:25:0635
2MJ2150Pavel JanLoko Trutnov9500:26:1731
3MJ2591Pilař PavelBystřice pod Hostýnem9500:26:4027
4MJ263Ostruszska Michal-9200:26:4424
5MJ30125Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:27:1222
6MJ3575Vrzal DominikSport na Sladovnách9400:27:2720
7MJ6796Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:31:0919
8MJ7385Schön AdamPřerov9300:31:3218
9MJ7684Fojtů OndřejPřerov Lověšice9400:32:0617
10MJ8494Veselský PetrHulín9400:33:1116
11MJ9149Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:34:1615
12MJ12599Bucek OtakarOrel Bystřice pod Hostýnem0100:42:2214
13MJ126111Novák JakubOrel Bystřice pod Hostýnem9900:42:2313
Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Kučera MartinVSK UNI Brno8000:21:5635
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:22:1431
3MA3152Blaha TomášAK Kroměříž7600:22:3627
4MA4100Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:23:2424
5MA5115Polášek JanSK Hranice8300:23:5722
6MA635Žaludek PřemyslMS Cyklogat racing7700:24:2620
7MA7147Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:24:3619
8MA12151Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:25:1618
9MA13145Holec PavelAK Koměříž8500:25:1717
10MA1455Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:25:1816
11MA1627Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:4115
12MA177Gajdušek Jakub-9100:25:5614
13MA1997Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:26:1113
14MA2065Schwarz OndřejTJ Frenštát pod Radhoštěm7700:26:1512
15MA22148Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:2511
16MA2345Brzukala TomášV.Z.ALI. team9100:26:2810
17MA2460Navrátil Tomáš-8800:26:379
18MA27142Kubíček JiříZlín9100:26:498
19MA28101Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:26:567
20MA3124Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:27:156
21MA3253Frydrych MartinBaláž EXTREME Team Ostrava8300:27:165
22MA3415Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:27:224
23MA3816Strnad PavelBrno Medlánky8000:28:113
24MA3988Šplíchal JanTJ Starkoč8300:28:172
25MA40150Bolha PetrPřerov8900:28:191
26MA4147Sedlář DaliborPřerov7400:28:211
27MA42113Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:28:261
28MA45153Vlček KarelGumárny Zubří8000:28:391
29MA5138Suchánek LukášKHB Radegast7900:29:231
30MA53149Bartík PatrikKES Buk Team7600:29:301
31MA58146Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:30:151
32MA6057Janek PetrRusava Bike Team8700:30:181
33MA6329Ehrlich Tomáš-8800:30:421
34MA66109Obručník MarekPřerov8900:31:081
35MA6946Man JanHůrka7400:31:151
36MA7190Kutěj DanielAspot Hulín8700:31:251
37MA74120Perutka TomášLitrpůl7500:31:381
38MA7742Židlík PavelSanita Car Holešov7700:32:241
39MA7972Švestka DavidRačí údolí8300:32:491
40MA852Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:241
41MA8661Korábečný JakubVeselá8000:33:291
42MA8977Valko RadimSpartak Hulín8200:34:071
43MA10258Žídek RomanBaláž Extréme team Ostrava7700:36:021
44MA10380Podhajský JaroslavOB Zlín7200:36:081
45MA10517Zápeca Miroslav-7800:36:161
46MA10979Krčmář Jiří-9100:37:141
47MA11343Hronek JaroslavOrel Obřany9100:38:021
48MA114141Palát DanielOrel Zašová8200:38:191
49MA11570Bambušek Petrkyslík Loučka7200:38:551
50MA116107Hána VáclavOrel Hulín7300:38:561
51MA1201Staša Petr-9100:40:061
52MA13312Uhlíř MiroslavOrel Jednota Hulín7300:48:131
Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB820Soukup RadomírAC Tábor6800:24:4535
2MB9105Sedláček JosefVIK KAMÍK Tučapy7000:24:5731
3MB1033Pop TomášMK Kopřivnice7100:25:0327
4MB18126Sadílek MartinOB Vizovice6900:26:0524
5MB3398Škapa MarekX-Air Ostrava7100:27:1722
6MB3748Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:28:0520
7MB4322Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:28:33-
8MB4986Březina RadomírOstrava6700:29:1419
9MB5092Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:29:1818
10MB524Vojkůvka JanChuchelná6800:29:2517
11MB55127Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:29:4816
12MB6228Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7000:30:3315
13MB7066Bubeník JiříLRS Vyškov6900:31:2214
14MB72131Pastor RichardMK Seitl Ostrava7100:31:2913
15MB8078Čáp JindřichMK Seitl Ostrava6600:32:5512
16MB836Gajdušek Miloslav-6800:33:0411
17MB9374Bartoň RomanSedliště6500:34:2510
18MB9831Mika IvoOrel Obřany Brno6600:35:139
19MB10118Pšenica Julius-6700:36:008
20MB10723Zbořil JosefKroměříž6200:36:527
21MB123144Pekárek PavelFrýdek Místek6200:41:066
Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1536Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:3135
2MC29123Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:27:0031
3MC3644Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:0027
4MC4651Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:28:4624
5MC4787Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:0422
6MC68116Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:31:1220
7MC8140Vynikal BedřichOlomouc5200:32:5819
8MC88121Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:33:5818
9MC90114Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:34:1117
10MC96117Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:34:5116
11MC10095Pivko Pavel-5800:35:5015
12MC106137Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:36:1914
13MC10873Budík KarelMíškovice5600:37:1113
14MC110110Juránek StanislavOrel Židenice5600:37:3012
15MC128102Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5500:44:4611
16MC12968Fusík JánBBS Bratislava5800:45:35-
Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5481Němec JiříLockar Loket4800:29:3235
2MD65118Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:30:5631
3MD7562Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:31:4227
4MD78135Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:32:3624
5MD9221Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:34:2222
6MD9582Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:4020
7MD97112Vodička JanMK Radslavice4500:35:1119
8MD9993Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:2118
9MD11763Schwarz JiříTJ Frenštát pod Radhoštěm5100:39:1917
10MD13410Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:49:0616
Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME94139Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:3635
2ME11159Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:37:3831
3ME11876Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:39:2527
4ME121108Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:40:1324
5ME12469Sedláček JosefJogging Trnava3900:41:54-
6ME130122Knebl VladislavToma Otrokovice3500:45:5722
7ME132104Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:1420
Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ12225Šitková TerezieDrnovice9200:40:2235
Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA44133Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:28:3435
2ZA4871Stružková HanaRačí Údolí8300:29:0531
3ZA57136Vévodová MartinaAK Perná9000:30:0627
4ZA5989Novotná MartinaBrusné8800:30:1724
5ZA10483Brázdová VeronikaKroměříž9000:36:1422
Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5634Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:29:5935
2ZB6137Doubková KateřinaAK Perná7200:30:2331
3ZB8239Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:33:0027
4ZB135103Raclavská PetraOlomouc7300:54:1124
Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6452Hynštová MarieAHA Vyškov5700:30:5335
2ZC8767Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:33:4031
3ZC11241Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6400:37:5627
4ZC131124Tovaryšová HanaSK Přerov6100:46:3424
Ženy D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11956Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:39:4335
2ZD1278Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:3531
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Kučera MartinVSK UNI Brno8000:21:5635
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:22:1431
3MA3152Blaha TomášAK Kroměříž7600:22:3627
4MA4100Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:23:2424
5MA5115Polášek JanSK Hranice8300:23:5722
6MA635Žaludek PřemyslMS Cyklogat racing7700:24:2620
7MA7147Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:24:3619
1MB820Soukup RadomírAC Tábor6800:24:4535
2MB9105Sedláček JosefVIK KAMÍK Tučapy7000:24:5731
3MB1033Pop TomášMK Kopřivnice7100:25:0327
1MJ1132Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:25:0635
8MA12151Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:25:1618
9MA13145Holec PavelAK Koměříž8500:25:1717
10MA1455Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:25:1816
1MC1536Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:3135
11MA1627Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:4115
12MA177Gajdušek Jakub-9100:25:5614
4MB18126Sadílek MartinOB Vizovice6900:26:0524
13MA1997Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:26:1113
14MA2065Schwarz OndřejTJ Frenštát pod Radhoštěm7700:26:1512
2MJ2150Pavel JanLoko Trutnov9500:26:1731
15MA22148Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:2511
16MA2345Brzukala TomášV.Z.ALI. team9100:26:2810
17MA2460Navrátil Tomáš-8800:26:379
3MJ2591Pilař PavelBystřice pod Hostýnem9500:26:4027
4MJ263Ostruszska Michal-9200:26:4424
18MA27142Kubíček JiříZlín9100:26:498
19MA28101Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:26:567
2MC29123Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:27:0031
5MJ30125Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:27:1222
20MA3124Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:27:156
21MA3253Frydrych MartinBaláž EXTREME Team Ostrava8300:27:165
5MB3398Škapa MarekX-Air Ostrava7100:27:1722
22MA3415Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:27:224
6MJ3575Vrzal DominikSport na Sladovnách9400:27:2720
3MC3644Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:0027
6MB3748Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:28:0520
23MA3816Strnad PavelBrno Medlánky8000:28:113
24MA3988Šplíchal JanTJ Starkoč8300:28:172
25MA40150Bolha PetrPřerov8900:28:191
26MA4147Sedlář DaliborPřerov7400:28:211
27MA42113Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:28:261
7MB4322Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:28:33-
1ZA44133Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:28:3435
28MA45153Vlček KarelGumárny Zubří8000:28:391
4MC4651Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:28:4624
5MC4787Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:0422
2ZA4871Stružková HanaRačí Údolí8300:29:0531
8MB4986Březina RadomírOstrava6700:29:1419
9MB5092Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:29:1818
29MA5138Suchánek LukášKHB Radegast7900:29:231
10MB524Vojkůvka JanChuchelná6800:29:2517
30MA53149Bartík PatrikKES Buk Team7600:29:301
1MD5481Němec JiříLockar Loket4800:29:3235
11MB55127Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:29:4816
1ZB5634Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:29:5935
3ZA57136Vévodová MartinaAK Perná9000:30:0627
31MA58146Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:30:151
4ZA5989Novotná MartinaBrusné8800:30:1724
32MA6057Janek PetrRusava Bike Team8700:30:181
2ZB6137Doubková KateřinaAK Perná7200:30:2331
12MB6228Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7000:30:3315
33MA6329Ehrlich Tomáš-8800:30:421
1ZC6452Hynštová MarieAHA Vyškov5700:30:5335
2MD65118Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:30:5631
34MA66109Obručník MarekPřerov8900:31:081
7MJ6796Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:31:0919
6MC68116Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:31:1220
35MA6946Man JanHůrka7400:31:151
13MB7066Bubeník JiříLRS Vyškov6900:31:2214
36MA7190Kutěj DanielAspot Hulín8700:31:251
14MB72131Pastor RichardMK Seitl Ostrava7100:31:2913
8MJ7385Schön AdamPřerov9300:31:3218
37MA74120Perutka TomášLitrpůl7500:31:381
3MD7562Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:31:4227
9MJ7684Fojtů OndřejPřerov Lověšice9400:32:0617
38MA7742Židlík PavelSanita Car Holešov7700:32:241
4MD78135Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:32:3624
39MA7972Švestka DavidRačí údolí8300:32:491
15MB8078Čáp JindřichMK Seitl Ostrava6600:32:5512
7MC8140Vynikal BedřichOlomouc5200:32:5819
3ZB8239Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:33:0027
16MB836Gajdušek Miloslav-6800:33:0411
10MJ8494Veselský PetrHulín9400:33:1116
40MA852Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:241
41MA8661Korábečný JakubVeselá8000:33:291
2ZC8767Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:33:4031
8MC88121Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:33:5818
42MA8977Valko RadimSpartak Hulín8200:34:071
9MC90114Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:34:1117
11MJ9149Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:34:1615
5MD9221Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:34:2222
17MB9374Bartoň RomanSedliště6500:34:2510
1ME94139Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:3635
6MD9582Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:4020
10MC96117Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:34:5116
7MD97112Vodička JanMK Radslavice4500:35:1119
18MB9831Mika IvoOrel Obřany Brno6600:35:139
8MD9993Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:2118
11MC10095Pivko Pavel-5800:35:5015
19MB10118Pšenica Julius-6700:36:008
43MA10258Žídek RomanBaláž Extréme team Ostrava7700:36:021
44MA10380Podhajský JaroslavOB Zlín7200:36:081
5ZA10483Brázdová VeronikaKroměříž9000:36:1422
45MA10517Zápeca Miroslav-7800:36:161
12MC106137Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:36:1914
20MB10723Zbořil JosefKroměříž6200:36:527
13MC10873Budík KarelMíškovice5600:37:1113
46MA10979Krčmář Jiří-9100:37:141
14MC110110Juránek StanislavOrel Židenice5600:37:3012
2ME11159Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:37:3831
3ZC11241Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6400:37:5627
47MA11343Hronek JaroslavOrel Obřany9100:38:021
48MA114141Palát DanielOrel Zašová8200:38:191
49MA11570Bambušek Petrkyslík Loučka7200:38:551
50MA116107Hána VáclavOrel Hulín7300:38:561
9MD11763Schwarz JiříTJ Frenštát pod Radhoštěm5100:39:1917
3ME11876Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:39:2527
1ZD11956Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:39:4335
51MA1201Staša Petr-9100:40:061
4ME121108Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:40:1324
1ZJ12225Šitková TerezieDrnovice9200:40:2235
21MB123144Pekárek PavelFrýdek Místek6200:41:066
5ME12469Sedláček JosefJogging Trnava3900:41:54-
12MJ12599Bucek OtakarOrel Bystřice pod Hostýnem0100:42:2214
13MJ126111Novák JakubOrel Bystřice pod Hostýnem9900:42:2313
2ZD1278Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:3531
15MC128102Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5500:44:4611
16MC12968Fusík JánBBS Bratislava5800:45:35-
6ME130122Knebl VladislavToma Otrokovice3500:45:5722
4ZC131124Tovaryšová HanaSK Přerov6100:46:3424
7ME132104Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:1420
52MA13312Uhlíř MiroslavOrel Jednota Hulín7300:48:131
10MD13410Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:49:0616
4ZB135103Raclavská PetraOlomouc7300:54:1124
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Kučera MartinVSK UNI Brno8000:21:5635
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:22:1431
3MA3152Blaha TomášAK Kroměříž7600:22:3627
4MA4100Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:23:2424
5MA5115Polášek JanSK Hranice8300:23:5722
6MA635Žaludek PřemyslMS Cyklogat racing7700:24:2620
7MA7147Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:24:3619
8MB820Soukup RadomírAC Tábor6800:24:4518
9MB9105Sedláček JosefVIK KAMÍK Tučapy7000:24:5717
10MB1033Pop TomášMK Kopřivnice7100:25:0316
11MJ1132Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:25:0615
12MA12151Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:25:1614
13MA13145Holec PavelAK Koměříž8500:25:1713
14MA1455Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:25:1812
15MC1536Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:3111
16MA1627Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:4110
17MA177Gajdušek Jakub-9100:25:569
18MB18126Sadílek MartinOB Vizovice6900:26:058
19MA1997Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:26:117
20MA2065Schwarz OndřejTJ Frenštát pod Radhoštěm7700:26:156
21MJ2150Pavel JanLoko Trutnov9500:26:175
22MA22148Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:254
23MA2345Brzukala TomášV.Z.ALI. team9100:26:283
24MA2460Navrátil Tomáš-8800:26:372
25MJ2591Pilař PavelBystřice pod Hostýnem9500:26:401
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA44133Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:28:3435
2ZA4871Stružková HanaRačí Údolí8300:29:0531
3ZB5634Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:29:5927
4ZA57136Vévodová MartinaAK Perná9000:30:0624
5ZA5989Novotná MartinaBrusné8800:30:1722
6ZB6137Doubková KateřinaAK Perná7200:30:2320
7ZC6452Hynštová MarieAHA Vyškov5700:30:5319
8ZB8239Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:33:0018
9ZC8767Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:33:4017
10ZA10483Brázdová VeronikaKroměříž9000:36:1416
11ZC11241Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6400:37:5615
12ZD11956Dvořáková EvaFOSA Prostějov5500:39:4314
13ZJ12225Šitková TerezieDrnovice9200:40:2213
14ZD1278Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:3512
15ZC131124Tovaryšová HanaSK Přerov6100:46:3411
16ZB135103Raclavská PetraOlomouc7300:54:1110

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Opravdu velmi vydařený závod. Budu určitě každý rok sem jezdit. Myslím si, že není co vytknout :)
rzidek
fajn
juraneks

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód