hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jilemnice - Žalý

17.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 17.9.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice - náměstí
14:00 hodin

Popis tratě

délka: 10 km
převýšení: 564 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČKS SKI Jilemnice
Stanislav Henych
K Břízkám 51
514 01 Jilemnice
mobil 606 530 627

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2640

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6615
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5414
Svoboda Petr6813
Šimůnek Jaromír5513
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Grohová Jaroslava5112
Havlíček Zdeněk3512
Berka Radim8212
Vraštilová Miloslava5612
Kynčlová Dagmar7211
Berka Martin8511
Marek František4111
Flegl Vlastimil8610
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šubrt Jan689
Dvořák Jiří639
Jelen Petr688
Stuchlík Zdeněk508
Haman Václav818
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Augustin František618
Šteinc Ludvík418
Vacarda Vladimír598
Kadavý Jan478
Janata Karel927
Palas Jaroslav537
Vaněk Petr617
Mikuš Martin827
Čechová Anna937
Nečas Josef587
Novotný Jiří717
Bergr Tomáš717
Randáková Helena747
Šrutek Stanislav587
Dlab Ladislav707
Veselý Pavel667

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.09.2011, 14:15
  • zobrazeno již 825x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci starší (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513112Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:47:0493
2M51948Kubina ŠimonHSK Benecko9500:48:0872
3M5221Lichý TomášSKI ALP Beskydy9400:48:4866
4M53260PREISSLER OscarSeta9500:49:4757
5M53745Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:50:5051
6M541113Meisner PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9500:51:3748
7M55773Hanč LuděkSK Nové Město nad Metují9400:54:2039
8M578101Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:58:2730
9M5107120KORBELÁŘ TomášČKS SKI Jilemnice9401:05:3624

Junioři (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ843Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:23105
2MJ1625Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:47:3181
3MJ2749Janata KarelHSK Benecko9200:49:3860
4MJ3447Kubina MatějHSK Benecko9200:50:1454
5MJ4334Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:51:5745
6MJ4644Šmíd MichalČKS SKI Jilemnice9300:52:2542
7MJ601254Kraus JakubHSK Benecko9200:55:0036
8MJ7542Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9300:58:0133
9MJ105100VIK MartinSK Studenec9201:04:5427

Muži A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:41:46105
2MA254Hanyš ZbyněkKerda Sport8500:42:2793
3MA387Berka MartinAC Syner Turnov8500:42:3081
4MA496Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:4572
5MA588Berka RadimAC Syner Turnov8200:43:5966
6MA7108Horálek RadekSKI Klub Jablonec nad Nisou8000:45:1560
7MA993Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:45:2957
8MA1032Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9100:46:0154
9MA1216Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:46:3751
10MA14110Mikuš MartinSKI klub Jablonec n.N.8200:47:1648
11MA189Martin JanKrkonoše Vrchlabí8000:48:0745
12MA2012Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:48:1042
13MA2471Kysilka TomášCK Traces8600:49:1239
14MA2541Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:49:2536
15MA2618Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:49:3533
16MA3170Kožíšek PavelACC Brno7200:49:4530
17MA3563Krásný PavelMladá Boleslav7500:50:4827
18MA3898HES RobertADR ROCK7300:51:2024
19MA3913Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:51:2521
20MA4235Polonský TomášVrchlabí8400:51:4418
21MA4451ROŠTEJNSKÝ MichalSportaerobic Liberec7700:52:0915
22MA4783Flegl VlastimilFitcentrum L-S Vrchlabí8600:52:3312
23MA4836Benák JanHradec Králové8200:52:359
24MA49109Fichtner AdamRedpoint Pearl Izumi8500:52:366
25MA5161Hák MichalSokol Studenec7500:53:253
26MA5289Soukup KarelSKI Jilemnice7200:53:343
27MA5959Krásný PetrZlaté Pruty7500:54:513
28MA60105Kraus JakubHSK Benecko8900:55:003
29MA6378Kuře PetrIVT Náchod7500:55:403
30MA6782Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:56:153
31MA7199Vozka PavelOlfin Car-Vella Trutnov8900:56:553
32MA7264Rakoncaj LukášSir Joseph7400:57:363
33MA7414Šplíchal JanTJ Starkoč8300:57:493
34MA7733NOVOTNÝ JaroslavDěčín9100:58:263
35MA81121JUNEK PetrSK Studenec7800:59:233
36MA8892Erlebach MichalSK Studenec8301:00:463
37MA9640KAŠPAR JanFel7901:02:273
38MA9876Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:02:563
39MA10075Krámský OtakarSKI Jilemnice8201:03:383
40MA102122JUNEK MartinSK Studenec8101:03:553
41MA10684Selucký AntonínJilemnice7801:05:083
42MA10831Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:05:483
43MA11127Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:08:153
44MA116104Herbs JanVrchlabí7501:17:283
-MA-119DOLEŽEL JakubTJ Semily91DNF-

Muži B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB637Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:57105
2MB1120Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:2193
3MB1581MATĚJKA TomášSokol Senohraby7100:47:2681
4MB1780Erlebach TomášKunčice nad Labem7100:47:5372
5MB2130SALABA DavidČKS SKI Jilemnice7100:48:1666
6MB29115Novotný JiříKateřinky7100:49:4360
7MB3046Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice6400:49:4357
8MB3639SUCHÝ JiříFel6700:50:4954
9MB4015Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:51:3251
10MB553Machač KarelČKS SKI Jilemnice6800:53:5848
11MB5858Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:54:2645
12MB657Ježek MartinPlzeň Újezd6400:55:5942
13MB6669Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:56:0339
14MB7021DLÁB LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:4436
15MB8055NEUMANN LiborTJ Semily6700:59:0633
16MB83106Beznoska KamilČermná nad Orlicí6300:59:4330
17MB864Varvařovský IvoČKS SKI Jilemnice6501:00:3427
18MB9085Tůma JiříSpartak Vlašim6301:01:0824
19MB91102Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7101:01:1021
20MB9786Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:02:4418
21MB10324Mečíř TomášČKS SKI Jilemnice6601:04:0515
22MB115117Grahame SmithVrchlabi6601:16:00-

Muži C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2390Vaněk PetrAC Praha6100:49:06105
2MC3323Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:1193
3MC4522Kaván LubomírChřibská6100:52:1781
4MC5410Flegl VlastimilBrtev5300:53:5372
5MC6895Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:1666
6MC6938Novotný JiříFEL Praha6000:56:3460
7MC762Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:58:1757
8MC8277Týč LubomírDlouhý Most6100:59:2554
9MC8766Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:00:4451
10MC89107Havlíček LiborOK Jilemnice6101:01:0248
11MC9372Šádek JiříLomnice n. Pop.5901:01:5945
12MC9479Chroust JanKrásná Lípa6001:02:0342
13MC10426Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:04:5339
14MC11217Holas JaromírTraged Team Praha5201:09:3736

Muži D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD62118Šír VáclavRokytnice4800:55:03105
2MD7365Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:57:3893
3MD7952Hájek FrantišekFGT Stolany4900:59:0481
4MD9567Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:02:0572
5MD9991Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:03:2266
6MD10197Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:03:4160

Muži E (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME846Marek FrantišekSK Hronov4101:00:20105

Dorostenky mladší (trať 7,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41253Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:33:03105
2Z44297ŠVARCOVÁ BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9700:40:2872
3Z45258Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:40:5466
4Z46293Trdlová AdélaSEBA Tanvald9700:42:0760
5Z48255Brožková OldřiškaLSK Lomnice nad Popelkou9700:42:2754
6Z49287SOUKUPOVÁ AndreaČKS SKI Jilemnice9700:42:3551
7Z410252ŠULCOVÁ KamilaLSK Lomnice n.P.9700:42:4048
8Z411254Maturová AdélaLSK Lomnice nad Popelkou9700:42:4245
9Z4121253PACHOLÍKOVÁ PavlínaHančův sport.klub Benecko9600:42:4442
10Z413251Závěrková EliškaTJ Semily9700:43:3439
11Z414256Sudková TerezaLSK Lomnice nad Popelkou9600:43:4936
12Z416288Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9700:44:3130
13Z417259Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:44:5027
14Z4191251Adolfová PavlínaSVS Krkonoše Vrchlabí9600:47:3321
15Z420261KRČKOVÁ EliškaSKI klub Harrachov9700:49:1518
16Z421263HAASOVÁ MartinaSKI klub Harrachov9700:49:1515
17Z422262BALCAROVÁ DenisaSKI klub Harrachov9700:49:4112
18Z424264MORAVCOVÁ BarboraSKI klub Harrachov9600:51:076

Dorostenky starší (trať 7,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53289Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:40:1081
2Z57283Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:42:1857
3Z515290Čížková BáraČKS SKI Jilemnice9400:44:0433
4Z5181252NIKODÝMOVÁ PetraSokol Skuhrov9500:46:0324
5Z52357Drahotová AnežkaUSK Praha9500:50:419
6Z525280Řádová MartinaKrkonoše Vrchlabí9500:51:223
7Z52656Drahotová EliškaUSK Praha9500:54:313

Juniorky (trať 7,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2279Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:37:5893
2ZJ2750Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:07:593

Ženy A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5694Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:53:59105
2ZA645Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:5193
3ZA9253Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:01:2481
4ZA109114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:5472
5ZA11319Iszworová JitkaČKS SKI Jilemnice9001:11:4666
6ZA11411SVATÁ ZdeňkaKruh7701:15:0660
-ZA-111Mandlíková LadaAK Sokolov84DNF-

Ženy B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2874Kynčlová DagmarJilemnice7200:49:39105
2ZB508Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:1493
3ZB5362Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:53:4481
4ZB85116Rychnovská DagmarHorní Branná7501:00:3172

Ženy C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC110103Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:06:31105
2ZC11828HALAMOVÁ MartaMariánské Lázně6001:35:1693

Ženy D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11729Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:24105

Trať 7,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41253Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:33:03105
1ZJ2279Koucká ZuzanaSEBA Tanvald9300:37:5893
1Z53289Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:40:1081
2Z44297ŠVARCOVÁ BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9700:40:2872
3Z45258Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:40:5466
4Z46293Trdlová AdélaSEBA Tanvald9700:42:0760
2Z57283Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:42:1857
5Z48255Brožková OldřiškaLSK Lomnice nad Popelkou9700:42:2754
6Z49287SOUKUPOVÁ AndreaČKS SKI Jilemnice9700:42:3551
7Z410252ŠULCOVÁ KamilaLSK Lomnice n.P.9700:42:4048
8Z411254Maturová AdélaLSK Lomnice nad Popelkou9700:42:4245
9Z4121253PACHOLÍKOVÁ PavlínaHančův sport.klub Benecko9600:42:4442
10Z413251Závěrková EliškaTJ Semily9700:43:3439
11Z414256Sudková TerezaLSK Lomnice nad Popelkou9600:43:4936
3Z515290Čížková BáraČKS SKI Jilemnice9400:44:0433
12Z416288Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9700:44:3130
13Z417259Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:44:5027
4Z5181252NIKODÝMOVÁ PetraSokol Skuhrov9500:46:0324
14Z4191251Adolfová PavlínaSVS Krkonoše Vrchlabí9600:47:3321
15Z420261KRČKOVÁ EliškaSKI klub Harrachov9700:49:1518
16Z421263HAASOVÁ MartinaSKI klub Harrachov9700:49:1515
17Z422262BALCAROVÁ DenisaSKI klub Harrachov9700:49:4112
5Z52357Drahotová AnežkaUSK Praha9500:50:419
18Z424264MORAVCOVÁ BarboraSKI klub Harrachov9600:51:076
6Z525280Řádová MartinaKrkonoše Vrchlabí9500:51:223
7Z52656Drahotová EliškaUSK Praha9500:54:313
2ZJ2750Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:07:593

Trať 10 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:41:46105
2MA254Hanyš ZbyněkKerda Sport8500:42:2793
3MA387Berka MartinAC Syner Turnov8500:42:3081
4MA496Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:4572
5MA588Berka RadimAC Syner Turnov8200:43:5966
1MB637Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:57105
6MA7108Horálek RadekSKI Klub Jablonec nad Nisou8000:45:1560
1MJ843Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:23105
7MA993Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:45:2957
8MA1032Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9100:46:0154
2MB1120Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:2193
9MA1216Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:46:3751
1M513112Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:47:0493
10MA14110Mikuš MartinSKI klub Jablonec n.N.8200:47:1648
3MB1581MATĚJKA TomášSokol Senohraby7100:47:2681
2MJ1625Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:47:3181
4MB1780Erlebach TomášKunčice nad Labem7100:47:5372
11MA189Martin JanKrkonoše Vrchlabí8000:48:0745
2M51948Kubina ŠimonHSK Benecko9500:48:0872
12MA2012Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:48:1042
5MB2130SALABA DavidČKS SKI Jilemnice7100:48:1666
3M5221Lichý TomášSKI ALP Beskydy9400:48:4866
1MC2390Vaněk PetrAC Praha6100:49:06105
13MA2471Kysilka TomášCK Traces8600:49:1239
14MA2541Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:49:2536
15MA2618Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:49:3533
3MJ2749Janata KarelHSK Benecko9200:49:3860
1ZB2874Kynčlová DagmarJilemnice7200:49:39105
6MB29115Novotný JiříKateřinky7100:49:4360
7MB3046Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice6400:49:4357
16MA3170Kožíšek PavelACC Brno7200:49:4530
4M53260PREISSLER OscarSeta9500:49:4757
2MC3323Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:1193
4MJ3447Kubina MatějHSK Benecko9200:50:1454
17MA3563Krásný PavelMladá Boleslav7500:50:4827
8MB3639SUCHÝ JiříFel6700:50:4954
5M53745Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:50:5051
18MA3898HES RobertADR ROCK7300:51:2024
19MA3913Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:51:2521
9MB4015Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:51:3251
6M541113Meisner PatrikOlfin Car-Vella Trutnov9500:51:3748
20MA4235Polonský TomášVrchlabí8400:51:4418
5MJ4334Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:51:5745
21MA4451ROŠTEJNSKÝ MichalSportaerobic Liberec7700:52:0915
3MC4522Kaván LubomírChřibská6100:52:1781
6MJ4644Šmíd MichalČKS SKI Jilemnice9300:52:2542
22MA4783Flegl VlastimilFitcentrum L-S Vrchlabí8600:52:3312
23MA4836Benák JanHradec Králové8200:52:359
24MA49109Fichtner AdamRedpoint Pearl Izumi8500:52:366
2ZB508Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:1493
25MA5161Hák MichalSokol Studenec7500:53:253
26MA5289Soukup KarelSKI Jilemnice7200:53:343
3ZB5362Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:53:4481
4MC5410Flegl VlastimilBrtev5300:53:5372
10MB553Machač KarelČKS SKI Jilemnice6800:53:5848
1ZA5694Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:53:59105
7M55773Hanč LuděkSK Nové Město nad Metují9400:54:2039
11MB5858Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:54:2645
27MA5959Krásný PetrZlaté Pruty7500:54:513
28MA60105Kraus JakubHSK Benecko8900:55:003
7MJ601254Kraus JakubHSK Benecko9200:55:0036
1MD62118Šír VáclavRokytnice4800:55:03105
29MA6378Kuře PetrIVT Náchod7500:55:403
2ZA645Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:5193
12MB657Ježek MartinPlzeň Újezd6400:55:5942
13MB6669Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:56:0339
30MA6782Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:56:153
5MC6895Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:56:1666
6MC6938Novotný JiříFEL Praha6000:56:3460
14MB7021DLÁB LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:4436
31MA7199Vozka PavelOlfin Car-Vella Trutnov8900:56:553
32MA7264Rakoncaj LukášSir Joseph7400:57:363
2MD7365Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:57:3893
33MA7414Šplíchal JanTJ Starkoč8300:57:493
8MJ7542Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9300:58:0133
7MC762Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:58:1757
34MA7733NOVOTNÝ JaroslavDěčín9100:58:263
8M578101Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou9500:58:2730
3MD7952Hájek FrantišekFGT Stolany4900:59:0481
15MB8055NEUMANN LiborTJ Semily6700:59:0633
35MA81121JUNEK PetrSK Studenec7800:59:233
8MC8277Týč LubomírDlouhý Most6100:59:2554
16MB83106Beznoska KamilČermná nad Orlicí6300:59:4330
1ME846Marek FrantišekSK Hronov4101:00:20105
4ZB85116Rychnovská DagmarHorní Branná7501:00:3172
17MB864Varvařovský IvoČKS SKI Jilemnice6501:00:3427
9MC8766Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:00:4451
36MA8892Erlebach MichalSK Studenec8301:00:463
10MC89107Havlíček LiborOK Jilemnice6101:01:0248
18MB9085Tůma JiříSpartak Vlašim6301:01:0824
19MB91102Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7101:01:1021
3ZA9253Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:01:2481
11MC9372Šádek JiříLomnice n. Pop.5901:01:5945
12MC9479Chroust JanKrásná Lípa6001:02:0342
4MD9567Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:02:0572
37MA9640KAŠPAR JanFel7901:02:273
20MB9786Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:02:4418
38MA9876Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:02:563
5MD9991Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:03:2266
39MA10075Krámský OtakarSKI Jilemnice8201:03:383
6MD10197Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:03:4160
40MA102122JUNEK MartinSK Studenec8101:03:553
21MB10324Mečíř TomášČKS SKI Jilemnice6601:04:0515
13MC10426Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:04:5339
9MJ105100VIK MartinSK Studenec9201:04:5427
41MA10684Selucký AntonínJilemnice7801:05:083
9M5107120KORBELÁŘ TomášČKS SKI Jilemnice9401:05:3624
42MA10831Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:05:483
4ZA109114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:5472
1ZC110103Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:06:31105
43MA11127Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:08:153
14MC11217Holas JaromírTraged Team Praha5201:09:3736
5ZA11319Iszworová JitkaČKS SKI Jilemnice9001:11:4666
6ZA11411SVATÁ ZdeňkaKruh7701:15:0660
22MB115117Grahame SmithVrchlabi6601:16:00-
44MA116104Herbs JanVrchlabí7501:17:283
1ZD11729Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:24105
2ZC11828HALAMOVÁ MartaMariánské Lázně6001:35:1693

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:41:46105
2MA254Hanyš ZbyněkKerda Sport8500:42:2793
3MA387Berka MartinAC Syner Turnov8500:42:3081
4MA496Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:4572
5MA588Berka RadimAC Syner Turnov8200:43:5966
6MB637Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:5760
7MA7108Horálek RadekSKI Klub Jablonec nad Nisou8000:45:1557
8MJ843Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:2354
9MA993Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:45:2951
10MA1032Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9100:46:0148
11MB1120Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:2145
12MA1216Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:46:3742
13M513112Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:47:0439
14MA14110Mikuš MartinSKI klub Jablonec n.N.8200:47:1636
15MB1581MATĚJKA TomášSokol Senohraby7100:47:2633
16MJ1625Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:47:3130
17MB1780Erlebach TomášKunčice nad Labem7100:47:5327
18MA189Martin JanKrkonoše Vrchlabí8000:48:0724
19M51948Kubina ŠimonHSK Benecko9500:48:0821
20MA2012Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:48:1018
21MB2130SALABA DavidČKS SKI Jilemnice7100:48:1615
22M5221Lichý TomášSKI ALP Beskydy9400:48:4812
23MC2390Vaněk PetrAC Praha6100:49:069
24MA2471Kysilka TomášCK Traces8600:49:126
25MA2541Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:49:253

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2874Kynčlová DagmarJilemnice7200:49:39105
2ZB508Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:1493
3ZB5362Randáková HelenaČKS SKI Jilemnice7400:53:4481
4ZA5694Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:53:5972
5ZA645Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:5166
6ZB85116Rychnovská DagmarHorní Branná7501:00:3160
7ZA9253Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:01:2457
8ZA109114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:5454
9ZC110103Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:06:3151
10ZA11319Iszworová JitkaČKS SKI Jilemnice9001:11:4648
11ZA11411SVATÁ ZdeňkaKruh7701:15:0645
12ZD11729Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:2442
13ZC11828HALAMOVÁ MartaMariánské Lázně6001:35:1639

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

U tradičního závodu převažují klady: početné startovní pole, suchá trať, krásné počasí a výhledy. Nápoje na Křížovkách a v cíli. U cíle předběžné výsledky, doprava z Křížovek zpět. Potíže s výsledkovkou a trochu zmatků při vyhlašování. Pro zájemce mohli vytisknout předběžné výsledky. Jinak fajn.
Tradičně pěkný závod, zvlášť za tak pěkného počasí, organizačně plně zvládnutý. Jediná malá připomínka ke značení, ale trochu hůře vidím. Přeji další stejně pěkné ročníky, díky pořadatelům.
marek679
Závod jako vždy super, počasí perfektní. Akorát prosím o opravu výsledků, závod jsem doběhl na čtvrtém místě. Děkuji. Michal Štantejský.
michal.stantejsky
Stantejsky opraven, dekujeme za upozorneni.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód