Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

8.10.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 8.10.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou
13:00 hodin

Přihlášky

od 10:45 hodin v místě startu

Startovné

70 Kč

Popis tratě

délka: 9,6 km
660 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy podle možností pořadatele. Všichni účastníci závodu získají grafický list a tričko s emblémem závodu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Liga 100 Olomouc
Dr. Miloslav Čermák
Bělkovice - Lašťany 578
783 16 Dolany
mobil 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1980

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4613
Vodička Jan4512
Pechek František5311
Šimůnek Jan8211
Stuchlík Karel3710
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Král Jindřich738
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Němeček Radim818
Vraštilová Miloslava568
Tempír František498
Stržínek Karel648
Vojkůvka Zdeněk618
Horák Ondřej758
Keprtová Miloslava488
Živělová Vladimíra618
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Kňáva Martin707
Komárek Bedřich537
Večeřa Roman807
Mazač Jaroslav687
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Kovář Daniel807
Němeček Jiří567
Bronec Jaromír677
Kopecký Tomáš836
Švidernoch Milan586
Kozák Radim806
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Bacho Jiří746
Kolínek František566
Raclavský Vlastimil556
Šrůtek Stanislav586
Pechková Jana856
Šír Václav486
Soviš Ivo716
Hudeček Petr826

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 6)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 12.10.2011, 06:52
  • zobrazeno 1584x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3160Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:40:30105
2MJ19157Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:44:5593
3MJ29156Polášek VítAO Slávia Havířov9400:46:4981
4MJ43173Ondrášek Lukášneregistrován9300:49:0572
5MJ60155Zecha JakubAO Slavia Havířov9600:51:3066
6MJ137179Soviš JakubCK Stará Ves9301:06:5660
Muži A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:34105
2MA253Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:5893
3MA424Pelíšek DavidAK Olomouc9000:40:4181
4MA613Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:2972
5MA781Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:42:1466
6MA973Novotný ViktorPolski.com8200:42:2860
7MA1060Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3057
8MA1190Sedláček VáclavFenix SKI team Jeseník8600:42:3654
9MA1369Abrahám LuděkSK Hronov7500:43:1251
10MA1527Gajdůšek JakubFryšták9100:44:0148
11MA1616Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:0445
12MA1714Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:1442
13MA1945Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:44:5539
14MA2256Kruml KamilSpálené7200:45:3736
15MA2347Hudeček PetrOpavské Dupy8200:45:4633
16MA2468Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:45:5030
17MA263Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:46:4127
18MA2791Březina VojtěchTJ Sokol Brušperk8600:46:4424
19MA3148Filgas OndřejOstrava8100:47:2021
20MA3598Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:48:0118
21MA3722Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:48:2615
22MA38102Dinter JiříLučina7300:48:3912
23MA39108Tomeček LubomírZ hor Team7900:48:439
24MA4086Plšek MartinTJ Spartak Přerov8200:48:516
25MA41101Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:48:573
26MA4452Sás LadislavTTC Olomouc7200:49:153
27MA4832Zapalač DušanVŠB TU Ostrava9000:49:503
28MA5196Friedel JanMaraton team Klimkovice7900:50:053
28MA5174Posker TomášPolski.com8000:50:053
30MA5585Kašparů JanVARADERO8000:50:433
31MA5643Vogel MichalŠumperk7600:50:463
32MA5817Kempa JanFialové Kobry7900:50:553
33MA5942Hubáček PavelŠumperk7600:50:573
34MA6131Staněk PetrVelké Těšany7400:51:393
35MA62106Kopecký TomášZHORTEAM.NET8300:51:463
36MA6412Chmelík RichardAO Slávia Havířov9000:52:333
37MA66104Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:52:423
38MA67103Rapčan LukášDRACY Team Bystřice7800:52:583
39MA7050Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:53:213
40MA73117Kozák RadimSK Ježíš8000:53:453
41MA7665Stoszek JanVZS Ostrava7600:54:013
42MA77120Němeček RadimSK Ježíš8100:54:043
43MA7862Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:54:203
44MA84107Huml MiloslavZHORTEAM.NET8200:55:113
45MA85113Krátký Tomášneregistrován8500:55:123
46MA87100Tomanek RadekVaradero7600:55:493
47MA8870Herman Jakubneregistrován7500:55:513
48MA9136Kraus JiříMalšice7300:56:033
49MA9339Vařeka PavelORRERO Litovel7500:56:073
50MA97119Štěpánek JiříSK Ježíš8300:57:163
51MA100115Janků PetrSokol Chomoutov7400:57:363
52MA10161Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:57:383
52MA10167Munk RudolfVZS Ostrava7900:57:383
54MA103118Pavlů RobertSK Ježíš8000:58:033
55MA10977Sekanina SvatoplukTJ Jeseník oddíl Karate7800:59:053
56MA11079Šíma PetrAO Vrbno pod Pradědem7800:59:103
57MA11395Holub PavelCK Stará Ves7301:00:363
58MA11744Kovář DanielEnjor Sport8001:01:113
59MA118111Bacho Jiříneregistrován7401:01:213
60MA119112Jurkulák MariánAUELI Z.S.7301:01:25-
61MA12121Žídek RomanKravaře7701:01:393
62MA12534Novák IvanČenkov7601:02:293
63MA133110Černý OndřejScorpions Gym Bludov7801:05:253
64MA13497Wagner PetrEDGUELEMIC RACING8301:06:073
65MA14576Posker PřemyslPolski.com8301:11:073
66MA148116Kozák PavelSK Ježíš7601:16:113
-MA-72Haladěj TomášKrnov82DNF-
Muži B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5105Soukup RadomírAC Tábor6800:41:00105
2MB1264Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:5393
3MB2828Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:46:4681
4MB3023Jokel LubomírPalestra Praha6400:47:0072
5MB3315Škapa MarekX-Air Ostrava7100:47:3866
6MB4178Krumpolc JaroslavLos Rapidos Olomouc7100:48:5760
7MB4794Vojkůvka JanChuchelná6800:49:4057
8MB5363Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:50:0754
9MB6575Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6900:52:3651
10MB6854Krátký IvoLSR Vyškov6800:53:0448
11MB7458Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:53:4745
12MB7526Gajdušek MiloslavFryšták6800:53:5542
13MB8266Wojtyla JaromírVZS Ostrava7000:55:0739
14MB8859Halenka MilanOlomouc6500:55:5136
15MB9088Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6200:55:5233
16MB9971Škurek ViktorBrantice7100:57:2730
17MB12293Soviš IvoCK Stará Ves7101:01:5727
18MB1244Zbořil JosefKroměříž6201:02:1924
19MB12784Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6201:03:2921
20MB14099Stržínek KarelCK Stará Ves6401:08:2018
21MB14637Krátký JosefTJ Svitavy6501:13:2615
Muži C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC833Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:16105
2MC1419Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:43:3393
3MC1818Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:44:3981
4MC2125Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:3372
5MC2538Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0066
6MC361Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0760
7MC4555Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:2757
8MC465Flegl VlastimilBrtev5300:49:3754
9MC508Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:0251
10MC692Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:0648
11MC9182Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5300:56:0345
12MC9820Felkl LuděkŠumperk6000:57:2142
13MC1037Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:58:0339
14MC10711Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:58:22-
15MC10840Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:58:4636
16MC115109Svačina KarelPampeliška Olomouc5201:00:4033
17MC12646Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:02:4830
18MC12857Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5501:04:2727
19MC138114Komárek BedřichSK Hlubočky5301:07:3524
20MC14129Stuchlík KarelBK Kravaře6101:08:3321
-MC-92Vojkůvka ZdeněkChuchelná61DNF-
Muži D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4810Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:50105
2MD816Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:55:0693
3MD8280Vodička JanMK Radslavice4500:55:0781
4MD9649Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:1472
5MD11151Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4700:59:3066
6MD1129Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1660
7MD14489Soviš IvanCK Stará Ves4601:10:2757
8MD14941Husička JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:17:2254
Muži E (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13583Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:06:19105
2ME15430Stuchlík KarelBK Kravaře3701:24:0293
Juniorky (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ79176Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:54:44105
2ZJ132166Selníková AnnaEXTREME Sport club Selník9401:05:2193
Ženy A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA32162Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:30105
2ZA34171Stonová TamaraFialové Kobry8400:47:5193
3ZA54168Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4181
4ZA71175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:53:2372
5ZA95158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:0566
6ZA105184Hvorecká EvaVRB8900:58:0760
7ZA114180Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:00:3757
8ZA120164Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:2754
9ZA131183Metelková ZuzanaHO Vrbno pod Pradědem8501:04:5651
10ZA142181Kunhartová Gabrielaneregistrována8401:08:4048
11ZA143174Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:10:0245
12ZA151151Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:21:0342
13ZA152187Němečková MartinaSK Ježíš8101:21:3339
13ZA152186Janžurová OlgaSK Ježíš8401:21:3339
Ženy B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB57152Delingerová MarieŠternberk7600:50:48105
2ZB63170Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:2293
3ZB72172Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:53:3781
4ZB80159Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:0472
5ZB94182Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:56:5966
Ženy C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC85154Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:12105
2ZC116167Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:00:5593
3ZC123177Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:01:5881
4ZC135165Selníková JanaEXTREME Sport club Selník6101:06:1972
5ZC150163Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:5266
Ženy D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD106161Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:15105
2ZD129185Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:04:5593
2ZD129178Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:04:5593
4ZD139169Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:1372
5ZD147153Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:4466
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:34105
2MA253Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:5893
1MJ3160Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:40:30105
3MA424Pelíšek DavidAK Olomouc9000:40:4181
1MB5105Soukup RadomírAC Tábor6800:41:00105
4MA613Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:2972
5MA781Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:42:1466
1MC833Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:16105
6MA973Novotný ViktorPolski.com8200:42:2860
7MA1060Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3057
8MA1190Sedláček VáclavFenix SKI team Jeseník8600:42:3654
2MB1264Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:5393
9MA1369Abrahám LuděkSK Hronov7500:43:1251
2MC1419Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:43:3393
10MA1527Gajdůšek JakubFryšták9100:44:0148
11MA1616Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:0445
12MA1714Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:1442
3MC1818Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:44:3981
2MJ19157Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:44:5593
13MA1945Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:44:5539
4MC2125Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:3372
14MA2256Kruml KamilSpálené7200:45:3736
15MA2347Hudeček PetrOpavské Dupy8200:45:4633
16MA2468Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:45:5030
5MC2538Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:0066
17MA263Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:46:4127
18MA2791Březina VojtěchTJ Sokol Brušperk8600:46:4424
3MB2828Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:46:4681
3MJ29156Polášek VítAO Slávia Havířov9400:46:4981
4MB3023Jokel LubomírPalestra Praha6400:47:0072
19MA3148Filgas OndřejOstrava8100:47:2021
1ZA32162Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:30105
5MB3315Škapa MarekX-Air Ostrava7100:47:3866
2ZA34171Stonová TamaraFialové Kobry8400:47:5193
20MA3598Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:48:0118
6MC361Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0760
21MA3722Polášek TomášLBK Kopřivnice8400:48:2615
22MA38102Dinter JiříLučina7300:48:3912
23MA39108Tomeček LubomírZ hor Team7900:48:439
24MA4086Plšek MartinTJ Spartak Přerov8200:48:516
25MA41101Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:48:573
6MB4178Krumpolc JaroslavLos Rapidos Olomouc7100:48:5760
4MJ43173Ondrášek Lukášneregistrován9300:49:0572
26MA4452Sás LadislavTTC Olomouc7200:49:153
7MC4555Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:2757
8MC465Flegl VlastimilBrtev5300:49:3754
7MB4794Vojkůvka JanChuchelná6800:49:4057
27MA4832Zapalač DušanVŠB TU Ostrava9000:49:503
1MD4810Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:50105
9MC508Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:0251
28MA5174Posker TomášPolski.com8000:50:053
28MA5196Friedel JanMaraton team Klimkovice7900:50:053
8MB5363Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:50:0754
3ZA54168Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4181
30MA5585Kašparů JanVARADERO8000:50:433
31MA5643Vogel MichalŠumperk7600:50:463
1ZB57152Delingerová MarieŠternberk7600:50:48105
32MA5817Kempa JanFialové Kobry7900:50:553
33MA5942Hubáček PavelŠumperk7600:50:573
5MJ60155Zecha JakubAO Slavia Havířov9600:51:3066
34MA6131Staněk PetrVelké Těšany7400:51:393
35MA62106Kopecký TomášZHORTEAM.NET8300:51:463
2ZB63170Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:2293
36MA6412Chmelík RichardAO Slávia Havířov9000:52:333
9MB6575Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6900:52:3651
37MA66104Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:52:423
38MA67103Rapčan LukášDRACY Team Bystřice7800:52:583
10MB6854Krátký IvoLSR Vyškov6800:53:0448
10MC692Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:0648
39MA7050Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:53:213
4ZA71175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:53:2372
3ZB72172Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:53:3781
40MA73117Kozák RadimSK Ježíš8000:53:453
11MB7458Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:53:4745
12MB7526Gajdušek MiloslavFryšták6800:53:5542
41MA7665Stoszek JanVZS Ostrava7600:54:013
42MA77120Němeček RadimSK Ježíš8100:54:043
43MA7862Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:54:203
1ZJ79176Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:54:44105
4ZB80159Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:0472
2MD816Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:55:0693
3MD8280Vodička JanMK Radslavice4500:55:0781
13MB8266Wojtyla JaromírVZS Ostrava7000:55:0739
44MA84107Huml MiloslavZHORTEAM.NET8200:55:113
45MA85113Krátký Tomášneregistrován8500:55:123
1ZC85154Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:12105
46MA87100Tomanek RadekVaradero7600:55:493
14MB8859Halenka MilanOlomouc6500:55:5136
47MA8870Herman Jakubneregistrován7500:55:513
15MB9088Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6200:55:5233
48MA9136Kraus JiříMalšice7300:56:033
11MC9182Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5300:56:0345
49MA9339Vařeka PavelORRERO Litovel7500:56:073
5ZB94182Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:56:5966
5ZA95158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:0566
4MD9649Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:1472
50MA97119Štěpánek JiříSK Ježíš8300:57:163
12MC9820Felkl LuděkŠumperk6000:57:2142
16MB9971Škurek ViktorBrantice7100:57:2730
51MA100115Janků PetrSokol Chomoutov7400:57:363
52MA10161Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:57:383
52MA10167Munk RudolfVZS Ostrava7900:57:383
13MC1037Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:58:0339
54MA103118Pavlů RobertSK Ježíš8000:58:033
6ZA105184Hvorecká EvaVRB8900:58:0760
1ZD106161Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:15105
14MC10711Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:58:22-
15MC10840Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:58:4636
55MA10977Sekanina SvatoplukTJ Jeseník oddíl Karate7800:59:053
56MA11079Šíma PetrAO Vrbno pod Pradědem7800:59:103
5MD11151Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4700:59:3066
6MD1129Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1660
57MA11395Holub PavelCK Stará Ves7301:00:363
7ZA114180Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:00:3757
16MC115109Svačina KarelPampeliška Olomouc5201:00:4033
2ZC116167Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:00:5593
58MA11744Kovář DanielEnjor Sport8001:01:113
59MA118111Bacho Jiříneregistrován7401:01:213
60MA119112Jurkulák MariánAUELI Z.S.7301:01:25-
8ZA120164Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:2754
61MA12121Žídek RomanKravaře7701:01:393
17MB12293Soviš IvoCK Stará Ves7101:01:5727
3ZC123177Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:01:5881
18MB1244Zbořil JosefKroměříž6201:02:1924
62MA12534Novák IvanČenkov7601:02:293
17MC12646Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:02:4830
19MB12784Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6201:03:2921
18MC12857Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5501:04:2727
2ZD129185Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:04:5593
2ZD129178Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:04:5593
9ZA131183Metelková ZuzanaHO Vrbno pod Pradědem8501:04:5651
2ZJ132166Selníková AnnaEXTREME Sport club Selník9401:05:2193
63MA133110Černý OndřejScorpions Gym Bludov7801:05:253
64MA13497Wagner PetrEDGUELEMIC RACING8301:06:073
4ZC135165Selníková JanaEXTREME Sport club Selník6101:06:1972
1ME13583Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:06:19105
6MJ137179Soviš JakubCK Stará Ves9301:06:5660
19MC138114Komárek BedřichSK Hlubočky5301:07:3524
4ZD139169Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:1372
20MB14099Stržínek KarelCK Stará Ves6401:08:2018
20MC14129Stuchlík KarelBK Kravaře6101:08:3321
10ZA142181Kunhartová Gabrielaneregistrována8401:08:4048
11ZA143174Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:10:0245
7MD14489Soviš IvanCK Stará Ves4601:10:2757
65MA14576Posker PřemyslPolski.com8301:11:073
21MB14637Krátký JosefTJ Svitavy6501:13:2615
5ZD147153Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:4466
66MA148116Kozák PavelSK Ježíš7601:16:113
8MD14941Husička JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:17:2254
5ZC150163Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:5266
12ZA151151Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:21:0342
13ZA152187Němečková MartinaSK Ježíš8101:21:3339
13ZA152186Janžurová OlgaSK Ježíš8401:21:3339
2ME15430Stuchlík KarelBK Kravaře3701:24:0293
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:38:34105
2MA253Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:5893
3MJ3160Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:40:3081
4MA424Pelíšek DavidAK Olomouc9000:40:4172
5MB5105Soukup RadomírAC Tábor6800:41:0066
6MA613Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:2960
7MA781Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:42:1457
8MC833Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:1654
9MA973Novotný ViktorPolski.com8200:42:2851
10MA1060Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3048
11MA1190Sedláček VáclavFenix SKI team Jeseník8600:42:3645
12MB1264Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:5342
13MA1369Abrahám LuděkSK Hronov7500:43:1239
14MC1419Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:43:3336
15MA1527Gajdůšek JakubFryšták9100:44:0133
16MA1616Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:0430
17MA1714Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:1427
18MC1818Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:44:3924
19MA1945Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:44:5521
19MJ19157Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:44:5521
21MC2125Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:3315
22MA2256Kruml KamilSpálené7200:45:3712
23MA2347Hudeček PetrOpavské Dupy8200:45:469
24MA2468Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:45:506
25MC2538Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:003
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA32162Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:30105
2ZA34171Stonová TamaraFialové Kobry8400:47:5193
3ZA54168Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4181
4ZB57152Delingerová MarieŠternberk7600:50:4872
5ZB63170Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:2266
6ZA71175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:53:2360
7ZB72172Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:53:3757
8ZJ79176Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:54:4454
9ZB80159Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:55:0451
10ZC85154Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:1248
11ZB94182Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:56:5945
12ZA95158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:0542
13ZA105184Hvorecká EvaVRB8900:58:0739
14ZD106161Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1536
15ZA114180Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:00:3733
16ZC116167Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:00:5530
17ZA120164Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:2727
18ZC123177Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:01:5824
19ZD129185Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:04:5521
19ZD129178Dvořáková EvaFOSA Prostějov5501:04:5521
21ZA131183Metelková ZuzanaHO Vrbno pod Pradědem8501:04:5615
22ZJ132166Selníková AnnaEXTREME Sport club Selník9401:05:2112
23ZC135165Selníková JanaEXTREME Sport club Selník6101:06:199
24ZD139169Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:136
25ZA142181Kunhartová Gabrielaneregistrována8401:08:403

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 78%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 0%
Zpracování výsledků: 33%
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: 65%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
47%

Názory na závod

Krásný závod, na který se příští rok opět vrátím!! :-))
kratky.t
Na Praděd se rád vracím, organizace je na velmi dobré úrovni, trať mi maximálně sedí. Letos okořeněné zlomem v počasí, takže si teď kurýruju rýmečku :-) Asi jsem neměl v té vánici sestupovat Údolím Bílé Opavy. Akorát jsem si naměřil o 16sec horší čas - máte i ostatní podobný problém? Jestli to nesouvisí s tím selháním startovní pistole. Pořadí dobíhajících běžců je v pořádku. Od Vyškova zdraví Pepa Šitka
josefsitka
Perfektní závod, gratuluji pořadatelům k opravdu horskému počasí, Jeseník byl opravdu Hrubý. Jen ta paní hospodská na Hvězdě byla neuvěřitelná. Bylo to jak v Hospodě na mítince. Uvedený čas mi připadá jiný (kratší) než jsem si naměřil. Čirou náhodou jsem si všiml, že výsledky (v kategorii MA) jsou jiné na stránkách liga100.cz a Iscarexu. S díky organizátorům, R. Ambrož
ok5ra
Praděd je vcelku hezký závod a má svoje specifikum v různosti počasí na startu a v cíli. Chtěl bych se u pořadatelů přimluvit, jestli by se nepokusili příště vyjednat pro nevýdělečný "cirkus" běžců do vrchu i nevýdělečné parkování. Hrozen aut vedle poloprázdného parkoviště působí nedůstojně. Iscarex prosím, jestli by nepřekontrovali výsledky. Minimálně vím, že Olda Šmída doběhl za mnou. Radost z běhání přeje a všechny zdraví Vlastimil Flegl z Brtve
flegl
Smida opraven.
team
Pěkný SUPER závod se zásadním selháním pořadatelů. Nedodržení Pravidel LA v měření časů a určení pořadí závodníků nelze ničím omluvit, ani nahradit dalšími aktivitami. Opět nebyly předběžné výsledky po doběhu řekl bych jim, že nejsem 3. v kategorii, ale 4. . To by mohlo pořadatelům pomoci v odstranění chyb a trapností při vyhlašování výsledků. Moc nechybělo a nebyla vyhlášena vítězka kategorie. Ani žertovné omluvy nemohou chyby rozhodčích odstranit. Obsluha hospody se snažila, doufám, že za rok to bude bez chyb rozhodčích.
...Karle, ty jsi vážně nekompromisní . Vysoké Prize Money ale nesnese omylů amatérských přehmatů . Souhlasím s tebou .
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód