Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

9.10.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 9.10.2011
  • zobrazeno již 17x
  • pořadatel: Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, penzion Anenská huť
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 14 km
převýšení: 430 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Liga 100 Olomouc
Dr. Miloslav Čermák
Bělkovice - Lašťany 578
783 16 Dolany
mobil 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 980

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5915
Fritscher Adam7513
Soviš Ivan4612
Stržínek Karel6411
Vraštilová Miloslava5611
Bronec Jaromír6710
Hnát Petr7410
Merta Jaroslav3510
Šrůtek Stanislav589
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Špacír Ladislav558
Podešva Pavel498
Sedláček Václav868
Král Jindřich737
Vymazal Petr757
Dedek Aleš757
Fančovič Marian527
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Brož Jiří546
Soviš Ivo716
Žák Jiří716
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Řoutil Ladislav816
Lenhart Vít826
Švidernoch Milan586
Volek Ivo485
Krčková Šárka885
Matějíková Jana905
Kokeš Vlastimil655
Škapa Marek715
Delingerová Marie765
Urbiš Vilém545
Hudeček Petr825
Kebrle Milan755
Les Josef475
Ožana Václav645
Orság Lubomír915
Mazač Jaroslav685
Dvořák Pavel825
Mannlová Jana805
Vaněk Jaromír485
Vykoukal Jiří884
Kouřil Jaroslav804
Tomíšek Jindřich394
Dvořáková Eva554
Pechek Petr834
Jašek Pavel454

Výsledky závodu

  • platné k 10.10.2011, 08:30
  • zobrazeno 1251x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 430 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1173Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:5735
2MA2141Pelíšek DavidFortex Moravský Beroun9000:52:4031
3MA4121Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:54:0827
4MA5128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:4224
5MA6146Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:54:4322
6MA8139Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:57:0420
7MA9161Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:0219
8MA10165Planička JiříLitovel8801:01:1318
9MA11174Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:1517
10MA13142Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7701:01:5116
11MA16193Friedel JanMaraton team Klimkovice7901:02:0615
12MA21136Kempa JanFialové Kobry7901:04:2214
13MA22122Plšek MartinTJ Spartak Přerov8201:04:3313
14MA24163Hnát PetrDUKO Rýmařov7401:05:1612
15MA33147Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:10:1211
16MA39138Hudeček PetrPolib mi znak8201:19:1610
Muži B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3171Zajíc AlešAK Kroměříž6900:53:1335
2MB12189Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:01:2831
3MB19162Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:03:0827
4MB23190Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:04:4924
5MB25134Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:06:1822
Muži C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7135Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:55:5135
2MC14124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:5231
3MC17132Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:0727
4MC18127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:4424
5MC26149Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:06:3522
6MC38133Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:17:2520
7MC41123Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:23:1019
8MC43191Komárek BedřichSK Hlubočky5301:27:2218
Muži D (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27140Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:07:1035
2MD29143Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:5731
3MD32172Vodička JanMK Radslavice4501:10:0727
4MD37126Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:16:2024
5MD42180Soviš IvanCK Stará Ves4601:25:4422
Muži E (trať 14 km, 430 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 14 km, 430 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20125Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:5535
2ZA31188Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:3831
3ZA34164Planičková LenkaAK Olomouc9101:10:1727
4ZA35137Stonová TamaraFialové Kobry8401:10:3824
5ZA36129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:14:4822
6ZA40192Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:20:3520
7ZA44145Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:28:3319
8ZA46150Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:36:5518
Ženy B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15148Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:01:5935
2ZB28144Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:08:1331
3ZB30130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:09:0627
Ženy C (trať 14 km, 430 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD45131Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:35:1635
Trať 14 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1173Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:5735
2MA2141Pelíšek DavidFortex Moravský Beroun9000:52:4031
1MB3171Zajíc AlešAK Kroměříž6900:53:1335
3MA4121Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:54:0827
4MA5128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:4224
5MA6146Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:54:4322
1MC7135Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:55:5135
6MA8139Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:57:0420
7MA9161Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:0219
8MA10165Planička JiříLitovel8801:01:1318
9MA11174Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:1517
2MB12189Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:01:2831
10MA13142Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7701:01:5116
2MC14124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:5231
1ZB15148Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:01:5935
11MA16193Friedel JanMaraton team Klimkovice7901:02:0615
3MC17132Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:0727
4MC18127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:4424
3MB19162Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:03:0827
1ZA20125Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:5535
12MA21136Kempa JanFialové Kobry7901:04:2214
13MA22122Plšek MartinTJ Spartak Přerov8201:04:3313
4MB23190Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:04:4924
14MA24163Hnát PetrDUKO Rýmařov7401:05:1612
5MB25134Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:06:1822
5MC26149Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:06:3522
1MD27140Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:07:1035
2ZB28144Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:08:1331
2MD29143Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:5731
3ZB30130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:09:0627
2ZA31188Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:3831
3MD32172Vodička JanMK Radslavice4501:10:0727
15MA33147Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:10:1211
3ZA34164Planičková LenkaAK Olomouc9101:10:1727
4ZA35137Stonová TamaraFialové Kobry8401:10:3824
5ZA36129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:14:4822
4MD37126Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:16:2024
6MC38133Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:17:2520
16MA39138Hudeček PetrPolib mi znak8201:19:1610
6ZA40192Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:20:3520
7MC41123Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:23:1019
5MD42180Soviš IvanCK Stará Ves4601:25:4422
8MC43191Komárek BedřichSK Hlubočky5301:27:2218
7ZA44145Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:28:3319
1ZD45131Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:35:1635
8ZA46150Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:36:5518
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1173Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:5735
2MA2141Pelíšek DavidFortex Moravský Beroun9000:52:4031
3MB3171Zajíc AlešAK Kroměříž6900:53:1327
4MA4121Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:54:0824
5MA5128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:4222
6MA6146Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:54:4320
7MC7135Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:55:5119
8MA8139Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:57:0418
9MA9161Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:0217
10MA10165Planička JiříLitovel8801:01:1316
11MA11174Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:1515
12MB12189Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:01:2814
13MA13142Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7701:01:5113
14MC14124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:5212
15MA16193Friedel JanMaraton team Klimkovice7901:02:0611
16MC17132Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:0710
17MC18127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:449
18MB19162Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:03:088
19MA21136Kempa JanFialové Kobry7901:04:227
20MA22122Plšek MartinTJ Spartak Přerov8201:04:336
21MB23190Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6901:04:495
22MA24163Hnát PetrDUKO Rýmařov7401:05:164
23MB25134Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:06:183
24MC26149Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:06:352
25MD27140Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:07:101
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15148Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:01:5935
2ZA20125Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:5531
3ZB28144Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:08:1327
4ZB30130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:09:0624
5ZA31188Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:3822
6ZA34164Planičková LenkaAK Olomouc9101:10:1720
7ZA35137Stonová TamaraFialové Kobry8401:10:3819
8ZA36129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:14:4818
9ZA40192Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:20:3517
10ZA44145Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:28:3316
11ZD45131Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:35:1615
12ZA46150Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:36:5514

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

360x přečteno a nikdo nechválí? OK - výsledky před vyhlášením vítězů. Konečně pěkný závod nahoru i dolů, na trati bez motorových vozidel. Výborné zázemí, šatna, sprchy, guláš s chlebem a dostatek čaje. (pivo řidič nesmí) Dám 100% i za ceny, protože pro ceny neběhám. Hlavně, že nebyly dohady u pořadí a měření časů.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód