Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ráječkovská desítka

19.2.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Ráječkovská desítka
  • datum konání: 19.2.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci starší 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD787Jelínek OndřejUNI Brno - ASC BUČOVICE9400:19:04-
2MD117Konečný PetrAC Okrouhlá9500:19:57-
3MD1522Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:20:12-
4MD2744Šafář JakubMoravec Benešov9400:21:48-
5MD2878Sedláček OndřejAK Zlín9700:21:51-
6MD3897Obrátil ŠtěpánKOB Moira Brno9400:23:00-
7MD4042Mokrý OndřejMOIRA Brno9400:23:04-
8MD4528Sobotka PetrAK Tišnov9500:23:31-
9MD68103Svítil VáclavČVK Brno9700:26:21-
10MD8112Láský JiříZetor Brno9500:28:09-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2160Klepalová KamilaASK Blansko9600:21:01-
2ŽD266Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:21:44-
3ŽD3345Šafářová AdélaMoravec Benešov9800:22:22-
4ŽD5727Patzelová VeronikaAK Tišnov9500:25:15-
5ŽD5836Parolková MarkétaMoravec Benešov9400:25:18-
6ŽD79102Čížková MarkétaOB Adamov9600:27:40-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ143Novotný OndřejKOB Moira Brno9200:16:50-
2MJ276Kovář RadimMoravec Benešov9300:17:30-
3MJ338Grün VojtěchObec Okrouhlá9200:18:06-
4MJ485Špetík OndřejSKOL Brno9300:18:07-
5MJ586Čermák MartinSKOL Brno9300:18:08-
6MJ653Nováček MichalVSK Uni Brno9300:18:50-
7MJ1057Bílek JanUNI Brno - ASC BUČOVICE9300:19:50-
8MJ1274Martínek DavidBořitov9300:20:02-
9MJ1940Sláma MichalAC Moravská Slavia Brno9300:20:45-
10MJ2016Vrzák MichaelEKOL Team9200:20:52-
11MJ2384Kubín MartinEkol Team9200:21:17-
12MJ5223Ondrušek VladimírSokol Přísnotice9200:24:34-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ355Jeřábková JanaAC Moravská Slavia Brno9300:22:29-
2ŽJ4434Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:23:24-
3ŽJ4937Tlamková TerezaMoravec Benešov9300:24:06-
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Kučera LukášUNI Brno - ASC Bučovice8100:33:45-
2MA331Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:04-
3MA516Pukl RostislavUNI Brno - ASC Bučovice8200:36:09-
4MA699Kuchařík DavidTK Moravské Budějovice9100:36:11-
5MA7192Štěrbák EdvardBrno7500:36:31-
6MA8100Šťastný PetrHAKR Brno8800:36:40-
7MA995Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:36:46-
8MA1318Šmíd MiroslavUNI Brno - ASC Bučovice8400:37:41-
9MA1425Hrobař ŠtěpánKOB Moira Brno9100:37:50-
10MA1527Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:37:55-
11MA1762Nováček TomášSpartak Třebíč8300:38:05-
12MA1853Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:38:27-
13MA19204Strnad VáclavTJ Favorit Brno8300:38:29-
14MA2067Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:38:30-
15MA2132Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:38:32-
16MA2254Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:38:57-
17MA23101Mazal ZdeněkAC Moravská Slavia Brno8100:38:58-
18MA2411Kotyza AlešUNI Brno - ASC Bučovice7400:39:00-
19MA25191Kabáth DavidSK Žabovřesky8400:39:03-
20MA2656Netopil VladislavSlavkov u Brna8100:39:10-
21MA27150Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:39:17-
22MA28121Glückselig JanBrno8100:39:43-
23MA29108Němec JanOk Chrastava8600:39:50-
24MA31156Fajt MilanAmulet Brno7700:39:52-
25MA3237Bil JaroslavBrno8500:39:53-
26MA3450Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:39:57-
27MA35207Macura JanHorizont kola Novák7200:40:06-
28MA41124Lepier JanMILT TEAM7600:40:59-
29MA42103Čermák DavidHustopeče7600:41:03-
30MA44114Smolík JanTJ Sokol Přísnotice9100:41:11-
31MA45106Bořil PetrMoravec Sokol Benešov8600:41:26-
32MA47160Kazda AdamSK Žabovřesky9100:41:37-
33MA4872Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:41:46-
34MA51149Tomaštík AntonínVyškov7700:41:56-
35MA53164Šenkýř JiříOlešnice8100:42:21-
36MA5557Balúch PavelBlansko8600:42:39-
37MA56116Horský MartinONDRA69FANS TEAM8900:42:45-
38MA57209Stehlík PetrMedikobra8900:42:47-
39MA58194Hrabovský AlešBrno8100:42:48-
40MA5917Horáček MiroslavNotormotor8400:42:53-
41MA61129Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:42:56-
42MA6312Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:43:04-
43MA6448Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:43:09-
44MA67198Dlabáček LukášOrel Řečkovice7900:43:28-
45MA6964Pavlík JiříVyškov7700:43:33-
46MA7175Matoušek PavelKC Brno7800:43:45-
47MA74107Němec PetrGastrotrs8600:43:58-
48MA75147Barák RadekMoravec Merida CZECH MTB TEAM9100:44:20-
49MA77200Březina RomanVSK Technika Brno7600:44:32-
50MA78208Pospíchal VladimírEkol Team Brno8500:44:33-
51MA79137Krčál MichalBrno8300:44:37-
52MA80138Odehnal MartinTJ Lodní Sporty Brno8200:44:39-
53MA83130Koča JaroslavTJ Žabovřesky8200:44:54-
54MA86214Boldiš PavelWeisser Sport7700:45:04-
55MA89157Šváb MiroslavSC Ráječko7600:45:21-
56MA9187Krejčí ViktorMladkov7600:45:35-
57MA92144Kačín MiroslavKanice7900:45:36-
58MA934Suchý LiborLetovice7300:45:42-
59MA9482Szabó TiborInqool.cz8800:45:52-
60MA96197Beneš MichalGT Czech8700:46:12-
61MA989Ondrušek PavelZetor Brno8900:46:16-
62MA103139Sláma LukášAutomedia8400:46:33-
63MA106189Poneš PavelTK Sokolí7800:46:41-
64MA111123Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:47:30-
65MA114188Ševčík PetrJedovnice8900:47:46-
66MA117212Vacula OndřejBrno8100:48:00-
67MA119142Moravec JiříKola Novák Blansko7700:48:14-
68MA121213Gončár JiříWEISSER Sport8100:48:30-
69MA12476Chadim MichalKC Brno7800:48:44-
70MA128126Božek PetrLodní sporty Brno7700:49:02-
71MA129161Bár LukášBrno7400:49:06-
72MA134112Jež MartinHAPE Brno7300:49:31-
73MA136158Kuběna RomanSenetářov8200:49:37-
74MA142211Sládek JaroslavTJ Dynamo Svrčovice8000:50:42-
75MA143167Kuchař LukášRájec7600:50:59-
76MA144159Brtník RadimBlažovice8000:51:00-
77MA145117Kovář RudolfONDRA69FANS TEAM8700:51:08-
78MA147210Husák OndřejBlansko8200:51:17-
79MA150141Seibt DavidNeslovice7500:51:39-
80MA153184Paulík PetrHP KARTON7400:51:47-
81MA154183Forbelský JanBlansko8800:51:48-
82MA155146Bedan PetrPraha7300:51:58-
83MA156131Pirochta JosefDohoda Brno8100:52:01-
84MA157125Trnka MarcelBrno8100:52:05-
85MA158133Ždánský PetrBrno8500:52:13-
86MA17063Sikora AlešSmršť Podlesí7300:55:11-
87MA173202Humíček AlešBAMBAS Skalice7500:56:24-
88MA175118Slouka JiříBlažovice8300:56:44-
89MA176190Lenhart DavidBrno7900:56:59-
90MA179163Šmotek JiříMC Pohoda8900:57:19-
91MA18366Božek PetrBrno7500:57:54-
92MA18549Pešek KamilKameničky8000:58:13-
93MA188132Krmíček VojtěchBrno8200:58:59-
94MA18977Charvát JanEXTREME LIFE8000:59:24-
95MA190203Pátek RichardSK Žabovřesky Brno7601:00:38-
96MA1957Láník IgorBoskovice7701:04:47-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2195Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:33:58-
2MB488Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:35:32-
3MB1159Bodiš IvoBrno7100:37:22-
4MB1233Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:27-
5MB33148Dvořák JaromírASK TT Blansko6800:39:54-
6MB3610Nožka JiříDinosport Ivančice6300:40:09-
7MB3745Bezrouk JiříBoki6200:40:20-
8MB3835Buriánek RomanČeská Třebová6500:40:29-
9MB3990Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:40:40-
10MB4085Dvořáček JiříKarolín6800:40:44-
11MB4386Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:41:04-
12MB49185Kejík MilanASK TT Blansko6800:41:49-
13MB5019Grün GustavOkrouhlá6800:41:52-
14MB52181Buřt VladimírSokol BLANSKO6300:42:16-
15MB6030Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:42:54-
16MB6551Pocsai SándorČertík kunčina7000:43:10-
17MB70111Ptáček PavelBETA URSUS Orienteering6500:43:39-
18MB7355Florián RadimAP Brno7000:43:56-
19MB81166Bubeník JiříLRS Vyškov6900:44:41-
20MB82182Krajča RudolfVzácný kytky6500:44:48-
21MB84134Slatina FrantišekBrno6600:45:02-
22MB87113Dušil JaroslavBrno7000:45:05-
23MB88143Hrbáček KarelÚtěchov6800:45:15-
24MB9570Cibulka PavelBrno6400:46:08-
25MB97165Krátký JanVinohrady6900:46:13-
26MB101187Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6800:46:30-
27MB102145Mezera PavelBrno6800:46:32-
28MB10724Šafář MilanMoravec Sokol Benešov6200:46:43-
29MB10873Alman DušanChobot Boskovice6700:46:46-
30MB109105Adámek HubertAC Moravská Slavia Brno7100:46:47-
31MB110115Smolík AntonínSokol Přísnotice6300:47:13-
32MB1122Haumer VladimírBiatlon Vyškov7100:47:35-
33MB11380Charvát JanBrno6900:47:43-
34MB12052Šedivý KvětoslavČÍČA Team6600:48:29-
35MB1231Roček RadimBrno6900:48:39-
36MB125201Mrůzek AlexanderUniverzita Brno6500:48:45-
37MB13071Kresta RomanZetor Brno6500:49:11-
38MB13322Mokrý JanKOB Moira Brno6600:49:18-
39MB13579Višňa ZdeněkGiViServis6900:49:32-
40MB139136Smrž PavelBrno6300:50:04-
41MB140104Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:50:23-
42MB148152Bláha RomanBKK Brno6400:51:33-
43MB15160Jaskulka MartinAK Kuřim6800:51:40-
44MB15229Klepal PetrBlansko6600:51:41-
45MB159135Večeřa LubošKobylí6500:52:16-
46MB16478Veselý ProkopKunštát6900:53:34-
47MB16691Čížek PetrOB Adamov7100:53:48-
48MB17814Bartošek PetrNew Line Boskovice6500:57:17-
49MB19374Novosedlík LubomírNitra6601:02:42-
50MB19683Kubík RadomírTriatlon klub Brno6401:06:03-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1034Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:17-
2MC1697Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:38:02-
3MC3039Veverka JosefAC Čejkovice5800:39:51-
4MC4694Rozman LadislavCyklolaso Brno5400:41:34-
5MC5489Zouhar LiborAdidas Brno5800:42:38-
6MC625Prudek VítězslavMoravec Sokol Benešov6100:43:00-
7MC6638Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6000:43:11-
8MC68205Hájek IvošTJ Doubravice6100:43:32-
9MC7215Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:43:47-
10MC7613Měřínský JaroslavDinosport Ivančice6100:44:23-
11MC9021Nosek MiroslavPosilovna Průvan5500:45:27-
12MC100110Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:46:23-
13MC104151Kunc JosefLRS Vyškov6000:46:34-
14MC105153Svoboda PavelTJ Sloup5500:46:39-
15MC11561Novotný LiborKuřim6100:47:48-
16MC116186Mikita PavelBrno5200:47:55-
17MC126127Šperka OldřichJedovnice5600:48:50-
18MC127155Šmatera PetrKunštát6100:48:55-
19MC131199Vilček RudolfEKOL TEAM5400:49:15-
20MC1376Jirásek VladimírPrdlavka SSSR Modřice5300:49:44-
21MC14128Slováček JaroslavBrno5400:50:35-
22MC14623Volavý VladimírAC Moravská Slavia Brno5500:51:10-
23MC14936Bil JaroslavBrno5900:51:36-
24MC16098Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:52:20-
25MC16246Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:52:48-
26MC163196Matula JiříPC Brno5600:53:16-
27MC167122Bůžek JanBrno5700:53:50-
28MC16958Ciesar RudolfSlavkov u Brna6000:54:32-
29MC17192Sedláček PavelPrdlavka SSSR Modřice5300:55:32-
30MC174193Fráňa PavelBrno5900:56:40-
31MC17769Spáčil JanBrno5400:57:14-
32MC18143Horyna MiroslavZahradní Město5400:57:35-
33MC18281Kroupa JiříBrno5900:57:46-
34MC184109Trs LadislavGastrotrs5800:58:01-
35MC19284Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5601:02:36-
36MC194206Dražan LiborSokol Kuničky6001:04:29-
37MC19844Krejsa VáclavBonbon5201:13:49-
Muži D 60 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8540Varmuža VladimírBK Hodonín5000:45:03-
2MD99128Stráník AlešBlansko5000:46:18-
3MD11893Mareš BohumilLEAR Brno5100:48:13-
4MD122215Cetkovský VladimírARC Brno4500:48:35-
5MD13241Peprla JaroslavBrno4900:49:17-
6MD138119Bayer MiloslavTriexpert4700:49:56-
7MD161102Krieg PetrBMT Brno4900:52:46-
8MD16542Sponar JanTesla Brno5000:53:44-
9MD16865Božek Václavneregistrován4900:54:15-
10MD172120Hlaváč ZdeněkASK Blansko4600:55:42-
11MD18047Tučný JanMK Pardubice4700:57:30-
12MD18696Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:58:25-
13MD18726Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:58:38-
14MD19168Krejčí FrantišekBrno4301:01:33-
15MD1978Kubík JosefPtačina Adamov3801:09:02-
16MD199140Cahel PavelSokol Brno3801:18:07-
Ženy A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA824Doubková KateřinaDino sport Ivančice7200:19:16-
2ZA989Barešová MiladaBAMBAS Skalice7500:19:24-
3ZA1331Gánovská PatriciaVysoké Tatry8600:20:04-
4ZA1472Hlavatá MichaelaACP Olymp Brno9100:20:11-
5ZA1683Kolková LucieBrno8200:20:14-
6ZA1858Komárková ZdenkaOlešnice7400:20:19-
7ZA2566Skybová LucieAK Olymp Brno8700:21:41-
8ZA2988Šťastná RenataAC Moravská Slavia Brno8500:21:52-
9ZA3050Štěpánková KateřinaTesla Brno7600:21:56-
10ZA3113Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:02-
11ZA3469Kováčová BoženaBrno8300:22:26-
12ZA3647Horáková ŠárkaPrštice7700:22:34-
13ZA3918Váchová LenkaBrno8400:23:02-
14ZA4167Jurčová MartinaMokrá-Horákov7800:23:05-
15ZA434Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:23-
16ZA4781Floriánová VeronikaAP Brno7300:23:45-
17ZA48100Adámková BlankaAC Moravská Slavia Brno7800:24:04-
18ZA5026Ostrá Kateřinaneregistrována8700:24:07-
19ZA5170Drozdová DorotaBrno7800:24:09-
20ZA5320Němcová PetraBoskovice7900:24:35-
21ZA5446Byrtusová ZuzanaOstrava8100:24:37-
22ZA5668Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:41-
23ZA5980Šmídová MartinaČIČA Team7200:25:22-
24ZA60101Beržinská SoňaZBM8500:25:24-
25ZA6277Všetečková PavlaBrno7500:25:35-
26ZA6429Klimešová MonikaBrno8700:25:51-
27ZA6614Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:26:10-
28ZA7082Jaskulková IvonaKuřim7200:26:33-
29ZA7265Kopecká RadkaMoravec Benešov8900:27:10-
30ZA8279Hrušková LucieBrno7300:28:24-
31ZA8871Šichová RadkaBrno8000:30:33-
32ZA898Suchá LenkaLetovice7400:31:08-
33ZA9219Láníková IvanaBoskovice7300:33:18-
Ženy B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB172Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:17-
2ZB2273Hlavatá AlexandraBrno6700:21:02-
3ZB2464Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:21:21-
4ZB3291Žákovská AlenaHorizont kola Novák6200:22:20-
5ZB3730Slabáková LenkaOlymp Brno6600:22:54-
6ZB5548Volavá IvanaBarnex sport Brno6400:24:39-
7ZB6349Smrčková JanaLesní Hluboké6400:25:49-
8ZB6910Svobodová Soňaneregistrována6800:26:22-
9ZB7195Almanová KláraBabice6800:26:43-
10ZB7592Mikušová MartinaZetor Brno6700:27:22-
11ZB7756Hrušková LenkaYBM6200:27:25-
12ZB8054Tesařová JitkaRBK Blansko6400:27:47-
13ZB8411Sedláčková JanaSokol Holešov7000:28:39-
14ZB8562Hořínková JanaStřelka Brno6500:29:12-
15ZB8641Mokrá ReginaBrno6800:29:36-
16ZB8798Obrátilová NaďaKOB Moira Brno6600:29:37-
17ZB9321Machačová RomanaBoskovice6900:33:19-
Ženy C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4225Slavíčková JarmilaBrno5600:23:07-
2ŽC4694Kabáthová JitkaSK Žabovřesky5500:23:42-
3ŽC6539Kašová HanaBarnex sport Brno5400:25:59-
4ŽC6752Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6000:26:20-
5ŽC7390Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:27:19-
6ŽC9017Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:31:55-
7ŽC9199Nováková Alenaneregistrována5900:32:05-
Ženy D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6133Dvořáčková DagmarTK Brno5000:25:33-
2ZD7435Cupalová EvaSokol Bučovice4700:27:21-
3ZD7693Kociánová MarieKřenovice4600:27:23-
4ZD7863Liščinská EvaTesla Brno4400:27:31-
5ZD8332Ellingerová DanaL.R.S. Vyškov3800:28:35-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ143Novotný OndřejKOB Moira Brno9200:16:50-
2MJ276Kovář RadimMoravec Benešov9300:17:30-
3MJ338Grün VojtěchObec Okrouhlá9200:18:06-
4MJ485Špetík OndřejSKOL Brno9300:18:07-
5MJ586Čermák MartinSKOL Brno9300:18:08-
6MJ653Nováček MichalVSK Uni Brno9300:18:50-
1MD787Jelínek OndřejUNI Brno - ASC BUČOVICE9400:19:04-
1ZA824Doubková KateřinaDino sport Ivančice7200:19:16-
2ZA989Barešová MiladaBAMBAS Skalice7500:19:24-
7MJ1057Bílek JanUNI Brno - ASC BUČOVICE9300:19:50-
2MD117Konečný PetrAC Okrouhlá9500:19:57-
8MJ1274Martínek DavidBořitov9300:20:02-
3ZA1331Gánovská PatriciaVysoké Tatry8600:20:04-
4ZA1472Hlavatá MichaelaACP Olymp Brno9100:20:11-
3MD1522Strnka DavidAC Moravská Slavia Brno9500:20:12-
5ZA1683Kolková LucieBrno8200:20:14-
1ZB172Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:17-
6ZA1858Komárková ZdenkaOlešnice7400:20:19-
9MJ1940Sláma MichalAC Moravská Slavia Brno9300:20:45-
10MJ2016Vrzák MichaelEKOL Team9200:20:52-
1ŽD2160Klepalová KamilaASK Blansko9600:21:01-
2ZB2273Hlavatá AlexandraBrno6700:21:02-
11MJ2384Kubín MartinEkol Team9200:21:17-
3ZB2464Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:21:21-
7ZA2566Skybová LucieAK Olymp Brno8700:21:41-
2ŽD266Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:21:44-
4MD2744Šafář JakubMoravec Benešov9400:21:48-
5MD2878Sedláček OndřejAK Zlín9700:21:51-
8ZA2988Šťastná RenataAC Moravská Slavia Brno8500:21:52-
9ZA3050Štěpánková KateřinaTesla Brno7600:21:56-
10ZA3113Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:02-
4ZB3291Žákovská AlenaHorizont kola Novák6200:22:20-
3ŽD3345Šafářová AdélaMoravec Benešov9800:22:22-
11ZA3469Kováčová BoženaBrno8300:22:26-
1ŽJ355Jeřábková JanaAC Moravská Slavia Brno9300:22:29-
12ZA3647Horáková ŠárkaPrštice7700:22:34-
5ZB3730Slabáková LenkaOlymp Brno6600:22:54-
6MD3897Obrátil ŠtěpánKOB Moira Brno9400:23:00-
13ZA3918Váchová LenkaBrno8400:23:02-
7MD4042Mokrý OndřejMOIRA Brno9400:23:04-
14ZA4167Jurčová MartinaMokrá-Horákov7800:23:05-
1ŽC4225Slavíčková JarmilaBrno5600:23:07-
15ZA434Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:23-
2ŽJ4434Štěpánová LenkaVSK Univerzita Brno9300:23:24-
8MD4528Sobotka PetrAK Tišnov9500:23:31-
2ŽC4694Kabáthová JitkaSK Žabovřesky5500:23:42-
16ZA4781Floriánová VeronikaAP Brno7300:23:45-
17ZA48100Adámková BlankaAC Moravská Slavia Brno7800:24:04-
3ŽJ4937Tlamková TerezaMoravec Benešov9300:24:06-
18ZA5026Ostrá Kateřinaneregistrována8700:24:07-
19ZA5170Drozdová DorotaBrno7800:24:09-
12MJ5223Ondrušek VladimírSokol Přísnotice9200:24:34-
20ZA5320Němcová PetraBoskovice7900:24:35-
21ZA5446Byrtusová ZuzanaOstrava8100:24:37-
6ZB5548Volavá IvanaBarnex sport Brno6400:24:39-
22ZA5668Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:41-
4ŽD5727Patzelová VeronikaAK Tišnov9500:25:15-
5ŽD5836Parolková MarkétaMoravec Benešov9400:25:18-
23ZA5980Šmídová MartinaČIČA Team7200:25:22-
24ZA60101Beržinská SoňaZBM8500:25:24-
1ZD6133Dvořáčková DagmarTK Brno5000:25:33-
25ZA6277Všetečková PavlaBrno7500:25:35-
7ZB6349Smrčková JanaLesní Hluboké6400:25:49-
26ZA6429Klimešová MonikaBrno8700:25:51-
3ŽC6539Kašová HanaBarnex sport Brno5400:25:59-
27ZA6614Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:26:10-
4ŽC6752Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6000:26:20-
9MD68103Svítil VáclavČVK Brno9700:26:21-
8ZB6910Svobodová Soňaneregistrována6800:26:22-
28ZA7082Jaskulková IvonaKuřim7200:26:33-
9ZB7195Almanová KláraBabice6800:26:43-
29ZA7265Kopecká RadkaMoravec Benešov8900:27:10-
5ŽC7390Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:27:19-
2ZD7435Cupalová EvaSokol Bučovice4700:27:21-
10ZB7592Mikušová MartinaZetor Brno6700:27:22-
3ZD7693Kociánová MarieKřenovice4600:27:23-
11ZB7756Hrušková LenkaYBM6200:27:25-
4ZD7863Liščinská EvaTesla Brno4400:27:31-
6ŽD79102Čížková MarkétaOB Adamov9600:27:40-
12ZB8054Tesařová JitkaRBK Blansko6400:27:47-
10MD8112Láský JiříZetor Brno9500:28:09-
30ZA8279Hrušková LucieBrno7300:28:24-
5ZD8332Ellingerová DanaL.R.S. Vyškov3800:28:35-
13ZB8411Sedláčková JanaSokol Holešov7000:28:39-
14ZB8562Hořínková JanaStřelka Brno6500:29:12-
15ZB8641Mokrá ReginaBrno6800:29:36-
16ZB8798Obrátilová NaďaKOB Moira Brno6600:29:37-
31ZA8871Šichová RadkaBrno8000:30:33-
32ZA898Suchá LenkaLetovice7400:31:08-
6ŽC9017Jirásková VěraPrdlavka SSSR Modřice5500:31:55-
7ŽC9199Nováková Alenaneregistrována5900:32:05-
33ZA9219Láníková IvanaBoskovice7300:33:18-
17ZB9321Machačová RomanaBoskovice6900:33:19-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Kučera LukášUNI Brno - ASC Bučovice8100:33:45-
1MB2195Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:33:58-
2MA331Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:04-
2MB488Palko AlešUNI Brno - ASC Bučovice7100:35:32-
3MA516Pukl RostislavUNI Brno - ASC Bučovice8200:36:09-
4MA699Kuchařík DavidTK Moravské Budějovice9100:36:11-
5MA7192Štěrbák EdvardBrno7500:36:31-
6MA8100Šťastný PetrHAKR Brno8800:36:40-
7MA995Soural LukášUNI Brno - ASC Bučovice8200:36:46-
1MC1034Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:17-
3MB1159Bodiš IvoBrno7100:37:22-
4MB1233Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:27-
8MA1318Šmíd MiroslavUNI Brno - ASC Bučovice8400:37:41-
9MA1425Hrobař ŠtěpánKOB Moira Brno9100:37:50-
10MA1527Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:37:55-
2MC1697Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:38:02-
11MA1762Nováček TomášSpartak Třebíč8300:38:05-
12MA1853Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:38:27-
13MA19204Strnad VáclavTJ Favorit Brno8300:38:29-
14MA2067Glier MichalAC Moravská Slávia Brno8200:38:30-
15MA2132Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:38:32-
16MA2254Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:38:57-
17MA23101Mazal ZdeněkAC Moravská Slavia Brno8100:38:58-
18MA2411Kotyza AlešUNI Brno - ASC Bučovice7400:39:00-
19MA25191Kabáth DavidSK Žabovřesky8400:39:03-
20MA2656Netopil VladislavSlavkov u Brna8100:39:10-
21MA27150Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:39:17-
22MA28121Glückselig JanBrno8100:39:43-
23MA29108Němec JanOk Chrastava8600:39:50-
3MC3039Veverka JosefAC Čejkovice5800:39:51-
24MA31156Fajt MilanAmulet Brno7700:39:52-
25MA3237Bil JaroslavBrno8500:39:53-
5MB33148Dvořák JaromírASK TT Blansko6800:39:54-
26MA3450Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:39:57-
27MA35207Macura JanHorizont kola Novák7200:40:06-
6MB3610Nožka JiříDinosport Ivančice6300:40:09-
7MB3745Bezrouk JiříBoki6200:40:20-
8MB3835Buriánek RomanČeská Třebová6500:40:29-
9MB3990Přikryl PetrKOB Moira Brno6700:40:40-
10MB4085Dvořáček JiříKarolín6800:40:44-
28MA41124Lepier JanMILT TEAM7600:40:59-
29MA42103Čermák DavidHustopeče7600:41:03-
11MB4386Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:41:04-
30MA44114Smolík JanTJ Sokol Přísnotice9100:41:11-
31MA45106Bořil PetrMoravec Sokol Benešov8600:41:26-
4MC4694Rozman LadislavCyklolaso Brno5400:41:34-
32MA47160Kazda AdamSK Žabovřesky9100:41:37-
33MA4872Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:41:46-
12MB49185Kejík MilanASK TT Blansko6800:41:49-
13MB5019Grün GustavOkrouhlá6800:41:52-
34MA51149Tomaštík AntonínVyškov7700:41:56-
14MB52181Buřt VladimírSokol BLANSKO6300:42:16-
35MA53164Šenkýř JiříOlešnice8100:42:21-
5MC5489Zouhar LiborAdidas Brno5800:42:38-
36MA5557Balúch PavelBlansko8600:42:39-
37MA56116Horský MartinONDRA69FANS TEAM8900:42:45-
38MA57209Stehlík PetrMedikobra8900:42:47-
39MA58194Hrabovský AlešBrno8100:42:48-
40MA5917Horáček MiroslavNotormotor8400:42:53-
15MB6030Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:42:54-
41MA61129Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:42:56-
6MC625Prudek VítězslavMoravec Sokol Benešov6100:43:00-
42MA6312Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:43:04-
43MA6448Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:43:09-
16MB6551Pocsai SándorČertík kunčina7000:43:10-
7MC6638Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6000:43:11-
44MA67198Dlabáček LukášOrel Řečkovice7900:43:28-
8MC68205Hájek IvošTJ Doubravice6100:43:32-
45MA6964Pavlík JiříVyškov7700:43:33-
17MB70111Ptáček PavelBETA URSUS Orienteering6500:43:39-
46MA7175Matoušek PavelKC Brno7800:43:45-
9MC7215Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:43:47-
18MB7355Florián RadimAP Brno7000:43:56-
47MA74107Němec PetrGastrotrs8600:43:58-
48MA75147Barák RadekMoravec Merida CZECH MTB TEAM9100:44:20-
10MC7613Měřínský JaroslavDinosport Ivančice6100:44:23-
49MA77200Březina RomanVSK Technika Brno7600:44:32-
50MA78208Pospíchal VladimírEkol Team Brno8500:44:33-
51MA79137Krčál MichalBrno8300:44:37-
52MA80138Odehnal MartinTJ Lodní Sporty Brno8200:44:39-
19MB81166Bubeník JiříLRS Vyškov6900:44:41-
20MB82182Krajča RudolfVzácný kytky6500:44:48-
53MA83130Koča JaroslavTJ Žabovřesky8200:44:54-
21MB84134Slatina FrantišekBrno6600:45:02-
1MD8540Varmuža VladimírBK Hodonín5000:45:03-
54MA86214Boldiš PavelWeisser Sport7700:45:04-
22MB87113Dušil JaroslavBrno7000:45:05-
23MB88143Hrbáček KarelÚtěchov6800:45:15-
55MA89157Šváb MiroslavSC Ráječko7600:45:21-
11MC9021Nosek MiroslavPosilovna Průvan5500:45:27-
56MA9187Krejčí ViktorMladkov7600:45:35-
57MA92144Kačín MiroslavKanice7900:45:36-
58MA934Suchý LiborLetovice7300:45:42-
59MA9482Szabó TiborInqool.cz8800:45:52-
24MB9570Cibulka PavelBrno6400:46:08-
60MA96197Beneš MichalGT Czech8700:46:12-
25MB97165Krátký JanVinohrady6900:46:13-
61MA989Ondrušek PavelZetor Brno8900:46:16-
2MD99128Stráník AlešBlansko5000:46:18-
12MC100110Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:46:23-
26MB101187Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6800:46:30-
27MB102145Mezera PavelBrno6800:46:32-
62MA103139Sláma LukášAutomedia8400:46:33-
13MC104151Kunc JosefLRS Vyškov6000:46:34-
14MC105153Svoboda PavelTJ Sloup5500:46:39-
63MA106189Poneš PavelTK Sokolí7800:46:41-
28MB10724Šafář MilanMoravec Sokol Benešov6200:46:43-
29MB10873Alman DušanChobot Boskovice6700:46:46-
30MB109105Adámek HubertAC Moravská Slavia Brno7100:46:47-
31MB110115Smolík AntonínSokol Přísnotice6300:47:13-
64MA111123Durna VojtěchLodní sporty Brno7700:47:30-
32MB1122Haumer VladimírBiatlon Vyškov7100:47:35-
33MB11380Charvát JanBrno6900:47:43-
65MA114188Ševčík PetrJedovnice8900:47:46-
15MC11561Novotný LiborKuřim6100:47:48-
16MC116186Mikita PavelBrno5200:47:55-
66MA117212Vacula OndřejBrno8100:48:00-
3MD11893Mareš BohumilLEAR Brno5100:48:13-
67MA119142Moravec JiříKola Novák Blansko7700:48:14-
34MB12052Šedivý KvětoslavČÍČA Team6600:48:29-
68MA121213Gončár JiříWEISSER Sport8100:48:30-
4MD122215Cetkovský VladimírARC Brno4500:48:35-
35MB1231Roček RadimBrno6900:48:39-
69MA12476Chadim MichalKC Brno7800:48:44-
36MB125201Mrůzek AlexanderUniverzita Brno6500:48:45-
17MC126127Šperka OldřichJedovnice5600:48:50-
18MC127155Šmatera PetrKunštát6100:48:55-
70MA128126Božek PetrLodní sporty Brno7700:49:02-
71MA129161Bár LukášBrno7400:49:06-
37MB13071Kresta RomanZetor Brno6500:49:11-
19MC131199Vilček RudolfEKOL TEAM5400:49:15-
5MD13241Peprla JaroslavBrno4900:49:17-
38MB13322Mokrý JanKOB Moira Brno6600:49:18-
72MA134112Jež MartinHAPE Brno7300:49:31-
39MB13579Višňa ZdeněkGiViServis6900:49:32-
73MA136158Kuběna RomanSenetářov8200:49:37-
20MC1376Jirásek VladimírPrdlavka SSSR Modřice5300:49:44-
6MD138119Bayer MiloslavTriexpert4700:49:56-
40MB139136Smrž PavelBrno6300:50:04-
41MB140104Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:50:23-
21MC14128Slováček JaroslavBrno5400:50:35-
74MA142211Sládek JaroslavTJ Dynamo Svrčovice8000:50:42-
75MA143167Kuchař LukášRájec7600:50:59-
76MA144159Brtník RadimBlažovice8000:51:00-
77MA145117Kovář RudolfONDRA69FANS TEAM8700:51:08-
22MC14623Volavý VladimírAC Moravská Slavia Brno5500:51:10-
78MA147210Husák OndřejBlansko8200:51:17-
42MB148152Bláha RomanBKK Brno6400:51:33-
23MC14936Bil JaroslavBrno5900:51:36-
79MA150141Seibt DavidNeslovice7500:51:39-
43MB15160Jaskulka MartinAK Kuřim6800:51:40-
44MB15229Klepal PetrBlansko6600:51:41-
80MA153184Paulík PetrHP KARTON7400:51:47-
81MA154183Forbelský JanBlansko8800:51:48-
82MA155146Bedan PetrPraha7300:51:58-
83MA156131Pirochta JosefDohoda Brno8100:52:01-
84MA157125Trnka MarcelBrno8100:52:05-
85MA158133Ždánský PetrBrno8500:52:13-
45MB159135Večeřa LubošKobylí6500:52:16-
24MC16098Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:52:20-
7MD161102Krieg PetrBMT Brno4900:52:46-
25MC16246Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:52:48-
26MC163196Matula JiříPC Brno5600:53:16-
46MB16478Veselý ProkopKunštát6900:53:34-
8MD16542Sponar JanTesla Brno5000:53:44-
47MB16691Čížek PetrOB Adamov7100:53:48-
27MC167122Bůžek JanBrno5700:53:50-
9MD16865Božek Václavneregistrován4900:54:15-
28MC16958Ciesar RudolfSlavkov u Brna6000:54:32-
86MA17063Sikora AlešSmršť Podlesí7300:55:11-
29MC17192Sedláček PavelPrdlavka SSSR Modřice5300:55:32-
10MD172120Hlaváč ZdeněkASK Blansko4600:55:42-
87MA173202Humíček AlešBAMBAS Skalice7500:56:24-
30MC174193Fráňa PavelBrno5900:56:40-
88MA175118Slouka JiříBlažovice8300:56:44-
89MA176190Lenhart DavidBrno7900:56:59-
31MC17769Spáčil JanBrno5400:57:14-
48MB17814Bartošek PetrNew Line Boskovice6500:57:17-
90MA179163Šmotek JiříMC Pohoda8900:57:19-
11MD18047Tučný JanMK Pardubice4700:57:30-
32MC18143Horyna MiroslavZahradní Město5400:57:35-
33MC18281Kroupa JiříBrno5900:57:46-
91MA18366Božek PetrBrno7500:57:54-
34MC184109Trs LadislavGastrotrs5800:58:01-
92MA18549Pešek KamilKameničky8000:58:13-
12MD18696Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:58:25-
13MD18726Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:58:38-
93MA188132Krmíček VojtěchBrno8200:58:59-
94MA18977Charvát JanEXTREME LIFE8000:59:24-
95MA190203Pátek RichardSK Žabovřesky Brno7601:00:38-
14MD19168Krejčí FrantišekBrno4301:01:33-
35MC19284Juránek StanislavUNI Brno - Orel Židenice5601:02:36-
49MB19374Novosedlík LubomírNitra6601:02:42-
36MC194206Dražan LiborSokol Kuničky6001:04:29-
96MA1957Láník IgorBoskovice7701:04:47-
50MB19683Kubík RadomírTriatlon klub Brno6401:06:03-
15MD1978Kubík JosefPtačina Adamov3801:09:02-
37MC19844Krejsa VáclavBonbon5201:13:49-
16MD199140Cahel PavelSokol Brno3801:18:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód