Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

6.4.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.4.2011
  • zobrazeno již 9x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová a EkoBi s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

viz propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5777

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020
Ducháček Bedřich5920

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Zachová AnetaPeklák team0500:00:47102,67
2D122Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:48100,21
3D134Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:4897,11
4D145Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5471,23
5D151Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:0620,83
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:27117,80
2M128Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:27116,75
3M1617Fedra VojtěchKlepačov0200:01:5265,45
4M1126Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:1221,14
5M1134Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:1320,55
6M1155Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1810,00
7M1162Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:290,00
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1311Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:38112,79
2Z1413Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:4795,67
3Z159Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:4991,54
4Z1710Zachová MarkétaPeklák team0100:01:5972,64
5Z1815Serbousková SáraČeská Třebová0400:02:0169,71
6Z1916Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:0562,29
7Z11012Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:0757,55
8Z1113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0856,78
9Z1147Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:1739,39
10Z1171Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:02:400,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:31119,42
2M237Zezula AdamAtletika Polička9900:04:0491,05
3M244Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:0589,53
4M256Mužík JanAtletika Polička9800:04:1581,36
5M265Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1977,42
6M2813Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2671,78
7M21017Fedra FrantišekKlepačov0000:04:2968,95
8M2139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:3564,13
9M21414Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3663,19
10M21516Fedra JakubKlepačov9800:04:4654,69
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z228Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:41124,32
2Z2710Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2588,80
3Z293Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2786,88
4Z21112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3184,44
5Z2122Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:3283,60
6Z2161Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:05:1945,87
7Z21711Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:2144,34
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ422Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:46118,41
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:2598,31
3MJ136Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:5383,28
4MJ2432Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:4058,78
5MJ2647Novák JanSOU Skalka9300:07:5749,51
6MJ4526Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:09:320,09
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:20107,71
2MA216Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:05:3996,26
3MA348Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:05:3996,04
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:4791,27
5MA744Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:06:0083,41
6MA111Zachař JiříSruby7200:06:5053,69
7MA1241Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5053,28
8MA1455Starý TomášPlastic Cocks8700:06:5451,25
9MA1743Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:5848,33
10MA1851Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:5948,07
11MA2020Gregora ZdenekLanškroun7300:07:1140,74
12MA2345Zahálka JanČeská Třebová7600:07:3427,22
13MA2554Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4420,77
14MA3113Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:08:114,55
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49123,99
2MB1640Pávek JiříPeklák team6900:06:5888,89
3MB1924Stříhavka JindřichAC Choceň7100:07:0287,12
4MB3312Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:2246,18
5MB364Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:2644,57
6MB3757Krátký LubošLanškroun6200:08:3440,18
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC819Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:07113,89
2MC1053Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:3997,61
3MC1536Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:5788,50
4MC4335Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:1518,64
5MC5128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:240,00
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD222Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:30109,79
2MD2738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:0196,96
3MD2925Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0993,26
4MD3514Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:2586,56
5MD5430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:5722,51
6MD5610Rossi OttoHradec Králové4300:12:000,00
7MD5842Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:380,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ398Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:09:06107,32
2ZJ447Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:09:2899,54
3ZJ4727Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:4693,14
4ZJ4958Krátká HanaLanškroun9500:10:0287,79
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:28116,86
2ZA3223Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:1896,35
3ZA3834Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:4186,79
4ZA4031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:0875,91
5ZA413Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:0875,83
6ZA5017Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:10:1050,18
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3018Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:10112,77
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:08:24107,48
3ZB4652Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:3679,75
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:03122,42
2ZC4250Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:09:1197,72
3ZC4815Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:5979,86
4ZC5239Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:2570,52
5ZC5337Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:4363,63
6ZC5511Rossi LenkaHradec Králové5400:11:0954,34
7ZC575Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:1729,23
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST16ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:51108,68
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekŠimůnek Jan -
3. úsekHoráček Michal -
2ST25TopičiTopiči 00:04:52107,96
1. úsekPrůšová Radka -
2. úsekVaculík Miroslav -
3. úsekPeterka Martin -
3ST37Iscarex BISCAREX Česká Třebová 00:05:2983,35
1. úsekCoufalová Pavla -
2. úsekStránský Aleš -
3. úsekVacek Martin -
4ST44SoupeřiSoupeři 00:05:4970,21
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekZáveský Filip -
3. úsekPilgr Luděk -
5ST51SOU-SOŠ Skalka 1SOU-SOŠ Skalka 1 00:06:2446,89
1. úsekDrymlová Alena -
2. úsekBárta Vojtěch -
3. úsekNovák Jan -
6ST63SOU-SOŠ Skalka 3SOU-SOŠ Skalka 3 00:06:5328,11
1. úsekScháňková Andrea -
2. úsekKukla Filip -
3. úsekŠimon Filip -
7ST72SOU-SOŠ Skalka 2SOU-SOŠ Skalka 2 00:07:0221,90
1. úsekVoráčková Marcela -
2. úsekVítek Pavel -
3. úsekVlk Tomáš -
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Zachová AnetaPeklák team0500:00:47102,67
2D122Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:48100,21
3D134Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:4897,11
4D145Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5471,23
5D151Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:0620,83
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:27117,80
2M128Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:27116,75
1Z1311Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:38112,79
2Z1413Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:4795,67
3Z159Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:4991,54
3M1617Fedra VojtěchKlepačov0200:01:5265,45
4Z1710Zachová MarkétaPeklák team0100:01:5972,64
5Z1815Serbousková SáraČeská Třebová0400:02:0169,71
6Z1916Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:0562,29
7Z11012Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:0757,55
8Z1113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0856,78
4M1126Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:1221,14
5M1134Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:1320,55
9Z1147Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:1739,39
6M1155Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1810,00
7M1162Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:290,00
10Z1171Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:02:400,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:31119,42
1Z228Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:41124,32
2M237Zezula AdamAtletika Polička9900:04:0491,05
3M244Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:0589,53
4M256Mužík JanAtletika Polička9800:04:1581,36
5M265Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1977,42
2Z2710Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2588,80
6M2813Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2671,78
3Z293Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2786,88
7M21017Fedra FrantišekKlepačov0000:04:2968,95
4Z21112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3184,44
5Z2122Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:3283,60
8M2139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:3564,13
9M21414Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3663,19
10M21516Fedra JakubKlepačov9800:04:4654,69
6Z2161Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:05:1945,87
7Z21711Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:2144,34
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST16ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:51108,68
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekŠimůnek Jan -
3. úsekHoráček Michal -
2ST25TopičiTopiči 00:04:52107,96
1. úsekPrůšová Radka -
2. úsekVaculík Miroslav -
3. úsekPeterka Martin -
3ST37Iscarex BISCAREX Česká Třebová 00:05:2983,35
1. úsekCoufalová Pavla -
2. úsekStránský Aleš -
3. úsekVacek Martin -
4ST44SoupeřiSoupeři 00:05:4970,21
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekZáveský Filip -
3. úsekPilgr Luděk -
5ST51SOU-SOŠ Skalka 1SOU-SOŠ Skalka 1 00:06:2446,89
1. úsekDrymlová Alena -
2. úsekBárta Vojtěch -
3. úsekNovák Jan -
6ST63SOU-SOŠ Skalka 3SOU-SOŠ Skalka 3 00:06:5328,11
1. úsekScháňková Andrea -
2. úsekKukla Filip -
3. úsekŠimon Filip -
7ST72SOU-SOŠ Skalka 2SOU-SOŠ Skalka 2 00:07:0221,90
1. úsekVoráčková Marcela -
2. úsekVítek Pavel -
3. úsekVlk Tomáš -
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:20107,71
2MA216Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:05:3996,26
3MA348Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:05:3996,04
1MJ422Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:46118,41
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:4791,27
1MB656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49123,99
5MA744Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:06:0083,41
1MC819Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:07113,89
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:2598,31
2MC1053Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:3997,61
6MA111Zachař JiříSruby7200:06:5053,69
7MA1241Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5053,28
3MJ136Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:5383,28
8MA1455Starý TomášPlastic Cocks8700:06:5451,25
3MC1536Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:5788,50
2MB1640Pávek JiříPeklák team6900:06:5888,89
9MA1743Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:5848,33
10MA1851Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:5948,07
3MB1924Stříhavka JindřichAC Choceň7100:07:0287,12
11MA2020Gregora ZdenekLanškroun7300:07:1140,74
1ZA2133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:28116,86
1MD222Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:30109,79
12MA2345Zahálka JanČeská Třebová7600:07:3427,22
4MJ2432Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:4058,78
13MA2554Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4420,77
5MJ2647Novák JanSOU Skalka9300:07:5749,51
2MD2738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:0196,96
1ZC2849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:03122,42
3MD2925Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0993,26
1ZB3018Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:10112,77
14MA3113Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:08:114,55
2ZA3223Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:1896,35
4MB3312Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:2246,18
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:08:24107,48
4MD3514Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:2586,56
5MB364Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:2644,57
6MB3757Krátký LubošLanškroun6200:08:3440,18
3ZA3834Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:4186,79
1ZJ398Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:09:06107,32
4ZA4031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:0875,91
5ZA413Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:0875,83
2ZC4250Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:09:1197,72
4MC4335Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:1518,64
2ZJ447Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:09:2899,54
6MJ4526Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:09:320,09
3ZB4652Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:3679,75
3ZJ4727Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:4693,14
3ZC4815Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:5979,86
4ZJ4958Krátká HanaLanškroun9500:10:0287,79
6ZA5017Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:10:1050,18
5MC5128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:240,00
4ZC5239Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:2570,52
5ZC5337Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:4363,63
5MD5430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:5722,51
6ZC5511Rossi LenkaHradec Králové5400:11:0954,34
6MD5610Rossi OttoHradec Králové4300:12:000,00
7ZC575Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:1729,23
7MD5842Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:380,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Přeji hezký den! Nešlo by prosím povolit kopírování obrázků z fotogalerie. Pokud tedy s tím autor souhlasí. V současném provedení mi jsou pouze zobrazit. Neobjevil jsem postup na stažení do PC. Děkuji za odpověď. Petr Borek
jampb
Veskere fotogalerie jsou pristupne take zde: http://iscarex59.rajce.idnes.cz/
team
Děkuji. Jinak jsem chtěl poděkovat i za pozvání pana Magála. Držet v ruce olympijskou medaili, se mi už asi jen tak nepodaří. Dík PB
adelas284

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód