Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mistrovství ČR v přespolním běhu 2011 - Baldovec

20.3.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mistrovství ČR v přespolním běhu 2011 - Baldovec
  • datum konání: 20.3.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mistrovství ČR v přespolním běhu 2011 - Baldovec

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně mladší (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Beshirová CarmenSK Zdice9800:06:02-
2Ž322Pribičinová BarboraTriatlet Karlovy Vary9800:06:29-
3Ž333Civínová AdélaAK Most9800:06:36-
4Ž344Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:06:45-
5Ž355Strnadová KarolínaAtletický Klub Aha Vyškov9800:06:50-
6Ž366Mitrovičová LeaASK Slavia Praha9800:06:52-
7Ž377Novotná MarkétaAK Šternberk9800:06:53-
8Ž389Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:06:56-
8Ž388Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:06:56-
10Ž31010Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:06:57-
11Ž31111Benčová HelenaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:07:00-
12Ž31212Pišteková EvaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:07:04-
13Ž31313Zikešová EliškaTJ Sokol České Budějovice9800:07:05-
14Ž31414Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:07:06-
15Ž31515Michelčíková JanaHvězda SKP Pardubice9800:07:12-
16Ž31616Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:07:19-
16Ž31617Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:19-
18Ž31818Škanderová KristýnaTJ Slezan Frýdek-Místek9900:07:27-
18Ž31819Jelínková KarolínaAtletický Klub Aha Vyškov9900:07:27-
20Ž32020Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:07:29-
21Ž32121Sásová KatrinAK Šternberk9800:07:30-
22Ž32222Korvasová KateřinaAK Hodonín9900:07:33-
23Ž32323Pártlová DanielaAC SPARTAK Choceň9700:07:39-
24Ž32424Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:07:45-
25Ž32525Faltysová AnetaTJ Svitavy9900:07:53-
26Ž32626Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:07:55-
27Ž32727Janulíková SarahAK Šternberk9900:08:05-
28Ž32828Sládková MartinaASK Slavia Praha9800:08:22-
-Ž3-29Brožková EliškaTJ Mddm Ostrov99DNF-
-Ž3-30Vystavělová VeronikaAC Prostějov98DNF-
Žákyně starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS51Auersvaldová EliškaSprint Klub Čáslav9600:08:42-
2ŽS292Kolajová NatálieAtletický Klub Kyjov9700:08:45-
3ŽS63Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:08:50-
4ŽS304Kovářiková KláraAK Škoda Plzeň9700:08:57-
5ŽS315Stránská MichaelaČTBK ISCAREX Česká Třebová9700:09:04-
6ŽS116Mrkvičková SimonaSPARTAK Praha 49600:09:14-
7ŽS127Siebeltová VeronikaTJ Slezan Frýdek Místek9600:09:16-
8ŽS138Svobodová LucieAK Most9600:09:17-
9ŽS159Siebeltová KateřinaTJ Slezan Frýdek Místek9600:09:19-
10ŽS1910Sedláková VeronikaTJ Chs Turbo Chotěboř9600:09:24-
11ŽS2011Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:09:29-
11ŽS3212Szotkowská GabrielaTJ TŽ Třinec9700:09:29-
13ŽS3313Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:09:33-
14ŽS3414Hanušová VeronikaAC SPARTAK Choceň9700:09:35-
15ŽS2315Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:09:41-
16ŽS2416Šindelářová KateřinaTJ Sokol SG Plzeň Petřín9600:09:42-
17ŽS2517Pavlyuk KaterynaAK Škoda Plzeň9600:09:46-
18ŽS2618Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:09:47-
19ŽS3519Kupková VeronikaHvězda SKP Pardubice9700:09:49-
20ŽS3620Sivila ShannonTJ Znojmo9700:09:57-
21ŽS2721Pelešková GabrielaAK Most9600:09:58-
21ŽS3722Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:09:58-
23ŽS3823Samcová RomanaTJ TŽ Třinec9700:10:16-
24ŽS3124Kožíšková KristýnaTJ Sokol České Budějovice9600:10:21-
24ŽS3925Baboučková MartinaTJ Sokol České Budějovice9700:10:21-
26ŽS4026Halmo KláraAC Prostějov9700:10:22-
27ŽS4127Fialová KateřinaAtletický Klub Blansko Dvorská9700:10:38-
28ŽS4228Sedlářová AdélaAK Hodonín9700:10:40-
29ŽS3429Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:10:42-
30ŽS3630Hubáčková DenisaAtletický Klub Aha Vyškov9600:10:51-
31ŽS3831Tancerová TerezaTJ Sokol Přísnotice9600:10:59-
32ŽS4032Klinkovská AnnaASK Blansko9600:11:11-
33ŽS4333Nečasová PavlínaTJ Znojmo9700:11:39-
34ŽS4234Obručová KateřinaAtletický Klub Aha Vyškov9600:11:52-
35ŽS4335Jeníková PetraSPARTAK Praha 49600:11:56-
36ŽS4436Bílková DominikaAK Hodonín9700:12:14-
37ŽS4537Adámková DominikaAtletika Jihlava9600:12:37-
Žáci starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Sasínek FilipAK Hodonín9600:11:38-
2MS22Ekl ŠimonAC Falcon Rokycany9600:11:46-
3MS33Svatoš LukášAC Domažlice9600:11:53-
4MS44Steklík AlešSK Nové Město Nad Metují9600:12:06-
5MS445Knopf RobinMílaři Domažlice9700:12:25-
6MS56Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav O.S.9600:12:36-
7MS467Němeček ŠtěpánTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9700:12:46-
8MS68Skala VojtěchTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9600:12:56-
9MS479Joukal LukášTJ Sokol Nová Paka9700:13:01-
10MS710Pivoňka MartinAC Domažlice9600:13:03-
11MS4811Tyc VojtěchHvězda SKP Pardubice9700:13:19-
12MS4912Sasínek PatrikAK Hodonín9700:13:20-
13MS813Stupka PatrikAC Česká Lípa9600:13:31-
14MS5014Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:13:35-
14MS5015Novotný JanTJ Sokol Hradec Králové9700:13:35-
16MS5216Chrascina MarekTj Tž Třinec9700:13:36-
16MS5217Lukáš MarekTJ Sokol Hradec Králové9700:13:36-
18MS5418Ingeduld JiříTJ Sokol České Budějovice9700:13:42-
19MS919Sadil JanAK Šternberk9600:13:52-
20MS1020Medek MartinSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:13:55-
21MS1121Reich VáclavAK Šternberk9600:13:56-
22MS5722Štěpánek MartinTJ Sokol Hradec Králové9700:14:09-
23MS5923Bílý LukášAC Prostějov9700:14:12-
24MS6024Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:14:21-
25MS1225Holeček AdamHvězda SKP Pardubice9600:14:23-
26MS6526Musil ČeněkTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:14:59-
27MS6627Kameník ŠtěpánSK Nové Město Nad Metují9700:15:03-
28MS6828Kučera Kryštof FelixSK Hranice9700:15:09-
29MS7030Beneš PetrVSK Univerzita Brno9700:15:10-
29MS1629Buša IvanVSK Univerzita Brno9600:15:10-
31MS1731Niedoba JakubTJ TŽ Třinec9600:15:25-
32MS1832Krejča MartinAK Šternberk9600:15:32-
33MS7133Cais FrantišekSK Čtyři Dvory České Budějovice9700:15:35-
34MS1934Dušek JiříHvězda SKP Pardubice9600:15:38-
35MS2135Žalmánek OndřejAK SSK Vítkovice9600:15:52-
36MS7236Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:15:56-
37MS7337Hasala DominikAtletický Klub Aha Vyškov9700:16:08-
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD121Havlíček JosefTJ Sokol České Budějovice9400:15:56-
2MD192Šesták JakubTJ Olympia Bruntál9400:16:17-
3MD213Olič PavelTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9400:16:29-
4MD234Suchý MichalAC Mladá Boleslav O.S.9400:16:45-
5MD245Šacl JiříTJ Nové Město Na Moravě9400:16:52-
6MD226Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:17:05-
7MD247Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:17:15-
8MD298Cinegr EdgarTJ Uničov9400:17:24-
9MD259Prajza MartinAK Šternberk9500:17:36-
10MD2610Čiviš JanTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9500:17:41-
11MD3311Špindler DavidAC Mariánské Lázně, O.S.9400:17:42-
12MD3412Schneider VojtěchAK SSK Vítkovice9400:17:43-
12MD3413Sadil MartinAK Šternberk9400:17:43-
12MD2714Kobza OndřejTJ Uničov9500:17:43-
15MD3615Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:17:57-
16MD3716Duda ŠtěpánAtletika Jihlava9400:17:59-
17MD2817Lakota AntonínAC SPARTAK Choceň9500:18:01-
18MD3818Bohmann DavidAK Škoda Plzeň9400:18:04-
19MD2919Zeman JakubAK Olomouc9500:18:07-
20MD3020Antoš MartinTJ Sokol Nová Paka9500:18:10-
21MD3122Smitka MatějAC Česká Lípa9500:18:11-
21MD3121Bílý VítTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9500:18:11-
23MD4023Bednář JakubTJ Nové Město Na Moravě9400:18:14-
24MD4124Váchal OndřejMílaři Domažlice9400:18:20-
25MD3325Pavlovec JanAC Česká Lípa9500:18:26-
26MD3426Křivda MartinSK Nové Město Nad Metují9500:18:31-
27MD4427Timko MartinTJ Šumperk9400:18:50-
28MD4628Kubalák DominikAK Hodonín9400:19:10-
29MD3529Němeček TomášTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9500:19:32-
30MD3630Halbrštát TomášHvězda SKP Pardubice9500:19:38-
31MD3731Lepič DavidAC Tepo Kladno9500:19:40-
32MD3832Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:19:43-
33MD3933Vacek PetrHvězda SKP Pardubice9500:20:08-
34MD4034Polák ŠtěpánAC SPARTAK Choceň9500:20:27-
35MD4135Koníček FilipTJ Sokol Hradec Králové9500:20:30-
36MD4236Goiš JindřichAK Hodonín9500:20:36-
37MD4337Podjukl ZdeněkSK Hranice9500:20:38-
38MD4438Hradil FilipAK Bílina9500:20:55-
39MD5339Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:21:04-
40MD5640César DavidAthletic Runners Club Brno9400:21:42-
-MD-999Zemaník JakubAK SSK Vítkovice95DNF-
Muži - mílaři (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město Na Moravě8800:15:18-
2MA22Vitner PetrTJ Nové Město Na Moravě9000:15:24-
3MA33Mikulenka PeterTJ Slezan Frýdek-Místek8200:15:30-
4MA44Kubričan PavelAC Mladá Boleslav O.S.8300:15:35-
5MA55Procházka PavelAK Sokolov7900:15:38-
6MA66Kučera DavidABK Liberec9100:15:39-
7MA77Kohut JanVSK Univerzita Brno8500:15:40-
8MA88Miler JiříAC Mladá Boleslav O.S.7500:15:42-
9MA99Janoušek VáclavSPARTAK Praha 48500:15:43-
10MA1010Olejníček LukášAC Moravská Slavia Brno8800:15:45-
11MA1111Zemjánek JiříAC Mladá Boleslav o.s.8800:15:53-
12MA1212Brýdl PavelSK Nové Město Nad Metují8000:15:56-
13MA1413Kořán JakubAtletika Klatovy8800:16:02-
14MA1514Rudolecký RomanVSK Univerzita Brno8800:16:03-
15MA1615Schulhof JanAC Slovan Liberec, o.s.8900:16:05-
16MA1716Kozlík LukášSK Nové Město Nad Metují8900:16:08-
17MA1817Němeček JiříAtletický Klub Aha Vyškov8200:16:10-
18MA2018Pernica JanASK Slavia Praha8100:16:21-
19MA2219Luč JaroslavAK Bílina8700:16:34-
20MA2420Dudek MilanTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9100:16:52-
20MA2421Lánský JosefASK Slavia Praha8700:16:52-
22MA2722Hajný OndřejTJ Sokol České Budějovice8700:17:01-
23MA2823Hlas JakubASK Slavia Praha8900:17:03-
24MA3024Ševčík JakubAK SSK Vítkovice9000:17:29-
25MA3125Nechvíl PetrAC SPARTAK Choceň9100:17:30-
26MA3226Mráz VáclavTJ Slavoj Stará Boleslav8300:17:31-
27MA3927Nikl LukášAC SPARTAK Choceň9100:18:12-
28MA4328Sás LadislavAK Šternberk7200:18:47-
29MA5229Vrága FilipAK Kroměříž8800:20:26-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Beshirová CarmenSK Zdice9800:06:02-
2Ž322Pribičinová BarboraTriatlet Karlovy Vary9800:06:29-
3Ž333Civínová AdélaAK Most9800:06:36-
4Ž344Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:06:45-
5Ž355Strnadová KarolínaAtletický Klub Aha Vyškov9800:06:50-
6Ž366Mitrovičová LeaASK Slavia Praha9800:06:52-
7Ž377Novotná MarkétaAK Šternberk9800:06:53-
8Ž388Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:06:56-
8Ž389Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:06:56-
10Ž31010Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:06:57-
11Ž31111Benčová HelenaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:07:00-
12Ž31212Pišteková EvaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:07:04-
13Ž31313Zikešová EliškaTJ Sokol České Budějovice9800:07:05-
14Ž31414Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:07:06-
15Ž31515Michelčíková JanaHvězda SKP Pardubice9800:07:12-
16Ž31616Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:07:19-
16Ž31617Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:19-
18Ž31819Jelínková KarolínaAtletický Klub Aha Vyškov9900:07:27-
18Ž31818Škanderová KristýnaTJ Slezan Frýdek-Místek9900:07:27-
20Ž32020Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:07:29-
21Ž32121Sásová KatrinAK Šternberk9800:07:30-
22Ž32222Korvasová KateřinaAK Hodonín9900:07:33-
23Ž32323Pártlová DanielaAC SPARTAK Choceň9700:07:39-
24Ž32424Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:07:45-
25Ž32525Faltysová AnetaTJ Svitavy9900:07:53-
26Ž32626Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:07:55-
27Ž32727Janulíková SarahAK Šternberk9900:08:05-
28Ž32828Sládková MartinaASK Slavia Praha9800:08:22-
2ŽS292Kolajová NatálieAtletický Klub Kyjov9700:08:45-
4ŽS304Kovářiková KláraAK Škoda Plzeň9700:08:57-
5ŽS315Stránská MichaelaČTBK ISCAREX Česká Třebová9700:09:04-
11ŽS3212Szotkowská GabrielaTJ TŽ Třinec9700:09:29-
13ŽS3313Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:09:33-
14ŽS3414Hanušová VeronikaAC SPARTAK Choceň9700:09:35-
19ŽS3519Kupková VeronikaHvězda SKP Pardubice9700:09:49-
20ŽS3620Sivila ShannonTJ Znojmo9700:09:57-
21ŽS3722Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:09:58-
23ŽS3823Samcová RomanaTJ TŽ Třinec9700:10:16-
24ŽS3925Baboučková MartinaTJ Sokol České Budějovice9700:10:21-
26ŽS4026Halmo KláraAC Prostějov9700:10:22-
27ŽS4127Fialová KateřinaAtletický Klub Blansko Dvorská9700:10:38-
28ŽS4228Sedlářová AdélaAK Hodonín9700:10:40-
33ŽS4333Nečasová PavlínaTJ Znojmo9700:11:39-
36ŽS4436Bílková DominikaAK Hodonín9700:12:14-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Bartoň LukášTJ Klášterec N/O.9800:08:32-
2M322Osolsobě JanAtletický Klub Aha Vyškov9800:08:37-
3M333Kašpar JosefTJ Lokomotiva Trutnov9900:08:39-
4M344Chloupek OndřejTJ Vtž Chomutov9900:08:41-
1ŽS51Auersvaldová EliškaSprint Klub Čáslav9600:08:42-
3ŽS63Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:08:50-
5M375Podjukl VojtěchSK Hranice9800:09:03-
6M386Szotkowski OndřejTJ TŽ Třinec9900:09:07-
7M397Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9800:09:08-
8M3108Myška MichalTJ Lokomotiva Beroun O.S.9800:09:09-
6ŽS116Mrkvičková SimonaSPARTAK Praha 49600:09:14-
7ŽS127Siebeltová VeronikaTJ Slezan Frýdek Místek9600:09:16-
8ŽS138Svobodová LucieAK Most9600:09:17-
9M3149Svoboda JanAC Mladá Boleslav O.S.9900:09:18-
9ŽS159Siebeltová KateřinaTJ Slezan Frýdek Místek9600:09:19-
10M31610Klinkovský JiříASK Blansko9800:09:20-
11M31711Kočí JosefAC Prostějov9800:09:21-
12M31812Bárta DanTJ Liaz Jablonec N/N.9800:09:23-
10ŽS1910Sedláková VeronikaTJ Chs Turbo Chotěboř9600:09:24-
11ŽS2011Couralová SimonaHvězda SKP Pardubice9600:09:29-
13M32113Vystavěl OndřejAC Prostějov9800:09:30-
14M32214Košťák TomášTJ Liaz Jablonec nad Nisou9800:09:33-
15ŽS2315Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:09:41-
16ŽS2416Šindelářová KateřinaTJ Sokol SG Plzeň Petřín9600:09:42-
17ŽS2517Pavlyuk KaterynaAK Škoda Plzeň9600:09:46-
18ŽS2618Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:09:47-
21ŽS2721Pelešková GabrielaAK Most9600:09:58-
15M32815Němec JanTJ Olympia Bruntál9800:10:02-
16M32916Kučera MartinTJ Svitavy9900:10:03-
17M33017Pícha VáclavTJ Sokol Hradec Králové9800:10:17-
24ŽS3124Kožíšková KristýnaTJ Sokol České Budějovice9600:10:21-
18M33218Zamazal MichalAtletický Klub Blansko Dvorská9900:10:31-
19M33319Papp DominikAtletický Klub Aha Vyškov9900:10:38-
29ŽS3429Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:10:42-
20M33520Scholaster VojtěchAK SSK Vítkovice9800:10:49-
30ŽS3630Hubáčková DenisaAtletický Klub Aha Vyškov9600:10:51-
21M33721Denk DavidTJ Sokol Hradec Králové9800:10:53-
31ŽS3831Tancerová TerezaTJ Sokol Přísnotice9600:10:59-
22M33922Ryba DavidTJ Sokol Hradec Králové9900:11:06-
32ŽS4032Klinkovská AnnaASK Blansko9600:11:11-
23M34123Staněk PatrikTJ Svitavy9900:11:45-
34ŽS4234Obručová KateřinaAtletický Klub Aha Vyškov9600:11:52-
35ŽS4335Jeníková PetraSPARTAK Praha 49600:11:56-
5MS445Knopf RobinMílaři Domažlice9700:12:25-
37ŽS4537Adámková DominikaAtletika Jihlava9600:12:37-
7MS467Němeček ŠtěpánTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9700:12:46-
9MS479Joukal LukášTJ Sokol Nová Paka9700:13:01-
11MS4811Tyc VojtěchHvězda SKP Pardubice9700:13:19-
12MS4912Sasínek PatrikAK Hodonín9700:13:20-
14MS5014Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:13:35-
14MS5015Novotný JanTJ Sokol Hradec Králové9700:13:35-
16MS5217Lukáš MarekTJ Sokol Hradec Králové9700:13:36-
16MS5216Chrascina MarekTj Tž Třinec9700:13:36-
18MS5418Ingeduld JiříTJ Sokol České Budějovice9700:13:42-
1ŽD551Stewartová MoiraSPARTAK Praha 49500:13:50-
24M35624Kratochvíl MartinAtletický Klub Aha Vyškov9900:14:08-
22MS5722Štěpánek MartinTJ Sokol Hradec Králové9700:14:09-
2ŽD582Chryczyk KatarzynaHvězda SKP Pardubice9500:14:10-
23MS5923Bílý LukášAC Prostějov9700:14:12-
24MS6024Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:14:21-
3ŽD613Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:14:26-
5ŽD625Bořánková KarolínaPSK Olymp Praha9500:14:36-
6ŽD636Beránková ZuzanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9500:14:37-
7ŽD647Pehaničová LucieDdm Stod9500:14:43-
26MS6526Musil ČeněkTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:14:59-
27MS6627Kameník ŠtěpánSK Nové Město Nad Metují9700:15:03-
10ŽD6610Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:15:03-
28MS6828Kučera Kryštof FelixSK Hranice9700:15:09-
11ŽD6811Papežová MartinaTJ Nové Město Na Moravě9500:15:09-
29MS7030Beneš PetrVSK Univerzita Brno9700:15:10-
33MS7133Cais FrantišekSK Čtyři Dvory České Budějovice9700:15:35-
36MS7236Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:15:56-
37MS7337Hasala DominikAtletický Klub Aha Vyškov9700:16:08-
14ŽD7414Drunecká MichaelaAC Tepo Kladno9500:17:40-
15ŽD7515Cepníková IrenaAK Šternberk9500:18:31-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Sasínek FilipAK Hodonín9600:11:38-
2MS22Ekl ŠimonAC Falcon Rokycany9600:11:46-
3MS33Svatoš LukášAC Domažlice9600:11:53-
4MS44Steklík AlešSK Nové Město Nad Metují9600:12:06-
6MS56Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav O.S.9600:12:36-
8MS68Skala VojtěchTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9600:12:56-
10MS710Pivoňka MartinAC Domažlice9600:13:03-
13MS813Stupka PatrikAC Česká Lípa9600:13:31-
19MS919Sadil JanAK Šternberk9600:13:52-
20MS1020Medek MartinSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:13:55-
21MS1121Reich VáclavAK Šternberk9600:13:56-
25MS1225Holeček AdamHvězda SKP Pardubice9600:14:23-
4ŽD134Emanovská GabrielaŠSK Újezd Nad Lesy-Praha9400:14:33-
8ŽD148Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:14:50-
9ŽD159Raková LadaAK Olomouc9400:14:55-
29MS1629Buša IvanVSK Univerzita Brno9600:15:10-
31MS1731Niedoba JakubTJ TŽ Třinec9600:15:25-
32MS1832Krejča MartinAK Šternberk9600:15:32-
34MS1934Dušek JiříHvězda SKP Pardubice9600:15:38-
12ŽD2012Voborníková AlenaSK Chotěboř9400:15:50-
35MS2135Žalmánek OndřejAK SSK Vítkovice9600:15:52-
6MD226Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:17:05-
13ŽD2313Škodová ŠárkaAC Mladá Boleslav o.s.9400:17:07-
7MD247Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:17:15-
9MD259Prajza MartinAK Šternberk9500:17:36-
10MD2610Čiviš JanTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9500:17:41-
12MD2714Kobza OndřejTJ Uničov9500:17:43-
17MD2817Lakota AntonínAC SPARTAK Choceň9500:18:01-
19MD2919Zeman JakubAK Olomouc9500:18:07-
20MD3020Antoš MartinTJ Sokol Nová Paka9500:18:10-
21MD3121Bílý VítTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9500:18:11-
21MD3122Smitka MatějAC Česká Lípa9500:18:11-
25MD3325Pavlovec JanAC Česká Lípa9500:18:26-
26MD3426Křivda MartinSK Nové Město Nad Metují9500:18:31-
29MD3529Němeček TomášTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9500:19:32-
30MD3630Halbrštát TomášHvězda SKP Pardubice9500:19:38-
31MD3731Lepič DavidAC Tepo Kladno9500:19:40-
32MD3832Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:19:43-
33MD3933Vacek PetrHvězda SKP Pardubice9500:20:08-
34MD4034Polák ŠtěpánAC SPARTAK Choceň9500:20:27-
35MD4135Koníček FilipTJ Sokol Hradec Králové9500:20:30-
36MD4236Goiš JindřichAK Hodonín9500:20:36-
37MD4337Podjukl ZdeněkSK Hranice9500:20:38-
38MD4438Hradil FilipAK Bílina9500:20:55-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město Na Moravě8800:15:18-
2MA22Vitner PetrTJ Nové Město Na Moravě9000:15:24-
3MA33Mikulenka PeterTJ Slezan Frýdek-Místek8200:15:30-
4MA44Kubričan PavelAC Mladá Boleslav O.S.8300:15:35-
5MA55Procházka PavelAK Sokolov7900:15:38-
6MA66Kučera DavidABK Liberec9100:15:39-
7MA77Kohut JanVSK Univerzita Brno8500:15:40-
8MA88Miler JiříAC Mladá Boleslav O.S.7500:15:42-
9MA99Janoušek VáclavSPARTAK Praha 48500:15:43-
10MA1010Olejníček LukášAC Moravská Slavia Brno8800:15:45-
11MA1111Zemjánek JiříAC Mladá Boleslav o.s.8800:15:53-
1MD121Havlíček JosefTJ Sokol České Budějovice9400:15:56-
12MA1212Brýdl PavelSK Nové Město Nad Metují8000:15:56-
13MA1413Kořán JakubAtletika Klatovy8800:16:02-
14MA1514Rudolecký RomanVSK Univerzita Brno8800:16:03-
15MA1615Schulhof JanAC Slovan Liberec, o.s.8900:16:05-
16MA1716Kozlík LukášSK Nové Město Nad Metují8900:16:08-
17MA1817Němeček JiříAtletický Klub Aha Vyškov8200:16:10-
2MD192Šesták JakubTJ Olympia Bruntál9400:16:17-
18MA2018Pernica JanASK Slavia Praha8100:16:21-
3MD213Olič PavelTJ Sokol Sg Plzeň - Petřín9400:16:29-
19MA2219Luč JaroslavAK Bílina8700:16:34-
4MD234Suchý MichalAC Mladá Boleslav O.S.9400:16:45-
5MD245Šacl JiříTJ Nové Město Na Moravě9400:16:52-
20MA2420Dudek MilanTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9100:16:52-
20MA2421Lánský JosefASK Slavia Praha8700:16:52-
22MA2722Hajný OndřejTJ Sokol České Budějovice8700:17:01-
23MA2823Hlas JakubASK Slavia Praha8900:17:03-
8MD298Cinegr EdgarTJ Uničov9400:17:24-
24MA3024Ševčík JakubAK SSK Vítkovice9000:17:29-
25MA3125Nechvíl PetrAC SPARTAK Choceň9100:17:30-
26MA3226Mráz VáclavTJ Slavoj Stará Boleslav8300:17:31-
11MD3311Špindler DavidAC Mariánské Lázně, O.S.9400:17:42-
12MD3413Sadil MartinAK Šternberk9400:17:43-
12MD3412Schneider VojtěchAK SSK Vítkovice9400:17:43-
15MD3615Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:17:57-
16MD3716Duda ŠtěpánAtletika Jihlava9400:17:59-
18MD3818Bohmann DavidAK Škoda Plzeň9400:18:04-
27MA3927Nikl LukášAC SPARTAK Choceň9100:18:12-
23MD4023Bednář JakubTJ Nové Město Na Moravě9400:18:14-
24MD4124Váchal OndřejMílaři Domažlice9400:18:20-
1ŽJ421Novotná TerezaTJ Sokol Hradec Králové9200:18:38-
28MA4328Sás LadislavAK Šternberk7200:18:47-
27MD4427Timko MartinTJ Šumperk9400:18:50-
2ŽJ452Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:18:53-
28MD4628Kubalák DominikAK Hodonín9400:19:10-
3ŽJ473Poloprutská MarkétaAbk Liberec9200:19:27-
4ŽJ484Miličková MarieTJ Nové Město Na Moravě9200:19:41-
5ŽJ495Táborská GabrielaAK Olomouc9300:19:45-
6ŽJ506Tlustá HelenaTJ Nové Město Na Moravě9300:19:57-
7ŽJ517Janoušová RadkaTJ Nové Město Na Moravě9200:20:10-
29MA5229Vrága FilipAK Kroměříž8800:20:26-
39MD5339Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:21:04-
8ŽJ548Mikolášová EliškaAK SSK Vítkovice9300:21:08-
9ŽJ559Valečková MonikaMílaři Domažlice9300:21:39-
40MD5640César DavidAthletic Runners Club Brno9400:21:42-
10ŽJ5710Hořčičková VendulaAK Šternberk9300:21:47-
11ŽJ5811Martincová KristýnaTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9300:22:00-
12ŽJ5912Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:22:03-
13ŽJ6013Kutrová EliškaJAC Brno9300:22:14-
14ŽJ6114Chladová EvaMílaři Domažlice9300:22:15-
15ŽJ6215Čaganová PetraTJ Slezan Frýdek Místek9300:23:00-
16ŽJ6316Ducháčková KateřinaSK Nové Město Nad Metují9300:23:06-
17ŽJ6417Hrubá KarolínaTJ Baník Stříbro9300:25:36-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Kaminski PetrAo Slavia Havířov9200:23:06-
2MJ22Chlada MartinMílaři Domažlice9300:23:11-
3MJ33Doležel OndřejAK Šternberk9200:23:19-
4MJ44Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:23:27-
5MJ55Gazda ViktorTJ TŽ Třinec9200:24:23-
6MJ66Karnufek RadekAK SSK Vítkovice9300:24:35-
7MJ77Svěchota OndřejSPARTAK Praha 49300:24:55-
7MJ78Voneš DanielTJ Sokol České Budějovice9300:24:55-
9MJ99Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:25:03-
10MJ1010Kodl JanIvan Svědík Running Team, o.s.9300:25:21-
11MJ1111Valko TomášAtletika Chrudim9300:25:34-
12MJ1212Holec MartinAbk Liberec9200:25:35-
13MJ1313Auersvald MilošSprint Klub Čáslav9200:25:40-
1ZA141Sekanová LucieTJ Sokol České Budějovice8900:25:46-
14MJ1514Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:25:48-
15MJ1615Řežábek MichalSPARTAK Praha 49300:25:58-
2ZA172Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:26:11-
16MJ1816Doubek JaroslavSPARTAK Praha 49300:26:12-
17MJ1917Vala FilipTJ Jiskra Havlíčkův Brod9200:26:18-
18MJ2018Grecman DanielAK SSK Vítkovice9300:26:26-
3ZA213Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:26:29-
19MJ2219Novotný VojtěchTJ Sokol České Budějovice9300:26:47-
20MJ2320Svoboda MichaelTJ Olympia Bruntál9200:26:54-
4ZA244Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:27:27-
5ZA255Všetečková LenkaTJ Sokol České Budějovice8400:27:32-
6ZA266Šatrová DanaUSK Praha8600:27:40-
21MJ2721Tomášek MarekSPARTAK Praha 49300:27:42-
7ZA287Čapková TerezaUSK Praha8700:27:46-
8ZA298Eningerová ValerieTJ Sokol Písek8900:28:02-
22MJ3022Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9200:28:23-
23MJ3123Hrubý JosefTJ Znojmo9200:28:38-
24MJ3224Német KryštofAK Šternberk9300:28:50-
9ZA339Fousková PetraAC Čáslav8100:29:36-
10ZA3410Žáčková KláraSPARTAK Praha 48800:29:41-
11ZA3511Stevens Jennifer RebeccaKer Team8400:29:42-
12ZA3612Prokešová IvanaTJ Olympia Bruntál8800:30:11-
13ZA3713Kosová DenisaAK Šternberk9100:30:14-
14ZA3814Peteříková VendulaVSK Ftvs Praha8900:30:23-
15ZA3915Martínková JindřiškaSC Marathon Plzeň8400:30:32-
16ZA4016Dudková KateřinaTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí8800:30:40-
16ZA4017Indráková AdélaAK Šternberk9100:30:40-
25MJ4225Bílek JanVSK Univerzita Brno9300:30:48-
18ZA4318Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:31:01-
26MJ4426Vlasák JanAK Olymp Brno9300:31:13-
19ZA4519Palupčíková NikolaAK Olymp Brno9100:31:29-
27MJ4627Čaščevoj MatějTJ Lokomotiva Beroun o.s.9300:31:35-
20ZA4720Zemanová DagmarTJ Sokol České Budějovice7700:31:40-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
68%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód