Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh za břehem

20.3.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 20.3.2011
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ45Kodl JanISRT9300:24:30-
2MJ1415Timko MartinTJ Šumperk9400:26:22-
3MJ2223Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:27:36-
4MJ3435Muller DanielTJ Šumperk9300:29:00-
5MJ4849Smolicha TomášNový Malín9500:31:30-
6MJ8889Rosler DominikPlavecký klub Zábřeh9700:39:57-
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7576Burdiaková RadkaOA Šumperk9300:36:25-
2ŽJ7677Kukulová MartinaCyklo Polách a syn9500:36:59-
Muži A 20-39 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:23:32-
2MA23Chytil DavidVSK UNI Brno8700:24:25-
3MA67Procházka MarekVíno Karabina7400:24:48-
4MA78Halama JakubKVS Šumperk OB7900:25:11-
5MA910Žanda AdamAtletika Šumperk9100:25:27-
6MA1011Sikora OndřejAtletika Zábřeh7700:25:33-
7MA1213Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:25:53-
8MA1314Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:00-
9MA1617Kostecký JanTJ Šumperk9100:26:45-
10MA1718Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:26:54-
11MA1920Fišnar RomanSokol Šumperk8300:27:07-
12MA2425Komárek JaroslavHS Orlické hory7700:27:43-
13MA2627Orava VítOvoce a zelenina Ruda8800:28:03-
14MA2728Žouželka LiborPostřelmov7800:28:04-
15MA2829Novotný Tomᚊumperk7500:28:06-
16MA3132Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:28:27-
17MA3233Maier LukášKRB Chrudim7800:28:42-
18MA3536Hubáček PavelSporton Šumperk7600:29:01-
19MA3637Nikodým LukášTJ Šumperk8000:29:02-
20MA3940Janoušek VáclavUničov9100:29:49-
21MA4041Král MilanZábřeh7500:30:05-
22MA4243Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:30:25-
23MA4445Bartoš AntonínTJ Šumperk7300:30:52-
24MA4546Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:54-
25MA4748Maixner JaroslavOvoce a zelenina Ruda8800:31:24-
26MA5051Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:31:39-
27MA5152Miča PetrSDH Bratrušov7900:31:48-
28MA5253Březina JanOlomouc VZ8400:31:59-
29MA5354Možný StanislavŠumperk7700:32:10-
30MA5758Horák DavidOlomouc8300:33:29-
31MA5859Pecha MichalAtletika Zábřeh8800:33:30-
32MA6364Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:34:29-
33MA6465Hojgr MartinAtletika Zábřeh8400:34:34-
34MA6566Sychra PavelŠumperk8200:34:36-
35MA8788Černý OndřejScorpions Gym Bludov7800:39:49-
Muži B 40-49 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB56Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:33-
2MB89Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:25:18-
3MB1112Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:25:48-
4MB1516Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:26:30-
5MB2122Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:27:30-
6MB2324Myslín Zdeněkneregistrován7100:27:39-
7MB3334Jílek MartinŠumperk6900:28:47-
8MB3839Basler JanBludov7000:29:46-
9MB4142Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:10-
10MB4950Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:31:38-
11MB6263Šincl JosefOrel Rovensko6700:34:20-
12MB7980Květoň VladimírŠumperk6800:37:13-
Muži C 50-59 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC34Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:27-
2MC1819Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:58-
3MC2526Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:27:47-
4MC2930Pur VáclavŠumperk5500:28:09-
5MC3031Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:24-
6MC4344Sporek MiroslavFagus5400:30:31-
7MC5455Felkl LuděkŠumperk6000:32:51-
8MC5657Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:33:26-
9MC5960Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:33:33-
10MC6061Batěk MiroslavHrabišín5400:33:38-
11MC6970Březina VladimírSeverka Šumperk5800:35:16-
12MC8081Kašpar JiříOrrero5300:37:17-
13MC8990Macháček JiříVíno Karabina5300:39:58-
Muži D 60 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2021Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:10-
2MD7071Unger PetrŠumperk4600:35:18-
3MD7172Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:20-
4MD7273Stejskal AntonínVíno Karabina4900:36:07-
5MD7374Bielčik JindřichLichkov4000:36:21-
6MD7475Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:36:24-
7MD7879Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:37:05-
8MD8687Lerch VladislavČD Olomouc4800:38:55-
9MD9091Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:53-
Ženy A 20-34 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4647Pláničková LenkaAK Olomouc9100:30:56-
2ZA5556Zajícová JanaVíno Karabina8000:33:12-
3ZA6162Žandová VěraAtletika Zábřeh9000:33:42-
4ZA6667Pospíšilová EvaŠumperk8200:34:37-
5ZA6869Štýbnarová RadkaFortex Zábřeh8600:35:07-
6ZA7778Žouželková JanaPostřelmov7700:37:00-
7ZA8182Berková KatarínaŠumperk8100:37:36-
8ZA8486Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:55-
Ženy B 35 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3738Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:29:08-
2ZB6768Králová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:34:57-
3ZB8283Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko7100:37:47-
4ZB8385Ostřanská IvetaSeverka Šumperk6500:37:53-
5ZB8584Krčová MartinaHoral Šumperk7200:38:42-
6ZB9192Sekyrová JanaSvitavy6300:42:05-
7ZB9293Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:44:41-
8ZB9394Staudingerová KateřinaOrel Rovensko7200:48:04-
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:23:32-
2MA23Chytil DavidVSK UNI Brno8700:24:25-
1MC34Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:27-
1MJ45Kodl JanISRT9300:24:30-
1MB56Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:33-
3MA67Procházka MarekVíno Karabina7400:24:48-
4MA78Halama JakubKVS Šumperk OB7900:25:11-
2MB89Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:25:18-
5MA910Žanda AdamAtletika Šumperk9100:25:27-
6MA1011Sikora OndřejAtletika Zábřeh7700:25:33-
3MB1112Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:25:48-
7MA1213Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:25:53-
8MA1314Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:00-
2MJ1415Timko MartinTJ Šumperk9400:26:22-
4MB1516Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:26:30-
9MA1617Kostecký JanTJ Šumperk9100:26:45-
10MA1718Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:26:54-
2MC1819Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:58-
11MA1920Fišnar RomanSokol Šumperk8300:27:07-
1MD2021Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:10-
5MB2122Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:27:30-
3MJ2223Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:27:36-
6MB2324Myslín Zdeněkneregistrován7100:27:39-
12MA2425Komárek JaroslavHS Orlické hory7700:27:43-
3MC2526Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:27:47-
13MA2627Orava VítOvoce a zelenina Ruda8800:28:03-
14MA2728Žouželka LiborPostřelmov7800:28:04-
15MA2829Novotný Tomᚊumperk7500:28:06-
4MC2930Pur VáclavŠumperk5500:28:09-
5MC3031Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:24-
16MA3132Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:28:27-
17MA3233Maier LukášKRB Chrudim7800:28:42-
7MB3334Jílek MartinŠumperk6900:28:47-
4MJ3435Muller DanielTJ Šumperk9300:29:00-
18MA3536Hubáček PavelSporton Šumperk7600:29:01-
19MA3637Nikodým LukášTJ Šumperk8000:29:02-
1ZB3738Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:29:08-
8MB3839Basler JanBludov7000:29:46-
20MA3940Janoušek VáclavUničov9100:29:49-
21MA4041Král MilanZábřeh7500:30:05-
9MB4142Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:10-
22MA4243Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:30:25-
6MC4344Sporek MiroslavFagus5400:30:31-
23MA4445Bartoš AntonínTJ Šumperk7300:30:52-
24MA4546Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:54-
1ZA4647Pláničková LenkaAK Olomouc9100:30:56-
25MA4748Maixner JaroslavOvoce a zelenina Ruda8800:31:24-
5MJ4849Smolicha TomášNový Malín9500:31:30-
10MB4950Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:31:38-
26MA5051Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:31:39-
27MA5152Miča PetrSDH Bratrušov7900:31:48-
28MA5253Březina JanOlomouc VZ8400:31:59-
29MA5354Možný StanislavŠumperk7700:32:10-
7MC5455Felkl LuděkŠumperk6000:32:51-
2ZA5556Zajícová JanaVíno Karabina8000:33:12-
8MC5657Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:33:26-
30MA5758Horák DavidOlomouc8300:33:29-
31MA5859Pecha MichalAtletika Zábřeh8800:33:30-
9MC5960Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:33:33-
10MC6061Batěk MiroslavHrabišín5400:33:38-
3ZA6162Žandová VěraAtletika Zábřeh9000:33:42-
11MB6263Šincl JosefOrel Rovensko6700:34:20-
32MA6364Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:34:29-
33MA6465Hojgr MartinAtletika Zábřeh8400:34:34-
34MA6566Sychra PavelŠumperk8200:34:36-
4ZA6667Pospíšilová EvaŠumperk8200:34:37-
2ZB6768Králová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:34:57-
5ZA6869Štýbnarová RadkaFortex Zábřeh8600:35:07-
11MC6970Březina VladimírSeverka Šumperk5800:35:16-
2MD7071Unger PetrŠumperk4600:35:18-
3MD7172Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:20-
4MD7273Stejskal AntonínVíno Karabina4900:36:07-
5MD7374Bielčik JindřichLichkov4000:36:21-
6MD7475Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:36:24-
1ŽJ7576Burdiaková RadkaOA Šumperk9300:36:25-
2ŽJ7677Kukulová MartinaCyklo Polách a syn9500:36:59-
6ZA7778Žouželková JanaPostřelmov7700:37:00-
7MD7879Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:37:05-
12MB7980Květoň VladimírŠumperk6800:37:13-
12MC8081Kašpar JiříOrrero5300:37:17-
7ZA8182Berková KatarínaŠumperk8100:37:36-
3ZB8283Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko7100:37:47-
4ZB8385Ostřanská IvetaSeverka Šumperk6500:37:53-
8ZA8486Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:55-
5ZB8584Krčová MartinaHoral Šumperk7200:38:42-
8MD8687Lerch VladislavČD Olomouc4800:38:55-
35MA8788Černý OndřejScorpions Gym Bludov7800:39:49-
6MJ8889Rosler DominikPlavecký klub Zábřeh9700:39:57-
13MC8990Macháček JiříVíno Karabina5300:39:58-
9MD9091Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:53-
6ZB9192Sekyrová JanaSvitavy6300:42:05-
7ZB9293Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:44:41-
8ZB9394Staudingerová KateřinaOrel Rovensko7200:48:04-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód