Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

20. ročník, Přespolní běh o pohár SDH Chábory

10.6.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 20. ročník, Přespolní běh o pohár SDH Chábory
  • datum konání: 10.6.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Chábory

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 20. ročník, Přespolní běh o pohár SDH Chábory

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ142Mach JanVeba Trutnov8600:13:49-
2MJ243Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:14:10-
3MJ644Kinzel TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.8700:15:00-
Juniorky (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ973Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:15:26-
2ŽJ1074Kárníková LibušeKOB Dobruška8400:15:40-
3ŽJ1675Kinzelová LenkaTJ Porkert Skuhrov n. B.8500:16:58-
4ŽJ2876Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:20:11-
5ŽJ2977Chmelařová KateřinaTJ Dobruška9100:21:09-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:35:06-
2MA22Ulich PetrMaterial Technology6800:35:31-
3MA43Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:36:42-
4MA54Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:37:16-
5MA85Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:38:07-
6MA96Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:38:29-
7MA127Pospíšil VítPraha 46800:39:14-
8MA138Holub MiroslavBukovice6600:39:18-
9MA149Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:39:22-
10MA1510Doucha JiříStart Náchod7100:39:52-
11MA2111Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:40:24-
12MA2412Čáp OndřejKOB Dobruška7400:41:06-
13MA2513Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:42:10-
14MA3014Mikelka OskarSKM Vraclav7800:42:58-
15MA3215Svoboda PavelDobruška7600:43:22-
16MA3316Rücker PavelJiskra Veba Machov7600:43:28-
17MA3717Lenfeld JaroslavBílý Újezd7000:44:10-
18MA4018Hynek PetrNové Město n. Metují6300:44:49-
19MA4119Syrůček JaromírLABE TRI CLUB HK6200:45:23-
20MA4220Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:42-
21MA5321Smola PetrTJ Vysoký Újezd6900:52:04-
Muži B1 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1322Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:35:58-
2B11023Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:38:42-
3B11124Toman JiříHZS Hradec Králové6100:39:00-
4B11825Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:40:03-
5B12626Flégl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:42:15-
6B12827Heš PetrJiskra Králíky6000:42:37-
7B13128Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:03-
8B13929Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:44:31-
-B1-30Čechal MilanISCAREX Česká Třebová59DNF-
Muži B2 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B2631Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:37:20-
2B21732Kylar IvoJiskra Králíky5400:39:57-
3B21933Švec MiroslavTJ Potštejn5200:40:07-
4B22234Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:27-
5B22335Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:53-
6B23436Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:41-
7B23537Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:56-
8B23838Ryba MilanAVC Praha5200:44:15-
9B24439Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:46:14-
10B24840Rücker OldřichLhota5500:48:35-
11B25141Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:49:57-
Muži C1 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11645Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:54-
2C12046Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:40:09-
3C12747Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:42:27-
4C14348Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:46:12-
5C15549Čepelka OldřichTima Liberec4800:57:20-
Muži C2 (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2750Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:37:51-
2C22951Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:42:52-
3C24752Linhart MilošAC Náchod4400:47:54-
4C24953Jelínek MatějHradec Králové4200:48:37-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3654Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:44:09-
2MD4555Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:18-
3MD4656Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:46:28-
4MD5057Bielčík JindřichLichkov 00:48:46-
5MD5258Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:37-
6MD5459Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3500:53:57-
7MD5760Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:58:53-
-MD-61Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40DNF-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5662Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:57:37-
Muži Buď fit (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC586Kárník LubošKOB Dobruška5700:15:00-
2MC787Krátký JosefKP NKN Mělník6500:15:17-
3MC888Novotný AdamSezemice8900:15:25-
4MC1289Rohlena MartinDobruška9000:15:43-
5MC1490Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:15:54-
6MC1891Klossowski JiříDobruška4900:17:35-
7MC2392Rücker JakubSK Hronov8800:18:49-
8MC3393Gregor MichalChábory9100:27:38-
9MC3594Novotný OtaPardubice9600:41:04-
Ženy F (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF363Sirůčková DanielaLABE TRI CLUB HK7600:14:22-
2ZF1564Ouřecká RenátaPardubice7000:15:58-
3ZF2165Krejčíková EvaKOB Dobruška6700:18:45-
Ženy G (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZG466Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:14:54-
2ZG1067Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:15:40-
3ZG1368Vacková HanaSK Hronov5600:15:43-
4ZG1969Novotná EditaSezemice6600:18:03-
5ZG2070Chmelařová IrenaTJ Dobruška6500:18:41-
6ZG2471Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:18:55-
7ZG3072Chalupníková AlenaDolní Dobrouč6500:21:14-
Ženy Buď fit (trať 3,330 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1778Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:17:35-
2ZA2279Šestáková KateřinaPolice nad Metují7600:18:49-
3ZA2580Svobodová VeronikaHolice8100:19:06-
4ZA2681Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:19:29-
5ZA2782Krejčíková MichaelaDobruška9200:20:08-
6ZA3183Krejčíková LenkaDobruška8800:24:57-
7ZA3284Mervartová MarkétaDobruška8900:24:58-
8ZA3485Novotná EditaSezemice9100:38:06-
Trať 3,330 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ142Mach JanVeba Trutnov8600:13:49-
2MJ243Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:14:10-
1ZF363Sirůčková DanielaLABE TRI CLUB HK7600:14:22-
1ZG466Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:14:54-
1MC586Kárník LubošKOB Dobruška5700:15:00-
3MJ644Kinzel TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.8700:15:00-
2MC787Krátký JosefKP NKN Mělník6500:15:17-
3MC888Novotný AdamSezemice8900:15:25-
1ŽJ973Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:15:26-
2ZG1067Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:15:40-
2ŽJ1074Kárníková LibušeKOB Dobruška8400:15:40-
4MC1289Rohlena MartinDobruška9000:15:43-
3ZG1368Vacková HanaSK Hronov5600:15:43-
5MC1490Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:15:54-
2ZF1564Ouřecká RenátaPardubice7000:15:58-
3ŽJ1675Kinzelová LenkaTJ Porkert Skuhrov n. B.8500:16:58-
1ZA1778Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:17:35-
6MC1891Klossowski JiříDobruška4900:17:35-
4ZG1969Novotná EditaSezemice6600:18:03-
5ZG2070Chmelařová IrenaTJ Dobruška6500:18:41-
3ZF2165Krejčíková EvaKOB Dobruška6700:18:45-
2ZA2279Šestáková KateřinaPolice nad Metují7600:18:49-
7MC2392Rücker JakubSK Hronov8800:18:49-
6ZG2471Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:18:55-
3ZA2580Svobodová VeronikaHolice8100:19:06-
4ZA2681Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:19:29-
5ZA2782Krejčíková MichaelaDobruška9200:20:08-
4ŽJ2876Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:20:11-
5ŽJ2977Chmelařová KateřinaTJ Dobruška9100:21:09-
7ZG3072Chalupníková AlenaDolní Dobrouč6500:21:14-
6ZA3183Krejčíková LenkaDobruška8800:24:57-
7ZA3284Mervartová MarkétaDobruška8900:24:58-
8MC3393Gregor MichalChábory9100:27:38-
8ZA3485Novotná EditaSezemice9100:38:06-
9MC3594Novotný OtaPardubice9600:41:04-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:35:06-
2MA22Ulich PetrMaterial Technology6800:35:31-
1B1322Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:35:58-
3MA43Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:36:42-
4MA54Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:37:16-
1B2631Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:37:20-
1C2750Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:37:51-
5MA85Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:38:07-
6MA96Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:38:29-
2B11023Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:38:42-
3B11124Toman JiříHZS Hradec Králové6100:39:00-
7MA127Pospíšil VítPraha 46800:39:14-
8MA138Holub MiroslavBukovice6600:39:18-
9MA149Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:39:22-
10MA1510Doucha JiříStart Náchod7100:39:52-
1C11645Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:54-
2B21732Kylar IvoJiskra Králíky5400:39:57-
4B11825Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:40:03-
3B21933Švec MiroslavTJ Potštejn5200:40:07-
2C12046Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:40:09-
11MA2111Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:40:24-
4B22234Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:27-
5B22335Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:53-
12MA2412Čáp OndřejKOB Dobruška7400:41:06-
13MA2513Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:42:10-
5B12626Flégl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:42:15-
3C12747Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:42:27-
6B12827Heš PetrJiskra Králíky6000:42:37-
2C22951Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:42:52-
14MA3014Mikelka OskarSKM Vraclav7800:42:58-
7B13128Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:03-
15MA3215Svoboda PavelDobruška7600:43:22-
16MA3316Rücker PavelJiskra Veba Machov7600:43:28-
6B23436Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:41-
7B23537Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:56-
1MD3654Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:44:09-
17MA3717Lenfeld JaroslavBílý Újezd7000:44:10-
8B23838Ryba MilanAVC Praha5200:44:15-
8B13929Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:44:31-
18MA4018Hynek PetrNové Město n. Metují6300:44:49-
19MA4119Syrůček JaromírLABE TRI CLUB HK6200:45:23-
20MA4220Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:42-
4C14348Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:46:12-
9B24439Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:46:14-
2MD4555Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:18-
3MD4656Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:46:28-
3C24752Linhart MilošAC Náchod4400:47:54-
10B24840Rücker OldřichLhota5500:48:35-
4C24953Jelínek MatějHradec Králové4200:48:37-
4MD5057Bielčík JindřichLichkov 00:48:46-
11B25141Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:49:57-
5MD5258Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:37-
21MA5321Smola PetrTJ Vysoký Újezd6900:52:04-
6MD5459Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3500:53:57-
5C15549Čepelka OldřichTima Liberec4800:57:20-
1ME5662Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:57:37-
7MD5760Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:58:53-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód