Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubický vinařský půlmaraton MČR 2011 - neúplné

16.4.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubický vinařský půlmaraton MČR 2011 - neúplné
  • datum konání: 16.4.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.4.2017Pardubický vinařský půlmaraton - MČR1188
18.4.2015Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2014Pardubický vinařský půlmaraton - MČR5
20.4.2013Pardubický vinařský půlmaraton - MČR mužů a žen 201397
14.4.2012Pardubický vinařský půlmaraton - MČR - neúplné54
18.4.2009Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2008MČR Pardubický vinařský půlmaraton (nekompletní)82
8.5.2005Pardubický vinařský půlmaraton29

Statistika závodu Pardubický vinařský půlmaraton MČR 2011 - neúplné

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 1455

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Král Jindřich735
Sekyrová Ivana714
Pavlišta Vít854
Fenclová Marta764
Siegel Josef584
Kratochvíl Miloš754
Pechek Petr834
Krunka Kamil863
Havlíček Jan793
Mahovský František833
Pastorová Petra773
Pechková Jana853
Soukup Jiří273
Nečas Josef583
Kamínková Petra733
Mikulecká Marcela733
Matyášová Jana653
Smrčka Miloš543
Kubr Václav553
Metelková Táňa723
Leszkow Josef513
Nemšák Miroslav693
Tylšová Daniela783
Marholdová Lucie832
Videcký Jan852
Jerakas Jorgos402
Čotov Ivan662
Svoboda Ondřej872
Štefko Robert682
Kohut Jan852
Zajíc Jan532
Krátký Josef652
Fořtová Iveta722
Krsek Miroslav492
Jirčík Miroslav762
Kubričan Pavel832
Škrabánek Petr602
Podroužek Dušan742
Brýdl Pavel802
Čadek Ondřej912
Kolínek František562
Leszkow Petr442
Hurdálek Robert782
Blaha Tomáš762
Mike Kiprop Cheruiyot842
Hübl Radek882
Orlich Petr612
Kozáková Denisa792
Kučera Martin802
Churáňová Radka772

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 6)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Mike Kiprop CheruiyotKeňa8401:05:19-
2MA21Bonifac Wambua NduvaKeňa8401:05:21-
3MA311Kreisinger JanAK Kroměříž8401:05:27-
4MA4104Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:06:45-
5MA513Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:06:53-
6MA691Kučera MartinVSK UNI Brno8001:08:38-
7MA7101Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7001:08:42-
8MA875Havlíček JanASK Slavia Praha7901:09:06-
9MA994Mahovský FrantišekAC Moravská Slávia Brno8301:09:29-
10MA1093Losman PetrPSK Olymp Praha7901:09:43-
34MA34628Smrčka MilošBK Říčany5401:15:02-
54MA54112Siegel JosefAC Choceň5801:18:35-
61MA6187Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:19:51-
62MA621079Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:20:01-
73MA73325Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:21:01-
75MA751020Kolínek FrantišekAK Perná5601:21:23-
94MA9414Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:23:17-
145MA145712Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:27:31-
146MA1461101Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:27:42-
285MA285867Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:34:31-
319MA3191014Marhold LubošChoceň7701:35:55-
377MA3771082Marhold PetrChoceň7801:38:45-
458MA458552Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:42:09-
616MA6161058Leszkow PetrMK Hlinsko4401:47:18-
839MA839124Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:57:13-
1004MA100488Krátký JosefTJ Svitavy6502:14:37-
1061MA1061723Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:08-
Ženy (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3616Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:15:24-
2ZA3915Kamínková PetraAK Olomouc7301:16:00-
3ZA5917Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:19:44-
4ZA6718Churáňová RadkaTJ Loko Trutnov7701:20:40-
5ZA83126Fenclová MartaAC Pardubice7601:22:15-
9ZA165131Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:28:25-
13ZA218128Fořtová IvetaTJ Sokol Kolín7201:31:25-
14ZA250138Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:33:03-
16ZA2821076Humpolíčková JanaTraged Team7801:34:14-
26ZA380876Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:38:47-
34ZA4061156Mikulecká MarcelaSloupnice7301:39:40-
41ZA431819Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:40:54-
59ZA493563Honsová HanaLanškroun7901:43:28-
78ZA7691083Marholdová LucieChoceň8301:54:01-
80ZA824778Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:56:26-
83ZA901144Siegelová MagdalenaAC Choceň6502:02:33-
89ZA915600Kubečková-Wenigová LuciePraha 67802:03:33-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Mike Kiprop CheruiyotKeňa8401:05:19-
2MA21Bonifac Wambua NduvaKeňa8401:05:21-
3MA311Kreisinger JanAK Kroměříž8401:05:27-
4MA4104Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:06:45-
5MA513Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:06:53-
6MA691Kučera MartinVSK UNI Brno8001:08:38-
7MA7101Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7001:08:42-
8MA875Havlíček JanASK Slavia Praha7901:09:06-
9MA994Mahovský FrantišekAC Moravská Slávia Brno8301:09:29-
10MA1093Losman PetrPSK Olymp Praha7901:09:43-
34MA34628Smrčka MilošBK Říčany5401:15:02-
1ZA3616Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:15:24-
2ZA3915Kamínková PetraAK Olomouc7301:16:00-
54MA54112Siegel JosefAC Choceň5801:18:35-
3ZA5917Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:19:44-
61MA6187Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:19:51-
62MA621079Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:20:01-
4ZA6718Churáňová RadkaTJ Loko Trutnov7701:20:40-
73MA73325Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:21:01-
75MA751020Kolínek FrantišekAK Perná5601:21:23-
5ZA83126Fenclová MartaAC Pardubice7601:22:15-
94MA9414Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:23:17-
145MA145712Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:27:31-
146MA1461101Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:27:42-
9ZA165131Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:28:25-
13ZA218128Fořtová IvetaTJ Sokol Kolín7201:31:25-
14ZA250138Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:33:03-
16ZA2821076Humpolíčková JanaTraged Team7801:34:14-
285MA285867Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:34:31-
319MA3191014Marhold LubošChoceň7701:35:55-
377MA3771082Marhold PetrChoceň7801:38:45-
26ZA380876Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:38:47-
34ZA4061156Mikulecká MarcelaSloupnice7301:39:40-
41ZA431819Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:40:54-
458MA458552Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:42:09-
59ZA493563Honsová HanaLanškroun7901:43:28-
616MA6161058Leszkow PetrMK Hlinsko4401:47:18-
78ZA7691083Marholdová LucieChoceň8301:54:01-
80ZA824778Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:56:26-
839MA839124Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:57:13-
83ZA901144Siegelová MagdalenaAC Choceň6502:02:33-
89ZA915600Kubečková-Wenigová LuciePraha 67802:03:33-
1004MA100488Krátký JosefTJ Svitavy6502:14:37-
1061MA1061723Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:08-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód