Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

27.4.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 27.4.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí
18:00 hodin

Přihlášky

on-line zde: www.mizuno-running-cup.cz
na níže uvedený email nebo na místě do 17:00 hodin

Startovné

100 Kč (ma místě 150 Kč), Lidový běh 10 Kč

Popis tratě

délka: 9.600 m (6 okruhů) městský rovinatý okruh

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Nývlt
tel. 777 571 106, 737 277 874

Internetové stránky

http://www.pardubicka9.strnad.info

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2020Pardubická devítka-
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3777

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Eder Martin6511
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kozáková Denisa7911
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Metelková Táňa7210
Jirásková Eva6410
Pudil Ivo6110
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Zelený Luděk619
Vorel Milan409
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Mališová Karla609
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Vodehnal Jan738
Eliáš Petr608
Řehák Pavel848
Jelínková Magdalena458
Malátek Antonín778
Petronyuk Viktor608
Palko Aleš718
Procházková Irena578
Nádherová Hana688

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1241Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:30:44-
2MA2327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:57-
3MA3371Razým LukášSKP Ústí nad Orlicí7900:31:24-
4MA4225Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:31:28-
5MA5213Slovák DaliborKerteam8400:31:46-
6MA615Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:00-
7MA749Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:06-
8MA816Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:32:29-
9MA10244Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:32:45-
10MA12232Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:55-
11MA1465Jansa JiříChrudim8400:33:16-
12MA15317Čapek LubomírČD Cargo Ústí nad Labem7400:33:39-
13MA16303Glier MichalČeské dráhy DKV Brno8200:34:04-
14MA1734Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:11-
15MA1862Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:13-
16MA19354Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:34:39-
17MA2246Novák Jan PavelHorní Studenec9100:35:03-
18MA2351Mocek TomášAC Pardubice7900:35:04-
19MA2535Rohlík VáclavTřemošnice8000:35:41-
20MA2667Králík TomášSokol Hradec Králové9200:35:42-
21MA2714Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:35:46-
22MA2813Procházka TomášAC Pardubice9100:35:49-
23MA2948Váňa JiříČervené Pečky8300:35:50-
24MA32352Mařík JiříMP Žamberk7200:35:55-
25MA3327Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:35:56-
26MA3421Herda JanV.A.C.8300:36:37-
27MA37369Mačík IvanNC Vyškov8100:36:50-
28MA382Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:51-
29MA403Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:36:54-
30MA42366Maier LukášKRB Chrudim7800:37:01-
31MA43353Horný PavelSK Přerov7300:37:15-
32MA44310Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:19-
33MA45208Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:37:20-
34MA46302Šatný RadekČeská Skalice7200:37:26-
35MA4854Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:41-
36MA49360Kohout RadekMěstská policie - Praha8400:37:42-
37MA5155Hovorka PavelOK Lokomotiva Pardubice7900:38:01-
37MA5118Doktor OndřejPardubice9300:38:01-
39MA5671Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:38:17-
40MA57374Maloch AlešSK OMT Pardubice7900:38:25-
41MA5860Malátek AntonínPardubice7700:38:26-
42MA596Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:39-
43MA6017Voleský VáclavČeská Třebová9100:38:42-
44MA67378Halda JanMěstská policie Pardubice8700:39:15-
45MA7138Heller TomášHradec Králové8100:39:30-
46MA72243Novák PavelKRB Chrudim8100:39:32-
47MA74311Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:39:39-
48MA7543Mašek PetrFitcentrum LS-Club Vrchlabí7900:39:40-
49MA78364Zifčák RobinOlomouc7900:40:09-
50MA90221Jirsa VojtěchPardubice8600:41:03-
51MA9122Beran LukášSK OMT9500:41:05-
52MA93224Boháč JaroslavPolička8500:41:09-
53MA94350Bárta MarekMP Karviná7400:41:10-
54MA10045Novák MilanPardubice8000:41:46-
55MA10829Pavelka MarekPardubice8800:42:36-
56MA109222Hartl MartinSCPAP9400:42:38-
57MA11811Růžička ŠtěpánAFK Pečky9300:43:18-
58MA120367Zmeškal TomášSKP Přerov7600:43:43-
59MA123318Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:43:52-
60MA1261Hromádko KamilRadčice7500:44:03-
61MA127203Moser TomášPardubice7300:44:07-
62MA1308Novák PetrChrudim7800:44:19-
63MA13366Goláň OldřichPardubice7400:44:28-
63MA13357Jirásko DušanSK Srch7300:44:28-
65MA135368Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:44:44-
66MA13668Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:44:46-
67MA13725Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:44:50-
68MA141207Jonáš KarelStrojon Pardubice8300:44:58-
69MA14444Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:45:03-
70MA14520Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:45:06-
71MA150217Plachý VojtěchPardubice8600:45:47-
72MA15224Drozd JanTj Sokol Řetová8300:45:54-
73MA156216Labík MartinBorohrádek7300:46:17-
74MA15947Vacek MartinPardubice7300:46:30-
75MA16158Šlegr Michalneregistrován8900:46:37-
76MA16353Petržilka JiříPardubice9100:46:42-
77MA17026Vraný MiroslavPardubice8200:47:26-
78MA17250MÁČEL MartinMen X Krucemburk9700:47:35-
79MA17441Praus Martinneregistrován8100:47:36-
80MA177249Slabihoud PavelPardubice7700:47:47-
81MA17940Korol OndřejPardubice9500:47:51-
81MA179229Otta RomanVrchlabí8400:47:51-
83MA182356Shejbal PetrPardubice7300:48:01-
84MA18531Včelák PavelOpatovice nad Labem7200:48:13-
85MA18661Petráček MilanČeská Skalice7400:48:16-
86MA188205Bajer MarekPardubice7800:48:24-
87MA19369Duraj AlešFoxconn7800:48:41-
88MA19770Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7500:49:06-
89MA19937Řehůřek LubomírHradec Králové7200:49:17-
90MA21519Nasku PetrVYSOKÉ MÝTO7500:52:09-
91MA21932Kupa DavidPardubice7900:52:45-
92MA226313Polívka VladimírSDC Hradec Králové7600:54:09-
93MA23339Křivohlávek JanSPS Sázava7500:55:12-
94MA24264Koubek JanHradec Králově9701:01:02-
Muži B (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13308Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:06-
2MB2481Doucha JiříTJ START Náchod7100:35:17-
3MB31324Osoba MartinČD Cargo Česká Třebová6500:35:53-
4MB5483Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:04-
5MB6679Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:39:07-
6MB7090Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:39:29-
7MB7292Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:32-
8MB8274Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:40:22-
9MB92305Zachař JiříČeské dráhy CIS Ústí nad Labem7100:41:06-
10MB9680Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:33-
11MB9897Patík PavelKeňa revival7000:41:40-
11MB98228Otta ZdeněkVrchlabí6500:41:40-
13MB10391Kühn JiříPardubice6600:42:02-
14MB11182Stolárik PeterMestský športový klub Vrbové7000:42:46-
14MB11173Hromádko JaroslavVojenská policie Pce7100:42:46-
16MB119201Štenbera PetrPardubice6900:43:38-
17MB122230Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:50-
18MB128248Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:16-
19MB12995Nádhera PetrHradec Králové6700:44:17-
20MB13996Staněk MilanKenast Pečky6600:44:54-
21MB142162Jurošová OlgaAČR/ Pardubice6700:44:59-
22MB14698Nouzovský VítPřelovice6400:45:10-
23MB148250Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:45:32-
24MB15856Jirásko LubomírSK Srch7100:46:28-
25MB16876Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:47:06-
26MB18193Chlanda OldřichŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK7000:47:59-
27MB183242Eder MartinJindřichův Hradec6500:48:11-
28MB186212Konvalinka PavelPardubice7000:48:16-
29MB192372Mareš LadislavAuto Škoda Mladá Boleslav6600:48:39-
30MB195304Jareš DanielČeské dráhy KCOD Ústí nad Labe6900:49:01-
31MB201220Tomšů PetrPardubice6400:49:41-
32MB203358Sova JanMP Praha6500:49:46-
33MB204231Tamchyna PetrPardubice6700:49:51-
34MB205355Novotný JiříMěstská policie Chotěboř6600:49:55-
35MB207210Hladík DanielPardubice7000:50:20-
36MB20988Pártl RomanPproma Choceň7000:50:46-
37MB210363Skalický MartinMP Praha7000:51:01-
38MB222377Parma JaroslavMP Pardubice7000:53:08-
39MB228200Sankot LuděkPardubice6800:54:28-
40MB229247Kmošek DanielTorpedo Pardubice6900:54:53-
41MB23484Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:14-
Muži C (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC999Petronyuk ViktorČZU Praha6000:32:33-
2MC11102Smrčka MilošBK Říčany5400:32:54-
3MC20109Siegel JosefAC Choceň5800:34:43-
4MC36108Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:42-
5MC40238Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:54-
6MC47338Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:37:33-
7MC62103Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:38:49-
8MC64326Zelený LuděkAC Náchod6100:38:54-
8MC64362Lhota RadekMP Praha6100:38:54-
10MC68115Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:39:21-
11MC69227Otta RomanVrchlabí6100:39:23-
12MC78113Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:40:09-
13MC81307Brožek RadmilSDC Pardubice5400:40:18-
14MC82202Dvořák MartinSK DNF6000:40:22-
15MC84106Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:40:24-
16MC86204Bajer MilanPardubice5500:40:26-
17MC87359Horák JiříMěstská policie - Praha5800:40:46-
18MC88111Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:57-
19MC110110Ryzner JanTT Pardubice5900:42:39-
20MC115214Sedlák JiříPřelouč5800:43:01-
21MC124112Jirák JiříBK Pardubice5500:43:54-
22MC131211Eppert RomanJablonec nad Nisou5900:44:24-
23MC167357Piršel RudolfMěstská policie - Praha5800:47:05-
24MC191312Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:36-
25MC206114Neumann FrantišekDlouhý Most5400:50:12-
26MC21585Pudil IvoChrudim6100:52:09-
27MC220101Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:51-
28MC232301Sygeryč BohdanČD-Rcvd Pardubice5600:54:55-
29MC240376Havlíček MiroslavMěstská policie Pardubice5900:59:11-
Muži D (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD55129Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:11-
2MD61239Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:38:47-
3MD77223Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:44-
4MD80315Smola JosefČD Cargo Ostrava5100:40:10-
5MD85126Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:25-
6MD95319Svoboda VáclavSŽDC Praha4900:41:20-
7MD101117Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:53-
8MD105123Kubát JiříKalt Kolín5000:42:26-
9MD107314Šůcha VáclavSV Stříbro4600:42:31-
10MD116233Čapek FrantišekPardubice4900:43:04-
11MD139118Machálek JosefSokol Vilémovice5000:44:54-
12MD149125Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:40-
13MD154237Zeman VladimírLK Ledeč nad Sázavou5100:46:07-
14MD160120Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:32-
15MD165316Fišák JanGŘ Praha4400:46:51-
16MD175121Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:47:39-
17MD178116Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:49-
18MD198127Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:49:12-
19MD217236Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:31-
20MD221122Pšenička JiříPardubice4600:53:02-
21MD223309Pikal KarelOSŽ Olomouc4900:53:15-
22MD237340Florián JiříČD4600:55:45-
23MD238128Hejkrlík JiříSrch4800:57:01-
24MD239119Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4200:58:59-
25MD243130Rubeš MiroslavPardubice4501:03:12-
Muži E (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME120133Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:43:43-
2ME138137Novák ZdeněkBV Jihlava3900:44:51-
3ME153235Marek FrantišekSK Hronov4100:45:56-
4ME166245Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:46:58-
5ME176136Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:41-
6ME211328Tomíšek JindřichŽST Otrokovice3900:51:06-
7ME218226Gaman JaroslavHavířov3500:52:43-
8ME231240Vorel MilanSlatiňany4000:54:54-
9ME245337Cahel PavelČD3801:08:37-
10ME247339Kadlec JaroslavDKV Česká Třebová3001:18:31-
Ženy A (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35215Šibravová LenkaPraha8200:36:41-
2ZA39145Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:52-
3ZA53148Fousková PetraAC Čáslav8100:38:02-
4ZA63147Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:50-
5ZA89150Šťastná RenataAC Moravská Slavia Brno8500:41:01-
6ZA106139Čejková VěraKRB Chrudim8100:42:27-
7ZA113379Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:58-
8ZA147140Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:45:17-
9ZA155152Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:46:16-
10ZA157142Pražanová PetraPardubice8200:46:20-
11ZA164206Jonášová KateřinaStrojon Pardubice8300:46:44-
12ZA172218Benedová LenkaSK Srch8500:47:35-
13ZA183143Stradiotová BlankaPardubice7800:48:11-
14ZA194146Pártlová DanielaAC Choceň9700:48:44-
15ZA208149Zubačová HelenaBezeckaskola.cz Miloše Škorpil8100:50:27-
16ZA212153Koubková JanaHradec Králové9900:51:32-
17ZA229246Kmošková NatálieAC Pardubice9800:54:53-
Ženy B (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21160Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:46-
2ZB30151Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:52-
3ZB50158Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:50-
4ZB76334Kubíčková JanaČD Cargo Nymburk7400:39:41-
5ZB102156Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:41:59-
6ZB114155Kalná JitkaAFK Chrudim7500:42:59-
7ZB117154Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:43:09-
8ZB131161Šimonová PavlínaPardubice7600:44:24-
9ZB200157Marková Helenaneregistrována6800:49:32-
10ZB202164Tomšů MarieMlýn Janderov7100:49:42-
11ZB214329Bašková RomanaČeské dráhy PO Kolín6900:52:04-
12ZB224375Pecinová LucieMP Pardubice7300:53:17-
13ZB227165Mrskočová DanaSvítkov STARS7300:54:14-
14ZB234159Schvachová StanislavaPIM Women´s Challenge 20117100:55:14-
15ZB246166Nádherová HanaHradec Králové6801:11:22-
Ženy C (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC96167Mališová KarlaUSK Praha6000:41:33-
2ZC104178Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:13-
3ZC125335Miturová RadmilaČD Cargo Ostrava6500:43:59-
4ZC143176Zodererová VáclavaPraha6100:45:00-
5ZC151174Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:51-
6ZC162331Procházková IrenaDrážní úřad Praha5700:46:40-
7ZC169169Síblová ZojaLPU Pardubice5600:47:19-
8ZC171330Crhová IvanaČeské dráhy KCOD Praha6600:47:29-
9ZC189365Spurná IvanaPČR Olomouc6600:48:31-
10ZC190234Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:33-
11ZC196170Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:49:05-
12ZC213175Havlasová PetraMen X Krucemburk6400:51:38-
13ZC225336Zeidlerová JarmilaŽST Benešov5100:53:42-
14ZC236219Šternerová HanaHradec Králové6300:55:44-
15ZC241177Hedvičáková MartinaPraha6100:59:22-
16ZC244172Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:03:49-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1241Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:30:44-
2MA2327Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:57-
3MA3371Razým LukášSKP Ústí nad Orlicí7900:31:24-
4MA4225Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:31:28-
5MA5213Slovák DaliborKerteam8400:31:46-
6MA615Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:00-
7MA749Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:06-
8MA816Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:32:29-
1MC999Petronyuk ViktorČZU Praha6000:32:33-
9MA10244Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:32:45-
2MC11102Smrčka MilošBK Říčany5400:32:54-
10MA12232Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:55-
1MB13308Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:06-
11MA1465Jansa JiříChrudim8400:33:16-
12MA15317Čapek LubomírČD Cargo Ústí nad Labem7400:33:39-
13MA16303Glier MichalČeské dráhy DKV Brno8200:34:04-
14MA1734Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:11-
15MA1862Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:13-
16MA19354Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:34:39-
3MC20109Siegel JosefAC Choceň5800:34:43-
1ZB21160Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:46-
17MA2246Novák Jan PavelHorní Studenec9100:35:03-
18MA2351Mocek TomášAC Pardubice7900:35:04-
2MB2481Doucha JiříTJ START Náchod7100:35:17-
19MA2535Rohlík VáclavTřemošnice8000:35:41-
20MA2667Králík TomášSokol Hradec Králové9200:35:42-
21MA2714Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:35:46-
22MA2813Procházka TomášAC Pardubice9100:35:49-
23MA2948Váňa JiříČervené Pečky8300:35:50-
2ZB30151Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:52-
3MB31324Osoba MartinČD Cargo Česká Třebová6500:35:53-
24MA32352Mařík JiříMP Žamberk7200:35:55-
25MA3327Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:35:56-
26MA3421Herda JanV.A.C.8300:36:37-
1ZA35215Šibravová LenkaPraha8200:36:41-
4MC36108Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:42-
27MA37369Mačík IvanNC Vyškov8100:36:50-
28MA382Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:51-
2ZA39145Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:52-
29MA403Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:36:54-
5MC40238Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:54-
30MA42366Maier LukášKRB Chrudim7800:37:01-
31MA43353Horný PavelSK Přerov7300:37:15-
32MA44310Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:19-
33MA45208Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:37:20-
34MA46302Šatný RadekČeská Skalice7200:37:26-
6MC47338Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:37:33-
35MA4854Flegl VlastimilVrchlabí8600:37:41-
36MA49360Kohout RadekMěstská policie - Praha8400:37:42-
3ZB50158Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:50-
37MA5155Hovorka PavelOK Lokomotiva Pardubice7900:38:01-
37MA5118Doktor OndřejPardubice9300:38:01-
3ZA53148Fousková PetraAC Čáslav8100:38:02-
4MB5483Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:04-
1MD55129Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:11-
39MA5671Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:38:17-
40MA57374Maloch AlešSK OMT Pardubice7900:38:25-
41MA5860Malátek AntonínPardubice7700:38:26-
42MA596Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:39-
43MA6017Voleský VáclavČeská Třebová9100:38:42-
2MD61239Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:38:47-
7MC62103Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:38:49-
4ZA63147Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:50-
8MC64362Lhota RadekMP Praha6100:38:54-
8MC64326Zelený LuděkAC Náchod6100:38:54-
5MB6679Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:39:07-
44MA67378Halda JanMěstská policie Pardubice8700:39:15-
10MC68115Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:39:21-
11MC69227Otta RomanVrchlabí6100:39:23-
6MB7090Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:39:29-
45MA7138Heller TomášHradec Králové8100:39:30-
46MA72243Novák PavelKRB Chrudim8100:39:32-
7MB7292Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:32-
47MA74311Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:39:39-
48MA7543Mašek PetrFitcentrum LS-Club Vrchlabí7900:39:40-
4ZB76334Kubíčková JanaČD Cargo Nymburk7400:39:41-
3MD77223Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:44-
12MC78113Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:40:09-
49MA78364Zifčák RobinOlomouc7900:40:09-
4MD80315Smola JosefČD Cargo Ostrava5100:40:10-
13MC81307Brožek RadmilSDC Pardubice5400:40:18-
8MB8274Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:40:22-
14MC82202Dvořák MartinSK DNF6000:40:22-
15MC84106Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:40:24-
5MD85126Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:25-
16MC86204Bajer MilanPardubice5500:40:26-
17MC87359Horák JiříMěstská policie - Praha5800:40:46-
18MC88111Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:57-
5ZA89150Šťastná RenataAC Moravská Slavia Brno8500:41:01-
50MA90221Jirsa VojtěchPardubice8600:41:03-
51MA9122Beran LukášSK OMT9500:41:05-
9MB92305Zachař JiříČeské dráhy CIS Ústí nad Labem7100:41:06-
52MA93224Boháč JaroslavPolička8500:41:09-
53MA94350Bárta MarekMP Karviná7400:41:10-
6MD95319Svoboda VáclavSŽDC Praha4900:41:20-
1ZC96167Mališová KarlaUSK Praha6000:41:33-
10MB9680Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:33-
11MB98228Otta ZdeněkVrchlabí6500:41:40-
11MB9897Patík PavelKeňa revival7000:41:40-
54MA10045Novák MilanPardubice8000:41:46-
7MD101117Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:53-
5ZB102156Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:41:59-
13MB10391Kühn JiříPardubice6600:42:02-
2ZC104178Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:13-
8MD105123Kubát JiříKalt Kolín5000:42:26-
6ZA106139Čejková VěraKRB Chrudim8100:42:27-
9MD107314Šůcha VáclavSV Stříbro4600:42:31-
55MA10829Pavelka MarekPardubice8800:42:36-
56MA109222Hartl MartinSCPAP9400:42:38-
19MC110110Ryzner JanTT Pardubice5900:42:39-
14MB11182Stolárik PeterMestský športový klub Vrbové7000:42:46-
14MB11173Hromádko JaroslavVojenská policie Pce7100:42:46-
7ZA113379Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:58-
6ZB114155Kalná JitkaAFK Chrudim7500:42:59-
20MC115214Sedlák JiříPřelouč5800:43:01-
10MD116233Čapek FrantišekPardubice4900:43:04-
7ZB117154Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:43:09-
57MA11811Růžička ŠtěpánAFK Pečky9300:43:18-
16MB119201Štenbera PetrPardubice6900:43:38-
1ME120133Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:43:43-
58MA120367Zmeškal TomášSKP Přerov7600:43:43-
17MB122230Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:50-
59MA123318Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:43:52-
21MC124112Jirák JiříBK Pardubice5500:43:54-
3ZC125335Miturová RadmilaČD Cargo Ostrava6500:43:59-
60MA1261Hromádko KamilRadčice7500:44:03-
61MA127203Moser TomášPardubice7300:44:07-
18MB128248Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:16-
19MB12995Nádhera PetrHradec Králové6700:44:17-
62MA1308Novák PetrChrudim7800:44:19-
22MC131211Eppert RomanJablonec nad Nisou5900:44:24-
8ZB131161Šimonová PavlínaPardubice7600:44:24-
63MA13366Goláň OldřichPardubice7400:44:28-
63MA13357Jirásko DušanSK Srch7300:44:28-
65MA135368Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:44:44-
66MA13668Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:44:46-
67MA13725Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:44:50-
2ME138137Novák ZdeněkBV Jihlava3900:44:51-
20MB13996Staněk MilanKenast Pečky6600:44:54-
11MD139118Machálek JosefSokol Vilémovice5000:44:54-
68MA141207Jonáš KarelStrojon Pardubice8300:44:58-
21MB142162Jurošová OlgaAČR/ Pardubice6700:44:59-
4ZC143176Zodererová VáclavaPraha6100:45:00-
69MA14444Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:45:03-
70MA14520Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:45:06-
22MB14698Nouzovský VítPřelovice6400:45:10-
8ZA147140Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:45:17-
23MB148250Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:45:32-
12MD149125Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:40-
71MA150217Plachý VojtěchPardubice8600:45:47-
5ZC151174Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:51-
72MA15224Drozd JanTj Sokol Řetová8300:45:54-
3ME153235Marek FrantišekSK Hronov4100:45:56-
13MD154237Zeman VladimírLK Ledeč nad Sázavou5100:46:07-
9ZA155152Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:46:16-
73MA156216Labík MartinBorohrádek7300:46:17-
10ZA157142Pražanová PetraPardubice8200:46:20-
24MB15856Jirásko LubomírSK Srch7100:46:28-
74MA15947Vacek MartinPardubice7300:46:30-
14MD160120Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:32-
75MA16158Šlegr Michalneregistrován8900:46:37-
6ZC162331Procházková IrenaDrážní úřad Praha5700:46:40-
76MA16353Petržilka JiříPardubice9100:46:42-
11ZA164206Jonášová KateřinaStrojon Pardubice8300:46:44-
15MD165316Fišák JanGŘ Praha4400:46:51-
4ME166245Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:46:58-
23MC167357Piršel RudolfMěstská policie - Praha5800:47:05-
25MB16876Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:47:06-
7ZC169169Síblová ZojaLPU Pardubice5600:47:19-
77MA17026Vraný MiroslavPardubice8200:47:26-
8ZC171330Crhová IvanaČeské dráhy KCOD Praha6600:47:29-
78MA17250MÁČEL MartinMen X Krucemburk9700:47:35-
12ZA172218Benedová LenkaSK Srch8500:47:35-
79MA17441Praus Martinneregistrován8100:47:36-
16MD175121Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:47:39-
5ME176136Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:41-
80MA177249Slabihoud PavelPardubice7700:47:47-
17MD178116Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:49-
81MA179229Otta RomanVrchlabí8400:47:51-
81MA17940Korol OndřejPardubice9500:47:51-
26MB18193Chlanda OldřichŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK7000:47:59-
83MA182356Shejbal PetrPardubice7300:48:01-
27MB183242Eder MartinJindřichův Hradec6500:48:11-
13ZA183143Stradiotová BlankaPardubice7800:48:11-
84MA18531Včelák PavelOpatovice nad Labem7200:48:13-
85MA18661Petráček MilanČeská Skalice7400:48:16-
28MB186212Konvalinka PavelPardubice7000:48:16-
86MA188205Bajer MarekPardubice7800:48:24-
9ZC189365Spurná IvanaPČR Olomouc6600:48:31-
10ZC190234Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:33-
24MC191312Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:36-
29MB192372Mareš LadislavAuto Škoda Mladá Boleslav6600:48:39-
87MA19369Duraj AlešFoxconn7800:48:41-
14ZA194146Pártlová DanielaAC Choceň9700:48:44-
30MB195304Jareš DanielČeské dráhy KCOD Ústí nad Labe6900:49:01-
11ZC196170Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:49:05-
88MA19770Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7500:49:06-
18MD198127Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:49:12-
89MA19937Řehůřek LubomírHradec Králové7200:49:17-
9ZB200157Marková Helenaneregistrována6800:49:32-
31MB201220Tomšů PetrPardubice6400:49:41-
10ZB202164Tomšů MarieMlýn Janderov7100:49:42-
32MB203358Sova JanMP Praha6500:49:46-
33MB204231Tamchyna PetrPardubice6700:49:51-
34MB205355Novotný JiříMěstská policie Chotěboř6600:49:55-
25MC206114Neumann FrantišekDlouhý Most5400:50:12-
35MB207210Hladík DanielPardubice7000:50:20-
15ZA208149Zubačová HelenaBezeckaskola.cz Miloše Škorpil8100:50:27-
36MB20988Pártl RomanPproma Choceň7000:50:46-
37MB210363Skalický MartinMP Praha7000:51:01-
6ME211328Tomíšek JindřichŽST Otrokovice3900:51:06-
16ZA212153Koubková JanaHradec Králové9900:51:32-
12ZC213175Havlasová PetraMen X Krucemburk6400:51:38-
11ZB214329Bašková RomanaČeské dráhy PO Kolín6900:52:04-
26MC21585Pudil IvoChrudim6100:52:09-
90MA21519Nasku PetrVYSOKÉ MÝTO7500:52:09-
19MD217236Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:31-
7ME218226Gaman JaroslavHavířov3500:52:43-
91MA21932Kupa DavidPardubice7900:52:45-
27MC220101Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:51-
20MD221122Pšenička JiříPardubice4600:53:02-
38MB222377Parma JaroslavMP Pardubice7000:53:08-
21MD223309Pikal KarelOSŽ Olomouc4900:53:15-
12ZB224375Pecinová LucieMP Pardubice7300:53:17-
13ZC225336Zeidlerová JarmilaŽST Benešov5100:53:42-
92MA226313Polívka VladimírSDC Hradec Králové7600:54:09-
13ZB227165Mrskočová DanaSvítkov STARS7300:54:14-
39MB228200Sankot LuděkPardubice6800:54:28-
17ZA229246Kmošková NatálieAC Pardubice9800:54:53-
40MB229247Kmošek DanielTorpedo Pardubice6900:54:53-
8ME231240Vorel MilanSlatiňany4000:54:54-
28MC232301Sygeryč BohdanČD-Rcvd Pardubice5600:54:55-
93MA23339Křivohlávek JanSPS Sázava7500:55:12-
41MB23484Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:14-
14ZB234159Schvachová StanislavaPIM Women´s Challenge 20117100:55:14-
14ZC236219Šternerová HanaHradec Králové6300:55:44-
22MD237340Florián JiříČD4600:55:45-
23MD238128Hejkrlík JiříSrch4800:57:01-
24MD239119Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4200:58:59-
29MC240376Havlíček MiroslavMěstská policie Pardubice5900:59:11-
15ZC241177Hedvičáková MartinaPraha6100:59:22-
94MA24264Koubek JanHradec Králově9701:01:02-
25MD243130Rubeš MiroslavPardubice4501:03:12-
16ZC244172Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:03:49-
9ME245337Cahel PavelČD3801:08:37-
15ZB246166Nádherová HanaHradec Králové6801:11:22-
10ME247339Kadlec JaroslavDKV Česká Třebová3001:18:31-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód