Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2011, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2011
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub Pastviny

Sociální sítě

Místo konání

u mostu, Pastviny
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin - parkoviště na křižovatce

Startovné

150 Kč

Popis tratě

plavání - 350 m
kolo - 17 km (2 okruhy kolem přehrady)
běh - 4,5 km (po silnici do Klášterce a zpět)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:06-
2MA222Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:51:54-
3MA347Doleček JosefPřívrat7900:52:05-
4MA450Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:53:02-
5MA57Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:48-
6MA643Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:54:26-
7MA744Hartman KarelOMT Pardubice7700:54:47-
8MA878Mařík JiříMP Žamberk7200:54:53-
9MA1042Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:18-
10MA115Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:55:24-
11MA1251Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:55:55-
12MA1365Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:56:41-
13MA1471Svoboda Marekneregistrován7100:57:09-
14MA1549Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:37-
15MA1762Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:54-
16MA1919Kučera Petrneregistrován 00:58:11-
17MA2168Pochobradský Janneregistrován7500:58:36-
18MA2218Dražan Tomášneregistrován 00:58:40-
19MA2467Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:00:04-
20MA2853Škobrtal Michalneregistrován 01:01:05-
21MA2960Kronika MiroslavNový Bor7101:01:12-
22MA3017Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9201:02:00-
23MA3126Hylák Jakubneregistrován 01:02:08-
24MA3282Svoboda Filipneregistrován 01:02:09-
25MA3456Dvořák Jiříneregistrován7901:02:43-
26MA3610Pešan Rudolfneregistrován 01:03:22-
27MA3754Ježek Michalneregistrován 01:03:23-
28MA3857Špryňar Petrneregistrován 01:03:23-
29MA3974Fikr Zdeněkneregistrován8301:03:35-
30MA4039Skalický PetrLanškroun7301:03:39-
31MA4437Holubec MiroslavBystřec7601:04:38-
32MA4561Lebeda MartinSKI Klub Česká Třebová9401:04:45-
33MA466Jašík Mirekneregistrován8801:05:15-
34MA4715Novák PetrChrudim7801:05:22-
35MA484Procházka Vítneregistrován8001:05:43-
36MA4986Vávra TomášSK Žamberk9601:06:10-
37MA5158Diák Martinneregistrován 01:06:29-
38MA5212Dušek Patrikneregistrován 01:06:57-
39MA5325Hylák Adamneregistrován 01:07:06-
40MA5529Purkert MartinStudené CREW9001:07:49-
41MA5785Jakl Janneregistrován 01:07:57-
42MA583Jirásko LubomírSK Srch7101:08:05-
43MA6084Havrda JiříDlouhoňovice7301:08:36-
44MA6134Unzeitig Martinneregistrován 01:09:18-
45MA6213Ceral Michalneregistrován 01:09:24-
46MA6381Krejčí LukášMistrovice9301:09:58-
47MA6672Matějíček Martinneregistrován7501:11:06-
48MA6830Mikula PetrStudené CREW9101:13:45-
49MA7155Kačena Martinneregistrován7401:16:29-
50MA7283Mihulka Martinneregistrován7601:16:31-
51MA7316Brožek Jiříneregistrován7201:18:35-
52MA7631Vaníček JiříStudené CREW9001:26:05-
53MA789Mihulka Edaneregistrován7301:27:30-
54MA8236Paleček Michalneregistrován8301:37:46-
55MA8435Ehl Matějneregistrován 01:43:06-
-MA-48Šutera JosefAtletika Polička79DNF-
Muži nad 40 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB966Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:55:15-
2MB1677Novotný LuděkSK Žamberk6200:57:44-
3MB1876Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:59-
4MB2028Strnad TomášSK Žamberk6900:58:16-
5MB2564Hodek RomanSokol Kunvald7001:00:27-
6MB2659Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:57-
7MB3363Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:02:10-
8MB3569Fajt Janneregistrován5101:03:19-
9MB4052Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:03:39-
10MB4323Pelda Václavneregistrován6701:04:13-
11MB5040Samek Pavelneregistrován5801:06:19-
12MB5975Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:08:27-
13MB6573Koblížek JindřichLíšnice4801:10:16-
14MB6721Novák TomášTJ Doksy5501:13:41-
15MB7014Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:15:10-
16MB7741Košta Karelneregistrován5601:26:53-
17MB802Vychánek Josefneregistrován5601:30:35-
-MB-38Dian Davidneregistrován70DNF-
Ženy do 30 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2345Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:58:52-
2ZA5679Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:07:51-
3ZA6932Jurčanová Barboraneregistrován 01:14:47-
Ženy nad 30 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB278Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:01-
2ZB4233Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:04:03-
3ZB5324Hyláková DanaVyškov6101:07:06-
4ZB6411Marková LadislavaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7801:10:05-
5ZB741Grosmanová Antonieneregistrována 01:20:30-
6ZB7546Vlčková Zdeňkaneregistrována 01:22:23-
7ZB7970Bohdálková Jolananeregistrována7401:28:59-
8ZB8127Havlíková Radkaneregistrována7601:37:09-
9ZB8380Železová Veronikaneregistrována 01:42:17-
Trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:06-
2MA222Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:51:54-
3MA347Doleček JosefPřívrat7900:52:05-
4MA450Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:53:02-
5MA57Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:48-
6MA643Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:54:26-
7MA744Hartman KarelOMT Pardubice7700:54:47-
8MA878Mařík JiříMP Žamberk7200:54:53-
1MB966Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:55:15-
9MA1042Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:18-
10MA115Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:55:24-
11MA1251Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:55:55-
12MA1365Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:56:41-
13MA1471Svoboda Marekneregistrován7100:57:09-
14MA1549Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:37-
2MB1677Novotný LuděkSK Žamberk6200:57:44-
15MA1762Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:54-
3MB1876Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:59-
16MA1919Kučera Petrneregistrován 00:58:11-
4MB2028Strnad TomášSK Žamberk6900:58:16-
17MA2168Pochobradský Janneregistrován7500:58:36-
18MA2218Dražan Tomášneregistrován 00:58:40-
1ZA2345Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:58:52-
19MA2467Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:00:04-
5MB2564Hodek RomanSokol Kunvald7001:00:27-
6MB2659Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:57-
1ZB278Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:01-
20MA2853Škobrtal Michalneregistrován 01:01:05-
21MA2960Kronika MiroslavNový Bor7101:01:12-
22MA3017Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9201:02:00-
23MA3126Hylák Jakubneregistrován 01:02:08-
24MA3282Svoboda Filipneregistrován 01:02:09-
7MB3363Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:02:10-
25MA3456Dvořák Jiříneregistrován7901:02:43-
8MB3569Fajt Janneregistrován5101:03:19-
26MA3610Pešan Rudolfneregistrován 01:03:22-
27MA3754Ježek Michalneregistrován 01:03:23-
28MA3857Špryňar Petrneregistrován 01:03:23-
29MA3974Fikr Zdeněkneregistrován8301:03:35-
9MB4052Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:03:39-
30MA4039Skalický PetrLanškroun7301:03:39-
2ZB4233Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:04:03-
10MB4323Pelda Václavneregistrován6701:04:13-
31MA4437Holubec MiroslavBystřec7601:04:38-
32MA4561Lebeda MartinSKI Klub Česká Třebová9401:04:45-
33MA466Jašík Mirekneregistrován8801:05:15-
34MA4715Novák PetrChrudim7801:05:22-
35MA484Procházka Vítneregistrován8001:05:43-
36MA4986Vávra TomášSK Žamberk9601:06:10-
11MB5040Samek Pavelneregistrován5801:06:19-
37MA5158Diák Martinneregistrován 01:06:29-
38MA5212Dušek Patrikneregistrován 01:06:57-
39MA5325Hylák Adamneregistrován 01:07:06-
3ZB5324Hyláková DanaVyškov6101:07:06-
40MA5529Purkert MartinStudené CREW9001:07:49-
2ZA5679Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:07:51-
41MA5785Jakl Janneregistrován 01:07:57-
42MA583Jirásko LubomírSK Srch7101:08:05-
12MB5975Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:08:27-
43MA6084Havrda JiříDlouhoňovice7301:08:36-
44MA6134Unzeitig Martinneregistrován 01:09:18-
45MA6213Ceral Michalneregistrován 01:09:24-
46MA6381Krejčí LukášMistrovice9301:09:58-
4ZB6411Marková LadislavaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7801:10:05-
13MB6573Koblížek JindřichLíšnice4801:10:16-
47MA6672Matějíček Martinneregistrován7501:11:06-
14MB6721Novák TomášTJ Doksy5501:13:41-
48MA6830Mikula PetrStudené CREW9101:13:45-
3ZA6932Jurčanová Barboraneregistrován 01:14:47-
15MB7014Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:15:10-
49MA7155Kačena Martinneregistrován7401:16:29-
50MA7283Mihulka Martinneregistrován7601:16:31-
51MA7316Brožek Jiříneregistrován7201:18:35-
5ZB741Grosmanová Antonieneregistrována 01:20:30-
6ZB7546Vlčková Zdeňkaneregistrována 01:22:23-
52MA7631Vaníček JiříStudené CREW9001:26:05-
16MB7741Košta Karelneregistrován5601:26:53-
53MA789Mihulka Edaneregistrován7301:27:30-
7ZB7970Bohdálková Jolananeregistrována7401:28:59-
17MB802Vychánek Josefneregistrován5601:30:35-
8ZB8127Havlíková Radkaneregistrována7601:37:09-
54MA8236Paleček Michalneregistrován8301:37:46-
9ZB8380Železová Veronikaneregistrována 01:42:17-
55MA8435Ehl Matějneregistrován 01:43:06-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 10%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
68%

Názory na závod

Cesta z vody ke kolu po nevhodném povrchu, doporučuji natáhnout pruh stavební látky. Chyběl stojan na jízdní kola. Stanoviště na převléknutí z kola na běh se má probíhat, aby měli všichni trasu stejně daleko a nerozhodovalo umístění odložení kola. Pokud není stojan na kola, tak mají pěkné pořadatelky kola odebírat. :-) Závod byl pěkný, děkuji pořadatelům za organizaci závodu.
rehakt

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód