hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pastvinský triatlon

5.7.2011, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2011
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub Pastviny

Sociální sítě

Místo konání

u mostu, Pastviny
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin - parkoviště na křižovatce

Startovné

150 Kč

Popis tratě

plavání - 350 m
kolo - 17 km (2 okruhy kolem přehrady)
běh - 4,5 km (po silnici do Klášterce a zpět)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:06-
2MA222Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:51:54-
3MA347Doleček JosefPřívrat7900:52:05-
4MA450Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:53:02-
5MA57Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:48-
6MA643Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:54:26-
7MA744Hartman KarelOMT Pardubice7700:54:47-
8MA878Mařík JiříMP Žamberk7200:54:53-
9MA1042Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:18-
10MA115Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:55:24-
11MA1251Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:55:55-
12MA1365Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:56:41-
13MA1471Svoboda Marekneregistrován7100:57:09-
14MA1549Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:37-
15MA1762Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:54-
16MA1919Kučera Petrneregistrován 00:58:11-
17MA2168Pochobradský Janneregistrován7500:58:36-
18MA2218Dražan Tomášneregistrován 00:58:40-
19MA2467Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:00:04-
20MA2853Škobrtal Michalneregistrován 01:01:05-
21MA2960Kronika MiroslavNový Bor7101:01:12-
22MA3017Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9201:02:00-
23MA3126Hylák Jakubneregistrován 01:02:08-
24MA3282Svoboda Filipneregistrován 01:02:09-
25MA3456Dvořák Jiříneregistrován7901:02:43-
26MA3610Pešan Rudolfneregistrován 01:03:22-
27MA3754Ježek Michalneregistrován 01:03:23-
28MA3857Špryňar Petrneregistrován 01:03:23-
29MA3974Fikr Zdeněkneregistrován8301:03:35-
30MA4039Skalický PetrLanškroun7301:03:39-
31MA4437Holubec MiroslavBystřec7601:04:38-
32MA4561Lebeda MartinSKI Klub Česká Třebová9401:04:45-
33MA466Jašík Mirekneregistrován8801:05:15-
34MA4715Novák PetrChrudim7801:05:22-
35MA484Procházka Vítneregistrován8001:05:43-
36MA4986Vávra TomášSK Žamberk9601:06:10-
37MA5158Diák Martinneregistrován 01:06:29-
38MA5212Dušek Patrikneregistrován 01:06:57-
39MA5325Hylák Adamneregistrován 01:07:06-
40MA5529Purkert MartinStudené CREW9001:07:49-
41MA5785Jakl Janneregistrován 01:07:57-
42MA583Jirásko LubomírSK Srch7101:08:05-
43MA6084Havrda JiříDlouhoňovice7301:08:36-
44MA6134Unzeitig Martinneregistrován 01:09:18-
45MA6213Ceral Michalneregistrován 01:09:24-
46MA6381Krejčí LukášMistrovice9301:09:58-
47MA6672Matějíček Martinneregistrován7501:11:06-
48MA6830Mikula PetrStudené CREW9101:13:45-
49MA7155Kačena Martinneregistrován7401:16:29-
50MA7283Mihulka Martinneregistrován7601:16:31-
51MA7316Brožek Jiříneregistrován7201:18:35-
52MA7631Vaníček JiříStudené CREW9001:26:05-
53MA789Mihulka Edaneregistrován7301:27:30-
54MA8236Paleček Michalneregistrován8301:37:46-
55MA8435Ehl Matějneregistrován 01:43:06-
-MA-48Šutera JosefAtletika Polička79DNF-

Muži nad 40 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB966Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:55:15-
2MB1677Novotný LuděkSK Žamberk6200:57:44-
3MB1876Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:59-
4MB2028Strnad TomášSK Žamberk6900:58:16-
5MB2564Hodek RomanSokol Kunvald7001:00:27-
6MB2659Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:57-
7MB3363Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:02:10-
8MB3569Fajt Janneregistrován5101:03:19-
9MB4052Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:03:39-
10MB4323Pelda Václavneregistrován6701:04:13-
11MB5040Samek Pavelneregistrován5801:06:19-
12MB5975Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:08:27-
13MB6573Koblížek JindřichLíšnice4801:10:16-
14MB6721Novák TomášTJ Doksy5501:13:41-
15MB7014Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:15:10-
16MB7741Košta Karelneregistrován5601:26:53-
17MB802Vychánek Josefneregistrován5601:30:35-
-MB-38Dian Davidneregistrován70DNF-

Ženy do 30 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2345Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:58:52-
2ZA5679Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:07:51-
3ZA6932Jurčanová Barboraneregistrován 01:14:47-

Ženy nad 30 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB278Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:01-
2ZB4233Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:04:03-
3ZB5324Hyláková DanaVyškov6101:07:06-
4ZB6411Marková LadislavaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7801:10:05-
5ZB741Grosmanová Antonieneregistrována 01:20:30-
6ZB7546Vlčková Zdeňkaneregistrována 01:22:23-
7ZB7970Bohdálková Jolananeregistrována7401:28:59-
8ZB8127Havlíková Radkaneregistrována7601:37:09-
9ZB8380Železová Veronikaneregistrována 01:42:17-

Trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:06-
2MA222Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:51:54-
3MA347Doleček JosefPřívrat7900:52:05-
4MA450Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:53:02-
5MA57Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:48-
6MA643Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:54:26-
7MA744Hartman KarelOMT Pardubice7700:54:47-
8MA878Mařík JiříMP Žamberk7200:54:53-
1MB966Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:55:15-
9MA1042Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:18-
10MA115Jílek DavidBikeSport Mohelnice8700:55:24-
11MA1251Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:55:55-
12MA1365Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:56:41-
13MA1471Svoboda Marekneregistrován7100:57:09-
14MA1549Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:37-
2MB1677Novotný LuděkSK Žamberk6200:57:44-
15MA1762Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:54-
3MB1876Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:59-
16MA1919Kučera Petrneregistrován 00:58:11-
4MB2028Strnad TomášSK Žamberk6900:58:16-
17MA2168Pochobradský Janneregistrován7500:58:36-
18MA2218Dražan Tomášneregistrován 00:58:40-
1ZA2345Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:58:52-
19MA2467Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:00:04-
5MB2564Hodek RomanSokol Kunvald7001:00:27-
6MB2659Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:57-
1ZB278Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:01:01-
20MA2853Škobrtal Michalneregistrován 01:01:05-
21MA2960Kronika MiroslavNový Bor7101:01:12-
22MA3017Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9201:02:00-
23MA3126Hylák Jakubneregistrován 01:02:08-
24MA3282Svoboda Filipneregistrován 01:02:09-
7MB3363Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:02:10-
25MA3456Dvořák Jiříneregistrován7901:02:43-
8MB3569Fajt Janneregistrován5101:03:19-
26MA3610Pešan Rudolfneregistrován 01:03:22-
27MA3754Ježek Michalneregistrován 01:03:23-
28MA3857Špryňar Petrneregistrován 01:03:23-
29MA3974Fikr Zdeněkneregistrován8301:03:35-
9MB4052Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:03:39-
30MA4039Skalický PetrLanškroun7301:03:39-
2ZB4233Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:04:03-
10MB4323Pelda Václavneregistrován6701:04:13-
31MA4437Holubec MiroslavBystřec7601:04:38-
32MA4561Lebeda MartinSKI Klub Česká Třebová9401:04:45-
33MA466Jašík Mirekneregistrován8801:05:15-
34MA4715Novák PetrChrudim7801:05:22-
35MA484Procházka Vítneregistrován8001:05:43-
36MA4986Vávra TomášSK Žamberk9601:06:10-
11MB5040Samek Pavelneregistrován5801:06:19-
37MA5158Diák Martinneregistrován 01:06:29-
38MA5212Dušek Patrikneregistrován 01:06:57-
39MA5325Hylák Adamneregistrován 01:07:06-
3ZB5324Hyláková DanaVyškov6101:07:06-
40MA5529Purkert MartinStudené CREW9001:07:49-
2ZA5679Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:07:51-
41MA5785Jakl Janneregistrován 01:07:57-
42MA583Jirásko LubomírSK Srch7101:08:05-
12MB5975Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:08:27-
43MA6084Havrda JiříDlouhoňovice7301:08:36-
44MA6134Unzeitig Martinneregistrován 01:09:18-
45MA6213Ceral Michalneregistrován 01:09:24-
46MA6381Krejčí LukášMistrovice9301:09:58-
4ZB6411Marková LadislavaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7801:10:05-
13MB6573Koblížek JindřichLíšnice4801:10:16-
47MA6672Matějíček Martinneregistrován7501:11:06-
14MB6721Novák TomášTJ Doksy5501:13:41-
48MA6830Mikula PetrStudené CREW9101:13:45-
3ZA6932Jurčanová Barboraneregistrován 01:14:47-
15MB7014Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:15:10-
49MA7155Kačena Martinneregistrován7401:16:29-
50MA7283Mihulka Martinneregistrován7601:16:31-
51MA7316Brožek Jiříneregistrován7201:18:35-
5ZB741Grosmanová Antonieneregistrována 01:20:30-
6ZB7546Vlčková Zdeňkaneregistrována 01:22:23-
52MA7631Vaníček JiříStudené CREW9001:26:05-
16MB7741Košta Karelneregistrován5601:26:53-
53MA789Mihulka Edaneregistrován7301:27:30-
7ZB7970Bohdálková Jolananeregistrována7401:28:59-
17MB802Vychánek Josefneregistrován5601:30:35-
8ZB8127Havlíková Radkaneregistrována7601:37:09-
54MA8236Paleček Michalneregistrován8301:37:46-
9ZB8380Železová Veronikaneregistrována 01:42:17-
55MA8435Ehl Matějneregistrován 01:43:06-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 10%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
68%

Názory na závod

Cesta z vody ke kolu po nevhodném povrchu, doporučuji natáhnout pruh stavební látky. Chyběl stojan na jízdní kola. Stanoviště na převléknutí z kola na běh se má probíhat, aby měli všichni trasu stejně daleko a nerozhodovalo umístění odložení kola. Pokud není stojan na kola, tak mají pěkné pořadatelky kola odebírat. :-) Závod byl pěkný, děkuji pořadatelům za organizaci závodu.
rehakt

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód