Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hvězdu

14.7.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 14.7.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3070

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pechek František5319
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pohl Jan7617
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Šmída Oldřich4811
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Hejl Dušan8410
Vacarda Vladimír5910
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Tůmová Eva6910

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1161Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:18:5020
2MJ1462Vacek TomášAC Jablonné8300:19:1319
3MJ1663Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8500:19:1718
4MJ1864Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:19:2417
5MJ2665Skala MartinSK Rover Praha8500:20:2216
6MJ2766Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:20:2715
7MJ3067Matěna JosefSKI Radvanice8400:20:5014
8MJ3668Beran JanSpartak Police nad Metují8300:21:0913
9MJ4169Jirka JanSTAMP Náchod8300:21:1912
10MJ5170Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:21:5811
11MJ5971Tomíček OndřejSKI Vysoké nad Jizerou9200:23:2910
12MJ6072Volhejn KarelSKI Radvanice8500:23:349
13MJ6573Daněk JáchymSpartak Police nad Metují8900:24:018
14MJ6774Erben JanAC Turnov8900:24:157
15MJ8075Vlach LukášSpartak Police nad Metují8500:26:266
16MJ8376Kozel MartinACPV Trutnov8900:26:485
17MJ9477Kalod RobinKrkonoše Vrchlabí8900:32:304
Muži A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:16:4630
2MA22Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:16:5229
3MA33Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:5428
4MA44Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:17:0127
5MA55Ulich PetrMaterial Technology6800:17:4226
6MA66Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:4525
7MA77Brýdl PavelHotárek Hronov8000:18:0524
8MA88Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:18:0723
9MA99Koutný TomášSKPŠ Praha7700:18:1122
10MA1210Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:0921
11MA1911Kolář RadekSK Hronov6900:19:2820
12MA2012Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:19:4519
13MA2113Vodička JanAK ASICS Kroměříž7800:19:5318
14MA2214Tichý PavelAC Náchod6300:20:0717
15MA2815Čipera RadekSKI Radvanice6400:20:3616
16MA2916Polej JiříHronov7100:20:4015
17MA3117Petrov AlešBroumov8100:20:5114
18MA3218Jirka JakubSTAMP Náchod8000:20:5513
19MA3519Jurášek MichalHO KET Praha6700:21:0212
20MA3720Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:21:1211
21MA3821Davídek JiříTrutnov6400:21:1310
22MA3922Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:149
23MA4423Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:348
24MA5324Dostálek PetrTěchonín6700:22:106
25MA6125Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:23:435
26MA7526Thér IvanTEROVA Bez. n. Met.7500:25:464
27MA7627Thér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:25:473
Muži B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1028Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:1420
2MB1529Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:19:1419
3MB1730Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:19:1918
4MB2331Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:20:1117
5MB2432Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:20:1516
6MB3333Erben LiborSKI Harrachov6100:20:5815
7MB4334Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:21:3314
8MB4535Marek DalimilASK Blansko6000:21:3913
9MB5436Silný JosefTrutnov6100:22:4612
10MB5637Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:22:5511
11MB6238Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:4710
12MB6839Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:24:169
13MB7240Nejman LiborAC Náchod5300:25:068
14MB9341Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:31:017
Muži C (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1342Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:19:1120
2MC2543Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:20:1719
3MC3444Vodička JanŠela Sport Přerov4500:21:0118
4MC4245Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:2817
5MC4846Gregor JaroslavAC OH Praha5100:21:4716
6MC6347Linhart MilošAC Náchod4400:23:5215
7MC6948Polej JiříHronov4600:24:2914
8MC7149Tučný JanMK Pardubice4700:25:0413
9MC8250Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:26:3612
10MC8551Čepelka OldřichTima Liberec4800:27:2411
11MC8752Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:4010
Muži D (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5553Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:22:5010
2MD5754Bielčík JindřichLichkov 00:23:049
3MD5855Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:258
4MD6456Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:23:567
5MD7957Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:036
6MD8658Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:295
7MD8959Zinke LubomírZáměstí Police3300:28:314
8MD9660Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:36:523
Juniorky (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4691Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:21:4110
2ŽJ7092Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:24:409
3ŽJ7393Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:25:218
4ŽJ8194Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:277
5ŽJ8895Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:106
6ŽJ9596Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:33:055
Ženy A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4078Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:21:1610
2ZA4779Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:21:447
3ZA5280Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:22:059
4ZA6681Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:028
5ZA7482Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:25:387
6ZA7883Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:016
7ZA8484Burešová MonikaAC Nová Paka7700:26:495
8ZA9185Kobrlová GabrielaKoberovy7600:29:024
Ženy B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4986Paulů BlankaVrchlabí5400:21:4910
1ZB4987Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:21:4910
3ZB7788Erbenová MartinaKRB Koberovy6500:25:558
4ZB9089Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:327
5ZB9290Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:426
Trať 5,000 km, 240,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:16:4630
2MA22Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:16:5229
3MA33Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:5428
4MA44Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:17:0127
5MA55Ulich PetrMaterial Technology6800:17:4226
6MA66Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:4525
7MA77Brýdl PavelHotárek Hronov8000:18:0524
8MA88Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:18:0723
9MA99Koutný TomášSKPŠ Praha7700:18:1122
1MB1028Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:1420
1MJ1161Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:18:5020
10MA1210Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:0921
1MC1342Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:19:1120
2MJ1462Vacek TomášAC Jablonné8300:19:1319
2MB1529Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:19:1419
3MJ1663Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8500:19:1718
3MB1730Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:19:1918
4MJ1864Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:19:2417
11MA1911Kolář RadekSK Hronov6900:19:2820
12MA2012Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:19:4519
13MA2113Vodička JanAK ASICS Kroměříž7800:19:5318
14MA2214Tichý PavelAC Náchod6300:20:0717
4MB2331Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:20:1117
5MB2432Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:20:1516
2MC2543Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:20:1719
5MJ2665Skala MartinSK Rover Praha8500:20:2216
6MJ2766Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:20:2715
15MA2815Čipera RadekSKI Radvanice6400:20:3616
16MA2916Polej JiříHronov7100:20:4015
7MJ3067Matěna JosefSKI Radvanice8400:20:5014
17MA3117Petrov AlešBroumov8100:20:5114
18MA3218Jirka JakubSTAMP Náchod8000:20:5513
6MB3333Erben LiborSKI Harrachov6100:20:5815
3MC3444Vodička JanŠela Sport Přerov4500:21:0118
19MA3519Jurášek MichalHO KET Praha6700:21:0212
8MJ3668Beran JanSpartak Police nad Metují8300:21:0913
20MA3720Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:21:1211
21MA3821Davídek JiříTrutnov6400:21:1310
22MA3922Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:149
1ZA4078Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:21:1610
9MJ4169Jirka JanSTAMP Náchod8300:21:1912
4MC4245Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:2817
7MB4334Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:21:3314
23MA4423Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:348
8MB4535Marek DalimilASK Blansko6000:21:3913
1ŽJ4691Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:21:4110
2ZA4779Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:21:447
5MC4846Gregor JaroslavAC OH Praha5100:21:4716
1ZB4987Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:21:4910
1ZB4986Paulů BlankaVrchlabí5400:21:4910
10MJ5170Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:21:5811
3ZA5280Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:22:059
24MA5324Dostálek PetrTěchonín6700:22:106
9MB5436Silný JosefTrutnov6100:22:4612
1MD5553Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:22:5010
10MB5637Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:22:5511
2MD5754Bielčík JindřichLichkov 00:23:049
3MD5855Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:258
11MJ5971Tomíček OndřejSKI Vysoké nad Jizerou9200:23:2910
12MJ6072Volhejn KarelSKI Radvanice8500:23:349
25MA6125Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:23:435
11MB6238Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:4710
6MC6347Linhart MilošAC Náchod4400:23:5215
4MD6456Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:23:567
13MJ6573Daněk JáchymSpartak Police nad Metují8900:24:018
4ZA6681Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:028
14MJ6774Erben JanAC Turnov8900:24:157
12MB6839Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:24:169
7MC6948Polej JiříHronov4600:24:2914
2ŽJ7092Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:24:409
8MC7149Tučný JanMK Pardubice4700:25:0413
13MB7240Nejman LiborAC Náchod5300:25:068
3ŽJ7393Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:25:218
5ZA7482Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:25:387
26MA7526Thér IvanTEROVA Bez. n. Met.7500:25:464
27MA7627Thér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:25:473
3ZB7788Erbenová MartinaKRB Koberovy6500:25:558
6ZA7883Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:016
5MD7957Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:036
15MJ8075Vlach LukášSpartak Police nad Metují8500:26:266
4ŽJ8194Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:277
9MC8250Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:26:3612
16MJ8376Kozel MartinACPV Trutnov8900:26:485
7ZA8484Burešová MonikaAC Nová Paka7700:26:495
10MC8551Čepelka OldřichTima Liberec4800:27:2411
6MD8658Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:295
11MC8752Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:4010
5ŽJ8895Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:28:106
7MD8959Zinke LubomírZáměstí Police3300:28:314
4ZB9089Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:327
8ZA9185Kobrlová GabrielaKoberovy7600:29:024
5ZB9290Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:426
14MB9341Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:31:017
17MJ9477Kalod RobinKrkonoše Vrchlabí8900:32:304
6ŽJ9596Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:33:055
8MD9660Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:36:523

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód